جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۲:۴۴Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار خوزستان»

میزان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فاضل عبیات در گفت وگو با میزان، با اشاره به آخرین وضعیت تامین آب در استان خوزستان گفت: در هفته گذشته، برای تامین آب تالاب هورالعظیم، انهار پایین دست کرخه و آب مورد نیاز احشام؛ خروجی سد کرخه را دو برابر کرده و حجم آب ورودی را از 75 متر مکعب در ثانیه به 130 متر مکعب در ثانیه افزایش دادیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۴۶    
رییس انجمن صنفی کشاورزان خوزستان گفت: دیدگاه مثبت استاندار خوزستان در واگذاری امور به خود کشاورزان، وضعیتی بهتری را در مدیریت و بهره برداری از منابع آبی رقم خواهد زد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان در خصوص کشت پاییزه گفت: مقرر شد آب حجمی توسط سازمان آب و برق با همکاری صنف کشاورزان در اختیار این صنف قرار بگیرد و نحوه مدیریت آب توسط گروه ها و نمایندگان کشاورزان باشد؛ با کشاورزان مناطق بالادست و پایین دست آب صحبت شود تا نوع کشت و نوع آبیاری را مشخص کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۷:۰۵    
قاسم سلیمانی دشتکی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آخرین وضعیت تامین آب در استان خوزستان بیان کرد: ستاد اجرای فرمان امام 100 میلیارد تومان کمک نقدی برای رفع مشکل کم آبی در استان کمک کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندارخوزستان گفت:خسارت دامداران استان ناشی از تنش آبی و خشکسالی حداکثر ظرف 2 هفته آینده به حساب آنان واریز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان از پرداخت باقی مانده خسارات سیل فروردین ماه 98 تا روز آینده خبر داد و در خصوص خسارت های خشکسالی وارد شده به دام ها در تیرماه 1400 گفت: مبالغ خسارت دام ها کاملا آماده است و از امروز پرداخت آن آغاز شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۵    
قاسم سلیمانی دشتکی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آخرین وضعیت تامین آب در استان خوزستان بیان کرد: برای رفع مشکلات مردم در زمینه کم آبی اقدامات زیادی در دستور کار قرار گرفته است. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ سید اصغر حسینی گفت: در پی سفر معاون اول رئیس جمهور و با پیگیری استاندار خوزستان مقرر شد هفته ای 500 تن مرغ منجمد در استان توزیع شود. وی افزود :از روز چهارشنبه توزیع مرغ در 40 نقطه شهرستان اهواز آغازخواهد شد. ...
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۱    
استاندار خوزستان گفت:پرداخت باقی مانده خسارات سیلاب 1398 خوزستان که بالغ بر 2 هزار و 810 میلیارد ریال است از روز شنبه هفته آینده شروع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان خواستار واگذاری اختیار توزیع آب از دولت به کشاورزان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندارخوزستان گفت: بیمه کشت پاییزی در استان با توجه به مخاطرات ناشی از خشکسالی و تنش آبی باید به صورت فراگیرعملیاتی شود تا بتوان از کشاورزان و بهره برداران حمایت بیشتری کرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - نشست مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری خوزستان با مسولان و بزرگان شهرستان شادگان در راستای چاره اندیشی برای تنش آبی در محل فرمانداری برگزار شد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: 230 میلیارد تومان از خسارات وارد شده به کشاورزان در سیلاب 98 تا فردا به حساب کشاورزان خسارت دیده واریز خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت:پرداخت باقی مانده خسارات سیلاب 1398 خوزستان که بالغ بر 2 هزار و 810 میلیارد ریال است از روز شنبه هفته آینده شروع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان خطاب به کشاورزان در بحث آب گفت: خواهش بنده این است که برای کشت پاییزه همکاری شود زیرا عدم همکاری، مشکل آفرین خواهد بود؛ تصمیم بر این است که میزان خروجی آب بر عهده سازمان آب و برق خوزستان و نحوه مصرف آب بر عهده کشاورزان باشد و دولت در توزیع آب دخالت نکند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل استاندار خوزستان گفت: پروانه های کاربرد علامت استاندارد پنج واحد تولید صنایع ساختمانی به دلایل مختلف از جمله توقف تولید یا نبود انطباق با معیارها و موازین استاندارد باطل شدند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: استاندار خوزستان گفت: پیگیر آزادی افرادی که در اعتراضات خوزستان حضور داشتند اما جرمی مرتکب نشده اند، هستیم. قاسم سلیمانی دشتکی در خصوص صحبت های رئیس قوه قضاییه در بحث آزادی معترضان اتفاقات اخیر خوزستان ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۳    
مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدچمران گفت: مسئولان و استاندار خوزستان نبود برنامه و پیروی نکردن مردم از جدول کشاورزی برای محصولات را علت اصلی بحران آبی این استان می دانند.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ عبدالامیر نیرومند در نشست ستاد تنظیم بازار خوزستان که در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده از سوی استاندار خوزستان برای توسعه بحث دامپروری در خوزستان، امکان صدور مجوز برای احداث واحدهای مرغداری به وجود آمده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان با بیان اینکه مردمی که خواسته صنفی داشتند با هوشیاری صف خود را از مخالفان جدا کردند، گفت: بخشی از خواسته های مردم خوزستان در اعتراضات اخیر درست و به حق بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه قرار شده است دبی آب رودخانه کرخه به همین شکلی که رهاسازی آب در آن افزایش یافته، ادامه داشته باشد، گفت: وزیر نیرو قول داده تا در پاییز، بخشی از نیاز کرخه از سد سیمره جبران شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در پیامی ارتحال علامه شیخ عبدالرسول کرمی را تسلیت گفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فاضل عبیات در گفت وگو با میزان، با اشاره به مشکل کم آبی در استان خوزستان بیان کرد: آورده آبی استان در سال قبلی 398تا 99 که از مهرماه شروع شده و تا شهریور سال بعد ادامه دارد، در حدود 23 میلیارد و 224 میلیون متر مکعب بود که آورده آبی امسال 13 میلیارد و 423 میلیون متر مکعب تخمین زده شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان گفت: شهردارانی که در استان کم کاری می کنند و به تعهدات و وظایف خود عمل نمی کنند از کار برکنار می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: انتصاب استاندار خوزستان به ریاست سازمان استاندارد از سوی ریاست جمهور دهن کجی به مجلس و مردم خوزستان است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۶    
آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب امروز یکشنبه به صورت تلفنی با قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان پیرامون آخرین وضعیت استان صحبت کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب روز گذشته طی تماس تلفنی با قاسم دشتکی استاندار خوزستان در جریان آخرین اقدامات برای کاهش مشکلات مردم این استان قرار گرفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
شفقنا- حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب امروز یکشنبه به صورت تلفنی با قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان پیرامون آخرین وضعیت استان صحبت کرد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فاضل عبیات در گفت وگو با میزان، با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تامین آب شرب، کشاورزی و دامداری در استان خوزستان گفت: وقتی برنامه ریزی برای منابع آب انجام می شود و رهاسازی آب از بستر ها صورت می گیرد؛ تمامی مصارف در نظر گرفته می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد – اهواز – محمد علاف پور : استاندار خوزستان گفت: آب شرب 702 روستای استان تا پایان امسال تامین می شود که با تخصیص و تامین بودجه مورد نیاز به سرعت طرح های مرتبط با این حوزه آغاز به کار می کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان از فراهم آمدن امکان واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای 48 در استان خوزستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: جهت واکسیناسیون افراد در کشور گروه های هدف مشخص شده اند با این وجود در برخی از استان های مرزی از جمله خوزستان تا 50 سال را برای تزریق واکسن لحاظ نموده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان هشدار داد : باید پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شود تا مجددا وارد پیک نشویم زیرا ظرفیت لازم برای ورود به پیک جدید بیماری را نداریم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به رهاسازی آب در خوزستان در چند روز اخیر گفت: مجدداً برخی در یکی دو روز اخیر شلتوک کشت کردند که باعث وارد نشدن آب به هورالعظیم و یا وارد شدن زهاب به تالاب و رودخانه ها می شود که مشکل ساز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ نشست بررسی مشکلات استان خوزستان با حضور سران عشایر این استان و معاون اول رئیس جمهور، با اعتراض برخی از سران عشایر به سخنان استاندار خوزستان برای مدتی به تنش کشیده شد که میانجی گری آیت الله حیدری به آرامش کشیده شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
اهواز- ایران پرس: نشست مشترک ستاد بحران و شورای کشاورزی قرارگاه آبرسانی استان، با حضور معاون اول رئیس جمهور، استاندار خوزستان و وزرای جهادکشاورزی و نیرو در خوزستان برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور اعتراض مردم در شرایط سخت و طاقت فرسای ناشی از بی آبی و گرمای شدید هوا در خوزستان را حق مردم این استان مقاوم و قهرمان پرور کشور دانست و تاکید کرد: باید حق معترضان را محترم بشماریم و حرفشان را بشنویم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: با وجود اینکه نظام کارهای بزرگی در بخش کشاورزی، نفت، پتروشیمی، فولاد و نیشکر انجام داده است اما کلکسیونی از مشکلات و محرومیت ها نیز در خوزستان وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: این استان علیرغم ظرفیت های متعدد اقتصادی در زمینه های مختلف، دارای مجموعه ای وسیع از مشکلات و چالش ها است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۳    
اهواز - ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری به منظور بررسی مشکلات مربوط به تنش آبی در خوزستان وارد استان شد و در فرودگاه دزفول مورد استقبال قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان و مسوولان استانی و محلی قرار گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: با وجود انجام کارهای بزرگ نظام برای خوزستان، ولی مردم این استان هنوز کلکسیون مشکلات و محرومیت ها را دارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۳    
جهانگیری عصر امروز به همراه وزیر نیرو و استاندار خوزستان با حضور در سد و نیروگاه کرخه اندیمشک، از وضعیت این سد بازدید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
110 نفر از فعالان دانشجویی و اجتماعی در نامه ای خطاب به رئیس جمهور منتخب نوشتند: جایگاه استاندار خوزستان در خور شأن مردم مظلوم و ستم دیده این استان باشد و ایشان حتی الامکان به عنوان معاون رئیس جمهور و عضو کابینه باشد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری دقایقی پیش به منظور بررسی مشکلات مربوط به تنش آبی در خوزستان وارد استان شد و در فرودگاه دزفول مورد استقبال قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان و مسئولان استانی و محلی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان در پیامی شهادت مدافع نظم و امنیت، شهید ضرغام پرست را به مردم ایثارگر و شهیدپرور خوزستان و خانواده آن شهید تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به منظور بررسی مشکلات کم آبی امروز به خوزستان سفر خواهد کرد.
رییس جمهوری اعتراض مردم در شرایط سخت و طاقت فرسای ناشی از بی آبی و گرمای شدید هوا را حق مردم استان مقاوم و قهرمان پرور خوزستان دانست و تاکید کرد: باید حق معترضان را محترم بشماریم و حرفشان را بشنویم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تازه ترین ها به نقل از مهر ، گروه استان ها- ندا سپاهی: مردم خوزستان قریب به دو هفته است که رنج بی آبی را فریاد می زنند و به تبعیض و بی توجهی معترض هستند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان به همراه فرمانده سپاه استان روز پنجشنبه به ایذه رفت و پس از دیدار با بزرگان این شهرستان قول دادند مشکلات آبی آن ها را پیگیری کنند و همین امر در آرام کردن مردم ایذه که دو شب پیاپی نا آرام بود نقشی موثر داشت.