شنبه ۰۵ خردادساعت ۱۸:۴۶May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفت تپه»

ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز شماری ازجوانان بیکار هفت تپه برای 24 روز متوالی مقابل مجتمع کشت وصنعت هفت تپه تجمع کردند و خواستار پاسخگویی مسئولان این شرکت در ارتباط با اشتغال جوانان بومی شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۷    
از کنار مشکلات به سادگی نمی گذشت، خودش را به میان کارگران می رساند تا حرف های آنها را دقیق بشنود. آن روز را کارگران هفت تپه خوب یادشان است
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۵    
حوزه/در اردیبهشت1402،شهید رئیسی در مقام رئیس جمهور در مسیر ریلی اندیمشک به اهواز با دیدن مردم و کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در کنار ریل قطار دستور توقف قطار را صادر کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مُنجی کارگران ؛ این را یکی از کارگران هفت تپه در وصف مردی می گوید که فقط یک رئیس جمهور نبود؛ بلکه یار و یاور کارگران بود؛ از هفت تپه تا هپکو.
چند سالی بود که در جنبش عدالتخواه پیگیر مسائل مربوط به خصوصی سازی کارخانه های دولتی بودیم، به همین واسطه ارتباط خوبی با کارگران بعضی از این کارخانه های پیدا کرده بودم و نفرات اصلی را می شناختم ...
کاوش اخبار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در تهران حضور یافتند و برای آخرین بار با آیت الله رئیسی شهید جمهور وداع کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - یک فعال کارگری شرکت نیشکر هفت تپه گفت: با پیگیری و ایستادگی شهید سید ابراهیم رییسی، این شرکت به آرامش رسیده و احیا شد و سه سال است حقوق ما تأخیر نداشته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
آن دیوار نگاره نصب شده در میدان انقلاب شده است آخرین قاب برای ثبت سلفی های یادگاری مردم با رئیس جمهور منتخبشان. رئیسی لبخند به لب دارد اما مردمی که برای عکس گرفتند می ایستند لباس هایشان خاکی ست، چشمانشان از شدت گریه به سرخی می زند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۱    
تهران-ایرنا- بیش از 7 مرتبه با سید ابراهیم رئیسی دیدار چهره به چهره داشتیم؛ این خاطره را کارگران شرکت هفت تپه که امروز برای مراسم تشییع آمده بودند، می گفتند. مسلم چشمه خاور و محمد خنیفر، دو کارگر شرکت می گویند که مسیر 1000 کیلومتری شوش تا تهران را با عشق و بغض طی کرده اند تا به مراسم برسند ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
محسن مهدیان؛ مدیرمسئول حضور مردم در بدرقه شهید جمهور و همراهانش عجیب شگفتی ساز شد؛ اما این حضور میلیونی و چشمگیر از جهاتی با دیگر تجمعات تاریخی ملت ایران متفاوت است. مختصری مرور کنیم تا حرف نهایی: یکم. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۷    
شهید سید ابراهیم رئیسی، همواره دغدغه کارگران و جامعه کارگری را داشت. وی در زمانی که رئیس قوه قضاییه و قوه مجریه بود، خدمات زیادی در جهت رفع مشکلات کارگران هفت تپه انجام داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۳    
یک کارگر شرکت نیشکر هفت تپه گفت: آقای رئیسی مشکلات چندساله کارگران شرکت نیشکر هفت تپه را حل کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یک کارگر هفت تپه در مراسم تشییع پیکر آیت الله رئیسی گفت: آقای رئیسی برای ما مثل پدر بود و مشکلات چندساله کارگران شرکت نیشکر هفت تپه را حل کرد.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۲    
شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی مشکلات مردم نجیب خوزستان را دانست و درک کرد و در مدت کوتاه ریاست جمهوری خود برای خوزستان سنگ تمام گذاشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۷    
کارگر شرکت نیشکر هفت تپه: آقای رئیسی برای ما مثل پدر بود و مشکلات چندساله کارگران شرکت نیشکر هفت تپه را حل کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۲    
شهید سید ابراهیم رئیسی، همواره دغدغه کارگران و جامعه کارگری را داشت. وی در زمانی که رئیس قوه قضاییه و قوه مجریه بود، خدمات زیادی در جهت رفع مشکلات کارگران انجام داد. آخرین اقدام دولت رئیس جمهور شهید، تصویب لایحه امنیت شغلی کارگران در هیات دولت بود.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : محمد خنیفر ، کارگر فعال شرکت نیشکر هفت تپه در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص حمایت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی اظهار کرد: با توجه به مشکلات چند سال گذشته شرکت نیشکر هفت تپه که خوشبختانه در سال های اخیر ...
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۶    
پیام تسلیت محمد خنیفر از کارگران هفت تپه که رییسی حق بزرگی بر گردن آنها داشت.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فعالان کارگری شرکت کشت و صنعت هفت تپه با تسلیت شهادت رئیس جمهور گفت: آیت الله رئیسی منجی شرکت هفت تپه بود چراکه از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات کارگران این شرکت دریغ نکرد. ...
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۴    
به گزارش جهت پرس ؛ سازمان اطلاعات سپاه پاسداران تنها طی 10 پرونده از اقدامات خود، موفق به بازگرداندن 27 هزار میلیارد تومان، 2.5 میلیارد دلار و کارخانه نیشکر هفت تپه به بیت المال و مردم ایران شد. معادل ریالی مبالغ مذکور بیش از 170 هزار میلیارد تومان است!
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۲    
تابناک خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، برداشت گندم از گندمزارهای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه آغاز شد. براساس این گزارش، برداشت گندم از این مزارع به مساحت 570 هکتار و با 4 دستگاه کمباین، به همت پرسنل پرتلاش معاونت کشاورزی در حال انجام است. ...
صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، آیین تکریم و تقدیر از زحمات بازنشستگان شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امروز دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 در سالن جلسات این شرکت برگزار شد. ...
نمونه های بروز و ظهور این طبقه در سال های اخیر، خصوصی سازی ها، رانت خواری ها و سیطرۀ تفکر لیبرالی بود که سال ها بر شئون مختلف کشور سایه افکنده بود. یعنی دقیقاً همان جا که امثال ریسمان سنج ها جلوی آن ایستادند و از گفتمان انقلاب اسلامی دفاع کردند. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
31 ماه پس از واگذاری کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در مهرماه سال 1400، شاهد تحولات چشمگیری در این مجموعه عظیم هستیم که نویدبخش دورانی تازه از شکوفایی و رونق برای قدیمی ترین واحد نیشکری ایران است.
کاوش اخبار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
با موافقت سران قوا و توشیح مقام معظم رهبری، انتقال مالکیت هفت تپه قطعی شده و این واحد نیشکری در آستانه انتقال کامل به شرکت توسعه نیشکر است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فریدون نیکوفرد گفت: بازنشستگان تامین اجتماعی شوش و هفت تپه بارها به فرمانداری و تامین اجتماعی مراجعه کرده اند. مهم ترین خواسته ما اجرای قانون و ورود مجلس و نهادهای نظارتی به موضوع دستمزد است.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایلنا، امروز (16 اردیبهشت) جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی در شوش و هفت تپه و تهران، تجمع اعتراضی برگزار کردند.
صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی www.sugarcane.ir نوشت: امسال، هفته کار و کارگر برای نیشکری ها پُر از شور و هیجان بود؛ در کنار غرّش هاروسترها و طنین کارخانه تولید شکر، برای اولین بار صدای آهن و وزنه قوی ترین مردان نیشکر ، مزارع سرسبز نیشکر را درنوردید. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شوش گفت: پیمانکار تامین نیروی انسانی گروه صنایع کاغذ پارس حذف و قراردادهای کار سه ماهه، بصورت مستقیم با شرکت مادر تنظیم شد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آزاده دفاع مقدس بهروز نصرالله زاده می گوید: آقای ناصری در مدرسه اِلبارتی هفت تپه خوزستان، معلم علوم ما بود. باهم در عملیات والفجر مقدماتی شرکت کرده بودیم که به اسارت بعثی ها درآمدیم.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۷    
اعتراض صنفی شماری از کارگران کاغذسازی پارس امروز (چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه) به چهاردهمین روز رسید. همزمان با اجتماع کارگران این کارخانه، تعدادی از کارگران بازنشستگان هفت تپه نیز مقابل فرمانداری شوش اجتماع کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کشت و صنعت هفت تپه، دارای 24 هزار و 900 هکتار وسعت، متولد 1340 و قدیمی ترین واحد تولید نیشکر ایران با بیش از 60 سال قدمت است. هفت تپه برای کارگرانش نه یک شرکت بلکه خانواده آنهاست و این موجب شده تا نسبت به سرنوشت آن تعصب داشته باشند. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۶    
به گزارش روابط عمومی صمت خوزستان، رئیس اداره صمت شوش به همراه کارشناسان صنایع اداره از کارخانه فولادپارس هفت تپه بازدید کرد. این بازدید بمنظور بررسی ایمنی دستگاهها ومشکلات عدم تولید کارخانه بوده است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه که به دلیل واگذاری نادرست به بخش خصوصی در دولت قبل به مرز نابودی کامل رفت و تجمعات و اعتصابات کارگری آن به سر خط اخبار بین المللی تبدیل شده بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
با تلاش کارکنان نیشکر هفت تپه میزان تولید در این شرکت دو برابر افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - از طوفان عبور کرده است و در ساحل آرامش، در حال درو کردن تمام رکوردهای روزگار طلایی خود است. از سرخط اخبار اعتصابات کارگری به پیشتازی سنگر تولید رسیده است و این همه حرف، پشت چند کلمه بر تکه کاغذی ساده از طرف کارگران هفت تپه نقش بسته است: آقاجان متشکریم .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش در مجلس گفت: دولت هرچه سریع تر با واگذاری انتقال مالکیت شرکت نیشکر هفت تپه به صورت نهایی به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان موافقت کند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
با شروع عملیات برداشت کلزا در کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، مدیرعامل این شرکت اعلام کرد که پیش بینی می شود برداشت این محصول نسبت به گذشته افزایشی 100 درصدی داشته باشد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
در دومین ماه از سال جهش تولید با مشارکت مردم و به مناسبت هفته کار و کارگر، جمعی از کارگران سراسر کشور صبح امروز چهارشنبه 5 اردیبهشت با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در جریان دیدار امروز کارگران با رهبر انقلاب به مناسبت روز کارگر تصویری از یکی از کارگران در حسینیه امام خمینی (ره) منتشر شد که جالب توجه بود.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تصویری از تشکر یک کارگر از رهبر انقلاب در دیدار امروز، برای پیگیری مدبرانه مشکلات شرکت نیشکر هفت تپه را ببینید.
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار صبح امروز کارگران با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب، جمعی از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه هم حضور دارند. نوشته خاص در دستان یکی از کارگران را مشاهده می کنید.