یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۰:۴۱Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانداران»

رویش زاگرس   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رویش زاگرس: استاندار خوزستان برای تسریع در روند واکسیناسیون در شهرستان های با پوشش پایین واکسن، مهلت یک هفته ای تعیین کرد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس صادق خلیلیان در نشست ستاد استانی مدیریت کرونا در سرسرای اداری استانداری خوزستان بیان کرد ...
شوشان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به تاثیر پوشش واکسیناسیون در ارزیابی نیروها، گفت: میزان واکسیناسیون در برخی شهرستان ها کمتر از میانگین است بنابراین فرمانداران باید پوشش واکسیناسیون را در مدت یک هفته به میانگین برسانند و بخشی از عقب ماندگی را جبران کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خلیلیان گفت: فرمانداران شهرهایی که میانگین واکسیناسیون پائینی دارند باید ظرف یک هفته وضعیت واکسیناسیون را به سطح میانگین برسانند و این عقب ماندگی را جبران کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی و فرمانداران گفت: در این تنفسی که ایجاد شده همه امکانات را بازبینی کنید و ضعف هایی که در دانشگاه ها در اوج پیک کرونا حاصل شد را رفع کنید چراکه کوتاهی و تزلزل در حوزه شهرستان ها به هیچ وجه پذیرفته نخواهد شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا جانباز معاون وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور، آریانپور نماینده شرق گلستان،همدم معاون عمرانی استاندار، فرمانداران مینودشت و گالیکش،مدیران کل آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان از روند احداث سد نرماب مینودشت بازدید و به بررسی مشکلات آب منطقه پرداختند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۶    
استاندار تهران از کاهش 2.5 درصدی نرخ بیکاری در استان تهران نسبت به زمستان سال گذشته خبر داد. انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، در این باره گفت: بر اساس ارزیابی عملکرد دستگاه های استانداری های کل کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۶    
ایسنا/لرستان نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص های ارزیابی استانداران و فرمانداران بازنگری شود.
حسین مدرس خیابانی روز جمعه در دیدار با فرمانداران سیستان و بلوچستان به سه اصل مهم اولویت بندی، مشارکت و پیگیری مسائل اشاره کرد و اظهارداشت: فرمانداران و مدیران باید تمامی موضوعات را کالبدشکافی و آسیب شناسی کنند و براساس اولویت هر مساله موضوعات پیگیری و انجام شود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دولت نسبت به انتخاب مسئولان و استانداران جدیت به خرج دهد تا استانداران هم بتوانند فرمانداران انقلابی و جهادی خود را انتخاب کنند تا مردم شهد شیرین نظام اسلامی و دولت جوان انقلابی و ولایی را بچشند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۱    
استاندار تهران از کاهش 2/5 درصدی نرخ بیکاری در استان تهران نسبت به زمستان سال گذشته خبر داد. انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، در این باره گفت: بر اساس ارزیابی عملکرد دستگاه های استانداری های کل کشور ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: ما در دولت به دنبال اقتصاد مردم محور هستیم و باید مردم به میدان بیایند و تولیدکننده باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: بر اساس مصوبه شورای تامین استان، فرمانداران و روسای شورای تامین شهرستان ها می توانند با افراد مخل در امر واکسیناسیون برخورد قضایی و انتظامی کنند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۱    
اختصاصی مازنی خبر : در آئین تجلیل از برگزیدگان عرصه خدمت در دستگاه های اجرایی و فرمانداری های استان مازندران، از مدیران و فرمانداران برتر در جشنواره شهید رجایی، با حضور استاندار مازندران، نماینده ولی فقیه در استان، معاونین اقتصادی و عمرانی استانداری ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور فرمانداران شهرستان های خراسان رضوی و اعضای 73 انجمن از 31 شهرستان استان برگزار شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد نوذری درهمایش فرمانداران استان با اشاره به مدتی که در ایلام مشعول خدمت بود اظهار داشت: شاکله اصلی کار ما اخلاق مداری و مردم داری بودبه گونه ای که همواره در مواجه با مردم و مسایل مختلف تلاش شد این دو رویه همچنان درتمام مراحل حفظ شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ساری (پانا)- استاندار مازندران در نشست شورای آموزش و پرورش استان تأکید کرد با توجه به وجود هر نوع احتمال برای آموزش حضوری در سال تحصیلی جدید، از ظرفیت فرمانداران و خیّران برای آماده ساختن زیرساخت های آموزش حضوری استفاده شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان استاندار زنجان گفت: فرمانداران برای ایجاد پارک های علم و فناوری در شهرستان ها تلاش کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار زنجان با بیان اینکه در شرایط سخت معیشتی، مواجه شدن با قیمت های متفاوت برای کالاهای یکسان، روح و روان مردم را به شدت آزار می دهد، افزود: همکاری همه جانبه در تنظیم بازار، ضروری و واجب است که باید فرمانداران بر خط شوند و بسیج اصناف و سایر دستگاه ها هم به این مساله ورود کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا در خوزستان از فرمانداران خواست برای افزایش روند واکسیناسیون ضرب الاجل تعیین کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بیجار در مجلس با انتقاد از تهیه هدایا توسط استانداران، فرمانداران و بخشداران فعلی، قبل از عزل برای خودشان جهت اهدا در مراسم تودیع و معارفه، از رئیس جمهور خواستار برخورد فوری با این اقدام شد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: حمایت فرمانداران از صنعت گردشگری این استان با تخصیص اعتبار محقق می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مجلس یازدهم در تذکری بیان کرد که استانداران، فرمانداران و بخشداران قبل از اینکه عزل شوند با هزینه بیت المال اقدام به خرید هدایایی از قبیل سکه، فرش، تابلو فرش برای خود می کنند که نایب رئیس مجلس آن را مصداق تصرف در بیت المال دانست و خواست که جلوی آن گرفته شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۵    
یک وبگاه خبری – تحلیلی عربی نوشت روند احضار فرمانداران عدن، شبوه، حضرموت و المهره به ریاض در راستای فشار سعودی بر اماراتی ها برای تخلیه تأسیسات بلحاف صورت گرفته است.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۴۳    
⚡️معاون سیاسی استاندار در همایش فرمانداران: خدمات فرمانداران در مدیریت حوادث و اتفاقات قابل تقدیر است/ انتخابات ملاک خوبی برای ارزیابی فرمانداران است/ تردد زمینی از مرز مهران ممنوع است/ مساعی فرماندان در هفته دولت نمود بارزی داشت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون توسعه متوازن مجلس، با بیان اینکه استفاده از ظرفیت انسانی مناطق کمتر توسعه یافته کشور در پست های مدیریتی کشور باعث مشارکت سیاسی مردم این مناطق خواهد شد افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون کرونا در جامعه روستایی از امروز خبر داد و گفت: فرمانداران استان برای اجرایی شدن این طرح با دانشگاه علوم پزشکی همکاری کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان ایلام با بیان اینکه 79 سازمان مردم نهاد حوزه ورزش در این استان فعال است گفت: از این تعداد 48 سمن در شهر ایلام و مابقی در سایر شهرستان ها فعالیت می کنند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: برای دسترسی روستائیان به واکسن کرونا، طرح ضربتی واکسیناسیون جامعه روستایی بزودی در این استان اجرا می شود. به گزارش فکرشهر از ایرنا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سعید افروز قهرمان پرتاب نیزه رقابت های پارالمپیک 2020 توکیو طی آیینی با حضور امام جمعه جیرفت، فرمانداران جیرفت و عنبرآباد، فرمانده سپاه و جمعی از مسوولان در شرکت کشت صنعت این شهرستان تجلیل شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، “سیدسعید شاهرخی” روز یکشنبه در نشست مشترک با فرماندارن شهرستان تابعه استان همدان، افزود: این برنامه پس از تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان برای اجرا در سال 1401 ابلاغ می شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: دولت جدید کار خود را با قدرت و انرژی فراوان آغاز کرده و در این مسیر همه ما وظیفه داریم در هر پست و منصبی هستیم با جدیت و اهتمام لازم به روند تحقق اهداف سرعت بخشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان با توصیه به فرمانداران در مورد نظارت بر پوشش واکسیناسیون گفت: پوشش پایین واکسیناسیون در ایجرود و سلطانیه باید مورد بررسی قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: فرمانداران به موضوع ایجاد بازار عرضه مستقیم میوه و تره بار و سایر اقلام مصرفی مورد نیاز شهروندان، به صورت جدی ورود کنند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
حیدری با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت نان منوط به اعلام رسمی وزارت صمت است، گفت: فرمانداران بر کیفیت و وزن چانه نان در هرمزگان به ویژه مرکز استان نظارت جدی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۱    
گروه استان ها- تلاش ها در بازار استان سمنان برای ثبات قیمت کالاها با راه اندازی سامانه های الکترونیکی و ایجاد شفافیت هر چه بیشتر از این طریق در دستور کار قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: دولت تدبیر و امید با وجود شرایط تحریمی، حوادث طبیعی و شیوع کرونا برای توسعه و پیشرفت این استان از هیچ تلاشی دریغ نکرد که در این راستا نقش فرمانداران بی بدیل بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۷    
نماینده مردم همدان فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجماعی که بین نمایندگان مجمع استان برای ارائه هر گونه تعامل با وزارت کشور برای انتخاب استانداری شایسته شکل گرفته است، خطاب به گروهایی که در اتاق هایی زیرزمینی، بی توجه به محیط پیرامونی وقواعد حاکم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۱۵    
فرمانداران ژاپنی در خصوص طرح دولت برای کاهش محدودیت های کرونایی ابراز نگرانی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا در خوزستان با بیان اینکه بسیاری از شهرستان ها در زمینه واکسیناسیون در ته جدول قرار دارند، گفت: فرمانداران شهرستان های حمیدیه، دشت آزادگان، شادگان و اندیکا در خصوص افزایش پوشش واکسیناسیون، ورود جدی داشته باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمان برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی و بازگشایی برخی مشاغل را به عهده فرمانداران گذاشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در اولین نشست هم اندیشیِ فرمانداران ادوار ممسنی بزرگ بر ضرورت توجه به توسعه و عمران روستایی و محرومیت زدایی از تمام بخش های ممسنی بزرگ تاکید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: سند اشتغال پایدار برای تمام روستاهای استان تهیه و تدوین می شود تا به عنوان اسناد بالادستی مورد توجه مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران قرار گیرد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان، میزان نرخ بیکاری را با توجه به منابع این استان توجیه ناپذیر دانست و گفت: ما مسئول هستیم تا مشکلات را برطرف کنیم. به گزارش خبرنگار مهر ...
تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ائمه جمعه سراسر کشور در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته خود به مسائلی از جمله مشکلات اقتصادی و معیشتی، تغییر استانداران و فرمانداران، درخواست ها از دولت سیزدهم و توصیه ها به دولت ابراهیم رئیسی، حمایت از جوانان، مسئله فلسطین، انتخابات عراق، موضوع مذاکره و مسئله افغانستان و... پرداختند. ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان صادق خلیلیان استاندار خوزستان صبح جمع با فرمانداران شهرستان های استان خوزستان دیدار داشت. در این دیدار ضمن گفت و گو با فرمانداران در جریان آخرین وضعیت و مشکلات شهرستان ها قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۳۱    
گروه استان ها امام جمعه سمنان با تأکید بر لزوم تسریع در تغییر استانداران و فرمانداران گفت: نباید مدیران به بهانه تغییر کار مردم را رها کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۸    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان بر اهمیت اجرای پروژه های آبخیزداری تاکید کرد و گفت: فرمانداران شهرستان های سیل خیز استان برای اجرای عملیات آبخیزداری و کنترل سیل در حوزه های شهرستان ها درخواست داده اند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "هوشنگ بازوند" امروز پنچ شنبه در جلسه شورای معادن استان که با حضور دکتر حیدری رییس مجمع نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران در محل سالن تدبیر استانداری برگزار شد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی روز جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: با شیوع ویروس کرونا و به منظور شناسایی بیماران جدید طرح شهید سلیمانی با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی، بسیج و سپاه و هلال احمر و فرمانداران در سطح شهرستان های استان تهران اجرا شد که در این طرح نیروهای پزشکی بصورت خانه به [...]