دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۳:۳۶Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شوراهای اسلامی»

پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در همایشی که به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید سید رضا میرباقری، نخستین بخشدار بهاباد بعد از انقلاب درتالار شهر این شهرستان برگزارشد؛ از بخشداران سابق و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بهاباد با اهدای لوح تقدیر و هدایائی تجلیل شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۶    
رئیس کارگروه مزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار، جدیدترین اخبار را درباره سبد معیشت کارگران اعلام کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۴    
رئیس کارگروه مزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار گفت: در جلسه 15 ساعته تعیین دستمزد، دولتی ها با یک بی اخلاقی بزرگ عدد 13 میلیون و 90هزار تومان را به عنوان عدد مورد توافق در خصوص سبد معیشت کنار زدند.
تیک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
ایلنا نوشت:رییس کارگروه مزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار گفت: در آن جلسه، بی اخلاقیِ بزرگی اتفاق افتاد؛ این عدد به بیرون جلسه راه یافت و بعد از آن هم با ارائه ی یک فرمول کاملا جدید که خارج از رویه ی سال های گذشته شورایعالی کار بود ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کارگروه مزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار گفت: در جلسه شورایعالی کار، بی اخلاقیِ بزرگی اتفاق افتاد؛ دولتی ها با یک فرمول کاملا جدید که خارج از رویه ی سالهای گذشته شورایعالی کار بود، به عدد 7 میلیون و نهصد هزار تومان رسیدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۱    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان لردگان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: شهرداری شهر سردشت ماشین آلات لازم برای انجام اقدامات عمرانی را ندارد.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان در نشست شورای اداری شهرستان سرباز تاکید کرد: علاوه بر مسئولان دستگاههای اجرایی، شورای شهر و شهرداری نیز باید فعالیت شان را بیشتر کنند. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار آذربایجان شرقی گفت: طبق قانون، مرجع تعیین دستمزد کارگران شورای عالی کار است و استناد به افزایش حقوق کارمندان در بودجه و تأکید بر افزایش حقوق کارگران هیچ وجاهت قانونی ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۴    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان خانمیرزا در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه این استان صنعت ندارد، گفت: استان چهارمحال وبختیاری را می توان با ایجاد صنایع کوچک تر، شهرک های گلخانه ای و کشاورزی، کارگاه های کوچک و زودبازده در اطراف شهرهای کوچک و روستاها توسعه داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس کارگروه مزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار گفت: در جلسه شورایعالی کار، بی اخلاقیِ بزرگی اتفاق افتاد؛ دولتی ها با یک فرمول کاملا جدید که خارج از رویه ی سالهای گذشته شورایعالی کار بود، به عدد 7 میلیون و نهصد هزار تومان رسیدند.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۲    
در همایشی که به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره شهید سید رضا میربا قری نخستین بخشدار بهاباد بعد از انقلاب درتالار شهر این شهرستا ن برگزارشد از بخشداران سابق ، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بهاباد بااهدای لوح تقدیر و هدایائی تجلیل شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۴    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان خانمیرزا در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه شهرستان های محروم در توزیع اعتبارات باید به صورت ویژه دیده شوند، گفت: اعضای شوراهای اسلامی باید آینده نگر باشند و تنها به چهار سال فعالیت خود نگاه نکنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۰    
رئیس شورای اسلامی بخش میانکوه اردل گفت: شورای اسلامی یک پارلمان محلی برای پیگیری مطالبات و معضلات مردمی است که نباید برخلاف موازین و مقررات حرکت کند و قانونمندی اساس کار آن باشد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۸    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان بن در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: میزان محرومیت در شهرستان ها در توزیع اعتبارات باید مد نظر باشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گلستان اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از مسافران نوروزی تنها گلستان را به عنوان معبر می بینند اما نقش شهرداران در تبدیل استان به مقصد گردشگری و ماندگاری مسافران کلیدی است. ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
چطور وقتی هر ماه، تورم نقطه به نقطه ی خوراکی ها بالای 60 و 70 درصد بوده، سبد معیشت 9 میلیونیِ اسفند پارسال در عرض یکسال، فقط سه میلیون و خرده ای افزایش یافته و به 12 میلیون و 479 هزار تومان رسیده؟
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۲    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان فارسان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: در بسیاری از روستاها فضای مجازی تبدیل به آسیب شده است.
سیمان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۸    
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه به گزارش سیمان خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان داراب، در ابتدای این دیدار آقای آبسالان به عنوان عضو شورای کار سیمان داراب و یکی از اعضای کانون هماهنگی شوراهای استان فارس با ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت های انجام شده ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۰    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان خانمیرزا در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: این استان با توجه به مساحت، رتبه بیست وششم کشور را در ساخت آزادراه دارد، با این وجود شاهد تشدید تصادفات و حوادث رانندگی، افزایش تلفات انسانی و مالی در سطح آن هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۸    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان کیار در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری با اشاره به اهمیت خط کشی راه های روستایی این شهرستان گفت: مشکلات روستاهای استان چهارمحال وبختیاری باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد و خط کشی مسیر روستاهای کیار از جمله مطالبات مردم این شهرستان است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی حیات ؛ امروز مجدد جلسه کمیته مزد به منظور بررسی بیشتر ابعاد و محاسبات سبد معیشت برگزار خواهد شد. محسن باقری ، رئیس کارگروه مزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور می گوید: در جلسه دو روز گذشته شورای عالی کار ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امروزه نه تنها موضوع مدیریت یکپارچه شهری در بین دولتمردان مطرح نیست، بلکه با برخی از قوانین و اصرار ورزی ها در جهت کاهش اختیارات شوراهای اسلامی شهرها گام برداشته می شود. مسئول وبسایت اصفهان زیبا ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه به شوراهای اسلامی شهرها کمتر از حد قانونی توجه می شود، گفت: با کاهش اختیارات شوراهای اسلامی شهرها حق وحقوق مردم نیز نادیده گرفته می شود، چراکه اعضای پارلمان های شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم پیگیری مطالبات آن ها در سطح شهر هستند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امروزه نه تنها موضوع مدیریت یکپارچه شهری در بین دولتمردان مطرح نیست، بلکه با برخی از قوانین و اصرار ورزی ها در جهت کاهش اختیارات شوراهای اسلامی شهرها گام برداشته می شود.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان اردبیل بر ضرورت استفاده از ظرفیت شوراهای اسلامی شهر و روستا در حل مشکلات مردم تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به بروز برخی اختلافات و مسائل که مانع پیشرفت و توسعه استان است، گفت: نظارت و کنترل بر عملکرد شهرداران و دهیاران بر عهده شوراهای اسلامی شهر و روستا است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۰    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان بن در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری با تاکید بر رفع مشکلات بیماران پیوندی این استان گفت: تأمین دارو و انجام آزمایش های لازم برای بیماران پیوندی این استان باید در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی قرار گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران، در نامه ای خطاب به ریاست شورای نگهبان، خواستار حل مشکل دستمزد کارگران دولت شد.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
شمارش معکوس برای تعیین دستمزد 1402 آغاز شده است اما روز گذشته هم تعیین نرخ سبد معیشت تعیین نشد و مذاکره سه جانبه بین نمایندگان کارگران، کارفرمایان و وزرا ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۱    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان سامان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری با تاکید بر لزوم احداث بیمارستان محلی این شهرستان گفت: برای راه اندازی و استفاده از دستگاه های سونوگرافی که در انبار مرکز شبانه روزی شهر سامان قرار دارد، باید پزشک با تخصص های مربوطه در نظر گرفته شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۱    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان بروجن در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری با تاکید بر ضرورت راه اندازی اورژانس خیرساز بروجن در شهرک الهیه گفت: حضور پزشک شبانه روزی برای این روستا ضروری است.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۴    
به گزارش عصرهمدان ؛ علی حسن حیدری جو در نشست با دهیاران، شوراهای اسلامی شهر و روستا و بخشدار شهر جهانی سفال لالجین با تاکید بر امنیت و ارامش شهروندان خواستار مشارکت همگانی برای تولید امنیت شد و گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به مکاتبه وزیر محترم کشور با شورای فرهنگ عمومی کشور مبنی بر نامگذاری21 اسفند ماه به نام روز خادمان آرامستان ها ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
زمان دقیق تعیین دستمزد کارگران هنوز مشخص نشده است و به گفته برخی از نمایندگان مجلس ممکن است به سال آینده موکول شود.
هیات تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان به ریاست سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار وبا حضور رییس دادگستری شهرستان و نماینده شورای اسلامی استان تشکیل و با پیشنهاد شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر مبنی بر افزایش میانگین40 درصدی دفترچه عوارض محلی و پیشنهاد شهرداریها و شورای اسلامی شهرهای گز ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۴    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری کردکوی،نشست هفتگی و دوره ای مولایی فر فرماندار کردکوی با تعدادی از دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی برگزار شد. ...
برونسی: باید از کلیه ظرفیت های موجود در شهرستان تربت حیدریه برای افزایش پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استفاده کرد با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و دهیاران و شوراهای اسلامی تربت حیدریه جلسه ستاد راهبردی توسعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۸    
حمیدرضا نجفی بخشدار مرکزی شهرستان با حضور در روستاهای مورچه خورت،دهلر،بیدشک،سه ،ضمن جلسه با اعضای شوراهای اسلامی ودهیاران روستاهای مذکور بصورت چهره به چهره با تعدادی از مردم گفتگو و درخصوص رفع مشکلات و مسائل مربوطه بویژه برنامه ریزی در راستای توسعه اشتغال پایدار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امورشهری و شوراهای اسلامی استانداری البرز با بیان اینکه یک هزار و 500تن زباله روزانه در این استان تولید می شود، گفت : تردد کامیون ها و سایر خودروهای حمل زباله بدون استفاده از روپوش در این استان ممنوع است.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کاشف اسرار – پل ارتباطی روستای شادکوه رضوانشهر که بدلیل قدمت بالا و حوادث تخریب شده بود، با پیگیری های فرماندار رضوانشهر ، جمعی از خیرین، شوراهای اسلامی و دهیاران و اهالی روستای مربوطه احداث و بازسازی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
بخشدار شهمیرزاد گفت: دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهای بخش شهمیرزاد در زمینه خدمت رسانی مطلوب به مسافران آمادگی کامل دارند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۲    
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین از برگزاری 47 دوره آموزشی برای حدود 4500 نفر از مجموعه مدیریت شهری و شوراهای اسلامی شهرهای استان در سالجاری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۶    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان فارسان در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهتمام در فرهنگ سازی برای احداث مدارس خیرساز در تمام شهرستان ها، گفت: به منظور استفاده از ظرفیت های شورای اسلامی استان و مجمع خیرین مدرسه ساز، تفاهم نامه ای منعقد و بندهای آن به صورت ویژه پیگیری شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۷    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان بروجن در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: تامین به موقع آب آشامیدنی در نقاط مختلف شهری، روستایی و عشایری از مهم ترین اولویت های مسئولان شهرستان بروجن است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۳    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان بن در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور احداث مهمانسرا برای مسافران و گردشگران منطقه و توسعه گردشگری و اشتغال زایی در این شهرستان لازم است راه و شهرسازی استان زمینی را به شهرداری بن واگذار کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۴    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان سامان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: یکی از مشکلات اساسی مردم شهرستان سامان صدور اسناد مالکیت معارض برای اراضی حاشیه زاینده رود بوده و رسیدگی به این موضوع و ابطال سند معارض زمین های کشاورزی این شهرستان از خواسته های بحق و قانونی مردم آن است.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۵    
نشست مسئولان شهرستان دماوند با دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی دماوند برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۸    
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: تاکنون مشکلات زیادی درباره اجرای ماده 101 قانون شهرداری ها برای شوراهای اسلامی شهر و شهروندان پیش آمده است و شورا پیگیری های لازم به منظور رفع این خلا قانونی را در دستور کار قرار خواهد داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۲    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان لردگان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: اگر شوراهای اسلامی تعامل بیشتری با هم داشته باشند در انجام امور موفق تر خواهند بود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۵    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان فارسان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: چهارمحال وبختیاری جزو استان های کم برخوردار بوده و محرومیت های زیاد آن باعث ایجاد مشکلات متعددی در سطح استان شده است، اما اصلی ترین معضل شهرستان فارسان آب آشامیدنی است.