چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۲:۱۷Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چالدران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۷    
نخستین سامانه هشدار دهنده سیل استان با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد در چالدران در دست اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امسال از باغات سیب شهرستان چالدران بیش از 3 هزار تن سیب تولید و به بازار عرضه می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی آقای مهندس علیرضا قربانی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی از تامین و ارسال مقدار 10 تن کود شیمیایی اوره به شهرستان چالدران در روز چهارشنبه سی و یکم شهریور ماه سال جاری خبر داد و افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها منابع طبیعی آذربایجان غربی بیش از 8ماه است که جلوی فعالیت یک کارخانه در منطقه محروم چالدران را گرفته و هر روز یک بهانه جدید را به سرمایه گذار ارائه می دهد.
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان چالدران گفت : در شش ماهه نخست امسال 65 کیلومتر شانه سازی در محورهای مواصلاتی شهرستان چالدران انجام گرفت.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۳    
بر اساس آخرین تغییرات در نقشه رنگبندی کشور در آذربایجان غربی نیز شهرهای پلدشت، شوط، چایپاره و چالدران در وضعیت #زرد، شهرهای پیرانشهر،بوکان، اشنویه و سردشت در وضعیت #قرمز و شهرهای ارومیه، خوی، نقده، تکاب، میاندوآب، سلماس، مهاباد، شاهین دژ و ماکو از 24 مهر در وضعیت #نارنجی قرار می گیرند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیر کل کمیته امداد امام (ره) آذربایجان غربی عملیات ساخت 298 واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد در چالدران آغاز شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۰    
با حضور مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان 4 مرکز نیکو کاری در چالدران افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۲    
ارومیه- ایرنا - مدیر کل کمیته امداد امام (ره) آذربایجان غربی گفت: عملیات اجرایی 298 واحد مسکن مددجویان تحت پوشش فاقد مسکن در شهرستان چالدران آغاز شده که در مدت 2 سال به اتمام خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر پروژه ملی توسعه رسته دام سبک در آذربایجان غربی گفت: با هدف محرومیت زدایی در مناطق محروم چالدران 23 هزار رأس دام مولد روستایی در شهرستان تحت پوشش این پروژه قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۱    
برای کمک به اجرای طرح های عمرانی شهرداری چالدران بیش از 35 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
امسال بیش از 110 میلیارد تومان برای اجرای طرح های عمرانی و اشتغال زایی در چالدران از سوی بنیاد علوی اختصاص داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۵    
امسال برای اجرای طرح های عمرانی در چالدران بیش از 85 میلیارد تومان اعتبار برنامه ریزی شده است
بر اساس آخرین تغییرات در نقشه رنگبندی کشور در آذربایجان غربی نیز شهرهای پلدشت، شوط و چالدران در وضعیت #زرد، شهرهای سردشت و مهاباد در وضعیت #قرمز و شهرهای ارومیه، اشنویه، بوکان، خوی، نقده، تکاب، میاندوآب، سلماس، پیرانشهر،شاهین دژ، ماکو و چایپاره از 17 مهر در وضعیت #نارنجی قرار می گیرند. ...
جلسه بررسی مفاد تفاهم نامه بسیج عشایری و کتابخانه های عمومی چالدران، با هدف جذب مشارکت عشایر شهرستان چالدران در جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
امسال سیب زمینی کاران چالدرانی 22 هزار تن محصول تولید و روانه بازار مصرف می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۷:۴۵    
ارومیه- ایرنا- دستگیری شکارچیان متخلف، تحویل یک بهله پرنده شکاری سارگپه به محیط زیست و کمک سه میلیارد ریالی چالدرانی ها به دانش آموزان نیازمند از مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته شهرستان چالدران در شمال آذربایجان غربی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۸:۳۷    
ارومیه - ایرنا- نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت: رزمایش بزرگ فاتحان خیبر، پیام اقتدار و اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران به دشمنان برای هرگونه تعرض و شیطنت بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارشهای پراکنده باران که از ابتدای این هفته آغاز شده است در نیمه شمالی تا پایان روز چهارشنبه ادامه دارد. وی اضافه کرد: در 24 ساعت گذشته چالدران با یک میلیمتر بارش بیشترین بارندگی را داشت و این بارندگی ها از روز سه شنبه [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در قالب شور عاطفه ها بیش از 3 میلیارد ریال برای کمک به انش آموزان نیازمند در چالدران جمع آوری شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در 24 ساعت گذشته شهرستان چالدران بیشترین میزان بارش با یک میلیمتر بارندگی را داشت و بیشترین سرعت وزش باد نیز از شهرستان پلدشت با 40 کیلومتر در ساعت گزارش شده است. وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته دمای ارومیه بین مثبت 6 [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر جواد آقازاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از ارومیه شهرستان های تکاب، شاهین دژ و نقده با 69، 65 و بیش از 64 درصد بیشترین میزان تزریق واکسن را در استان به خود اختصاص دادند. وی اضافه کرد: همچنین شهرستان های پیرانشهر، چالدران و سردشت به ترتیب با [...]
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۲    
فرمانده حوزه خواهران سپاه چالدران گفت: ایثار و فداکاری مهم ترین درس شهدا برای ما است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۵    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: در هفته دفاع مقدس 22 واحد مسکن مددجویی با متراژ هر کدام 60 مترمربع در شهرستان های ارومیه، بوکان پلدشت چالدران چایپاره شوط و میاندوآب به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه – ایرنا – فرمانده سپاه چالدران گفت: سه عامل گروگان گیر و اخاذی از اتباع خارجی، در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه چالدران گفت: فردی که 370 میلیارد ریال از برخی شهروندان تهرانی کلاهبرداری کرده بود، در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر جواد آقازاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ارومیه تا سوم مهر امسال، حدود 71 درصد، تکاب نزدیک به 66 درصد و در شاهین دژ نیز 62 درصد واجدان شرایط، واکسن کرونا تزریق کرده اند. وی اضافه کرد: همچنین شهرستان های پیرانشهر، چالدران و سردشت به ترتیب با 39.5، [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۵    
کلاهبردار 370 میلیارد ریالی توسط سازمان اطلاعات سپاه چالدران در مرزهای شمال غرب کشور دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۱    
166 تن آرد به سهمیه نانوایان روستا های چالدران اضافه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده طلاب منطقه آزاد ماکو و چالدران در حوزه علمیه قم گفت: نقش طلاب شیعه و سنی در ترویج و گسترش اسلام بی نظیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۰    
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی به طور میانگین 58درصد جمعیت استان علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند که این میزان در ارومیه 67درصد ولی در برخی از شهرها مانند پیرانشهر، اشنویه و چالدران آمار کمتری گزارش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گلزار شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای انقلاب اسلامی شهرستان های ماکو و چالدران روز پنجشنبه گلباران و عطرافشانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۱    
یک باب مسجد در قالب طرح محرومیت زدایی در چالدران به بهره برداری رسید .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس رژه موتوری و خودرویی در شهرستان ماکو و چالدران یا حضور فرماندار و دیگر مسوولان شهرستانهای ماکو و چالدران امروز ، چهارشنبه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو، فرمانداران ، امام جمعه ، اعضای شورای تامین ، فرماندهان نظامی و انتظامی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس این مناطق تجلیل بعمل آمد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ماکو و چالدران و پلدشت و شوط در مجلس گفت: اقدام جمهوری آذربایجان در قبال رانندگان ترانزیت ایرانی و اخذ عوارضی خلاف حسن همجواری و پروتکل های بین المللی بوده و دستگاه دیپلماسی باید موضوع را پیگیری و حل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۰    
یک دستگاه اکسیژن ساز کانتینری از سوی بنیاد علوی به بیمارستان شهید بهشتی چالدران اهدا شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی چالدران گفت: امسال در حدود 9 هزار تُن ذرت علوفه ای از مزارع این شهرستان برداشت می شود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “یاسر رهبردین” در حاشیه بازدید از سد بابا احمد چالدران و آغ چای که با همراهی مدیرکل بازرسی و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی انجام شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
2 قلاده گرگ گرسنه با حمله به یک دامداری در چالدران 30 راس گوسفند را تلف و زخمی کردند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرماندار چالدران گفت: طرح آبیاری تحت فشار سد" بابااحمد" این شهرستان تا پایان سال جاری به بهره داری خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
برداشت ذرت علوفه ای از 150هزار هکتار از مزارع چالدران آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۲    
ارومیه- ایرنا- فرماندار چالدران گفت: امسال بیش از 33 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی شهرداری های آواجیق و چالدران در کمیته برنامه ریزی مصوب شده و به مدیران شهری این منطقه اختصاص داده شده است.
برترین ها / هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۷۹ سایت دیگر  
میزان: در پی انتشار خبری از سوی رسانه های معاند مبنی بر فوت فردی به نام یاسر منگوری زیر شکنجه و در حین بازداشت، مرکز رسانه قوه قضاییه این خبر را تکذیب کرد. ...
امام جمعه شهرستان چالدران در پیامی عموم مردم را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اصغر کاظمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تاکنون گاردریل محور خوی – چالدران به طول 137 کیلومتر، خط کشی راه های اصلی و فرعی به طول 40 کیلومتر انجام شده و خط کشی 40 کیلومتر دیگر نیز در دست اقدام است. وی با بیان اینکه 36 میلیارد و 157 میلیون ریال نیز برای [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۷    
با حضور رئیس کل داگستری استان و معاونین قضایی مسائل و مشکلات حوزه قضایی شهرستانهای چالدران و شوط بررسی شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
در حال حاضر 1 هزار 480 هکتار از اراضی کشاورزی چالدران مجهز به سیستم نوین آبیاری کشاورزی شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی همراه مجیدی دادستان ارومیه و محمدپور معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان آذربایجان غربی در پایان برنامه های سفرکاری بازدید از حوزه های قضایی شوط و چالدران با خانواده های معزز شهیدان نجف پور و بیطالی دیدار کرد. ...