سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۳۲Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار خوزستان»

استانداری خوزستان   ۸ ساعت پیش    
صادق خلیلیان استاندار خوزستان روز دوشنبه با حضور در مرکز سامد از طریق دیدار چهره به چهره با تعدادی از شهروندان و پاسخگویی به تماس های مردمی به مرکز سامد به مشکلات انها رسیدگی کرد و دستورات لازم را جهت پیگیری به دستگاه های اجرایی مربوطه صادر کرد.
استاندار خوزستان گفت: بایست این امکان فراهم باشد که شهروندان بتوانند به سهولت مدیران را ببینند و همچنین مدیران با مردم ارتباط داشته باشند تا بتوانیم مشکلات آنها را حل و فصل کنیم و همه ادارات ملزم به رعایت این دستورالعمل هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان خواستار تصویب و تخصیص سریع 500 میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی منطقه زلزله زده اندیکا شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۵    
صادق خلیلیان در گفت وگو با میزان، با بیان اینکه رسیدگی به مشکل بیکاری در سطح استان یکی از اولویت های کاری ماست، گفت: متأسفانه نرخ بیکاری طی 7 سال اخیر در استان خوزستان افزایش پیدا کرده است لذا رسیدگی به این مهم را در دستور کار قرار داده ایم. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا : مهرداد نیکو در نشست شورای برنامه ریزی خوزستان اظهار کرد: امروز چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی خوزستان را با حضور استاندار خوزستان تشکیل دادیم و امروز برنامه دوسالانه توسعه استان به تصویب رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با ابراز گلایه از برخی مانع تراشی های دستگاه های اجرایی در مسیر انجام پروژه های خدمات رسانی به مردم گفت: کلمات در بیان عقب ماندگی های خوزستان در شاخص های مختلف از جمله بیکاری، آب شرب، شبکه های فاضلاب و جاده های ارتباطی، کم می آورند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با اشاره به اینکه در نظام حکمرانی شایسته، رسانه ها از نقش تاثیرگذاری برخوردار هستند گفت: مسئولان اجرایی باید از مطالبه گری رسانه ها به عنوان یک ظرفیت در مسیر توسعه و بهره وری در ارائه خدمت به مردم استفاده کنند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت و نقش راهیان نور در سراسر کشور و استان خوزستان به عنوان یکی از مقاصد مهم راهیان نور صادق خلیلیان، استاندار خوزستان در دیدار با سردار نادر ادیبی، رییس ستاد مرکزی راهیان نور در استانداری خوزستان مسایل پیرامون این مهم را بحث و بررسی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: برنامه دوساله تدوین شده برای توسعه خوزستان، به هم افزایی در توسعه کشور کمک و آن را تسریع خواهد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
حکم سید عبدالحسین حسینی به عنوان شهردار شهر شوش توسط استاندار خوزستان صادر و تنفیذ گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۵    
معاون عمرانی استاندار خوزستان آخرین آمار مربوط به خسارتهای زلزله اخیر در شهرستان اندیکا را اعلام کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در رابطه با اقدامات صورت گرفته پس از سفر رئیس جمهور به خوزستان گفت: به منظور حل مسائل استان یک برنامه دو ساله تدوین و به معاونت اجرایی ریاست جمهوری جهت مطرح شدن در هیأت دولت یا ابلاغ به دستگاه های اجرایی ارسال می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سردار ادیبی در جلسه با استاندار خوزستان به حرکت عظیم فرهنگی راهیان نور درسال جاری با توجه ویروس منحوس کرونا پرداخت و گفت: راهیان نور، بزرگترین رسانه برای مکتب سازی نوین ارزش هاست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر کل بازرسی استانداری خوزستان گفت: استاندار خوزستان دوشنبه 26 مهر ماه جاری پاسخگوی تماس های مردمی از طریق سامانه 111 خواهد بود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
صادق خلیلیان در گفت وگو با میزان، با اشاره به روند مقابله با کرونا در استان خوزستان اظهار کرد: همه نیرو های نظامی، انتظامی، قرارگاه شهید سلیمانی و نیرو های جهادی را برای مقابله با کرونا پای کار آوردیم. تا هفته قبل از 29 شهرستان، حدود 14 شهرستان در وضعیت آبی قرار گرفتند ...
استاندار خوزستان گفت: زلزله اخیر در شرق خوزستان به حدود چهار هزار واحد مسکونی روستایی در این استان خسارت وارد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون اقتصادی رئیس جمهور در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در شهرستان ماهشهر، ضمن اشاره به ارزآوری شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر در شرایط تحریم، گفت که تکمیل زنجیره ارزش تولیدات پتروشیمی افزون بر رشد اقتصادی سبب کاهش واردات بعضی از کالاها می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با بیان اینکه اجرای طرح فاضلاب اهواز شدت گرفته است گفت: از برنامه بلند مدت در بخش فاضلاب که همان ساخت و ایجاد شبکه فاضلاب مطمئن در اهواز است نباید غافل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به روند اجرای طرح های جمع آوری آب های سطحی و فاضلاب گفت: اجرای برنامه های کوتاه مدت، به منظور مدیریت وضع موجود است تا شاهد وقایع چند سال اخیر نباشیم و در قالب برنامه میان مدت یعنی دو ساله نیز باید شبکه فاضلاب اهواز به اتمام برسد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: خوشبختانه همه دستگاه های ذیربط اعم از شهرداری، آبفا و شرکت ها و موسساتی که بایست وظایف اجتماعی خود را در ارتباط با شهروندان انجام دهند همه پای کار آمدند و به خصوص در یک ماه اخیر اجرای طرح های دفع فاضلاب سرعت پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: مجموعا حدود 400 تا 500 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و ساز و تعمیر واحدهای آسیب دیده در اثر زلزله اندیکا مورد نیاز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: زلزله های اخیر پنج هزار میلیارد ریال به بخشهای مختلف شهرستان اندیکا خسارت وارده کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: راه اندازی قرارگاه واکسیناسیون روستایی در تمامی شهرها باید با جدیت دنبال شود تا میانگین واکسیناسیون را در استان افزایش دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان خواستار تشکیل قرارگاه واکسیناسیون روستاییان به منظور افزایش میانگین پوشش واکسیناسیون شد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: آب، برق، فولاد و پتروشیمی و شرکت های دولتی باید در قالب مسئولیت اجتماعی پای کار بیایند و استاندار خوزستان نیز باید شجاعانه و با تمام توان بایستد تا این شرکت ها به وظایف و تعهدات قانونی خود عمل کنند زیرانوک پیکان مشکلات شامل کوتاهی مدیران این استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: زلزله اندیکا علاوه بر وارد آوردن خسارت باعث شد محرومیت های این منطقه آشکار شود در نتیجه باید وقوع زلزله و تبعات آن را به فرصت تبدیل کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم تسریع در اسکان موقت آسیب دیدگان زلزله اندیکا گفت: اسکان موقت مردم مناطق زلزله زده باید با سرعت انجام شود و سپس به اسکان دائم تبدیل شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به لزوم انجام اسکان موقت و بازسازی در منطقه زلزله زده اندیکا گفت: برای ادامه کار، نیازمند مصوبه دولت حداقل در سطح 500 میلیارد تومان هستیم که باید سریعا این موضوع تصویب و ابلاغ شود تا اقدامات سریع سازمان دهی و اجرایی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: اکنون مهمترین دغدغه ما اسکان موقت عشایر و دام های آنها است که طرح اولیه آن تهیه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان با تاکید بر ضرورت تکمیل فازهای توسعه ای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در شهرستان ماهشهر گفت: در این راستا تلاش می شود در استان خوزستان زمینه احدات و تکمیل طرح های توسعه ای پتروشیمی محقق شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۵۱ سایت دیگر  
محسن رضایی، معاون اقتصادی دولت سیزدهم با بیان اینکه از بابت مشکلات پیش آمده برای مردم شرمنده هستیم ، گفت: در زمان حاضر جراحی در اقتصاد کشور به عنوان یک اصل دنبال می شود. به گزارش تسنیم، رضایی با استقبال صادق خلیلیان استاندار خوزستان وارد اهواز شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: کاهش هزینه حمل و نقل کالا به توسعه صادرات و واردات کمک شایانی می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۱    
محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور به همراه استاندار خوزستان امروز (جمعه 23 مهر) از وضعیت شهرستان بندر امام خمینی (ره) بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه درحال حاضر تمرکز بنادر بر روی واردات کالا است گفت: برای کاهش هزینه های تجاری، لازم است تا بخشی از ظرفیت های بندری به حوزه صادرات اختصاص یابد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بازدید معاون اقتصادی رییس جمهوری و استاندار خوزستان از بندر امام خمینی (ره محسن رضایی، معاون اقتصادی رییس جمهور به همراه صادق خلیلیان استاندار خوزستان روز جمعه از وضعیت بندر امام خمینی (ره) بازدید کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به بالا بودن هزینه حمل و نقل کالا و هزینه تمام شده کالا برای مصرف کننده، گفت: باید از ظرفیت ریلی در بنادر برای حمل کالای اساسی استفاده شود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
محسن رضایی، معاون اقتصادی رییس جمهور با استقبال صادق خلیلیان استاندار خوزستان وارد اهواز شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
صادق خلیلیان استاندار خوزستان شامگاه پنجشنبه در بازدیدی سرزده به منظور بررسی مشکلات شهر سوسنگرد و معوقات کارگران شهرداری به این شهر رفت.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: مطالبات شهرداری بر حق است و این مطالبات را باید پیگیری کنیم اما در موارد خاص می توان شرکت بدهکار را دعوت نمود و برای پرداخت بدهی تقسیط و مهلت قائل شد البته اگر آن شرکت بدهی مطرح شده را قبول ندارد یک هیات حل اختلاف بایست به موضوع رسیدگی کند و در هر حال باید این مطالبات تعیین ...
اقتصاد آنلاین / اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
در پی اعطای تسهیلات بموقع توسط شعبه دزفول، معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه دزفول، با اهدای لوح تقدیر، از عملکرد رئیس و کارکنان این شعبه تقدیر و تشکر به عمل آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در نظر داریم یک منطقه گردشگری جهت بحث سلامت و مسائل مرتبط با سوخت رسانی به کشتی ها از طریق منطقه آزاد داشته باشیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۳    
استاندار خوزستان در دیدار با دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری گفت: عزم دولت برای پشتیبانی از توسعه خوزستان در بالاترین سطح قرار دارد و مسئولان در تلاش هستند تا عقب ماندگی های حال حاضر را برطرف کنند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه - سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: یکی از رویکردهای این سازمان در دولت جدید توجه ویژه به مناطق محروم بوده که مورد غفلت قرار گرفته است لذا سعی می کنیم در این راستا به شکل عملیاتی و میدانی در استان ها حضور پیدا کنیم. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ سعید محمد امروز در حاشیه دیدار با استاندار خوزستان در مهمانسرای شهید رجایی استانداری خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با ظرفیت های موجود و رفع نیازمندی های این هدف محقق می شود و باید در جهت ایجاد رونق تجاری و اقتصادی در سرزمین اصلی فعالیت کنیم. ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در نظر داریم یک منطقه گردشگری برای بحث سلامت و مسائل مرتبط با سوخت رسانی به کشتی ها از طریق منطقه آزاد داشته باشیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
در دیدار استاندار خوزستان با سرپرست سازمان تامین اجتماعی کشور بر کاهش پرداختی از جیب مردم همزمان با بهبود خدماتی بیمه ای و درمانی تاکید شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۱    
استاندار خوزستان بازدیدهای میدانی متعدد و هدفمندی از مناطق مختلف استان داشته است، خلیلیان ضمن بازدید های میدانی از جنوبی ترین تا شمالی ترین نقاط استان خوزستان، بر رفع مشکلات تاکید کرد. ...