چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۶:۴۴Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد مسکن»

گیل ابراز   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، مهندس دائمی مدیرکل به همراه مهندس رحمتیان معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، با رضا نوری مدیرامور شعب بانک کشاورزی استان در راستای گسترش همکاری های فی ما بین دیدار و گفتگو کرد. ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از مجلس درخواست کرده تا به برخی خانواده های کم درآمد و محروم علاوه بر وام 200 میلیون تومانی ساخت با نرخ سود 5 درصد، مبالغی هم به صورت بلاعوض پرداخت شود.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
وزیر کشور با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به زلزله زدگان گفت: به دلیل اینکه زلزله چند بار آمده تعدادی از مردم نگران بودند در خانه های خود ساکن شوند قرار شد به آنها هم ولو اینکه منزلشان دچار خسارت نشده کمک شود. همه بسیج هستند و کمک ها به صورت گسترده صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه با اشاره به رتبه نخست استان در امر مقاوم سازی واحدهای روستایی، گفت: کار مقاوم سازی 85 هزار و 500 واحد روستایی در استان انجام شده که 72 درصد واحدهای روستایی استان را در بر می گیرد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان از افتتاح 112 پروژه روستایی در دهه فجر امسال خبر داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/همدان رئیس بنیاد مسکن شهرستان کبودراهنگ از افتتاح 20 واحد مسکن مقاوم سازی شده روستایی این شهرستان در دهه مبارک فجر خبر داد و اعلام کرد: 14 هزار و 534 واحد مسکونی روستایی کبودراهنگ نیازمند مقاوم سازی است.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس گفت: با پیگیری های انجام شده و به همت بنیاد مسکن تعدادی از جاده های روستایی این دو شهرستان آسفالت شدند و قرار بر این شد برای مابقی جاده های روستاهای حوزه انتخابیه نیز عملیات آسفالت ریزی صورت پذیرد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان از افتتاح 550 پروژه مسکن روستایی در ایام الله دهه فجر در سطح استان خبر داد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان گفت: در سفر رئیس جمهور به استان سمنان 30 میلیارد تومان برای ایمن سازی روستا ها در نظر گرفته شد و عملیات اجرایی آن صورت گرفته است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: در دهه فجر امسال 20 پروژه با اعتباری بالغ بر بیش از 24 میلیارد تومان در روستاهای ایلام افتتاح می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: سه هزار و 500 واحد مسکونی در روستاهای گلستان در قالب مسکن حمایتی با کمک های بنیاد علوی در قالب پرداخت 50 میلیون تومان کمک بلاعوض در حال ساخت است.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کرمانشاه با بیان اینکه این استان 118 هزار و 781 واحد مسکونی روستایی ثبت شده با 470 هزار نفر جمعیت دارد، گفت: تاکنون 85 هزار و 529 واحد واحد مسکونی استان مقاوم سازی شده که این رقم نشان از بازسازی 72 درصدی کل واحدهای مسکونی روستایی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: طبق ارزیابی کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکنون 9 هزار و 250واحد مسکونی در این زلزله خسارت 20 تا 80 درصد دیده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۲۳    
ایسنا/همدان مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان گفت: تاکنون از 1067 روستای سطح استان همدان مساکن روستایی 193 روستا به صورت صددرصدی مقاوم سازی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به اینکه 57 درصد واحدهای روستایی استان مقاوم سازی شده اند، گفت: این عدد 8 درصد از میانگین کشوری بالاتر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنیاد مسکن گیلان، با بیان اینکه در ایام الله دهه فجر امسال 2072 واحد مسکن روستایی سال 1401-1400 در 17 شهرستان گیلان افتتاح می شود، گفت: اعتبار هزینه شده برای افتتاح این واحدها 888 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن گیلان از افتتاح 37 طرح هادی و 2 هزار و 72 واحد مسکن روستایی با بیش از 888 میلیاردتومان هزینه دهه ی فجر امسال در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان بابیان اینکه دهه فجر سال جاری 66 پروژه عمران روستایی به بهره برداری می رسد، گفت: این تعداد به نسبت سال قبل رشد چهار برابری داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شهرکرد گفت: با هماهنگی ستاد بحران 4 دستگاه از بنیاد مسکن و یک دستگاه از مجموعه خدمات شهری شهرداری و 13 دستگاه استیجاری به کار گرفته شده است تا عملیات برف روبی سریع تر انجام شود.
آناج   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۰    
روستاهای فیرورق، وار و پره بیشترین میزان خسارت را متحمل شدند و تصاویر ناگواری از این سه روستا در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود که در این خصوص خبرنگار پایگاه خبری آناج با حضور در روستای فیرورق از آخرین روند امدادرسانی و اقدامات بنیاد مسکن گزارش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه از پیگیری برای افزایش تعداد روستاهای هدف گردشگری استان خبر داد و افزود: در این زمینه 18روستا را پیشنهاد کرده ایم که امیدواریم همگی آنها روستای هدف گردشگری شوند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۷    
مرصاد نیوز: معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: 18 روستای هدف گردشگری در کرمانشاه شناسایی و پیشنهاد شده که پس از تصویب در کارگروه در لیست تخصیص اعتبارات اجرایی قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی در کرمانشاه 72 درصد است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۷    
مرصاد نیوز: مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: میزان مقاوم سازی در استان کرمانشاه 72 درصد است در حالی که میانگین مقاوم سازی در سطح کشور 50 درصد است برهمین اساس از این نظر استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه نخست شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۶    
اداره کل بنیاد مسکن استان در اجرای سوخت جایگزین پیشگام از همه ادارات شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه گفت: عمده واحدهای غیرمقاوم روستایی استان کرمانشاه مربوط به شهرستان کرمانشاه است که حدود نیمی از واحدهای این شهرستان را شامل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۵    
مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: در حال حاضر 58 درصد از واحد های روستایی مقاوم سازی شده که 6 درصد بالاتر از میانگین کشوری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه از جهش 10 برابر اجرای طرح هادی در سطح روستاهای استان طی سال جاری خبر داد و افزود: امسال طرح هادی در 181 روستای استان اجرایی شده که نسبت به سال گذشته با اجرای طرح در 18 روستا، 10 برابر افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: تاکنون 47 میلیارد تومان اعتبار از منابع مصوب سفر دولت به استان برای اجرای طرح های هادی و ایمن سازی روستاها تخصیص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
تبریز-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از افتتاح 10 هزار و 634 طرح این نهاد انقلابی در دهه فجر 1401خبر داد و گفت: امسال شش هزار و 961 سند مالکیت شهری و روستایی هم صادر شده است.
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه امدادرسانی، اسکان موقت و ارزیابی مناطق زلزله زده خوی در حال انجام است از اسکان موقت برخی از زلزله زدگان در دانشگاه ها، مساجد و ساختمان های عمومی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از پیشنهاد پرداخت وام بلاعوض به خانواده های کم درآمد در لایحه بودجه سال آینده خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۹    
فرماندار کلاله به اتفاق بخشدار مرکزی و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان از روند اجرای پروژه آسفالت روستای تمرقره قوزی بازدید بعمل آوردند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طبق تفاهم نامه بین کمیته امداد، بنیاد مسکن و بسیج سازندگی مقرر شد 800 واحد مسکونی در مناطق مختلف استان برای مددجویان ساخته شود.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
جعفر برزگر مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی، ضمن بیان میزان خسارت زلزله خوی به واحدهای مسکونی گفت: این خسارت ها بین 20 تا 80 درصد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۶:۴۶    
مدیرکل بنیاد مسکن گلستان از افتتاح و کلنگ زنی هزار و 900 واحد مسکن روستایی در استان خبر داد.
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن از پیشنهاد پرداخت وام بلاعوض به خانواده های کم درآمد در لایحه بودجه سال آینده خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
جلسه بررسی و تصویب طرح های هادی روستا های استان با حضور حامد دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان، مهندس پیرعلایی مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا های استانداری گیلان، مدیران کل جهاد کشاورزی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
جودی، معاون بنیاد مسکن گفت: تاکنون 85 هزار متقاضی به بانک معرفی شده و تا پایان دهه فجر همه 200 هزار متقاضی این وام به بانک ها معرفی می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر کشور، رئیس بنیاد مسکن و دبیر اجرایی مکران با حضور در کمیسیون عمران به بیان پیشنهادات و درخواست های خود پیرامون لایحه بودجه 1402 پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۵    
مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان گفت: این استان در مقاوم سازی مسکن روستایی 14 درصد بالاتر از میانگین کشوری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی حضور 101 تیم ارزیاب و کارشناس فنی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مناطق زلزله زده شهرستان خوی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس بنیاد مسکن انقلاب از انجام برآورد خسارت زلزله خوی خبر داد و گفت: با تصویب تسهیلات و بلاعوض از سوی دولت، کار بازسازی واحدهای خسارت دیده آغاز می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۷    
زاهدان- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: فرسایش آبی خاک کشاورزی در جنوب سیستان و بلوچستان به مخاطره انداخته است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
یکی از نهادهای انقلابی تأمین رایگان سیمان و میلگرد مورد نیاز برای بازسازی مناطق زلزله زده خوی را عهده دار شد و آن را در اختیار بنیاد مسکن قرار می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با هدف عمران، آبادانی و توسعه روستاها، نشان دهنده اهمیت و جایگاه اساسی محرومیت زدایی در اندیشه حکومت اسلامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: این ادار ه در حال حاضر ساخت چهار هزار و 172 واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر این استان در حال انجام دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین گفت: طرح هادی در تمامی روستاهای بالای 20 خانوار استان اجرا شده و بازنگری طرح ها در 537 روستا نیز به پایان رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر 496 واحد مسکونی بازسازی شده به خسارت دیدگان زلزله کوهرنگ تحویل داده می شود.