پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۳۵Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد مسکن»

دیار میرزا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکبرزاده با بیان اینکه انتظار می رود بانک ها جهت جذب اعتبارات با بنیاد مسکن همکاری بیشتر داشته باشند، بیان کرد: بانک ها در جذب متقاضیان، باعث جذب به موقع این اعتبارات و استفاده کامل سهمیه استان خواهد شد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد مسکن لرستان از مقاوم سازی 21 هزار واحد مسکن روستایی در شهرستان بروجرد خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
تفاهم نامه انجام مطالعات طرح تدوین سند آبادانی و پیشرفت شهرستان ها میان پژوهشکده سوانح طبیعی و اداره کل آبادانی و پیشرفت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در باخرز به امضا رسید.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: از جمعیت واجدان شرایط دو هزار و 280 نفر تایید نهایی شدند که از این تعداد فقط هزار و 327 نفر وجه آورده اولیه 40 میلیون تومانی را واریز کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل بنیاد مسکن خراسان جنوبی از احداث شش هزار واحد مسکونی تا پایان سال جاری در استان خبر داد.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اختصاصی / به گزارش رشت20، چند روز قبل بود که صدرالله فرخی شهردار خشکبیجار که البته برادر رسول فرخی میکال نماینده شهرستان های لاهیجان و سیاهکل و همچنین نماینده معین شهرستان آستانه اشرفیه نیز می باشد به همراه رئیس کمیته امداد و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از یک مورد که در بخش رودبنه شهرستان لاهیجان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: جزیره شیف در شهرستان بوشهر تبدیل به قطب گردشگری و تفریحی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن گلستان از افزایش تسهیلات و کمک های بلاعوض ساخت مسکن خانوار های دارای دو عضو معلول خبر داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه - معاون مسکن و ساختمان بر تعیین وضعیت متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن توسط استان ها، شهرهای جدید و بنیاد مسکن تاکید کرد و گفت: پایان آذرماه ظرفیت های خالی طرح اقدام ملی مسکن شناسایی و برای آنها جایگزین انتخاب می شود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۲    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه 6 هزار واحد مسکونی در خراسان جنوبی احداث می شود، گفت: به هر یک از این واحدها 30 میلیون تومان کمک بلاعوض و 50 میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان هرمزگان اظهار داشت: از دیگر خدمات بنیاد مسکن ارائه زمین به افراد بی بضاعت است، افرادی که فاقد زمین هستند با مبلغ بسیار ناچیزی آنها را صاحب زمین می کنیم و این اراضی به صورت قطعی به آنها واگذار می شود و نه 99 ساله. سند هم به افراد تحویل داده می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خلیل منبتی در گفت وگو با میزان در رابطه با طرح ساماندهی سکونت گاه های غیر رسمی (حاشیه نشینی) زاهدان و چابهار اظهار کرد: طی تفاهم نامه ای بین استانداری رییس بنیاد مسکن و وزیر راه و شهرسازی مورخ 13 بهمن 97 مقرر شد بنیاد مسکن روستایی ساماندهی سکونت گاه های غیر رسمی را آغاز کند. ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد مسکن لارستان در نشست های کارشناسی با مدیران بانکهای عامل در این شهرستان زمینه روان سازی اعطای تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی، بازسازی و ترمیم مسکن آسیب دیده از...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: شهرستان باخرز حدود 2 هزار و 600 نفر بیکار دارد که امید است با حضور بنیاد مسکن به عنوان معین اقتصادی این شهرستان در چارچوب سیاستهای اقتصاد مقاومتی، این میزان بیکاری به حداقل برسد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا عباس صابر روز سه شنبه در جلسه هماهنگی ساخت مسکن محرومان در فرمانداری آستارا اظهار کرد: این واحدهای مسکونی در شهر لوندویل و روستاها با 60 متر مربع زیربنا ساخته می شود و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کمیته امداد، بهزیستی و بانک ها موظف به همکاری در پیشبرد این طرح هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان تهران گفت: در حال حاضر 104 هزار واحد مسکن روستایی فرسوده در استان تهران وجود دارد که تلاش می شود با اعطا تسهیلات ویژه و همراهی سپاه پاسداران، این واحدها نوسازی و مقاوم سازی شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۴    
حسینی از بهره مندی فرهنگیان از تسهیلات قرض الحسنه ساخت مسکن بنیاد مسکن استان گلستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هشترود از نوسازی و مقاوم سازی 51 درصد از واحد های روستایی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۷    
رئیس بنیاد مسکن شهرستان اسد آباد از ثبت نام 1227 نفر این شهرستان در سامانه طرح اقدام مسکن ملی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۱    
معاون اداره کل بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: طرح هادی همه روستا های بالای 20 خانوار استان تدوین و تصویب شد.
مدیرکل بنیاد مسکن خراسان رضوی عملکرد آن بنیاد را در احداث مسکن محرومان برشمرد و از برنامه ریزی برای احداث 8000 واحد مسکونی برای محرومان در استان خبر داد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان با اعلام این مطلب که 2000 واحد مسکن محرومان در استان احداث خواهد شد، روند عملیات اجرایی ساخت مسکن را برشمرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۴    
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در جلسه شورای معاونین بر ارتباط مستمر با مدیران مدارس از طریق فضای مجازی تاکید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش گلستان صبح سه شنبه 4آذر1399 با حضور احسان گوهری راد ، مدیرکل آموزش و پرورش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هشترود از نوسازی و مقاوم سازی 51 درصد از واحدهای روستایی این شهرستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان امسال 3 هزار و 500 واحد مسکونی روستایی در استان احداث می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون یک هزارو 500 خانه در قالب طرح مسکن محرومان در این استان بهره برداری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۶    
گروه استان ها مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از صاحب خانه شدن 3 هزار و 500 خانواده محروم این استان تا پایان امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس گفت: پروژه های مسکن ویژه نیازمندان این استان، با سرعت مناسبی در حال اجرا است و به موقع تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد از ساخت 3 هزار و 500 واحد مسکن روستایی تا پایان سال در روستاهای استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل بنیاد مسکن خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تسهیلات سیل زدگان استان ابلاغ شده است، گفت: 91 واحد در مناطق سیل زده استان باید احداث شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
از 1398 هزار واحد مسکن ملی که بر عهده بنیاد مسکن قرار دارد، تا کنون حدود 30 هزار واحد با توجه به افتتاح حساب و واریز وجه از سوی متقاضیان تعیین تکلیف و حدود 20 هزار واحد در مراحل اخذ پروانه و پیشرفت 30 درصد هستند؛ در عین حال زمین مورد نیاز برای برخی پروژه ها هنوز تامین نشده است.
یک مقام مسئول با اعلام تعیین تکلیف حدود 30هزار متقاضی مسکن ملی و واریز وجه اولیه توسط آنها، گفت: متقاضیانی که کمتر از 40میلیون تومان واریز کرده باشند از طرح خارج می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رشت-ایرنا- مدیرکل بنیادمسکن گیلان گفت :پروژه مسکن مهر شهرستان املش برای تکمیل شدن به 10میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس بنیاد مسکن نقده با اشاره به اینکه هشت هزار و 300 واحد مسکونی روستایی در این شهرستان وجود دارد، گفت: حدود چهار هزار واحد از این تعداد با 50 درصد پوشش مقاوم سازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن لارستان از شتابگیری اجرای طرح های توسعه و محرومیت زدایی در این شهرستان خبر داد و گفت: امسال با اختصاص 7 میلیارد و 500 میلیون ریال این طرح ها در هشت روستای لارستان شتاب دوچندان گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح هادی در 29 روستای این استان خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آذربایجان غربی روند بازسازی واحدهای مسکونی زلزله زده آذربایجان غربی را اعلام کرد و از تکمیل 1665 واحد مسکونی زلزله زده خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود بدلی مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد امین زاده روز دوشنبه در سومین نشست شورای بخشداران بخش مرکزی و سیمینه بوکان اظهار داشت: تشدید نظارت ها، برخورد قاطع، ارجاع به مراجع قضایی و پیگیری تا حصول نتیجه در این نوع موارد باید در دستور کار بخشداران و دستگاه های متولی از جمله جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، راه و شهرسازی ...
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مشکلات انجمن خیرین مسکن ساز استان در جلسه ای با حضور استاندار مازندران، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل بنیاد مسکن و رئیس انجمن خیرین مسکن ساز استان بررسی شد ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد از احداث 3500 واحد مسکونی در استان خبر داد و رقم بلاعوض اختصاص یافته به ساخت این واحدها را 11 میلیاردتومان برشمرد. ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن کرمانشاه با اعلام احداث 2000 واحد مسکونی برای محرومان در آن استان از پرداخت تسهیلات احداث به مالکان 134 واحد خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت راه و شهرسازی ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از بهره مندی بیش از 2200 واحد مسکونی روستایی از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 47 درصد از واحدهای مسکونی روستایی استان در راستای اجرای طرح ویژه بهسازی و نوسازی، مقاوم سازی شده اند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
غلامحسین خانی در گفت وگو با میزان در خصوص وضعیت ساخت مسکن محرومان استان اصفهان گفت: در تیرماه سال 99 تفاهم نامه ای بین سازمان برنامه و بودجه، استانداری و بنیاد مسکن و منقد شد که براساس آن مقرر گردید 3 هزار واحد مسکونی در قالب تفاهم نامه تأمین مسکن محرومان توسط بنیاد مسکن ساخته شود. ...
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۹    
مدیرکل بنیاد مسکن گیلان گفت: 64واحد باقی مانده مسکن مهر املش متقاضی موثر داردوتمام مراحل کار برای ساخت واحدها انجام شده است.
برترین ها / آخرین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۳   + ۱۰۴ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: معاون اول رییس جمهور طی پی نوشتی بر گزارش تخریب خانه یک زن در بندرعباس، ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه، در دستوری به استانداران سراسر کشور تاکید کرد: لازم است کلیه دستگاه های استان قبل از تامین سرپناه مناسب برای افراد ساکن، نباید اقدام به تخریب نمایند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۹    
گروه استان ها- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از کشت آزمایشی زعفران توسط 14 نفر از کشاورزان یک روستا در گچساران خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
این جانب این هفته میمون و با برکت رابه محضر تمام بسیجیان ایران اسلامی خصوصا عزیران بسیجی استان کهگیلویه و بویر احمد تبریک و تهنیت عرض می نمایم از درگاه خداوند متعال سلامتی و توفیق روز افزون همه بسیجیان را خواهانم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
صبح روز دوم آذرماه نشستی با حضور معاون مشارکت های مردمی بهزیستی گیلان ساسان جهانبخش ، معاون بهسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مهندس رحمتیان ، نمایندگان قرارگاه ختم الانبیاء(ص) ، مهندس پسربازاریان کارشناس مسئول مسکن استان ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: تسهیلات ویژه مسکن روستایی برای خانواده های روستایی فاقد مسکن به استان اختصاص یافت که از ماه جاری به متقاضیان ثبت نام شده اختصاص خواهد یافت.