شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۳۵Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اتاق اصناف»

پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف کشاورزی ایران با بیان اینکه شیرازه کار از بخش کشاورزی خارج شده است، گفت: آسیب ها و مشکلات بخش کشاورزی در مجلس باید پیگیری جدی شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شوخی نیست. مستاجران از یک سو با اجاره خانه هنگفت مواجه هستند و از سوی دیگر برای جابه جایی اسباب خود باید رقم های نجومی را به شرکت های باربری بپردازند. این را محمدرضا فرجی تهرانی، نایب رئیس اتاق اصناف تهران، می گوید ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۳    
بدون شک نقش بی بدیل اصناف بر کسی پوشیده نیست ،این تشکل مردمی در همه ادوار نقش موثر و تاثیرگذاری در کشور داشته و دارد، اصناف بعنوان بزرگترین بخش اقتصادی در کشور فعالیت می کند و با یک برنامه ریزی اصولی و مدون، از پتانسیل عظیم آن می توان برای بهبود فضای کسب وکار و اشتغال در کشور استفاده بهینه نمود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف کشاورزی کشور گفت: متاسفانه کشاورزان از کمترین تسهیلات محرومندکه این کمبود ها موجب کناره گیری کشاورزان از کار و روی آوردن به فعالیت های خدماتی می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۶    
نشست خبری مدیر کل و معاونین اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و رئیس اتاق اصناف استان با محوریت انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و دهه تولید و تجارت برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی گفت: حمل و نقل یکی از مشکلات اساسی این استان برای انجام اقداماتی همچون جذب سرمایه گذاران و یا دعوت مدیران کشوری است.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: قیمت رایانه ها تاثیر مستقیمی با نرخ ارز دارد و نوسان قیمتی نداریم، اگرچه در یک مقطعی با کمبود کالا مواجه و با به هم خوردن میزان عرضه و تقاضا در مقطعی شاهد افزایش قیمت بوده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف کشاورزی قم گفت: برای حل بحران آب در قم قطعاً به گرفتن حق آبه ها نیازمند هستیم. ما اگر مطابق مراحل قانونی حق آبه ها را بگیریم، چیزی به عنوان بحران آب در استان نداریم.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۴    
رئیس اتاق اصناف کشاورزی ماهنشان با بیان اینکه برای یک هزار و 240 هکتار از اراضی ماهنشان پروانه زراعت صادر شده است گفت: تمامی اسناد صادر شده برای تضامین نیز مورد تایید قرار گرفته است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
علاوه بر این وزارت جهاد متولی تامین مواد اولیه مواد غذایی نیز هست اما در این باره نیز کارنامه خوبی را بر جای نگذاشته و به نوعی که می توان به جای جهاد کشاورزی از واژه هایی چون جهاد دخالت ورزی جهاد بی مهری به محصولات خاص ایران مانند زعفران دانست. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۰    
با حضور مدیر کل صنعت و معدن استان و رئیس اتاق اصناف استان و کلیه اتحادیه های صنفی استان طرح وصال شیرین در خصوص آسان سازی ازدواج جوانان در هفته ازدواج توسط معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان تشریح شد
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۲    
محمد خدابخشی با رأی هیأت رئیسه به عنوان رئیس اتاق اصناف زاهدان انتخاب شد
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۲    
بهنام میرزائیان با اعلام این خبر گفت: درپی بازدیدی که به همراه علی منصوری رئیس اداره صمت شهرستان ساوجبلاغ از 12 واحد نانوایی در سطح شهر هشتگرد و روستای خور داشتیم 8 واحد به دلیل کم فروشی و یا گرانفروشی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد. ...
اکوایران: نایب رئیس اتاق اصناف تهران از افزایش قیمت در بازار آی تی به دنبال ابلاغ مصوبه جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
لنگه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۱:۳۳    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بندرلنگه از تشدید نظارت بر بازار عرضه بازار میوه و ترباره خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
به گفته رئیس اتاق اصناف تهران ضریب کاهشی مالیات بر ارزش افزوده صنف آهن فروشان و 23 صنف مشابه با دستورالعمل جدید اجرا خواهد شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۳    
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، رئیس جهاددانشگاهی همدان گفت: صبح شنبه 12 خرداد طی نشستی مشترک با رئیس اتاق اصناف تفاهم نامه همکاری فی ما بین جهاددانشگاهی استان و اتاق اصناف همدان امضا شد. ...
اتاق های سه گانه از مصوبه مجلس برای تعطیلی روز شنبه در جریان اصلاح ماده 87 قانون مدیریت خدمات کشوری حمایت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
درخواست رئیس اتاق اصناف کرمان مبنی بر معافیت سه ساله عوارض (کسب وپیشه) واحد های صنفی فعال در میدان ارگ به دلیل اجرای پروژه پیاده راه سازی، در نشست عمومی این هفته شورای شهر بررسی شد و کلیات آن به تصویب رسید.
کلام تازه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۳۲    
کلام تازه | رئیس اتاق اصناف شهرستان های چناران و گلبهار از تشدید بازرسی ها و پلمپ واحد های بدون پروانه کسب در شهرستان گلبهار خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع)، شهردار شهرستان و رئیس اتاق اصناف فردیس، با خانواده های معزز شهدا دیدار و گفتگو کردند.
راه امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مصوبات جدید وزارت صمت اعتراض بخش گسترد ه ای از فعالان اقتصادی و تجار را به همراه داشته است. نایب رئیس اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه فناوران رایانه در واکنش به این تصمیم وزارت صمت گفته است: چنانچه وزارت صمت از این تصمیم کوتاه نیاید بازار با تنش های جدیدی رو به رو می شود که غیر قابل جبران است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس صنعت و معدن جهان صنعت نیوز، نایب رئیس اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه فناوران رایانه در واکنش به این تصمیم وزارت صمت گفته است: چنانچه وزارت صمت از این تصمیم کوتاه نیاید بازار با تنش های جدیدی رو به رو می شود که غیر قابل جبران است. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: با توجه به اینکه روند ثبت سفارش به تازگی آغاز شده، این وقفه در ثبت سفارش بی شک صدمات جبران ناپذیری به بازار زده که تنش های جدیدی را برای بازار و مردم به همراه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۲    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: یکی از اولویت های اصلی دولت سیزدهم رفع موانع بخش خصوصی بود که در دستور کار قرار داشت.
کلام تازه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۲:۰۳    
رئیس اتاق اصناف شهرستان های چناران و گلبهار گفت: بازرسی و نظارت بر واحد های صنفی شهرستان های چناران و گلبهار تداوم دارد.
کلام تازه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۳    
رئیس اتاق اصناف شهرستان های چناران و گلبهار گفت: در طرح تشدید نظارت بر بازار 2 واحد تجاری بدلیل نداشتن پروانه کسب پلمپ و 7 واحد تجاری بدلیل تخلفات گوناگون شامل تشکیل پرونده شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۰    
رئیس اتاق اصناف سپیدان گفت: در پی شهادت رئیس جمهور و همراهان امروز چهارشنبه دوم خرداد تمام کسبه و اصناف سپیدان تعطیل شد.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
در اجلاس اتاق اصناف یزد مسئولین به اصناف و اتحادیه ها جهت دریافت مجوز الکترونیکی تأکید کردند. به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی یزد، علیرضا آسایش رئیس اتاق اصناف در اجلاس این اتاق، ضمن تقدیر از حضور اصناف ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان گچساران و باشت با صدور پیامی شهادت رئیس جمهور و همراهان را تسلیت گفت
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس صنعت و معدن جهان صنعت نیوز، با نهایت تأثر و تأسف شهادت رییس جمهور محترم ایران، آیت الله ابراهیم رئیسی، وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی، جناب آقای دکتر امیر عبداللهیان و همچنین مرد خدا ...
مازند اصناف   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: اگرچه موضوعات و مشکلاتی در حوزه های مرتبط با اصناف وجود دارد اما این مشکلات را تنها با وحدت و اتحاد می توان رفع کرد و لازم است مشکلات از کانال های قانونی بررسی و رفع شود.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مجتبی صفایی، رئیس اتاق اصناف ایران شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشور و هیأت همراه ایشان را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان زرند از اجرا و گسترش نظام استاد شاگردی در شهرستان زرند با هدف تامین نیاز اشتغال واحد های صنفی خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۰    
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه سقف معافیت مالیاتی در سال 1403 به 18 میلیارد تومان رسیده است، بیان کرد: تمامی دغدغه های صنف طلا، جواهر و مصنوعات درخصوص ثبت دارایی ها حل وفصل شده است و این صنف هیچ دلیلی برای تعطیلی مغازه های خود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف همدان از خواسته اصناف و بازاریان همدان برای تشکیل ستاد تسهیل ویژه اصناف خبر داد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۳    
رئیس اتاق اصناف مرکز استان همدان از برگزاری دوره های آموزشی برای متقاضیان کسب و کار در همدان خبر داد و گفت: در حوزه زیرساخت ها اقدامات ارزنده ای در اتاق اصناف استان صورت گرفته تا نیازهای مختلف بازاریان همدان به ویژه در حوزه آموزش رفع شود. به گزارش خبرگزاری فارس از همدان محمد ارغوان پیش از ظهر [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران، گفت: مقدمات اجرای طرح شهرک بنکداران همدان در اتاق های سراسر کشور انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: دغدغه های صنف طلافروشان برطرف شده و از فردا هیچ کرکره پایینی را نمی پذیریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف کشور و 150 نفر از اعضای اتاق های اصناف کشور از امروز میهمان دو روزه همدانی ها شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان کردستان تعرض دستفروشان پیاده راه فردوسی سنندج به نوامیس مردم و تشکل باندهای مافیایی خرید و فروش و اجاره میزهای دستفروشی را یکی از مهم ترین معضلات شهر سنندج عنوان کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۴    
دومین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان با حضور مدیر کل صمت و رئیس اتاق اصناف در اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس اتاق اصناف کشاورزی گفت: برآوردها حاکی از آن است که تولید برنج امسال به 2.6 میلیون تن برسد که در صورت حمایت از تولید امکان رسیدن به خودکفایی وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام در نشستی با حضور مدیرکل استاندارد، رئیس اتاق اصناف و اعضای اتحادیه صنف شیرینی فروشی های استان، مشکلات قنادان و وضعیت اجرای طرح خالص فروشی شیرینی در استان بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اتاق اصناف بندرانزلی از ابتدای سال جاری تاکنون 28 مورد شکایت مردمی از واحدهای صنفی در اتاق اصناف ثبت شده، گفت: از این تعداد 6 مورد منجر به رضایت، 15 مورد فاقد تخلف، 7 مورد هم پس از تشکیل پرونده به تعزیرات ارجاع شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۲    
نشست هم اندیشی ورزش و جوانان و اتاق اصناف استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور عبدالحسینی معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان ، الهی رئیس اتاق اصناف استان ، روسای اتحادیه های صنفی و تشکل های مردم نهاد با محوریت "وصال شیرین " در راستای تسهیلگری ازدواج جوانان در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۶    
نصر: اتاق اصناف شهرستان مرند دارای 33 اتحادیه می باشد که 14 رئیس اتحادیه برای سکانداری اتاق اصناف مرند داوطلب شده بودند که از بین این 14 کاندیدا 5 نفر طی رای گیری صنفی انتخاب شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: دریافت و نصب شناسه یکتا در واحد صنفی، درواقع یک نظارت هوشمند ملی بوده و نصب کیوآرکد یک مطالبه مردمی است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش سرویس طلا و ارز جهان صنعت نیوز، نادر بذرافشان در خصوص تعطیلی بازار طلا طی روزهای گذشته، اظهار کرد: امروز جلسه ای پیرامون تعطیلی واحدهای صنفی و مشکلات مربوط به سامانه جامع تجارت در مسجد امام خمینی بازار با حضور معاون اقتصادی وزیر صمت، رئیس اتاق اصناف تهران ...