یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۱۲Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشتی گیران»

کشتی گیران تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در 7 وزن نخست به مصاف حریفان خود رفتند و به مدال های رنگارنگ رست یافتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر ورزش هند پس از گفتگوی 6 ساعته با کشتی گیران معترض هندی، ضمن تاکید بر برخورد قضایی با رییس فدراسیون کشتی این کشور، گفت: تحقیقات پلیس تا 5 روز دیگر تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کشتی گیران کرمانشاهی در رقابت های بین المللی شهید هاشمی نژاد یک نقره و دو برنز بدست آوردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مسابقات 7 وزن نخست رقابتهای کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز (شنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری است که در پایان رقابت های مقدماتی 5 نماینده ایران به دیدار فینال و یک نماینده به دیدار رده بندی راه یافتند. نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
دارنده 3 مدال المپیک و جهانی تاکید می کند که قهرمان المپیک 2012 لندن نقش بزرگی در پیشروی کشتی گیران آمل داشته، او جلودار همه قهرمانان این شهر است که متعهدانه، داشته هایش را در اختیار نوجوانان و جوانان قرار می دهد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ظرف روزهای آینده لیست نهایی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا برای حضور در صربستان مشخص خواهد شد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی عصر قانون، حسین حسین زاده مربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره اعزام دو تیم مجزا به مسابقات جهانی و بازی های آسیایی هانگژو گفت: ما بر اساس چرخه انتخابی پیش می رویم ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۲۹    
صحبت های گزارشگر معروف کشتی ایران هادی عامل: در مازندران بحث فنی در مورد کشتی گزافه گویی است/شرایط شبیه به مسابقات جهانی باعث می شود که کشتی گیران جوان ما در آوردگاه های جهانی دچار دوگانگی نشوند
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۲۹    
صحبت های سرمربی تیم ملی جوانان کشتی آزاد و مدیر تیم ملی محسن کاوه: از لحاظ کیفی رقابت جذابی بین کشتی گیران جوان بوجود آمد/بعد از بازی های آسیا مطمئنم که چهره های خوبی را به کشتی ایران معرفی خواهیم کرد
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۲    
صحبت های مربی تیم ملی جوانان کشتی آزاد بهتری: بعد از جام تختی کشتی گیران ما به خودباوری رسیدند/چند سالی است که تعدد کشتیگیر مازندرانی زیاد شده است
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
پس از برگزاری رقابت های مقدماتی کشتی گیران جوان شرکت کننده در مسابقات جام بین المللی شهید هاشمی نژاد بهشهر، نفرات راه یافته به مرحله نهایی پنج وزن نخست مشخص شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
کشتی گیران تیم ملی آزاد کشورمان به منظور آمادگی برای حضور در رقابت های بین المللی رنکینگ مجارستان در کمپ تیم های ملی اردوی می زنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران هجدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی نژاد با رقابت کشتی گیران پنج وزن نخست روز پنجشنبه درشهرستان بهشهر در شرق مازندران شروع شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران هجدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی نژاد با رقابت کشتی گیران پنج وزن نخست روز پنجشنبه درشهرستان بهشهر در شرق مازندران شروع شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – حسین اسفندیاری فر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره همکاری اش با مجموعه ایزی پایپ و اینکه آیا با این تیم در رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی شرکت خواهد کرد؟، اظهار داشت: من با این مجموعه قرارداد سه ساله بستم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نماینده مردم شهرستان آمل درمجلس شورای اسلامی گفت: کسب 4 مدال المپیک توسط کشتی گیران این شهرستان دربازی های 2020 توکیو، باعث شده تا عنوان المپیکی ترین شهرهای ایران را به شهرستان آمل لقب دهند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
با توجه به جایگاه چهارمی و پنجمی یزدانی و تیلور در رنکینگ وزن 86 کیلوگرم، احتمال رویارویی این دو کشتی گیر قبل از مرحله نیمه نهایی و فینال رقابت های قهرمانی جهان 2023 وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تیم های ملی کشتی آزاد ایران با تاکید بر اینکه هم اکنون تیم ملی در حال پشتوانه سازی کشتی گیران است، گفت: همزمان در برخی اوزان دو یا سه نفر را پوشش می دهیم و در ترکیب قهرمانی آسیا و قهرمانی جام جهانی در چند وزن نفرات متفاوت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
هجدهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی نژاد از ساعتی دیگر در بهشهر آغاز می شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر هیات کشتی مازندران از پایان اردوی تیم ملی کشتی آزاد رده سنی بزرگسالان کشور در این استان خبر داد و گفت که تمرینات هفت روزه این کشتی گیران باحضور حسن یزدانی، کامران قاسمپور، امیرمحمد یزدانی، رحمان عموزاد، علی سوادکوهی، امیرحسین زارع، رضا اطری و محمد نخودی زیر نظر پژمان درستکار پیگیری شد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اسامی کشتی گیران واجد شرایط برای حضور در مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام شهید هاشمی نژاد مشخص شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اردوی یک روزه کشتی گیران باشگاه استعداد یابی حیدر کرار با حضور 20 نفر از جوانان و نوجوانان در ابرکوه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران اسامی کشتی گیران واجد شرایط برای شرکت در هجدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی نژاد درشهرستان بهشهر استان مازندران مشخص شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پایان تورنمنت رنکینگ دار سوم اتحادیه جهانی که در غیاب دو تیم کشتی آزاد ایران و آمریکا طی روزهای 11 تا 14 خرداد در بیشکک برگزار شد، جایگاه کشتی گیران در اوزان دهگانه با تغییراتی مواجه شد که براساس آن ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پایان مسابقات رنکینگ دار بیشکک در قرقیزستان، رده بندی انفرادی کشتی گیران تغییراتی کرد کشتی گیران ایران با چند پله صعود مواجه شدند، اما با وجود کسب 5 طلا در این رقابت ها و قهرمانی در مسابقات رنکینگ دار بیشکک و زاگرب (اولین تورنمنت اتحادیه جهانی) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی کشتی بعد از پایان رقابت های قرقیزستان رنکینگ کشتی گیران آزاد و فرنگی را اعلام کرد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
برگزاری کشتی کج زنان در عربستان سعودی، واکنش های مختلفی را برانگخیته است.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رسول خادم، پیشکسوت نامدار کشتی کشورمان با خانواده شهید محمدمهدی احمدی دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تیم کشتی کشور با درخشش فرنگی کاران خوزستان قهرمان مسابقات بین المللی قرقیز ستان شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۹    
ساری-سردار مسلمی رئیس هیئت کشتی بسیج کشور با حضور در مسابقات لیگ دسته اول کشتی قهرمانی کشور در مشهد مقدس از تیم مقامت کشتی بسیج مازندران بازدید و به کشتی گیران خداقوت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کشتی گیران پرندی در دور برگشت رقابت های کشتی فرنگی لیگ دسته اول کشور که در خانه کشتی پرند برگزار شد توانستند با اقتدار از سد تیم های امید لرستان و اتوشوندی البرز عبور کنند و جزء هشت تیم برتر ایران در کشتی فرنگی قرار بگیرند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس هیات کشتی خوزستان با اشاره به درخشش کشتی گیران استان در رقابت های قرقیزستان گفت: کسب سه نشان طلا و 2 برنز توسط کشتی گیران خوزستانی بسیار ارزشمند است. ...
پایگاه خبری ایزنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
آژانس خبری ایذه (ایزنا) ؛ رقابت های بین المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان، روزهای 11 و 12 خردادماه در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد و تیم ایران با کسب 5 مدال طلا، یک مدال نقره و 2 مدال برنز به عنوان قهرمانی دست یافت. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کشتی گیران ایران در روز دوم مسابقات رنکینگ قرقیزستان خوش درخشیدند و باید برای کسب نشان طلا تلاش کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
کشتی گیران کشورمان در مسابقات رنکینگ دار قرقیزستان امروز در 3 وزن به مصاف حریفان خود رفتند که نفرات راه یافته به فینال و رده بندی مشخص شدند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۴۵    
کشتی گیران کشورمان در مسابقات رنکینگ دار قرقیزستان امروز در 7 وزن به مصاف حریفان خود رفتند که حاصل تلاش آن ها 3 مدال طلا و 2 برنز بود.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
کشتی گیران کشورمان در مسابقات رنکینگ دار قرقیزستان امروز در 7 وزن به مصاف حریفان خود رفتند و نفرات راه یافته به فینال و رده بندی مشخص شدند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کشتی گیران کشورمان در مسابقات رنکینگ دار قرقیزستان امروز در 7 وزن به مصاف حریفان خود رفتند که حاصل تلاش آن ها 3 مدال طلا و 2 برنز بود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
کشتی گیران کشورمان در مسابقات رنکینگ دار قرقیزستان امروز در 7 وزن به مصاف حریفان خود رفتند که حاصل تلاش آن ها 3 مدال طلا و 2 برنز بود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
کشتی گیران ایران در نخستین روز رقابت های رنکینگ اتحادیه قرقیزستان خوش درخشیدند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت های رنکینگ دار بیشکک، از ساعت 8 صبح امروز (11 خرداد) آغاز شده و کشتی گیران 7 وزن روی تشک رفته اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به دلیل اعتراض کشتی گیران هندی به رسوایی اخلاقی رئیس فدراسیون این کشور، مدال آوران تصمیم به پرتاب مدال هایشان به رودخانه گرفتند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، مراسم قرعه کشی تورنمنت رنکینگ کشتی فرنگی در بیشکک قرقیزستان برگزار شد و نمایندگان ایران در 7 وزن رقبای خود را شناختند. طبق برنامه اعلام شده، رقابت های اوزان 55، 60، 63، 67، 87، 97 و 130 کیلوگرم این رقابت ها فردا(پنج شنبه) برگزار می شود و رقابت کشتی گیران در اوزان 72 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که در دو دوره گذشته المپیک ها، مسابقات جهانی در اوزان غیرالمپیکی برگزار شده، قهرمانان این اوزان منتظر تصمیم اتحادیه جهانی برای بعد از المپیک 2024 پاریس هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اسامی کشتی گیران شرکت کننده در جام شهید هاشمی نژاد در بهشهر اعلام شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی، برنامه تیم ملی تا رقابت های رنکینگ مجارستان مشخص شد. با تصمیم کادر فنی اردوی یک هفته ای این تیم برای نظارت بر ریکاوری کشتی گیران پس از جام تختی و همچنین انجام برخی از تست های آمادگی جسمانی مختص نفرات اصلی تیم و کشتی گیران اعزامی به رقابت های رنکینگ ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیش از این حضور در جام یاشاردوغو از سوی فدراسیون کشتی به هیئت کشتی تهران موکول شده بود. این هیئت نیز منتظر اتمام جام تختی بود تا مشخص شود کدام کشتی گیران این استان مجوز حضور در تیم ملی را به دست می آوردند تا پس از آن تیم اعزامی به این جام را معرفی کند ...