یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۲۸Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکن»

نبض بورس   ۲۵ دقیقه پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
با زمزمه های کاهش قیمت دلار، بازار ملک کلا 10 درصد و بازار خودرو 15 درصد اصلاح کرده اند اما بازار سرمایه 50 درصد اصلاح کرده است.
اقتصادتهران: رییس اداره کل خزانه و نقدینگی بانک مسکن از انتشار 30 هزار میلیارد اوراق گواهی سپرده با نرخ سود 18 درصد همزمان با هشتاد و دومین سالگرد تاسیس بانک مسکن خبر داد. ...
روند بازار   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به افزایش و جهش شدید قیمت ها در بازار مسکن، این روزها قیمت آپارتمان های زیر 40 متر پایتخت مورد توجه خریداران با توان اقتصادی ضعیف قرار گرفته است. ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد انتقادات امام جمعه دهدشت در خصوص بی توجهی متولیان پروژه مسکن مهر دهدشت باعث ورود نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد به این مساله شد.
به گزارش خاورستان ، مجید بیکی امروز گفت: همچنین گازرسانی به 22 واحد صنعتی در شهرستان نهبندان با اعتبار 24 میلیارد تومان تکمیل شده و آماده افتتاح است. وی بیان کرد: گازرسانی به مسکن محرومان شهرستان نیز با اعتبار 530 میلیون تومان انجام شده است و در دهه فجر به بهره برداری می رسد. ...
اخبار بانک   ۲ ساعت پیش   + ۶۴ سایت دیگر  
در حالی که بانک مسکن از طرح جدید وام مسکن بدون نیاز به سپرده و خرید اوراق خبر می دهد، اما رقم اقساط آن ممکن است سبب کاهش استقبال مردم از این طرح شود.
روانشادنیا، کارشناس بازار مسکن: حذف قیمت ها از آگهی های فضای مجازی هیچ کمکی به کاهش التهاب بازار نکرده است.
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت مسکن نشات گرفته از افزایش پایه پولی کشور است، گفت: متاسفانه افزایش قیمت مسکن لجام گسیخته انجام می شود.
عضو کمیسیون عمران از تدوین طرحی برای تامین مسکن اقشار کم درآمد در شهر های دارای 150 هزار نفر جمعیت به بالا خبر داد.
تیتر برتر   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بانک مسکن در طرح جدید خود، اوراق مورد نیاز برای دریافت وام مسکن را نصف کرده و به 200برگه تسه کاهش داده است.
وانا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط از جمله کارگران، بازنشستگان،مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام کرده اند تا 30 دی ماه خواهد بود.
جهان نیوز   ۳ ساعت پیش    
بررسی ها نشان می دهد در دو ماه اخیر نسبت عرضه مسکن به تقاضا به علت ثابت بودن نرخ تورم رو به افزایش بوده است. کارشناسان معتقدند خریدارن به امید کاهش قیمت تمایلی به خرید مسکن ندارند.
وزارت ورزش و جوانان   ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان گفت: زمانیکه مشکل شغل و مسکن جوانان حل شود ما می توانیم نیم نگاهی به ازدواج داشته باشیم.
طبق اعلام وزارت راه 223 هزار و 905 نفر در مرحله سوم طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند. در این مرحله 56 هزار تهرانی برای 800 واحد نصیرشهر ثبت نام کرده اند. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار شوشتر گفت: معابر 21 روستا در مناطق سیل زده شوشتر توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بهسازی و آسفالت شد.
درحالی که برخی کارشناسان درج قیمت در بازار مجازی و اپلیکیشن ها را عاملی برای شفافیت در بازار خودرو مسکن می دانند برخی دیگر نسبت به آثار تورمی رهاشدگی قیمت ها در فضای مجازی هشدار می دهند. ...
مهر نوشت: در حالی که وزیر راه و شهرسازی و رئیس اتحادیه مشاوران املاک با ازسرگیری درج قیمت در آگهی املاک وبسایت های اینترنتی و اپلیکیشن های موبایلی مخالفند، این وبسایت ها قیمت سازی را آغاز کرده اند. ...
عصر اترک   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اسفراین گفت: خط اعتباری ویژه تسهیلات نوسازی مسکن در محلات هدف تا سقف 200 میلیارد تومان اختصاص می یابد که به هر واحد مسکونی 170 میلیون تومان تسهیلات ساخت و 30 میلیون تومان برای نوسازی واحدها در این محلات تعلق خواهد گرفت.
اقتصاد ایران: طبق اعلام وزارت راه 223 هزار و 905 نفر در مرحله سوم طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند. در این مرحله 56 هزار تهرانی برای 800 واحد نصیرشهر ثبت نام کرده اند.
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : روند ارزانی وام مسکن در روز شنبه 27 دی ماه ادامه داشته و رکوردی دیگر را ثبت کرد. در سه ماه گذشته این پنجمین باری است که هزینه وام مسکن مجردین به کمتر از 15 میلیون تومان رسید.
طبق اعلام وزارت راه 223 هزار و 905 نفر در مرحله سوم طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند. در این مرحله 56 هزار تهرانی برای 800 واحد نصیرشهر ثبت نام کرده اند.
ایران جیب   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال نوسانات بازار فولاد که ریسک ساخت و ساز را افزایش داده نمایندگان مجلس طرح توسعه و تولید پایدار فولاد را در دستور کار قرار ...
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش    
اقتصادنیوز : مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط از جمله کارگران، بازنشستگان،مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام کرده اند تا 30 دی ماه خواهد بود.
تازه نیوز   ۵ ساعت پیش    
مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط از جمله کارگران، بازنشستگان،مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام کرده اند تا 30 دی ماه خواهد بود.
برترین ها / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به دنبال رفع محدودیت درج قیمت خودرو در آگهی ها که از روز پنج شنبه انجام شد روز گذشته نرخها در سایت های فروش مسکن هم قابل رویت شد. پس از هشت ماه ممنوعیت درج قیمت مسکن و خودرو که به دستور دادستانی انجام شده بود دوباره نرخ ها به سایتهای فروش اتومبیل و مسکن برگشت ...
میزان   ۵ ساعت پیش    
رضا فرح در گفت وگو با میزان، با اشاره به روند پیشرفت ساخت مسکن محرومان در استان مرکزی گفت: براساس تفاهم نامه انعقادی بین سازمان برنامه و بودجه، استانداری و بنیاد مسکن استان مرکزی در تاریخ 10 مهر 99 ساخت 2 هزار واحد مسکن محرومان در استان برنامه ریزی شد. ...
تجارت نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در 10 ماهی که از سال جاری می گذرد بورس با اختلاف معناداری نسبت به دیگر بازارهای مالی سوددهی بالاتری داشته و در مقابل بازار مسکن کمترین رشد را تجربه کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: 11 هزار و 52 واحد مسکونی روستایی و شهری برای خانوار های دارای 2 معلول و بیشتر به بهره برداری رسید.
شعار سال   ۵ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
62هزار و 589 از ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در کشور را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.
تیتر20   ۶ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
وضعیت بازار مسکن از نظر تعداد خریدار و فروشنده در مناطق مختلف مورد بررسی قرار گرفت.
برترین ها / ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط از جمله کارگران، بازنشستگان،مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام کرده اند تا 30 دی ماه خواهد بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
درمان مؤثری برای ورم مفاصل وجود ندارد و مسکن ها هم به ندرت در این زمینه اثربخش هستند، اما زردچوبه می تواند مسکن قوی محسوب شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق در دوره منتهی به 31 شهریور ماه 1399، در مقایسه با دوره شش ماهه سال گذشته افزایش 110 درصد درآمدهای عملیاتی، افزایش 52 درصد سود عملیاتی، کاهش 244 درصد سود خالص، افزایش 35 درصد دارایی ها و افزایش 791 درصد سود انباشته داشته است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن در بجنورد گرفتار در مناقشه میان راه و شهرسازی خراسان شمالی با شهرداری متوقف مانده است، هر چند برخی مسوولان ارشد وجود این مشکل را جزئی و کوچک شمرده اند اما این مشکل پس از ماه ها، هنوز حل نشده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مشکل مسکن دهک 1، 2و3 در تمام کشور حاد شده،در کلانشهرها حادتر، گفت: حتی مسکن مهر هم مشکل دهک های کم درآمد را حل نکرد، راه حل مسکن استیجاری است، چون اینها حتی کمترین آورده اولیه را هم ندارند که بدهند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناسان مسکن و خودرو معتقدند براساس نظرسنجی ها و آمارها نه تنها حذف قیمت در بازار مجازی و اپلیکیشن ها کمکی به کنترل قیمت ها نکرده است بلکه باعث از بین نرفتنِ شفافیت در بازار خودرو مسکن شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
چند روزی است که قیمت های مسکن و خودرو مجدد به سایت های خرید و فروش بازگشته اما این امر مخالفان و موافقانی دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش فعالیت های انجام شده برای اجرای "بسته تحولی مسکن معلمان" و "بسته تحولی خوانا" را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان مسکن و خودرو معتقدند براساس نظرسنجی ها و آمارها نه تنها حذف قیمت در بازار مجازی و اپلیکیشن ها کمکی به کنترل قیمت ها نکرده است بلکه باعث از بین نرفتنِ شفافیت در بازار خودرو مسکن شده است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
برخی مواد غذایی به دلیل خاصیتی که دارند می توانند به مانند یک مسکن طبیعی عمل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیروان گفت: این بنیاد 375 واحد مسکونی برای محرومان این شهرستان خراسان شمالی با استفاده از کمک های بلاعوض و تسهیلات کم بهره می سازد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
هر چه ارتباطات بین المللی کشور با ابهام روبرو شود، عرضه و تقاضای ارز به هم می ریزد و نوسان ایجاد می کند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
وام جعاله مسکن به منظور تعمیرات منزل در بانک مسکن و سایر بانک های تجاری پرداخت می شود. از میان 9 بانکی که تجارت نیوز شرایط آنها را بررسی کرده تسهیلات 5 تا 300 میلیون تومانی عموما با بازپرداخت سه ساله و نرخ سود 18 درصد داده می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۳   + ۴۹ سایت دیگر  
محمودزاده با بیان اینکه اواخر این هفته یا اوایل هفته آینده امکان تغییر شهر برای متقاضیان مسکن ملی فراهم می شود، گفت: پاسخ استعلامات کسانی که در مرحله چهارم نام نویسی کردند، اواخر بهمن ماه اعلام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کمتر از 30 درصد متقاضیان مسکن ملی نسبت به تقسیط اقساط خود اقدام نکردند، گفت: افرادی که این کار را انجام ندهند، به عنوان بدهکار بانکی معرفی شده و پرونده حقوقی با همراهی سامانه قضایی برای آنها تشکیل می شود.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، جزئیات زلزله حوالی بندر کنگ با بزرگی 5.5 را تشریح کرد و گسل مسبب زلزله را گسل پیش ژرفای زاگرس، برشمرد.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه از ابلاغ برنامه ساخت 5 میلیون واحد مسکونی در سراسر کشور به استان ها خبر داد. در قالب این برنامه زمین موردنیاز ساخت مسکن تامین می شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: لیست خرید و فروش آپارتمان در منطقه افسریه به شرح زیر است. توجه کنید که قیمت ها بر حسب مترمربع به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا نظر مالک تغییر می کند. عمر ساخت (سال)
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه این وزارتخانه حرکتی جهادی برای تهیه مسکن نیازمندان و محرومان آغاز کرده است، گفت: برای تامین زمین و دریافت مجوز ساخت مسکن نیازمندان در تمام شهرهای استان خوزستان هیچ محدودیتی وجود ندارد.