چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۳:۵۰Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شوش»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی گفت: باید پرسیده شود که کدام بخش از دفاع حقوق کارگران شرکت هفت تپه توهین تلقی شده است؟
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۵    
حوزه/ حجت الاسلام علیزاده، امام جمعه شوش، به همراه جمعی از طلاب و روحانیون در پویش اهداء خون شرکت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی استان خوزستان از کاهش دید افقی در شهرهای مسجد سلیمان و شوش به 50 متر به علت وقوع پدیده مه صبحگاهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوش دانیال (ع) از اجرای طرح شهید رهنمون ویزیت رایگان بیماران در این شهرستان خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۲    
مژگان مهرابی بیمارستان مهدیه از جمله مراکز درمانی مجهز و پیشرفته تهران در محله شوش است که قدمت آن به بیش از 50 سال پیش برمی گردد. این مرکز درمانی ظاهر نونواری دارد و این نشان می دهد که بارها ساختمان آن مرمت شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / ادعای پسر جوان در دادگاه: پدرم را نکشتم/ نقشه دختر جوان برای سرقت احشام از دامداری/ کور کردن چشم به هواخواهی مادر/ دردسر کاهش وزن برای دختر نقاش/ دستگیری مواد فروش محله شوش با یک کیلو شیشه/ قدیمی ترین موبایل قاپ تهران دستگیر شد/ نجات خانواده چهار نفره از مرگ خاموش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۵    
ازدحام شرکت کنندگان مراسم خاکسپاری در آرامستان شهرستان شوش با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا خطرناک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری یکی از عناصر اصلی توزیع شیشه در محله شوش تهران خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۹    
حوزه/ حجت الاسلام چنانی، فعالیت های چندگانه مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) شهرستان شوش، در جریان مبارزه با ویروس کرونا را تشریح کرد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، با اهدا لوح تقدیر و هدیه، از عبدالکریم راشدی فروشنده مطبوعات این شهرستان تجلیل کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۷    
حوزه/ حجت الاسلام سرخه، از تألیف رساله جامع مهدویت توسط طلاب مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) شهرستان شوش، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخذ مجوز احداث پل روگذر بیمارستان نظام مافی گفت: 30 میلیارد ریال برای احداث این پل اختصاص یافته است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۵:۰۲    
سابقه دستبافی در ایران به هزاره های قبل از میلاد می رسد و نخستین نشانه ای که از وجود پارچه منسوج در ایران موجود است، متعلق به 4000 سال قبل از میلاد است، که طی حفریات انجام شده در شوش به دست آمده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول گروه های جهادی مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) شوش، گفت: به یاری خدا توانستیم از اول شیوع بیماری کرونا گروه های جهادی طلاب و غیر طلاب را وارد صحنه مبارزه با این ویروس منحوس کرده و قدم های خوبی در این زمینه برداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - استاندار خوزستان با بیان اینکه قانون ملاک احداث کارخانه قند جدید در شهرستان شوش است، گفت: کارخانه قند در حریم درجه یک اثر جهانی چغازنبیل احداث نخواهد شد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی و سعید رضوانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان بمنظور بررسی مشکلات شهرستان شوش در حوزه تسهیلات کشاورزی با جهانپور معماریان مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان دیدار و گفتگو کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- استاندارخوزستان با اشاره به اقدامات جهاد نصر در اجرای طرح مقام معظم رهبری در بخش فتح المبین گفت: این شرکت 43 هزار هکتار از زمین های این بخش را آماده کشت کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - امام جمعه شوش با انتقاد از کم توجهی به بخش کشاورزی این شهرستان گفت: نهاده های مورد نیاز کشاورزان شوش، با وجود آغاز کشت گندم در این شهرستان هنوز تامین نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۵    
رزمایش نهضت جهش تولید در عرصه های کشاورزی و دامپروری با رمز عملیات یا زهرا (س) در شوش آغاز شد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۱:۳۱    
هدف اصلی ما این بود که کاری کنیم با کمک مردم منطقه شرایطی آرام در این محلات ایجاد کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
خارج کردن توده سیستیک تخمدان به ابعاد 18 12 8 سانتی متر از شکم خانمی 49 ساله در بیمارستان نظام مافی شوش با موفقیت انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شوش از بازداشت 2 متولی برگزاری مراسم عزا در این شهرستان خبر داد و گفت: متولیان مراسم عروسی و عزا در شوش منتظر برخورد قضایی باشند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۲:۰۲    
حوزه/ طلاب جهادی مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) شوش، بیش از 9 ماه است که پایِ کارِ شریعت مردم ایستاده اند و هر روز اقدام به تغسیل اموات کرونایی می کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورایاری محله باغ آذری و بلورفروشان شوش به شیوع ویروس کرونا و درگیر شدن آحاد مختلف جامعه برای پیشگیری و درمان این بیماری اشاره می کند و می گوید: باید همه ما به عنوان شهروندان مسئول و متعهد دست به دست هم دهیم تا از این بحران به سلامت عبور کنیم ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رویداد های مهم این روز در تقویم شمسی (27 آبان) • ولادت شهید محمد هاشم آل آقا (استان کرمانشاه ، شهرستان کرمانشاه ) (1324 ه.ش) • ولادت شهید علی عابدی (استان تهران ، شهرستان تهران ) (1349 ه.ش) • ولادت شهید محمدرضا محمدی پاوئی (استان اصفهان ، شهرستان اصفهان ) (1351 ه ...
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: اجرای پروژه ساماندهی تقاطع ورودی شهر شوش با 60 درصد پیشرفت فیزیکی همراه است . به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شوش با اشاره به آغاز کشت گندم در این شهرستان گفت: پیش بینی می شود این کشت در 60 هزار هکتار از زمین های کشاورزی شوش انجام شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۶    
امور مساجد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش در نخستین روز از هفته کتاب و کتابخوانی،بیش از 200 جلد کتاب در قالب داستان های کودکانه و تصویری همراه با ماسک و شاخه گل به کودکان و نوجوانان شهرستان اهدا کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۶    
آیین رونمایی از کتاب چه کسانی با جامعه سازگارند اولین اثر نازی حسین عرب در نخستین روز از هفته کتاب و کتابخوانی با رعایت پروتکل های بهداشتی در شوش برگزار شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خوزستان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خوزستان از توزیع کود اوره در 7 ماه اول سال 99 خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جهادگران بسیجی در جهت کمک به پاکسازی شهر از ویروس کرونا اقدام به برپایی ایستگاه های سلامت و توزیع یک هزار بسته اقلام بهداشتی کردند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۹    
جمعی از کارگران شرکت هپکو در نامه ای آورده اند: ما کارگران شرکت هپکو، خود و دیگر کارگران کشور را در کنار کارگران انقلابی هفت تپه می بینیم و امیدواریم روزی فرا برسد که کارگران آسوده خاطر باشند و مسببین این روزها در استرس و تحت تعقیب.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از کارگران شرکت هپکو در بیانیه ای تاکید کرده اند: ما کارگران شرکت هپکو، خود و دیگر کارگران کشور را در کنار کارگران انقلابی هفت تپه می بینیم و امیدواریم روزی فرا برسد که کارگران آسوده خاطر باشند و مسببین این روزها در استرس و تحت تعقیب.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به همت موسسه خیریه شمیم مهرسبحان (شمس)، صبح روز پنج شنبه، لوازم التحریر مورد نیاز برای کودکان کار مشغول به تحصیل در مدرسه آل احمد محله شوش تهران تأمین و توزیع شد. این خیریه سه سال است که اقدام به توزیع ملزومات آموزشی میان دانش آموزان می کند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: تصادف پراید و موتورسیکلت در بخش فتح المبین شهرستان شوش جان تازه داماد را گرفت. این حادثه عصر روز شنبه در 15 کیلومتری شوش در سه راهی عنکوش بین یک دستگاه موتورسیکلت و یک خودروی پراید رخ داد. علت و مقصر این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۵    
کارگاه روغن گریبکس تقلبی در شوش کشف شد که بسته های یک نشان استاندارد روغن گربیکس جعل کرده و مقادیر بسیار زیادی برچسب و کارتن در این انبار مشاهده می شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام آذر افروز، مدیر مدرسه علمیه بقیةالله(عج) اندیمشک، از برگزاری اردوی جهادی این مدرسه علمیه در منطقه قلعه نصیر، از توابع شهرستان شوش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان صبح امروز به شوش سفر کرد تا پیگیر آخرین وضعیت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۷    
حوزه/ حجت الاسلام بزرگیان، در راستای بررسی برنامه تهذیبی مدارس علمیه استان خوزستان، از سه مدرسه قرآنی بقیه الله اندیمشک ، امام صادق(ع) اندیمشک و امام محمد باقر شوش بازدید و با شورای تهذیبی آنها دیدار و گفتگو کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوش، از سقوط یک دستگاه خودروی سواری پراید در کانال شهر روستای آبادی باقر شوش، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۱    
گروه جهادی شهدای فتح المبین شوش اقدام به واکسیناسیون 12 هزار قطعه طیور در این شهرستان کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۰    
7 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شوش به دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی از سوی واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت این شهرستان پلمب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز وضعیت بیمارستان و امکانات بهداشتی و درمانی شوش را در شان مردم این شهرستان ندانست وگفت:تلاش می شود تا قبل از پایان سالجاری برخی عقب ماندگی های بهداشتی و درمانی این شهرستان برطرف شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
به همت موسسه خیریه شمیم مهرسبحان (شمس) لوازم التحریر مورد نیاز برای کودکان کار مشغول به تحصیل در مدرسه محله شوش تأمین و توزیع شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار شوش از بازگشت به کار 15 نفر از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از امروز خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
چغازنبیل، مابین دو شهر باستانی شوش و شوشتر قرار دارد و بزرگ ترین اثر بر جای مانده از تمدن عیلامیان است. ثبت ملی این اثر در سال 1348 در ایران صورت گرفته و اولین اثر ثبت شده جهانی ایران در لیست یونسکو است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری سارقان مسلح جاده ای در اطراف یکی از روستاهای شهرستان شوش خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا؛ مصطفی نظری اظهار کرد: با پیگیری مستمر رئیس کل دادگستری خوزستان و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، کارگران شرکت نیشکر هفت تپه حقوق خود را تا مردادماه دریافت کردند و مابقی حقوق آنان نیز با پیگیری های صورت گرفته به تدریج پرداخت می شود.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش در مجلس از بازگشت کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه به محل کار خود خبر داد.