چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۰:۰۴Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهبود اوضاع»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به تغییر بسیاری از تجربیات تاریخی در سال جاری، شرط بهبود اوضاع در آخرین ماه سال را تصمیم سه وزارتخانه و بانک مرکزی دانست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۸    
اقتصاد ایران: جاده سازی به عنوان یکی از پروژه های حیاتی در زمینه عمران و حمل ونقل محسوب می شود که تأثیر مستقیم بر بهبود اوضاع حمل ونقل جامعه و کاهش خطرات رانندگی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۳    
ایسنا/قم بهبود اوضاع اقتصادی در شرایط تحریم ها و فشار دشمنان با دو کلید واژه اقتصاد مقاومتی و کار آفرینی گره خورده است و قطعاً تحقق این دو واژه چرخ دنده های اقتصاد کشور را روغن کاری می کند و فشار اقتصادی دشمنان را خنثی و کشور را آماده پیشرفت در عرصه های مختلف می کند.
رئیس شورای شهر قزوین گفت: یکی از سیاست های مهم شورای ششم بهبود اوضاع ترافیکی و توجه به توسعه پارکینگ های عمومی شهر است.. رئیس شورای شهر قزوین گفت: یکی از سیاست های مهم شورای ششم بهبود اوضاع ترافیکی و توجه به توسعه پارکینگ های عمومی شهر است..
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۱    
رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: یکی از سیاستهای مهم شورای ششم بهبود اوضاع ترافیکی و توجه به توسعه پارکینگ های عمومی شهر است.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با حرکت ده ها هزار کشاورز معترض به سمت شهر دهلی نو، پلیس هند تدابیر شدید امنیتی را اتخاذ و برخی معابر ورودی به پایتخت را با موانع مختلف مسدود کرده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۰:۵۱    
فرماندار شهرکرد گفت: پیشرفت هایی که در عرصه های مختلف پزشکی، درمانی، هوافضا، فناوری نانو، تکنولوژی و... داریم، همگی نشان از تحول و رشد ایران اسلامی است و این پیشرفت و بهبود اوضاع کشور همگی در گرو حضور و مشارکت جوانان خواهد بود.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اسرائیل مدعی است که این ها مناطق امن هستند، اما در حقیقت آن چه شاهد هستیم این است که تأثیر بمباران بر جمعیت غیرنظامی ادامه دارد و این وضعیت وخیمی را به وجود می آورد .
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۷    
چند سالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر حمایت کسب و کار تاکید می کنند اما مسوولین گویا از آن غفلت کردند و همین باعث ناراحتی ایشان شده است ، بطوریکه در در دیدار اخیر ایشان با فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان با اشاره به ظرفیت و توان کاملا موثر بخش خصوصی برای تحقق اهداف کلان اقتصادی، حمایت دولت ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس این حکم، رژیم صهیونیستی باید اقدامات لازم برای ممانعت از جنایت های کشتار علیه یک مجموعه انسانی را اتخاذ کند. این رژیم همچنین باید عدم ارتکاب به جنایت نسل کشی توسط نیروهایش را تضمین و اقداماتی در راستای بهبود اوضاع انسانی در غزه اتخاذ کند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز 10بهمن ماه در دیدار حدود هزار نفر از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان با اشاره به ظرفیت و توان کاملاً موثر بخش خصوصی برای تحقق اهداف کلان اقتصادی، حمایت دولت ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
از روزهای ابتدایی آبان ماه که رسانه ها از نیامدن امید گفتند و نوشتند تا امروز که 11 بهمن ماه است، ذره ذره امیدهای ما برای دیدار دوباره (امید، تک درنای سیبری) ناامید شد ...
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۷۹ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: مهم ترین وظیفه دولت بهبود فضای کسب و کار و برطرف کردن موانع آن است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان با اشاره به ظرفیت و توان کاملاً موثر بخش خصوصی برای تحقق اهداف کلان اقتصادی، حمایت دولت، به ویژه رفع موانع فضای کسب و کار و مسئولیت پذیری بخش خصوصی را دو ضرورت مهم و زمینه ساز بهبود اوضاع و پیشرفت چشمگیر کشور برشمردند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز - دهم بهمن ماه - در دیدار حدود هزار نفر از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان با اشاره به ظرفیت و توان کاملاً موثر بخش خصوصی برای تحقق اهداف کلان اقتصادی، حمایت دولت ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار حدود هزار نفر از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان با اشاره به ظرفیت و توان کاملاً موثر بخش خصوصی برای تحقق اهداف کلان اقتصادی، حمایت دولت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رهبر انقلاب با اشاره به ظرفیت و توان کاملا موثر بخش خصوصی برای تحقق اهداف کلان اقتصادی، حمایت دولت، به ویژه رفع موانع فضای کسب و کار و مسئولیت پذیری بخش خصوصی را دو ضرورت مهم و زمینه ساز بهبود اوضاع و پیشرفت چشمگیر کشور برشمردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۱۵۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب تأکید کردند: موانع درون دولتی فضای کسب و کار باید با مشاوره در دولت، تصمیم گیری رئیس جمهور و مدیریت معاون اول، رفع شود.
پایگاه خبری 2020   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری 2020، محمد کشاورز سرمربی تیم گیتی پسند اصفهان درخصوص شرایط این تیم در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت : تمام اعضای باشگاه مخصوصا بازیکنان و کادرفنی برای ایجاد بهترین شرایط فنی ممکن در تلاش اند تا شاهد بازی های با کیفیتی از گیتی پسند باشیم. ...
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
استفاده از شبکه های اجتماعی در طول سال های اخیر به طور حیرت انگیزی افزایش یافته است. ماجرای پاندمی کرونا در کنار توسعه روزافزون هوش مصنوعی دست به دست داده اند تا مردم چهارگوشه دنیا بیشتر از هر زمان دیگری به پلتفرم های اجتماعی وابسته شوند ...
سلام نو / پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
جوسپ بورل مسوول سیاست خارجی و کمیسیون اروپا با صدور بیانیه ای مشترک بر لزوم اجرای فوری و موثر حکم دیوان بین المللی دادگستری علیه رژیم صهیونیستی تاکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه آلمانی در مطلبی به تداوم مسئله کمبود مهمات در ارتش آلمان و روند کُند بهبود اوضاع با وجود وعده های بوریس پیستوریوس، وزیر دفاع آلمان پرداخت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۲۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
جوان آنلاین: رئیس کمیسیون شورا ها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی معتقد است: به دلیل نبود رقابت و تقاضای بالا، خودروسازان کشور انگیزه ای برای بهبود کیفیت خودرو ها ندارند. تا زمانی که انحصار در حوزه خودرو در کشور وجود داشته باشد، مشکلات ادامه دارد و نمی توانیم به بهبود اوضاع امید داشته باشیم ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۴    
دفاع سرسخت از عملکرد اقتصادی دولت هم دولتمردان را از تلاش برای بهبود اوضاع دور می کند زیرا تصویری غیرواقعی به آنها ارائه می دهد و هم مردم را ناامید می کند.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۲    
بازتاب ایلام/در راستای تحقق مطالبات مردمی و جذب بودجه و اعتبارات مناسب برای بهبود اوضاع کشاورزی در این شهرستان، امروز(دوشنبه 25 دیماه 1402) فرماندار شهرستان چوار با مهندس عزیزان رئیس سازمان جهادکشاورزی استان و معاونین ایشان، مدیر شهرستان و کارشناسان حوزه جهادکشاورزی دیدار و گفت وگو کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۳:۴۵    
تا زمانی که متولی ساماندهی و نظارت بر شبکه توزیع در خواب باشد و نتواند کارکرد خود را به خوبی به سرانجام برساند انتظار بهبود اوضاع و تأمین حقوق مصرف کننده بیهوده است. البته مردم به عنوان مصرف کننده می توانند با دقت بیشتری اقدام به خرید کنند تا شاید اندکی از تضییع حقوق شان جلوگیری شود
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ورزش که یکی از ابزارهای کنترل اجتماعی است در محله هرندی نقش پررنگی دارد. باشگاه کشتی محله پناهگاهی است که کودکان را از مبتلا شدن به بیماری آسیب های اجتماعی محل دور نگه می دارد. باشگاهی که با همت دونفر از اهالی قدیمی محله سعی در بهبود اوضاع مردم هرندی دارد.
ایتنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایتنا - فروش جهانی تراشه ها برای اولین بار در بیش از یک سال گذشته، افزایش یافت و نشان داد که تقاضا پس از فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی، رو به بهبود گذاشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر دارایی فرانسه هشدار داد که این کشور روزهای سختی پیش رو دارد چرا که برای بهبود اوضاع اقتصادی دولت فرانسه باید دست به کاهش شدید مخارج عمومی بزند.
وضعیت بازار مسکن این روزها چندان تعریفی نیست و این در حالیست که حدود 20 سال پیش بانک جهانی استراتژی را برای بهبود وضعیت مسکن کشور تدوین کرد اما گویا چندان مورد مراجعه قرار نگرفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۳    
صدف کباری می گوید: هم تکنولوژی و هم نظام سرمایه داری چشمشان را روی مشکلات کره زمین بسته اند. الان اقتصاد در دنیا حرف اول را می زند. هنرمندان هم به اندازه خودشان وسعشان می توانند در بهبود اوضاع دخیل باشند. هنرمندان ابزار و اسلحه ای ندارند و صرفا می توانند با هنراحساس شان را بیان کنند ...
سینما پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: پویا امینی بازیگر سینما در خصوص وضعیت وخیم معیشتی سینماگران گفت: کار به جایی رسیده که یک هنرمند حتی اگر یک روز هم بیکار باشد نتواند از پس مخارج زندگی خود برآید چه برسد به آنکه بخواهد ماه ها و یا سال ها بیکار بماند!
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اورژانس اجتماعی با هدف بهبود اوضاع خانواده از سال 86 تاسیس شد. اولین پایگاه در استان خراسان رضوی با 6 خودرو فعالیت خود را در ساعات اداری شروع کرد و اکنون 24 ساعته خدمات رسانی می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان از تظاهرات صدها شهرک نشین صهیونیست در شمال اراضی اشغالی به دلیل عدم بهبود اوضاع این منطقه خبر دادند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پایتخت بلژیک، بروکسل، برنامه خود برای تبدیل شدن به شهر 10 دقیقه ای را اعلام کرد که بر اساس آن شهر به نفع عابران پیاده متحول می شود.
عضو فراکسیون زنان مجلس می گوید: حتماً باید در برابر زنانی که حجاب را رعایت نمی کنند و روی به هنجارشکنی می آورند، ایستاد و با آن ها براساس قانون برخورد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جاده سازی از مهم ترین پروژه های عمرانی به حساب می آید و کیفیت جاده ها تأثیر زیادی در بهبود اوضاع حمل نقل و همچنین کاهش خطرات رانندگی دارد. اما شرکت ها برای چنین پروژه های عظیمی نیاز به تجهیزات زیادی دارند که با بهره گیری از آن ها هم سرعت و هم کیفیت کار خود را ارتقا دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جاده سازی از مهم ترین پروژه های عمرانی به حساب می آید و کیفیت جاده ها تأثیر زیادی در بهبود اوضاع حمل ونقل و همچنین کاهش خطرات رانندگی دارد، اما شرکت ها برای چنین پروژه های عظیمی نیاز به تجهیزات زیادی دارند که با بهره گیری از آن ها هم سرعت و هم کیفیت کار خود را ارتقا دهند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حدود 6500 واحد کوچک، متوسط و بزرگ در بخش ها و حوزه های مختلفی اعم از صنعتی، معدنی، کشاورزی، گردشگری احیا شده و 145 هزار شغل بصورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حدود 3 هزار دانشجو در شهرستان بافت تحصیل می کنند که مشکلات زیادی ازجمله کمبود خوابگاه دارند، پای درددل این دانشجویان نشستیم، موضوعاتی مطرح شد که می تواند به مسؤولان امر در جهت بهبود اوضاع کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رویکرد باشگاه پرسپولیس در مواجهه با رسانه های منتقد هیچ نشانی از بهبود اوضاع نمی دهد و بیشتر تداعی کننده تقابل است تا تعامل.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون وزنه برداری معتقد است این رشته در چند سال اخیر مظلوم واقع شده و باید توجه بیشتری به آن شود. سجاد انوشیروانی درباره سطح کیفی مسابقات لیگ برتر وزنه برداری گفت: از سال آینده مسابقات لیگ با حضور 10 تیم برگزار می شود، ما به دنبال ارتقای سطح کیفی مسابقات لیگ هستیم ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۲    
کرم ضد چین و چروک خاصیتی آبرسان دارد و می تواند به محکم تر کردن بافت پوست کمک کند. این محصول که متناسب با برند و شکل تولید، خواص متعدد دیگری نیز می تواند داشته باشد در اغلب موارد به کلاژن سازی کمک می کند و محصولی مناسب برای بهبود اوضاع بافت های زیر پوست بیرونی است ...
تهران خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۸    
نظرسنجی صورت گرفته توسط موسسه گالوپ نشان می دهد 60 درصد مردم آمریکا فکر می کنند وضعیت اقتصادی کشورشان در حال بدتر شدن است در حالی که تنها 37 درصد پاسخ دهندگان معتقد به بهبود اوضاع بوده اند.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۰:۴۷    
بر اساس گزارش نشریه عنب بلدی، چهار ماه از درگیری میان نیروهای دموکراتیک سوریه و قبایل عرب دیرالزور گذشته اما اداره خودگردان به قولهای خود برای بهبود اوضاع در این منطقه عمل نکرده است. این مسئله چالشی جدید و جدی برای اداره خودگردان کردی محسوب می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۰    
طبق گزارش های منتشر شده طی چند ماه گذشته، برخی از شاخص های اقتصادی، از بهبود اوضاع اقتصادی در کشور خبر می دهند. به عنوان مثال، طبق گزارش مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری در کشور به 7.9 درصد کاهش پیدا کرده است رکوردی تاریخی در کاهش بیکاری به شمار می رود ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت- صنعت نشر در ایران دچار چالش های متعددی است که رفع آن ها بدون حمایت و عزم جدی متولیان فرهنگی کشور ممکن نیست. خبرگزاری مهر ، گروه استان ها: بهبود اوضاع و احوال صنعت نشر نیازمند حمایت و برنامه ریزی مناسب است این روزها شمارگان کتاب ها ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، فروزنده معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران در برنامه زنده شبکه 3 گفت: در موضوع آلودگی هوا وارث کم کاری های بسیاری هستیم،تا معادله حمل ونقل عمومی در تهران جابجا نشود، نمی توان به بهبود اوضاع امیدوار بود. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۳    
خبرگزاری میزان – اوکراین در میانه ناامیدی از بهبود اوضاع در پی شکست عملیات ضد حمله با تاخیر در تحویل موشک های دوربرد از آمریکا نیز مواجه شده است. آخرین تحولات بحران اوکراین به شرح زیر است: آمار وزارت دفاع روسیه از نتایج عملیات ضد حمله اوکراین پس از گذشت شش ماه ...
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) در آخرین گزارش چشم انداز اقتصادی خود از نشانه های مثبتی خبر داد که برای بهبود اقتصاد جهانی در سال آینده دیده می شود.