سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۵May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکن»

صدا نیوز   ۲۲ دقیقه پیش    
محاسباتی وجود دارد که بر اساس داده های بانک مرکزی می گوید در نقطه عطف تابستان سال 1399 حجم سپرده های سرمایه گذاری مدت دار بانکی از مرز 2000 هزار میلیارد تومان عبور کرده است. سود ماهانه این پول چیزی حدود 30 هزار میلیارد تومان بوده است. یعنی روزانه هزار میلیارد تومان پاداش به کارنکردن می دهند ...
اقتصاد تهران   ۳۸ دقیقه پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: وزیر راه و شهرسازی از بررسی پیشنهاد افزایش وام ودیعه مسکن در تهران به 100 و خرید مسکن به 700 میلیون تومان در جلسه فردای شورای عالی مسکن به ریاست رئیس جمهور خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۵ دقیقه پیش    
امروز عملیات ساخت 118 هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید با حضور رئیس جمهور در سومین جلسه شورای عالی مسکن آغاز شد
نبأپرس   ۵۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: شهر پرند بعنوان بزرگترین پایلوت مسکن مهر به حساب می آید، که در طرح نهضت ملی مسکن در شهر پرند 65 هزار واحد مسکن ساخته می شود. ...
مدیر مسکن و امور مهندسی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز از احداث، خرید و تعمیر یک هزار و 430 واحد مسکونی برای نیازمندان این استان خبرداد.
کرج رسا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا؛ عباس قنبری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید مهستان استان البرز در آیین کلنگ زنی ساخت این واحدها اظهار داشت: ساخت چهار میلیون واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن طی چهار سال از جمله تعهدات دولت بوده که از این تعداد 34 هزار واحد مسکونی سهم شهرجدید مهستان استان البرز است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
مدیر عامل اتحادیه تعاونی های عمران شهر تهران گفت: به دلیل گرانی و بحران مسکن بسیاری از تعاونی نما ها اقدام به فروش واحد های مسکن با مبایعه نامه های سوری می کنند که مردم باید نسبت به این موضوع هشیار باشند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
ساخت 9 هزار و 251 واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهر سهند آغاز شد.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: امروز در جلسه شورای عالی مسکن و با دستور رییس جمهوری 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن در 23 شهر جدید از جمله شهر جدید پرند، پردیس و ایوانکی در استان تهران کلنگ زنی شد. ...
اهر خبر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور استانداران را موظف کرد ظرف یک ماه اراضی در اختیار دستگاه ها را تعیین تکلیف و نتیجه آن را به وزارت راه و شهرسازی اعلام نمایند.
عصر اترک   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
با دستور رئیس جمهور ساخت 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن در 22 شهر جدید آغاز می شود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران پایان خرداد ماه را آخرین زمان دریافت کارت تقسیط مسکن مهر استان تهران اعلام کرد.
جهت پرس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در سومین جلسه شورای عالی مسکن: جهش واقعی در ساخت مسکن از اولویت های اساسی دولت است، مانع تراشان از روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن کنار گذاشته شوند!
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده رشت و خمام در مجلس، بر لزوم راه اندازی تصفیه خانه های محلی تاکید کرد و متذکر شد: باید فاضلاب های مناطق مختلف مثل زندان لاکان یا مسکن مهر در تصفیه خانه های محلی فاضلاب خود را تصفیه کنند تا آب سالم وارد رودخانه های گوهررود و زرجوب شود.
حوزه   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در همدان با اشاره به اینکه همدان در بحث مسکن با مشکلات جدی روبرو است، گفت: همدان در عرصه مسکن، یکی از گران ترین شهرهای کشور محسوب می شود و لذا با مشکلاتی جدی روبرو هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان ؛ ب ا حضور حجت الاسلام حسین روحانی نژاد امروز 106 هزارمین واحد مقاوم سازی شده روستایی در روستای سنگستان همدان افتتاح کرد. ...
حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه / نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه داشتن سرپناه حق مردم است، گفت: مقام معظم رهبری بر این مسائل بسیار تاکید دارند و لذا ساخت مسکن برای معلولان و افراد کم برخوردار زیر نظر نهادهای حمایتی جزو برنامه های اصلی ما است.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از آغاز کلنگ زنی ساخت بیش از 18 هزار واحد نهضت ملی مسکن در استان قزوین خبر داد. *** تامین 285 هزار هکتار زمین برای ساخت مسکن ملی ...
طلا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پرند گفت: خرید عرصه مسکن مهر تنها برای متقاضیان خود مالکی که واحد مسکن مهر را خریداری کرده اند اجباری است.
عملیات اجرایی ساخت حدود 24 هزار واحد مسکونی در شهر های جدید استان امروز با دستور رییس جمهور آغاز شد. مدیرعامل شرکت عمران بهارستان گفت: امروز عملیات اجرایی حدود صد هزار واحد مسکونی در قالب نهضت ملی تولید مسکن و با دستور رییس جمهور آغاز شد که سهم استان اصفهان حدود 24 هزار واحد است. ...
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
شورای شهر انفیلد با اعطای مجوز برنامه ریزی به آخرین طرح ارائه شده توسط توسعه دهنده مسکن های تولید سفارشی ، طرح خانه های جدید نیوریور را تأیید کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس همزمان با سراسر کشور و طی ارتباط ویدئویی با رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی، عملیات اجرایی 7000 واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید صدرا آغاز شد.
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن امروز 106 هزارمین واحد مقاوم سازی شده روستایی در سنگستان همدان را افتتاح کرد.
اقتصاد ایران: رئیس جمهور در سومین جلسه شورای عالی مسکن در دولت سیزدهم، دستور آغاز عملیات احداث 118 هزار واحد مسکونی در 21 شهر جدید را در قالب نهضت ملی مسکن با الگوی ایرانی اسلامی و بهره گیری از روش های صنعتی انبوه سازی مسکن صادر کرد.
سلام نو / طلا   ۵ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
کل بازپرداخت این وام با احتساب سود آن حدود یک میلیارد و 678 میلیون تومان خواهد بود. سود وام 700 میلیون تومانی حدود 978 میلیون تومان خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
همزمان با سراسر کشور، عملیات اجرایی ده هزار 829 واحد نهضت ملی مسکن از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور آغاز شد.
استاندار همدان با بیان اینکه 67 هزار نفر واجد شرایط برای طرح نهضت ملی مسکن در استان هستند گفت: یک هزار و 130 هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن پیش بینی شده است.
تین نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شهروندان روس با خرید 1152 واحد مسکن در ترکیه در صدر خریداران خارجی خانه در ماه آوریل امسال قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
در مراسمی از نیروی دریایی سپاه و سپاه امام سجاد (ع) برای ساخت منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد هرمزگان تجلیل شد.
مدیرعامل شرکت شهر جدید مهستان از آغاز عملیات ساخت 15 هزارو300 واحد مسکونی در شهر جدید مهستان در راستای طرح ملی مسکن خبر داد.
تجارت نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در شرایط طولانی شدن قرنطینه در چین بازار مسکن این کشور همچنان در حالت رکود قرار دارد. در ماه آوریل فروش املاک و مستغلات چین به پایین ترین حد خود از 16 سال گذشته یعنی از سال 2006 رسید.
گروه استان ها-معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: عملیات اجرایی بیش از 12 هزار واحد مسکونی، طرح نهضت ملی مسکن با دستور رئیس جمهور در شورای عالی مسکن، روز سه شنبه در شهرهای جدید گلبهار و بینالود خراسان رضوی آغاز شد.
ملیت   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی به دستگاه های مسئول در این زمینه دستور داد مانع تراشان در مسیر تحقق جهش ساخت مسکن را از روند اجرای این طرح کنار بگذارند.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه واحدهای نهضت ملی مسکن ظرف یک سال و نیم تحویل متقاضیان می شود،گفت:بیشتر شهرهای جدید در همجواری مراکز استان ها و کلانشهرها قرار دارند.
ارانیکو   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی 118 هزار واحد مسکونی از طرح نهضت ملی مسکن گفت: در مسکن مهر تراکم خانوار، 127 خانواده در هکتار بود اما در طرح نهضت ملی مسکن به 50 خانواده در هکتار کاهش می یابد.
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه در حال حاضر در 14 نقطه کشور در حال بازسازی مسکن های آسیب دیده از سیل و زلزله هستیم گفت: تا خانه های مردم ساخته نشود جهادگران به خانه های خود بازنمی گردند.
اقتصاد نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بنابر اعلام وزیر راه و شهرسازی، افزایش وام ودیعه مسکن و خرید مسکن امروز بررسی نشد و مقرر شد در جلسه ستاد تنظیم بازار این موضوع مطرح شود.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: در تلاش هستیم در سال 1410 جشن پایان مقاوم سازی و نوسازی مسکن روستایی و شهرهای زیر صد هزار نفر را برگزار کنیم.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه نیمی از هزینه سبد خانوار صرف مسأله مسکن می شود، جهش واقعی در ساخت مسکن را از اولویت های دولت دانست و از استانداران و مدیران بانکی و سازمان های مسئول خواست تا برای حل این موضوع اقدام کنند.
وانا   ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
امروز با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور، عملیات اجرایی 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید آغاز شد و در جریان این برنامه رئیس جمهور نسبت به روند اجرای پروژه طی 9 ماه گذشته انتقاد کرد و گفت: نیمی از هزینه های مردم به مسکن اختصاص می یابد که باید این مشکل برطرف شود.
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تسه یا اوراق مسکن ابزاری مفید برای کسانی است که نیاز فوری به تسهیلات وام مسکن دارند. ارزش رقمی این اوراق باید دو برابر مبلغی باشد که فرد خواهان دریافت وام آن است. اما اگر فرد تمایلی به دریافت این وام نداشته باشد می تواند امتیاز خود را در بازار فرابورس به فروش برساند.
امروز در سومین جلسه شورای عالی مسکن به ریاست آیت الله رئیسی رئیس جمهوری با پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای افزایش سقف وام خرید مسکن موافقت شد. در جلسه مذکور وزارت راه و شهرسازی پیشنهاداتی در سه حوزه زمین ...
حجت الاسلام رئیسی در جلسه در سومین جلسه شورای عالی مسکن دستور داد ساخت 118 هزار واحد مسکونی در 21 شهر جدید بر پایه الگوی ایرانی و اسلامی آغاز شود.
در نشست شورای عالی مسکن به ریاست رئیس جمهور، بر تسریع در احداث واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن با هدف صاحب خانه شدن خانواده های فاقد مسکن تاکید شد.
خبرگزاری صنایع   ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از دستور رئیس جمهور مبنی بر آغاز ساخت 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن در 23 شهر جدید خبر داد. *** آغاز ساخت 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن به گزارش صنایع، علیرضا جعفری درباره جزئیات افتتاح طرح های نهضت ملی مسکن، اظهار کرد: ...
ناطقان   ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیسی با تاکید بر اهتمام دولت به اجرای نهضت ملی مسکن، این برنامه را از اولویت های اساسی دولت خواند و به دستگاه های مسئول دستور داد مانع تراشان در مسیر اجرای این طرح را کنار بگذارند و گفت ...
رییس جمهور گفت: امروز علاوه بر تجریبات خوبی که در دنیا در زمینه صنعتی سازی مسکن وجود دارد، در داخل کشور نیز شرکت های پیش رو در زمینه صنعتی سازی ساختمان و به کارگیری دستاوردهای دانش بنیان فعال هستند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/تهران رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: خیران برای ازدواج جوانان کمک کنند و دولت باید برای اشتغال ، ازدواج و مسکن نسل جوان برنامه داشته باشد.
دیار جنوب   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران عالیشهر گفت: در ارتباط ویدیو کنفرانسی با رئیس جمهور عملیات اجرایی 3316 واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرجدید عالیشهر استان بوشهر آغاز شد. ...
روز نو   ۳ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
در شهر جدید پردیس و پرند نیز به ترتیب عملیات اجرایی ساخت 2500 و 4497 واحد آغاز می شود. سهم دو شهر جدید اندیشه (تهران) و تابناک استان فارس از ساخت واحدها در این مرحله صفر است.