جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۰:۰۵Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی اهواز»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: تقریباً تخت های ویژه مراقبت از بیماران کرونایی در شهرستان اهواز تکمیل شده و در حال اختصاص تخت ویژه از سایر بیمارستان ها هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا - دبیر کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: بافت بیمارستان های موجود در استان قدیمی و فرسوده است واغلب این مراکز نیاز به اصلاح و بازسازی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۵    
گروه استان ها-رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: ترس مردم از کرونا کاسته شده و اکنون بیش از 50 درصد موارد ابتلا به کرونا به سبب اجتماعات خانگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت هفت نفر بر اثر واژگونی خودروی سواری پراید در شهرستان شوش خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به ورود بار جدید داروی انسولین به استان خوزستان، گفت: در حال حاضر مشکلی برای تهیه این دارو در خوزستان وجود ندارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان ، جلسه هم اندیشی میان بسیج و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور تنی چند از مسئولان استان خوزستان در اهواز برگزار شد. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۰۷    
استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
فرهاد ابول نژادیان گفت: در روزهای اخیر تعداد بیماران بستری مسجدسلیمان به شدت بالا رفته بود و روز پنجشنه جزو 43 شهر پرخطر کرونا در کشور معرفی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۳۵    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از واژگونی یک خودروی سانتافه د ر هندیجان و کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن 2 نفر در این حادثه خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۲    
اهواز(پانا) - معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز از افزایش آمار بیماران حاد کرونایی در استان به نسبت تعداد بیماران بستری خبر داد و گفت از هر 10 فرد مبتلا به کرونا که در بیمارستان بستری می شوند یک نفر فوت می کند. ...
شوشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از پر شدن 75 درصد ظرفیت تخت های ICU در نظر گرفته شده برای بیماران کرونا خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: تخت های بیمارستانی و تخت های ICU تکمیل شده اند. طبق گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز حدود 70 تا 80 درصد تخت های عادی بیماران مبتلا به کرونا و تقریباً تمام تخت های ICU پر شده اند ...
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۵    
جلسه ای با هدف همکاری مشترک اداره کل انتقال خون خوزستان و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار و در آن آغاز کمپین اهدای خون و پلاسما کلید خورد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت پنج نفر در آتش سوزی یک منزل مسکونی در اهواز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت 10 نفر در دو حادثه انفجار گاز و سانحه رانندگی در این شهرستان خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در واکنش به جان باختن یک کودک اهوازی براثر مواجه شدن با چالش موسوم به مومو گفت: محدودیت های دوران کرونا کودکان را در معرض افسردگی قرار می دهد بنابراین والدین باید از کودکان در برابر اطلاعات بیش از حد منفی فضای مجازی محافظت کنند ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱    
گروه عکس: با گسترش بیشتر شیوع کرونا در استان خوزستان و افزایش تعداد موارد فوتی و بستری مبتلا به این ویروس، ستاد مدیریت کرونا در استان خوزستان بنا به درخواست دانشگاه علوم پزشکی اهواز از تاریخ 9 مهرماه، دستور تعطیلی پارک ها، موسسات آموزشی و باشگاه ها را در استان ابلاغ کرد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۴    
با گسترش بیشتر شیوع کرونا در استان خوزستان و افزایش تعداد موارد فوتی و بستری مبتلا به این ویروس، ستاد مدیریت کرونا در استان خوزستان بنا به درخواست دانشگاه علوم پزشکی اهواز از تاریخ 9 مهرماه، دستور تعطیلی پارک ها، موسسات آموزشی و باشگاه ها را در استان ابلاغ کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
چرا دانشگاه علوم پزشکی اهواز بین نیروها تبعیض قائل است و نیروهای شرکتی که بخشی از بار حوزه سلامت بر دوش آن ها است، نادیده گرفته می شوند؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ظهر دیروز تعدادی از پرستاران شرکتی در اعتراض به عقب افتادن مطالبات و کسری حقوق، اضافه کاری ، حق ماموریت و مدت مرخصی های خود در مقابل دانشگاه علوم پزشکی اهواز تجمع کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از فوت 4 نفر و مصدومیت 9 نفر در حادثه انفجار گاز شهری خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از افزایش کشته های انفجاز امروز گاز در عامری اهواز به چهار نفر خبر داد. فرهنگ کره بندی اظهار کرد: انفجار امروز گاز در یک منزل مسکونی در منطقه عامری اهواز 9 مصدوم و چهار کشته به همراه داشت. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۵۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان ، در اخبار محلی و فضای مجازی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه نمایندگان مردم شریف شوش و گتوند در مجلس شورای اسلامی از وزیر بهداشت ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دفاع پرس از اهواز، عبد الله عسکری پزشک متعهد و دلسوز بیمارستان رازی اهواز در راه صیانت از سلامت مردم به عنوان نخستین پزشک خوزستانی بال پرواز به سوی حق گشود و به جمع شهدای والامقام مدافع سلامت پیوست. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
اهواز (پانا) - دکتر عبدالله عسکری اولین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز ، نسبت به بی توجهی ادارات نسبت به مصوبات ستاد مقابله با کرونا انتقاد کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اولین پزشک کادر درمانی بیمارستان رازی اهواز از زیرمجموعه های دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، صبح امروز در راه مقابله با کرونا به شهادت رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: شیوع کرونا در خوزستان خانوادگی شده است، بنابراین مردم از مهمانی ها و تجمع خانوادگی و مسافرت های غیرضرور پرهیز کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: با شرایط پیش آمده، پیش بینی می شود برای چند روز آینده آمار فوتی های کرونا در استان افزایش پیدا کند.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: این روزها در اهواز و چند شهرستان دیگر این استان خوزستان شاهد افزایش موارد ابتلا به کرونا هستیم و خطر تشدید اپیدمی وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۶    
در حال حاضر 12 نفراز 60 دانشجوی بین المللی به صورت قطعی دراین دانشگاه پذیرفته شدند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه بالغ بر 50 تا 60 دانشجوی متقاضی بین المللی برای تحصیل در دانشگاه داشتیم، گفت: در حال حاضر 12 نفر به صورت قطعی پذیرفته شدند که با توجه به شرایط، آموزش این دانشجویان در نیم سال اول به صورت مجازی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۴۵    
اگر از چند ماه پیش درباره پاییز و روز های سخت آن صحبت می شد، حالا این روز ها فرا رسیده و کرونا چنان بیدادی به راه انداخته که میزان مبتلایان و فوتی های ناشی از آن هر تصمیمی را برای حفظ سلامت شهروندان عاقلانه جلوه می دهد. هیچ یک از استان ها وضعیت خوبی ندارند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۶    
جلسه بررسی وضعیت پسماند و پساب بیمارستان های دانشگاهی در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: باید بدانیم کرونای امروز از کرونای روزهای نخست خطرناک تر است و جوان ترها را نیز اسیر می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: بیشترین مراجعه کنندگان به بیمارستان ها کسانی هستند که در نشست های دورهمی، خانوادگی، فامیلی و نظایر آن به کرونا مبتلا شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز مدیریت هزینه ها در حوزه دارو و ملزومات مصرفی پزشکی در جهت پیشرفت و ارتقای دانشگاه را الزامی دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: به دلیل کاهش اقدامات مداخله ای و رعایت نکردن اصول بهداشتی در دستگاه های مختلف، شاهد افزایش تعداد شهر های با وضعیت قرمز هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از برگزاری سومین جلسه کمیته سیاست گذاری تامین دارو در این شهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از برگزاری سومین جلسه کمیته سیاست گذاری تامین دارو در این شهر خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان از احتمال اعمال دورکاری کارمندان در استان در صورت پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد. رضا نجاتی در گفت وگویی با اشاره به اعلام تعطیلی مراکز آموزشی به دلیل وضعیت قرمز خوزستان اظهار کرد: در حال حاضر آنچه ابلاغ شده ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۱:۲۹   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: 11 شهر خوزستان در وضعیت قرمز و خیلی پرخطر کرونا قرار گرفتند و سن فوتی های ناشی از ابتلا نیز کاهش یافته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۰    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از آمادگی مراکز درمانی خوزستان برای پذیرش بیماران در آغاز فصل پاییز خبر داد.
برترین ها / سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان از اعمال تعطیلی ها و محدودیت های کرونایی در سطح استان خوزستان در پی درخواست دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت 10 نفر و مرگ یک نفر بر اثر دو سانحه رانندگی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از فوت سه نفر بر اثر صاعقه خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از فوت سه جوان بر اثر صاعقه در شهرستان شوش خبر داد. فرهنگ کره بندی اظهار کرد: عصر چهارشنبه دو پسر با سنین 14، 25 و یک مرد با سن 36 ساله در شهرستان شوش بر اثر صاعقه جان خود را از دست دادند. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اکوفارس: سخنگوی ستاد کرونا خوزستان با اشاره به گزارش دانشگاه علوم پزشکی اهواز مبنی بر اینکه همه شهرهای خوزستان در حالت قرمز قرار گرفته اند، گفت: به دلیل بروز این شرایط، اقدامات پیشگیرانه از شیوع هرچه بیشتر کرونا با اعمال بخشی از محدودیت ها در استان از سر گرفته شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پیرو اعلام اداره کل هوا شناسی خوزستان از وقوع رگبار و رعد و برق در این استان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز و فوق تخصص آسم و آلرژی در رابطه با احتمال وقوع بحران تنگی نفس در پی بارش اولین باران پاییزی در خوزستان از مردم این استان خواست در این ایام در شهر تردد نکنند.