یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۵۰Oct 2020 25

جدیدترین‌های «رئیس اتاق اصناف»

میزان   ۹ ساعت پیش    
قاسم نوده فراهانی در گفت وگو با میزان، با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط همه واحد های صنفی و نظارت اتاق اصناف بر اجرای کامل پروتکل ها و دستورات بهداستی ستاد مقابله با کرونا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۷    
رئیس اتاق اصناف شهرستان شهریار با اشاره به فعالیت 25 هزار واحد صنفی فعال تحت نظر اتاق اصناف در شهرستان شهریار و وجود 5 هزار واحد فاقد مجوز کسب، گفت: متأسفانه برخی اصناف و کسبه را مسبب افزایش قیمت اجناس می دانند اما بایستی علت را در کارخانجات و مراکز تولیدی جستجو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: بازرسان اتاق اصناف شهرستان ری در هفته گذشته در راستای نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده توسط ستاد ملی مقابله با کرونا موفق به شناسایی 30 واحد متخلف عرضه کننده قلیان در شهرری شدند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۶    
اتحادخبر: رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان، فرمانده حوزه بسیج اصناف ، بازرسی اصناف به همراه معاون خدمات شهری شهرداری برازجان در راستای سد معبر و رعایت پروتکل های بهداشتی از بازار روز ،بازار شمالی و بازارچه ماهی و میگو بازدید به عمل آوردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند با بیان اینکه در شش ماهه نخست سال جاری 8 هزار و 870 مورد بازرسی از صنوف مختلف در سطح شهرستان صورت گرفت، گفت: در طی این بازرسی ها 161 واحد صنفی متخلف پلمب و به مراجع قضایی معرفی شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان با بیان اینکه قیمت دام زنده کیلویی 15 هزار تومان گران شده است، گفت: در سال، 20 درصد از کل تولیدات حوزه دام مازاد مصرف و نیاز زنجان است که به استان های همجوار صادر می شود.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۳    
رئیس اتاق اصناف دشتستان گفت: عوامل انتظامی به هنگام تعطیلی صنوف نقش موثری در برقراری امنیت ایجاد می کنند. به گزارش دیارجنوب ، رئیس اتاق اصناف و فرمانده حوزه مقاومت شهدای اصناف در هفته ناجا از فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان دیدار و تقدیر کردند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
لرستان- اسبکوه، رئیس اتاق اصناف لرستان گفت: روغن نباتی در بازار استان نایاب شده که از مهمترین دلایل آن می توان به مشکلات کارخانه ها، تحریم و احتکار اشاره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اتاق اصناف اصفهان با انتقاد از اینکه قیمت کالاهای اساسی روزانه تغییر می کند و رو به افزایش است، گفت: واحدهای صنفی نقشی در این شرایط ندارند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۳۷    
کرمانشاه/قلم: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در دیدار با اصناف کرمانشاهی گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی، مدارا با مردم باید در اولویت اصناف باشد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۳۷    
کرمانشاه/قلم: بمناسبت هفته ناجا، اصناف کرمانشاهی با حضور در دفتر فرمانده انتظامی استان، از زحمات وی تقدیر کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف نهاوند از نظارت 10 بازرس بر بازار نهاوند در ایام کرونایی خبر داد.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان مرکزی ، جلسه کارگروه استانی پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان مرکزی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۴    
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: یک هزار و 500 واحد صنفی و خدماتی در استان به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۶    
بجنورد- رئیس اتاق اصناف بجنورد با اشاره به آب نبات به عنوان سوغات بجنورد گفت: عرضه کشوری این محصول نیازمند برند سازی، تبلیغات و سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت بخش دولتی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: 27 تن مرغ گرم و 15 تن مرغ منجد وارد بازار استان زنجان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف قم با اشاره به نقش اصناف در مبارزه با کرونا گفت: تلاش اصناف مختلف استان این است که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به پایان سلطه کرونا کمک کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: 12 واحد قهوه خانه متخلف که نسبت به عرضه قلیان اقدام می کردند، پلمب شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۸    
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: 27 تن مرغ گرم و 15 تن منجد وارد بازار استان زنجان شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدی شفیعیان در حاشیه بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی جهرم گفت وگو با گروه تازه ترین ها اظهار داشت: گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی با حضور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق اصناف و نمایندگان معاونت بهداشت، اتحادیه های صنفی و ... اجرا شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳    
ایسنا/همدان رئیس اتاق اصناف اسدآباد گفت: کرونا و گرانی قیمت مواد اولیه پخت شیرینی موجب کاهش تقاضا در بازار قنادان شده و آنها را برای فعالیت و یا تعطیل کردن واحد خود با استیصال مواجه کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۴    
دنیای اقتصاد : گرانی و افزایش قیمت مواد اولیه، بیشتر اصناف و تولیدی ها را با مشکل مواجه کرده و در این شرایط اصناف راهکاری برای حل مشکلات می خواهند تا رونق دوباره به کسب وکارها بازگردد. اما مسوولان اصناف که توان حل مشکل گرانی را ندارند سردرگم شده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۱۸    
گروه استان ها - رئیس اتاق اصناف استان زنجان اعلام کرد که از فردا برنج، روغن، شکر و قند به قیمت تنظیم بازار در راستای کنترل قیمت ها عرضه خواهند شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به روحیه تعامل گرای مصطفی سالاری، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی می گوید هیات رئیسه اتاق اصناف ایران، یکشنبه همین هفته جلسه ای با مدیر عامل و معاونان سازمان تامین اجتماعی داشتند که این جلسه را موفقیت آمیز و مثبت ارزیابی می کنیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۶    
رئیس اتاق اصناف مهاباد گفت:از ابتدای سال تاکنون بیش از 5 هزار و 600 مورد بازرسی از واحد های صنفی این شهرستان انجام گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی از پلمب 28 واحد صنفی در این استان به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: مصطفی گراشی رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر با اشاره به تاثیر کاهش ارزش پول ملی و افزایش قیمت ارز بر قیمت مرغ گفت: از آنجا که بخشی از نهاده های دامی از خارج وارد می شود افزایش قیمت ارز باعث شوک قیمتی به تولیدات مرغداری ها شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۳    
نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران پیرامون تمدید محدودیت های کرونایی در تهران اظهار داشت: در حوزه اصناف تمامی آرایشگاه های زنانه، سالن های زیبایی، تالارهای پذیرایی، چایخانه ها و قهوه خانه ها تا پایان هفته تعطیل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۶    
رئیس اتاق اصناف اصفهان از تشدید نظارت بر عملکرد بهداشتی اصناف خبر داد و گفت: در صورت تجمع مشتریان در هر یک از واحدهای صنفی، آن واحد مهروموم می شود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۹    
موسی الرضا غفاری، رئیس اتاق اصناف شهرستان اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، با تأکید بر الگو و فرهنگ سازی استفاده از ماسک در جامعه، اظهار کرد: جامعه اصناف می تواند این فرهنگ را با رعایت کردن آن در محل کار سطح جامعه در بین اقشار مختلف جامعه جا بیندازند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی با اشاره به طولانی شدن صف های نانوایی به خصوص در مناطق حواشی شهرهای این استان گفت: یکی از علل طولانی شدن صف های نانوایی در این استان، گرانی قیمت نهاده های دامی است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کبنا ؛ محمد راهی رئیس اتاق شهرستان گچساران در پیامی آغاز هفته ناجا را تبریک گفت. به گزارش کبنا نیوز ؛ متن پیام رئیس اتاق اصناف شهرستان گچساران به شرح زیر است. بسمه تعالی ...
خبرآنلاین: رئیس اتاق اصناف تهران گفت: متاسفانه به دلیل همه گیری مجدد کرونا و تشدید شیوع آن در کشور به خصوص تهران، پیشنهاد به بازگشایی اصناف توسط ستاد ملی کرونا رد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۴    
گناوه - رئیس اتاق اصناف گناوه گفت: به مناسبت رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) بازار تجاری گناوه دو روز تعطیل است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در میزگرد رئیس اتاق اصناف تهران، معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران دلایل افزایش قیمت ها و گرانی کالا و خدمات مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس اتاق اصناف پاکدشت با اشاره به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی در جامعه گفت: با توجه به اهمیت جایگاه صنوف در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا واحدهای صنفی ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و با افراد خاطی برخورد قانونی می شود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان زنجان با بیان اینکه کرونا همچنان میدانداری می کند، گفت: تاکنون هیچ دستورالعملی مبنی بر بازگشایی تالارهای پذیرایی صادر نشده و تالارها کماکان تعطیل بوده و مجوز فعالیت ندارند.
اتاق اصناف ایران طی اعلامیه ای جزییات نحوه برخورد با اصناف متخلف را مشخص کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتاق اصناف یزد در یادداشتی از استاندار به عنوان رئیس ستاد استانی خواسته تا برای کنترل ویروس کرونا فقط بازاریان را نبینند و علاوه بر تعطیلی صنوف، در مورد تعطیلی بانک ها و ادارات و جلوگیری از ورودی افراد غیربومی در ورودی های استان اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران ضمن تشریح دلایل گرانی کالاها و عدم تاثیر قیمت گذاری ستاد تنظیم بازار در کنترل بازار، از ارائه گزارش 950مورد گرانفروشی به تعزیرات خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه مسئول کنترل قیمت ها سازمان حمایت و ستاد تنظیم بازار است، گفت: این در حالی است که قیمت گذاری ستاد تنظیم بازار هیچ تاثیری در کنترل قیمت ها ندارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: گرانی با گرانفروشی فرق می کند ما در قبال گرانی مسئولیتی نداریم، اما با گرانفروشی طبق وظیفه برخورد می کنیم.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: گرانی با گرانفروشی فرق می کند ما در قبال گرانی مسئولیتی نداریم، اما با گرانفروشی طبق وظیفه برخورد می کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: میزان تخلفات بیش از این هاست اما توان ما همین میزان است. تاکنون 950پرونده تخلف گرانفروشی در اصناف داشتیم که 10میلیارد تومان جریمه از این تعداد اخذ کردیم و به اسفنانی معاون سازمان تعزیرات حکومتی تحویل دادیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: تا وقتی وضع ارز در کشور نوسان دارد، قیمت ها هم به همین منوال بالا می روند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ورامین (پانا) - واحد های صنفی شهرستان ورامین به دلیل عدم استفاده از ماسک جریمه شدند. به گزارش روابط عمومی اصناف ورامین سید عباس میری رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۲    
ایسنا/اصفهان رئیس اتاق اصناف اصفهان با اعتقاد بر اینکه با تعطیلی کسبه نمی توان کرونا را کنترل کرد، گفت: تا زمانی که بحث فرهنگسازی لازم در رعایت پروتکل ها اعمال نشود، این محدودیت ها هیچ فایده ای ندارد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۳    
رئیس اتاق اصناف ورامین از پلمپ دو واحد صنفی در این شهرستان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبرداد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سیدعباس میری رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین در ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان اسدآباد از پلمب 9 واحد صنفی متخلف خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با تأکید بر اینکه واقعیت این است که گاها تصمیمات ستاد کرونا دوگانه و غیرقابل اجرا است گفت: نباید اصناف را تهدید به تعطیلی کنیم الآن بیشتر از هر زمان ما نیاز به باز بودن واحدهای صنفی داریم .