دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۹:۰۲Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتبار عمرانی»

استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان از اختصاص بیش از 47 میلیارد تومان عوارض آلایندگی خبر داد و گفت: با تخصیص این اعتبار در آینده نزدیک شاهد تغییر در چهره شهرها و روستاهای این شهرستان خواهیم بود و مردم حلاوت و شیرینی خدمت رسانی را با مدیریت درست تخصیص اعتبارات خواهند چشید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۲۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی گفت: اعتبار عمرانی سال 1402 استان آذربایجان غربی به میزان 41 هزار میلیارد ریال در نظر گرفته شده که نسبت به سال جاری با رشد 25 درصدی همراه بوده است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اردبیل تحقق مطالبات مردمی در محلات را اولویت مجموعه شهرداری عنوان کرد و گفت: به منظور تکمیل زیرساخت های شهری 45 میلیارد تومان اعتبار عمرانی به مناطق 5 گانه شهرداری اردبیل تخصیص یافت.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر اعتبارات مصوب عمرانی استان را 2 هزار میلیارد تومان دانست و گفت: تاکنون 250 میلیارد تومان اعتبار استانی به دستگاه های اجرایی استان بوشهر تخصیص یافته است.
روزنامه بیرجند امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۲۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: سهم خراسان جنوبی از اعتبارات عمرانی دور اول سفرهای استانی رئیس جمهور برای سال 1400 حدود 900 میلیارد تومان بود که بیش از هزار میلیارد تومان جذب شد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حمایت از تولید یکی از مهمترین راهبردهای اقتصادی دولت سیزدهم بوده است. بر همین اساس یکی از اقدامات دولت سیزدهم برای حمایت از بخش تولید کشور ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۲۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار تالش بر اهمیت محرومیت زدایی در شهرستان تاکید کرد و خواستار جدیت دستگاه های اجرایی در ارسال وضعیت طرح ها جهت جذب اعتبارات شد.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تصویب اختصاص 50 هزار میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات در سفر ریاست جمهوری به استان گفت گفت: از مجموع 20 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی مصوب در سفر رییس جمهور به این استان، 22 درصد سهم سال 1401 از این اعتبار تخصیص یافته است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۳:۰۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: تاکنون 740 محصول دانش بنیان در مازندران شناسایی و در شورای برنامه ریزی و توسعه استان 84 میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای ارتقای شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه در سفر ریاست جمهور به استان کرمان 230 میلیارد تومان اعتبارعمرانی برای پروژه های ورزشی بالای 50 درصد پیشرفت در نظر گرفته شد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
منصوری با بیان اینکه منابع راه آهن خراسان جنوبی با موافقت رهبر انقلاب از محل تهاتر نفت تامین می شود، گفت:در راستای اجرای این دور از سفر به خراسان جنوبی یک هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار عمرانی علاوه بر تعهدات قبلی برای پروژه های استان تخصیص می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در این سفر قرار نبود اعتبار جدیدی تعریف شود، اما با دستور رئیس جمهور، مقرر شده که یک هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی علاوه بر تعهدات قبلی برای طرح های استان تعریف شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سمنان با بیان اینکه 500 میلیارد تومان به اعتبارات عمرانی مصوب سفر رئیس جمهور به این استان افزوده شد، گفت: از زمان سفر رئیس جمهور به استان در آبان ماه گذشته تاکنون یک هزار و 200 میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی مصوب سفر به این استان پرداخت شده است.
توقف 5 ساله ساخت ساختمان فنی انتقال خون کردستان با تزریق اعتبار 240 میلیارد ریالی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پایان یافت و عملیات اجرایی آن از سر گرفته شد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۰    
رکنا: استاندار لرستان به مناسبت 16 آذر روز دانشجو با حضور در کلاس های درس دانشجویان دانشگاه لرستان، در جلسه پرسش و پاسخ ، گزارشی از عملکرد یک سال گذشته خود را ارایه کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: استاندار لرستان گفت:اعتبار عمرانی لرستان بیش از 20 برابر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- استاندار لرستان از تخصیص 11 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی برای پروژه های این استان از سوی دولت خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان گفت: پروژه پیاده روسازی حاشیه زاینده رود در منطقه یک با اعتبار عمرانی بالغ بر 20 میلیارد ریال و با پیشرفت فیزیکی 60 درصد در حال اجرا است.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
300 میلیارد تومان اعتبار عمرانی مصوب سفر رییس جمهور و هیات همراه به استان( مرداد ماه امسال) برای این شهرستان جذب شده است | ارائه گزارش از وضعیت پروژه ها فرصتی برای پایش عملکرد و پیشرفت پروژه است و دستیابی به نتیجه مطلوب را افزایش می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی با اشاره به انجام تمهیداتی برای توسعه عمران روستایی و استفاده کامل از اعتبارات پیش بینی شده در این بخش گفت: در این راستا 377 میلیارد تومان از محل اعتبار عمرانی سال 1400 هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی با اشاره به انجام تمهیداتی برای توسعه عمران روستایی و استفاده کامل از اعتبارات پیش بینی شده در این بخش گفت: در این راستا 377 میلیارد تومان از محل اعتبار عمرانی سال 1400 هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۳    
ارومیه - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی با اشاره به انجام تمهیداتی برای توسعه عمران روستایی و استفاده کامل از اعتبارات پیش بینی شده در این بخش گفت: در این راستا 377 میلیارد تومان از محل اعتبار عمرانی سال 1400 هزینه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان شهردار زنجان با اشاره به 4 برابر شدن اعتبار عمرانی شهر در مقایسه با سال گذشته، گفت: خوشبختانه کارهای عمرانی در شهرداری با شتاب بیشتری در حال انجام است.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
منصوری گفت: مجموع اعتبارات عمرانی و تسهیلات استان ایلام 4870 میلیارد تومان بوده که بیش از 3 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی و 600 میلیارد سهم تسهیلات و مابقی سهم تسهیلات بنگاههای اقتصادی است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قیاسیان گفت: 184 میلیارد اعتبار عمرانی در دولت سیزدهم به پروژه های ورزشی نیمه کاره لرستان اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهدبا اشاره به اینکه در سال 1399 اعتبار عمرانی معاونت خدمات و محیط زیست شهری 663 میلیارد تومان بوده، گفت: سال گذشته این اعتبار 705 میلیارد تومان بوده که نسبت به سال 99 رشد داشته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: بالغ بر 758 میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای پروژه های راهداری و حمل و نقل گلستان ابلاغ شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۲۲:۱۱    
اتحادخبر- زینب رنج کش: جلسه شورای اداری بخش سعدآباد به ریاست بخشدار و با حضور ائمه جمعه شهرهای سعد آباد و وحدتیه، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دشتستان و مسئولان دستگاه های اجرایی بخش روز شنبه هفتم آبان ماه در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش سعدآباد برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۲    
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در پروژه بن بروجن یک هزار و 250 میلیارد تومان در نیمه دوم سال هزینه شده که تقریبا معادل اعتبار عمرانی کل استان در یک سال است، گفت: از این مبلغ 950 میلیارد تومان اعتبار نقدی و مابقی آن بدهی به پیمانکاران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر رئیس جمهور به چهارمحال و بختیاری 120 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی برای این استان تصویب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تا اواخر خرداد امسال حدود 60 درصد اعتبار عمرانی مربوط به سال مالی 1400 جذب نشده بود، گفت: در سه ماه تابستان، با اقدامات صورت گرفته، حدود 400 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه طرح های این بخش جذب و هزینه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۲    
عضو شورای شهر قزوین از دو برابر شدن هزینه های جاری شهرداری این شهر نسب به اعتبار عمرانی انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اعتبارات ابلاغ شده به استان در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال دو برابر رشد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۲    
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون ویژه ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد گفت: 2 هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار عمرانی برای احداث 105 پروژه ورزشی در بودجه سال جاری شهرداری مشهد اختصاص یافته که این رقم معادل 10 درصد بودجه عمرانی ورزش کشور است.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۶:۵۸    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: غیر از اعتبارات قابل توجه هزینه ای، 150 میلیارد ریال اعتبار عمرانی نیز به منظور توسعه زیرساختی مرز بین المللی باشماق مریوان اختصاص داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی از جذب 300 میلیارد ریال اعتبار عمرانی ورزش در یکسال عملکرد دولت سیزدهم خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۰    
فتح الله پور با بیان اینکه پایان سال مالی 1400 تا آخر شهریور ماه سال جاری است، گفت: درحوزه اعتبارات عمرانی استان 1700 میلیارد تومان اعتبارات جذب نشده داریم امید است کار کارشناسی دقیق تری برای جذب به موقع این اعتبارات صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: از 778 میلیارد تومان اعتبار عمرانی نقدی تخصیص یافته از محل سفر ریاست جمهوری به استان سمنان، 110 میلیارد تومان به بهداشت و درمان اختصاص یافت که به صورت 100 درصدی هزینه شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۸:۱۷    
نشست خبری معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار نیشابور با اصحاب رسانه در سالن شهدای دولت این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۸    
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: یکهزار و 220 میلیارد تومان اعتبار عمرانی از 12 هزار میلیارد تومان اعتبار مصوب سفر رییس جمهور به استان جذب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۲۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت که حدود 877 میلیارد تومان اعتبار عمرانی به صورت نقدی برای 29 دستگاه اجرایی استان از محل سفر رییس جمهور به استان در مرحله اول تخصیص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - فرماندار علی آبادکتول گفت : دولت سیزدهم با وجود مشکلات مالی، تلاش و اصرار فراوانی برای انجام خدمت دارد که یکی از نشانه های آن افزایش 10 برابری بودجه این شهرستان از 900 میلیارد ریال در سال 99 به 9 هزار و 520 میلیارد ریال است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: مطالعات مناسبی به منظور ارتقاء سطح ارائه خدمات باید صورت گیرد؛ موضوع بسیار مهمی که در تباصر بودجه هم لحاظ شده و متاسفانه یکی از علل تاخیر در پروژه های زودبازده نیز همین فقدان مطالعات بوده که از الزامات انجام پروژه های شهری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر از جذب 1.8 میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای تعمیر و تجهیز مراکز کانون و افتتاح آسمان نمای سیار خبر داد و گفت: این اعتبار در 23 مرکز کانون پرورش فکری هزینه شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ فرزاد تیموری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان، در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان همدان، گفت: اعتبار عمرانی سال جاری استان همدان بدون در نظر گرفتن اعتبارات ملی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۷    
ایسنا/همدان رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی از تصویب و اختصاص 15 میلیارد تومان اعتبار عمرانی از محل برنامه و بودجه به دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در سفر ریاست جمهوری به استان همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - فرماندار خوی گفت: امسال 2 هزار و 50 میلیارد ریال اعتبار عمرانی برای این شهرستان به تصویب رسیده که امیدواریم با تخصیص مناسب، زمینه توسعه عمرانی و اتمام طرح های نیمه تمام فراهم شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار ویژه مهاباد گفت: 136 میلیارد تومان اعتبار از محل تملک دارایی به این شهرستان اختصاص یافته که نسبت به سال گذشته 36 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: 10 درصد اعتبارات عمرانی دستگاههای اجرایی به شرکت های دانش بنیان اختصاص داده می شود.