چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۹:۵۴Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش پزشکی»

دولت در لایحه بودجه سال 1400 خود نه تنها سهم ویژه ای برای شهرداری ها و به خصوص شهرداری تهران در نظر نگرفته، بلکه سهم های سال گذشته را نیز در عین ناباوری حذف کرده است.
ایرنا   ۳۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آمار مراجعین کرونایی به بیمارستان های کشور بین 20 تا 30 درصد کاهش یافته که این مهم بیانگر مطلوبیت اقدامات و محدودیت های انجام شده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز چهارشنبه در سفر خود به لرستان از بیمارستان های الیگودرز و ازنا بازدید کرد.
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کیت های تشخیص و آزمایش های آنتی ژن سریع کرونا در تمامی استان های کشور توزیع شده است و مشکلی در خصوص تأمین این تجهیزات وجود ندارد.
گروه استان ها-معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا 4 هزار و 500 تخت دولتی در بخش آی سی یو وجود داشت و 2 هزار و 200 تخت براساس نیاز کشور در این بخش راه اندازی شد و با افزایش تخت ها از نگرانی ها کاسته شد.
ایران پرس   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایران پرس: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی بیش از 13 هزار بیمار جدید مبتلا به کرونا و فوت 362 نفر در 24 ساعت گذشته در کشور خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
خمین - ایرنا - معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایجاد رفاه و به ویژه محل اسکان موجب ماندگاری پزشکان متخصص در شهرستانها می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برغم فشار امریکا و صهیونیست ها دوستی و همکاری میان ایران و کوبا ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی گزارشی وضعیت شیوع کرونا در شهرستان ها از 15 آذرماه را اعلام کرد که بر اساس آن در خراسان رضوی 4 شهرستان مشهد، خلیل آباد، سبزوار، قوچان در وضعیت قرمز(شرایط خیلی پرخطر) قرار دارند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کیت های تشخیص و تست های آنتی ژن سریع کرونا در تمامی استان های کشور توزیع شده است و مشکلی در خصوص تامین این تجهیزات وجود ندارد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اقدامات کنترلی و محدود کننده برای کاهش شیوع کرونا در شهرستان الیگودرز مطلوب است.
تهران نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آخرین آمار کرونا امروز 12 آذر 99 را از زبان دکتر سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بخوانید.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به ارایه اطلاعات غیر واقعی در فرآیندهای انتقال دانشجو به داخل کشور و یا اعطای تسهیلات و خدمات آموزشی به متقاضیان تحصیل در خارج از کشور هشدار داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 90 درصد از تجهیزات مورد نیاز مراکز درمانی در حال حاضر به دست جوانان و دانشمندان در داخل کشور تولید می شود.
حوزه   ۴ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت 362 بیمار کووید19 در شبانه روز گذشته در کشور خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت درمان بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیوند عضو از اعضای افراد فوت شده بر اثر کرونا ممکن نیست. در هیچ جا انجام نمی شود و این ادعاهای کذب بیشتر به فکاهی شبیه است.
میزان   ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ آنا نوشت: محدودیت در سفر از جمله محدودیت هایی است که با شیوع کرونا بر روال عادی زندگی مردم اعمال شد. همچنان که در این مدت 9ماهه شیوع کرونا در کشور ستاد مقابله با کووید 19 راه های ورودی و خروجی به استان ها و شهر های دارای وضعیت قرمز به استثنای استان های شمالی کشور که مقصد اکثر ...
برترین ها / دولت   ۵ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد شناسایی و فوتی ناشی از کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: 5828 تن در مراکز درمانی و در وضعیت شدید این بیماری به سر می برند. ...
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت 362 بیمار کووید19 در شبانه روز گذشته در کشور خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 989 هزار و 572 بیمار قطعی مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شده و با فوت 362 بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در 24 ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید19 در کشور به 48 هزار و 990 نفر رسید.
افکار نیوز   ۵ ساعت پیش    
آخرین آمار کرونا امروز 12 آذر 99 را از زبان دکتر سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بخوانید.
میزان   ۵ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مبتلایان به کرونا را تا 12 آذر ماه اعلام کرد. سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز 12 آذر 1399 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی ...
الف   ۵ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت 362 تن از بیماران کرونایی طی بیست و چهار ساعت گذشته خبر داد. به گفته او همچنین 13621 نفر نیز به کووید 19 مبتلا شده اند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور توانبخشی گفت: سکته مغزی مهمترین عامل معلولیت در ایران است و پیش بینی می شود سالانه بین 120 تا 150 هزار نفر در کشور دچار سکته مغزی شوند.
میزان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان، حسین ذوالفقاری اظهارداشت: از روز شنبه اعمال محدودیت ها به صورت یک هفته ای اعمال می شود ، طبق اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی وضعیت تهران از قرمز به نارنجی تقلیل یافته است و از اول تا آخر هفته بر اساس وضعیت نارنجی در تهران اعمال محدودیت می شود. ...
راهبردنامه   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش چهارشنبه راهبردنامه، محمدحسین صومی در بازدید از مرکز 16 ساعته غربالگری کرونا در شهرستان اهر گفت: در راستای عمل به دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قصد داریم تعداد مراکز 16 ساعته غربالگری کرونا در آذربایجان شرقی را به 120 مرکز افزایش دهیم ...
اجتماعی رکنا: دکتر قاسم جانبابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی یک بخشنامه دستور داد حضور همراهان بیمار در تمام بخش های بیمارستانی ممنوع است. ...
برترین ها / ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
وب سایت مدارا: درحالی که سعید نمکی، وزیر بهداشت 26 آبان در نامه ای از محمدباقر قالیباف خواست در تشکیل جلسات مجلس شورای اسلامی مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر منع برگزاری جلسه با حضور بیش از 15 نفر در شهرهای قرمز را رعایت کند اما مجلس به برگزاری جلسات خود ادامه داده است. ...
وقت نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ضمن تشریح برخی از مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان، خواستار همکاری وزارت بهداشت را برای تسریع در حل این مشکلات شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش سرانه بودجه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی به مبلغ 2 هزار میلیارد تومان خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با تامین مالی برای جذب و به کارگیری 30 هزار نیروی انسانی جدید از سوی سازمان برنامه و بودجه، بخش عمده ای از نیازهای حوزه سلامت کشور رفع می شود.
فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از دستگیری مرد جوانی که 850 گرم هروئین را بلعیده بود، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به لرستان سفر می کند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۲    
به گزارش سپید، سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اسفندماه سال گذشته اظهار کرد: بیماران پس از ترخیص از بیمارستان در محلی دیگر غیر از خانه باید نگهداری شوند ...
برترین ها / روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت منصوب شدوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر نفیسه حسینی یکتا را به عنوان مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد. ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۰    
تهران -ایران پرس: رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به دستاوردهای محققان ایرانی در زمینه تولید واکسن بیماری کووید- 19 گفت: موفقیت در این زمینه ایران را به یک کشور واکسن ساز در خاورمیانه تبدیل خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بر اساس آخرین آمار اعلامی وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان های سنندج و قروه همچنان در جمع 64 شهر با وضعیت قرمز کشور قرار دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : سعید نمکی طی حکمی نفیسه حسینی یکتا را به عنوان مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد. نفیسه حسینی یکتا از مرداد امسال به عنوان سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت فعالیت می کرد.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۵۶   + ۵۳ سایت دیگر  
اکوفارس: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آیین نامه پیشگیری و منع انگ و تبعیض علیه کسانی که با اچ آی وی زندگی می کنند، به همه مراکز ارائه کننده خدمات سلامت دولتی و خصوصی ابلاغ و لایحه قانون پیشگیری و کنترل اچ آی وی با امضای مشترک وزرای دادگستری و وزارت بهداشت به مجلس تقدیم می شود.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
با تصمیم دولت، هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون های سازمان سنجش و مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت برای سال 1400 مشخص شد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت روز جهانی افراد دارای ناتوانی و معلولیت، تصریح کرد: وزارت بهداشت با تاکید بر پیشگیری از معلولیت و ناتوانی از طریق ارائه آموزشهای خود مراقبتی و ادغام خدمات توانبخشی در نظام شبکه بهداشتی، بر آن است که گام های اساسی در این خصوص بردارد.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با توجه به خطر انتقال بیماری، حضور همراهان بیمار در همه بخش های بیمارستانی ممنوع است و باید از ظرفیت بهیاران، پرستاران و نیروهای داوطلب کمک بهیار برای تغذیه، مراقبت و انتقال بیماران بیشتر استفاده شود. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از رئیس قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا (طرح شهید قاسم سلیمانی) و فعالیت های شبانه روزی اعضای کمیته آن قرارگاه قدردانی کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم حوزه انتخابیه دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود تجهیزات پزشکی در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی شهرستان های آبدانان، دهلران، دره شهر و بدره نیازمند توجه وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور آسیبها و مسائل اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور اعلام آمادگی کرد که این سازمان با تصویب برنامه پنجم استراتژیک مقابله با ایدز بتواند نقش خود را بیش از پیش در این همکاری ایفا کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۰    
اقتصاد ایران: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر نفیسه حسینی یکتا را به عنوان مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز سنجش آموزش پزشکی آخرین تغییرات تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1400 را اعلام کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین کاغذلو روز سه شنبه در جلسه ستاد کرونا که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شد اظهار کرد: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که با همکاری سپاه پاسداران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با هفته بسیج در کشور اجرایی شده، قطعا همچون نام این شهید سرافراز از برکات بسیاری برخوردار است و با [...]