یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۱۳Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چالدران»

ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آیین عطرافشانی مزار شهدای شهرستان چالدران با حضور امام جمعه این شهرستان، روز گذشته برگزار شد.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۴    
نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون مناطق آزاد گفت: به همت سازمان منطقه آزاد ماکو زیرساخت های سرمایه گذاری در این منطقه آماده شده است و ماکو مقصد مطمئن برای سرمایه گذاران خارجی می باشد. ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۴    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در جلسه شورای اداری منطقه با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران و مدیران دستگاه های اجرایی منطقه آزاد ماکو گفت: عدم تمکین به قانون باعث ایجاد مشکلات شده است لذا تکلیف همه ما اجرای قانون است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۵    
امام جمعه چالدران گفت: مطالبه گری یکی از ویژگی های جوان انقلابی به شمار می رود، بنابراین لازم است که جوانان مطالبات اساسی مردم را از مسئولان پیگیری کنند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی، نخستین رویداد علمی و نوآوری "رویش" با برگزاری آیین اختتامیه و تجلیل از طرحها و نفرات برتر به پایان رسید. ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۴    
بیش از 2 هزار جلد کتاب جدید به کتابخانه های عمومی چالدران اضافه شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲    
بیش از 15 میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی یادمان شهدای گمنام در چالدران اختصاص داده شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با اتمام عملیات گازرسانی به 28 روستای بخش مرکزی و دشتک شهرستان چالدران شاخص بهره مندی روستاییان این شهرستان از گاز طبیعی از 62 درصد به 80 درصد افزایش خواهد یافت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر جعفری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان چالدران از تشدید رصد و پایش زیستگاهها و تالاب های اطراف این شهرستان خبرداد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۵    
سومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان چالدران به ریاست محمدرضا عبداله نژاد فرماندار چالدران و با حضور مسئول نمایندگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چالدران و سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۵    
چهارمین جلسه کمسیون امنیت کارگری شهرستان چالدران با حضور ابراهیم زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری چالدران، مسئول نمایندگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چالدران و سایر اعضای کمیسیون در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۶    
کمبود سرم در شهرستان چالدران استان آذربایجان غربی بیماران را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۰:۲۵    
رزمایش تخصصی زلزله در روستا با موفقیت در چالدران برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلای استان آذربایجان غربی،علیرضا نوروزی،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی در جریان سفر یکروزه خود به شهرستان چالدران با هنرمندان این شهرستان دیدار و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات قرار گرفت. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان |آذربایجان غربی ستاد پیشگیری از بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در سال در محل فرماندارس این شهرستان با حضورفرماندار ، رئیس شبکه ودیگر اعضای ستاد آنفلوآنزای فوق حاد برگزار شد . ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۲    
دومین جلسه شورای اداری شمال استان با دستور کار ارائه گزارش روسای ادارات به ریاست مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان آذربایجان غربی، معاونین و روسای گروه ستادی و شهرستانهای شمال استان به میزبانی اداره چالدران برگزارگردید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۷    
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی و فرماندار چالدران مسائل و مشکلات عرصه فرهنگ و هنر چالدران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
محمدرضا عبدالله نژاد با اشاره به ظرفیت های آموزش و پرورش چالدران در انجام کارهای فرهنگی، فعالیت های این اداره در حوزه فرهنگ را عاملی موثر در ارتقای سطح دانش در این شهرستان دانست.
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چالدران مسابقه نقاشی به مناسبت 13 آبان روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی در محل تجمع راهپیمایی شهرستان چالدران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران گفت: خانواده معظم شهدا اسطوره صبر، ایستادگی و مقاومت هستند و در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب نقش بی بدیلی را ایفا کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس شورای اسلامی از وضعیت توزیع و گرانی آرد انتقاد کرده و تصریح کرد که مردم روزانه 3 الی 4 ساعت باید برای تهیه نان روزانه خود وقت صرف کنند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۱۸    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان غربی بسیج علمی،پژوهشی و فناوری شهرستان چالدران نخستین رویداد علمی و نوآوری این شهرستان با را عنوان "رویش" برگزار می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۹:۴۰    
نبود آب آشامیدنی در روستای قرجه وران سفلی شهرستان چالدران مشکلاتی را برای اهالی این روستا به وجود آورده است.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دومین دوره مسابقه کورس اسب دوانی منطقه آزاد ماکو در ماکو با معرفی نفرات اول تا سوم به کار خود پایان داد. به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، در این مسابقات که به همت سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار شد 50 سوارکار از شهر های ماکو، شوط، پلدشت، چالدران و روستا های حومه به رقابت پرداختند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مسابقه کورس اسب دوانی منطقه آزاد ماکو در ماکو با معرفی نفرات اول تا سوم به کار خود پایان داد و در این دوره از مسابقات 50 سوارکار از شهر های ماکو، شوط، پلدشت، چالدران و روستا های حومه حضور داشتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۲    
امام جمعه چالدران گفت: زنان و مردان عشایر کشورمان همیشه در دفاع از انقلاب اسلامی و نهضت امام خمینی(ره) پیشگام بوده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۱    
شهرستان چالدران واقع در استان آذربایجان غربی با ثبت کمینه دمای منفی 3 درجه سردترین منطقه کشور در شبانه روز گذشته شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالدران از نصب 88 عدد تابلو و علائم در محورهای مواصلاتی شهرستان چالدران در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۱    
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار چالدران از اجرایی شدن بیش از 50 درصد مصوبات سفر اخیر استاندار آذربایجان غربی به این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۳    
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مشکلات و کمبودهای مردم را در مجلس پیگیری می کنند.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: مناطق آزاد در واقع مناطق تجاری و صنعتی هستند و برای نیل به اهداف این مناطق نیازمند آماده سازی زیرساخت با منابع ملی همچون سرزمین اصلی هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالدران از نصب 88 عدد تابلو و علائم در محورهای مواصلاتی شهرستان چالدران در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۹    
نماینده مردم ماکو ، پلدشت ، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت:کسانی که اعتراض را به اغتشاش تبدیل کردند، آمبولانس و بانک ها را آتش زدند جدا از معترضین هستند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر جعفری رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان چالدران گفت : در راستای اجرای سیاست های سازمان دامپزشکی کشور در حوزه کنترل ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی آذربایجان غربی از تامین و ارسال سه هزار و 143 تن انواع کود شیمیایی به مقصد شهرستان های ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در شش ماه ابتدای سال جاری خبر داد.
تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در دومین اجرای خود در سفر به آذربایجان غربی، نمایش جک و لوبیای سحرآمیز را در مدرسه عترت چالدران واقع در میدان سیدالشهدای این شهر اجرا کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۰    
فرمانده سپاه چالدران از توزیع 400 بسته کمک تحصیلی به ارزش در مجموع بیش از 1 میلیارد و 200 میلیون ریال در بین دانش آموزان این شهرستان خبر داد.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
حسین گروسی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با رئیس کل گمرک کشور گفت: به دنبال طرح جامع منطقه آزاد ماکو بعنوان قطب لجستیک کشور هستیم. وی در این دیدار که به همراه نماینده مردم شهرستان های ماکو، شوط ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۰:۳۴    
خیرین چالدران بیش از 60 میلیون تومان به مددجویان شهرستان کمک کردند
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۰۱:۰۷    
امام جمعه چالدران گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای مخدوش کردن چهره دین مبین اسلام نهایت تلاش خود را می کنند، بنابراین لازم است، بابصیرت و هوشیاری رفتار کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه چالدران گفت: پاسداری از عزت امت اسلامی وظیفه همه مردم و مسئولان است، لذا هرکس به سهم خود باید در این زمینه گام بردارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۵    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: عملیات اجرایی فاز اول سایت موره جنگ چالدران درحال اجرا است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۰۱:۲۸    
امام جمعه چالدران گفت: شیوه و سیره نبی مکرم اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع) که قرآن نیز گویای این مسئله است، می تواند بهترین وسیله برای زندگی اخوت آمیز برای جامعه اسلامی و بلکه جامعه بشری شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۷:۲۸    
مدیر مرکز اسلامی ماکو و چالدران گفت: اعمال مجازات های قانونی، یکی از راه های مقابله با تروریسم در جهان است همانگونه که رئیس جمهور در سازمان ملل، تصویر شهید قاسم سلیمانی را نشان داد و خواستار مجازات قانونی با عاملان ترور ایشان شد.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۶    
حسین گروسی در نخستین روز از آغاز کار خود در منطقه آزاد ماکو ضمن دیدار با ائمه جمعه شهرستان های ماکو و شوط و نیز فرمانده انتظامی شهرستان شوط به مناسبت هفته نیروی انتظامی، به همراه نماینده مردم ماکو ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
در این زلزله ساختمان اداری راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خوی و ساختمان راهدارخانه مرکزی جنب پلیس راه خوی - سلماس و ساختمان راهدارخانه زرآباد در محور خوی - چالدران بصورت جزئی دچار آسیب شدند. ...