شنبه ۱۳ خردادساعت ۰۲:۰۷Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجویان»

صالحی گفت: بر اساس آمارهای موجود سال گذشته یک هزار و 101 فقره جهیزیه و هدیه ازدواج به مددجویان عزیز تحت حمایت زنجانی ارائه شده است.
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام گفت: طرح برگ الکترونیکی کالابرگ مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی آماده واگذاری است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13 خرداد ماه و به منظور حمایت از خانوارهای کم درآمد اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در صورت خرید اعتباری بیش از 70 درصد مبلغ یارانه، 20 درصد افزایش می یابد.
رئیس کمیته امداد: امسال، 500 هزار فرصت شغلی برای مددجویان و نیازمندان جامعه ایجاد می شود.
برترین ها / طلوع ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۰۵   + ۴۹ سایت دیگر  
مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از 13 خرداد ماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی اجرا می شود.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۰    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز از اهدای 602 سری لوازم خانگی ضروری به ارزش 16 میلیارد تومان به مددجویان در دهه کرامت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بیش از یک دهه از عملیات اجرایی مسکن مهر مددجویان شهرستان بهبهان گذشته است، اما نداشتن آورده و بضاعت مالی متقاضیان سبب تاخیر در خانه دار شدن آن ها شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان مراغه از افزایش دو برابر تسهیلات اشتغال مددجویان این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۲:۱۶    
دوره آموزشی و آگاه سازی و پیشگیری از زخم بستر ویژه مددجویان با معلولیت ضایعه نخاعی با تدریس اساتید ژاپنی در محل مرکز نگهداری از افراد دارای معلولیت شبانه روزی مادر تحت نظارت بهزیستی شهرستان فردیس برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۲:۱۶    
روز چهارشنبه دهم خردادماه کارگاه آموزشی یک روزه پیشگیری از زخم بستر به میزبانی اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ و با حضور تنی چند از مددجویان ضایعه نخاعی و خانواده های این عزیزان ،مسئولین مراکز توانبخشی شهرستانهای ساوجبلاغ،نظرآباد و چهارباغ در محل سالن جلسات مجتمع فرهنگی شهر هشتگرد برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۳    
مرصاد نیوز: رئیس اداره بهزیستی شهرستان هرسین از تلاش های شبانه روزی تیم جهادی در خصوص تکمیل پروژه مسکن مهر 160 واحدی مددجویان بهزیستی هرسین تقدیر کرد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از روز شنبه 13 خردادماه یارانه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی 20 درصد افزایش پیدا می کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۴    
صالحی از خروج 3100 خانوار از چرخه حمایتی کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته خبر داد و گفت: گروه های جهادی، ظرفیت بالایی در حوزه خدمت رسانی به مددجویان دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری مراکز مثبت زندگی اداره بهزیستی شهرستان بویراحمد ؛تعداد 1500 نفر از مددجویان بهزیستی در طرح مهرواره در محضر ولی نعمتان بهزیستی ویژه میلاد با سعادت امام رضا (ع) در محل امام زاده شاه قاسم شرکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶    
آئین افتتاح بازارچه دائمی فروش محصولات و تولیدات مددجویان بهزیستی در شهر یاسوج برگزار شد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- خدام حرم رضوی در ادامه برنامه های خود در استان بوشهر، با مددجویان بهزیستی شهرستان دشتی دیدار کردند. به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرنگار مهر، خدام حرم رضوی در ادامه برنامه های خود در استان بوشهر، با مددجویان بهزیستی شهرستان دشتی دیدار کردند. /
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۲    
بازدید اعضاء کمیسیون پزشکی استان، از پرونده های پزشکی مددجویان در شهرستان گیلان غرب
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون جزئیات جدیدی از افزایش 20 درصدی یارانه معیشتی 3 دهک پایین درآمدی و تغییرات این یارانه ارائه کرد و از شروع اجرای آن از روز شنبه خبر داد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
جزئیات اجرایی شدن طرح کالابرگ الکترونیکی، اعلام شد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، جزئیات اجرایی شدن طرح کالابرگ الکترونیکی، اعلام شد. معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید این طرح در این مرحله شامل مددجویان کمیته امداد و بهزیستی می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با بیان اینکه کمیته امداد متعهد است طی امسال 500 هزار فرصت شغلی برای مددجویان و اقشار نیازمند ایجاد کند، درباره منابع این تعهد گفت ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۶    
طبق اعلام معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از روز شنبه 13 خردادماه یارانه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی 20 درصد افزایش پیدا می کند. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۶    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ سال گذشته همزمان با ارز ترجیحی و افزایش یارانه ها، قرار بود که طرح کالابرگ الکترونیک اجرایی شود اما اجرای آن یکسال به تعویق افتاد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار تنگستان گفت: اولین گروه که وارد میدان می شوند باید مدیران باشند و همه ظرفیت هایی که در اختیار دارند را در راستای کمک به کارهای جهادی به کار گیرند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۷۵ سایت دیگر  
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیاتی از افزایش 20 درصدی یارانه معیشتی سه دهک پایین درآمدی ارائه کرد و گفت: از روز شنبه، سیزدهم خردادماه و در ماه اول اجرای این طرح، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مشمول افزایش یارانه خواهند بود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۲    
حوزه/ خدام رضوی در جریان برنامه های خود در دهه کرامت بین مددجویان شهرستان دشتی حضور یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: سال گذشته در استان قزوین هفت هزار و پنج فرصت شغلی ایجاد شد و در سال جاری نیز 736 میلیارد تومان تسهیلات برای پرداخت به متقاضیان اشتغال زایی واجد شرایط در نظر گرفته شده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - همزمان با بزرگداشت ایام دهه کرامت و در بازدید قاضی اجرای احکام دادگستری بهبهان از زندان این شهرستان، زمینه آزادی 51 نفر از مددجویان این زندان فراهم شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی بهزیستی لرستان، به نقل از خبرگزاری ایسنا همایون عمودی زاده در ضیافت شام رضوی که به مناسبت میلاد مسعود هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ویژه مددجویان تحت پوشش بهزیستی خرم آباد برگزار شد، گفت: به مناسبت دهه کرامت ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته امداد گفت تا پایان امسال 500 هزار فرصت شغلی برای مددجویان و خانواده های نیازمند ایجاد خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در دیدار غلامعلی حیدری ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور توانبخشی روزانه و توانپزشکی بهزیستی کشور با اشاره به وضعیت ردیف بودجه تامین تجهیزات توانبخشی اعلام کرد که هنوز اعتبار تامین تجهیزات توانبخشی مددجویان در سال 1402 ابلاغ نشده است اما در سال جاری اعتبارات نسبت به سال گذشته افزایش می یابد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۱    
حجت الاسلام نکونام گفت: ارائه خدمات فرهنگی و اقتصادی به مددجویان این نهاد در استان چهارمحال و بختیاری توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از ضروریات است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۷    
اقتصاد ایران: بوشهر- خدام حرم رضوی در ادامه برنامه های خود در استان بوشهر، با مددجویان بهزیستی شهرستان دشتی دیدار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۵    
بوشهر- خدام حرم رضوی در ادامه برنامه های خود در استان بوشهر، با مددجویان بهزیستی شهرستان دشتی دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از احداث 160 هزار واحد مسکونی برای جامعه هدف این سازمان طی 3 سال و در برنامه جهش مسکن خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس کمیته امداد کشور گفت: یکی از مشکلات مددجویان به ویژه زنان سرپرست خانوار برای ایجاد اشتغال و دریافت تسهیلات، مشکل ضامن بود که با تصویب مجلس صندوق تضمین اشتغال در کمیته امداد راه اندازی شده است و این صندوق به عنوان ضامن این افراد به بانک معرفی می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - افشین صالحی نژاد اظهار کرد: در ادامه اقدامات دستگاه قضایی در راستای کاهش جمعیت کیفری و حمایت از خانواده زندانیان و همزمان با ولادت باسعادت امام رضا (ع)، به 83 نفر از مددجویان واجد شرایط زندان شهرستان جیرفت مرخصی اعطا شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در ماه نخست اجرای این طرح به صورت آزمایشی افزایش یارانه را به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اختصاص می دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۵    
شهرکرد_استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: آماده واگذاری زمین برای احداث مسکن محرومان و انجام تعهدات در بحث پرداخت تسهیلات به مددجویان در این استان هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج_ آئین افتتاح بازارچه دائمی فروش محصولات و تولیدات مددجویان بهزیستی در شهر یاسوج برگزار شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان از عملکرد بانک سینا در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد تقدیر کردند.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، سید مرتضی بختیاری صبح امروز در نشست با استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس تفاهم نامه هایی که امضا شده امسال 40 هزار واحد مسکن توسط بسیج سازندگی ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد نوشهر از پرداخت بیش از 6 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان نوشهری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: مددجویان این نهاد در دهه کرامت از بیش از 9 هزار 600 برنامه حمایتی بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد لرستان از پرداخت حدود 38 میلیارد تومان وام برای درمان بیماران زیر پوشش این نهاد در سال گذشته خبر داد و گفت: اردوی جهادی دندان پزشکی در 10 شهرستان این استان برگزار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان با تاکید بر ضرورت احساس مسئولیت در برابر محرومان، از حمایت هزارو 250 میلیارد تومانی بنیاد از مددجویان و معلولان بهزیستی در 3 سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با بیان اینکه امروز جشن خودکفایی 2000 مددجو در چهارمحال و بختیاری برگزار شد، گفت: برای حمایت از پایداری اشتغال مددجویان صندوق تضمین اشتغال مددجویان این نهاد راه اندازی شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۸    
حجت الاسلام دکتر اکبرزاده رییس دانشگاه پیام نور قم به همراه دکتر نویدی مدیر گروه رشته روانشناسی و چمعی از دانشجویان این دانشگاه به مناسبت دهه کرامت ضمن بازدید از آسایشگاه قم با پخش شیرینی به عیادت مددجویان رفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای ساخت پنج هزار مسکن مددجویان روستایی، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.