یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۵:۴۱Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی اهواز»

پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز (پانا)- رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد مطابق جدیدترین رنگ بندی کرونایی و در پی افزایش قابل توجه تعداد بیماران، شهرهای اهواز، آبادان، خرمشهر، شادگان، دشت آزادگان، اندیمشک ، بندرماهشهر، شوش و بهبهان در وضعیت قرمز قرار گرفتند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۲    
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در نامه های جداگانه ای به رئیس این دانشگاه و نماینده ولی فقیه در خوزستان، خواستار لغو مراسم بزرگداشت عید غدیر در ورزشگاه تختی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: روند مراجعه موارد مشکوک و مبتلا به کرونا به شدت افزایشی است، به طوری که در شبانه روز گذشته 4 هزار مراجعه کننده به بیمارستان ها داشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز : واکسیناسیون با سرعت در حال انجام است و روزانه 25 تا 30 هزار نفر در حال دریافت واکسن هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: میزان مراجعه بیماران مبتلا به کرونا به بیمارستان های خوزستان و موارد بستری افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان از راه اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این حوزه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: با افزایش روند واکسیناسیون کرونا ویروس، روزانه 30 هزار دوز واکسن به گروه های هدف در خوزستان تزریق شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رضا نظریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بیماران دیابتی بالای 18 سال خوزستان برای تزریق واکسن کرونا باید با در دست داشتن کارت انجمن دیابت استان خوزستان و کارت ملی خود بر اساس اولویت بندی های وزارت بهداشت و درمان منتظر فراخوان دانشگاه علوم پزشکی اهواز و انجمن دیابت استان خوزستان باشند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: مجوز تزریق واکسن به افراد 45 سال به بالا درخوزستان صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از صدور مجوز واکسیناسیون کرونا برای افراد 45 سال به بالا در خوزستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: وارد پیک جدید کرونا شده ایم و آمار بستری ها و مراجعه کنندگان به بیمارستان های استان افزایش داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: متاسفانه گروه های سنی مختلف در برخی شهرها تمایل به تزریق واکسن ندارند که نیاز است فرمانداران در امر اطلاع رسانی با جدیت بیشتری عمل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:در روز های اخیر شمار مراجعین به بیمارستان های استان به شدت افزایش پیدا کرده و این موضوع بسیار نگران کننده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: افزایش تعداد شهرستان های قرمز کرونایی در خوزستان و روند فزاینده مراجعان به مراکز بهداشتی و درمانی، خیز جدید بیماری را در این استان به همراه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: شهرستان های ماهشهر، بهبهان و اندیمشک خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: یک بانوی جوان با اهدای اعضای خود به چهار بیمار زندگی دوباره ای بخشید.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شوشان - جواد الهایی سحر: در حالی دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در آیین افتتاح بخش شیمی درمانی، آزمایشگاه و بخش اداری بیمارستان شفا که امروز (23 تیرماه) برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با هشدار ورود خوزستان به پیک جدید کرونا گفت: کرونا دلتا در شهرهای خوزستان در حال چرخش است و در مرزهای به شدت این مسئله کنترل می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ابول نژادیان با اعلام آخرین جزئیات از واکسیناسیون در دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: تاکنون 273 هزار و 540 نفر در این حوزه واکسن کرونا دریافت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد: واکسیناسیون افراد بالای 60 سال بعد از ثبت نام در سامانه سلامت و دریافت پیامک، انجام می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ دکتر فرهاد ابول نژادیان در آیین افتتاح بخش شیمی درمانی، آزمایشگاه و بخش اداری بیمارستان شفا که امروز (23 تیرماه) برگزار شد، اظهار داشت: حدود پنج سال فعالیت درمانی بیمارستان شفا تنها در محدوده درمانگاه و بخش پیوند مغز و استخوان بود اما با همت مدیریت جدید بیمارستان شفا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در روز های اخیر شاهد افزایش قابل توجه در آمار بیماران کرونایی در برخی شهر های خوزستان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استانها-رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: با توجه به وضعیت قرمز استان های همجوار و افزایش میزان مراجعه آنها به مراکز بهداشتی و درمانی، احتمال ورود موج جدید کرونا به خوزستان وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در ستاد جلسه کرونا با اشاره به کاهش ضوابط بهداشتی در استان گفت: هنوز کرونا دلتا به خوزستان نرسیده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، فرهاد ابول نژادیان پیش از ظهر امروز شنبه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا اظهار کرد: نمونه مشکوک شناسایی شده در شهرستان بهبهان برای آزمایش های تکمیلی ارسال شده و هنوز نوع واریانت مشخص نیست و به محض قطعی شدن نوع ویروس به مردم اطلاع رسانی خواهد شد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در بخشی از این حکم آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و توانایی جنابعالی و به موجب این ابلاغ با حفظ سمت بعنوان “سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه” منصوب میشوید تا با استعانت از خداوند و با استفاده از ظرفیت و توانمندی های موجود و همکاری کارشناسان و مدیران در دانشگاه در انجام اقدامات ذیل اهتمام ورزید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: سفیران سلامت می توانند نقش مهم و تاثیرگذاری در کنترل بیماری کرونا داشته و به افزایش سطح سواد سلامتی مردم کمک کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- ابول نژادیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از اختصاص سه هزار و 800 دوز واکسن کووایران برکت به این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۶:۴۲    
گروه استان ها_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: شرایط فعلی استان خوزستان در حالت ثباتی است که با توجه به شرایط قرمز استان ها همجوار است این نتیجه تلاش های کادر سلامت و رعایت مردم است.
معاون درمان ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران گفت: دلتا یا همان ویروس جهش یافته هندی کرونا در بیماران تهرانی هم مشاهده شده و به عبارتی این بیماری وارد پایتخت شده است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، دکتر فرهاد ابول نژادیان اظهار داشت: آزمایشگاه های ما در مرزهای شلمچه و چذابه فعال و از همه افراد تست PCR گرفته می شود و در صورت مثبت شدن جواب تست افراد، به آنها اجازه ورود به کشور داده نمی شود. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: از همه مردم درخواست داریم در این روزها که ویروس متاسیون یافته نوع دلتا وارد کشور شده، نشست های خانوادگی را تعطیل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اعلام از سرگیری واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه گفت: واکسیناسیون این گروه از دانشجویان مطابق لیست های اعلامی دانشکده ها در روزهای 9 و 10 تیرماه انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به مشکلات راه اندازی مرکز نگهداری بانوان معتاد اهواز گفت: مقرر شد این موضوع در هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی اهواز مطرح و حل شود و در غیر این صورت، در شورای برنامه ریزی خوزستان تعیین تکلیف خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: 2 شهرستان امیدیه و اندیمشک خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه اجرای چند پروژه در حوزه سلامت در خوزستان، بین بنیاد کرامت آستان قدس رضوی و دانشگاه علوم پزشکی اهواز امضا شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۶    
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در نامه ای به روسای دانشکدهها، جزئیات برگزاری مجازی آزمون های پایانی ترم دوم تحصیلی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کنترل شدید مرزهای زمینی و دریایی خوزستان خبر داد و گفت: هدف از این کار شناسایی افراد مبتلا به کرونا و جلوگیری از انتشار نوع دلتا کرونا در خوزستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحمد علوی گفت: محموله جدید واکسن کرونا در راه خوزستان است و به محض دریافت آن گروه های هدف واکسینه می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۶:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: متقاضیان دریافت واکسن کرونا از مراجعه به مراکز واکسیناسیون بدون اطلاع قبلی خودداری کنند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۴    
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: تزریق واکسن در پیشگیری از مرگ و میر بیماران کرونایی بسیار موثر است و خوشبختانه تزریق دوز دوم واکسن سالمندان و گروه های هدف در حال انجام است.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد: تاثیر 99درصدی تزریق واکسن در پیشگیری از مرگ و میر بیماران مبتلا به کرونا
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۹:۰۶    
جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اهواز به همت کانون دانشجویی هلال احمر اقدام به اهدای خون کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا – رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: خوزستان با کمبود داروی رمدسیویر برای بیماران کرونایی روبه رو نیست و از این بابت جای نگرانی وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: آمار ابتلا به کرونا در استان های جنوبی کشور درحال افزایش است، خطر اصلی شیوع نوع دلتا کرونا ویروس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نسبت به خطر مسافرت و تردد به مناطق جنوبی و جنوب شرق کشور به دلیل شیوع ویروس نوع هندی در این مناطق هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن پنج نفر و مصدومیت سه تن بر اثر واژگونی خودرو در مسجدسلیمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: تاکنون 212 هزار خوزستانی در مقابل کرونا واکسینه شده و این روند در روزهای آینده مجدد از سر گرفته خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: کارشناسان بهداشت محیط در حوزه های انتخابیه سراسر استان حضور دارند و بر رعایت نکات بهداشتی نظارت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: برخورد 2 دستگاه سمند و تریلی در باغملک یک کشته و 3 مصدوم بر جا گذاشت.