سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۲۷Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجویان»

تمدن لر   ۱ ساعت پیش    
معاون اشتغال کمیته امداد استان لرستان از مهارت آموزی و آموزش فنی حرفه ای به 3957 نفر از مددجویان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، امین کردعلیوند معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان لرستان، ضمن اشاره به اینکه بومی سازی مهارت آموزی راهی به سوی اشتغال است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
معاون توانمند سازی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آبدانان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 195 طرح اشتغالزایی برای مددجویان این نهاد اجرا شده است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر گفت: مجموعه کارکنان و مددجویان بهزیستی که ازدواج کرده اند، در اولویت تامین مسکن خواهند بود.
جماران   ۷ ساعت پیش    
گروه جامعه: اخیرا ویدئویی از دوربین های مداربسته خانه سالمندان بروجرد منتشر که برخی پرسنل با رفتار زننده و غیرقابل قبول خود اقدام به ضرب وشتم تعدادی از سالمندان می کنند. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش رایگان در زمینه اشتغال پایدار به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد استان ارائه می شود و چنین امری با جدیت در دستور کار این نهاد حمایتی است.
کمیته امداد امام خمینی   ۹ ساعت پیش    
مدیر کل کمیته امداد استان کردستان گفت: طی ماه های محرم و صفر در قالب اجرای طرح اطعام و احسان حسینی 28 هزار بسته غذایی شامل غذای گرم و جیره خشک در بین مددجویان کردستانی توزیع شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: حدود 252 انشعاب گاز رایگان به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی استان واگذار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل کمیته امداد مازندران توانمندسازی مددجویان را از جمله برنامه ها برشمرد و گفت: میزان تسهیلات اشتغال نسبت به سال قبل با رشد دو برابری به 440 میلیارد تومان رسیده است.
هانا خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خانم آزاده مرادی یکی از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بوده که مشکلات زندگی، بیماری و زندان او را برای رسیدن به کارآفرینی و اهدافش متوقف نکرد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پیردایه گفت: یک میلیارد و 450 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی بروجرد پرداخت شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شش ماهه نخست سال جاری 25 میلیارد تومان تسهیلات از محل اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان به مددجویان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۱    
مددجویان افتخارآفرین و دارای رتبه های برتر کنکور 1400 در مراسمی با حضور بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی تقدیر شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عمادی ترکامی از پرداخت خدمات ازدواج به مددجویان مازندرانی خبر داد و گفت: 370 نوعروس تحت حمایت طی شش ماهه نخست امسال، روانه خانه بخت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۶    
عرب انصاری گفت: مددجویان کمیته امداد از شایستگی و نخبگی ذاتی برخوردارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۱    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی اشنویه گفت: در راستای توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت پوشش این اداره، از ابتدای امسال تاکنون 10 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۶    
بمناسبت هفته سلامت دوره آموزشی(مشاوره خانواده) ویژه خانواده مددجویان بهزیستی به همت مراکزمثبت زندگی کد4003وکد3492درسالن اجتماعات بهزیستی وبارعایت کامل پرتکلهای بهداشتی برگزارگردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد گفت: طی 6 ماهه نخست امسال 65 میلیارد ریال در قالب 136 فقره تسهیلات اشتغالزا و کارگشا به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۴    
معاضدت حقوقی نیازمندان و ارائه خدمات حقوقی و قضایی به خانواده های تحت حمایت به منظور احقاق حقوق مددجویان عزیز تحت حمایت و آشنایی آن ها با حقوق قانونی خود از اقدامات کمیته امداد استان زنجان در طول سال بوده و با همین رویکرد هزار و 505 مورد خدمت حقوقی به مددجویان تحت حمایت این نهاد در شش ماهه نخست ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۴    
توانمندسازی مددجویان برون سپاری بخشی از فعالیت های مددکاری و استفاده از ظرفیت مردمی با بهره گیری مناسب از مراکز نیکوکاری به عنوان راهبرد مهم و تحول آفرین در دستور کار فعالیت های این نهاد قرار داشته ویکی از خروجی های مهم امداد است
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۴    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با بخشدار بخش زنجان رود ، راهبرد کمیته امداد در حوزه خدمات رسانی به جامعه هدف این نهادها توانمندسازی گروه های مختلف مددجویان تحت حمایت با محوریت اشتغال و کارآفرینی در کنار توسعه و ترویج مشارکت های مردمی دانست .
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در هشترود روز یکشنبه در این آیین افتتاح اظهار داشت: هدف از تاسیس این موسسه ایجاد ارتباط بین خیّران و مددجویان است. فاطمه آقاپور اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند، توزیع سبد کالا در میان مستمندان، کمک به دانش آموزان و فعالیت های مشاوره ای ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: با مشارکت خیرین و نیروی انتظامی 53 واحد مسکونی افتتاح و به مددجویان تحویل داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: توانمندسازی مددجویان توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) به عنوان اقدامی مناسب و زیبا باید استمرار داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت جام گفت: 427میلیون تومان اعتبار برای تعمیر، ساخت و تکمیل مسکن مددجویی در شش ماهه اول امسال به مددجویان تحت پوش امداد امام خمینی (ره) تربت جام پرداخت شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان خوزستان، محمد رضا کاظم زاده،مدیر کل پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور به همراه مسئول پدافند غیر عامل و مدیریت بحران بهزیستی خوزستان و رئیس اداره بهزیستی شهرستان، ضمن بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان اندیکا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- قائم مقام اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: 30 درصد از مددجویان تحت حمایت این اداره کل سالمند بالای 60 سال هستند و مسن ترین آن ها 121 سال سن دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام گفت: برای خدمت به نیازمندان و توانمندسازی مددجویان نیازمند یک عزم مجاهدانه هستیم و جهاددانشگاهی در این زمینه نهادی باتجربه و قابل اطمینان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل گفت: در نیمه نخست امسال کمک های مردمی به مددجویان با افزایش 50 درصدی به بیشترین میزان خود طی یک سال اخیر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز امامت و ولایت امام زمان (عج)، هزار بسته معیشتی میان خانواده های زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی و مددجویان مرکزنیکوکاری توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان مراغه خواستار تجمیع تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد و بهزیستی شد و گفت: تسهیلات اعطایی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را می توان به صورت متمرکز برای اشتغالزایی و ایجاد کارخانجات برنامه ریزی و هزینه کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد از برگزاری دوره های مشاوره و تحکیم خانواده برای مددجویان کمیته امداد در هفته سلامت روان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۸    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در طی شش ماهه نخست سال جاری 65 میلیارد تومان کمک به کمیته امداد استان کمک شده است، گفت: 53 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد در استان احداث و به آن ها تحویل داده شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
باغشینی میزان وام اشتغال امسال مددجویان در بخش انفرادی را 100 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: در حال حاضر یک هزار و 37 فرصت شغلی حمایت شده در استان داریم که ما از آنها به عنوان اشتغال تثبیتی یاد می کنیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۵    
جاسم محمدی مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: 53 واحد مسکونی با اولویت ایتام در چهارمحال و بختیاری افتتاح و در اختیار مددجویان قرار گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۵    
کمیته کارآفرینی و اشتغال با حضور رئیس اداره بهزیستی، جانشین معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال استان، نماینده قرارگاه شهید هاشمی و کارشناسان مسئول حوزه ها، بازرسی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه ایجاد اشتغال و تأمین مسکن برای خانواده های تحت پوشش، رسالت و اولویت کمیته امداد استان است، گفت: اشتغال مددجویان دارای برکات مثبتی برای جامعه است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس، در 6 ماهه امسال 10200 نفر از مددجویان تحت حمایت این اداره کل خدمات درمانی دریافت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه تکریم مددجویان کمیته امداد و نیازمندان الزامی است، گفت: ضرورت ندارد اگر انفاق یا کمکی صورت می گیرد تصاویر مددجویان پخش شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی 5662 مددجوی تحت حمایت این نهاد در نیمه نخست سال 1400 خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی اعلام کرد که 160 هزار مددجوی پشت نوبت دریافت مسکن در قالب طرح ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی دولت مردمی صاحب مسکن می شوند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سهندی گفت: در سال جاری با پرداخت تسهیلات خود اشتغالی، زمینه اشتغال 3 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد آذربایجان غربی فراهم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با پرداخت تسهیلات و حمایت از کسب و کار مددجویان بهزیستی در اشنویه مسیر درآمدزایی آنان هموار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد شهرستان ملکشاهی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 142 مورد فرصت شغلی برای نیازمندان و مددجویان این شهرستان ایجاد شده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز ایلام از واگذاری 588 مورد اشتراک رایگان گاز به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: یکی از مددجویان زیر پوشش چتر حمایتی این نهاد برای 24 نفر شغل ایجاد کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۴    
مراکز نیکوکاری به عنوان بازوان اجرایی این نهاد بوده و در تعامل وهم افزایی با کمیته امداد باهدف رفع مشکلات معیشتی مددجویان و نیازمندان ارائه خدمت می کنند که در شش ماهه اول سال جاری 148 مرکز نیکوکاری فعال شده است که 30مرکز نیکوکاری به صورت تخصصی فعالیت می نمایند