سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۵۵Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی اهواز»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۷    
دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور، موفق به کسب مقام دوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از تزریق شدن 27 هزار واکسن کرونا در خوزستان تاکنون خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از آغاز اعمال محدودیت های حداکثری کرونا به مدت 10 روز در خوزستان خبر داد.
رویش زاگرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس : رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز مناطقی که بیشترین درگیری کووید 19 در شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل را دارند اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس ابول نژادیان گفت: در شهرستان مسجدسلیمان مناطق هشت بنگله، نفتک، کلگه، بی بیان، دره اشکفت و ریل وی. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: مناطقی که بیشترین درگیری کووید 19 در خوزستان را دارند مشخص شدند که انتظار داریم مردم این مناطق بیش از گذشته پروتکل ها را رعایت کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز (پانا) - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز هشدار داد هیچ نقطه امنی در استان خوزستان وجود ندارد و هم اکنون 15 شهر خوزستان در وضعیت قرمز قرار دارند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: وضعیت هفت شهرستان خوزستان که دررده نارنجی کرونایی قرار داشتند بار دیگر قرمز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شوش- فرماندار شوش گفت: مراسم خاک سپاری یکی از بزرگان که با انتقاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز صورت گرفت، در حوزه استحفاظی شهرستان کرخه بوده و هیچ ارتباطی با شهرستان شوش ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اهواز – رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: برگزاری امتحانات پایان سال به صورت حضوری با توجه به شرایط کرونا اصلاً به صلاح نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: از 35 هزار نفر پرسنل درمانی استان، 15 هزار نفر واکسن دریافت کرده اند و 20 هزار نفر هنوز واکسن نزده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه اکنون یک هزار و 838 بیمار کرونایی در بیمارستان های خوزستان بستری هستند گفت: از این تعداد یک هزار و 431 نفر در بخش عادی و 407 نفر در بخش ویژه بستری بوده و 77 نفر بیمار اینتوبه ای می باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: چهار شهرستان خوزستان که در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفته بودند بار دیگر قرمز شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها –رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: از 18 شهری با وضعیت قرمز در استان، 8 شهر از جمله اهواز از این وضعیت خارج و حالت نارنجی شدند که البته یک وضعیت کاملاً شکننده است و ممکن است در صورت سهل انگاری این وضعیت به خطر بیافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: صددرصد ظرفیت تخت های ویژه اختصاص یافته به بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ها تکمیل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با ابراز نگرانی از بحرانی شدن وضعیت بیمارستان های خوزستان گفت: امیدواریم مسافرت های مردم در ایام عید و دید بازدید نوروزی وضعیت بیمارستان های خوزستان را بحرانی نکند و با کمبود تخت مواجه نشویم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه کرونا برزیلی بسیار خطرناک تر از سوش انگلیسی است، گفت: در حال حاضر از بابت بروز سوش برزیلی نگرانی داریم چرا که کشتی هایی از کشور برزیل در بندر امام خمینی (ره)، در حال پهلوگیری هستند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۲۲    
دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص شیوع ویروس جهش یافته برزیلی در استان خوزستان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:برای اینکه با کمبود تخت در خوزستان روبه رو نشویم با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، درمان بیماران سرپایی با داروهای ضدویروس را در منزل انجام دادیم
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه نگران شیوع گونه برزیلی کرونا در خوزستان هستیم گفت: ضروری است به دلیل پهلو گرفتن کشتی های برزیلی در بندر امام خمینی (ره)، این موضوع را جدی بگیریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: مطابق جدیدترین بررسی وضعیت کرونا در خوزستان تعداد شهرهای قرمز استان از 11 شهر به پنج شهر خرمشهر، امیدیه، بهبهان، لالی و اندیمشک کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از خروج هشت شهرستان استان از وضعیت قرمز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از همیاری مردم و پرسنل نیروی انتظامی استان خوزستان در ایام نوروز و روز طبیعت تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۰:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:هزاران نفر بدون هیچ پروتکلی دور هم جمع شده اند و در روزهای آینده قطعا شمار زیادی از آنها و حتی افرادی که در تجمع نبوده اند به علت سرایت ویروس به آنها کارشان به مراکز درمانی کشیده خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در هر روز، یک هزار و 200 تا یک هزار و 600 نمونه کرونایی در فرودگاه اهواز گرفته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۳۹    
مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پاسخ به کسانی که خوزستان را مسئول گسترش پیک اخیر در کشور می دانند گفت:مسئول شلوغی جاده های شمال و بازارهای شلوغ شهرها و پروازها به ترکیه هم ما هستیم؟ ارومیه هم ما قرمز کردیم؟
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ ابراهیم نوشادی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، با تاکید بر فرهنگسازی در زمینه تزریق واکسن کرونا، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی اهواز به درخواست شهرداری ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه تجمعات مختلف در استان خوزستان، تلاش مدافعان سلامت را بر باد داده است، گفت: اگر فکری به حال این تجمعات نشود، کرونا در خوزستان کنترل نخواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: واکسیناسیون علیه ویروس کرونا برای 20 پاکبان شهر الهایی اهواز روز دوشنبه انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - طبق بررسی های وزارت بهداشت در اجرای طرح شهید سلیمانی، دانشگاه علوم پزشکی اهواز رتبه اول تعداد تست های سریع انجام شده توسط تیم های رهگیری کووید19 در کشور و رتبه برتر در تعداد افراد رهگیری شده در معرض تماس نزدیک با بیماران کرونایی را کسب کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۶    
عضو هیئت علمی گروه ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: تولید لوله های VTM در این دانشگاه بومی سازی شده و از این طریق توانستیم کمک بسیاری به صرفه جویی اقتصادی دانشکده پزشکی در بخش نمونه گیری و انتقال نمونه های ابتلا به ویروس کرونا کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: واکسیناسیون 600 پاکبان حائز شرایط امروز شنبه در اهواز انجام شد.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: براساس تصمیم ستاد کرونا خوزستان ادارات با یک سوم ظرفیت در شهرهای قرمز و نارنجی فعالیت می کنند. به گزارش کاوش اخبار؛ فرهاد ابول نژادیان در نشست ستاد استانی مدیریت کرونا که در استانداری خوزستان برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کاهش 14 درصدی موارد فوت کرونایی در خوزستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: براساس تصمیم ستاد کرونا خوزستان ادارات با یک سوم ظرفیت در شهرهای قرمز و نارنجی فعالیت می کنند.
خوزنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خوزنامه| رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در حال حاضر 39 بیمارستان استان خوزستان در حال خدمت رسانی به بیماران کرونایی بوده و برای بهبود بیماران تلاش می کنند. دکتر فرهاد ابول نژادیان در تشریح وضعیت خوزستان از نظر کرونا با اشاره به اینکه سومین پیک بیماری در این استان از بهمن ماه سال گذشته [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از واکسینه شدن 20 هزار نفر در خوزستان خبر داد.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۶    
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از قرمز شدن وضعیت کرونایی 4 شهرستان دیگر در خوزستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: 4 شهر خوزستان در وضعیت قرمز کرونا و 2 شهرستان در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: چهار شهرستان استان خوزستان در وضعیت قرمز کرونا و 2 شهرستان دیگر در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: چهار شهرستان استان خوزستان در وضعیت قرمز کرونا و 2 شهرستان در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عبدالله ایزدپناه شامگاه پنجشنبه در جلسه فوق العاده قرارگاه کرونا ویروس که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، گفت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز قول دادند که تا اوایل هفته آینده امکانات ویژه ای را در اختیار شبکه بهداشت ایذه قرار دهند. ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۹:۰۷    
با توجه به ماهیت شغل پاکبانان شهرداری و کارکنان سازمان آرامستانها ؛ تزریق واکسن کروناویروس برای این گروه پرخطر در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی اهواز قرار گرفت.به همین منظور مرحله اول واکسیناسیون کرونا برای گروه ها انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از اختصاص 600 دوز واکسن کرونا به پاکبانان و کارکنان غسالخانه های اهواز خبر داد و گفت: در اولین مرحله امروز پنجشنبه یک صد دوز واکسن کرونا به پاکبانان و افرادی که در غسالخانه های اهواز مشغول کار هستند تزریق شد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۰    
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: 25 درصد بیماران کرونایی به دلیل مراجعه دیرهنگام جان خود را از دست می دهند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۵۹    
اقتصادنیوز : رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد؛ اخیرا از 25 نمونه ای که بررسی کردیم 21 مورد آن کرونای نوع انگلیسی بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۷:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه حدود 25 درصد فوتی های کرونایی خوزستان، کمتر از 24 ساعت در بیمارستان حضور دارند گفت: این افراد چون دیر به بیمارستان مراجعه می کنند کاری از دست پرسنل درمان ساخته نیست.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: از 27 اسفند ماه پارسال روند کاهش مراجعات به بیمارستان های استان آغاز و تا یکم اسفند ماه ادامه داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اظهار نگرانی از افزایش مجدد روند کرونا در خوزستان گفت: دید و بازدیدهای عیدانه شیب کرونا را تند کرده و دو شهر ایذه و بهبهان در رنگ بندی کرونای کشور قرمز اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در 48 ساعت گذشته روند مراجعه بیماران کرونایی به بیمارستان های استان خوزستان افزایشی شده که نگران کننده است.
اقتصاد ایران: اهواز - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از قرار شدن وضعیت کرونایی در شهرستان های ایذه و بهبهان خبر داد.