جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۲۷Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

دیار میرزا (diyarmirza.ir)

دیار میرزا 29 اسفند 1393 دیار میرزا 29 اسفند 1394 دیار میرزا 30 اسفند 1395 دیار میرزا 19 مهر 1396 دیار میرزا 29 اسفند 1397 دیار میرزا 29 اسفند 1398 دیار میرزا 31 فروردین 1400 دیار میرزا 31 اردیبهشت 1400 دیار میرزا 31 خرداد 1400 دیار میرزا 31 تیر 1400 دیار میرزا 31 مرداد 1400 دیار میرزا 31 شهریور 1400 دیار میرزا 30 مهر 1400 دیار میرزا 30 آبان 1400 دیار میرزا 1 آذر 1400 دیار میرزا 2 آذر 1400 دیار میرزا 3 آذر 1400 دیار میرزا 4 آذر 1400 دیار میرزا 5 آذر 1400 دیار میرزا 6 آذر 1400 دیار میرزا 7 آذر 1400 دیار میرزا 8 آذر 1400 دیار میرزا 9 آذر 1400 دیار میرزا 10 آذر 1400 دیار میرزا 11 آذر 1400 
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان گفت: برای ملموس کردن عظمت و بزرگی نهضت میرزا کوچک جنگلی باید وقت بگذاریم و هزینه کنیم.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با حکم شهردار رشت، چهار مدیر جدید در شهرداری رشت منصوب شدند تا روند تغییرات در شهرداری رشت در دوره جدید مدیریتی شتاب بیشتری به خود بگیرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
در این روش فروش، امکان ثبت نام، صرفا برای افراد بالای 18 سال و دارای گواهینامه معتبر، مجاز بوده و تنها به صورت اینترنتی قابل انجام است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد ایران گفت که ایران در سند سومی که به طرف های مقابل در برجام ارائه می شود درباره مدت راستی آزمایی از رفع تحریم ها نقطه نظرات و پیشنهادهای را بیان می کند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به اهمیت بهره گیری از تجربیات نمایندگان ادوار استان، بر لزوم راه اندازی میز توسعه گیلان تأکید کرد وگفت: از هر پیشنهادی برای رشد استان ، استقبال می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۸    
به مناسبت یکصدومین سالروز شهادت میرزا کوچک جنگلی
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۳    
حجت الاسلام نقوی تصریح کرد: اینکه آقای جوادیان در این شهر مانده اند و درحال خدمت رسانی و اشتغالزایی برای مردم شهر و استان هستند یعنی اینکه به معنای واقعی مجاهد فی سبیل الله هستند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف 81 کیلوگرم حشیش در بازرسی از یک دستگاه کامیون حامل بار هندوانه در شهرستان بندرانزلی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
از پنج عضو شورای شهر رضوانشهر، چهار تَن به انتخاب رسولی برای نشستن روی صندلی شهرداری رای دادند تا عضو سابق شورای شهر رشت شهردار جدید رضوانشهر شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۲۸    
طی حکمی از سوی رئیس جمعیت هلال احمر استان گیلان، عباس حقانی به عنوان سرپرست این جمعیت در لنگرود منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
بزرگترین کلاهبردار کشور که سال 99 متواری شده بود، در مسکو دستگیر و به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مصطفی الکاظمی امروز، پنج شنبه با مقتدی صدر دیدار کرد. همچنین یکی از رهبران جریان صدر به بیان شش محور اساسی دیدار صدر با هیئت هماهنگی گروه های شیعی پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۸    
واقعیت آدمها نه آن چیزی است که می گویند؛ بلکه آن مسیری است که می پویند و هر آن چیزی است که می جویند...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۳    
نتایج حاصل از بررسی امکان آلودگی بادام زمینی استان گیلان به افلاتوکسین G2 , G1 , B2, B1 بعد از برداشت، گویای آلودگی بسیار بالای محصول بادام زمینی استان به افلاتوکسین می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی، گفت: باید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پاسخگوی سرعت و کیفیت نامطلوب اینترنت ثابت باشد و اگر در این زمینه شکایتی به سمع کمیسیون اصل 90 ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به دنبال انتشار مطلبی با مضمون تغییر در کابینه رییسی که به موضوع کنار رفتن رستم قاسمی از وزارت راه و شهرسازی پرداخته است، روابط عمومی این وزارتخانه آن را کذب دانسته و اعلام کرده که انتشار این مطالب ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۳   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دولت مصمم به رفع تحریم و حل مسائل است، گفت: با عزمی که در ارکان نظام درباره رفع تحریم ها وجود دارد، امیدواریم در این زمینه به نتیجه برسیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با تاکید براینکه دوران آنکه دشمنان اسلام هرکاری دلشان بخواهد انجام دهند گذشته است، به آمریکا هشدار داد که تا فرصت باقیست از جغرافیای اطراف ایران خارج شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی 24 ساعت گذشته متاسفانه 76 بیمار کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند. البته در این بازه زمانی، 10 استان کشور هیچ موردی از مرگ و میر کرونا نداشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: باید در رابطه با نهضت میرزا کنکاش و مطالعه بشود و مبارزات میرزا در آن دوران بررسی شود، زیرا نتایج این بررسی ها هم مایه افزایش بصیرت و هم مایه فخر ملت ما می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۸    
مهتاب باقرزاده: جلوه های رنگارنگ پاییزی در بوستان ملت رشت مناظر بی نظیری را رقم زده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد ایران اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران متن پیشنهادی خود را در قالب دو موضوع لغو تحریم های ظالمانه و مسائل هسته ای تحویل داده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان این استان از صبح امروز ابری و مه آلود است گفت: از بامداد امروز بارش باران از غرب استان آغاز شده و تا ساعاتی دیگر به تدریج در مناطق مرکزی و شرقی استان ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه نام بلند میرزا کوچک بر تارک تاریخ ایران می درخشد، معرفی شایسته سردارجنگل و قیام مردمی او به جامعه به ویژه نسل جوان را مورد تأکید قرار داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
هاشمی با تاکید بر اینکه میرزا کوچک جنگلی اسطوره کل ایران اسلامی است گفت: یکصدمین سالگرد میرزا به صورت یک کنگره ملی و حتی بین المللی برگزار می شود
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امیرصالح غنجی: مراسم بزرگداشت یادواره میرزا کوچک جنگلی و 152 شهید روحانی و طلبه گیلان صبح روز پنجشنبه در مصلی رشت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان هم سویی میان اهالی فرهنگ و حرکت بر اساس برنامه محوری را مورد تأکید قرار داد و با بیان اینکه ساماندهی امور فرهنگی و هنری، نیازمند تحول و نوآوری مطابق با شرایط روز است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مهتاب باقرزاده: یادمان شهدای گمنام بوستان ملت رشت همزمان با یکصدمین سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی صبح روز پنجشنبه افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان اینکه در حال حاضر غنی سازی اورانیوم با غنای 90 درصد در ایران وجود ندارد، گفت: حصول توافق در وین محتمل است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی گیلان اعلام کرد : تصنیف میرزا کوچک خان با بیش از یک قرن پیشینه ثبت ملی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۸    
یخچال پرده هوا به دلیل نداشتن درب بسیار در بین مشتریان پر طرفدار است به دلیل اینکه مشتریان دیگر مجبور به باز و بسته کردن درب یخچال برای برداشتن و گذاشتن محصولات غذایی نخواهند بوده و به دلیل نوفراست ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۳    
نتایج اولیه شمارش آرای همه پرسی استقلال در اقلیم کردستان عراق، از پیشتازی قابل توجه موافقان استقلال حکایت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قانع از اجرای طرح تبدیل پل غیرهمسطح میدان انتظام رشت به روایتی از نهضت جنگل و قیام میرزا خبر داد و گفت: یادمان نهضت جنگل در ورودی شهر رشت نصب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه 16 درصد معادل حدود 400 هزار نفر از جمعیت استان بالای 60 سال هستند، گفت: 49 هزار نفر از این جمعیت دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
محمداسماعیل هنرمند مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از پرداخت قریب به 240 میلیارد ریال پاداش به مشترکین همکار در طرح های پاسخگویی بار تابستان سال 1400 خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس گزارش رسانه رسمی ترکیه، حکمی از سوی رجب طیب اردوغان صادر شد مبنی بر موافقت با استعفای لطفی علوان و تعیین نباتی به عنوان وزیر دارایی و خزانه داری.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
طارق عبدالباسط عبدالصمد، پسر مرحوم عبدالباسط عبدالصمد اظهار کرد: پدرم صدای شاخصی داشت و حتی غیر مسلمانان هم از صوتش تأثیر می پذیرند و تلاوت پدرم تأثیر خوبی بر آن ها دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۳    
نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مجلس شورای اسلامی چکیده خون هزاران شهید است که برای برافراشتن پرچم اسلام جانفشانی ها کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۸    
مهدی عشقی: همزمان با یکصدمین سالروز شهادت میرزا کوچک جنگلی، مزار سردار بزرگ جنگل در سیلمانداراب رشت صبح روز پنحشنبه 11 آذر ماه 1400 گلباران شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی رضا ثقتی را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۳    
میرزاکوچک خان جنگلی در آخرین نامه اش نوشت: مردم همه منتظرند روزگاری را ببینند که خود جمعیت ما اثری به میدان نباشد، پس از آنکه نتایج تلخی از سوء افکار خود دیدند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۳:۴۸    
همزمان با وزش باد گرم عصر روز چهارشنبه، شاهد حریق یک خانه و 2 اسطبل در روستای جلیسه دیلمان بودیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
طی حکمی از جانب رئیس سازمان بسیج دانشجویی محمدمهدی نیازمند به عنوان معاون گفتمان سازی و مطالبه گری این سازمان انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۳:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دغدغه مردم اشتغال و معیشت و نگرانی آن ها از بی ثباتی اقتصاد و گرانی است، گفت: ما در مجلس، به این موضوعات با اولویت پرداختیم ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سید پیام جعفری نیا مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت از حضور دبیرکل یونسکو و شهرداران شهرهای خلاق ایران در نخستین “فستیوال خوراک” به مناسبت ششمین سالگرد انتخاب شهر خلاق خوراک شناسی رشت در ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: برپایی نمایشگاه اسناد نهضت جنگل گامی موثر در راستای شناساندن هر چه بهتر اهداف حرکت بزرگ و انقلابی میرزا کوچک جنگلی در دوران خفقان و استبداد به نسل امروزی است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا تاج شهرستانی با تاکید بر اینکه برای حفظ سنت ها به ویژه در حوزه غذاهای محلی تاکنون کار خاصی در کشور و استان گیلان انجام نشده است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
جلسه شورای معاونین شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با حضور محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت، قائم مقام اجرایی، معاونین، مدیر توزیع برق شهرستان رشت و مدیران مستقل ستادی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بند ج یعنی مسدودسازی پلتفرم ها کلید می خورد و با توجه به آن چه در این طرح پیش بینی کرده اند؛ روند مسدودسازی پلتفرم ها بعد از یک سال انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
به گفته مرعشی تیراندازی متقابل کوتاه بوده که آسیبی به پاسگاه های مرزی و مرزبانان وارد نشده است و موضوع خاتمه یافته که جلسه برگزار شده و موضوع در حال پیگیری است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به مکتب ترسیم شده مقاومت توسط سردار جنگل گیلان، گفت: میرزا کوچک جنگلی با بهره مندی از فرماندهی و حرکت تشکیلاتی حماسه ای جاوید برای ملت ایران و جامعه ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، این خودرو از منظر طراحی کلی به کراس اوورهای قبلی ب ام و شباهت دارد اما به نظر می رسد لباسی جدید برتن کرده تا چهره ای متفاوت شکل بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان در مراسم امحاء بیش از یک تن موادمخدر از افزایش 15 درصدی انهدام باندهای توزیع موادمخدر در گیلان خبر داد و بر اهمیت توجه خانواده ها به رفتار فرزندان برای ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
نخستین برنامه محله محوری “عزم خدمت” با خدمت رسانی به محله حمیدیان و پاره بیجار طی یکماه در آذر ماه 1400 اجرا گردید و عصر روز گذشته نهم آذر با حضور حسن کریمی کرنق عضو شورای اسلامی شهر رشت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
محمد علی شاکری راد هنرمند نقاش، اسطوره شناس و استاد دانشگاه درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۵۸   + ۵۲ سایت دیگر  
در نشست کارگروه لغو تحریم ها در سطح کارشناسی که روز سه شنبه برگزار شده ایران خواسته های خود برای لغو تحریم ها را به صورت دسته بندی شده و مشخص به اعضای برجام ارایه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فاضلی میرزا را اساسا چهره ای فراملی خواند و با بیان اینکه برگزاری کنگره میرزا کوچک جنگلی به شکل محلی و حتی ملی جفاست گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۳    
شرکت آب منطقه ای گیلان با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و سیلابی شدن رودخانه ها در ایام پایانی هفته جاری هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۳   + ۸۹ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در 24 ساعت گذشته 4312 بیمار کرونا در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 82 تن نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران با اشاره به راه اندازی سامانه ای برای رتبه بندی شهرهای کشور در حوزه هوشمندسازی گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مهتاب باقرزاده: نمایشگاه گروهی عکس “میرزا، گیلان، ایستادگی” صبح روز چهارشنبه در نگارخانه مارلیک رشت افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۸    
طی مراسمی با حضور رییس کل دادگستری استان گیلان و جمعی از مسئولان قضایی، احکام نخستین هیئت صلح حوزه قضایی شهرستان رودبار اعطاء گردید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن اشاره به در دست اقدام بودن گام ششم طرح شهید سلیمانی، در عین حال از تغییر معیار رنگ بندی کرونایی شهرها طی هفته های آتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ناظر گمرکات گیلان امروز گفت: ماموران گمرک آستارا به کمک سگ های مواد یاب موفق شدند در واحد ایکس ری 182 کیلوگرم هروئین از یک کامیون خروجی گرجی کشف و ضبط کنند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۳    
جلسه رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی و رییس کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورا با جمعی از فعالان اجتماعی در خصوص انتقال بازار هفتگی شنبه بازار به مکان قبلی خود در محل شورا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه تا جای ممکن سعی شده بودجه 1401 با کسری کمتری بسته شود درباره فروش سهام دولت گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: بودجه 1401 اولین سند مالی مهمی است که در این دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود. دولت می خواهد این بودجه کسری و تورم نداشته و دارای رشد اقتصادی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۵۴ سایت دیگر  
گوگل در روز سه شنبه به احترام لطفی علی عسگرزاده ریاضیدان، دانشمند کامپیوتر، مهندس برق و استاد ایرانی علوم رایانه در دانشگاه کالیفرنیا و همچنین مبدع نظریه منطق فازی و شاخه های متنوع آن ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محمداسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان به تشریح اقدامات این شرکت در راستای کاهش سرقت شبکه ها و تاسیسات برق پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی اینشرکت باتوجه به فعالیت جریانات جنوبی و نفوذ سامانه کم فشار، احتمال وزش باد گرم شدید خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش شرایط ارتقای رتبه 2 آن دسته از معلمانی که از تاریخ اول مهر 1398 و بعد از آن رتبه یک را کسب کرده اند اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس از لغو واگذاری اراضی حریم تالاب ها به وزارت نیرو خبر داد و گفت: تفاهم نامه بین سازمان جنگل ها و وزارت نیرو غیرقانونی است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزش باد گرم که سبب آتش سوزی یک و نیم هکتار از مراتع 4 شهرستان گیلان شده بود دیشب مهار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون علوم پزشکی گیلان گفت: طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی، قدرت سرایت و انتقال سویه امیکرون سه تا پنج برابر سویه دلتاست و لذا در صورت ورود به یک جامعه می تواند سریع تر از دلتا همه را درگیر کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مطالعات مبارزات انقلاب اسلامی در گیلان (رنگ ایمان) گفت: طبق اسناد مکتوب تاریخی، میرزا کوچک در ابتدا و انتهای نهضت جنگل بر استقلال ایران تأکید داشت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها با اشاره به بررسی ایرادات شورای نگهبان به طرح الحاق یک تبصره به ماده 63 قانون انتخابات شوراها در جلسه امروز این کمیسیون ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
شهردار رشت در افتتاحیه کارگاه تخصصی روحانیت و نهضت جنگل، گفتگوی صادقانه با مردم و افزایش سهم آنان در تصمیم گیری ها را اولویت مهم شهرداری ذکر کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
استاد دانشگاه و معاون اسبق وزارت رفاه با بیان اینکه امروز سیاست های تعیین نرخ ارز و پرداخت یارانه انرژی که منجر به گرانی در طول این سال ها شده است مهمترین سیاست های ضدرفاهی ما بوده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مهدی کوچکی، مدیر غذا و دارو سازمان منطقه آزاد انزلی از امحاء بیش از 2100 کیلوگرم کالای سلامت محور خبر داد و افزود: این کالاها شامل انواع فرآورده های خوراکی، آشامیدنی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا غیاثی، معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفای گیلان از نصب و راه اندازی یک دستگاه پمپ 10 اینچ فاضلابی به قدرت 22 کیلووات در محل حوضچه اولیه تصفیه خانه فاضلاب شماره یک رشت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رنجبر گفت: با پیگیری های نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش و فرمانداری شهرستان املش و با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و پانصد هزار ریال از اعتبارات دولتی محل کمیته برنامه ریزی شهرستان ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
208 مرکز واکسیناسیون در شهرستان رشت و خمام (چهارشنبه 10 آذر) آماده تزریق واکسن به عموم مردم هستند؛ در این مراکز تزریق واکسن اسپایکوژن، سینوفارم 1 و 2، برکت 1 و 2 ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در کابینه نخستین نخست وزیر زن سوئد، دو سیاستمدار ایرانی تبار هم به چشم می خورند. اردلان شکرابی وزیر پیشین تامین اجتماعی که در این سمت ابقا شده است و خشایار فرمانبر که به سمت وزیر انرژی و توسعه ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۳   + ۸۵ سایت دیگر  
روابط عمومی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب در پاسخ به نامه موسسات تاریخی درباره عذرخواهی مرحوم آذری قمی از رهبر انقلاب اطلاعیه ای منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۳۸    
سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت اظهار داشت: سارق سابقه دار مغازه و معابر عمومی دستگیر و به 4 فقره سرقت اعتراف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج شیخ علی حلقه سری معروف به علم الهدی یکی از اعضای هیات اتحاد اسلام است و نخستین پیاده راه رشت به نام او نامگذاری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد اظهار داشت: باید توجه داشته باشیم که برخی از تجار قبل از دستور ممنوعیت واردات کالاهای کره ای سفارش گذاری کردند و باید اجازه داشته باشند کالاهای خود را ترخیص کنند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با یکصدمین سالگرد شهادت میرزاکوچک خان همایش میرزا با حضور رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور فردا(10 آذر) در رشت برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، از موافقت این کمیسیون با تهاتر یک میلیون بشکه نفت خام با بخش خصوصی، برای اجرای پروژه های ریلی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه شورای ششم رشت تمام تلاش خود را به منظور احقاق حق این خانواده که در مجموعه شهرداری رشت مشغول به کار هستند به کار گرفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی به مرکز پژوهش های مجلس برگشت خورد تا مواد آن براساس نظرات کارشناسان و صاحب نظران اصلاح شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۸   + ۹۵ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با توجه به بیانیه منتشر شده از سوی وزارت امور خارجه اوکراین و همچنین آخرین تحولات پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی بیانیه جدیدی را منتشر کرد و نکات زیر ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از تصویب دو ماده از طرح ساماندهی کارکنان دولت در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ “حمید محمدی نسب” با اشاره به اینکه یکی از روش های کلاهبرداری توسط مجرمان سایبری درج آگهی های تبلیغاتی کذب و غیرواقعی در فضای مجازی است اظهار داشت: متاسفانه برخی کاربران به علت قیمت مناسب ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مسئولان سازمان لیگ فوتبال برای حفظ اجرای تبلیغات محیطی به هر ریسمانی چنگ می زنند؛ از اتهام زنی به منتقدان گرفته تا استفاده از ادبیات سخفیف.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۵۶ سایت دیگر  
دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی استان اصفهان حکم متهمان یکی از پرونده های اخلال در نظام اقتصادی کشور در استان که دارای 21 نفر متهم بود را صادر کرد که بر این اساس متهم ردیف اول ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، متاسفانه در 24 ساعت گذشته 119 بیمار کووید-19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۱۰۰ سایت دیگر  
با رای هیات عمومی اصراری حقوقی دیوان عالی کشور، راننده ای که گواهینامه مرتبط ندارد از شمول بیمه شخص ثالث خارج شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۸    
با تصمیم مسئولان فدراسیون هاکی دور جدید تمرینات تیم ملی هاکی بانوان از نهم آذرماه با حضور 22 ورزشکار از سراسر کشور جهت حضور در مسابقات آسیایی برگزار خواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...