سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۱۹:۳۲May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتبار عمرانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۰    
فرماندارسردشت گفت: حدود 800 میلیارد ریال اعتبار عمرانی در سردشت هزینه شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۶    
گرگان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان گفت: تاکنون 50 هزار میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی سفر دور نخست دولت سیزدهم به این استان برای اجرای طرح های مهم و اولوبت دار تخصیص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرکرد ، بن، سامان و فرخشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت تقویت زیرساخت های عمرانی در حوزه تعلیم و تربیت گفت: امسال 150 هزار میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی کشور به آموزش و پرورش تخصیص داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۹    
سمنان - ایرنا - پیشرفت 65 درصدی ساخت نهضت ملی مسکن سمنان، شکست نماینده شاهرود در لیگ دسته یک فوتسال کشور، افزایش 330 درصدی اعتبار عمرانی سفر دولت، و تاکید بر ظرفیت سریال سازی شهدای تیم فوتبال آزادی، از مهم ترین اخبار خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان سمنان از هشتم تا چهاردهم اردیبهشت بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: اعتبارات عمرانی این استان در دور دوم سفر آیت الله رئیسی در مقایسه با نخستین سفر دولت سیزدهم بیش از 330 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - استاندار سمنان گفت: اعتبارات عمرانی این استان در دور دوم سفر آیت الله رئیسی در مقایسه با نخستین سفر دولت سیزدهم بیش از 330 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان گفت: با تلاش های صورت گرفته بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی استان افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۳    
گنبدکاووس- ایرنا- فرماندار گنبدکاووس از اختصاص 2 هزار و 133 میلیارد ریال اعتبار عمرانی از منابع تملک دارایی های سرمایه ای استان گلستان به این شهرستان خبر داد و گفت: با این اعتبارات که مربوط به سال مالی 1402 است پیشبرد عملیات عمرانی 136 پروژه در مناطق شهری و روستایی مورد توجه قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: اکنون بیش از 12 هزار و 800 میلیارد ریال از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در حساب دستگاه های اجرایی استان رسوب کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان هواشناسی گفت: اعتبار این سازمان در سال جاری حدود 30 درصد در بخش عمرانی و حدود 35 تا 37 درصد در بخش هزینه ای افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار آزادشهر گفت: 680 میلیارد ریال از منابع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای این استان مربوط به سال 1402 برای تکمیل عملیات اجرایی پروژه های عمرانی و زیرساختی این شهرستان در بخش های گوناگون اختصاص یافته است.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد گفت: بلوار آیت الله ابوترابی به طول 1550 متر و با اعتبار عمرانی بالغ بر 100 میلیارد ریال تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد . ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود_ استاندار سمنان گفت: 815 میلیارد تومان اعتبار عمرانی از محل سفر دور اول رئیس جمهور به استان برای پروژه های شاهرود اختصاص یافت و تامین آب شرب پایدار ویژه شهرستان نیز از منابع کوه شاهوار در دستور کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: در سال جاری بیش از 10 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی از محل های مختلف برای استان پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سنندج_فرماندار سنندج با اشاره به افتتاح 19 طرح عمرانی و خدماتی در بخش سیروان سنندج گفت: امسال 42 میلیارد تومان اعتبار عمرانی به بخش سیروان اختصاص یافته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات نوشت: محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهوری در حاشیه جلسه دیروز هیات دولت با اعلام این مطلب گفت: بعد از سفر اول رئیس جمهوری نزدیک به 26 هزار میلیارد تومان منابع وارد استان هرمزگان شده است که از این میزان 15 هزار میلیارد تومان تسهیلات بوده و 11 هزار میلیارد تومان هم اعتبار عمرانی [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 23 هزار و 250 میلیارد ریال به صورت تخصیص نقدی و یک هزار و 410 میلیارد ریال نیز به صورت تخصیص اسنادی در مجموع 24 هزار و 660 میلیارد ریال برای طرح های عمرانی این استان ابلاغ شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: پیش بینی می کنیم تا پایان سال 1500 میلیارد تومان به طرح های عمرانی استانی و ملی استان لرستان اضافه تخصیص خواهیم داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۱    
زنجان- استاندار زنجان گفت: بودجه مصوبات سفر رییس جمهور به زنجان دوبرابر اعتبار عمرانی تخصیصی استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رشت- سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از اختصاص بیش از 7 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی به استان خبر داد و گفت: 10 هزار میلیارد تومان به پروژه های سفر ریاست جمهوری پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خزانه داری کل کشور از یکم تا بیستم دی امسال، 33 هزار میلیارد تومان اعتبار به پروژه های عمرانی پرداخت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل فرماندار اردبیل در جلسه با مسئولان شرکت توزیع نیروی برق استان و شهرستان گفت: در طول سه سال گذشته حدود 500 میلیارد تومان در حوزه برق شهرستان اردبیل هزینه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار ارومیه گفت:هفت هزار و 646میلیارد ریال اعتبار عمرانی ویژه به شهرستان ارومیه تخصیص یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: همزمان با دور سفر ریاست جمهور به استان البرز، بیمارستان شهید سلیمانی فردیس کرج با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.
مدیرعامل شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران از رشد 9 برابری حجم ریالی اعتبار عمرانی طرح های این شرکت در سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: 240 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی ماده 17 در قالب 23 طرح در بخش های مختلف تسهیلاتی برای سیل سال قبل به شهرستان بن اختصاص داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و 620 میلیارد ریال اعتبار عمرانی بازسازی بخشی از طرح های خسارت دیده در سیلاب مردادماه سال 1401 در این استان به تعداد 278 پروژه جذب و هزینه شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۵   + ۶۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: عملیات زیربنایی و روبنایی با 700 میلیارد تومان اعتبار در شهر جدید پرند اجرا می شود که شهرک مسکونی اعتمادیه در پرند با ظرفیت 10هزار نفر ایجاد خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سرپل ذهاب گفت : حدود 120 میلیارد اعتبار از محل سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه در راستای اجرای پروژه های عمرانی بخش های تابع شهرستان سرپل ذهاب مصوب شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۵:۰۲    
روزنامه ایران: آیا مانع اصلی در برابر حل معضل خشکسالی، کم آبی، طوفان گرد وغبار در سیستان و بلوچستان بحث اختصاص اعتبار لازم بوده است؟ آیا دولت های مختلف در چهار دهه گذشته به مسأله معضل های محیط زیستی سیستان و بلوچستان بی توجه بوده اند؟ کارشناسان یادآور می شوند فقط در یک مورد اعتبار اختصاص یافته به ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان از جذب 200 میلیارد تومان اعتبارات عمرانی برای پروژه های ورزشی این استان طی دو سال مالی اخیر خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا های استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون بیش از شش هزار میلیارد ریال اعتبار در بخش ایجاد جوی، جدول، ابنیه، دیوار حائل و سایر طرح های عمرانی هزینه شده است.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: در سالی که گذشت بالغ بر 169 میلیارد تومان اعتبار عمرانی در فیروزکوه که بالاترین رتبه اعتبارات عمرانی استان را کسب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام با بیان اینکه اعتبارهای عمرانی استان در سال جاری به 18 هزار و 410 میلیارد ریال رسیده است گفت:این اعتبار در مقایسه با سال گذشته 64 درصد رشد داشته است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در سال گذشته 51 میلیارد تومان اعتبار عمرانی و 300 میلیارد تومان تسهیلات بانکی به بخش های مختلف آسیب دیده از حوادث طبیعی در استان پرداخت شد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- پایگاه خبری تحلیلی هشت صبح نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش های روزهای پایانی شهریور از دیوان محاسبات استان و کشور حاکیست تعداد قابل توجهی از ادارات کل استان متاسفانه باوجود تمامی تذکرات در جلسات متعدد به ویژه نشست برنامه ریزی استان ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش های روزهای پایانی شهریور از دیوان محاسبات استان و کشور حاکیست تعداد قابل توجهی از ادارات کل استان متاسفانه باوجود تمامی تذکرات در جلسات متعدد به ویژه نشست برنامه ریزی استان، هنوز موفق به جذب اعتبارات عمرانی استانی نشده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - فرماندار بوشهر گفت: فرمانداری مرکز استان برای سال 1402، 6000 میلیارد ریال اعتبار عمرانی دارد که تلاش می شود به نحو مطلوب در مسیر توسعه این شهرستان قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۲    
مدیرانی که اعتبار عمرانی دستگاه های اجرایی را برگشت بزنند، برکنار می شوند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان در امسال، 20 هزار میلیارد ریال اعتبار به استان ابلاغ شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه یاسوج گفت: در سفر دور دوم رئیس جمهور به استان 2 هزار میلیارد ریال اعتبارات عمرانی و زیرساختی برای این دانشگاه در نظر گرفته شد که هزار میلیارد ریال آن برای ساخت خوابگاه های متأهلی است و هزار میلیارد ریال دیگر نیز به حوزه های زیرساختی به ویژه پروژه های ناتمام و تجهیز آزمایشگاه مرکزی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۹:۲۳    
گرگان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: از زمان آغاز فعالیت دولت سیزدهم تاکنون 2 هزار و 180 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی در شهرک های صنعتی این استان جذب شد که این رقم 251 درصد بیشتر از 2 سال آخر دولت قبل است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان اصفهان گفت: برای اتمام پروژه های نیمه کاره در اصفهان، 110 میلیارد تومان اعتبارات عمرانی جذب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۶    
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار گیلانغرب گفت: 647 میلیارد و 970 میلیون ریال اعتبار در سال جاری برای اجرا و تکمیل 85 طرح عمرانی به این شهرستان اختصاص یافت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
منظور خبرداد که 60 هزار میلیارد تومان از واگذاری تملک دارایی های سال گذشته دستگاه های اجرایی در حساب های بانکی موجود است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: مجموعه اقدامات در سازمان برنامه باید به این سمت باشد که بانک مرکزی بتواند سیاست کنترل نقدینگی و پایه پولی را به خوبی انجام دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
داود منظور گفت: مجموعه اقدامات در سازمان برنامه باید به این سمت باشد که بانک مرکزی بتواند سیاست کنترل نقدینگی و پایه پولی را به خوبی انجام دهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۸    
داود منظور گفت: مجموعه اقدامات در سازمان برنامه باید به این سمت باشد که بانک مرکزی بتواند سیاست کنترل نقدینگی و پایه پولی را به خوبی انجام دهد. تیتربرتر ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار پاوه گفت: از محل تملک دارایی های استان، سوخت و متوازن 766 میلیارد و 606 میلیون ریال اعتبار عمرانی به این شهرستان مرزی اختصاص یافته است.