چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۱:۳۸Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شعله های آتش»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۵    
حوادث رکنا: 5 نفر توسط آتش نشانان در پی حریق طبقه همکف یک آپارتمان مسکونی در مشهد نجات یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تعداد عملیات های مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز را 13 مورد اعلام کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حریق مغازه و انبار لوازم خرازی در خیابان انصاری قزوین مهار شد و نسبت به نجات 3 نفر از ساکنین اقدام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به تشریح عملیات های امدادی و اطفاء حریق طی دیروز در این کلانشهر پرداخت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: جوانی که همسر صیغه ای اش را در تشت آب خفه کرده بود، هنگامی که قصد داشت خود را دار بزند، بر اثر انفجار گاز شهری و بریده شدن طناب دار، در شعله های آتش سوخت و جان سپرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
با گسترش شعله های آتش در مرکز خرید استراتفورد لندن، 60 آتش نشان مشغول اطفای حریق شدند و این محل نیز از مردم تخلیه شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گلاب زاده گفت: شعله هایی که بر قامت مسجد جامع کرمان قد کشید و تصویر آن در رسانه های مختلف داخلی و خارجی انعکاس پیدا کرد، زمینه ای را برای تحول و دگرگونی عمیق در جریان انقلاب اسلامی به وجود آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد از اطفا حریق یک باب منزل مسکونی در دقایق اولیه در محله حسن آباد یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت: شعله های آتش در جنگل ها و مراتع منطقه مزیز گناوه لری که عصر روز گذشته (یکشنبه) مهار شده بود، صبح امروز دوباره شعله ور شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عملیات های امدادی و مهار آتش سوزی طی دیروز را تشریح کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۹    
آمارها می گویند آتش سوزی یکی از پرتکرارترین حوادث در آپارتمان ها و برج های مسکونی است...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: 17 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات طی دیروز با تلاش نیرو های عملیاتی ختم به خیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تعداد عملیات های امدادی و مهار آتش سوزی طی دیروز را 17 مورد اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
آتش نشانان صبح امروز مرد رشتی را که در شعله های آتش گرفتار شده بود از مرگ نجات دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ بخشدار مرکزی خلخال گفت: در اثر حادثه آتش سوزی در روستای کلی خلخال 30 راس گوسفند یک دامدار در شعله های آتش سوخته و تلف شدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری رزمایش مشترک ترکیه با اذربایجان در مرزهای ارمنستان و نخجوان نشان می دهد که تنش ها وبرخی حوادث در هفته های اخیر در روابط ایران وآذربایجان اتفاقی نیست و از زمینه ها و برنامه های احتمالی چند کشور خبر می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۲    
جوانی با استفاده از قطعات هواپیما یک ربات غول پیکر تولید کرد که قادر است شعله های آتش را به بالا پرتاب کند.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رشد آسیب های اجتماعی و معتادان و کارتن خواب ها در سطح شهر همچنان ادامه دارد، این در حالی است که شهرداری و نهادهای متولی در خواب زمستانی بوده و مراکز بهاران نیز کارایی خود را از دست داده اند. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، عصر دوازدهم تیر گذشته، شهروندان در تماس با پلیس 110 شهرستان طرقبه شاندیز اعلام کردند خودروی ال 90 سفیدرنگ از قله کوه پارک پردیس سقوط کرده و راننده آن به طرز وحشتناکی میان شعله های آتش سوخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 6 عملیات امدادی و مهار آتش سوزی طی دیروز با تلاش آتش نشانان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از مرگ راننده جوان بر اثر واژگونی و آتش سوزی خودروی نیسان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از مرگ مرد جوان میان شعله های آتش در یک مغازه در میدان آرژانتین خبر داد.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
خراسان: نوشیدن مداوم آب سرد توسط مردی که به اتهام قتل زوج کهن سال در مشهد دستگیر شده بود، در حالی راز جنایت آتشین را فاش کرد که تصاویری از یک بطری آب معدنی در دستان متهم به دست آمد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان داشت: آتش نشانان با فداکاری و ایثار خود برای نجات جان هم نوعان خود شعله های آتش را به جان می خرند و مجاهدانه به انسان ها خدمت رسانی می کنند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۷    
رییس سازمان آتش نشانی مهاباد در گفت وگو با خبرنگار هه وال موکریان ، گفت: از کلیه ظرفیت های آتش نشانی شهرستان برای مهار آتش استفاده شده است. شعلە های آتش ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
خطر را مشتاقانه در آغوش می کشند و به استقبال شعله های آتش و مهلکه می روند تا وامانده ای را برهانند و با لذت بردن از نجات جان ها، جان دوباره بگیرند. ایثارگری هایشان به حق در امتداد همان فرهنگ عاشورایی دوران دفاع مقدس معنا می شود و درک حس و حال شان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۷    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مراسم بزرگداشت دانش آموز فداکار و ایثارگر چهارمحال و بختیاری علی لندی در محل تحصیلش در دبیرستان شهید استکی شهرکرد با حضور جمعی از مسئولان، خانواده این دانش آموز شهید و همکلاسی هایش برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت هفت مهر ماه، روز آتش نشانی و ایمنی، یاد و خاطره شهدای آتش نشان را گرامی داشت و از آتش نشانان فداکار استان قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۲    
تهران- ایرنا- آتش نشانان دریادلانی متعهد، شجاع و از خودگذشته هستند که فداکارانه برای نجات انسان درهای دیگر به دل شعله های آتش می زنند و از جان خود می گذرند. آنها قهرمانانی هستند که می بایست هر چه بیشتر مورد توجه قرار بگیرند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مهداوی اظهار کرد: علی لندی به آتش زد و با شجاعت مثال زدنی دو نفر را از دل فوران شعله های آتش به بیرون کشید این کار را فقط قهرمانانی مثل او می توانند انجام دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۷    
پروانه وار گرد آتش می چرخند و همچون ققنوس در میان شعله های زبانه کشیده گم می شوند و به تنها چیزی که نمی اندیشند، جان شیرینشان است وقتی احساس بر منطق پیشی می گیرد، نتیجه می شود آن چیزی که این روزها زیاد شاهدش هستیم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا/حوادث:نجات 6 نفر در آتش سوزی خیابان جوان در منطقه زرجوب رشت
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
حسین آرگیو اظهار داشت: آتش سوزی در عرصه های منابع طبیعی منطقه تخته گیلکی روبروی روستای جهادآباد از ساعت 15:30 دقیقه بعد ظهر امروز آغاز شده که به سرعت نیروهای مردمی، امدادی، منابع طبیعی به این منطقه اعزام شدند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی یک دستگاه خودرو BMW در بزرگراه مدرس خبر داد و گفت: متاسفانه به سبب برخوردهای متعدد خودرو با گاردریل و بروز آتش سوزی دو نفر جان خود را از دست دادند.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش گرفتن خودروی بی ام و در بزرگراه مدرس و جانباختن هر دو سرنشین آن در میان شعله های آتش خبر داد. سید جلال ملکی در باره جزییات این حادثه گفت: ساعت 1 ...
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
برخورد خودروی بی ام و با گاردریل و پست برق زمینی در بزرگراه مدرس تهران این خودرو دچار آتش سوزی شد و 2 سرنشین آن جان باختند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تسنیم: سخنگوی آتش نشانی تهران از مرگ دو سرنشین خودروی BMW بر اثر تصادف شدید و آتش سوزی خبر داد. سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش سوزی مرگبار خودرو در بزرگراه مدرس ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اقدامات فوری هنگام آتش گرفتن لباس در بسیاری از حریق ها و حوادث یکی از مواردی که همواره افراد حاضر در میان شعله های آتش را تهدید می کند، خطر آتش گرفتن لباس است که این اینفوگرافیک راهکارهایی را در این خصوص ارائه کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد، از وقوع آتش سوزی در قطب صنعتی شهرکرد خبر داد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
18 شهریور ماه بود که خبر فداکاری یک نوجوان از تبار خوزستان در خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخید. نام علی لندی زبان به زبان می شد و همگان با حیرتی توام با افتخار از شجاعت او در میان شعله های آتش می گفتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تعداد عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات طی شبانه روز گذشته را 13 مورد اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۹    
تهران- ایرنا- نام شهید علی لَندی نوجوان 15 ساله ایذه ای که با فداکاری برای نجات 2 زن به میان شعله های آتش رفت و به دلیل شدت سوختگی جان خود را از دست داد، به ترند برتر توئیتر فارسی تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یزد گفت: حرکت نوجوان فداکار ایذه ای در نجات افراد گرفتار در شعله های آتش الگو گرفته از ایثار و اخلاص شهدا و رزمندگان جوان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی است باید این حرکت انسانی در تاریخ ثبت و ضبط شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برخی رسانه های مطرح جهان با ارج نهادن به فداکاری نوجوان 15 ساله ایرانی برای نجات دو زن از میانه شعله های آتش به قیمت از دست دادن جان خویش، او را قهرمان کوچک ایران نامیدند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۴    
به دنبال مرگ دردناک نوجوان 15ساله ایذه ای که جانش را فدای نجات 2 نفر از همسایه ها از میان شعله های آتش کرد، در تماسی از دفتر رهبر انقلاب اسلامی با خانواده علی لندی نوجوان غیور ایذه ای، مراتب تسلیت حضرت آیت الله خامنه ای ابلاغ و با این خانواده داغدیده همدردی شد. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان دقایق پیش گفت: هم اکنون به علت کاهش شدت وزش باد و افزایش رطوبت هوا، شعله وری حریق در مناطق درازنو مهار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران گلستان: اکنون در مناطق سخت گذر به دلیل غیر قابل دسترس بودن، تنه درختان در حال سوختن است و بقایای آتش وجود دارد اما شعله های آتش در این مناطق مانند سه روز گذشته نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به تشریح عملیات های مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز در این کلانشهر پرداخت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قاچاقچیان چوب، آتش را به جان جنگل های گلستان انداختند. شعله های آتش سوار بر باد ارتفاع 2 هزار متری جنگل های دراز نو و کرد کوی را طعمه حریق می کنند. درختان اورس، زرشک و بلوط جلوی چشم نیرو های امدادی خاکستر می شود و کار زیادی از آن ها برنمی آید.