شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۳۴Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار خوزستان»

استاندار خوزستان در سفر کاری خود به شهرستان شوشتر ضمن بازدید از روند اجرایی طرح های مختلف این شهرستان و بررسی مشکلات آنها طرح آبرسانی و توسعه شبکه آب شهر شرافت شوشتر را افتتاح کرد.
شوشان   ۷ ساعت پیش    
برخی مسائل و نیازهای شهرستان شوشتر در حضور و بازدید استاندار خوزستان و چند تن از مدیران کل استان از این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان به همراه جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی عصر جمعه از چندین طرح عمرانی و خدماتی در دست اجرا در شهرستان شوشتر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - طرح آبرسانی و توسعه شبکه آب شهر شرافت از توابع شهرستان شوشتر با اعتبار 80 میلیارد ریال ، روز جمعه با حضور استاندار خوزستان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - یک بند آبخیزداری در حوضه آبخیز روستای بردلا در بخش عقیلی شهرستان گتوند شامگاه جمعه با حضور قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: اتهام ورود کرونای انگلیسی به کشور از مسیر خوزستان غلط است و به محض اطلاع از کرونای انگلیسی تمام مرزها بسته شد. قاسم سلیمانی دشتکی اظهار داشت: استان از نظر کرونا در شرایط دشواری قرار دارد و نیاز داریم که با اعمال محدودیت ها این شرایط را کنترل کنیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: تنش آبی، مساله اساسی خوزستان است و مقرر شده سیاست های استانی برای مصرف آب در تابستان پیش رو تبیین شود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان تاکید کرد: وضعیت برق استان طوری برنامه ریزی شود در تابستان امسال با مشکل رو به رو نشویم.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پروژه احداث آبگیر و خط انتقال آب به اراضی تیغن میدواوود باغملک با حضور قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار خوزستان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ احداث بندخاکی میداوود با حضور استاندار خوزستان و نماینده مردم ایذه و باغملک زده شد.
خوزنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۷    
خوزنامه| سلیمانی دشتکی، استاندار خوزستان با اشاره به اینکه بیان انتقادات از شرکت آبفای خوزستان به دور از حساسیت های شخصی است گفت: دلیل پیگیری مکرر به منظور اجرایی شدن تعهدات شرکت آبفای خوزستان، شرایط حساس استان در زمینه فاضلاب و تنش های آبی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: نبود بارش کافی باران در اسفند پارسال و فروردین امسال در خوزستان، باعث شده تا به مرور در ماه های آینده وارد تنش آبی در استان شویم و باید تصمیم جدی و فوری در این خصوص گرفته شود.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۰    
استاندار خوزستان برای انجام تعهدات آبفا یک هفته مهلت داد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان روز پنجشنبه در دیدار با روسای اصناف و اتحادیه های اهواز بر رعایت محدودیت ها تاکید کرد و گفت : توجه اصناف به رعایت محدودیت ها موجب می شود مردم نیز تحت تاثیر قرار گرفته و به پروتکل های بهداشتی توجه کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۳    
سجاد بهمئی مسئول بسیج رسانه استان در جلسه با استاندارخوزستان در مجموعه بسیج رسانه اظهار داشت اولویت اول بسیج رسانه امید آفرینی و پرشور کردن انتخابات می باشد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۰    
جلسه بررسی مشکلات و مسایل شهرستان های ماهشهر، امیدیه و هندیجان روز پنجشنبه به ریاست استاندار خوزستان و با حضور نماینده مردم شریف ماهشهر در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان مربوطه در استانداری خوزستان برگزار شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۱    
استاندار خوزستان روز پنجشنبه با سعید ممبینی ، رییس اتاق اصناف ایران و اهواز، هیات رییسه اتاق اصناف اهواز و تعدادی از روسای اتحادیه های صنفی شهرستان در استانداری خوزستان دیدار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از تکمیل فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس این استان تا پایان امسال با همکاری مجموعه نیروهای مسلح، بخش خصوصی، سازمان برنامه و بودجه کشور و شهرداری خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در نشستی به ریاست استاندار خوزستان و با حضور نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی پروژه های عمرانی شهرستان شادگان مورد بررسی قرار داده و تاریخ اجرای این پروژه ها را تعیین شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با تعیین یک هفته مهلت برای انجام تعهدات آبفای استان گفت: وقت آن رسیده به مردم اعلام شود که شرکت آب و فاضلاب خوزستان قادر به انجام وظایف خود نیست، به همین دلیل درصورت عدم تحقق وعده ها،خلع ید این شرکت از شرح وظایف محوله در دستور کار شورای نظارتی خوزستان قرار خواهد گرفت.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان استاندارخوزستان با جمعی از قاریان و فعالان قرآنی دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با بیان اینکه مشکلات خوزستان ناشی از نبود منابع نیست گفت: سیستم مدیریتی در استان خوزستان نیازمند این است که پرقدرت تر حرکت کند.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه نگار مسجدسلیمانی طی نامه ای سرگشاده به استاندار خوزستان، ضمن اشاره به حواشی ایجاد شده اخیر برای برخی خبرنگاران مسجدسلیمان از جمله تهدید و شکایت به مراجع قضایی خواستار رفع موانع موجود مبنی بر اعمال فشار بر مطبوعات و کنترل و سانسور رسانه ها وفق ماده 4 قانون مطبوعات شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- استاندار خوزستان از استفاده از ظرفیت نخبگان، شیوخ و بزرگان برای برگزاری انتخابات پرشور و مشارکت حداکثری در این استان خبر داد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: یک کارگروه تخصصی با حضور دبیر ستاد استانی مقابله با کرونا و مدیرکل آموزش و پرورش استان تشکیل شده است تا با بررسی مصوبه ستاد ملی کرونا در این خصوص نسبت به تدوین شیوه نامه برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم اقدام و پس از تدوین جهت اجرا به آموزش و پرورش ابلاغ شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان در خصوص نحوه برگزاری امتحانات پایانی دانش آموزان، گفت: در این زمینه حتما باید مصوبه ستاد ملی کرونا را داشته باشیم و پس از اینکه مصوبه را کسب کردیم، شیوه نامه آن را با کمک معاونت سیاسی اجتماعی و علوم پزشکی تدوین می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان گفت: نحوه و چگونگی برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان و کنکور دراستان بر اساس دستورات و مصوبه ابلاغی ستاد ملی کرونا خواهد بود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، ارسلان غمگین در خصوص عملکرد خوزستان در پرداخت تسهیلات کرونایی به مشاغل آسیب دیده اظهار کرد: با پیگیری هایی که از سوی استاندار خوزستان انجام شده، مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات کرونایی تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شده است. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سلیمانی دشتکی درباره درخواست شورا مبنی بر اختصاص بودجه به فعالیت های قرآنی، گفت: از سازمان برنامه و بودجه می خواهیم که هر قدر که در توان ما است از بودجه عمرانی و بودجه جاری به فعالیت های قرآنی اختصاص دهد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به دستور استاندار خوزستان سه قرارگاه محرومیت زدایی، مسکن و طرح های آب و فاضلاب خوزستان راه اندازی و فعال شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به تشکیل قرارگاه های سه گانه محرومیت زدایی، مسکن و طرح های آب و فاضلاب خوزستان گفت: هدف از تشکیل قرارگاه ها، بازگشت روحیه انقلابی و جهادی است تا کاری کنیم که خدا و خلق خدا راضی باشند و پروژه ها متوقف نشوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندارخوزستان گفت: مشکلات واحدها و شهرک های صنعتی اهواز بررسی و پیگیری خواهد شد تا مسیر و شرایط برای فعالیت تولیدکنندگان هموار و مساعد باشد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار خوزستان به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان پیامی صادر کرد و ضمن تبریک این ماه مبارک از مردم خواست نسبت به حفظ پروتکل های بهداشتی توجه ویژه داشته باشند. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: گام نخست موزه دفاع مقدس خوزستان در اهواز، با استفاده از اعتبارات استانی و همکاری دیگر دستگاه ها، تا پایان امسال تکمیل می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سلیمانی دشتکی از شهرک های صنعتی شماره سه، چهار و پنج اهواز بازدید و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان بالغو نامه تعدیل تعدادی از نیروهای سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: زندگی کارکنان ادارات با این حقوق کم بسته شده است و تعدیل نیرو ظلم بزرگی است بنابراین به هر ترتیبی شده اعتبارات تامین می شود و به مدیران استان گفته ام که هیچ اداره ای حق تعدیل نیرو ندارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان از پیگیری حل مشکلات شهرک های صنعتی اهواز خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سلیمانی دشتکی با همراهی جمعی از مسئولان استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی خوزستان از روند ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان بر ضرورت تکمیل هر چه سریع تر باغ موزه دفاع مقدس استان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
استاندار خوزستان گفت: پنج هزار نفر در خوزستان بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند که این آمار 9 درصد مرگ های ناشی از کرونا در کشور را تشکیل می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - استاندار خوزستان گفت: تاکنون پنج هزار خوزستانی به دلیل کرونا فوت کرده اند که 9 درصد جمعیت کل فوتی های کشور را شامل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۶:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- استاندار خوزستان از فوت پنج هزار بیمار کرونایی در این استان خبر داد و گفت: 9 درصد آمار فوتی های کشور ناشی از ویروس مرگبار کرونا متعلق به خوزستان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۳:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان در خصوص نامه اخراج برخی نیروهای سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: زندگی کارکنان ادارات با این آب باریکه و همین حقوق کم بسته شده است و تعدیل نیروی این افراد ظلم بزرگی است بنابراین به هر ترتیبی شده اعتبارات تامین می شود و به مدیران گفته ام که هیچ اداره ای حق تعدیل نیرو ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: در کل کشور 64 هزار فوتی بر اثر کرونا داشته ایم که 5 هزار مورد از این تعداد در خوزستان بوده است؛ خوزستان 5 درصد جمعیت کشور را به خود اختصاص داده است اما تعداد فوتی های کرونا در خوزستان حدود 9 درصد فوتی های کشور است که عدد بالا و قابل توجهی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه رتبه 25 خوزستان در جذب تسهیلات کرونایی، اصلا خوب نیست، گفت: مدیران بخش های مختلف استان خوزستان روزانه باید پیگیر جذب تسهیلات کرونایی باشند و در این زمینه ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به شیوع کرونا در استان گفت: برای رهایی از شر کرونا لازم است اقدامات پدافند غیرعاملی برای مقابله با این ویروس در استان تعریف شود.