سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۹:۲۶Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار خوزستان»

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز در نامه ای خطاب به استاندار خوزستان، آمادگی خود را جهت برگزاری جلسه پرسش و مطالبه گری دانشجویی با موضوع مشکلات استان اعلام کرد.
تجارت نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با یک بارش باران آبگرفتگی در شهر زندگی مردم اهواز را مختل می کند که ریشه در سیستم آب سطحی و فاضلاب شهری دارد. استاندار خوزستان می گوید بیش از 50 میلیون یورو برای اصلاح فاضلاب خوزستان لازم است. یوسفی، نماینده اهواز در مجلس هم از طرح سوال از وزیر کشور و وزیر نیرو در این رابطه خبر داد.
طبق روال هر ساله بعد از بارندگی شدید در شهرستان اهواز، شاهد آبگرفتگی معابر و نفوذ مخلوطی از آب و فاضلاب به منازل مسکونی اهوازی ها هستیم.
استاندار خوزستان گفت: دفع آب های سطحی جزو وظایف شهرداری ها است و به دلیل ضعیف بودن زیر ساخت های شهر اهواز شهرداری قادر به دفع اب های سطحی با حجم بالا نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۴    
استاندار خوزستان گفت: خسارت و آبگرفتگی منازل در بارندگی اخیر اهواز 15 درصد خسارت سال گذشته بود؛ برای احداث شبکه دفع آبهای سطحی 8 تا 10 هزار میلیارد تومان بودجه لازم است که دولت باید در این زمینه کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: خسارت و آبگرفتگی منازل در بارندگی اخیر اهواز 15 درصد خسارت سال گذشته بود؛ برای احداث شبکه دفع آبهای سطحی 8 تا 10 هزار میلیارد تومان بودجه لازم است که دولت باید در این زمینه کمک کند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شریعتی گفت: امسال معادل 50 میلیون یورو از صندوق توسعه ملی برای شبکه فاضلاب اهواز اختصاص پیداکرده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با حضور در بخش خبری 21 شبکه اول سیما درباره مشکل تجمع آب های سطحی و فاصلاب در شهر اهواز گفت ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در پاسخ به ادعای مجری برنامه شبکه یک سیما مبنی بر اینکه سپاه در حوزه بحران آبگرفتگی اقدامات بیشتری داشته در حالیکه استانداری اقدام خاصی نداشته است گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: دولت برای انجام کار های زیرساختی در خوزستان کمک کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: همدلی و همکاری اقلیت های دینی و مذهبی و ایستادگی آن ها در جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس زبانزد همگان است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر ؛ گروه استان ها: بازندگی دو روز اخیر در اهواز و سایر شهرهای استان خوزستان، دوباره شهرهای مختلف این استان را زیر آب برد و خانه های مردم را به سوژه شبکه های اجتماعی تبدیل کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۶    
استاندار خوزستان گفت: بارش ها در بالادست استان ظرف 5 روز آینده سه میلیارد مترمکعب آب به ذخایر سدی خوزستان اضافه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در بازدید از مناطق آبگرفته ماهشهر :در صورت نبود بارندگی مجدد در این شهرستان حداقل تا 80 درصد مشکلات شهر چمران ظرف چند ساعت آینده رفع خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۲    
استاندار خوزستان از تعطیلی روز دوشنبه دهم آذر ماه، سه شهرستان اهواز، کارون و ماهشهر به دلیل ادامه روند آبگرفتگی ها خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۱:۴۹    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، شامگاه 9 آذر ماه جلسه ای با محوریت بارندگی اخیر و در پی آن آبگرفتگی های به وجود آمده در سطح شهرستان های استان با حضور استاندار خوزستان و سایر مدیران استانی به جهت بررسی مسائل و رفع سریع مشکلات موجود در اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان برگزار ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان امشب در جمع خبرنگاران باا اشاره به ورود توده پرفشار باران زا به استان و در پی آن بارندگی های اخیر گفت:با ورود توده سودانی طی چند روز اخیر به استان شاهد بارندگی هایی در بخش های بالا دست استان بودیم که برآورد شده به واسطه این بارش ها طی 5 روز آینده ذخیره ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۲    
استاندار خوزستان گفت: در صورت عدم بارندگی مجدد در بندر ماهشهر حداقل تا 80 درصد مشکلات شهر چمران ظرف چند ساعت آینده و حداکثر تا صبح فردا رفع خواهد شد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۱۷    
به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان شامگاه یکشنبه 9 آذرماه نشست ستاد مدیریت بحران استان به ریاست غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان برگزار شد پس از بررسی های صورت گرفته در این نشست ادارات و بانک های شهرستان های اهواز ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: با توجه به شرایط آبگرفتگی معابر، تمامی ادارات و بانکهای شهر اهواز و شهرستانهای ماهشهر و کارون فردا دوشنبه تعطیل شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان بنا به اعلام استاندار خوزستان ادارات و بانک های سه شهرستان استان به علت بارندگی و آبگرفتگی در روز دوشنبه تعطیل خواهند بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: با توجه به شرایط آبگرفتگی معابر، تمامی ادارات و بانکهای شهر اهواز و شهرستانهای ماهشهر و کارون فردا دوشنبه تعطیل شدند.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان شامگاه امروز 9 آذرماه در مراسم استقبال از 6 شهید گمنام گفت: 6 تن از شهدای عزیز و گرانقدر که هویت آنها نامشخص بود را به عنوان شهدای گمنام در بارگاه های تعیین شده در شرکت های مختلف استان به خاک خواهیم سپرد تا در آن مراکز ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در جلسه ستاد کرونای استانی با اشاره به پابرجا بودن شرایط قبلی در مورد حضور کارکنان هر دستگاه در استان گفت: در ورودی شهر ها با بررسی سوابق سلامتی ثبت شده افراد بیمار در سامانه اطلاعاتی و کد ملی آنها با استفاده از کارت ملی هوشمند از ورود آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در مبحث ورود افراد به شهر های استان قرار بر این شد تا در ورودی شهر ها با بررسی سوابق سلامتی ثبت شده افراد بیمار در سامانه اطلاعاتی و کد ملی آنها با استفاده از کارت ملی هوشمند از ورود آنها جلوگیری به عمل آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: کنترل افراد با استفاده از کارت ملی هنگام ورود به خوزستان آغاز شده، و روز شنبه به بیش از یک هزار نفر اجازه ورود داده نشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان از روند نزولی ابتلا به کرونا در استان در هفته اخیر خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: همه ادارات استان در این هفته، مانند هفته گذشته دایر هستند و ورود مراجعه کنندگان تنها با ارائه کارت ملی امکان پذیر خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در آیین بهره برداری از مرکز بزرگ تعمیرات و بازسازی خودرو های آمبولانس قطب جنوب غرب کشور گفت: باید برای افزایش بهره وری حداکثر استفاده را از منابع موجود داشته باشیم تا از این راه بتوان باعث رشد اقتصادی از محل بهره وری شویم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۸    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان بر لزوم افزایش بهره وری با استفاده بهینه از دستگاه ها و امکانات و تجهیزات به عنوان سرمایه های موجود تاکید کرد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۹    
استاندار خوزستان در آیین افتتاح مرکز بزرگ تعمیرات و بازسازی خودرو های آمبولانس قطب جنوب غرب کشور گفت: باید برای افزایش بهره وری حداکثر استفاده را از منابع موجود داشته باشیم تا از این راه بتوان باعث رشد اقتصادی از محل بهره وری شویم.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۱    
مراسم افتتاح مرکز بزرگ تعمیرات و بازسازی خودروهای آمبولانس قطب جنوب غرب کشور با حضورحجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه خوزستان ، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و ابول نژادیان رییس دانشگاه علوم پزشکی اهوازصبح جمعه در مرکز این اداره برگزار شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: مرکز تعمیرات خودروهای امداد حلقه مفقوده در بخش اورژانس و خدمات درمانی استان بود که به همت متخصصان داخلی در این زمینه خودکفا شده ایم و بی شک ارائه خدمات اورژانسی استان ارتقا می یابد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۴    
خوزستان- استاندار خوزستان از تلاش برای آغاز مجدد فعالیت کارخانه قند و تصفیه شکر اهواز در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان از تلاش برای آغاز مجدد فعالیت کارخانه قند و تصفیه شکر اهواز در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: کارخانه قند و تصفیه شکر اهواز سال 86 تعطیل شده بود که با پیگیری های مستمر و انجام مزایده اکنون مراحل بازسازی را طی می کند و تا اردیبهشت 1400 به چرخه تولید بازمی گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- استاندارخوزستان گفت: آمادگی داریم با کمک سازمان های حمایتی 40هزار تبلت برای خانواده های نیازمند تهیه کنیم تا دانش آموزان آنها برای ادامه تحصیل با مشکل مواجه نشوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان گفت: کارخانه تصفیه قند و شکر اهواز اردیبهشت سال 1400 بعد از 16 سال تعطیلی شروع به کار خواهد کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: امروز، پنجشنبه ششم آذرماه، آیین اهدای 2000 تبلت دانش آموزی در ماهشهر با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان برگزار شد. غلامرضا شریعتی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه امروز توفیق پیدا کردیم که تعداد دو هزار تبلت را بین دانش آموزان ماهشهر و بندرامام توزیع کنیم. ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: بر اساس برآورد ما 37 هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد به تبلت یا گوشی هوشمند نیاز دارند و با در نظر گرفتن 14 هزار تبلتی که تاکنون تامین شده است ما آمادگی داریم 50 درصد از 23 هزار تبلت باقی مانده را تامین نماییم و 40 درصد دیگر با کمک کمیته امداد امام خمینی(ره) و ده درصد نیز با ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: تحریم های اقتصادی نتوانستند مانع از بکارگیری تکنولوژی های جدید برای پیشرفت هرچه بیشتر صنعت نفت شوند.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها_خوزستان_استاندار ورئیس شورای تامین استان در حاشیه بازدید ازمبادی ورودی ونحوه اجرای محدودیت های کرونایی،از اقدامات پلیس خوزستان در مقابله با کرونا قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به پیش بینی یک سامانه بارشی سودانی و آغاز بارندگی در استان گفت: سیل 98 نیز در پی ورود و فعالیت سامانه سودانی رخ داد بنابراین باید بالاترین احتمالات و بدترین شرایط ممکن را در نظر بگیریم تا حداقل آسیب وارد شود.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۳    
استاندار خوزستان با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بارش های سودانی در استان، گفت: فرمانداران در روزهای شنبه و یکشنبه در محل کار خود به صورت 24 ساعته مستقر باشند و باید تمام استان به حالت آماده باش در بیاید.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بارش های سودانی در استان گفت: فرمانداران در روزهای شنبه و یکشنبه در محل کار خود به صورت 24 ساعته مستقر باشند و باید تمام استان به حالت آماده باش در بیاید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۶    
استاندار خوزستان گفت: از 26 آبان ماه سال جاری روند ابتلاء به کرونا در استان کاهشی گزارش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۳    
استاندار خوزستان نسبت به ورود سامانه بارشی سودانی به استان هشدار داد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - استاندار خوزستان از آغاز بارش های شدید در خوزستان خبر و به دستگاه های مختلف استان اعلام آماده باش داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۵    
غلامرضا شریعتی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آخرین روند ابتلاء به کرونا در استان خوزستان بیان داشت: روز گذشته از نحوه اجرای طرج مدیریت هوشمند محدود سازی در مبادی ورودی اهواز بازدید داشتیم. تمامی ترددها با جدیت تحت نظر است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: باتوجه به اینکه سدهای استان ظرفیت مناسب برای ذخیره بارش ها دارند جای هیچگونه نگرانی در این زمینه نیست.