چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۱۶:۵۶Apr 2024 24
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری نورا نیوز (nuranews.ir)

  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: پاسخ شهردار به تذکر عضو شورای شهر قانع کننده نبوده و در راستای حل آن نیز تاکنون هیچ گونه اقدام مثبتی صورت نپذیرفته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری یکی از مهمترین برنامه های خود را حمایت از زنان کارآفرین و سرپرست خانوار برای تامین بازار فروش محصولات آنان در عرصه اقتصادی و بازار ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اعلام کرد: یک کارگاه چوب بری واقع در حاشیه جاده مخصوص کرج براثر آتش سوزی دچار خسارت کلی شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری البرز گفت که با حکم صادره در محاکم قضایی ، 50 هکتار از اراضی ملی شهرستان ساوجبلاغ این استان آزاد سازی و به بیت المال بازگشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان البرز گفت: 161 هزار راس دام زیر نظر کارشناسان دامپزشکی در البرز ذبح شد
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز اعلام کرد: با حمایت دولت مردمی سیزدهم ، ردیف اعتبار ملی برای اجرای طرح جامع آبرسانی این استان تعیین و بخشی از آن اختصاص یافت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: رعایت قوانین و حفظ کیان شورا، سرلوحه اقدامات شهردار شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۹    
همزمان با افزایش تعداد شهرهای بزرگ در کشور، مدیریت آن ها نیز روز به روز سخت تر می شود؛ کنترل حجم عظیمی از جمعیت در حوزه های مختلف مربوط به ترافیک ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان البرز گفت: توانمندسازی زنان سرپرست خانوار موجب توسعه اقتصادی می شود و ظرفیتی بزرگ برای رشد داده های اقتصاد کلان کشور است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز از ثبت ملی آیین پخت سمنوی سادات استان خبر داد و گفت: این آیین و اثر ناملموس در تقویت هویت فرهنگی استان اثربخش است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: امروز با کمال خوشبختی باید این نوید را به مردم کرج بدهم اولین شهری در ایران هستیم که از نعمت اتوبوس برقی برخوردار شده ایم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهید والامقام بهروز واحدی اولین شهید راه قدس در سال 1403 است که به شهرداری پیشنهاد می شود معبری به نام شهید بهروز واحدی مزین شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: مخالف استفاده از تکنولوژی جدید اتوبوس های برقی نبودم بلکه مخالفتم درخصوص عدم اخذ مجوزقانونی برای خرید اتوبوس های برقی و هزینه کرد آن برای خرید تعداد بیشتر اتوبوس با ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: تردد موتورسیکلت در زمان اجرای محدودیت های ترافیکی و روزهای تعطیل در جاده کرج - چالوس ممنوع است و راکبان اصرار به سفر در این مسیر نکنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا البرز گفت: مرکز فوریت های سایبری به صورت شبانه روزی در پلیس فتا این استان فعال است و کاربران در صورت مواجهه با هرگونه آسیب سایبری می توانند گزارش کنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر کشور روز سه شنبه در سفر به استان البرز از روند اجرایی آزاد راه شهید سلیمانی به ویژه پل B1در امتداد آزاد راه شهید همت در کرج بازدید به عمل آوردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرگروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: بیش از 15 هزار خدمت دندانپزشکی رایگان در مناطق کم برخوردار استان البرز ارائه شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نظارت راهبردی بر عملکرد پروژه های استراتژیک و مهم کشور در زمره اهم دستورات کلیدی رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور در راس دستورکار این امور می باشد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برای رفع موانع پروژه های بیمارستانی استان با اهتمام ویژه ای وارد عمل شده ایم و تاکنون نتایج بسیار خوبی نیز حاصل شده که احیای ساخت پروژه بیمارستان سید الشهدا که ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر کشور با اشاره به راه اندازی خط تولید اتوبوس های برقی در کشور اعلام کرد: راه اندازی اتوبوس های برقی تحولی مهم در حمل و نقل شهری کشور است که در دست اجرا قرار گرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و عمران روستایی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز اعلام کرد: ساکنان 58 روستای تابعه این استان سال گذشته با صرف اعتباری بالغ بر 580 میلیارد ریال از مزایای طرح هادی برخوردار ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۳    
مدیرعامل شرکت آبفا استان البرز با بیان اینکه طی 2 سال اخیر پروژه های متعددی از جمله تکمیل و ساخت چهار تصفیه خانه آب در استان اجرا شده است ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد: از 24 اسفندماه سال گذشته (همزمان با آغاز طرح سفرهای نوروزی) تا 18 فروردین ماه جاری ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری گفت: در خصوص تولید ملی و جهش تولید به نظر می رسد باید توسط دستگاه هایی از جمله استانداری فراخوانی ارایه ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر البرز گفت: انحراف یک دستگاه خودرو پراید،پس از برخورد با ال90 و سقوط آن داخل دره چهار مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: این استان سال گذشته در احیای واحدهای تولیدی راکد حائز رتبه اول کشور شدو امسال نیز می توانیم با تمرکز بر روی امنیت غذایی استان ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز از کشف حدود 570 کیلوگرم مواد افیونی در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
حاجیه خانم تاج دولت کمار مادر گرامی شهیدان والامقام هادی و حمیدرضا فرشیدفر از استان البرز به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان البرز گفت: بیش از 52 درصد از سهم ارزش افزوده بخش های اقتصادی این استان طی سال گذشته به حوزه بازرگانی و صنعت اختصاص داشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون اموربازسازی و مسکن اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز اعلام کرد: یک هزارو82 واحد مسکونی روستایی این استان از سال گذشته تاکنون در دست اقدام برای نوسازی و مقاوم سازی قرار گرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا البرز از کاربران خواست مراقب کلاهبرداری هایی با ترفند یارانه معیشتی طرح فجرانه باشند و لینک های مشکوک را باز نکنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان البرز با اشاره به برداشت بی رویه از منابع آب سطحی و زیرزمینی استان اعلام کرد: برنامه تشدید نظارت بر منابع آب زیرزمینی دردستور کار سال 1403 البرز قرار گرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز اعلام کرد: 70 هزار میلیارد ریال سرمایه در قالب 68 موافقت اصولی طی سال گذشته در بخش گردشگری استان جذب شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهرستان کرج ضمن بازدید از پروژه های عمرانی منطقه 6 شهرداری در جریان آخرین وضعیت پروژه ها قرار گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای شهر دوره ششم در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر، تامین رفاه و آسایش مردم را در راس کارهای خود قرار داده اند
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری البرز از کاهش 33 درصدی سرقت به عنف با همکاری نیروی انتظامی طی سال گذشته در این استان خبرداد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز گفت: طرح بیمه رایگان مادران غیر شاغل روستایی و عشایری دارای سه فرزند و بالاتر در این استان با حمایت دولت آغاز شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی بناهاو محوطه های تاریخی در آیینی از لوح ثبت ملی پخت سمنوی سادات استان البرز در کاخ تاریخی سلیمانیه کرج رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید کشور بر تامین زیر ساخت های طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید مهستان استان البرز تاکید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: همزمان باماه مبارک رمضان بیش از 9 هزار حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کرده اند که حمایت بیش از هشت هزار فرزند یتیم و محسنین را ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: جشنواره لاله های کرج سالانه با جذب صدها گردشگر از سراسر کشور به یک رویداد ملی تبدیل شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: بزرگترین فرش گل کشور با 40 هزار گل رنگارنگ با مساحتی برابر با 2هزار و 700 متر مربع در دهمین جشنواره لاله های کرج پهن شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز از بازداشت 2 کارمند متخلف یکی از دستگاههای اجرایی کرج و بازگشت 14 میلیارد ریال به بیت المال خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز از بهره مندی بیش از 240 هزار نفر از طرح های خدمات بشردوستانه سازمان جوانان هلال احمر در پست های نوروزی این استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز اعلام کرد : تردد در آزادراهها و سایر محورهای ارتباططی این استان عادی است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رییس مجتمع ندامتگاهی قزلحصار کرج گفت : به برکت شب های قدر یک زندانی این ندامتگاه که به اتهام درگیری 12 سال از عمر خود را در زندان سپری کرده بود با پرداخت دیه توسط فرد نیکوکار آزاد شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری البرز از آزادسازی بیش از 30 هکتار از حریم و بستر رودخانه های این استان در سال گذشته خبرداد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۷    
از خانواده شهدای سازمان مدیریت و برنامه ریزی به مناسبت گرامیداشت روز شهید تقدیر شد .
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با شب های قدر، پایگاه های کمیته امداد استان البرز پذیرای خیران و نیکوکاران به عنوان حامیان جدید فرزندان ایتام و محسنین هستند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
درآمد های عمومی وصول شده استان در سال 1402مبلغ 185/710 میلیارد ریال بوده است که نسبت به مبلغ پیش بینی شده آن 130درصد محقق شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۲    
یادداشت با عنوان توان زنان کارآفرینی و سرپرست خانوار را باور داشته باشیم به قلم لیلا آجرلو کاندیدای مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت:حمل و نقل عمومی از جمله مسئله پارکینگ در شهر کرج مورد توجه ویژه این دوره از شورای اسلامی شهر است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر کرج گفت: مدیران شهرداری بله قربان گوی اعضای شورا نیستند و اعضای شورا ، وظیفه ای جز نظارت ندارند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس کانون وکلا استان البرز از تعلیق پروانه فعالیت هشت وکیل در این استان طی 2 سال اخیر خبر داد
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرامور شعب بانک سینا منطقه البرز،قزوین و زنجان از آغاز پرداخت تسهیلات قرض الحسنه طرح آفتاب با کارمزد صفر درصد خبر دادو گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهرستان کرج از تزریق پنج هزارو400 میلیارد ریال اعتبار توسط مدیریت شهری کرج به پروژه در حال ساخت آزاد راه شهید سلیمانی در شمال این شهر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۱:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: تمرکز شورای ششم بر تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام مانند آزاد راه شهید سلیمانی و پروژه قطار شهری است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز از سوی شورای سیاستگذاری دهمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور به عنوان "مدیر برگزیده جهادی سال 1402" انتخاب شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۹:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از برگزاری نمایشگاه تخصصی صنایع دستی و هنرهای سنتی از 4 تا 10 بهمن ماه در محل مجموعه تجاری فرهنگی ماندگار عظیمیه کرج ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری نورا نیوز کامران فولادی ایمانی، سرپرست شرکت گاز استان البرز در خصوص واگذاری بخشی از خدمات این شرکت به دفاتر پیشخوان در استان بیان کرد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس با اشاره به رفع ایرادات شورای نگهبان و تصویب طرح تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی گفت: بر اساس این مصوبه ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به آغاز پویش ملی مبارزه با سرطان اعلام کرد: از هر صد هزار نفر در البرز 183 نفر مبتلا به سرطان می شوند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به برگزاری هفتادمین اجلاس مشورتی شوراهی اسلامی کلانشهرها در بندرعباس گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز با اشاره به انجام پالایش ها در استان بیان کرد: از 933 ویلا بازدید به عمل آمده و برای 231 مالک پرمصرف اخطار صادر و گاز 204 ویلا نیز قطع شده است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز با اشاره به پیش بینی و تصویب برنامه های متعدد به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب از اجرای 16 برنامه محوری توسط بنیاد شهید و 167 برنامه توسط سایر دستگاه های عضو ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: حضور حداکثری در انتخابات استان را بیمه می کند و تأثیرات ویژه ای در کشور و دنیا دارد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل صمت استان البرز با ارائه گزارشی در خصوص اقدامات صمت البرز در راستای تحقق شعار سال(مهارتورم_رشدتولید) گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بازی سازان گرد نشین گفت: بهترین راه ممکن برای دور کردن فرزندان بدون دردسر از بازی های کامپیوتری تنها بازی های فکری و معمایی است زیرا کودکان و نوجوانان تنها می خواهند خود را سرگرم کنند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی وزارت امور خارجه، توسعه برنامه های صادراتی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی را ضروری و مهم خواند و گفت: در کنار تامین نیازهای داخلی ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری البرز از کسب بالاترین رتبه این پارک در صادرات محصولات دانش بنیان و فناور در کشور خبر داد و اعلام کرد برنامه ها در مسیری هدایت شده است تا در سال آتی نیز در این راستا گام های ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری البرز حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان استان در بستر تولید انواع محصولات فناورانه و صادرات محور را وظیفه خطیر این صندوق عنوان کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی البرز با تاکید بر اهمیت مدیریت مصرف منابع آب گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه وقفه در فرآیند تولید ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل خانه صمت البرز با اشاره به اهمیت حضور محصولات دانش بنیان در بازار صادرات، حاکمیت ثبات در اقتصاد استان را مستلزم گسترش تولید محصولات صادرات محور عنوان کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کانون تبلیغاتی آسانگار و اتاق اصناف تهران، تفاهم نامه ای در خصوص توسعه همکاری های مشترک در حوزه اطلاع رسانی و تبلیغات امضا کردند که طی آن، از این پس خدمات ویژه ای به اعضای اتاق ارائه می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس کمیته بانوان ، کودک و خانواده شورای اسلامی شهر کرج گفت: به پیشنهاد اعضا در شورای شهر کرج ،بانوان خودسرپرست و بد سرپرست از تخفیف خوش حسابی بهره مند می شوند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه چه کسی جوابگوی تاخیر در پرداختهای بیمه تکمیلی کارکنان شهرداری است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج سازندگی استان البرز با تاکید بر اینکه جهادگران باید در جامعه جریان ساز باشند، گفت: جهادگران بسیجی باید بستر حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم آورند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز از غربالگری بینایی 72 هزار کودک سه تا 6 ساله طی سال جاری در این استان خبرداد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۱۱۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: دومین و آخرین روز جلسه رسیدگی به اتهامات چهار متهم پرونده قتل مرحوم مهرجویی و همسرش امروز برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت که با حمایت های نمایندگان محترم مردم در شورای اسلامی شهر و هم افزایی نهادهای ملی و استانی شاهد پوست اندازی عمرانی ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز اعلام کرد: هرچند بارش های سال آبی جاری استان نسبت به مدت مشابه سال قبل اندکی بیشتراست اما همچنان شاهد ناترازی منابع آبی نسبت به بلندمدت هستیم.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) با اشاره به مشکلات قطعی برق در تابستان 1400 کشور اعلام کرد: بهینه سازی شبکه ها ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره رایزنان بازرگانی و مراکز تجاری خارج از کشور سازمان توسعه تجارت ایران، عملکرد، برنامه ها و ابتکار عمل خانه صمت البرز در تقویت حضور صنایع این استان در بازار صادرات کشور های همسایه را درخور ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه عراق به فعالان اقتصادی استان البرز گفت:با تشکیل کنسرسیوم های تخصصی در عراق به صورت مستقیم و بدون واسطه در بازار مصرف این کشور حضوری فعال و نقش آفرین ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس بخش تولید واکسن های ویروسی پزشکی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، گفت: از سال 1352 تا امروز بیش از پنج دهه است که سالانه متناسب با نیاز وزارت بهداشت ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
طی جلسه کارگروه صدای مردم به ریاست استاندار البرز با حضور شهردار گرمدره زیرگذر امیرکبیر مورد بحث و پیگیری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از فوت یک مرد 42 ساله به دلیل پریدن غذا در گلویش خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۵۳    
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز اطلاعیه صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر جشنواره و مدیر عامل خانه مطبوعات استان البرز گفت: مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره مطبوعات ، خبرگزاریها و پایگاه های خبری مجوز دار با عنوان قلم برتر با توجه به درخواست اصحاب رسانه تا 20 ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تغییر سیمای محله های کم برخوردار با جدیت در برنامه کاری مدیریت شهری و شورای ششم کرج است .
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به نیاز پروژه های عمرانی و سایر بخش ها 18 هزار میلیاردریال به بودجه سال 1402 مدیریت شهری کرج افزوده شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان گفت: هرگونه انتشار محتوا بر علیه نامزدهای انتخابات، احزاب و گروه های سیاسی جرم است و با متخلفان برخورد می شود.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت پسماند گفت: با اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران تمامی عوامل ستادی و عملیاتی سازمان در حالت آماده باش قرار خواهند گرفت و در صورت بروز هر نوع حادثه غیر مترقبه ای با قید ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز گفت: در 9 ماه گذشته بیش از 12 هزار و 700 نفر از ساکنان شهری و روستایی در البرز به جمع استفاده کنندگان از انرژی گاز پیوستند.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عملیات حفاری و لوله گذاری خط 250 انتقال حق آبه از سدهای سطح استان به طول حدود 2 کیلومتر در مشکین دشت آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد از صدور سند تک برگی برای 1700 هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهرستان کرج از تخصیص اعتبار 30 میلیارد ریالی در متمم بودجه شهرداری کرج برای بهسازی و آسفالت خیابان بسیج حد اتصال کرج به محمد شهر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آزمایشگاه مرکزی آبفای استان البرز با بیان اینکه کیفیت آب شرب البرز روزانه پایش و کنترل می شود،گفت: آزمایشگاه مرکزی البرز با توجه به تجهیزات و پتانسیل خوب خود ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: 135 خانوار دارای فرزندان 2 قلو، سه قلو و چهارقلو در شهرستان فردیس این استان زیر چتر حمایتی بهزیستی قرار دارند.
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه کنترل کیفیت فاضلاب مرکز کنترل و پایش آب و پساب فاضلاب استان البرز خبر داد: احداث فاز 2 تصفیه خانه فاضلاب ماهدشت در مراحل پایانی قرار دارد و بهره برداری آزمایشی از آن صورت گرفته و دهه فجر یا ...
مشاهده نتایج بیشتر...