چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۲۸Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز خدمات حوزه های علمیه»

مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۴    
همدان/ نماینده ولی فقیه در استان همدان در دیدار مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان بر حمایت از مشاغل خانگی خانواده حوزویان تأکید کرد.
ارومیه/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان غربی با حضور در شهرستان نقده با امام جمعه، مدیران مدارس علمیه خواهران و برادران و علمای اهل سنت این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۹    
قزوین/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت قزوین به منظور بررسی مشکلات طلاب این مدرسه در ایام شیوع کرونا دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۹    
ارومیه/ جلسه بررسی مشکلات بیمه ای طلاب و روحانیون آذربایجان غربی با حضور مدیران کل مرکز خدمات حوزه های علمیه و تأمین اجتماعی استان برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۹    
شهرکرد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان چهارمحال و بختیاری به منظور گسترش همکاری های فرهنگی دو نهاد دیدار و گفتگو کردند.
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین راستگو را تسلیت گفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۹    
اردبیل/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان اردبیل با تعدادی از بانوان طلبه کارآفرین که در زمینه تولید محصولات چرم فعالیت می کنند دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۷    
کاشان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و رئیس بانک ملی کاشان به منظور افزایش همکاری دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
نشست رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه و جمعی از طلاب و روحانیون پردیسان صبح امروز به صورت مجازی برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۲    
خرم آباد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان لرستان به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب با مدیر کل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۱    
اردبیل/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان اردبیل با دو تن از اساتید و نخبگان حوزوی استان دیدار و گفتگو کرد.
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت آیت الله سید یحیی جعفری نماینده سابق ولی فقیه در استان کرمان را تسلیت گفت.
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در پیامی درگذشت آیت الله سید عباس مدرسی یزدی(ره) را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان تنها به اندازه یک سوم جمعیت طلبه خواهر دارد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۷    
حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی، قائم مقام معاونت سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور و حجت الاسلام و المسلمین حائری، رئیس مرکز خدمات خراسان رضوی با آیت الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان دیدار کردند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت سلامت مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور به طرح سنجش سلامت نیز اشاره و خاطر نشان کرد: در این برنامه، طلاب جدیدالورود مورد پایش قرار می گیرند که امسال با توجه به بیماری کرونا ، با رعایت شرایط بهداشتی و برنامه ریزی لازم، انجام خواهد شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۷    
ارومیه/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان غربی به منظور بررسی مشکلات طلاب شهرستان شاهین دژ با مدیر و معاون مدرسه علمیه امام باقر(ع) این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۲    
قم/ کارگاه تربیت مربی کودک ویژه طلاب و خانواده های روحانیون به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قم برگزار می شود.
مرحله دوم رزمایش خدمات غیرحضوری مرکز خدمات حوزه های علمیه با توجه به ابلاغ ستاد ملی کرونا تا پایان آذرماه سال جاری تمدید شد.
رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان با خانواده مرحوم حجت الاسلام و المسلمین اشجری دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۹    
ارومیه/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان غربی در دیدار با مدیر و معاونان مدرسه علمیه خواهران شاهین دژ، در جریان مشکلات طلاب خواهر این مدرسه قرار گرفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۴    
به اطلاع می رساند با توجه به انعقاد تفاهم نامه مرکز خدمات حوزه های علمیه با شرکت ایزایران، مقرر شده است در خریدهای نقدی از طریق خدمات کارت از مراکز طرف قرارداد با این شرکت، تخفیف لحاظ گردد. برای اطلاع از فهرست مراکز طرف قرارداد و درصدهای تخفیف، به سایت https://samin.pstar.ir مراجعه نمایید.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۴    
معاون سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خوزستان با طلاب شهرستان مسجدسلیمان دیدار و گفتگو کرد
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۰    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان چهارمحال و بختیاری به اطلاع می رساند، معاونت خانواده و امور فرهنگی این مرکز در نظر یک دوره مسابقه کتابخوانی ویژه طلاب و روحانیون و همسران ایشان و طلاب خواهر و فرزندان دختر بالای 18 سال برگزار نماید. منبع مسابقه: کتاب مطلع عشق ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۶    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان همدان به اطلاع می رساند، این مرکز در سال جهش تولید و به منظور حمایت از تولیدات داخلی، قصد دارد دوره های تخصصی آموزشی و مشاوره در زمینه کسب و کار برگزار نماید. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۱    
اهواز/ معاون سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خوزستان با طلاب شهرستان مسجد سلیمان دیدار و گفتگو کرد و به معرفی خدمات سلامت محور مرکز خدمات پرداخت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۱    
ارومیه/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان غربی با طلاب و روحانیون شهرستان تکاب دیدار کرد و به معرفی برنامه ها و فعالیت های مرکز خدمات پرداخت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۱    
قزوین/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان قزوین به منظور افزایش همکاری دو مجموعه در زمینه توانمندسازی معیشتی خانواده طلاب دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۰    
ارومیه/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان غربی به منظور بررسی مشکلات طلاب شهرستان تکاب با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۰    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، مسابقه خانوادگی آنلاین هم نفس به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات در تاریخ 17 ربیع الاول به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر گرامی اسلام (صلوات الله علیه و آله) و ولادت با کرامت رئیس مذهب شیعه حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) برگزار ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۸    
ارومیه/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان غربی و امام جمعه شهرستان شاهین دژ دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۸    
قم/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قم با امام جمعه جدید شهرستان کهک دیدار و گفت وگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۲    
رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان به منظور افزایش همکاری دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۴    
طرح آمران سلامت با توجه به تأکیدات ستاد مقابله با کرونا در مواجهه با شیوع این بیماری و با همکاری معاونت منابع انسانی و مالی و ادارات کل حراست و بازرسی مرکز خدمات در این مرکز در حال اجرا است.
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور، به منظور بهره مندی "طلاب و روحانیون معزز" از خدمات مشاوره فنی و مهندسی به صورت غیر حضوری، فعالیت خود را آغاز کرده است. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۷    
زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین خزائی، از روحانیون معمر استان، از وی عیادت کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۷    
رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و معاون پیشگیری نیروی انتظامی استان گیلان دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۲    
تهران/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران و ائمه جمعه و مدیران مدارس علمیه شرق استان به منظور بررسی مشکلات طلاب دیدار و گفتگو کردند.
نشست رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه و تعدادی از طلاب و روحانیون استان تهران به صورت مجازی برگزار شد.
تعدادی از کارکنان مرکز خدمات حوزه های علمیه با حضور در پایگاه خون امام روح الله (ره) قم خون خود را اهدا کردند.
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان همدان به اطلاع می رساند، این مرکز در سال جهش تولید و به منظور حمایت از تولیدات داخلی حوزویان، نمایشگاه محصولات خانگی خانواده های طلاب و روحانیون را برگزار می کند. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۹    
شیراز/ مرحله دوم رزمایش مواسات مؤمنانه به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه استان فارس اجرا شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۹    
حوزه/ مرکز خدمات حوزه های علمیه به عنوان فراگیرترین نهاد حمایتی طلاب و روحانیان، خدمات خود را با رویکرد رسالت محوری به طلاب ارائه می کند.
مدیران و مسئولان مرکز خدمات حوزه های علمیه و جامعه المصطفی العالمیه به منظور همکاری دو مجموعه در حمایت از طلاب نخبه دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۳    
نشست رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه و اعضای هیئت مدیره مجتمع مسکونی 15 خرداد به منظور بررسی مشکلات این مجتمع برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۹    
قم/ معاونت فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قم در گزارشی از برگزاری وبینار پیوندهای آسمانی به صورت یک روزه خبر داد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۳    
رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان در اداره طرح تکریم معمرین استان، با دو تن از معمرین دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۹    
مشهد/ مرکز خدمات حوزه های علمیه به عنوان فراگیرترین نهاد حمایتی طلاب و روحانیان، خدمات خود را با رویکرد رسالت محوری به طلاب ارائه می کند. خدماتی که در جهت تقویت رسالت روحانیت تعریف شده است ...
یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور بررسی مشکلات استان با استاندار دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۴    
قزوین/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین از فعالیت های خوداشتغالی و کارآفرینی خانم رحمانی، از طلاب شهرستان بوئین زهرا، بازدید کرد.