پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۵۰Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکن»

فرماندار ویژه لارستان گفت: سال گذشته 1500 فقره تسهیلات به میزان بیش از 80 میلیارد تومان در قالب بهسازی، تعمیر و تامین مسکن محرومان به شکل ضمانت زنجیره ای پرداخت شده...
وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان اصفهان ضمن دیدار با آیت الله مهدوی، سیاست ها و اقدامات وزارت خانه در حوزه مسکن و راه را تشریح کرد و گفت: دو نهضت فعال در حوزه زیرساخت ها و خانه سازی در کشور برپا شده است.
خبر فوری   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بررسی وضعیت فایل های اجاره در بازار مسکن پایتخت نشان می دهد برای رهن کامل کوچک متراژهای پایتخت باید بین 80 تا 400 میلیون تومان در محله ها و مناطق مختلف بودجه در نظر گرفت. در جنوب غرب تهران و در محدوده عبدل آباد یک واحد 55متری با 80 میلیون تومان و به صورت کامل رهن داده می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رودبار- فرمانده سپاه ناحیه رودبار گفت: همزمان با سالروز تاسیس سپاه پاسداران چهار واحد مسکونی محرومین در رودبار واگذار شد.
فرتاک نیوز   ۳ ساعت پیش    
به گزارش فرتاک نیوز ، در پی بررسی و ارزیابی عملکرد منطقه دو شهردای سمنان در رابطه با پروژه های انجام شده و درحال اجرای سطح محله مسکن مهر ، سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان به همراه حمید قاسمی مدیر منطقه دو ، علی اکبر بنی اسدی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ...
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
با توجه به تنوع سبک زندگی شهروندان و نیاز آن ها به خانه یا محل سکونت و اقامت به عنوان نیاز اساسی و همچنین استفاده از ساختمان های با کاربری های گوناگون از جمله تجاری، اداری، صنعتی و مسکونی، قانونگذار برای تنظیم روابط در اجاره املاک و اموال ضوابط و مقرراتی را پیش بینی کرده است.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
نادری گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مسئولیت احداث 100 واحد مسکونی در سراسر کشور را تقبل کرده و به تبع آن در کهگیلویه و بویراحمد، هزار واحد طی طرح اقدام ملی مسکن احداث خواهد شد.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
عملیات اجرایی احداث 1000 واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در شهر یاسوج آغاز شد.
گروه استان ها – دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: مناطق آزاد باید به ماهیت اصلی خود بازگردند و ماموریت و وظایف شان را بر پایه قانون و مقررات ویژه به عنوان شخصیت حقوقی مستقل انجام دهند و مسئولیت آن را هم بپذیرند.
عضو شورای عالی کار با بیان اینکه حق مسکن هنوز در هیات دولت تصویب نشده است، گفت: طولانی شدن فرایند تصویب حق مسکن آن هم در شرایط سخت اقتصادی، نشان می دهد دولت اهمیتی به جامعه کارگری نمی دهد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد پروژه احداث 1000 واحد مسکونی طرح ملی مسکن در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی شد.
برترین ها / ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: قرار گرفتن در ماه نیمه تعطیل فروردین، اپیدمی ویروس کرونا، تعطیلی دفاتر املاک و البته رشد سنگین قیمتها بازار مسکن شهر تهران را به رکود کشانده و دفاتر املاک از ارایه تخفیفهای 10 تا 15 درصد توسط برخی سازندگان خبر می دهند. ...
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با اشاره به ساخت هزار و 500 مسکن ویژه محرومان در روستا های استان بوشهر گفت: در این زمینه ضمن پرداخت 75 میلیارد تومان وام کم بهره 45 میلیارد تومان کمک بلاعوض پرداخت می شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از آغاز عملیات اجرایی احداث 1000 واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مهاجرت به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی بشر امروز تبدیل شده است. مهاجرت به قصد ایجاد شرایط بهتر، همواره با دغدغه تامین شغل و مسکن گره خورده است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیر کل راه شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساخت چهار هزار و 200 خانه طرح اقدام ملی مسکن در این استان اغاز شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جوین گفت: 956 واحد مسکن روستایی فاقد ایمنی لازم در این شهرستان طی یک سال گذشته بهسازی و مقاوم سازی شده است.
عملیاتی شدن بیش از 530 هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن، افتتاح 9 پروژه شهر جدید پرند با هزینه 141 میلیارد و 200 میلیون تومان و افزایش تسهیلات ساخت در تهران و کلانشهرها به 450 میلیون تومان برای حرفه سازها بخشی از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته بود.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: از تعداد 2 هزار واحد مسکن محرومان ایلام، تاکنون 432 واحد به بهره برداری رسیده است.
شعار سال   ۸ ساعت پیش    
در حالی مسوولان از افزایش وام مسکن به 450 میلیون تومان خبر می دهند که به باور بسیاری از کارشناسان این وام ها در صورتیکه از محل منابع بانک مرکزی تامی شود تورم زا بوده و مشکلات بازار مسکن را صد چندان خواهد کرد.
اقتصاد ایران: قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا 20 سال را می توانید در این گزارش مشاهده کنید.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
زمانی گفت: بنیاد مسکن استان فارس در شهرستان های خنج، زرین دشت و جهرم اقدامات موثری برای محرومیت زایی روستایی در سال گذشته به انجام رسانده است.
روز پلاس   ۸ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
بازار مسکن در ماه های پایانی دولت دوباره به سمت نوسان قیمتی در حرکت است این در حالی است که بسیاری از کارشناسان عنوان می کنند اقدامات دولت بازار را به سمت آرامش موقتی هدایت می کند.
خلیج فارس   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: واحدهای مسکونی تخریب شده در روستاهای زلزله زده گناوه، تا پایان نیمه نخست امسال تکمیل می شود.
گروه استان ها- پروژه احداث 1000 واحد مسکونی طرح ملی مسکن در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی شد.
خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی فرخ مهر ، رییس اتحادیه هتل داران تهران درباره پانسیون نشینی گفت : با گران شدن اجاره بها، همه خانه های خود را می دهند که در پانسیون ها زندگی کنند. پانسیون ها عموما از دل پروژه های انبوه سازی و کوچک سازی واحدهای مسکونی در شهرهایی که با مشکل مسکن مواجه بودند، بیرون آمد ...
خارگ نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: برای بازسازی هر واحد تخریب شده بر اثر زلزله گناوه، 50 میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت می شود.
مرصاد   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس یازدهم از ثبت نام 2 میلیون نفر در سامانه ملی املاک و اسکان تا امروز خبر داد و گفت: افزایش شدید قیمت مسکن در سه سال گذشته و کاهش قدرت خرید مردم باعث افزایش اجاره نشینی در کشور شد است.
فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تسهیلات ودیعه مسکن یا وام مستاجران که پارسال متولد شد و قدم به ادبیات اقتصادی و اجتماعی ایران گذاشت امسال تنوع بیشتری پیدا کرده است. این مورد در قانون بودجه 1400 به طور دقیق شرح داده شده و رقم آن بین 100 تا 200میلیون تومان است ...
تیتر برتر   ۹ ساعت پیش    
اگر واحد های خالی با اهرم مالیاتی به بازار عرضه شوند، به دلیل اینکه تعداد مستاجران بسیار زیاد است و آن ها نیاز به مسکن دارند، قیمت ها نیز با کاهش بسیار زیادی روبرو خواهد شد.
خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندارقزوین گفت: با بسیج همه امکانات استان برای تسریع در اجرای طرح های اقدام ملی مسکن جدی هستیم.
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سلیمانی، فرمانده سازمان بسیج با اشاره به اینکه ما نمی توانیم در برابر مردم که از حداقل امکانات هم برخوردار نیستند بی تفاوت باشیم از پروژه 1000 واحدی مسکن محرومین حاشیه چابهار بازدید کرد.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قزوین(پانا)-معاون عمرانی استانداری قزوین اعلام کرد مشکلات و نیازهای ناحیه منفصل مهرگان به اندازه یک شهر 100 هزار نفری است و رفع آن نیازمند کمک های استانی و ملی است. ...
پارسینه   ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
براساس مشاهدات میدانی در مناطق مختلف تهران با توجه به امکانات اطراف منزل و موقعیت آن قیمت های مختلفی را می بینیم در این گزارش سعی کردیم از هر منطقه 22 گانه تهران یک مورد قیمت مسکن را با عمر بنای بین یک تا 20 سال و متراژ بین 40 تا 200 متر گردآوری کنیم. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس دفتر منطقه ای مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به شناسایی 27 گسل اصلی و فرعی در شعاع 50 کیلومتری گلپایگان، گفت: فعالیت گسل ها عامل اصلی فرونشست زمین در دشت گلپایگان است.
طرح افزایش 50 درصدی حق مسکن کارگری پس از توافق شرکای اجتماعی در شورای عالی کار اکنون در انتظار تأیید دولت است.
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قلی خسروی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه برای نخود و لوبیا ستاد تنظیم بازار داریم اما هیچ نهادی در قیمت گذاری مسکن نظارت ندارد گفت: سقف اجاره بهای امسال همان 25 درصد پارسال است.
اقتصادگردان   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از اقدام عجیب شرکت برق منطقه ای استان تهران در این شهر خبر داد و گفت: تابستان امسال قطعا در تامین برق واحدهای مسکن مهر به مشکل می خوریم.
مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با اشاره به ساخت هزار و 500 مسکن ویژه محرومان در روستا های استان بوشهر گفت: در این زمینه ضمن پرداخت 75 میلیارد تومان وام کم بهره 45 میلیارد تومان کمک بلاعوض پرداخت می شود.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۵۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: رئیس اتحادیه مشاور املاک گفت: امسال هم مانند سال گذشته مالکان حق افزایش نرخ اجاره تا سقف 25 درصد را دارند. مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشوری با بیان اینکه امسال هم همانند سال گذشته افزایش 25 درصدی برای نرخ اجاره تعیین شده است ...
دستگاه های خاک برداری بنیاد مسکن دلیجان که در اراضی کاشان اقدام به تسطیح زمین کرده بودند توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
28 هزار و 691 نفر در استان زنجان طی سه مرحله برای طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند .
تجارت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
این روزها معامله ویلا یا خانه لاکچری با بیت کوین باب شده است. یک کارشناس بازار مسکن می گوید: ارزهای دیجیتال پول رسمی کشور نیست و معامله خانه با بیت کوین به لحاظ حقوقی امری غیرقانونی است.
روزنامه سپهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس اداره نظام مهندسی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از تخفیف 50 درصدی تعرفه خدمات نظام مهندسی به پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در این استان خبر داد. ...
اقتصاد ایران: معاون وزیر راه با اشاره به هجوم زمین خواران برای تصرف اراضی دولتی در چابهار، گفت: با مشارکت بسیج مستضعفین برای حاشیه نشینان چابهاری مسکن ساخته می شود.
اقتصاد ایران: یزد- استاندار یزد گفت: مشکل زمین مسکن ملی زارچ و اشکذر باید ظرف یک هفته آینده حل شود.
دنیای معدن   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از اقشار جامعه بعد از تورم شدید سال های اخیر، سپرده های خود را از بانک ها خارج کردند و سهام ، دلار، سکه و ملک خریدند چرا که سود سپرده بانکی دیگر جذابیتی نداشت اما اکنون بازار بورس ، ارز، طلا و مسکن به رکود رفته و ریسک سرمایه گذاری در این بازارها افزایش یافته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 200 هکتار زمین برای مسکن جوانان در تفت خبر داد.