جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۴:۳۲May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق تعاون»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۰    
رئیس کمیسیون بهبود فضای کسب و کار اتاق تعاون ایران از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواست در ثبت علایم تجاری تسریع صورت گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۶    
مدیر امور اقتصادی اتاق تعاون ایران، راه اندازی پنجره واحد فیزیکی در اتاق های تعاون را از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درخواست کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران اظهار داشت: هر زمان مدیریت سطح کلان دچار این به هم ریختگی می شود، کف جامعه آسیب می بیند که در این بین نیز آسیب وارده به زنان سرپرست خانوار یا مدیر خانواده بیشتر است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه و معاون پشتیبانی، تحقیقات و برنامه ریزی اتاق تعاون ایران بر لزوم برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت تعاونی های توسعه عمران شهری و روستایی تاکید کرد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو سابق شورای عالی بورس از تعیین دامنه نوسان سهام در جلسه هفته جاری خبر داد و هماهنگ ترین قوه درباره بازار سرمایه را معرفی کرد. ماشالله عظیمی که اوایل اردیبهشت به دلیل ابقا بهمن عبدالهی در ریاست اتاق تعاون ایران بعد از حدود 7 سال مجبور به کناره گیری از حضور در شورای عالی بورس شد گفت ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران با اشاره به تجربه موفق و ظرفیت بالای بخش تعاون در تامین کالاهای اساسی از مذاکره با مسئولان بهداشتی و درمانی کشور در خصوص تامین و خرید واکسن کرونا خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: پیشنهاد اتاق این است، بخش های مانند بخش حمل و نقل و تعاونی مصرفی که با عموم مردم درارتباط هستند و واحدهای تولید کننده کالاهای اساسی که نمی توانند دورکار یا تعطیل باشند در اولویت واکسن قرار گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۵:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران با اشاره به کاهش محسوس چک های برگشتی گفت: قانون جدید چک فضای کسب و کار را سالم و شفاف می کند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
بررسی های آماری در حوزه ساختمان نشان می دهد که شامخ کل در فروردین 1400 با ثبت رقم 40.5 ، نسبت به ماه قبل کاهش زیادی داشت که نشان دهنده افت شدید فعالیت های کسب و کار در نخستین ماه امسال نسبت به اسفندسال گذشته است. تهران – اقتصادبرتر – 13 اردیبهشت 1400 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۲    
نایب رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران گفت: مهمترین موانع موجود در مسیر تولید و رسیدن به جهش تولید واردات بی رویه، کمبود مواد اولیه، عدم نظارت بر مواد اولیه نامرغوب، کاهش کیفیت به منظور کاهش قیمت و جلوگیری از مواد مرغوب به واحدهای تولیدی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران اظهار داشت: در راستای برنامه ریزی و سیاست های اجرایی و عملیاتی، ساخت و ساماندهی پروژه 10هزار واحدی مسکن بندرعباس با همکاری شرکت بازآفرینی شهری به اتاق تعاون ایران واگذار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه استان یزد جزء پیشتازان حوزه مسکن کارگری در کشور بوده است گفت: 10 هزار و 900 نفر از طریق اتاق تعاون در طرح ملی مسکن ثبت نام کردند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی عملیات ساخت 10 هزار واحد مسکونی در بندرعباس با همکاری اتاق تعاون ایران و شرکت بازآفرینی شهری را بزرگترین طرح تولید و عرضه مسکن در کشور عنوان کرد و افزود: اجرای این پروژه نشان از درمدار قرار گرفتن ظرفیت تعاون کشور دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۴    
خرمشهر- منیعاوی، رئیس اتاق تعاون خرمشهر گفت: در صورتی که برای گردشگری آبی منطقه آزاد اروند برنامه ریزی اصولی انجام شود می توان 60 درصد معظل بیکاری را رفع کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با بیان اینکه تشکل های عضو شورای قیمت گذاری محصولات استراتژیک شبه دولتی و نماینده دولت هستند، گفت: مجلس باید ورود و ترکیب اعضای این شورا را اصلاح کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران درباره شعار سال 1400 گفت: مطابق سند توسعه بخش تعاون، باید 40درصد کالای مصرف کشور در اختیار تعاون باشد که محقق نشده است و عملیاتی شدن شعار امسال می تواند مانع را برطرف کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در دیدار با رییس و اعضای اتاق تعاون گیلان خواستار توجه و حمایت بیشتر اتاق از تعاونی های استان در سال تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده اتاق تعاون ایران در شورای عالی هماهنگی ترابری کشور از تفویض تعیین نرخ بلیت حمل و نقل عمومی مسافر جاده ای و شناورهای مسافری به اتحادیه های تعاونی و کانون ها خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با اشاره به اهمیت و ظرفیت تولید و صادرات در بخش کشاورزی ابراز داشت: از ابتدای امسال، صادرات محصولات کشاورزی در ناوگان هوایی با سوخت یارانه ای انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون استان هرمزگان با بیان اینکه رفع موانع تولید امکان پذیر است گفت: تقویت تولید بسترساز افزایش قدرت اقتصادی، سیاسی و حتی فرهنگی است و با اشتغالزایی شاهد رفع بسیاری از آسیب های اجتماعی خواهیم بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران اظهار داشت: وقتی سدی مثل سد کمال خان ایجاد می شود و آقای اشرف غنی می گوید آب را در برابر نفت می دهد، بدیهی است که بر اقتصاد دامداری و کشاورزی منطقه تاثیر می گذارد. پیامد این موضوع هم تشدید مهاجرت است.
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق پیش بینی ها قرار است 100 هزار واحد مسکونی ارزان قیمت در جوار شهرک ها و نواحی صنعتی کشور برای کارگران ساخته شود و کارگرانی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند در اولویت قرار دارند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم از تصویب و ابلاغ بسته جامع سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات سالهای 1397-1400 خبر داد و گفت: این بسته در برگیرنده نظرات اعضای کمیته اقدام ارزی شامل سازمان توسعه تجارت ایران، بانک مرکزی، گمرک، سازمان امور مالیاتی، اتاق بازرگانی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس اتاق تعاون ایران گفت: احداث 100 هزار واحد مسکن ارزان قیمت در جوار شهرک ها و نواحی صنعتی برای کارگران برنامه ریزی شده و مراحل اولیه ثبت نام در استان ها در دست اقدام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران از ساخت مسکن کارگری در کشور خبر داد و گفت: اتاق تعاون به عنوان متولی احداث مسکن کارگری انتخاب و تاکنون در 14 استان مقدمات کار انجام شده است و به 22 استان افزایش می یابد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حسینی از مبادله موافقت نامه داوری بین اتاق تعاون و اتاق اصناف خراسان جنوبی خبر داد و گفت: کلیه اختلافات واحدهای صنفی مختلف در مرکز داوری اتاق تعاون استان بررسی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۸    
گروه استان ها رئیس اتاق تعاون ایران به مانع زدایی از رشد تعاونی ها اشاره کرد و گفت: قانون تعاون تا حد نسبتاً قابل توجهی بخشی از مشکلات تعاونی ها را رفع کرده است و امید است مابقی مشکلات رفع شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ساختمان اتاق تعاون خراسان جنوبی عصر امروز شنبه با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون ایران به بهره برداری رسید.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰    
دبیر و عضو هیئت رئیسه اتاق تعاون خراسان جنوبی گفت: تنها مدلی که می تواند کشور را به سمت تحقق عدالت اجتماعی و توسعه همه جانبه سوق داده و در خیزش عظیم اقتصادی قرار دهد، مدل تعاون است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۴    
گروه استان ها- رئیس اتاق تعاون ایران قول همکاری در زمینه احداث مجتمع خدماتی رفاهی جایگاه دو منظوره سوخت اتحادیه کارکنان دولت خراسان جنوبی را داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۴    
گروه استان ها- رئیس اتاق تعاون ایران با تاکید بر اینکه کمبود اقلام اساسی در کشور مرتفع شده است، گفت: اتاق تعاون ایران آمادگی کمک به اتحادیه ها برای رفع مشکل تامین اقلام اساسی را دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۵    
خرمشهر- منیعاوی، رئیس اتاق تعاون خرمشهر گفت: جذب سرمایه گذار و گردشگر در گروی احیای فضاهای آبی منطقه آزاد اروند است.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۰۰    
رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی از افتتاح ساختمان این اتاق با حضور رئیس واعضای هیات رئیسه اتاق تعاون ایران به استان در روز شنبه 21فروردین ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون معتقد است حمایت از مرزنشینان در شرایط اقتصادی حاضر ضمن تقویت معیشت مردم ساکن در مناطق مرزی، موجب تنظیم بازار کالاهای اساسی می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران ، با استناد به مجموع اظهارات فعالان ساختمانی، عدد شامخ ساختمان در اسفندماه 99 نسبت به ماه گذشته تغییر چندانی نداشت و تنها اندکی در جهت کاهش پیش رفت. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۰۳    
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون پیش بینی کرد قیمت ناعادلانه خرید تضمینی گندم قطعاً موجب کاهش تولید می شود.
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون با اشاره به اینکه سرکوب قیمتی، چالش مهم بخش کشاورزی است، گفت: از دولت می خواهیم که راه رفته درباره مرغ را در خصوص گندم تکرار نکند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
انتخابات هیات رئیسه اتاق تعاون ایران برگزار و بهمن عبداللهی به عنوان رئیس اتاق تعاون ایران به مدت 3 سال آینده انتخاب شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران اظهار داشت: هیچ کس حتی کم برخوردارترین افراد در مناطق مرزی حاضر به سوختبری و قاچاق کالا نیستند. ممکن است افرادی از سر انتفاع قاچاق کنند که البته این حالت سازمان یافته است و باید رد آن را در مرکز کشور دنبال کنند و نه در مرزها.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران اعلام کرد: در چند سال اخیر موانع پیش روی تولید و آسیب هایی که این موانع به تولید زده را شناسایی کردیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۱۳    
زاهدان - طاهری، دبیر اتاق تعاون استان سیستان و بلوچستان گفت: برای تحقق و نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی باید از مردم شروع کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران گفت:به استناد قانون ساماندهی مبادلات مرزی واردات مرزنشینان در قبال انجام صادرات است و این واردات در قبال صادرات مشمول تخفیفات گمرکی است.
پولی مالی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- اتاق ایران خواستار مردمی سازی واقعی اقتصاد، شناسایی موانع و راه های اجرایی اعمال پشتیبانی حاکمیتی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۷:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق تعاون ایران گفت: یکی از موانع اصلی در توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی، کمبود مواد اولیه است. این موضوع ناشی از توسعه نامتوازن صنایع پتروشیمی است که در برخی زنجیره ها از جمله پروپیلن توسعه پیدا نکرده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس اتاق تعاون ایران گفت: استفاده از ظرفیت بخش تعاون در توزیع کالاهای اساسی شب عید و ماه مبارک رمضان ضروری است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران از آمادگی بخش تعاون برای توزیع در بازار شب عید و ماه رمضان خبر داد. *** تنظیم بازار شب عید و ماه رمضان به گزارش خبرگزاری صنایع ، بهمن عبداللهی با بیان این که در شرایط کنونی که اکثر کالاهای اساسی افزایش قیمت چشمگیری داشته اند، اظهار داشت: ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۵    
اقتصاد ایران: رئیس اتاق تعاون گفت: استفاده از ظرفیت های بخش تعاون در توزیع کالاهای اساسی شب عید و ماه مبارک رمضان ضروری و اثربخش است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران از آمادگی بخش تعاون برای توزیع کالاهای مورد نیاز شب عید و ماه مبارک رمضان خبر داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در مجمع نمایندگان اتاق تعاون ایران هیات رئیسه جدید اتاق برای مدت 3سال انتخاب و بهمن عبداللهی رئیس فعلی اتاق بیشترین آراء را به خود اختصاص داد. به گزارش پیام فوری ...