جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۱۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیرانشهر»

سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
درست 10 سال پیش بود که آتش به جان دخترکان معصوم مدرسه شین آباد از توابع پیرانشهر افتاد. دختران 10 ساله ای که به سیاق هر روز راهی مدرسه شده بودند و از همان روز، دیگر هیچ چیز زندگی شان شبیه قبل نبود؛ از چهره و ظاهرشان تا جان و روحشان که بعد از گذشت 10 سال هنوز مجروح است.
گمرک جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۵    
به منظور ارتقای دانش تخصصی کارکنان، دوره آموزشی کنوانسیون تیر در بستر سامانه الکتریکی E-TIRبه مدت 12 ساعت با تدریس آقای مجید درخشان معاون محترم ترانزیت گمرک تهران با حضور همکاران گمرک ارومیه ، پیرانشهر ،سرو ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۶    
ارومیه - نیروهای سپاه با حضور در معابر و مناطق مختلف پیرانشهر اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دو مربی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهاباد و پیرانشهر با راهیابی به بخش بین الملل بیست وچهارمین جشنواره قصه گویی و چهارمین کنفرانس ملی نوآوری و تحقیق فرهنگ، زبان و ادبیات فارسی درخشیدند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۰    
15 آذر روز دختران شین آباد است. 15 آذر 1391 آتش سوزی مدرسه دخترانه روستای شین آباد پیرانشهر رخ داد که 29دانش آموز دچار سوختگی شدند و دو نفر جان باختند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۵:۴۱    
امروز دقیقاً 10سال از حادثه آتش سوزی پانزدهم آذر سال91 در مدرسه دخترانه روستای شین آباد از توابع پیرانشهر می گذرد. حادثه ای که به دلیل نقص تجهیزات گرمایشی در مدرسه رخ داد و در آن 29دانش آموز دختر دچار سوختگی شدند و متأسفانه دو نفر از آن ها بر اثر شدت جراحات فوت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس اداره راه و شهرسازی نقده از پیشرفت 50 درصدی قطعه نخست بزرگراه نقده - پیرانشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: تراکم دانش آموزی در مناطق آموزشی شهر های ارومیه، بوکان و پیرانشهر به علت پایین بودن سرانه فضای آموزشی، بیش از 40 نفر است.
مقاله سیده اسماء نجات مربی کتابخانه پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پیرانشهر بر اساس تأیید کمیته علمی و هیأت داوران چهارمین کنفرانس ملی نوآوری و تحقیق فرهنگ، زبان و ادبیات فارسی با ارائه به صورت سخنرانی پذیرفته شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۲    
یکی دیگر از استان های بسیار زیبای ایران استان آذربایجان غربی می باشد که جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از زیبایی های بی نظیر این استان آبشار خرپاپ می باشد که در پیرانشهر قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر گفت: امسال در مجموع 475 هزار مسافر از این پایانه مرز تردد کردند که در مقایسه با سال قبل 220 درصد افزایش نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی مهاباد گفت: پیرانشهر در جنوب آذربایجان غربی با ثبت 46.6 میلی متر بارندگی در شبانه روز گذشته بارانی ترین شهر کشور بود.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیرانشهر از اتمام و بهره برداری از پروژه بهسازی و آسفالت محور روستایی گرده شینان شهرستان پیرانشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر پایانه مرزی تمرچین از تردد 475 هزار مسافر از ابتدای سال جاری تاکنون از مرز تمرچین پیرانشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: هم اکنون قاچاق دام از سمت پیرانشهر و کردستان به سمت عراق در حال انجام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: شهرستان پیرانشهر در 24 ساعت گذشته با 38 میلی متر بارندگی دومین شهر پر بارش کشور ثبت شده است.
گمرک جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۲    
آیین تودیع ومعارفه "معاونت توسعه مدیریت ومنابع "و "معاون امور گمرکی "اداره کل گمرک پیرانشهر به گزارش روابط عمومی حوزه نظارت گمرکات استان تودیع ومعارفه "معاونت توسعه مدیریت ومنابع " ومعاون امور گمرکی اداره کل گمرک پیرانشهربا حضور معاونت توسعه مدیریت ومنابع و حراست حوزه نظارت گمرکات استان برگزار ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
29 آبان ماه سال جاری پسر 16 ساله ای به نام کاروان قادرشکری اهل پیرانشهر واقع در آذربایجان غربی با ضرب گلوله کشته شد. در پیرانشهر بعد از مراسم خاکسپاری این نوجوان، اعتراضات و درگیری هایی شکل گرفت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اعتماد با پدر کاروان قادرشکری نوجوان 16 ساله ای که در پیرانشهر به واسطه شلیک گلوله کشته شد، گفت وگو کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۶    
فرماندار پیرانشهر گفت: رشادت های ملت بزرگ ایران اسلامی دشمنان نظام را به ستوه آورده و در تنگنا قرار داده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاسی- روزنامه اینترنتی در گزارشی درباره ناآرامی ها در جوانرود و پیرانشهر نوشت: رسانه های امنیتی نیز کشته شدن افراد در جوانرود را تأیید کرده اند اما گفته اند کشته شدن این افراد ارتباطی به نیروهای نظامی نداشته است ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۷    
فارس نوشت: از ساعاتی پیش مقر گروهک تروریستی پاک (حزب آزاد کردستان) توسط موشک و پهپادهای انتحاری در حومه کرکوک هدف سپاه قرار گرفته؛ عناصر مسلح این گروهک ها در روزهای گذشته در مهاباد، پیرانشهر و جوانرود اقدام مسلحانه انجام داده بودند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره گاز پیرانشهر گفت: عملیات گازرسانی به 55 روستای این شهرستان در حال اجراست.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
علاوه بر مهاباد، شهرهای پیرانشهر و جوانرود نیز روزهای ناآرامی را تجربه کردند. اخبار رسیده از آنجا نشان می دهد پس از کشته شدن نوجوانی به نام کاروان قادرشکری، تجمعات مردم بسیار ملهتب شده و به درگیری با نیروهای نظامی و امنیتی منجر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- پس از ناکامی گروهک های تجزیه طلب در مهاباد طی روزهای اخیر از دو روز گذشته عناصر این گروهک ها سعی دارند با آشوب مسلحانه پیرانشهر را به میدانی برای پیاده کردن نقشه های خود تبدیل کنند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از رخداد های تلخ روز های شنبه و یکشنبه مهاباد، رسانه ها دیروز از وقوع تجمعات اعتراضی در جوانرود، سردشت، پاوه، پیرانشهر و بوکان گزارش دادند. به گزارش اعتماد ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۵:۵۵    
در جریان نا آرامی های شب گذشته در پیرانشهر دو نفر جان باختند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۲:۵۸    
احسان هوشمند، پژوهشگر مسائل اقوام در هم میهن نوشت: در هفت روز گذشته بخشی از شهرستان های غرب کشور شاهد رویدادهای تلخ و غم انگیزی بود. اتفاقات شهرهای جوانرود، سقز، بوکان، مهاباد و پیرانشهر و قروه نشانه های نارضایتی بخشی از هم وطنان ما از روندهای موجود است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۱:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: یک مقام آگاه گفت: در جریان آشوب و اغتشاش یکشنبه شب در شهرستان جوانرود (شمال کرمانشاه) ، سه نفر از اغتشاشگران کشته شدند. روایت تسنیم از دستگیری گسترده سران اغتشاش در مهاباد، بوکان و پیرانشهر
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
روز دوشنبه بار دیگر تعدادی از عناصر اغتشاشگر اقدام به آشوب و آسیب به اموال عمومی در پیرانشهر کردند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس در گزارشی به تشریح وقایع اخیر در پیرانشهرِ آذربایجان غربی پرداخته است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، از صبح امروز و به دنبال خاکسپاری یکی از اهالی پیرانشهر که در ماجراهای اخیر کشته شده اند برخی حواشی پیش آمده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مسئولان هنوز توضیحی درباره ادعاهای مطرح شده در خصوص حوادث جوانرود، پیرانشهر و مهاباد نداده اند. برخی تصاویر منتشر شده از حوادث در این شهرها حاکیاز درگیری شدید و کشته و زخمی شدن برخی از شهروندان است. یک خبرگزاری از کشته شدن چندین نفر در این ناآرامی خبر داده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۴۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت : در راستای بازگشت کامل آرامش به شهرهای جنوبی استان آذربایجان غربی، نیروهای خافظ امنیت در شب دوم هم باقی مانده عوامل و سران اغتشاشات و اقدامات تروریستی اخیر را دستگیر کردند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۳:۵۳    
امام جمعه پیرانشهر گفت: هیچ کس نمی تواند به نظام اسلامی صدمه وارد کند چون این نظام باقی می ماند و بنابراین همگان باید از آن پیروی کنند.
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۲:۳۳    
به گزارش جنوب نیوز و به نقل از مشرق ، علیرضا وهاب زاده فعال رسانه ای طی توییتی نوشت: مهاباد چه خبره!! درباره ایل منگور در سردشت، پیرانشهر و مهاباد کمی مطالعه کنید! تا بدونید با غیرت و ناموس چه کسانی شوخی کردید و ریختید تو خونه ش و زندگیش رو غارت کردید.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۲    
تصاویر تلخ آتش زدن پرچم ایران در پیرانشهر همه را شوکه کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اغتشاشگران و تجزیه طلبان به کلانتری پیرانشهر حمله کردند و مدام نام قاسملو را فریاد می زدند و در اقدامی عجیب و بی شرمانه پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به آتش کشیدند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری که بطور مخفیانه از اغتشاشگران در پیرانشهر گرفته شده و حجم سلاحی که در دست دارند در این فیلم مشخص است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۱:۱۱    
روز شنبه در برخی شهر ها و دانشگاه های کشور تجمعات پراکنده ای برگزار شد. وضعیت برخی شهر های کردنشین از جمله مهاباد، دیواندره، پاوه و پیرانشهر ملتهب گزارش شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
روز شنبه در برخی شهر ها و دانشگاه های کشور تجمعات پراکنده ای برگزار شد. وضعیت برخی شهر های کردنشین از جمله مهاباد، دیواندره، پاوه و پیرانشهر ملتهب گزارش شده است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از حمله اغتشاشگران و آشوبگران خیابانی به کلانتری پیرانشهر به فریاد قاسملو قاسملو و آتش زدن پرچم ایران منتشر شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۷    
تصاویری که به صورت مخفیانه از اغتشاشگران در پیرانشهر گرفته شده است و حجم سلاحی که در دست دارند تأمل برانگیز است!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- انتشار فیلم هایی از مسلح بودن اغتشاشگران در مهاباد و پیرانشهر به خوبی نشان می دهد، آشوب ها در این شهرها وارد فاز مسلحانه شده و کشته سازی سناریوی پشتیبانی از این جریان است.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تصاویری که بطور مخفیانه در پیرانشهر گرفته شده و حجم سلاحی که در دست دارند مورد توجه واقع شده است.
شهرستان بوکان در آذربایجان غربی، با میدان داری ضدانقلاب 2 شب ناآرامی را پشت سر گذاشت.