یکشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۰:۳۵Jun 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجویان»

رویداد ایران   ۴ ساعت پیش    
آقای طاهرزاده ، مدیرکل بهزیستی استان در ابتدای این دیدار با تبریک انتصاب مهندس خسروی، ابراز امیدواری کرد همکاریهای فی مابین برای تامین مسکن مددجویان بهزیستی ادامه یابد
روز نو   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام کرد: مرکز نیکوکاری سمت خدا با همکاری کمیته امداد از ابتدای سال جاری تاکنون 18 تن گوشت گرم به خانواده های نیازمند اهدا کرده است.
راه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کمیته امداد کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان در دستور کار امداد است، گفت: سال گذشته 2 هزار و 100 خانوار با اقدامات کمیته امداد خودکفا شدند.
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: رسالت کمیته امداد روشن کردن چراغ راه و توانمندسازی خانواده ها توأم با حفظ کرامت آنان است.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه های کشور اعلام کرد، مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی واریز شد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد حیات گفت: اتصال مشاغل خرد به بازارهای بزرگ با کمک دانش بنیان ها یکی از نیازهای حیاتی در جهت پایدار کردن اشتغال مددجویان است.
جهان نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقدام مشترک پتروشیمی جم و گروه جهادی شهید باقری با نام پویش لبخند محبت که درمان مددجویان را در حوزه دهان و دندان تحت پوشش داشت پس از چهار روز با ارائه بیش از 1000 خدمت به کار خود پایان داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
بهزاد شهبازی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با مدیران و مسئولان بانک های عامل استان، در خصوص تسریع در جذب منابع بانکی برای توانمندسازی و اشتعالزایی مددجویان به گفت وگو نشست.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دادستان تهران در برنامه ملاقات مردمی، ضمن رسیدگی به مشکلات 135 نفر از شهروندان، به مشکلات تعدادی از زندانیان به صورت برخط رسیدگی کرد و با اعطای یک هفته مرخصی به یک زندانی بی بضاعت موافقت کرد و خانواده وی را مورد حمایت و تکریم قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه وبویراحمد گفت: این نهاد حمایتی ظرف یک سال گذشته تاکنون 2 هزار و 24 مسکن برای مددجویان ساخت و 232 خانه مددجویی را هم تعمیر کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۵    
دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان از زندان زاهدان بازدید و در دیدار چهره به چهره با مددجویان برای رفع مشکلات آن ها دستوراتی را صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز از سواد آموزی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل گفت: گروه جهادی أین عمار به مدت دو روز با استقرار در استان اردبیل، خدمات دندانپزشکی و مامایی به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد و سایر افراد بی بضاعت جامعه خدمات رایگان درمانی ارائه می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
مددجویان کمیته امداد با هدف یادگیری مهارت های زندگی تحت آموزش قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۰    
تعدادی از مددجویان کم توان ذهنی تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه، به اردوی فرهنگی_ورزشی اعزام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: 24 هزار و 244 مورد اشتغالزایی در دولت سیزدهم برای مددجویان این نهاد در سطح استان ایجاد شده است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۷    
وزیر رفاه گفت: مستمری مستمری بگیران سازمان بهزیستی و کمیته امداد در طول دولت سیزدهم 180 درصد از حیث ریالی افزایش پیدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و تمهیدات اندیشیده شده در روز عید سعید قربان بیش از یک هزار رأس دام سبک و سنگین برای توزیع در بین مددجویان و نیازمندان استان ذبح خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از تحویل 51 واحد مسکن به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۵    
افروز صفاری فرد مدیرکل دفتر پیشگیری از معلولیت ها و تلفیق اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: امسال افراد دارای معلولیت از خدمات مسافرتی نیم بهاء بهره مند می شوند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۶:۳۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی، مدیرکل بهزیستی در سفر یکروزه به شهرستان تربت جام با فرماندار، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، معاون هماهنگی امور عمرانی و معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری این شهرستان دیدار کرد و از زحمات و توجه ویژه فرمانداری این شهرستان به جامعه هدف بهزیستی ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: 55 سری جهیزیه به زوجین تحت پوشش بهزیستی در مجموع به ارزش 12 میلیارد ریال به مناسبت سالگرد ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) اهدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) سرپل ذهاب از پرداخت بیش از 830 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد در این شهرستان طی سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-پیشبرد امور در حوزه های اشتغال و خودکفایی محرومین، تامین مسکن نیازمندان، تعمیم خدمات حمایت درمان و به سرانجام رساندن طرح های حمایتی با هدف محرومیت زدایی و خدمات رسانی مطلوب تر یکی از رویکردهای مهم دولت سیزدهم به مددجویان کمیته امداد امام(ره) بود که این مهم در استان درحال پیگیری است و ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دکتر منوچهر کمالی افزود: مرکز مشاوره و ارائه مراقبت های پرستاری در منزل به موسسه ای اطلاق می شود که طبق آیین نامه صادره از وزارت بهداشت جهت تامین مراقبت های پرستاری در سطوح مختلف نظام سلامت و بر اساس نیاز مددجویان مطابق با شرح وظایف و اختیارات تعیین شده پس از اخذ مجوز از واحد صدور پروانه ها توسط ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی تسهیلات پرداختی به خانواده های تحت پوشش را مبلغ 519 میلیارد تومان در سال گذشته اعلام کرد و گفت: این میزان تسهیلات موجب شد که 4227 فرصت شغلی جدید ایجاد شود.
به همت مساعدت و همکاری خیرخواهانه شرکت پتروشیمی مبین در منطقه پارس جنوبی تعدادی وسایل لوازم ضروری منزل با تلاشها و رایزنی های بهزیستی شهرستان عسلویه به مددجویان تحت پوشش اهداء گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان البرز با حضور "وجیهه محمدی فلاح" مدیرکل بهزیستی، "مهرپویا" دبیر هماهنگی بانک های استان و مدیر بانک ملی البرز، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل بنیاد شهید، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ...
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل کمیته امداد گیلان از هدف گذاری برای ایجاد 14 هزار فرصت شغلی برای سال جاری خبر داد و گفت: بیش از 1000 میلیارد تومان اعتبار در سال 1403 اختصاص داده شده است. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز، هادی بنایی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با اشاره به آمار مددجویان بیمه شده در سال گذشته، اظهار داشت: در نیمه بهمن ماه سال گذشته، هزار و 524 نفر بیمه شده جدید به جمع بیمه شدگان این نهاد اضافه شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۹    
ساوه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ساوه گفت: هم اکنون در مناطق شهری و روستایی این شهرستان 58 واحد مسکونی ویژه مددجویان با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به منظور حل مسائل و مشکلات مددجویان بهزیستی؛ آریا طوفانی مدیرکل بهزیستی گیلان باتفاق هیئت همراه، از منزل یکی از مددجویان بهزیستی در روستای پیش کنار سنگر بازدید کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تحقق یافته است و از نظر ریالی 180 درصد افزایش داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام(ره) شهرستان رامسر گفت: در سال گذشته 823 نفر از مددجویان تحت حمایت این شهرستان از خدمات فرهنگی این نهاد بهره مند شدند.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی از رشد 43.5 درصدی ایجاد اشتغال برای مددجویان بهزیستی استان در دولت سیزدهم خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان در سال 1402 بالغ بر 9،060 فقره تسهیلات به ارزش 177 میلیارد تومان به مددجویان پرداخت کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: 55 سری جهیزیه به مددجویان تحت پوشش بهزیستی هدیه می شود که یک میلیارد و 200 هزار ریال هزینه هر سری جهیزیه است که با همکاری شرکای اجتماعی و خیرین و بهزیستی به مبلغ 20 میلیون تومان تهیه شده اند.