جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۰:۴۹Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق تعاون»

آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۹    
مهندس میکائیل کشتکار سراوانی به موجب این حکم بعنوان مشاور کمیسیون دانش بنیان ، فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق تعاون استان گیلان منصوب شد. . گفتنی است وی از اساتید دانشگاه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات میباشد. متن حکم به شرح ذیل می باشد؛ جناب آقای میکائیل کشتکار سراوانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران گفت: سامانه ارزیابی عملکرد اتاق های تعاون کشور، در راستای هماهنگی و انسجام بین اتاق های تعاون کشور با اتاق تعاون ایران و شناسایی نقاط ضعف و قوت تعاون ایجاد شده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۸    
رئیس کمیسیون توسعه تجارت اتاق تعاون از ایجاد خط مستقیم میان ایران، آفریقای جنوبی و کشورهای آمریکای لاتین در آینده نزدیک خبر داد. تهران – اقتصاد برتر – 3 اسفند 99 ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران اظهار داشت: برزیل یکی از بزرگترین شرکای ما در حوزه تامین کالاهای اساسی و نهاده های دامی است و حتما افزایش واردات در این حوزه را نیز خواهیم داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران از ایجاد خط مستقیم کشتیرانی بین ایران، آفریقای جنوبی و کشورهای آمریکای لاتین در آینده نزدیک خبر داد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۵    
گفتگو با مجید رحمتی عضو هیات مدیره اتحادیه شرکت های تعاونی کارکنان دولت استان مرکزی و رییس کمیسیون مصرف اتاق تعاون استان مرکزی اتحادیه شرکت های تعاونی کارکنان استان بازوی اجرایی دولت و همشهریان است مریم رسولی ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
یزد – معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد از کم کاری برخی از دستگاه های اجرایی استان در اجرای طرح اقدام ملی مسکن گلایه کرد. به گزارش خبرنگار انتهاج ، محسن صادقیان ظهر امروز گفت: اگر ستاد اجرایی فرمان امام و سازمان همیاری شهرداریهای استان، پروژه ها را شروع نکرده بودند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران از ایجاد خط مستقیم میان ایران- آفریقای جنوبی و کشورهای آمریکای لاتین خبر داد.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با بیان اینکه صندوق توسعه ملی برای اجرای اصل 44 قانون اساسی ایجاد شده است، ادامه داد: در هیات امنای صندوق همان طور که دو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس حضور دارند، دو نماینده از اتاق ایران و اتاق تعاون نیز حاضر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اصلاح قانون بخش تعاون پس از 9 سال، گام جدی برای شفافیت و مشارکت بیشتر تعاونی ها در اتاق تعاون است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون می گوید علیرغم تاکید قانون در خصوص واگذاری های دولتی به بخش تعاون تنها دو درصد از واگذاری ها سهم بخش تعاون بوده و این امر باعث شده تا تعاونی ها در عمل امکان رقابت با بخش خصوصی و عمومی را پیدا نکنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در بیست و نهمین جلسه کمیسیون تخصصی توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران حضور یافت و طی آن جایگاه و نقش بخش تعاون و اتاق تعاون ایران در برنامه های توسعه صادرات غیرنفتی بررسی شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران ، بیست و نهمین جلسه کمیسیون تخصصی توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران با هدف بررسی جایگاه و نقش بخش تعاون و اتاق تعاون ایران در برنامه های توسعه صادرات غیرنفتی با حضور حمیدزادبوم رئیس سازمان توسعه تجارت و معاون وزیرصمت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور دبیر مرکز داوری اتاق تعاون ایران و سرپرست معاونت هماهنگی امور اتاق ها و اتحادیه ها اتاق تعاون ایران از مجموعه دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون از فعالسازی چهار خوشه کسب و کار به مناسبت دهه فجر خبر داد و حمایت مالی از کارگاههای تولیدی صنایع دستی و شاغلان این بخش را خواستار شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۵    
دبیر کل اتاق تعاون ایران و عضو شورای عالی بورس با اشاره به شرایط کنونی بازار سرمایه گفت: اکنون ریسک های غیرتجاری و اقتصادی بازار را تحت تأثیر قرار داده، بازار سرمایه، موجود زنده و حساسی است و اظهارنظرهای سیاسی، مردم و سهامداران را نگران می کند و بر وضعیت آن اثر نامطلوب می گذارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید: اکنون همه تعاونی ها در پی این هستند که مجامع آنها به صورت الکترونیکی برگزار شود اما دوستان ما در اتاق تعاون ایران، یعنی کسانی که در بخش غیردولتی باید از ما حمایت کنند، به شدت با این رویه مخالفت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
اتاق تعاون ایران اعلام کرد که با استناد به اظهارات فعالان ساختمانی، عدد شامخ ساختمان در دی ماه نسبت به ماه گذشته اندکی کاهش یافت؛ همچنین در این ماه بودجه عمرانی به طرح ها تخصیص نیافته است.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، باقر خلیلی رئیس اتاق تعاون آذربایجان غربی در گفتگوی خبری با خبرنگاران اظهار کرد: 6 هزار و 759 واحد تعاونی در استان وجود دارد که از این تعداد تنها یک هزار و 848 واحد فعال است و بقیه غیر فعال و یا بلاتکلیف می باشند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس اتاق تعاون آذربایجان غربی از فعالیت بیش از 1800 شرکت تعاونی در استان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اتاق تعاون آذربایجان غربی گفت: 6 هزار و 759 شرکت تعاونی در استان به ثبت رسیده که از این تعداد، سه هزار و 603 تعاونی غیرفعال است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح قانون تعاون در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار دارد، گفت: اتاق تعاون یک پای تنظیم قانون جدید است و درخواست داریم مدیران، کارشناسان و صاحب نظران در حوزه تعاون نظرات خود را در این زمینه ارائه کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با بیان اینکه در تخصیص نهاده های دامی دولتی به انجمن ها تخلف شده است گفت: سامانه بازارگاه یک سامانه برخط است ولی بعضا به صورت دستی سهمیه بندی انجام می شود که در واقع مشکل اصلی بازارگاه همان است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بیمه تعاون با هدف افزایش خدمت رسانی به کسب و کارها، میز خدمت خود را در اتاق تعاون استان گیلان افتتاح کرد.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۹    
سلام و عرض ادب؛ در شرکت تعاونی مسکن بنیاد شهید استان یزد توسط مدیران سابق تخلفاتی انجام شده که مثلت فساد در این موضوع به چند ضلعی تبدیل شده. افراد حامی فساد و جریان طبری ها در دادگستری یزد اجازه به نتیجه رسیدن پرونده را نمی دهند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور اقتصادی اتاق تعاون معتقد است سهم تعاونی ها از واگذاری های بخشهای دولتی کمتر از یک درصد بوده و این باور که بخش تعاون می تواند بسیاری از تصدیگری ها را در اختیار بگیرد هنوز شکل نگرفته است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
این نشست با حضور رئیس و اعضای کمیته گردشگری ستاد اکسپو 2020 دوبی در تالار اصفهان محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. اولین جلسه کمیته گردشگری اکسپو 2020 دوبی با حضور نمایندگان شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت کشور ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۱    
یزد- میرزائی، رئیس اتاق تعاون یزد محل اجرای فاز یک طرح مسکن کارگری را ابتدای روستای شحنه عنوان کرد و گفت: طبق طرح پیشنهادی در نظر است که خانه های مسکن کارگری تک طبقه و ویلایی باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۶    
جهانگیر رستمزاد در دیدار با دکتر حسین دور مدیرعامل اتحادیه صنایع پایین دستی پتروشیمی اتاق تعاون کشور به تبیین وارایه فرصتهای سرمایه گذاری استان ایلام پرداخت وخواستار تشکیل اتحادیه صنایع پایین دستی پتروشیمی شد
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فارس:؛ امروز رؤسای اتحادیه های ماهیان پرورشی سردآبی و گرم آبی در نشست مشترکی با نماینده مردم تهران در اتاق تعاون اعلام کردند با وجود اینکه میادین میوه و تره بار شهرداری برای عرضه مستقیم کالاهای کشاورزی طراحی شده، اما غرفه های این میادین در حراج به دلالان و نه تولیدکنندگان واگذار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اعضای اتحادیه های پرورش دهندگان ماهیان سردآبی و گرم آبی امروز در اتاق تعاون ایران مشکلات تولید این صنف را با یک عضو فراکسیون محیط زیست مجلس در میان گذاشتند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران، مشکل اساسی شبکه توزیع کالا را سنتی بودن و سازمان دهی نامناسب عنوان کرد. *** جایگاه تعاونی ها به گزارش خبرگزاری صنایع ، بهمن عبداللهی درباره جایگاه تعاونی ها، اظهار داشت: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران، مشکل اساسی نظام توزیع کشور را سنتی بودن و سازمان دهی نامناسب عنوان کرد و گفت: با توجه به گستردگی شبکه توزیع در بخش تعاون پیشنهاد می شود از ظرفیت تعاونی ها به عنوان بازوی توانمند دولت در بحث توزیع بیش از پیش استفاده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون درباره اینکه چرا گرانفروشی در بازار قابل کنترل نیست، گفت: مشکل اساسی در نظام توزیع کشور سنتی بودن و سازمان دهی نامناسب است که امکان نظارت و رصد را مشکل کرده؛ بخش تعاون ظرفیت های مناسبی جهت سامان دهی نظام توزیع کشور را دارد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران بیان داشت: سیستم توزیع یکی از زیرسیستم های اقتصادی کشور است که پیچیدگی فراوانی دارد و در نظام اقتصادی ما دچار مشکلاتی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر امور اقتصادی اتاق تعاون با تاکید بر لزوم تامین مواد اولیه مورد نیاز تعاونی ها، آمادگی بخش تعاون برای توزیع کالاهای اساسی در کشور را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
واهان کروبیان وزیر اقتصاد ارمنستان با وزیر صمت، رئیس اتاق تعاون ایران و جمعی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی دیدار و گفت وگو کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۹    
واهان کروبیان وزیر اقتصاد ارمنستان با وزیر صمت، رییس اتاق تعاون ایران و جمعی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی دیدار و گفتگو کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۱:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد ارمنستان و هیئت همراه با علیرضا رزم حسینی وزیر صمت، معاونان وزیر صمت، عبداللهی رئیس اتاق تعاون و شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
واهان کروبیان وزیر اقتصاد ارمنستان و هیئت همراه با علیرضا رزم حسینی وزیر صمت، معاونان وزیر صمت، عبداللهی رئیس اتاق تعاون و شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران دیدار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۲    
رئیس اتاق تعاون گیلان گفت: دفتر نمایندگی تجاری در جمهوری آذربایجان ایجاد می شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در اتاق تعاون ایران گفت: اگر یارانه به تولید پرداخت نکنیم و به دلیل مشکلات مالی، تولید در داخل کشور انجام نشود، مجبور به واردات کالا می شویم و مجدد دولت دچار کسری بودجه خواهد شد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۴    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با حضور در اتاق تعاون بر استفاده از ظرفیت های موجود اتاق برای توانمند سازی شرکت های تعاونی تاکید کرد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
"رضا وفایی یگانه" مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری اتاق تعاون ایران با اعلام موافقت مشروط با پرداخت یارانه تولید گفت: پرداخت یارانه به تولید از سه منظر قابل بررسی است که باید براساس منطق اقتصادی، باشد.
فودنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۸    
مدیران اتحادیه های سراسری کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون ایران در شصت و نهمین جلسه کمیسیون کشاورزی، مهدی مسعودی را به عنوان دبیر جدید خود برگزیدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون با تاکید بر لزوم افزایش ظرفیت تعاونی های مرزنشین از طرح پیشنهاد تمدید خودکار کارت های الکترونیک مرزنشینان به مدت دو سال خبر داد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم یادبود مرحوم حسن رسولی (مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های مصرف کارگران ایران، امکان و عضو هیئت رئیسه اتاق تعاون ایران) روز چهارشنبه (24 دی ماه) در خانه کارگر برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران از انحراف از اهداف کشت فراسرزمینی به دلیل نقص در آیین نامه خبر داد و گفت: کشت های فراسرزمینی تبدیل به سرمایه گذاری خارجی شده است و به جای آنکه منفعت آن نصیب کشور شود به کام کشور های شده که در آن کشت انجام می شود.