چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۶:۰۰Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گلستان»

خبرگزاری تابناک   ۴ ساعت پیش    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها پیرامون رویداد های سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
بارش باران در شمال کشور و ادامه روند کاهش دما تا شنبه هفته آینده پیش بینی می شود.
در شصت ثانیه ایفنا امشب، افتتاح دهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی در تهران، افتتاح بیست و هفتمین نمایشگاه قطعات خودرو در تبریز، افتتاح دومین نمایشگاه فروش اقساطی کالا در یزد و همچنین افتتاح نوزدهمین نمایشگاه ماشین های کشاورزی در استان گلستان را خواهید دید. ...
ایکنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بزرگ اسلامی گلستان گفت: به مناسبت ولادت پیامبر(ص) ویژه برنامه های هفته وحدت به منظور تقویت حس همدلی و نوع دوستی در میان عموم مردم، ایجاد نشاط اجتماعی، تعمیق ارزش های دینی در سطح استان برگزار می شود.
استاندار گلستان از آغاز مذاکرات تعامل تجاری و اقتصادی بین استان گلستان و عشق آباد در ترکمنستان خبر داد.
تقریب   ۷ ساعت پیش    
رئیس مرکز اسلامی استان گلستان، گفت: امسال 15 نفر از علما و نخبگان استان گلستان به سی و هفتمین دوره از کنفرانس وحدت اسلامی در تهران اعزام می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
نوزدهمین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی، ادوات، تجهیزات و سیستم های آبیاری گلستان از عصر امروز در مرکز استان گشایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
جشن مهر سینما همزمان با سراسر کشور امروز در مرکز استان گلستان نیز برگزار شد.
استاندار گلستان در راس هیات تجاری و اقتصادی در راستای توسعه تعامل با کشور ترکمنستان امروز به این کشور سفر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر علی محمد زنگانه استاندار گلستان امروز در راس هیات تجاری و اقتصادی به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
گرگان - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی، امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری گلستان گفت: باید در پرهیز از عادی انگاری تخلفات در هر سطح و مقدار اهمیت دوچندان داده شود چون این سرمایه گذاری، از مصادیق تاثیرگذار مبارزه با فساد است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
گرگان - ایرنا - نوزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین های کشاورزی، تجهیزات آبیاری و صنایع وابسته عصر سه شنبه در محل دایمی نمایشگاه بین المللی استان گلستان در گرگان گشایش یافت.
برترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امروز هشدار در سطح نارنجی هواشناسی برای مناطق شرقی استان مازندران نیمه غربی گلستان صادر شده، اگر مسافر شهر های شمال هستید با خبر باشید شدت رگبار ها در 24 ساعت آینده می تواند در حد طغیان روخانه ها و آبگرفتی معابر رسد.
استاندار گلستان در جریان سفر به ترکمنستان بر پیگیری توافقات و توسعه مناسبات با این کشور همسایه، تاکید کرد.
مدیر کل شیلات گلستان گفت: پیش بینی می شود امسال از محل صادرات میگوی تولیدی این استان، دست کم بیست میلیون دلار ارزآوری شود.
مدیرکل شیلات استان گلستان گفت: از ابتدای فصل برداشت امسال تاکنون بیش از 2 هزار تن میگو از مزارع پرورش میگو در شهرستان گمیشان، برداشت شد که 500 تن از این محصول، صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
پویش اهدای خون هر نفر به نیت یک شهید به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون در مرکز بهداشت استان گلستان انجام شد.
گلستان ما   ۱۰ ساعت پیش    
مسئول فضای مجازی بسیج گلستان گفت: پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج گلستان در هشتمین روز مهر برگزار می شود.
رویداد ایران   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل غله گلستان گفت:بیش از شِش هزار میلیارد تومان پول گندم کاران این استان پرداخت شده و حدود دو هزار میلیارد تومان از مطالبات آن ها باقی مانده است.
بر اساس قرارداد جدید شرکت ملی گاز ایران با یکی از شرکت های بیمه و در ادامه طرح بیمه مشترکان گاز طبیعی، همه مشترکان خانگی - تجاری در کشور، در برابر حوادث ناشی از گاز بیمه شدند.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با اشاره به تغییر سبک زندگی مردم گفت: جهادگران بهداشت محیط زیر فشار بیماری های نوظهور قرار دارند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بستری هفتاد و هشت بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
گمیشان- معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان گلستان از آغاز احداث پروژه 50 واحدی طرح نهضت ملی مسکن صدف در شهر گمیشان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، استان گلستان با خرید 556 هزار تن گندم، رتبه ششم کشور را کسب کرد و خرید گندم در این استان نسبت به سال 1400، بالغ بر 23 و نیم درصد افزایش یافته است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۸    
در گلستان شهدای اصفهان، هرکسی که به این مکان مقدس وارد می شود، با نیت خاص و بخاطر یک شهید است. از مردم پرسیدیم شما بخاطر کدام شهید به اینجا آمده اید؟ پاسخ آنها را ببینید.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۱    
فرمانده سپاه نینوا گلستان از اختصاص دادن 20 هزار مترمربع زمین به پروژه های درمانی برای سپاه و بسیج در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۱    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان از بهره برداری از 26 طرح آموزشی جدید در این استان همزمان با سال تحصیلی جدید خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۹    
ساخت آپارتمان های چندین طبقه در دره منتهی به آبشار روستای زیارت، با ورود دستگاه قضایی متوقف شد. تغییر کاربری اراضی این روستا که در یکی از خوش آب وهوا ترین مناطق استان گلستان قرار دارد تا کنون با بیش از 300 دستور قضایی قلع و قمع فعلا متوقف شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: شهرداری ها موظفند برای تسریع در ساخت مسکن نسبت به تخفیف 30 درصدی پروانه برای پروژه های نهضت مسکن اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان با استقبال مقامات کشور ترکمنستان وارد این کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اسلامی گلستان گفت: 39 عنوان برنامه طی هفته وحدت توسط مرکز بزرگ اسلامی در استان گلستان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی از آماده باش هلال احمر در 2 استان کشور خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در دو استان شمال کشور هشدار داد.به گزارش ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ آورده است: بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت امروز (4 مهرماه) در مازندران و نیمه غربی گلستان و چهارشنبه (5 مهرماه) در گلستان پیش بینی می شود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۹    
کاظمی گفت: حضور حداکثری و وحدت بی نظیر اقوام و مذاهب استان گلستان برای حضور در جبهه های دوران دفاع مقدس و در نبرد با فتنه های اخیر کشور، بسیاری از خیالات و اوهام استکبار و دشمنان جمهوری اسلامی ایران را نقش بر آب کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اقلیم طبرستان و استرآباد، فقط سرزمینی خوش هوا و خوش منظر نبود؛ اقلیمی بود دور از دسترس، با راه صعب و ستیغ کوه که طبرستان را برای قرن ها به پناهگاه امنی بدل کرده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بهارستان- امام جمعه بخش گلستان با اشاره به دستاوردهای کشور در تمام زمینه ها گفت: لازم است که معلمان، مربیان، مدیران و دانش آموزان در خصوص وضعیت آموزش قبل و بعد از انقلاب تحقیق کنند.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مانور بازرسی ایمنی از کارگاه های پر خطر استان گلستان به مناسبت روز ایمنی و آتش نشانی امروز سه شنبه به صورت نمادین در معدن زغالسنگ رضی رامیان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گنبد- فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: کمرنگ بودن مشارکت مردم در انتخابات خواست دشمن است و همه ما وظیفه داریم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- سرپرست پلیس آگاهی استان گلستان از انهدام باند سارقین منزل و اماکن خصوصی در شهرستان گرگان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، وضعیت هوای کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه فیلم و عکس دفاع مقدس در سینمای گلستان امین رفسنجان گشایش یافت.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مرتضی مرادی پور با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی کشور گفت: برابر پیش بینی انجام شده از سوی سازمان هواشناسی بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد برای روز سه شنبه در استان مازنداران و نیمه غربی استان گلستان پیش بینی شده و این وضعیت در روز چهارشنبه در تمام استان گلستان وجود ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی گلستان از پیش بینی تولید و برداشت 300 هزار تُن شلتوک شالی در این استان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی نسبت به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در استان های مازندران و گلستان هشدار داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۵    
خرید گندم در 3 استان ساحلی شمال کشور (گلستان، مازندران و گیلان) نسبت به سال 1400، بیش از 30 درصد افزایش یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران (مبدأ)، استان گلستان با خرید 556 هزار تُن گندم ...
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دوربین گلستان ما در محلات مختلف شهر گرگان حضور یافته و مردم از قطعی آب آن هم در آغاز سال تحصیلی جدید گلایه دارند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -احمدرضا فضیلت گفت: در ملاقات مردمی هفته جاری 248 نفر از مراجعان با رئیس کل دادگستری گلستان و دادستان مرکز استان دیدار کردند و مشکلات و درخواست های خود را در میان گذاشتند. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با اعلام دانشگاه پیام نور، مهلت انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه تا 7 مهرماه تمدید شد. بر این اساس، امکان انتخاب واحد نیمسال اول 1403-1402 تا 7مهرماه در سامانه جامع آموزشی گلستان فراهم شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۴    
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گلستان گفت: زراعت پاییزه 70 درصد از مصرف کود یارانه ای سالانه این استان را به خود اختصاص می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۴    
کارشناس هواشناسی گلستان از احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ای در این استان به دنبال شدت گرفتن فعالیت سامانه ناپایدار از امشب خبر داد.