پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۲۲:۲۹Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق تعاون»

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در دیدار با اعضای هیئت رئیسه اتاق تعاون استان گفت: ساماندهی شرکت تعاونی توسعه عمران از اهداف کوتاه مدت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه میان اتاق تعاون و اداره کل کار کهگیلویه و بویراحمد جهت رفع مشکلات تعاونی ها منعقد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۰    
ایسنا/همدان دبیر اتاق تعاون استان همدان پیمان سپاری ارزی را بزرگترین مشکل شرکت های صادراتی دانست و گفت: با توجه به نزدیکی همدان به مرز عراق بیشتر صادرات ها به صورت ریالی انجام می شود که این موضوع باعث دردسرهایی برای صادرکنندکان شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در راستای توانمندسازی اعضای اتاق تعاون، تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان با اتاق تعاون استان منعقد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
جمالی پور گفت: در صورت وجود متقاضیان بیشتر برای دریافت مسکن کارگری این آمادگی در استان قزوین وجود دارد تا در زمینه واگذاری و تحویل زمین، صدور مجوزهای قانونی و ارائه تسهیلات، مساعدت های لازم به اتاق تعاون ارائه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق تعاون گفت: خانواده بزرگ تعاون با لایحه اصلاح قانون بخش تعاون که در تضاد آشکار با روح تعاون و خلاف منویات مقام معظم رهبری بوده، مخالف است.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۳    
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد:پیمانکاران بهزیستی و اتاق تعاون برنامه دقیق زمانبندی برای تکمیل پروژه را ارائه کنند، که این برنامه حتما رصد و بررسی می شود تا انحرافی از بر نامه زمانبندی نداشته باشیم.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۳    
ساعت 24 - رئیس اتاق تعاون ایران در مورد جلسه هیأت داوری برای بررسی واگذاری کشت و صنعت مغان گفت: این جلسه روز چهارشنبه 16 مهر 99 برگزار می شود که ترکیب هیأت داوری هفت نفر شامل دو عضو حقوقی و پنج عضو حقیقی است که در این هیأت موضوع واگذاری کشت و صنعت مغان به یک شرکت بخش خصوصی بررسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اتاق تعاون گفت: افزایش قیمت مسکن در سال گذشته به اوج خود رسید، حتی در ماه های آخر سال 98 با وجود عدم معامله گسترده ملک، این روند باز هم به شکل رکود تورمی ادامه داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: براساس جلسه دو روز گذشته قرار شد، هلدینگ شرکت های غیر بورسی سهام عدالت ظرف 2-3 ماه آینده تشکیل شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۳۶    
در حالی که طی ماه های اخیر حرف و حدیث های فراوانی از سوی جریانی هدفمند در صدد لغو یکی از خصوص سازی های موفق کشور در کشت و صنعت مغان است باید دید اعضای شورای داوری فردا متشکل از غلامحسن شافعی رییس اتاق ایران ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - نشست مشترک نایب رییس مجلس با کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با هدف بیان توانمندی های بخش تعاون در حوزه کشاورزی برگزار شد. به گزارش پایگا خبری نقدینه ، ارسلان قاسمی رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با بیان اینکه در این نشست ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۷    
نشست اعضای کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون امروز سه شنبه 15 مهرماه با حضور سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در آیینی دفتر نمایندگی شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی در اتاق تعاون استان مرکزی آغاز به کار کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل، گمرک و ترانزیت اتاق تعاون از تشکیل سه کارگروه ویژه نوسازی، بیمه رانندگان و تهیه بانک اطلاعاتی رانندگان کشور با مشارکت شرکت های تعاونی دانش بنیان خبر داد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۲    
رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی به همراه اعضای هیئت رئیسه از منطقه ویژه اقتصادی و شرکت آذین چرم خاوران مستقر در این منطقه بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اتاق تعاون با تشریح اشکالات لایحه اصلاح قانون بخش تعاون، گفت: مشکلات تعاونی ها بیش از آنکه به ضعف قوانین مرتبط باشد به ضعف های اجرایی و بعضاً نگرشی مرتبط است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
محمودی، مشاور مالیاتی اتاق تعاون ایران گفت: با سلب معافیت مالیاتی مناطق آزاد، اکثر فعالان اقتصادی کسب و کارهای خودشان را به تهران منتقل می کنند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از اتاق تعاون ایران، شامخ کل در شهریور ماه 99 عدد 50.54 را نشان می دهد که بیانگر کاهش بهبود وضعیت صنعت ساختمان در شهریور ماه نسبت به ماه قبل است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران بر لزوم رفع موانع و محدودیتهای مالی از بخش تعاون تاکید کرد و گفت: سهم بخش تعاون در تسهیلات اعطایی بانکها باید مورد بازبینی قرار گیرد.
نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی با اتاق تعاون استان گیلان به منظور بررسی جذب 50 هزار نفر از اعضای شرکتهای تعاونی روستایی در صندوق به عنوان کارگزار تشکیل شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران با بیان اینکه بانک توسعه تعاون هیچ مزیتی برای بخش تعاون کشور ندارد، بر ضرورت ایجاد یک نهاد مالی اختصاصی برای این حوزه تاکید کرد. *** نهاد مالی اختصاصی بخش تعاون کجاست؟ ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۸    
سمنان- طباطبایی، رئیس اتاق تعاون استان سمنان با بیان اینکه فراخوان اولین دوره ثبت نام مسکن کارگری ابلاغ شد، گفت: شرط استفاده از این تسهیلات این است که افراد حتماً متاهل و سرپرست خانوار و همچنین بالای 35 سال سن داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران: اتحادیه ها، اتاق بازرگانی، اتاق تعاون و اتاق اصناف شرکای اجتماعی ما هستند و اگر این دوستان ما را نقد کنند، استقبال می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۳    
دبیر اتاق تعاون استان البرز با بیان اینکه بیش از 60 هزار واحد مسکونی توسط تعاونی ها در این استان احداث شده گفت:برخلاف برخی تصورات به نسبت بخش خصوصی کمترین تخلف را در آن ها شاهد بوده ایم وطبق آمارها میزان آن در حدود 3.5 درصد بوده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف کشور وی با بیان اینکه بالغ بر 50 هزار واحد صنفی در آستانه تعطیلی قرار داشته یا تعطیل شده اند، گفت: قیمت گذاری دستوری از جمله دلایل مهم تعطیلی این واحدها است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۳    
ایرنا- تهران- نشست علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، اتاق تعاون و اتاق اصناف روز شنبه در محل اتاق ایران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: مدیران دولتی بعد از اتمام دوران خدمت خود در بخش دولتی وارد بخش خصوصی شده و با این بخش آشنا می شوند لذا در آن زمان متوجه می شوند چه بلایی بر سر بخش خصوصی در دوران خدمت خود آورده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران با بیان اینکه دولت طی سال های اخیر از ظرفیت بخش تعاون به خوبی استفاده نکرده است، گفت: در حوزه تأمین و توزیع کالاهای اساسی دولت می تواند از ظرفیت این بخش استفاده کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – تفاهم نامه همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین روز شنبه با اتاق تعاون برای برون سپاری بخشی از خدمات این دستگاه به امضا رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۶    
دبیر اتاق تعاون استان البرز با بیان اینکه در فاز اول اجرای طرح مسکن کارگری در استان البرز یک هزار واحد مسکونی در جوار شهرک صنعتی اشتهارد احداث می شود گفت: اتاق تعاون متولی اجرای این طرح است و شناسایی کارگران مشمول طرح توسط شرکت شهرک های صنعتی البرز صورت خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران تقویت و توسعه تعاونی های تولیدی و دانش بنیان را از جمله برنامه های مهم اتاق تعاون برشمرد و ابراز امیدواری کرد تا پایان چشم انداز 1400 بخش تعاون به سهم 11 درصدی در اقتصاد ملی دست یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۸    
در همایشی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از اتاق تعاون فارس به عنوان یکی از دو اتاق برتر کشور تقدیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت حتی کارهای صدور و تجدید کارت الکترونیکی تعاونی ها را هم به یک شرکت خصوصی داده و از ظرفیت شرکت های تعاونی استفاده نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران در مورد اینکه آیا پولی بابت فروش سهمیه سوخت به مرزنشینان داده می شود، گفت: هیچ پولی در این باره به مرزنشینان پرداخت نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۲    
نماینده صومعه سرا با بیان اینکه بخش تعاونی و خصوصی در اقتصاد بر دولت اولویت دارند، گفت: جای اتاق تعاون و اتاق بازرگانی در اصلاح قانون تضمینی خرید محصولات اساسی کشاورزی مغفول مانده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۷    
دبیر اتاق تعاون فارس با اشاره به اینکه از زمان شیوع کرونا تاکنون به تعاونی های بانوان توجه جدی تری شده است گفت: در شش ماه اخیر 73 شرکت تعاونی بانوان موفق به دریافت 65 میلیارد تومان تسهیلات بانکی شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نگاه فعالان ساختمانی به آینده، بالای مرز بدبینی قرار گرفت. جزئیات نظرسنجی از مدیران عامل 100 شرکت ساختمانی - که ماهانه توسط اتاق تعاون ایران انجام می شود - از بهبود خفیف اوضاع و احوال بازار ساخت وساز در مرداد نسبت به تیر حکایت دارد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۷    
به منظور افزایش سطح مبادلات اقتصادی میان 2کشور، ایران و اردن کمیته مشترک اقتصادی تشکیل می دهند. به گزارش روابط عمومی اتاق تعاون جمهوری اسلامی ایران، محمدرضا رمضانی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۴۶    
ایسنا/خوزستان دبیرکل اتاق بازرگانی اهواز از آغاز فرآیند ثبت نام صادرکننده نمونه استانی با همکاری اتاق های بازرگانی آبادان، خرمشهر، اتاق تعاون و سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد.
ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، اصغری مدیر کل و رییس شورا، مدیران عضو، تشکل های کارگری، رییس اتاق تعاون به میزبانی بهزیستی مازندران برگزار شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،در دیدار با هیئت رییسه اتاق تعاون استان گفت: اعتقاد و اولویت ما همراهی، همدلی ،سلامت کاری و حرکت بر مدار قانون است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال انتشار نامه در خواست بخش خصوصی خطاب به اسحاق جهانگیری، برای برگزاری نمایشگاه های تخصصی بین المللی که به امضای روسای اتاق اصناف، اتاق تعاون ایران و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران رسیده است ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۷    
رییس اتاق تعاون ایران از اشتغالزایی برای بیش از 1٫7 میلیون نفر توسط بنگاه های تعاونی و تشکیل 94 تعاونی دانش بنیان در کشور خبر داد. *** ثبت اتحادیه تعاونی دانش بنیان به گزارش خبرگزاری صنایع ، بهمن عبدالهی در خصوص ثبت اتحادیه سراسری تعاونی دانش بنیان، اظهار داشت: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران: بنگاه های تعاونی در کشور برای بیش از یک میلیون و 771 هزار نفر اشتغالزایی کرده اند.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: رئیس اتاق تعاون ایران، ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی و فراهم کردن بستر دستیابی تولیدکنندگان به بازارهای صادراتی را از جمله اهداف برگزاری بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان عنوان کرد و برگزاری نمایشگاه را در افزایش تولید مسکن و کاهش قیمت تمام شده مؤثر دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران از ثبت اتحادیه تعاونی های دانش بنیان خبر داد و گفت: بنگاههای تعاونی در کشور برای بیش از یک میلیون و 771 هزار نفر اشتغالزایی داشته اند.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۸    
دبیر اتاق تعاون استان قم گفت: درحال حاضر هزار و 500 تعاونی دراین استان مشغول فعالیت می باشند.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس از تصویب جزئیات طرح دو فوریتی اصلاح قانون خرید تضمینی محصولات اساسی کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه تعاون یکی از سه ضلع پیشرفت و توسعه کشور محسوب می شود، خاطرنشان کرد: اتاق تعاون باید ارتباط خود را با رسانه ها بیشتر کرده و از انزوا خارج شود تا بتواند سرمایه گذاران را به سمت کار تعاونی راهنمایی کند.