دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۰۵May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان گچساران»

کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره تبلیغات اسلامی گچساران گفت: منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان گچساران مشخص شدند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همایش بزرگداشت روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی در شهرستان گچساران با حضور فرماندار شهرستان گچساران، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، معاون مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری استان، رئیس اداره گردشگری گچساران، روسای ادارات ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۲    
جلسه شورای پدافندغیرعامل شهرستان گچساران با حضور روانبخش دیهیمی خوب و اعضای شورای پدافند غیرعامل در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همایش بزرگداشت روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی در شهرستان گچساران با حضور فرماندار شهرستان گچساران، دادستان، معاون مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری استان، رئیس اداره گردشگری گچساران و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۵    
72 بسته مواد غذایی به همراه پوشاک بین نیازمندان واقعی شناسایی شده شهرستان گچساران توزیع شد
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۶    
جلسه شورای مشورتی و همدلی اقوام شهرستان گچساران با حضور فرماندار گچساران، معاونین فرماندار و جمعی از بزرگان و معتمدین اقوام شهرستان گچساران درسالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا- تقویت زیرساخت های موزه به عنوان ظرفیتی برای روایتگری هزارتوی تاریخ و تمدن یکی از نیازهای مهم توسعه گردشگری در شهرستان گچساران است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۶    
اولین گردهمایی و نشست هنرمندان با مسئولین فرهنگی شهرستان و استان در سالن اجتماعات فرهنگیان گچساران برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گچساران گفت: به دلیل آلودگی شدید هوا و وجود ریز گرد ها ادارات شهرستان گچساران فردا با 2 ساعت تاخیر شروع به کارمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به دلیل آلودگی شدید هوا و وجود ریز گرد ها ادارات شهرستان گچساران فردا با 2 ساعت تاخیر شروع به کارمی کنند.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
روانبخش دیهیم خوب در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی معاونت عمرانی و جانشین ستاد مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دستگاه های اداری با 2 ساعت تاخیر همراه خواهد بود که این تاخیر شامل دستگاه های خدمات رسان و امدادی نیست. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری 2 نفر سارق حرفه ای لوله و تأسیسات شرکت نفت در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا- پدیده ریزگرد در شهرستان گچساران در جنوب کهگیلویه و بویراحمد میزان دید افقی را به 150 متر کاهش داده است اما وضعیت فعالیت دستگاه های اجرایی و مراکز آموزشی به شکل عادی ادامه دارد و شهروندان می پرسند چرا با وجود مرسوم بودن تعطیلی در چنین وضعیتی، گچساران تعطیل نشد؟
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۷    
رییس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران امروز دوشنبه بیست و ششم اردیبهشت با امام جمعه شهر دوگنبدان دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف 3 تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرود سلام فرمانده توسط دانش آموزان دهه نودی مدرسه سماء شهرستان گچساران اجرا شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف 3 تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد.
نخستین نشست هنرمندان شهرستان گچساران با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: شایان نادری؛ مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام استان در رزمایش همدلی و احسان به وضعیت دو کارخانه هربی فارمد و قند استان اشاره کرد و گفت: ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا-سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: با مشارکت تشکل مردمی نهضت سبز زاگرس 64 قلم تجهیزات اطفای حریق توسط بنیاد یاران عشق تامین و تحویل تشکل های زیست محیطی شهرستان گچساران شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۷    
روانبخش دیهیمی خوب به همراه محمد راهی رئیس اتاق اصناف و جمعی از بازرسان جهاد کشاورزی ، اداره صمت و تعزیرات حکومتی از بازار گچساران به منظور نظارت بر اجرای طرح تنظیم بازار و ممانعت از افزایش غیرقانونی قیمتها، بازدید بعمل آورد ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بدین وسیله وظیفه خود میدانیم از زحمات شبانه روزی فرماندار پرتلاش و جهادی شهرستان گچساران جناب آقای مهندس دیهیمی خوب، بخشدار انقلابی بخش مرکزی شهرستان گچساران جناب آقای حاج آقابی، مدیریت محترم اداره برق جناب آقای مهندس زمانپور و مجموعه همکاران دلسوز و پرتلاش وی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اتصال 4 روستای شهرستان گچساران به اینترنت پرسرعت در راستای توسعه زیرساخت های مخابراتی در سطح استان و بهره مندی مناطق روستائی از پوشش اینترنت پرسرعت موبایل ، سایت موبایل ماهور باشت به اینتر نت پرسرعت مجهز شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۷    
جلسه برنامه ریزی و تبادل نظر پیرامون بحث اشتغال و مشکلات پیش رو با حضور ابوالفتح رحمانی رئیس دفتر نماینده و علی محمد آقایی بخشدار گچساران و جمعی از روسای ادارات در دفتر بخشدار گچساران برگزار شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دستگیری متهمان به قتل جوان گناوه ای در گچساران خانه شهر خبر کدخبر: 779705 1401/02/22 15:36:01 حوادث رکنا: جوان گناوه ای به قتل رسید و در ادامه متهمان به سمت شهرستان گچساران متواری شدند ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گچساران گفت: با هماهنگی مرجع قضایی و همکاری پاسگاه انتظامی و یگان امداد، قاتلان در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند و خودروی پژو 405 آنان نیز کشف و توقیف شد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری 3 نفر سارق کابل برق با اعتراف به 22 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری 3 نفر سارق کابل برق با اعتراف به 22 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،طی حکمی از سوی دکتر سید علی معتمدی پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد،علی دستلاف به عنوان سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان گچساران منصوب شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف 3 تن و 750 کیلو قاچاق از 2 دستگاه خودروی در محور گچساران به شیراز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا -بنای تاریخی کوشک کودنگون در 10 کیلومتری شهر دوگنبدان و نزدیکی روستای سرابننیز از توابع شهرستان گچساران که احتمالا به عنوان تنها رصدخانه تاریخی کهگیلویه و بویراحمد و یادگاری از شکوه و تمدن ایران باستان بوده نیازمند احیاست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
این جوان که به همراه خانواده اش سال ها پیش به دلیل کمبود زیرساخت های زندگی در زادگاهش به شهرستان گچساران مهاجرت کرده است پس از جست و جوهای فراوان تصمیم گرفت با دریافت تسهیلات کم بهره بانکی در قالب صندوق خرد محلی یک کارگاه کوچک در روستای سرابیز باشت راه اندازی کند. میلاد، روستای [...]
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در یک تحقیق، متوسط غلظت سالیانه PM10 (ذرات دارای قطر کمتر از 10 میکرومتر) در شهرستان گچساران در سال 1394، حدود 121 میکروگرم بر مترمکعب اعلام شده که بالاتر از حد استاندارد است. از کل 58 مورد مرگ 27 مورد ناشی از بیماری های قلبی- عروقی و 13 مورد ناشی از بیماری های تنفسی بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه گچساران با بیان این که در سال گذشته بسیج سازندگی در روستاها اقدامات خوبی را انجام داده است گفت: 55 گروه جهادی شناسنامه دار در شهرستان گچساران مشغول خدمت هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۹:۵۳    
ایرنا- گچساران- فرماندار و مسوولان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گچساران از طرح در حال اجرای مرمت بنای تاریخی کوشک کدنگون بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد از مرمت 2 خانه تاریخی به نام های جاکی و خان ویس در روستای انجیرسیاه از توابع شهرستان گچساران خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۰۱:۴۵    
عبدالرضا خورشیدی آزاد 2 شهریور سال 1347 در شهرستان گچساران متولد شد و سرانجام 12 اردیبهشت 1365 در منطقه عملیاتی فکه به فیض شهادت نائل آمد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم گلزار شهیدان شهرستان گچساران غبارروبی و عطر افشانی شد
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری شخصی که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ سایت قمار و شرط بندی می نمود، خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت:2 خانه تاریخی به نام های جاکی و خان ویس در روستای انجیرسیاه از توابع شهرستان گچساران مرمت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مردم مؤمن و خداجوی شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران نماز عید سعید فطر را به امامت حجت الاسلام و المسلمین سید امین الله حجازی امام جمعه این شهر اقامه کردند.
باشت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان گچساران در پیامی،روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.
عصر دنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۲    
عصر دنا: آیین تکریم امیرحسین نوروزی و معارفه اورنگ نارکی مدیران سابق و جدید اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان گچساران روز شنبه 10 اردیبهشت با حضور امین درخشان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد در باشگاه فرهنگیان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا-معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه ریزی برای احداث 2هزار و 550 واحد مسکونی طرح نهضت ملی در شهرستان گچساران انجام شده و عملیات اجرایی این واحدهای مسکونی به زودی آغاز می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه گچساران گفت: مهندسی فرهنگی و تحول فرهنگی در شهرستان گچساران ایجاد شود و مسئولین و دغدغه مندان عنایت کنند و دست به دست هم بدهیم و آسیب زدایی کنیم و بگوییم این شهر عملاً یک شهر ولایی و دینی است و اگر عیوبی و نواقصی هم باشد، مرتفع شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار گچساران با بیا اینکه نظام تعلیم و تربیت نیازمند توجه ویژه ای است، گفت: آموزش و پرورش مجموعه ای تخصصی است و شایسته سالاری در این مجموعه مدنظر باشد. ...