دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۷:۲۲Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب شرب»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۹    
رکنا: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: روزانه آب شرب اصفهان از لحاظ کیفی مورد بررسی مرکز بهداشت استان قرار می گیرد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان به مشکلات این روزهای آب شرب شهر بانه واکنش نشان داد و گفت: وضعیت کنونی آب شرب حاصل کم توجهی و عدم مدیریت صحیح در این حوزه است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: تأمین حقابه های زیست محیطی تالاب ها بعد از تأمین آب شرب در اولویت دوم محیط زیست استان است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۶    
رکنا:مدیر امور آب و فاضلاب سیاهکل از پایش و سنجش سلامت آب شرب این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۹    
ایسنا/گلستان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: استفاده از آب سد نرماب و شیرین سازی آب شور و لب شور را از برنامه های وزارت نیرو برای تأمین آب پایدار خصوصاً در مناطق روستایی استان گلستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۸    
گرمسار- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس از موافقت وزارت نیرو برای لوله گذاری هشت کیلومتر آب شرب گرمسار خبر داد و گفت: برای این طرح 147 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گلستان گفت: 15 روستا در نوار مرزی شهرستان گنبدکاووس فاقد آب شرب هستند و با تانکر آبرسانی می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۱    
با حضور مدیرعامل آب و فاضلاب کشور ، فرماندار و نماینده مجلس شورای اسلامی آزادشهر بهره برداری از چاه شماره 6 آزادشهر با عمق 200 متر و دبی 20 تا 25 لیتر بر ثانیه آغاز شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰    
حمیدرضا جانباز، امروز به منظور مسائل کمبود آب شرب و بازدید از تاسیسات و طرحهای در دست اجرای آبرسانی و تصفیه خانه های فاضلاب وارد استان شد. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اهر هشدار داد: وضعیت منابع آب در این شهرستان وخیم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که مشکل تامین آب شرب در شهرستان ساوجبلاغ به چشم می خورد، اما شواهد حاکی از آن است که برخی ویلا های لاکچری هیچ مشکلی برای تامین آب استخرشان ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به افت 45 سانتی متری مهمترین منبع آب شرب استان بخصوص در منطقه چرخاب اشکذر، تاکید کرد: اگر منابع آبی را مدیریت نکنیم، آینده خوبی برای استان رقم نخواهد خورد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۸    
رکنا: یک کارشناس مدیریت منابع آبی خوزستان با تاکید بر این که حجم مفید سدهای خوزستان در پایان مهر به کمتر از 6 درصد خواهد رسید، عنوان کرد: شروع کشت پاییزه در میانه آبان قطعا می تواند شرایط تامین آب شرب مردم خوزستان را بحرانی کند، در این شرایط دولت چاره ای ندارد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۱:۰۴    
شاهرود_مدیر امور آبفای شهرستان شاهرود گفت: سارقین با تخریب قسمتی از دیواره چاه در دره تپال از محل عبور لوله جدار به قصد ورود و سرقت تاسیسات برقی اقدام، که نهایتاً با ناکام ماندند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
یاسر رهبردین روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرحله آبگیری این سد در جنوب آذربایجان غربی که پیشتر ساختمان آن افتتاح شده بود، به اتمام رسیده است. وی اضافه کرد: این سد در موضوع انتقال آب به دریاچه ارومیه و تامین آب شرب شهرستان های نالوس، اشنویه و نقده نقش قابل [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۱    
مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: برای تکمیل و بهره برداری از تصفیه خانه گنبدکاووس نیاز به 140 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که از محل ماده 56 تامین می شود.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۷    
با حضور معاون وزیر نیرو و نماینده شرق گلستان، مشکلات آب شرب شرق گلستان بررسی و از پروژه سد نرماب نیز بازدید به عمل آمد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نیمه دوم امسال حدود 20 حلقه چاه با ظرفیت نزدیک به 600 لیتر در ثانیه به کمک تامین آب شهر کرمانشاه می آید کرمانشاه- کرمی - ابتکار : به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه ، علیرضا کاکاوند با اشاره به وضعیت تامین آب شرب شهر کرمانشاه و مشکلاتی که خشکسالی برای منابع آبی شهر ایجاد کرده ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - نماینده مردم کرمان و راور گفت: در روزهای آتی عملیات خط فرعی انتقال آب از خلیج فارس به سمت شهر کرمان آغاز می شود و نیاز به آب شرب و آب صنعتی را برطرف خواهد کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سیدعلی موسوی روز شنبه در نشست ستاد بحران این شهرستان افزود: با توجه به کمبود نزولات جوی و بارش ها در سال جاری، منابع آب به ویژه در پشت سد علویان با کاهش روبرو شده و در صورت رعایت نشدن الگوی مصرف ممکن است مشکلات عدیده ای در تامین آب شرب ایجاد شود. وی ادامه داد: ایجاد راهکارهای اساسی و تمهیدات [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها در نشست خبری رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مهمترین مسائل و مشکلات استان کرمان مطرح و بررسی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گلستان میزان برداشت آب از منابع زیرزمینی استان را برای مصارف شرب پنج هزار و 300 لیتر بر ثانیه اعلام کرد و گفت که امسال حجم برداشت از این منابع با 20 درصد کاهش به چهار هزار و 300 لیتر بر ثانیه رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب با اشاره به افزایش چشمگیر میزان اعتبار تامین آب شرب شهری و روستایی در بودجه سال 1400 گفت: تلاش می کنیم با اجرای طرح های میان مدت و بلند مدت مشکلات این بخش را برطرف کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیر امور بهره برداری و نگهداری سد لار، با اشاره به کاهش شدید ورودی و افت تراز مخزن سد از شروع مرحله هفدهم پمپاژ آب شرب از سد لار به تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۶    
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت که بخشی از نیاز آب آشامیدنی مردم شهرستان آزادشهر پس از افتتاح سد نرماب چهل چای مینودشت با انجام برخی تغییرات در تخصیص آب این سازه تامین خواهد شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: کیفیت آب شرب خط قرمز مسئولان آبفای استان اصفهان است و نهادهای ذیصلاح، کیفیت آب شرب را از لحاظ شاخص های میکروبی و شیمیایی تایید می کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۵    
نهاوند-بخشدار زرین دشت نهاوند با اشاره به مشکل آب شرب روستای توانه گفت: می طلبد همه مسئولین شهرستان، با همکاری مردم و معتمدین این روستا توجه جدی به این امر داشته و برای حل این مشکل چندین ساله اقدام کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۶    
معاون وزیر نیرو با اشاره به افزایش چشمگیر میزان اعتبار تامین آب شرب در بودجه امسال گفت: تلاش می کنیم با اجرای طرح های میان مدت و بلند مدت مشکلات این بخش را برطرف کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری در ساعات ابتدایی بامداد امروز، حادثه ای مبنی بر انفجار نشت گاز کلر در شهر هفشجان به گوش رسید که بازخورد بسیاری در فضای مجازی داشت، به طوری که بر آلودگی آب شهر و هوا تاکید بسیار شده بود تا مردم از خانه های خود خارج نشوند و در حال حاضر از آب شرب استفاده نکنند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسمومیت برخی از شهروندان به دلیل ربودن و باز کردن کپسول های حاوی گاز کلر در هفشجان گفت: دستگیری عاملان این حادثه در دستور کار نیروهای انتظامی قرار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: ذخایر سدهای تامین کننده آب شرب تهران به 350 میلیون متر مکعب رسیده و وضعیت ذخایر آبی استان هم چنان بحرانی است؛ به گونه ای که شاهد کاهش 110 میلیون مترمکعبی ذخیره سد ماملو نسبت به سال گذشته هستیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
هرمزگان/قلمنا-مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی هرمزگان با اشاره به لزوم تامین آب شرب بندرعباس از طریق آب شیرین کن ها، گفت: تا اسفندماه امکان تامین آب شرب بندرعباس از طریق منابع سطحی وجود دارد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد: در حال حاضر ذخایر سد های تامین کننده آب شرب تهران به 350 میلیون متر مکعب رسیده است.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: استان بوشهر علیرغم وجود پتانسیل ها و ظرفیت های فراوان در حوزه تامین آب شرب و همچنین برق رسانی مناسب به مردم دچار مشکلات و بحران های فراوانی است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
پس از بررسی و بازدید مشترک رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان، استاندار اردبیل، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۱   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در حال حاضر ذخایر سد های تامین کننده آب شرب تهران به 350 میلیون متر مکعب رسیده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در حال حاضر ذخایر سد های تامین کننده آب شرب تهران به 350 میلیون متر مکعب رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۳۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری تامین آب شرب سالم برای مردم در کشور باید یکی از اولویت های اصلی مسئولان کلان در سطح کشور و استان ها باشد، چهارمحال و بختیاری در دوران ترسالی حدود 10 درصد آب شیرین کشور را تامین می کرد، اما در حال حاضر به علت خشکسالی های پی در پی، کاهش چشمگیر بارش ها و .. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل آب منطقه ای لرستان گفت: نجات منابع آب زیرزمینی با ترویج فرهنگ صرفه جویی و مسئولیت پذیری جمعی در جامعه امکان پذیر است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “یاسر رهبردین” ضمن اعلام این خبر و با اشاره به مشکلات قطعی آب در تابستان امسال گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج-امام جمعه سنندج گفت: وضعیت آب شرب این شهر نامناسب است و انتظار داریم مسئولان استانی و کشوری در سریع ترین زمان ممکن برای حل این معضل چاره اندیشی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از وارد مدار شدن آب شیرین کن وحدتیه تا دو ماه آینده خبر داد و بیان کرد: امید می رود با تکمیل و افتتاح آب شیرین کن وحدتیه دشتستان، از این ظرفیت در حل مشکلات تأمین آب شرب مردم استفاده شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: وضعیت آب شرب و کشاورزی استان با آنکه سند چشم انداز آب استان بوشهر سال ها پیش تنظیم شده است دارای شرایط مطلوبی نیست و مردم استان به شدت گله مند هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - امام جمعه سنندج از وضعیت آب شرب این شهر انتقاد کرد و گفت: سهل انگاری مسئولان متولی نسبت به سلامت شهروندان از کرونا خطرناک تر است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: در حالی به استقبال پاییز می رویم که 40 درصد مخزن سد لتیان که یکی از سدهای مهم تأمین آب شرب تهران است، پُر بوده و 60 درصد آن خالی است. سد لتیان بر روی رودخانه جاجرود با سطح حوزه آبریزی به مساحت 69800 کیلومترمربع و با متوسط جریان آب سالانه به میزان 350 میلیون مترمکعب در استان تهران و ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ عبدالکریم گراوند چندی پیش در حاشیه بازدید از آب شیرین کن های شهرستان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مشکلات جدی مردم استان بوشهر آب شرب است که خوشبختانه امروز پروژه 35 هزارمترمکعبی مپنا به شدت و با پیشرفت فیزیکی 67 درصدی در حال فعالیت است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به اجرای بالای 90 درصد از عملیات سد عمارت این سد به مرحله آبگیری رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-استاندار زنجان با بیان اینکه 29 روستای شهرستان ماهنشان با تنش آبی رو به رو است،گفت: باید شرکت آب و فاضلاب استان بر حل مشکل آب شرب این روستاها مدیریت لازم را اعمال کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مریوان گفت: پروژه برقرسانی به مجتمع تصفیه خانه آب شرب مریوان با اعتبار 14 میلیارد ریال به اتمام رسید.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: امروز با حضور رییس سازمان داوطلبان، فاز اول برنامه نذر آب 4 این جمعیت در دهستان بیابان شهرستان سیریک واقع در استان هرمزگان به بهره برداری رسید و با اصلاح شبکه داخلی به طول 10 کیلومتر، 4 روستا، از نعمت آب برخوردار می شوند. ...