یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۰:۴۷Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش پزشکی»

حوزه   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/رئیس شورای اداری استان قم از راه اندازی بیمارستان الهادی در صورت حمایت دولت به ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال 1401 خبر داد.
قم پرس   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شنبه شب ایرنا از علوم پزشکی قم، آیت الله عباس کعبی در دیدار بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: خدا را شاکریم که اولویت اول نظام و کشور که واکسیناسیون بود، با سرعت و شتاب انجام شده و یکی از حسنات دولت سیزدهم، شتاب در واکسیناسیون و ایجاد آرامش در مردم بوده است. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پایان سفر خود به قم با حضور در بیت آیت عبدالله جوادی آملی با این مرجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از واردات 50 میلیون دُز واکسن کرونا تا آبان ماه خبر داد.
وزیر بهداشت از پایگاه امداد و نجات وهن آباد که در عوارضی آزادراه تهران-قم و در شهرستان ری استان تهران واقع شده بازدیدی سر زده داشت و از زحمات عوامل عملیاتی حاضر در این پایگاه تشکر کرد. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم در دیدار با بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر اتمام هر چه سریعتر بیمارستان الهادی قم تاکید کرد.
شفقنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به واکسیناسیون 66 میلیون نفر از ابتدای دولت تا کنون گفت: اگر ما می خواستیم با پرسنل درمان این حجم از واکسیناسیون را انجام دهیم بیش از یک سال طول می کشید ولی مردم، نیروهای بسیج و سپاه، دانشجویان ...
گروه استان ها وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابیان اینکه در طول دو سه ماه اخیر 66 میلیون دُز واکسن کرونا با حمایت نیروهای مردمی تزریق کرده است، گفت: تا 9 آبان ماه حدود 50 میلیون دُز واکسن کرونا وارد کشور می شود.
قم پرس   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش عصر شنبه روابط عمومی علوم پزشکی قم، این مرجع تقلید در دیدار بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با وی، با اشاره به اهمیت کار کادر درمان اظهار داشت: در اسلام موضوع اطبا مهم ارزیابی شده و به فعالیت آن ها تاکید شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در مدت دو ماه اخیر با مشارکت مردم روند واکسیناسیون تسریع شده و تاکنون بیش از 70 میلیون دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
شفقنا   ۶ ساعت پیش    
شفقنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در حال حاضر حدود 75 درصد از جمعیت هدف در ایران، یک دُز و 34 درصد نیز دو دُز را تزریق کرده اند اما در قم به تازگی آمار واکسیناسیون به 60 درصد رسیده است. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به رتبه نخست ایران از نظر سرعت واکسیناسیون در دنیا گفت: با این حجم از واکسیناسیون انجام شده دلهره و نگرانی بابت اوج گیری موج ششم نداریم. ...
شفقنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی، با بیان اینکه برای حفظ جان مردم باید سرمایه گذاری کرد، از مردم خواستند این محدودیت ها را که مقتضای شرایط کرونا است را تحمل کنند. ...
قم فردا   ۷ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن درخواست از علما و مراجع برای تشویق مردم جهت واکسیناسیون گفت: نمی دانم حکم شرعی گروه های ضد واکسن چیست؟
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
قم - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نماز جمعه از هفته آینده با رعایت پروتکل های بهداشتی به جز در شهرهای قرمز برگزار می شود.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
قم - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نماز جمعه از هفته آینده با رعایت پروتکل های بهداشتی به جز در شهرهای قرمز برگزار می شود.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تزریق 71 میلیون دوز واکسن کرونا گفت: تاکنون 75 درصد مردم کشور علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مسجد مقدس جمکران به اقامه نماز و راز و نیاز پرداخت.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته، 181 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند.
رییس جمهور با تاکید بر اینکه واکسیناسیون عمومی باید با قوت ادامه یابد، گفت: دانشگاهیان و صاحبان تریبون در ترغیب و تشویق مردم به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و واکسینه شدن در برابر ویروس کرونا نقش بسزایی دارند.
گروه استان ها- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تزریق بیش از 70 میلیون دُز واکسن کرونا در ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته، 181 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
دکتر عین الهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سفر به قم با آیت الله حسینی بوشهری دیدار کرد.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش    
در مراسمی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مزار مطهر شهدای شهرستان لارستان گلباران و عطرافشانی شد.
ریاست جمهوری   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲۴ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به دستاوردهای مهم در تولید و واردات واکسن کرونا، گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید از واکسن تولید شرکت های داخلی حمایت کند تا محصولات آنان با کیفیت لازم به بازار عرضه شود. ...
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: جدیدترین تقویم آزمون های علوم پزشکی برای 29 آزمون کشور در سال 1401 منتشر شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بهرام عین الهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با سفر به قم با مراجع عظام تقلید و علما دیدار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- بهرام عین الهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی عصر شنبه در سفری یک روزه به قم با مراجع عظام تقلید و علما دیدار میکند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رنگ بندی بیماری کرونا در شهرستان های مختلف سراسر کشور را اعلام کرده است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی زنان، مدیریت سلامت ، مهار کرونا را به عنوان شعار هفته ملی سلامت بانوان سبا اعلام کرد. ...
وزیر بهداشت گفت: امروز نزدیک به 110میلیون دز واکسن وارد کشور شده که 70میلیون دز تزریق شده است.
رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت درباره احتمال بروز موج ششم بیماری کرونا در کشور، الزام رعایت موارد بهداشتی در کنار واکسیناسیون، توزیع واکسن پاستور در دانشگاه های علوم پزشکی، مطالعات در دست انجام درباره اثربخشی واکسن های کرونا از جمله سینوفارم و ... توضیح داد.
اتاق خبر 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: 30 درصد کودکان جهان سوء تغذیه شدید دارند و 41 میلیون نفر در دنیا در معرض قحطی شدید هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، تقویم و زمان برگزاری آزمون های علوم پزشکی در سال 1401 را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه حرفه پرستاری شغل سخت و پر استرسی است، گفت: پرستاران با درد و رنج مردم سروکار دارند و شیفت های نامتعارف و سنگین نیز بر سختی این شغل افزوده است به همین دلیل 38 درصد جامعه پرستاری نیازمند خدمات روانشناختی است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس این تقویم، آزمون کارشناسی ارشد پزشکی در روزهای پنجم و ششم خرداد ماه سال 1401 برگزار خواهد شد . سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور، تقویم آزمون های علوم پزشکی در سال 1401 را منتشر کرد . ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، بر اساس اعلام سامانه ماسک وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از امروز(شنبه 24 مهر)، تعداد شهرستان های آبی استان بوشهر از 2 به 5 شهرستان افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موارد ابتلا و مرگ ومیر بیماری سل به دلیل بیماری کووید 19 در کشور افزایش یافته است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
برچسب ها 85 درصد معلمان و کارکنان آموزش و پرورش بازگشایی حضوری مدارس دانش آموزی گروه سنی 12 تا 18 ستاد ملی مقابله با کرونا برچسب ها
مرآت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تازه ترین رنگ بندی کرونایی را در سامانه ماسک اعلام کرد که تنها تغییر استان سمنان در آن تبدیل وضعیت آرادان از زرد به آبی بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تزریق بیش از 70 میلیون دُز واکسن کرونا در کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۲    
اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر اساس آخرین گزارش اعلام شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با عبور از پیک پنجم کرونا اکنون هشت شهرستان استان مرکزی در موقعیت زرد و کم خطر است و تنها چهار شهرستان رنگ بندی نارنجی دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ابتدای دهه 80 تشکیل کانون های مهدویت و نقش نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در ترویج معارف مهدوی و آینده پژوهشی در بین اساتید و دانشجویان بسیار ارزشمند بود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۱    
بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت 22 اردیبهشت 1401 برگزار خواهد شد که در واقع این آزمون، شصت و ششمین آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت به شمار می رود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: رئیس اداره کنترل سل و جذام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بر اساس آخرین تخمین های سازمان جهانی بهداشت، میزان بروز سل در هر 100 هزار نفر در ایران 13 نفر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور، تقویم آزمون های علوم پزشکی در سال 1401 را منتشر شد.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: براساس آخرین گزارش سامانه ماسک متعلق به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این استان با تغییر رنگ بندی برخی شهرستانها در زمان حاضر در شرایط کم خطر کرونایی قرار گرفته است. ...