پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۳:۳۰Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار هواشناسی»

تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان در باره وزش باد به نسبت شدید و شدید، گرد و خاک و کاهش دید از روز دوشنبه(امروز) تا اواخر روز چهارشنبه هفته جاری در استان، "هشدار زرد" صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: سازمان هواشناسی امروز پنجشنبه با پیش بینی وزش باد و گردوخاک، برای 2 استان در نوار شرقی کشور هشدار نارنجی صادر کرده است.
سازمان هواشناسی برای استان های شرقی کشور با پیش بینی وزش باد شدید، گرد و خاک، در نواحی مستعد طوفان شن هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد 5 روزه در برخی استان ها خبر داد و برای 9 استان از جمله تهران هشدار صادر کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
پنجشنبه با گذر امواج کم دامنه تراز میانی جو از نوار شمالی کشور در برخی مناطق آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و مازندران ابرناکی، وزش باد و رگبار پراکنده پیش بینی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد 5 روزه در برخی استان ها خبر داد و برای 9 استان از جمله تهران هشدار صادر کرد.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار بارش های سیل آسا در برخی مناطق گیلان و مازندران از افزایش دما در شمال غرب کشور و سواحل دریای خزر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای در مورد وزش باد شدید همراه با گردوغبار و کاهش کیفیت هوا در سطح استان و به ویژه در ناحیه شمالی، شرقی و مرکزی استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس اجتماعی- بارش شدید باران و سیل جاری شده در آستارا، منجر به شکسته شدن پل سیبلی و آواره شدن صدها شهروند آستارایی شده است. تلاش نیروهای امدادی ادامه دارد و تاکنون 100 خانوار سیل زده اعم از شهروندان و مسافران اسکان داده شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری نسبت به سرمازدگی مزارع کشاورزی طی روزهای آینده هشدار داد.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۶    
رشت – ایرنا – پس از سیلاب آستارا و خسارت های بسیار آن، کارشناس هواشناسی گیلان هشدار داد: بارندگی های پرخطر ادامه دارد و هشدار سطح نارنجی هواشناسی تا اواخر وقت امشب در استان اعتبار دارد؛ بنابراین مردم بایستی از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها به شدت بپرهیزند. این پست 48 بار بازدید شده
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۳    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به صدور هشدار نارنجی در گیلان و غرب مازندران گفت: امروز سه شنبه مجددا بارش های سیل آسا را در گیلان و غرب مازندران انتظار داریم.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: هواشناسی مازندران ضمن صدور هشدار سطح نارنجی با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی، هرگونه فعالیت دریایی و بندری در دریای خزر از اوایل وقت سه شنبه تا بعدازظهر روز چهارشنبه این هفته را ممنوع اعلام کرد.
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
پس از سیلاب آستارا و خسارت های بسیار آن، کارشناس هواشناسی گیلان هشدار داد: بارندگی های پرخطر در استان ادامه دارد و هشدار سطح نارنجی هواشناسی تا اواخر وقت امشب در استان اعتبار دارد؛ بنابراین مردم بایستی از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها به شدت بپرهیزند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: سازمان هواشناسی امروز سه شنبه با پیش بینی بارندگی، برای 3 استان هشدار نارنجی، برای 6 استان هشدار زرد و با پیش بینی وزش باد و گرد و خاک برای 12 استان هشدار زرد صادر کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی نسبت به سرمازدگی محصولات کشاورزی در چهارمحال و بختیاری هشدار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۲:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
همشهری آنلاین : سازمان هواشناسی درباره وزش باد شدید و خیزش یا نفوذ گرد و خاک برای 15 استان هشدار زرد صادر کرد.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
همه چیز از یک هشدار هواشناسی شروع شد، هشداری که خبر از ورود یک سامانه بارش زا به گیلان می داد. از طرفی آب منطقه ای گیلان هم پیرو هشدار هواشناسی، زنگ خطر طغیانی شدن رودخانه ها و مسیل ها را به صدا در آورد و از مردم و بویژه گردشگران و مسافران خواست تا از اُتراق در کنار رودخانه ها بپرهیزند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۱    
هواشناسی چهارمحال و بختیاری برای سرمازدگی محصولات کشاورزی هشدار سطح زرد صادر کرد.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۴۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، قسمتی ابری و وزش باد شدید به ویژه در بخش های غربی و جنوبی استان همچنین کاهش دما پیش بینی می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تجارت نیوز، به گزارش هواشناسی تهران، از امشب تا سه شنبه افزایش سرعت وزش باد را بخصوص بخصوص در ساعات عصر و شب داریم، این شرایط سبب می شود تا در بعضی نقاط برای خیزش گرد و خاک مساعد باشد بویژه در نواحی غربی و جنوبی استان تهران. مابقی استان نیز تحت تاثیر این شرایط گردو
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سیستان و بلوچستان گفت: از صبح چهارشنبه تا دوشنبه ( 29 شهریور الی 3مهر) وزش باد شدید تا خیلی شدید و طوفان گردوخاک برای مناطق شمالی استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه اضطراری ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در خصوص هشدار سطح نارنجی هواشناسی گیلان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر البرز گفت: با توجه به پیش بینی وزش باد شدید، گرد و خاک ، افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا در مناطق مختلف این استان، امدادگران هلال احمر در حالت آماده باش قرار گرفتند.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی مهرور روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس هشدار هواشناسی از روز دوشنبه 27 تا سه شنبه 28 شهریور وزش باد شدید ،گرد و خاک ، افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا رو به رو خواهیم بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز با اشاره به قرار گرفتن استان در وضعیت هشدار هواشناسی سطح زرد گفت: احتمال خیزش و نفوذ گرد و خاک و اختلال در ترددهای شهری و بین شهری وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان زنجان از صدور هشدار افت دما به کشاورزان طی سه روز آینده به منظور جلوگیری از خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی بارش های سیل آسا در برخی استان ها از افزایش ارتفاع امواج در سواحل دریای خزر به 3 متر خبر داد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی نشان می دهد امروز در برخی استان ها افزایش ابر، بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۶   + ۸۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی بارش های سیل آسا در برخی استان ها از افزایش ارتفاع امواج در سواحل دریای خزر به 3 متر خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش رگباری باران و وزش شدید باد در چهار استان کشور، از آماده باش امدادگران در این استان ها خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمرابراز داشت: براساس هشدار هواشناسی مبنی بر بارش رگباری باران و وزش شدید باد در چهار استان کشور، امدادگران در این استان ها آماده باش هستند.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۷۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارندگی و سیلابی شدن مسیل ها در 4 استان، وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در شمال کشور و همچنین باران و رعد و برق در 15 استان هشدار داد.
الف   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار پراکنده باران در مازندران، گلستان و خراسان شمالی خبر داد و گفت: برای روز دوشنبه رگبار باران و کاهش دما در سواحل خزر پیش بینی می شود.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار پراکنده و وزش باد در برخی استان ها همچنین وزش باد و کاهش دما در نقاط مختلف کشور خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۸    
اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد شدید از امروز تا جمعه (22 تا 24 شهریورماه) و کاهش محسوس دما طی جمعه و شنبه خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی با پیش بینی تداوم فعالیت سامانه بارشی از 22 تا 26 شهریور، برای برخی استان ها هشدار سطح زرد صادر کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: دمای هوای استان از فردا تا روز شنبه 2 تا چهار درجه سانتیگراد کاهش می یابد. محمد سبزه زاری بیان کرد: در شبانه روز گذشته امیدیه با 48.8 و ایذه با 18.9 درجه سانتیگراد به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان و حداکثر دمای اهواز 46.1 و حداقل 30 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور 3 هشدار زرد هواشناسی برای استان خبر داد و گفت: مردم و مسافران از استقرار و برپایی چادرهای مسافرتی در حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان از صدور هشدار هواشناسی سطح زرد جوی توسط این اداره کل درباره تداوم بادهای 120 روزه در شمال استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۸   + ۶۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی فارس با انتشار اطلاعیه سطح زرد، نسبت به بارش پراکنده و رگباری باران، رعد و برق و احتمال جاری شدن روان آب در مناطق جنوبی و...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که روز گذشته هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای درباره احتمال وزش باد شدید در سطح استان، هشدار سطح زرد صادر کرده بود این هشدار به نارنجی، تغییر رنگ داد.
598   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر ورود سامانه ناپایدار جوی و احتمال ریزش و سقوط سنگ از مسافران و رانندگان خواست در حاشیه این جاده کوهستانی توقف نکنند.
مدیرکل هواشناسی استان تهران، نسبت به وزش توفان و گرد و غبار در تهران طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز با اشاره به قرار گرفتن استان در وضعیت هشدار هواشناسی سطح نارنجی گفت: احتمال خیزش و نفوذ گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بحران استانداری البرز گفت: با تشکیل کارگروه شرایط اضطرار پدیده گرد و غبار مصوب شد دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران تا دو روز آینده در آمادگی کامل باشند.