چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۳۹Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفت تپه»

روزنامه جوان آنلاین   ۷ ساعت پیش    
احمد نادری، نماینده تهران در مجلس خبر داده که غلامرضا شریعتی، استاندار سابق خوزستان به دادسرا احضار شده است. او در توئیتی نوشته: خبر ها حاکی از آن است که پرونده شریعتی، استاندار سابق خوزستان به اتهام اعمال نفوذ در پرونده ابرمتهم ارزی و مالک هفت تپه (امید اسدبیگی) ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۵    
بیش از 2 ماه از برگزاری دو جلسه هیئت داوری برای ابطال واگذاری و خلع ید مالک فعلی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خوزستان می گذرد. این در حالی است که هنوز نتیجه این جلسات مشخص نشده است. رویداد 24 در این گزارش آخرین وضعیت پرونده فسخ واگذاری هفت تپه را مورد بررسی قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- سرانجام همان گونه که قابل پیش بینی بود، بر اساس اعلام نماینده تهران در مجلس، پای استاندار خوزستان در ماجرای نیشکر هفت تپه به دادسرا کشیده شد.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۱    
به گزارش عصر امروز، سیدنظام الدین موسوی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: اکنون که رسیدگی به اتهامات استاندار سابق خوزستان به عنوان یکی از مهمترین حامیان اَبَر متهم ارزی کشور آغاز شده، مهمترین مطالبه، اعلام رسمی خلع ید مالک فاقد اهلیت شرکت هفت تپه است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک نماینده تهران در توئیتی از به جریان افتادن پرونده استاندار سابق خوزستان به اتهام اعمال نفوذ در پرونده ابرمتهم ارزی و مالک هفت تپه در دستگاه قضائی خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی،در توئیتی به رسیدگی به اتهامات استاندار سابق خوزستان اشاره کرد.
انتخاب: احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در توئیتی از به جریان افتادن پرونده استاندار سابق خوزستان به اتهام اعمال نفوذ در پرونده ابرمتهم ارزی و مالک هفت تپه در دستگاه قضایی خبر داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
کارگران شرکت هفت تپه در نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس قوه قضائیه نوشتند: خواهشمندیم خبر رسمی ابطال قرارداد واگذاری هفت تپه را با قاطعیت اعلام کنید و این امر مهم را منوط به سفر استانی خود نکنید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار مسلمی با تاکید براینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار جهادی بی منت برای مردم احتیاج دارد، گفت: مصداق واقعی جهاد این که بتوانیم مشکلات مردم را کم کنیم؛ هرجایی که توانستیم مشکلات مردم را کم کنیم بزرگترین مبارزه با استکبار صورت گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۵    
یادواره شهدای صنعت برق و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و امنیت استان مازندران همراه با آئین های اجرای 5 مانور همزمان جهادی در شهرستان های استان به صورت ارتباط تصویری، نامگذاری 17 فیدر برق به یاد 17 شهید والامقام مدافع حرم حماسه کربلای خانطومان و شهدای معزز امنیت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان در توئیتی خطاب به رئیس قوه قضاییه نوشت: از خلع ید مالک نیشکر هفت تپه اخبار خوبی به گوش می رسد؛ اما هزاران کارگر و خانواده هایشان منتظر اعلام خبر نهایی خلع ید هستند.
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
شکر که جزو اقلام اساسی است با تعطیل شدن کارخانجاتی چون هفت تپه با مشکل قیمتی مواجه شده است. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، بررسی ها نشان می دهد که قیمت شکر از ابتدای سال چند بار دچار تغییر قیمت شد که هر بار مسئولان دلایلی برای این گرانی ها مطرح کردند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر مرکز مطالبه گری و آرمانخواهی بسیج دانشجویی استان فارس، تاکید کرد که بی توجهی به حقوق و منافع مردم در این منطقه، منجر به تکرار داستانی نظیر هفت تپه، خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه گفت: عملیات مرمت و حفاظت دروازه موسوم به دروازه شوش در حصار دوم میراث جهانی چغازنبیل آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۵:۴۱    
فعال کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: اصلی ترین خواسته کارگران هفت تپه، خلع ید اسدبیگی ها و بخش خصوصی است و امیدواریم قوه قضائیه تا قبل از پایان سال 99 رأی نهایی خود مبنی بر فسخ و ابطال قرارداد واگذاری شرکت را اعلام کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با اشاره به پیگیری های چند روز اخیر برای رفع موانع موجود در مسیر ادامه فعالیت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: مدیریت ارشد استان خوزستان موافق دولتی شدن هیچ کارخانه ای نیست و امیدواریم حکم دستگاه قضایی درباره این شرکت عادلانه و به نفع تولید باشد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۱    
خوزستان-استاندار خوزستان با بیان اینکه در چند روز گذشته جلساتی در خصوص وضعیت شرکت نیشکر هفت تپه با دستگاه قضا و مدیران شرکت برگزار شده است، گفت: امیدواریم حکم صادره دستگاه قضا، به نفع تولید و اشتغال باشد تا کارگران با آرامش به حقوق خود برسند و مشکلی برای ادامه کار نداشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه در چند روز گذشته جلساتی در خصوص وضعیت شرکت نیشکر هفت تپه با دستگاه قضا و مدیران شرکت برگزار شده است، گفت: امیدواریم حکم صادره دستگاه قضا، به نفع تولید و اشتغال باشد تا کارگران با آرامش به حقوق خود برسند و مشکلی برای ادامه کار نداشته باشند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مهمترین نگرانی حال حاضر کارگران مجتمع کشت و صنعت هفت تپه و سایر کارگرانی که در این واحد مشغول کارند، این است که مطالبات معوقه خود را قبل از مشخص شدن مالکیت مجتمع دریافت کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت داوری سازمان خصوصی سازی گفت: قرارداد واگذاری "شرکت نیشکر هفت تپه" را فسخ نکردیم چون هیئت واگذاری مصوب کرده است که تا پایان سال به مالکین جدید برای انجام تعهدات مهلت داده شود!
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سید کریم حسینی گفت: نظر مجمع نمایندگان خوزستان این است که شرکت نیشکر هفت تپه برای تداوم تولید و اشتغال از مالکان فعلی خلع مالکیت شود و دولت آن را اداره کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۵    
جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده فسخ قرارداد واگذاری شرکت هفت تپه برگزار شده و طبق اعلام سخنگوی قوه قضائیه، رأی مربوطه به زودی صادر و ابلاغ می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش در مجلس گفت: براساس صحبت هایی که مطرح شده است، رای شرکت نیشکر هفت تپه در روزهای آتی صادر خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۵    
هفت تپه و هپکو دیگر فقط دو کارخانه که قربانی خصوصی سازی شده اند نیستند؛ این ها نماد امید مردم، کارگران و دانشجویان این سرزمین برای اصلاح کشور از طریق قانون و بازگشت ریل اقتصاد کشور به تولید هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۱    
ماجرای واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به بخش خصوصی در برنامه اینترنتی دسترنج مورد بررسی قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
یکی از اتهامات امید اسدبیگی، مالک جوان هفت تپه که در روزهای آتی خلع ید خواهد شد، آلوده کردن مسئولین از طریق پرداخت رشوه بوده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فعال کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: فعالیت انبار های هفت تپه به این صورت است که تمامی ورودی و خروجی به صورت دقیق باید وزن گذاری و ثبت شود؛ اما در جریان خروج شکر های خام از شرکت، وزن کشی صورت نگرفته است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۱    
با همت جهادی مهندسان داخلی و کارگران پرتلاش، توانستیم بزرگترین خط تولید رب گوجه فرنگی در مجموعه کشت و صنعت هفت تپه را راه اندازی و افتتاح کنیم. ✅ ایجاد اشتغال برای 150 نفر بصورت مستقیم و 1000 نفر به صورت غیر مستقیم
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: براساس صحبت های شفاهی که در خصوص پرونده هفت تپه مطرح شده است، رای قاضی صادر شده، اما در انتظار اطلاع رسانی آن هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگی پیش از موعد 78 نفر از کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه با واریز 4 درصد از حق بیمه توسط کارفرما تاپایان سال انجام می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
96 واحد مسکن مهر هفت تپه شوش بهره برداری و عملیات طرح توسعه شرکت فولاد پارس هفت تپه آغاز شد. 96 واحد مسکن مهر تعاونی نیشکر هفت تپه با اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال احداث شده اند که برای تکمیل هر یک از این واحدها بیش از 140 میلیون ریال آورده متقاضی و 450 میلیون ریال تسهیلات هزینه شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۹    
نماینده مردم تهران درمجلس توئیتی را درباره بازگشت به کار کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه منتشر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۲    
یادمان شهدای گمنام هفت تپه به همت مهندسی سپاه کربلای مازندران در منطقه عملیاتی هفت تپه در خوزستان در حال ساخت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - کارخانه تولید رب گوجه فرنگی در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه افتتاح و به بهره برداری رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کارخانه رب گوجه فرنگی مجتمع کشت وصنعت هفت تپه با ظرفیت اشتغال 59 نفر افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۶    
گزیده ای از پست های سیاسیون در فضای مجازی را در گزارش زیر مشاهده می کنید.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ازقوه قضائیه انتظار می رود باتوجه به اینکه کارگران از سیاست های تعدیلی و خصوصی سازی های دهه های اخیر خسته اند و پای تولید ملی و توانمندی اقتصادی در میان است هر چه سریعتر تکلیف پرونده تخلفات ارزی این شرکت را مشخص و برخوردی جدی با متخلفان انجام دهد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۷    
اینا به جنازه لگد زدن! مغان / هفت تپه و ... ماشالا دست گل به آب نمی دن!!! دست گل رو انداختن تو رودخونه اینا تازه کارن بنده خداها بلد نبودن، اون سری هم اشتباهی شد یهو!!! تنها استخوان در گلو، نوع مدیریت ترسوها و مشاول های بی سواد است ای بابا همش دعواااااااااااااااااا ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
کیهان نوشت: رئیس جمهور اخیرا در اقدامی تعجب برانگیز، استاندار پرحاشیه خوزستان را به عنوان رئیس سازمان ملی استاندارد ایران منصوب کرد. این انتصاب در حالی است که بر اساس گزارش ارزیابی وزارت کشور از عملکرد استانداری ها در سال 98 استاندار خوزستان که بیشترین بودجه را در میان استان های کشور دریافت می کند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کاش امروز سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری اش، خبر نهایی خلع ید اسدبیگی را بدهد و بعد از رفتن شریعتی از استانداری خوزستان، دومین خبر خوش هم به گوش مردم مظلوم خوزستان و کارگران هفت تپه برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده هفت تپه و روند رسیدگی به آن توضیحاتی داد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم بخشی از پرونده هفت تپه در روزهای آتی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۱    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: برای بخش حقوقی پرونده هفت تپه (ابطال قرارداد واگذاری شرکت) جلسه دادگاه برگزار شده و به زودی رأی این دادگاه صادر و ابلاغ می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: کرونا حریف اجتماع میلیونی مردم ما در راهپیمایی 22بهمن نشد.