سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۸:۱۷Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شوراهای اسلامی»

استانها / البرز علیرضا قره حسنلو از معرفی شوراهای برتر اسلامی استان همزمان با روز شوراها خبر داد و در این باره گفت کمیته ای متشکل از شوراهای اسلامی استان و استانداری البرز وظیفه ی انتخاب شوراهای برتر را بر عهده خواهند داشت.
هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۳    
جوابیه مجمع شوراهای اسلامی و دهیاریهای محور چلاو و توضیح هرازنیوز راهبری نوشته فاجعه ای در شرف اتفاق در آمل امروز با بیل ممکن فردا با فیل غیر ممکن!+ویدیو سوال شما از مسئولان : هزینه عوارضی کجا هزینه میشود؟
هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۳    
سوال شما از مسئولان : هزینه عوارضی کجا هزینه میشود؟ راهبری نوشته جوابیه مجمع شوراهای اسلامی و دهیاریهای محور چلاو و توضیح هرازنیوز حسن شاه نوری در گفتگو با هرازنیوز از تخریب پر ابهام دو سالن ورزشی این شهر پرده برداشت/ ویدیو
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ علی قاسم پور در پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای شهرستان با تاکید بر تقویت شوراها و ایجاد تعامل بین اعضای آنها اظهار داشت : آنچه میتواند شوراهای اسلامی را در رسیدن به اهداف آنها که همان عمران و آبادانی و خدمت به مردم است یاری کند، همکاری و همراهی های آنان است ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در دیدارهای جداگانه با هیأت مدیره های خانه کارگر و کانون شوراهای اسلامی کار در استان اصفهان ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو بر ضرورت افزایش تولید تأکید کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۷    
در این نشست ، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان؛ از تعامل مثبت اعضای هیات مدیره کانون در ارتباط با وظایف اداره کل قدردانی نمود. اشرفی، آرامش بین تشکل ها را در شرایط موجود مرهون همدلی و تعامل مثبت فی مابین دانسته که در استان شکل گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ساری- رییس شورای اسلامی مازندران گفت: طرح دولت یاوری توسط شوراهای اسلامی برای حمایت از اجرایی می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی کار و عضو کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: در مورد ماده 41 قانون کار و فرمول تعیین مزد در این قانون، متن تبصره ها درباره نسبت افزایش مزد و تورم الزام آور است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل دفتر شهری و شوراهای اسلامی استانداری بوشهر از انعقاد 120 پروژه فوق العاده در شهرداری های استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - استاندار البرز از مدیران استان از جمله شهرداران و شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست برای تامین نیازها و رضایتمندی مردم با تمام ظرفیت ها و توان پای کار بیایند.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی جهان صنعت نیوز، حسین حبیبی، عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور، با بیان اینکه صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مصداق بارز قانون شکنی است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۰    
کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان مرکزی با صدور بیانیه ای تمام احاد مردم استان مرکزی الخصوص کارگران زحمت کش و صنعتگران این استان را به حضور پرشور و اثر گذار در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس کانون عالی شوراهای اسلامی کار گفت: معتقدم سپردن تعیین دستمزد به مجلس، به صلاح کشور، مجلس و جامعه هدف نیست.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۹    
به گزارش زیرنویس، رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: هر چند رضایت جامعه کارگری در تعیین دستمزد تامین نشد، اما از منظر قانونی مباحث درباره تعیین دستمزد پایان یافته است ، مگر اینکه قرار باشد به توافقی برسند و رایزنی هایی صورت گیرد، اما از نظر قانونی مزد به تصویب رسیده و آیین [...]
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل دفتر شهری و شوراهای اسلامی استانداری بوشهر گفت: ارتقاء درجه 6 شهرداری دراستان توسط این دفتر و با تایید سازمان شهرداری ها ودهیاری های وزارت کشور ابلاغ شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۶:۲۱    
عضو هیئت مدیره کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار خراسان رضوی گفت: در سال 1369 در قوه مقننه تصویب شده که شورای عالی کار نسبت به دستمزد کارگران اظهار نظر کند. کاری که قبلا قانون گذاری شده و بخواهند آن را تفویض اختیار کنند، دیگر وزارت کار چه نقشی دارد؟
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۹    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دبیر ستاد سفر شهرستان طبس گفت: مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری، مدیرکل امور عشایر استان ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور از امضای چند کارزار اینترنتی از سوی کارگران برای ابطال مصوبه مزدی و استیضاح وزیر کار خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان آذربایجان شرقی گفت: در کنارِ سرکوبِ مزدی که البته مختصِ امسال نیست، کارگران با مشکلِ چندساله ی نداشتنِ امنیتِ شغلی مواجه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
هنوز طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران در مجلس یازدهم تعیین تکلیف نشده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
همه ساله درهنگامه هیاهوی خریدهای سال نو مردم ؛ان سوتر در ساختمان وزارت کار درشورای عالی کار؛ کشمکش هایی بین نماینده کارفرمایان دولتی (بخوانید وزیرکار و اقتصاد) و نماینده کارفرمایان بخش خصوصی با نمایندگان کانون عالی شوراهای اسلامی کاربرسر تعیین مزد کارگران فلاکت زده درجریان هست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس کانون عالی هماهنگی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: واقعیت این است که دولت کمر تورم را نشکست و تنها کمر کارگران و بازنشستگان زیر این تورم شکسته است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: محسن باقری تاکید کرد: مردم و کارگران در جلسات شورای عالی کار امسال که پخش شد، دیدند که مسئولین دولتی وعده های سال گذشته خود در شورای عالی کار را به یاد نیاورده و انکار می کردند. محسن باقری (عضو شورای عالی کار و عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار تهران) به اعلام [...]
سلام نو / دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی کار گفت: مردم و کارگران دیدند که مسئولین دولتی وعده های سال گذشته خود در شورای عالی کار را به یاد نیاورده و انکار می کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری زنجان گفت: 10 هزار و 740 میلیارد ریال اعتبار از ابتدای سال جاری تاکنون به صورت نقدی به شهرداری های استان پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۶    
کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان آذربایجان شرقی در بیانیه ای نوشت: روح و روان جامعه کارگری کشور رنجورتر از آن است که تحمل تازیانه بی قانونی و بی تدبیری حضرات را داشته باشد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گردهمایی 1000 نفر از شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای خراسان رضوی، مدیران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرمانداران، بخشداران و فرماندهان نظامی و انتظامی در تالار همایش های مجتمع شهدای سلامت مشهد برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۲    
مسئولین شوراهای اسلامی کارخانه ها و شرکت های دزفول؛ در آیینی از سوی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان تجلیل شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
احمد توکلی، سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران، گفت: شوراهای اسلامی نظارت مستمر بر عملکرد مدیران مرتبط داشته باشند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز احمد توکلی سه شنبه شب در هجدمین اجلاسیه شورای اسلامی استان مازندران که به میزبانی قائم شهر برگزار شد، با بیان اینکه شوراهای اسلامی مظهر مردم سالاری دینی در کشور هستند ...
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: تجربه نشان داده باشگاه های ورزشی خصوصا باشگاه هایی که در زمینه فوتبال درایران فعالیت دارند ازسود دهی مناسب برخوردارنیستند واگرغیرازاین بود قطعا واگذاری باشگاهی همچون پرسپولیس مورداستقبال بخش خصوصی قرارمی گرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت اقتصاد، با حکم سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی حمیرا ریگی زیروکی به عنوان مدیرعامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: به همت مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری معاونت های درمان، واحدهای شناسایی و فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه های علوم پزشکی کل کشور و مشارکت فعالانه شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها طرح کاشت نهال های مثمر به یاد اهداکنندگان زندگی در هفته ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عمر شوراهای اسلامی شهر در کهگیلویه و بویراحمد رو به اتمام است، اما هنوز خیلی از شهرداری های استان کهگیلویه و بویراحمد بدون شهردار هستند. چنین وضعیتی موجب متوقف شدن کار و تلاش می شود و مسئولان بالادستی باید فکری به حال این وضعیت کنند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار تهران،گفت: در بحث اعطای تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده، برخی بانک ها به تعهدات خود عمل نمی کنند و با بهانه های مختلف مردم را پی نخود سیاه می فرستند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مریم فکری: با وجود این که فردا اولین جلسه شورای عالی کار برای بررسی رقم دستمزد 1403 برگزار می شود، اما هنوز گزارش یا رقمی به طور رسمی از سبد معیشت کارگران اعلام نشده است. ...
استانها / چهارمحال و بختیاری دغدغه و اولویت دولت روستاها می باشد افزود: جلسات به صورت شهرستانی با حضور کلیه شوراهای اسلامی بخش به صورت دوره ای و مرتب برگزار تا مشکلات با حضور حداکثر دو مدیر دستگاه اجرایی در هر جلسه مرتفع شود.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۲    
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با راه اندازی قرارگاه اجتماعی و تعیین خانه محله ها، مشکلات و موانع محله های هدف بخوبی احصا شده و اراده و اعتمادی از بطن مردم برای پیگیری مشکلات شکل گرفته است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۶:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته مزد کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران گفت: از ابتدای بهمن ماه تا اواخرِ هفته ی پیش سه جلسه با حضورِ اعضای کانون و برخی از نمایندگانِ کارگری برگزار شد و در نهایت نرخ سبد معیشت برای تهران، با توجه به قیمتهای بهمن ماه و برای یک خانوار 4 نفره با کالری 3هزار ...
گیلانستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۷    
تغییر در ترکیب اعضای شوراهای اسلامی شهرهای گیلان دور از انتظار نیست!
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۶    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ این جلسه با هدف ایجاد بهره مندی مسافران از ظرفیت ها و جاذبه های توریستی و گردشگری در مناطق روستایی استان برگزار شد . ...
کمیسیون ها / عمران و حمل و نقل رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استان ها گفت: طرح نظام نامه آموزش شوراهای اسلامی پایه و فرادست و طرح استفساریه با موضوع شمول تبصره 2 ماده 2 قانون درآمدهای پایدار برای شرکت های مخابرات و توزیع نیروی برق تصویب شد.
کمیسیون ها / حقوقی و نظارت علی رضائیان گفت: در راستای اجرای تبصره 1 ماده 25 دستورالعمل طرح ها و لوایح مبحث سوم نحوه نظارت بر شوراهای اسلامی استان ها، 5 نفر جهت تشکیل کمیته انطباق مصوبات شورای اسلامی استان ها، به هیئت رئیسه این شورا پیشنهاد شد.
استانها / چهارمحال و بختیاری شیروانی با اشاره به عدم احترام و حفظ جایگاه شوراهای اسلامی در میان مسئولین خواستار شد ملاقات اعضای شوراهای اسلامی روستا و یا حداقل روسای شوراهای اسلامی بخش ها با مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولین ارشد استان بیش از بیش توجه شود و در اتاق آنها را بر روی منتخیبن ...
استانها / چهارمحال و بختیاری نادر امینی با پیشنهاد تشکیل گروه کارشناسی برای شوراهای اسلامی گفت: انجام کار پژوهشی و تحقیقی در مورد شوراهای اسلامی روستا تاکنون انجام نشده که پیشنهاد می شود عملکرد شوراهای اسلامی در قالب فعالیت پژوهشی به مسئولان و مردم ارائه شود چراکه شوراهای اسلامی روستاها ...
استانها / چهارمحال و بختیاری به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، اولین جلسه هم اندیشی روسای شوراهای اسلامی بخش های تابعه استان به همت شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در محل سالن جلسات شورای اسلامی استان تشکیل ...
استانها / چهارمحال و بختیاری شوراهای اسلامی بخش دارای هیچ گونه منابع درآمدی نبوده و از حق الجلسه اعضای این شورا که صرف نظر کنیم حتی در تامین هزینه ایاب ذهاب باید از جیب شخصی هزینه نمایند که می طلبد نمایندگان در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان شوراها در شورای عالی استانها این معضل را بررسی و ...
استانها / چهارمحال و بختیاری بهمن میری در اولین جلسه هم اندیشی روسای شوراهای اسلامی بخش های تابعه استان که به همت شورای اسلامی استان و با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری تشکیل شد ...
استانها / چهارمحال و بختیاری رئیس شورای اسلامی بخش ناغان گفت: به حق و حقوقات شوراهای اسلامی روستاها و عدم برابری آن ها با دهیاران اتخاذ تمهیدات در خصوص اعطای تسهیلات به اعضای شوراهای اسلامی روستا توجه نمی شود.