سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۳:۳۰Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رقابت های کشتی»

خبر فوری   ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رقابت های کشتی انتخابی درون اردویی در اوزان 57 و 86 کیلوگرم برای حضور در المپیک 2021 توکیو، از ساعت 11:20 امروز (سه شنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد. بر این اساس حسن یزدانی با نتیجه 5 بر 2 مقابل قاسم پور پیروز و نفر نخست این وزن برای حضور در بازی های المپیک شد.
برترین ها / موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رقابت های بین المللی کشتی جام متئو پلیکونه ایتالیا که جزو مسابقات رنکنیگ رقابت های جهانی 2021 نروژ محسوب می شود روزهای 14 تا 17 اسفندماه در شهر رُم ایتالیا برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا کریمی، مدال نقره مسابقات جام پلیکونه ایتالیا را به گردن آویخت.
خبرورزشی: علیرضا کریمی نماینده کشورمان به مدال نقره رقابت های ایتالیا دست یافت. دارنده مدالهای نقره و برنزجهان در اوزان 86 و 92 کیلو که برای حضور در المپیک به وزن بالاتر صعود کرده، امروز به مصاف حریفان رفته و با غلبه بر حریفان آمریکایی و ترکیه ای به فینال رسیده بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سالن ورزشگاه محل رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام پلیکونه ایتالیا در پایان مرحله نخست این دور از مسابقات ضد عفونی شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رقابت های وزن 97 کیلوگرم امروز برگزار می شود که نتایج علیرضا کریمی نماینده کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است: در وزن 97 کیلوگرم علیرضا کریمی در دور اول با نتیجه 6 بر 3 هایدن زیلمر از آمریکا را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 10 بر صفر ابراهیم جیتفجی از ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رقابت های کشتی آزاد و فرنگی انتخابی استان گرامیداشت شهدای مدافع سلامت با معرفی برترینها در سالن شهید آسمانی اردبیل برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۵    
عادل حق بین و محمد حسن رستمی مدال برنز رقابت های کشتی آلیش کشور را از آن خود کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۰    
در نخستین روز رقابت های بین المللی جام پلیکونه ایتالیا، علیرضا کریمی کشتی گیر کشورمان امروز در مراسم وزن کشی حضور پیدا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۵    
بازیار، رئیس برگزاری مسابقات کشتی در خصوص نحوه برگزاری این مسابقات توضیحاتی داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: با توجه به اعلام قبلی اتحادیه جهانی کشتی رنکینگ کشتی گیران در نحوه قرعه کشی رقابت های گزینشی المپیک تأثیرگذار خواهد بود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
با توجه به اعلام قبلی اتحادیه جهانی کشتی رنکینگ کشتی گیران در نحوه قرعه کشی رقابت های گزینشی المپیک تأثیرگذار خواهد بود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نمایندگان کشتی آزاد کشورمان برای حضور در جام متئو پلیکونه ایتالیا، فردا راهی این کشور می شوند. رقابت های بین المللی کشتی جام متئو پلیکونه ایتالیا که جزو رنکینگ مسابقات جهانی 2021 محسوب می شود، روزهای 14 تا 17 اسفندماه در شهر رُم برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۵۵    
فرنگی کاران خوزستان در رقابت های کشتی بین المللی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین به 2 مدال رنگارنگ دست پیدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا نجاتی کشتی گیر قمی به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی جام بین المللی مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین دست یافت.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۹    
دومین روز رقابت های کشتی بین المللی اوکراین با کسب 4 مدال برای نمایندگان ایران و صعود سه کشتی گیر دیگر کشورمان به دیدار پایانی همراه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مسابقات پنج وزن دوم رقابت های بین المللی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین در شهر کی یف پیگیری شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رقابت های کشتی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین از دیروز در رشته های آزاد، فرنگی و زنان در شهر کیف اوکراین آغاز شد.
برترین ها / میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
فرارو: دارنده نشان طلا و برنز کشتی فرنگی نوجوانان در رقابت های آسیا و جهان می گوید: پدرش جانباز بوده و فوت کرده و مجبور است که چوپانی کند. محمد محرابی گفت ...
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: پس از مثبت شدن دوپینگ کشتی گیران ازبکستانی و سوری در رقابت های جهانی 2019 قزاقستان، و صعود یداله محبی کشتی گیر وزن 125 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد به رده ششم، تیم ایران از لحاظ تیمی نیز به جایگاه سوم ارتقا یافت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۵    
4 کشتی گیر و 2 مربی خوزستانی به عضویت تیم ملی در رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان جام مربیان و کشتی گیران برتر کشور در آمدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قرعه کشی مسابقات پنج وزن نخست رقابت های بین المللی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین در شهر کی یف برگزار و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس فدراسیون کشتی گفت: تصور نمی کردیم با بحران کرونا این تعداد کشتی گیر در مسابقات آلیش (کشتی با کمربند) قهرمانی زنان کشور شرکت کنند. استقبال از این مسابقات بی نظیر بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ثریا حاجت ارده جانی و آزاده علیزاده در رقابت های کشتی آلیش کشور یک مدال نقره و یک برنز کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس امور بانوان فدراسیون کشتی گفت: رقابت های آلیش بانوان قهرمانی کشور در شرایط شیوع ویروس کرونا در سطح بالا و بی نظیری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
محمد مبین عظیمی کشتی گیر کردستانی به پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد کشور دعوت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رقابت های کشتی آلیش بانوان قهرمانی کشور روزهای 2 و 3 اسفند ماه به میزبانی استان همدان در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود که تیم 6 نفره کشتی آلیش بانوان البرزی در این دوره از مسابقات حاضر می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
لارستان-ایرنا- مسوول کمیته کشتی های سنتی و ساحلی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: شهرستان لارستان فارس از شرایط میزبانی برای برگزاری رقابت های کشتی در سطح ملی و بین المللی و در رده های مختلف سنی برخوردار است.
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
چهل و یکمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام جهان پهلوان تختی در روزهای 27 تا 31 اردیبهشت سال آینده در شهر چابهار برگزار خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اتحادیه جهانی کشتی برنامه رقابت های گزینشی المپیک و قهرمانی آسیا در قزاقستان را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی کشتی برنامه رقابت های گزینشی المپیک و قهرمانی آسیا در قزاقستان را اعلام کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۸    
به گزارش خلیج فارس به نقل از تابناک ورزشی؛ آزمایش دوپینگ پویا رحمانی نماینده کشورمان در وزن 90+ رقابت های کشتی ساحلی بازی های ساحلی جهان، مثبت شد و این کشتی گیر ضمن مردود شدن از مسابقات می بایست مدال خود را نیز به کمیته برگزاری بازگرداند.
برترین ها / روزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۳   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا: کمیسیون انضباطی اتحادیه کمیته های ملی المپیک ضمن اعلام اینکه آزمایش دوپینگ پویا رحمانی نماینده وزن 90+ کیلوگرم ایران در بازی های ساحلی جهان سال 2019 در کشور قطر مثبت شده است، خواستار ضبط مدال طلای این کشتی گیر شد. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: اتحادیه جهانی کشتی از محمد مصلایی پور داور المپیکی کشورمان برای قضاوت در رقابت های گزینشی قاره اروپا دعوت کرد. اتحادیه جهانی کشتی رسماً از محمد مصلایی پور داور المپیکی کشورمان و رئیس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی دعوت به عمل آورد تا در رقابتهای گزینشی قاره اروپا که از روز 28 اسفند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی میزبانی روسیه در رقابت های کشتی قهرمانی جهان 2022 و رقابت های جهانی کشتی ساحلی را لغو کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی ماتیو پلیکونه ایتالیا روزهای 14 تا 17 اسفند 1399 در رُم پایتخت کشور ایتالیا برگزار خواهد شد. این رقابت ها دارای سیستم رنکینگ برای بازی های المپیک توکیو نیست و البته سیستم رنکینگ برای پیکارهای جهانی سال 2021 اعمال خواهد شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: امسال رقابت های کشتی جام تختی در استان کرمانشاه برگزار نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رقابت های کشتی آلیش بانوان قهرمانی کشور در حالی قرار است روزهای 2 و 3 اسفندماه امسال در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شود که بانوان همدانی آزمونی سخت در این عرصه از مسابقات ملی پیش رو دارند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۷    
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: در جلسه فنی علاوه بر چگونگی برگزاری مسابقات جام تختی در مورد رقابت های کشتی نوجوانان و جوانان هم بحث و بررسی شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، در این دیدار که با حضور علیرضا رضایی دارنده مدال نقره المپیک و برنز جهان و رئیس انجمن کشتی ناشنوایان، جمشید خیرآبادی مدیر فنی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان و سیدجلال عسگری دبیر فدراسیون برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رقابت های قهرمانی کشور کشتی آلیش زنان اوایل اسفند ماه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان استاندار کردستان گفت: با فدراسیون کشتی توافق شده که هرسال جام کشتی در دو بخش فرهنگی و آزاد با نام شهدای کردستان در استان برگزار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۹    
تهران - ایرنا - چهل و هفتمین دوره رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جایزه بزرگ هنری دوگلان فرانسه در حالی روزهای 25 تا 29 دی ماه در فرانسه برگزار می شود که 4 قهرمان المپیک و پنج قهرمان جهان در آن حضور دارند. برخلاف اعلام برخی رسانه ها دیوید تیلور حریف مستقیم حسن یزدانی در این رقابت ها نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۵    
آیین تجلیل از دانش آموزان ورزشکار، مدال آوران رقابت های کشتی جهانی با حضور مدیر آموزش و پرورش بهبهان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران: دارنده مدال نقره رقابت های کشتی آزاد در بازی های المپیک 1972 درگذشت. گنادی استراخوف دارنده مدال نقره بازی های المپیک 1972، به دلیل عوارض ناشی از ویروس کرونا در سن 76 سالگی درگذشت. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در حالیکه چندی پیش تنها 3 کشتی گیر ایران عازم رقابت های جام جهانی صربستان شدند، اینبار نیز بر خلاف کشورهایی صاحب قدرت کشتی جهان مثل آمریکا، ترکیه، آذربایجان، گرجستان، کوبا، هیچ نماینده ای از ایران عازم گرندپری پاریس نمی شود. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
دورخیز عباس جدیدی برای دبیرکلی کشتی آسیا مردم نیوز : انتخابات شورای کشتی آسیا برای مشخص شدن 7 عضو این شورا، روز 23 فروردین ماه 1400 در خلال رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در قزاقستان برگزار می شود. ...
برترین ها / شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرورزشی: فدراسیون کشتی، به صورت رسمی عباس جدیدی را به عنوان کاندیدای کشورمان در انتخابات شورای کشتی آسیا معرفی کرد. مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آسیا به میزبانی آلماتی قزاقستان برگزار و همزمان با برگزاری این رقابت ها در روز 23 فروردین ماه سال 1400 انتخابات شورای کشتی آسیا برای مشخص شدن 7 ...