شنبه ۰۴ اسفندساعت ۲۰:۲۸Feb 2019 23
 

جدیدترین‌های «بانک مرکزی»

جنوب نیوز   ۴۷ دقیقه پیش    
بانک مرکزی در پی تصمیم جدید کارگروه ویژه اقدام مالی اطلاعیه ای صادر کرد.
اکو فارس   ۵۰ دقیقه پیش    
اکوفارس: بانک مرکزی امروز نرخ 47 ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که بر این اساس نرخ 13 ارز ثابت ماند، 19 ارز کاهش و 15 ارز افزایش یافت.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرناپلاس- ماجرای تاجر شناخته شده و بانک مرکزی تمامی ندارد. عسکراولادی امروز یک نشست خبری برگزار کرد و به بانک مرکزی و رئیس کل آن تاخت. دعوا سر کارایی نیما و میزان صادرات عسگراولادی است. بانک مرکزی از کجا می داند وی چقدر صادرات داشته؟
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه عرضه سکه توسط بانک مرکزی در بازار، بحران ایجاد کرد، گفت: نتیجه کاهش قدرت مردم برای خرید طلا و نقره؛ گسترش بیکاری در کشور را به دنبال داشته و رونق بدلی جات صرفا برای خارجیان اشتغازایی می کند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
گچساران- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده بانک مرکزی ایران با افزایش اعتبار پتروشیمی گچساران به میزان 29 میلیون یورو موافقت کرد.
ایستنا   ۴ ساعت پیش    
احراز هویت و اصالت سنجی اپلیکیشن های پرداخت سال آینده در دستور کار بانک مرکزی قرار می گیرد. به گزارش پیوست، گسترش روزافزون اپلیکیشن های پرداخت در فضای مجازی موجب شده تا بانک مرکزی به فکر اصالت سنجی و احراز هویت این اپلیکیشن ها بیافتد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
بانک مرکزی در پاسخ استعلام اداره کل حقوقی و دعاوی بانک مرکزی اعلام کرد که از شناسه چک های برگشتی به عنوان کد رهگیری گواهی عدم پرداخت استفاده شود.
رویداد 24   ۴ ساعت پیش    
در حالی که آژانس بین المللی انرژی اتمی، اجرای تعهدات ایران در برجام را تایید کرده و FATF نیز مهلت ایران برای پیوستن به این گروه را تمدید کرده، یک مقام ارشد وزارت خزانه داری آمریکا در یادداشتی تهدید آمیز، اروپایی ها را از هرگونه تجارت با بانک مرکزی ایران منع کرده است.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
تورم نقطه به نقطه 42.3 درصدی دی ماه که باعث شد بانک مرکزی از انتشار نرخ تورم منع شود، دو ماه بعد در آمار تورم مرکز آمار ایران منعکس شد.
اخبار بانک   ۴ ساعت پیش    
محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به نوسانات اخیر بازار ارز گفت: عواملی در روزهای اخیر موجب نوسانات بازار ارز شده است که باید توسط بانک مرکزی مدیریت شود تا شاهد افزایش سطح قیمت ها نباشیم.
جماران   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون تخصصی مرزنشینان کشور گفت: مسئولان در اظهار نظرها دقت بیشتری داشته باشند و برای توجیه ناکارآمدی سیاستگذاری های ارزی خود فرافکنی نکنند. به گزارش ایلنا از مشهد ...
بازتاب   ۵ ساعت پیش    
شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد 14 هزار و 457 تومان اعلام کرده اند. شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند. ...
بانک مرکزی همچنین اعلام کرد بزودی شرکت متناظر با اینستکس را که در جریان تأسیس می باشد، جهت شروع همکاری با اروپا معرفی می کند.
خبرگزاری تابناک   ۵ ساعت پیش    
شانزدهم دی ماه 1397 بود که هیأت دولت مصوبه ای را مبنی بر ترخیص 13 هزار خودرو از گمرک تصویب کرد و این مصوبه توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برای اجرا به وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت اقتصاد و نیز بانک مرکزی ابلاغ شد ...
پول نیوز   ۵ ساعت پیش    
پول نیوز - شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد 14 هزار و 457 تومان اعلام کرده اند. شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند ...
خرداد نیوز   ۵ ساعت پیش    
خرداد: سرپرست دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان ضمن تشریح شرایط تضامین مربوط به دریافت وام ازدواج، گفت: براساس تبصره 16 لایحه بودجه سال 98، بانک مرکزی موظف است از محل پس انداز جاری و قرض الحسنه سیستم بانکی ...
موج   ۶ ساعت پیش    
شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند. ...
اعتدال   ۶ ساعت پیش    
روابط عمومی بانک مرکزی ضمن تقدیر از نهادهای تصمیم گیر کشورمان که با تصویب دولایحه اصلاح قوانین مربوط به مبارزه با پولشوئی ومبارزه باتأمین مالی تروریسم، زمینه تمدید مجدد تعلیق اقدام تقابلی علیه ایران راموجب شدند،از تصمیم گروه ویژه اقدام مالی (FATF ) استقبال کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی با درخواست پتروشیمی گچساران برای افزایش 29میلیون یورویی منابع بخش خدمات این شرکت موافقت کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اجرای مرحله چهارم طرح اشتغال فراگیر روستایی منتظر تخصیص منابع از سوی بانک مرکزی هستیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: بانک مرکزی و نیروی انتظامی باید برای حفاظت از بازار ارز و جلوگیری از ورود ارز تقلبی به بازار تلاش کنند.
مرور نیوز   ۶ ساعت پیش    
نرخ 39 ارز عمده امروز شنبه 4 اسفند توسط بانک مرکزی اعلام شد.
خبر فوری   ۶ ساعت پیش    
شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند. ...
انصاف نیوز   ۶ ساعت پیش    
مخاطبی به نام ابراهیم با ارسال عکس و فیلمی از تجمع چند مالباخته ی سکه ثامن نوشت: آخرین وضعیت اینکه دو ساعت پیش جلوی بانک مرکزی در چهارراه استانبول، بچه های ما رو با سوار ماشین کردند، بردند. الان برای پیگیری، جلو دادستانی هستیم. ...
بانکداری ایرانی   ۶ ساعت پیش    
بانک مرکزی با اعلام نرخ 47 ارز برای امروز از کاهش قیمت رسمی یورو خبر داد
روزنامه کسب و کار   ۶ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با بیان اینکه حاضرم تمام اسناد مرتبط با فروش ارز صادراتی ام را به مراجع صالح ارائه دهم، گفت: بانک مرکزی با من لجبازی کرده وجلسه مشترک برگزار نمی کند.
انصاف نیوز   ۶ ساعت پیش    
اسدالله عسگراولادی صبح امروز (شنبه) در نشست خبری ائتلاف پیشگامان تحول در اتاق بازرگانی، اظهار کرد: در شرایطی که در کشور برای کسانی که اختلاس و جرم های اقتصادی شان ثابت شده، همچنان بیانیه هایی با اسم هایی مخفف صادر می شود، بانک مرکزی تصمیم می گیرد علیه یک صادرکننده ...
روزنامه جوان آنلاین   ۶ ساعت پیش    
بر اساس اعلام بانک مرکزی نرخ 15 ارز از جمله پوند نسبت به روز پنج شنبه بالا رفت و قیمت 19 واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ همچنین نرخ 13 ارز دیگر از جمله دلار نیز ثابت ماند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
بانک مرکزی رقم کل سپرده های بخش غیردولتی نزد بانک ها و مؤسسات اعتباری غیر بانکی را در 9 ماهه سال جاری 1,719 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
تحریر نو   ۷ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس با درآمد 5 هزار میلیارد تومانی دولت از محل پرداخت بدهی بانک مسکن به بانک مرکزی موافقت کردند.
همسو نیوز   ۷ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند. ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
کسی که از طرف اتاق جلوی بانک مرکزی می نشیند و می خواهد از حق بخش خصوصی دفاع کند باید دستش پاک باشد و قدش بلند نه افراد کوتوله ای که هزاران شبهه پشت سر آنها وجود دارد و در آخر این می شود که اصلا دولت آنها را به حساب نمی آورد و به اکثر جلسات دعوت نمی کند.
اقتصاد حوزه یورو برای اروپایی ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. سیاست های بانک مرکزی اروپا باید بتواند تا حدودی این منطقه را از بحران نجات بدهد. اما به نظر می رسد حوزه یورو به قدری گرفتار شده که دیگر سیاست های بانک مرکزی اروپا نمی تواند کاری در این زمینه پیش ببرد.
روز نو   ۷ ساعت پیش    
بر اساس اعلام بانک مرکزی نرخ 15 ارز از جمله پوند نسبت به روز پنج شنبه بالا رفت و قیمت 19 واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ همچنین نرخ 13 ارز دیگر از جمله دلار نیز ثابت ماند. ...
بانکداران 24   ۷ ساعت پیش    
وزیر اقتصاد در مکاتبه ای با رئیس کل بانک مرکزی و وزیر صنعت خواستار اجرایی شدن یک مصوبه در خصوص رفع مشکلات فعالان مناطق آزاد و صدور مجوز واردات 140 میلیون دلار کالای گروه 4 به این مناطق شد.
می متالز   ۷ ساعت پیش    
می متالز - رییس کل بانک مرکزی دلیل نوسان ها و افزایش قیمت ارز در چند روز گذشته را تشریح و عنوان کرد که بخشی از مشکل اخیر به مصوبه آزادی ورود ده ها قلم کالای مرزنشینی و ملوانی مرتبط است.
بیتوته   ۷ ساعت پیش    
جروم پاول در جمع نمایندگان مجلس آمریکا اعلام کرد علی رغم رشد خوب در نیمه دوم سال 2018، رشد اقتصادی آمریکا به زیر 3 درصد کاهش یافته است.
ماین نیوز   ۷ ساعت پیش    
گروه صنایع معدنی فولاد - معاون وزیر صنعت تاکید کرد: قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ماین نیوز   ۷ ساعت پیش    
گروه صنایع معدنی فولاد - مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت های فولادی است.
روزنامه آرمان امروز   ۷ ساعت پیش    
آرمان - امیر داداشی: اکنون کمتر کسی را در حوزه تجارت و بازرگانی ایران می توان یافت که شهرت و تجربه اسدا... عسگراولادی را داشته باشد. رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین که سابقه 60 سال فعالیت اقتصادی و تجاری را دارد، به واسطه مشکلات اخیر چندی پیش اعلام کرد که صادرات خشکبار را متوقف کرده است ...
بازار نیوز   ۷ ساعت پیش    
یک اقتصاددان ضمن تاکید بر غربال کردن واحدهای تولیدی دریافت کننده سرمایه در گردش، گفت: کمک بانک مرکزی به بانک ها برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی موجب تخصیص هدفمند نقدینگی به اقتصاد می شود .
سازه نیوز   ۷ ساعت پیش    
معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه پیشنهاد افزایش سقف وام مسکن هم برای طرف عرضه و هم طرف تقاضا در بافت فرسوده را به بانک مرکزی داده ایم، گفت: بانک مرکزی تصمیم نهایی خود را درباره افزایش سقف تسهیلات مسکن در بافت فرسوده در اسفند ماه اعلام می کند.
اقتصاد آنلاین   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد آنلاین - رامین بیات؛ گروه صنعتی ایران خودرو، به عنوان بزرگترین خودروساز کشور، قصد دارد سهام 33 درصدی خود در بانک پارسیان را به صورت بلوکی و با تائید بانک مرکزی واگذار کند.  ...
ایران اکونا   ۷ ساعت پیش    
مجلس تصویب کرد بانک مرکزی 50 درصد سود خود را به شکل زودهنگام و علی الحساب مالیات بدهد. دو مسئله تورم و کسری بودجه ابعاد مالیات از بانک مرکزی را چالش برانگیز می کند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۷ ساعت پیش    
بانک مرکزی نرخ امروز ارز را در صرافی های مجاز اعلام کرد.
افکار نیوز   ۷ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با بیان اینکه حاضرم تمام اسناد مرتبط با فروش ارز صادراتی ام را به مراجع صالح ارائه دهم، گفت: بانک مرکزی با من لجبازی کرده وجلسه مشترک برگزار نمی کند.
میهن صنعت   ۸ ساعت پیش    
بانک مرکزی همچنین اعلام کرد به زودی شرکت متناظر با اینستکس را که در جریان تأسیس می باشد، جهت شروع همکاری با اروپا معرفی می کند.
بانکداران 24   ۸ ساعت پیش    
بانک مرکزی در واکنش به مهلت FATF به ایران، سه سیگنال را به بازار مخابره کرد:
ایران خبر   ۸ ساعت پیش    
سکینه سیف جمالی، سرپرست دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان ضمن تشریح شرایط تضامین مربوط به دریافت وام ازدواج، گفت: براساس تبصره 16 لایحه بودجه سال 98، بانک مرکزی موظف است از محل پس انداز جاری و قرض الحسنه سیستم بانکی ...