چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۴۲Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اتاق اصناف»

شهرآٰرا نیوز   ۱۶ دقیقه پیش    
رئیس اتاق اصناف مشهد در واکنش به گرانی و کمبود مرغ در بازار مشهد گفت: به ظاهر مثل همیشه باید به مردم بگوییم که چند روزی مرغ نخورید!
شهرآٰرا نیوز   ۳۱ دقیقه پیش    
درحالی که شهروندان همچنان برای خرید روغن خوراکی به ویژه روغن جامد با مشکل مواجه هستند و حتی گزارش هایی از فروش روغن با ارائه کارت ملی در شهر مشهد منتشر شده است، رئیس اتاق اصناف از وعده تأمین روغن خوراکی مردم خبر می دهد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس اتاق اصناف استان اردبیل گفت: جریمه بهداشتی پیش بینی شده برای اصناف نه تنها منصفانه نیست بلکه دغدغه اصناف را در فروش نوروزی چندین برای می کند.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست برنامه ریزی کاهش و کنترل قیمت موز در اتاق اصناف ایران و به ریاست ممبینی، رئیس اتاق اصناف ایران برگزار شد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس اتاق اصناف اردبیل گفت: اصنافی که موازین بهداشتی را رعایت نکنند 20 تا 100 هزار تومان جریمه خواهند شد.
نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از ستاد تنظیم بازار خواسته ایم برای تامین آسان تر روغن مورد نیاز مردم عرضه روغن بین مغازه ها و خرده فروشان سطح شهر نیز مانند فروشگاه های زنجیره ای افزایش یابد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: تاکنون هزار و 600 واحد صنفی از مشهد و برخی شهرستانهای دیگر استان در سامانه توزیع کالاهای طرح تنظیم بازار این اتاق ثبت نام کرده و فروش این کالاها را مکانیزه کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵    
رئیس اتاق اصناف لرستان گفت: مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند مانع وارد شدن آسیب جدی به معیشت بیش از 56 هزار کاسب در لرستان باشند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام رئیس اتاق اصناف تهران امسال فروش فوق العاده نوروزی، جایگزین نمایشگاه بهاره می شود. به گزارش کاماپرس، نمایشگاه فروش بهاره هر سال، دو سه هفته مانده به عید برگزار می شد تا مردم پوشاک و کالا و آجیل و شیرینی را با قیمت پایین تر از فروشگاه خریداری کنند ...
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس، سه شنبه در حاشیه جلسه فروش فوق العاده بهاره اصناف شیراز در گفت و گو با خبرنگاران گفت: این جشنواره که بر اساس مصوبه اتاق اصناف کشور و با محوریت اتحادیه های صنفی برگزار می شود تا 15 فروردین ماه 1400 ادامه خواهد داشت. ...
صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از مخالفت ستاد ملی کرونا با برگزاری نمایشگاه های بهاره، قرار شد اصناف در شهرهای مختلف به مناسبت شب عید، فروش فوق العاده داشته باشند اما به گفته ی رئیس اتاق اصناف کرمان، به دلیل شیوع کرونای انگلیسی در خوزستان و برخی استان های دیگر و تغییر وضعیت کرونایی برخی از شهرها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف مرکز خراسان شمالی گفت: اصناف و بازاریان خراسان شمالی در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی و اعمال محدودیت ها رتبه دوم کشور را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اتاق اصناف استان زنجان از گران شدن آجیل و خشکبار در بازار خبر داد و گفت: مغز فندق کیلویی به قیمت بیش از 440هزار تومان رسیده است و این گرانی اصلا برای ما قابل قبول نیست .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۸   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه برگزاری حراج فصلی به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی و دریافت مجوز مجاز است گفت:در جشنواره فروش فوق العاده نوروزی تاکید بر عرضه کالای تولید داخل است، کالاها باید با برچسب قیمت در معرض دید خریداران قرار گیرند و فروشنده هم مکلف به صدور فاکتور فروش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف استان اردبیل گفت: تاکنون هیچ مصوبه ای مبنی بر تعطیلی یا محدودیت فعالیت صنوف ابلاغ نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف استان قزوین با اشاره به نحوه غلط قیمت گذاری میوه شب عید گفت: در حالی که دولت سیب و پرتقال را به صورت عمده و در مقیاس بالا از باغداران خریداری می کند، باید قیمت را از قیمت روز بازار پایین تر اعلام کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نایب رئیس اتاق اصناف اهواز با بیان اینکه در شرایط گسترش شیوع کرونا در خوزستان اصناف در وضعیتی بغرنج و اسفناک قرار دارند، گفت: در حال حاضر علی رغم تعطیلی اصناف شاهد تردد مردم در بازار هستیم و دستفروشان جای مغازه داران در بازار را پر کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف شهرستان ری از آغاز طرح ویژه نظارت بر بازار از 1 اسفندماه تا 15 فرودین ماه 1400 خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری- اندرواژ، رئیس اتاق اصناف ساری گفت: در آستانه سال نو، حراجی بازار با تخفیف های ویژه برای حمایت از مصرف کنندگان در استان دایر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اتاق اصناف بوشهر گفت: امسال با توجه به شرایط شیوع کرونا نمایشگاه بهاره کالا در هیچ نقطه ای از این استان برگزار نمی شود و فروش فوق العاده اصناف جایگزین آن مطرح شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا_ رئیس اتاق اصناف مرکز فارس اعلام کرد:هر تغییری در وضعیت بازار منوط به تصمیم ستاد مقابله با کرونا و اطلاع رسانی از طریق اتاق اصناف است و انتشار هرگونه شایعه و اخبار کذب در این زمینه مصداق بارز تشویش اذهان عمومی به قصد برهم زدن آرامش موجود در بازار محسوب می شود.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران: با حذف دلال ها از بازار گوشت قیمت آن از اواخر همین هفته کاهش می یابد.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان مازندران گفت: در سال جاری به دلیل همه گیری ویروس کرونا، نمایشگاه فروش فوق العاده بهاره مازندران جای خود را به جشنواره فروشگاهی خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اتاق اصناف استان اردبیل گفت: نظارت و بازرسی های عمومی برای آشنایی با نحوه فعالیت اصناف در دستور کار قرار گرفته و خوشبختانه با بازدیدهای سرزده از سطح بازار شاهد استقبال عمومی بودیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۶    
بیرجند- علیزاده، رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی از انجام 800 مورد نظارت بر بازار بیرجند در یک ماه گذشته خبر داد و گفت: 20 واحد صنفی متخلف در این بازدیدها پلمب شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- اشجع، رئیس اتاق اصناف اردبیل گفت: فعالیت اصناف و بازاریان و مجموعه های صنفی با رویکرد اقتصادی است و اولویت ما رسیدگی به امور اقتصادی مردم به دور از درگیری های سیاسی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی گفت: با توجه به خسارت کرونا به واحدهای تولیدی، عدم حمایت از اصناف و رشد قارچ گونه فروشگاه های زنجیره ای نگران واحدهای صنفی در استان هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رئیس اتاق اصناف جیرفت از برگزار نشدن نمایشگاه های عرضه کالا به دلیل شیوع ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: متأسفانه به دلیل انتظار تورمی و کمبودی که در برهه ای از زمان در بازار روغن شکل گرفت، تقاضای کاذب ایجاد شد و اکنون بسیاری از روغن ها به جای اینکه در ویترین مغازه ها باشد، در انبار خانه های مردم احتکار شده است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف نهاوند گفت: فعالیت تالارهای نهاوند با رعایت پروتکل های بهداشتی از سر گرفته شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: برنامه ریزی شد بر مبنای مصرف مردم کشتار انجام شده و در اختیار میادین میوه و تره بار قرار بگیرد. اصناف و کسبه هم در صورتی که به دنبال تهیه گوشت هستند باید به میادین مراجعه کرده و با قیمت مصوب آن را عرضه کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان لنجان گفت: کسبه باید به این مهم توجه داشته باشند که تصمیم گیری در خصوص فعالیت و یا عدم فعالیت اصناف در ایام پیش رو، در اختیار اتاق اصناف نبوده و اینگونه تصمیمات از سوی ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان اصفهان و شهرستان لنجان اتخاذ می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۲    
گروه استان ها رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی گفت: پیرو درخواست های اصناف و مردم از 12 فروشگاه های زنجیره ای در بیرجند بازرسی انجام شد که از این تعداد هفت فروشگاه تخلفاتی از قبیل عدم درج قیمت، گران فروشی، تبلیغات غیرواقعی و عدم مجوز داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۲    
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف استان قزوین گفت: دلیل گرانی میوه در بازار قزوین دخالت ستاد تنظیم بازار استان در بازار و تعیین قیمت میوه شب عید از 2 ماه قبل است که سبب التهاب قیمت میوه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۶    
رئیس اتاق اصناف استان البرز با بیان اینکه درصد سود قانونی واحد صنفی 20 تا 25 درصد است ،گفت: اعلام تخفیف 50 درصدی به جز اغفال مشتری، چیز دیگری نیست. بازرسان اصناف در سطح شهر فعال هستند و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: به جای نمایشگاه بهاره، فروش فوق العاده و حراجی بهاری را در زنجان خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس اتاق اصناف البرز گفت: در حال حاضر به جز طالقان، فردیس و کرج در سایر شهرستان های استان محدودیت رنگ قرمز برای صنوف اعمال می شود.
رییس اتاق اصناف تهران گفت: در شرایطی که کشور هنوز درگیر بیماری کرونا است، برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و رونق کسب و کار واحدهای صنفی، جشنواره فروش فوق العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه های فروش بهاره شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اتاق اصناف شهرستان اسلام آبادغرب گفت: طرح ویژه نظارت بر بازار از اول اسفندماه آغاز و تا پانزدهم فرودردین 1400 ادامه دارد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۶    
فکرشهر: جلسه هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان دشتستان روز چهارشنبه -29بهمن ماه 99- در اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. به گزارش فکرشهر، رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان و اعضای هیات رئیسه با رای مستقیم روسای اتحادیه های صنفی شهرستان انتخاب شدند. نتیجه انتخابات به شرح زیر است: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - رئیس اتاق اصناف دیر استان بوشهر گفت: 45 تن روغن خوراکی به منظور تنظیم بازار در این شهرستان توزیع شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
زند رئیس اتاق اصناف اراک، گفت: نظارت بر اصناف از بیستم بهمن ماه با بکارگیری بیش از 50نفر بازرس آغاز شده است و هر چه به ایام پایانی سال نزدیک می شویم نظارت ها تخصصی تر و با شدت بیشتری انجام می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - هر سال با نزدیک شدن به سال جدید و در روز های آخر سال، نمایشگاه ها بهاره به منظور تنظیم بازار و تامین اقلام مورد نیاز جامعه در سراسر کشور برگزار می شد و به واسطه عرضه مستقیم ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اتحاد خبر: در انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف دشتستان، حسین کمالی به عنوان رئیس جدید این اتاق انتخاب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مجوز ایجاد مرکز کارآموزی جوار کارگاهی در راستای اجرای آیین نامه ایجاد مراکز کارآموزی جوار و بین کارگاهی در نشست صبح امروز "چهارشنبه" از سوی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان به رئیس اتاق اصناف استان اعطا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان از ممنوعیت برپایی هرگونه نمایشگاه تخصصی همراه با فروش و نیز برگزاری نمایشگاه بهاره با توجه به شیوع بیماری کرونا و آسیب های وارده به اصناف در پی تعطیلی های مکرر در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اتاق اصناف گیلان گفت: در خصوص تعطیل شدن اصناف در روزهای پایانی سال همانند سال گذشته خاطرنشان کرد: این خبر در حد شایعه است و در این خصوص تاکنون هیچ دستورالعملی به ما ابلاغ نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
به گفته رئیس اتاق اصناف ایران، واحدهای صنفی متقاضی شرکت در نمایشگاهی به وسعت ایران و فروش فوق العاده لازم است برای اجرای شرایطی در قیمت گذاری و کیفیت کالا و کسب مجوزهای لازم باید به اتحادیه صنفی که پروانه کسب خود را از آن دریافت کرده اند مراجعه کنند تا با توجه به پروتکل های بهداشتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۳    
گروه استان ها - رئیس اتاق اصناف شهرستان پیشوا از رسیدگی به نحوه محاسبه مزد کارگران میدان میوه و تره بار پیشوا خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان زنجان بر ضرورت درج قیمت اجناس تاکید کرد و گفت: برای نظارت دقیق و تنظیم بازار بایستی قیمت اجناس روی آن درج شود.