شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۳:۳۹Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیم کشتی فرنگی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سرمربی تیم کشتی فرنگی فرش حداد گفت: در شرایطی که بیشتر رشته ها فعالیت خود را آغاز کرده اند، اما هنوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش مجوزی برای تمرینات کشتی صادر نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون کشتی بنا دارد مسابقات انتخابی تیم کشتی فرنگی نوجوانان را در استان کردستان برگزار کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ملی پوشان تیم کشتی فرنگی ناشنوایان جوانان و بزرگسالان کشورمان در کردستان به مدت ده روز اردو خواهند زد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدعیان تیم کشتی فرنگی جوانان برای رسیدن به دوبنده این تیم همچنان منتظر تعیین تکلیف رقابتهای انتخابی در سال آینده هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان گفت: اگر کرونا و ستاد مقابله با کرونا در ورزش اجازه دهند می خواهیم در فروردین ماه مسابقات انتخابی تیم ملی را برگزار کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شاگردان محمد بنا پس از انجام تست کرونا از امروز در خانه کشتی تهران وارد چهارمین اردوی آماده سازی خود برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۴۴    
به گزارش مهر ، نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی روز گذشته پس از انجام تست کرونا ، یک روز را در قرنطینه بودند تا اینکه با اعلام نتایج تست و عدم وجود ابتلاء به کرونا توانستند از امروز تمرینات خود را آغاز کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
شاگردان محمد بنا پس از انجام تست کرونا از امروز در خانه کشتی تهران وارد چهارمین اردوی آماده سازی خود برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، گوگی کوگیاشویلی سرمربی تیم کشتی فرنگی روسیه با اشاره به ابتلای برخی قهرمانان به ویروس کرونا گفت: متأسفانه ویروس کرونا همچنان در حال گسترش است و داوید چاکوتادزه قهرمان المپیک درگیر این بیماری شد. وی اکنون در حال استراحت و نمی تواند در قهرمانی کشور مبارزه کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت کشتی استان مازندران به عیادت ملی پوش سابق تیم کشتی فرنگی نوجوانان رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم کشتی فرنگی سیناصنعت تاکید کرد که این باشگاه با همه کشتی گیرانش پس از پایان لیگ تسویه حساب کرده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۰    
مهدی حسنی گودرزی با بیان اینکه تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی به نام شهید هادی باغبانی مزین شده گفت: شاید یکی از دلایلی که الطاف الهی نصیب تیم ما شد به برکت وجود نام این شهید بر روی تیم بود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم کشتی فرنگی صبانور کردستان گفت: نمی دانم چرا هیچ کدام از اعضای کادرفنی تیم ملی به خانه کشتی نیامدند. این موضوع باعث شد تا بچه ها انگیزه زیادی نداشته باشند و اصلاً کشتی های درحد توان خود نگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد از احتمال دوری کشتی گیر آینده دار این تیم به خاطر مصدومیت خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۱۸    
اهواز – ایرنا – سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه با بیان اینکه شایستگی صعود به دیدار پایانی مسابقات را داشتیم گفت: کشتی گیران ما قدری کم کاری کردند و روزشان نبود و همین موضوع باعث شد تا به دیدار پایانی نرویم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تیم کشتی فرنگی بازار بزرگ ایران در فینال لیگ برتر کشتی فرنگی با شکست دانشگاه آزاد اسلامی، قهرمان شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی به مقام ارزشمند نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور رسید.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۵    
فرشاد علیزاده در گفت وگو با میزان، درخصوص راه یابی تیم بازار بزرگ به مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی اظهار داشت: خوشبختانه با عملکرد درخشانی که تمام اعضای تیم از جمله مربیان و کشتی گیران داشتند با صدرنشینی راهی مرحله بعد شدیم. در این مرحله هم سعی می کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - سرمربی تیم کشتی فرنگی صبانور کردستان گفت: بعد از اعتراضاتی که به داوری رقابت های مقدماتی لیگ کشتی صورت گرفت و پیگیری ها با مسوولان برگزاری لیگ و فدراسیون، احتمال برگزاری فینال لیگ برتر با 6 تیم به جای چهار تیم وجود دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
اعضای تیم کشتی فرنگی ایران برای حضور در رقابت های جام جهانی انفرادی صربستان، بامداد امروز راهی شهر بلگراد شدند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۰:۰۵    
محسن سوریان ، سرمربی تیم کشتی فرنگی بازار بزرگ، درباره صعود این تیم به عنوان سرگروه به مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی اظهار داشت: خوشبختانه موفق شدیم با اقتدار و به عنوان تیم نخست راهی مرحله نهایی شویم و امیدواریم در این مرحله هم بتوانیم نمایش قابل قبولی داشته باشیم. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مجید رمضانی سرمربی تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد با بیان اینکه شاگردانم فراتر از حد خودشان ظاهر شدند، گفت: برخی از تصمیماتی که سازمان لیگ می گیرد، اشتباه و برخلاف قوانین و مقررات است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تیم کشتی فرنگی شهدای مقاومت بسیج قم با قبول سه باخت به کار خود در مرحله گروهی رقابت های این فصل لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور پایان داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی پیشین تیم های فرنگی نوجوانان و امید گفت: با ترکیبی از کشتی گیران باتجربه و جوان در لیگ شرکت کردیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم کشتی فرنگی صبانور کردستان گفت: مگر صف نانوایی است که قضاوت نوبتی باشد؟ آن هم در مسابقاتی که گردش مالی آن به گفته رئیس سازمان لیگ، 50 میلیارد تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
سرمربی تیم کشتی فرنگی سیناصنعت ایذه تاکید کرد که تیمش امسال بعد از تجربه 6 سال حضور در جمع تیم های برتر لیگ فرنگی، به دنبال قهرمانی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم کشتی فرنگی صبانور کردستان با انتقاد شدید از داوری ها در لیگ برتر کشتی فرنگی، گفت: مثل آب خوردن سر تیم ما را بریدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم کشتی فرنگی فولاد اکسین اهواز گفت: مقصر باخت های تیمم در دور برگشت لیگ من هستم، اما ای کاش در قضاوت عملکرد ما، داشتن کشتی گیران کرونای و مصدوم را هم لحاظ کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۹    
سرمربی تیم کشتی فرنگی سیناصنعت ایذه گفت: ما همان تیم دور رفت را در اختیار داشتیم و هیچ کشتی گیری برای دور برگشت رقابت های لیگ به جمع ما اضافه نشد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۵    
بهمن طیبی در گفت وگو با میزان، درباره برگزاری رقابت های لیگ برتر کشتی اظهار داشت: برگزاری مسابقات لیگ در چنین شرایط ریسک بزرگی بود اما خوشبختانه با اجرای کامل پروتکل های بهداشتی مسابقات در بهترین شرایط برگزار شد و فکر می کنم علاقه مندان هم از تماشای این رقابت ها لذت بردند. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی که به نام شهید هادی باغبانی مزین شده است، با پیروزی قاطع مقابل شهدای مقاومت بسیج قم، مقتدرانه به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشور صعود کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تیم کشتی فرنگی صبانور کردستان، در مقابل تیم شهدای مقاومت بسیج قم به پیروزی رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم کشتی فرنگی رعد پدافند ارتش گفت: اگر قضاوت ها در لیگ برتر درست بود، از گروه مان صعود می کردیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۸    
تهران - ایرنا - مربی تیم کشتی فرنگی رعد پدافند هوایی با انتقاد از داوری دیدار تیمش مقابل سینا صنعت ایذه گفت: با صحبتی که با مدیر تربیت بدنی ارتش در خصوص ناداوری که همه ساله گریبانگیر تیم ما می شود، سال آینده در لیگ کشتی حضور نخواهیم یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
2 کشتی گیر گرجستانی تیم کشتی فرنگی صبانور کردستان برای همراهی این تیم در دور برگشت لیگ برتر امشب وارد تهران می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۲    
ایسنا/خوزستان سرمربی تیم کشتی فرنگی آریوبرزن بهبهان با بیان این که شرایط تمرین در ماه های گذشته برای همه تیم ها بسیار سخت بود، گفت: به نظرم اگر در شرایط کنونی که کرونا شدت گرفته است، برگزاری لیگ را به تعویق می انداختند بهتر بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا- سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه گفت: تیم ما هم اکنون در اردوی آماده سازی است تا برای رقابت با حریفان خود در لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور آماده شود.
مدال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم کشتی فرنگی روسیه گفت: بزرگترین نگرانی و اولویت متولیان ورزش، عدم ابتلای کشتی گیران ملی پوش به ویروس کروناست....
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۱    
سرپرست تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نام شهید مدافع حرم هادی باغبانی پرآوازه بوده و می درخشد، امیدوارم نام این شهید را پرآوزاه تر کنیم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم نام گذاری تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی به نام شهید مدافع حرم هادی باغبانی، عصر امروز در مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب با حضور خانواده این شهید والا مقام برگزار شد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۱    
ملی پوش وزن 77 کیلوگرم تیم کشتی فرنگی ایران گفت: برگزاری رقابت های انتخابی کار را برای همه تمام کرد و جایی برای بحث باقی نگذاشت.
مدال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ملی پوش وزن 77 کیلوگرم تیم کشتی فرنگی ایران گفت: برگزاری رقابت های انتخابی کار را برای همه تمام کرد و جایی برای بحث باقی نگذاشت....
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ملی پوشان اوزان 55، 63، 67 و 82 کیلوگرم تیم کشتی فرنگی ایران در پیکارهای قهرمانی جهان مشخص شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
عباس سروری گفت: بدهی های ما به کشتی گیران و مربیان تیم کشتی فرنگی خراسان جنوبی که سال گذشته در لیگ حضور داشتند به طور کامل پرداخت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
کشور لیتوانی از تیم ایران دعوت کرد تا در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جوانان که به میزبانی این کشور برگزار می شود حضور یابد.