شنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۶:۲۶Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش پزشکی»

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان در اجلاس بین المللی کیفیت و ایمنی مراقبت های بهداشتی و درمانی که در دوحه قطر در حال برگزاری است، از وزرای بهداشت کشورهای منطقه و جهان دعوت کرد تا در همایش بین المللی پوشش همگانی سلامت که 15و 16 اسفند در تهران برگزار می شود، حضور یابند.
جلسه هم اندیشی دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با جامعه ایرانی سلامت مقیم قطر در سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوحه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قم- معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سلامت و بهداشت بسیار حائز اهمیت بوده و مشارکت دستگاه های اجرایی ضمن تامین سلامت مردم با بهره وری از ظرفیت های موجود امری میسر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه، گفت: کرامت انسانی ارائه کنندگان خدمت در مناطق برخوردار مورد تأکید است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گردهمایی مدیران بهداشت رده های سپاه پاسدارن در قم گفت: تمام برنامه های کشوری از خرد تا کلان نیازمند پیوست با عنوان سلامت است.
با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمدرضا مجدی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی نیشابور منصوب شد.
دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان با دعوت وزیر بهداشت قطر برای شرکت در کنفرانس کیفیت و سلامت خاورمیانه در مراقبت های بهداشتی چهارشنبه شب به قطر می رود.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون ستاد علم و فناوری دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد که مؤسسه موسوم به دانشگاه بین المللی زاگرس فاقد هر گونه مجوز از نهاد های ذی صلاح در حوزه آموزش عالی است. ...
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
با حضور دکتر حیدر محمدی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو، پنج شرکت فناورانه در حوزه تجهیزات پزشکی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افتتاح شد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان غذا و دارو از نمایشگاه محصولات فناورانه حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به توسعه ظرفیت های تولیدی در کشور اعلام کرد: امروز به همت جوانان نخبه ساخت تجهیزات پزشکی در ایران پرشتاب است.
صبح کیش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
یکی از رویکرد های مهم و اساسی دانشگاه های علوم پزشکی بحث پاسخگویی اجتماعی است/پاسخگویی در کنار تحصیل علم ، تولید دانش و تربیت دانشجویان و آینده سازان کشور از اهمیت بالایی برخوردار است. ...
تبیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۳    
بهرام عین اللهی، وزیر درمان و آموزش پزشکی در چهارمین روز از نمایشگاه رسانه از غرفه تبیان دیدن کرد. وزیر بهداشت ضمن تقدیر از فعالیت های تبیان گفت: این رسانه مرجع موثق تولیدات در حوزه خانواده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: وقتی خارج از بیمارستان اتفاقی رخ می دهد، تکنسین های اورژانس اولین عواملی هستند که برای درمان به صحنه می رسند و نماد وزارت بهداشت هستند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۱    
ارزیابان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای ارزیابی سنجه های اعتباربخشی درونی رشته پرستاری از دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ثبت طرح ملی سلامت خانواده در مجامع جهانی خبر داد و گفت: این طرح که از امسال اجرایی شد، براساس آن هر ایرانی یک پرونده سلامت دارد و به عنوان یک ابتکار ملی در مجامع بین المللی ثبت می شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نصر: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ثبت طرح ملی سلامت خانواده در مجامع جهانی خبر داد و گفت: این طرح که از امسال اجرایی شد، براساس آن هر ایرانی یک پرونده سلامت دارد و به عنوان یک ابتکار ملی در مجامع بین المللی ثبت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از افزایش همکاری متخصصان تغذیه در طرح پزشک خانواده خبر داد.
آیت الله اعرافی، عضو شورای نگهبان و شورای عالی انقلاب فرهنگی با معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیران سازمان نظام پرستاری کشور و دانشگاه های علوم پزشکی سطح تهران دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۵    
تهران- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در نمایشگاه رسانه های ایران از غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: محور اصلی پیشگیری از بیماری های غیر واگیر تغذیه است.
سازمان نظام پرستاری طی پیامی انتصاب دکتر احمد نجاتیان عضو شورای عالی نظام پرستاری به عنوان سرپرست اداره کل برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت بهداشت تبریک گفت. ...
Submitted by ravabet on 21 February 2024 دوشنبه 30 بهمن ماه، گردهمایی یکروزه اساتید اقتصاد سلامت کشور با حضور دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رییس دانشگاه، معاونین آموزشی و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۳    
رییس مرکز سلامت محیط کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در آستانه سال نو و همزمان با سنت خانه تکانی در کشورمان توجه به اصول ایمنی در مصرف مواد شوینده برای حفظ سلامت امری ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 27 میلیون ایرانی تا پایان امسال در قالب برنامه پزشکی خانواده تحت پوشش مراقب سلامت قرار می گیرند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یک از مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت اجرای الگوی موفقیت آمیز سراج است که برای مداخلات مورد به مورد به صورت فردی و اجتماعی صورت می گیرد. این الگو دوره آزمایشی خود را در 23 مرکز گذرانده و در فاز اول توسعه آن به 100 واحد قرار داریم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
داوطلبان می توانند از ساعت 12 ظهر دوشنبه 14 اسفند تا ساعت 12 ظهر دوشنبه 21 اسفند 1402 با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و ارسال مدارک (که آن ها را پیشتر اسکن و آماده کرده اند) و تکمیل فرم ثبت نام، برای شرکت در آزمون نام نویسی کنند.
معاون فنی و فناوری های نوین و سرپرست معاونت اجتماعی سازمان انتقال خون میهمان غرفه وبدا، رسانه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در بیست و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها بودند و در گفتگوی اختصاصی، به خبرنگار این رسانه پاسخ گفتند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۷    
مسکو- ایرنا- رایزن علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو، شایعات مطرح شده درباره پذیرش مدارک دانشجویان رشته های علوم پزشکی دانشگاه های روسیه همچون سچینوا که در لیست تایید قرار ندارند، از سوی وزارت بهداشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تحت پوشش قرار گرفتن 27 میلیون نفر در طرح سلامت خانواده خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
امکان ثبت نام و ویرایش اطلاعات برای جاماندگان آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 رشته های علوم پزشکی فراهم شد. به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی که از روز یکشنبه 9 بهمن ماه آغاز شده بود، 21 بهمن ماه پایان یافت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر اجرایی شدن طرح رایگان درمان سرپایی و بستری کودکان زیر 7 سال تاکید کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 3 خدمت طب سنتی در صورت تصویب شورای عالی بیمه، تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آغاز طرح چند مرحله ای واکسیناسیون پنوموکوک برای کودکان زیر یکسال در کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۱    
کلید نهایی آزمون 180 واحدی داروسازی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، محمدمهدی ناصحی دوشنبه 30 بهمن ماه با حضور در غرفه ایسنا در نمایشگاه رسانه های ایران در ارتباط با برنامه سلامت خانواده گفت: برنامه سلامت خانواده به همت معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال اجرا است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۵    
معاون درمان وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از برنامه ریزی برای افزایش بیش از 200 تخت به مجموع تخت های بیمارستانی شاهرود خبر داد .
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۴   + ۶۲ سایت دیگر  
با حضور وزیر کشور از سامانه احراز هویت دیجیتال ایرانیان رونمایی و از امروز صدور شناسنامه نوزاد به صورت الکترونیکی انجام می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا رحیم نیا مدیرکل بازرسی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در مورد دخالت در امور درمان اکنون لایحه ای به مجلس ارائه شده است تا مجازات این نوع تخلفات بازدارنده باشد زیرا بر اساس قانون فعلی مجازات این نوع تخلفات بازدارنده نیست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۵۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آغاز طرح چند مرحله ای واکسیناسیون پنوموکوک برای کودکان در کشور خبر داد و گفت: واکسیناسیون پنوموکوک از روز دوشنبه 30 بهمن ماه از بندر خمیر در استان هرمزگان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 56 قلم دارو از فرآورده های طبیعی تحت پوشش بیمه است و تحت پوشش قرار گرفتن چندین داروی دیگر هم جزو برنامه های وزارت بهداشت قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به دوران پاندمی کرونا گفت: در این دوران، 20 طرح تحقیقاتی در حوزه طب سنتی منجر به تولید دارو برای کمک به درمان کرونا شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۳    
یازدهمین کنگره بین المللی قرآن، عترت و سلامت با همکاری مشترک فرهنگستان علوم پزشکی کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران و با حضور اساتید و نخبگان نظام سلامت در روزهای 25 لغایت 27 بهمن ماه سال 1402 در مرکز همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید.
دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکام جداگانه، دکتر سیدحیدر محمدی، رییس سازمان غذا و دارو، سعید کریمی، معاون درمان، دکتر بهروز رحیمی، معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر احمد شجاعی باغینی، مشاور وزیر در امور مراکز درمانی خصوصی، دکتر سعیدرضا شاهمرادی ...
رییس مرکز جوانی جمعیت، سلامت خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تصویب منشور کرامت مادری در قرارگاه جوانی جمعیت و حمایت از خانواده خبر داد.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 29 بهمن 1402 - 18 February 2024 عملیات اجرایی ساخت بیش از 50 هزار واحد مسکونی دانشگاهیان در سراسر کشور امروز با حضور رییس جمهور و وزرای راه و شهرسازی، علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- رییس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فراهم شدن امکان ارائه خدمات درمانی در 600 بیمارستان دولتی کشور با نسخه الکترونیکی خبرداد.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خدمات درمانی در 600 بیمارستان دولتی کشور با نسخه الکترونیکی فراهم شد.
در هفدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران مبتنی بر مدل کیفیت جهان اسلام که با حضور رییس سازمان ملی استاندارد ایران و اعضای شورای سیاستگذاری جایزه ملی کیفیت ایران برگزار شد، از ارزیابان و سرارزیابان هفدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران، تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ارزآوری یک میلیارد دلاری از گردشگری سلامت خبر داد.