پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۲۳:۰۴Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهبود اوضاع»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۱۹    
دستمزد و بیمه کارگران کارخانه داروگر تهران 3 تا 5 ماه عقب افتاده و امنیت شغلی آنها در معرض خطر است، این در حالیست که کارگران در سال 1402 انتظار رونق و بهبود اوضاع را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۲۰    
مدیرکل اداره کار رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح توزیع کالابرگ الکترونیکی مبتنی بر یارانه برای بهبود اوضاع اقتصادی مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اداره کار رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح توزیع کالابرگ الکترونیکی مبتنی بر یارانه برای بهبود اوضاع اقتصادی مردم است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مردم انگلیس در حالی واپسین روزهای زمستان را در بحبوحه افزایش افسارگسیخته قیمت ها و بحران هزینه های زندگی سپری می کنند که امید چندانی به بهبود اوضاع ندارند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۲    
بالا رفتن قیمت دلار، یک ضربه اقتصادی بود که به دلیل هجمه دشمن، خساراتی به اقتصاد کشور زد مانند زمانی که با حمله صدام شهرهای مرزی کشور خساراتی دیدند اما مهم این است که دولت پای کار ایستاده و همه ظرفیت های ممکن را برای بهبود اوضاع اقتصادی به کار بسته است و پالس های امیدوار کننده زیادی در شرایط کنونی ...
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: در صورتی که شاهد تغییرات یا بهبود فناوری باشیم یا تغییرات ساختاری و نهادی و ارتقای بهره وری رخ دهد، می توان گفت رشد های اقتصادی ارزش واقعی یا ارزش معنایی پیدا کرده اند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پیش بینی ها نشان می دهد که صنعت سنگ آهن، سال آینده را به خوبی آغاز خواهد کرد؛ چرا که سال آینده با بهبود اوضاع اقتصاد چین و رونق نسبی صنعت فولاد در ایران به واسطه افزایش نرخ دلار انتظار می رود، این صنعت نیز بتواند در میان زنجیره فولاد، خودی نشان دهد ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۰:۱۴    
گویا سکان اقتصاد جهان در دست چین است و تحولات اقتصادی آن به عنوان دومین اقتصاد بزرگ جهانی در بهبود اوضاع اقتصاد بین الملل نقش مهمی دارد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۱    
با بهبود اوضاع کرونا در کشور به نظر می رسد سینما دوباره به روزهای اوج خود بازگشته است. در این میان تلاش عده ای در ماه های اخیر برای تحریم سینما نیز وجود داشت که حال و با توجه به آمار فروش فیلم ها، میتوان دریافت که این پروژه نیز به کلی شکست خورده است.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بیایید فرض کنیم دولت وجود ندارد و در وضع بی دولتی زندگی می کنیم. بیایید نگذاریم این بی دولتی به بی سامانیِ محض بینجامد. پس هرکس به سهم خود برای بهبود، دستگیری و کاهش آلام عمومی جامعه نقشی ایفا کنیم.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۷    
پاکدشت (پانا) - معاون پرورشی دبیرستان عترت به مناسبت هفته تربیت اسلامی گفت برای بهبود اوضاع جامعه دانش آموزی در خصوص تربیت اسلامی می توان دانش آموزان را وادار به تفکر عمیق، ایجادانگیزه، ایجاد زمینه پرورش، خلاقیت و نوآوری و تقویت حس مسئولیت پذیری در برابر خود و دیگران کرد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار فریدونشهر گفت:رنگ آمیزی جداول سطح شهر و خط کشی معابر انجام و بسیاری از مسائل ترافیکی در سطح شهر با همکاری پلیس راهور حل شد. ابراهیم باتوانی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه بیش از 200 قلاده سگ زنده گیری شده است ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان ایلام نیز در جمع خبرنگاران گفت: ارتباط مجموعه صنعت، معدن و تجارت با رسانه ها و خبرنگاران، رابطه ای تعاملی و در راستای بهبود اوضاع و افزایش کیفیت خدمات است.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - قیمت نفت با پیش بینی نشانه های بیشتر از بهبود اوضاع اقتصادی چین، تغییر محدودی داشت.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس رنگ بندی جدید کرونایی کشورمان که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منتشر کرده، شاهد اندکی پسرفت در وضعیت کرونایی کشورمان هستیم؛ توقف روند رو به بهبود اوضاع کرونایی که با افزایش شهرهای با رنگ نارنجی و کاهش شهرهای با رنگ آبی خودنمایی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۱    
مدیرکل اداره کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از برنامه های دولت سیزدهم برای بهبود اوضاع اقتصادی مردم طرح توزیع کالابرگ الکترونیکی مبتنی بر یارانه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
فضای رقابتی بخش خصوصی، خود به خود جلوی تقلب را می گیرد و باعث بهبود اوضاع مصرف کننده و در نهایت اقتصاد کلان کشور می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهر بزرگی مثل تهران باید منتظر اقدامات غافلگیر کننده تغییرات اقلیمی هم باشد. مثل اتفاقی که در خرداد سال 93 رخ داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت آلمان کسری بودجه تاریخی 17 میلیارد یورویی در بخش بیمه های درمانی را برای سال 2023 پیش بینی کرده و کمک های وزیر داریی برای بهبود اوضاع را اجتناب ناپذیر دانست.
ایفنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – آخرین قیمت سنگ آهن وارداتی خلوص 62 درصد در چین 2.55 دلار بهبود داشته به 127.3 دلار هر تن سی ف آر رسیده است. به گزارش فولاد ایران ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
عبدالله ایزدپناه نماینده ایذه و باغملک می گوید: اینکه رییس کل بانک مرکزی تغییر پیدا می کند، اما دلار 10 هزار تومان دیگر هم گران می شود، نشان از این دارد که با تغییر افراد هم، خیلی خبری از بهبود اوضاع نیست.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
سیدمحمد خاتمی در پیامی به چهارمین کنگره سراسری مجمع ایثارگران نوشت: راه بستن سوء استفاده دشمنان، گفتگوی بخش های مختلف با یکدیگر است بخصوص با نسل جدیدی که مطالبات، احساسات و خواسته های تازه ای دارد، جهت هم افزایی توان و امکانات و سوق دادن به سوی بهبود اوضاع بهترین راه است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه رسالت نوشت: نباید در این دام افتاد که امروز وقت نقد نیست، ازقضا نقد دلسوزانه چون بر همدلی جمعی می افزاید و به بهبود اوضاع منتهی می شود، در روزهای دشوار، ضروری تر هم هست. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۲:۰۸    
از سال ها قبل که خواسته یا ناخواسته توسعه نامتوازن گریبان ایران را گرفت و سرمایه گذاری ها روانه مناطق مرکزی کشور شد و به مناطقی که دورتر از مرکز بودند و به ویژه مناطق مرزی کمتر توجه شد، بحث معیشت مرزنشینان و در پی آن بحث شغل های کاذب ایجاد شده در این مناطق ...
ایفنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – فعالیت بندر اسکندرون ترکیه که یکی از بنادر اصلی این کشور است پس از زلزله های دو روز گذشته همچنان تحت تاثیر قرار دارد. ظاهرا این بندر آسیب های زیادی دیده و آتش سوزی در بخش ترمینال کانتینرهای آن نیز مشاهده شده و هنوز میزان خسارات وارده مشخص نیست و نمی توان گفت بهبود اوضاع ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنان رئیس آژانس بین المللی انرژی در مورد بهبود اوضاع اقتصادی چین، قیمت نفت را در بازارهای جهانی افزایش داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تا چشم بهم بزنیم امسال هم بدون هیچ دستاوردی به پایان خواهد رسید و هیچ گشایشی در زندگی مردم صورت نگرفته اما دولتمردان وعده برنامه پنجساله برای بهبود اوضاع کشور و تدوین بودجه عملیاتی و مولد سازی دارایی های راکد دولت را می دهند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
واقعیت این است که جریان معاند از خاموش شدن آتش اغتشاشات به شدت سرخورده شده است. برای همین این جریان برای روحیه دادن به بدنه آشوب، در پی آن است تا از صندوق رأی اعتبارزدایی کرده و به طرق مختلف، آدرس آشوب خیابانی را به عنوان نسخه بهبود اوضاع کشور، جا بزند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
واقعیت این است که جریان معاند از خاموش شدن آتش اغتشاشات به شدت سرخورده شده است. برای همین این جریان برای روحیه دادن به بدنه آشوب، در پی آن است تا از صندوق رأی اعتبارزدایی کرده و به طرق مختلف، آدرس آشوب خیابانی را به عنوان نسخه بهبود اوضاع کشور، جا بزند.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: 18ماه از عمر ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی و دولت سیزدهم می گذرد. از مهم ترین شعارهای انتخاباتی ابراهیم رئیسی بهبود اوضاع اقتصادی و معیشت مردم بود. اکنون بررسی می شود سفره مردم در 18 ماهی که دولت ابراهیم رئیسی بر سرکار آمده چه تغییری کرده است؟ ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سی و پنجمین جلسه اوپک پلاس برگزار و سیاست کاهش عرضه دو میلیون بشکه ای نفت برای دومین بار تمدید شد. این تصمیم همزمان با افزایش تقاضا از سوی چین و بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
خیلی ها فکر می کنند زمانی که بازار منفی است و قیمت سهام در حال پایین آمدن است دیگر نمی شود جلوی ضرر را گرفت. اما به وسیله اوراق اختیار فروش تبعی که به آن بیمه سهم گفته می شود، می توان این کار را کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اکوایران : سیاست گذار خودرویی برای مقابله با بازار آشفته خودرو به هر دری می زند و هر مسیری را که فکر کند ذره ای به بهبود اوضاع بازار کمک می کند، امتحان می کند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
برای بهبود اوضاع و کارآمدی نظام اسلامی در مرحله نخست باید به خدای خودمان برگردیم ، خدایی که تاویل پذیر نیست و هرگز اسیر مخلوقاتش نمی شود ، به مکتب پیامبر و امامان معصوم خودمان که در عین آسمانی بودن ، زمینی هستند و حاکمیت شان با رای ، رضایت و مقبولیت مردم ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۵    
گروه اقتصادی: صندوق جهانی پول ارزیابی های اخیر خود در ارتباط با روند اقتصادی در جهان را تعدیل کرده است. این نهاد علیرغم بحران های متعدد جهانی نسبت به بهبود وضعیت اقتصادی در دنیا ابراز امیدواری و خوشبینی کرده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : عرضه خودرو در بورس کالا این روزها با بازگشت شورای رقابت دچار چالش شده و ادامه این شیوه موافقان و مخالفان خاص خود را دارد. هرچند خودروسازان با توجه به بهبود اوضاع نقدینگی شان به واسطه عرضه محصولاتشان در بورس کالا، ادامه این شیوه را می پسندند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس کشور گفت: با توجه به برودت هوا در شهرستان خوی خدمات رسانی به زلزله زدگان تا بهبود اوضاع آنها ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: کارکرد اساسی احزاب ایجاد تعادل در جامعه است. همچنین احزاب باید برای بهبود اوضاع پیشنهادهای منسجم و سیاست ها و حرف های خود را به صورت سامان یافته ارائه کنند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مجری پروژه کالابرگ الکترونیک گفت: زیرساخت ها برای اجرای طرح فراهم شده و در طول دوره مشخص قیمت ها برای فرد مصرف کننده ثابت می ماند. به گزارش توانا، یکی از برنامه های دولت سیزدهم برای بهبود اوضاع اقتصادی مردم طرح توزیع کالابرگ الکترونیکی مبتنی بر یارانه است ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۱    
رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس گفت: بهترین راه برای کمک به بهبود اوضاع معیشتی جامعه، در نظر گرفتن بودجه مناسب در این خصوص از سوی مجلس شورای اسلامی و دولت است، که می تواند راهگشای بهبود اوضاع معیشتی مردم باشد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آیا وقتی همسرتان عصبانی است، سر شما داد می زند؟ آخرین باری که این اتفاق افتاد، چه وقت بود؟ اگر یادتان نمی آید، علامت خوبی است. اما اگر این وضعیت بارها اتفاق می افتد، پس باید گفت روابط خوب و زندگی شادی ندارید. بنابراین باید برای بهبود اوضاع زندگی تان کاری انجام دهید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی اولویت اول بودجه را بهبود وضعیت معیشتی مردم دانست و گفت: اوضاع اقتصادی مردم مناسب نیست، با توجه به تورم های اخیر حداکثر فشار اقتصادی به اقشار گوناگون وارد می شود، دولت باید در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان بهبود معیشت را در نظر بگیرد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت های جهانی نفت خام به دلیل امید به بهبود اوضاع اقتصادی و در پی آن تقاضای سوخت در چین افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
قطعا یکی از وظایف هر رسانه ای، بیان انتقادات و نقاط ضعف و تلاش برای بهبود اوضاع است. اما میان انتقاد از وضع موجود و بیان نقاط ضعف با سیاه نمایی و یأس آفرینی، فاصله معناداری وجود دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اتوبوس های فرسوده و بیمار شهر تهران برای بهبود اوضاع زیر تیغ جراحی مکانیک ها و تعمیرکنندگان می روند تا با ظاهری آراسته به خیابان های شهر بازگردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
آلمان این روزها با کمبود شدید نیروی متخصص و بحران کمبود مسکن مواجه است و اقدامات دولت هم به گفته کارشناسان تا به حال نتوانسته در بهبود اوضاع تاثیرگذار باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۲    
اعضای کمیته اساتید دانشگاه های سودان با برگزاری تجمع اعتراض آمیز در برابر یکی از دانشگاه های خرطوم خواستار بهبود اوضاع معیشتی خودشان شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی امیدقائمی می گوید که سیاست عرضه خودرو در بورس کالا در میان و بلندمدت به بهبود اوضاع خودروسازان، افزایش تولید و عرضه خودرو، رشد اشتغال در این صنعت و تعادل بازار و قیمت ها منجر می شود...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۵    
مهندسان بازنشسته با تحصن در مقابل ساختمان اتحادیه خود در بیروت پایتخت لبنان خواستار افزایش حقوق و بهبود اوضاع خود شدند.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: از قدیم گفته اند عزای دسته جمعی عروسی است. این ضرب المثل، حکایت این روزهای فعالان بازار موبایل است، فعالانی که به دلیل گرانی کالا با رکود بازار مواجه شده اند.آن ها معتقدند تمامی بازار ها و اصناف کشور وضعیتی مشابه دارند؛ بنابراین از کسادی بازار ناراضی نیستند ...