دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۳:۱۲May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار هواشناسی»

سازمان هواشناسی با هشدار وقوع سیلاب های ناگهانی در 18 استان از کاهش 8 تا 18 درجه ای دما در برخی استان ها از جمله استان های ساحلی خزر خبر داد.
هواشناسی استان قزوین از احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
هواشناسی استان زنجان در خصوص آبگرفتگی معابر ، سیلابی شدن مسیل ها و بالا آمدن آب رودخانه ها در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
با تداوم فعالیت سامانه بارشی تا آخر هفته ، رگبار و رعد و برق و احتمال جاری شدن روان آب پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۴    
سازمان هواشناسی گیلان با اشاره به جریانات هوا به منظور آب گرفتگی، بالا آمدن آب رودخانه ها،... هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۶۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، وزش باد شدید و صاعقه طی امروز تا آخر هفته خبر و نسبت به آسیب به به محصولات زراعی و باغی کشاورزان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره فعالیت توده هوای ناپایدار جوی در این استان به صورت وزش باد شدید و بارش رگباری هشدار سطح زرد (آگاهی) صادر کرد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پایش هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط بارش، رعد و برق و وزش باد در برخی نقاط کشور، کشاورزان و عشایر هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند .
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
در برخی مناطق کشورمان احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، جاری شدن روان آب موقت در مسیل ها، آب گرفتگی معابر، صاعقه و برق گرفتگی، وقوع تگرگ در مناطق مستعد، وزش باد شدید موقت و خیزش گردوخاک، شکستن درختان و آسیب به سازه های سست وجود دارد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی سطح زرد این اداره کل، گفت: بر اساس آخرین خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی فعالیت سامانه ناپایدار همرفتی از بعد از ظهر امروز در استان آغاز می شود که تا دوشنبه شب ا
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها براساس هشدار هواشناسی خراسان رضوی امکان سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۴۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سازمان هواشناسی از رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در اکثر مناطق کشر طی 24 ساعت آینده و تدام بارش باران در برخی مناطق تا چهارشنبه 22 اردیبهشت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۷    
رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از بارش برف بهاری در ارتفاعات شاهوار استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
گروه استان ها- اداره کل هواشناسی خراسان شمالی نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها در استان هشدار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مردم حتی المقدور در روز هایی که هشدار هواشناسی برای بارش های رگباری بهاری وجود دارد از مسافرت در مسیر های مذکور خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۱    
هواشناسی هرمزگان برای روزهای شنبه و یک شنبه 18 و19 اردیبهشت ماه هشدار هواشناسی سطح زرد اعلام کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مردم حتی المقدور در روزهایی که هشدار هواشناسی برای بارش های رگباری بهاری وجود دارد از مسافرت در مسیرهای مذکور خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی و مدیریت بحران استان کرمان نسبت به تشدید بارندگی در استان کرمان هشدار دادند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های رگباری توأم با رعد و برق در نواحی مستعد همراه با بارش تگرگ، آبگرفتگی و احتمال سیلاب هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- براساس اعلام مرکز ملی پایش و هشدار سریع گردوخاک هواشناسی خوزستان، به دلیل تشکیل توده گردوخاک روی کشور عراق از بعدازظهر امروز پنج شنبه در مناطقی از خوزستان شاهد وقوع گردوخاک خواهیم بود. ...
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در چند روز آینده در اغلب نقاط کشور به دلیل بارش های بهاری احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، جاری شدن روان آب در مسیل ها و آب گرفتگی معابر وجود دارد بنابراین از تردد و توقف در کنار رودخانه ها و مسیل ها خودداری شود. ...
تیک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ توصیف سامانه: فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی نوع مخاطره: رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، خیزش گردوخاک و احتمال تگرگ به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب منطقه اثر: ...
تیک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد اصغری در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: از بعد از ظهر امروز و همچنین فردا پنجشنبه در سواحل غربی خزر، کاهش محسوس دما را خواهیم داشت و این شرایط در شمال غرب کشور نیز حاکم خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی و مدیریت بحران استان مازندران درباره احتمال وقوع رگبار، کاهش دما ، تگرگ و وزش باد هشدار دادند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه هواشناسی مدیریت بحران استان اردبیل اطلاعیه هشدار سطح نارنجی در مورد وضعیت هوای استان صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۵۸    
هواشناسی استان زنجان در خصوص سیلابی شدن مسیل ها و بالا آمدن آب رودخانه ها در استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش ارتفاع موج در تنگه هرمز تا 2.5 متر و در دریای خزر تا سه متر هشدار داد و ممنوعیت در شنا را توصیه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت:با توجه به هشدار هواشناسی خراسان رضوی از روز گذشته 855 نفر از نیروهای کارگری خدمات شهری در سطح مناطق شهرداری این شهر به حالت آماده باش مستقر هستند.
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در 20 استان کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا خبر داد. صادق ضیاییان، اظهار کرد: امروز (14 اردیبهشت) فعالیت سامانه بارشی در استان های سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، یزد ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور سه هشدار از رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در بیشتر استان های کشور و طوفانی شدن دریا در شمال، طی سه روز آینده خبر داده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
هشدار هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد: از رفتن به ارتفاعات خودداری کنید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۳   + ۵۷ سایت دیگر  
رکنا: بنا به پیش بینی هواشناسی بارش باران در اغلب نقاط کشور در جریان است و کشاورزان در 10 استان باید مراقب زمین های خود باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به وقوع رگبار و گرد و غبار همرفتی در روز دوشنبه 13 اردیبهشت در خوزستان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی کردستان با اشاره به انتقال بخشی از گردوغبار کشورهای عراق و سوریه به آسمان استان اعلام کرد که طی بعد از ظهر امروز وزش باد شدید بوده و در محدوده هشدار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد پیش بینی کرد که آسمان این استان از بعد از ظهر یکشنبه جاری شاهد وزش باد نسبتا شدید تا شدید، رگبار و رعد و برق، تگرگ و روان آب باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی با احتمال تگرگ در 21 استان کشور تا سه شنبه (14 اردیبهشت) هشدار داد و توصیه هایی را به کشاورزان، باغداران و عشایر ارایه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۶    
هواشناسی استان قزوین با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان از احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و افزایش روان آب مسیل ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: براساس هشدار هواشناسی درباره وقوع ناپایداری های جوی در استان 132 تیم امدادی و عملیاتی از امروز (جمعه) تا دوشنبه هفته آینده در حالت آماده باش قرار گرفتند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد: بارشد ابرهای همرفتی احتمال بالاآمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، صاعقه و برق گرفتگی در مناطق مستعد، احتمال وقوع تگرگ، وزش باد شدید موقتی و خیزش گردوخاک وجود دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان (پانا)- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار نارنجی این اداره کل گفت از بعدازظهر جمعه با تشدید فعالیت سامانه همرفتی در استان انتظار می رود ناپایداری های جوی نیز تشدید شود به طوریکه سبب جریان یافت سیلاب در برخی نقاط شود. ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش های 5 روزه در اکثر مناطق کشور نسبت به وزش باد شدید، رعدوبرق و وقوع سیلاب در 15 استان طی امروز و فردا هشدار داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: تا چند روز آینده شاهد وزش باد شدید موقتی، افزایش ابر، رگبار و رعد و برق در بسیاری از مناطق کشور خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به احتمال ایجاد رواناب و آبگرفتگی در برخی از مناطق این استان، بر اثر وقوع بارش های بهاری همراه با وزش باد شدید هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش ابر، رگبار باران و وزش تندبادهای موقت در استان کرمان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی با احتمال تگرگ در 20 استان کشور هشدار داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی از وقوع رگبارو رعد و برق، وزش باد شدید و احتمال وقوع تگرگ در 11 استان خبر داد و نسبت به خودداری از کوهنوردی در این استان ها توصیه کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیریت بحران خوزستان پیرو هشدار هواشناسی سطح زرد تاریخ 6 اردیبهشت 1400 این اداره کل و با توجه به هشدار آنی سطح نارنجی روز جاری اداره کل هواشناسی خوزستان هشدار سطح نارنجی را برای وضعیت جوی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان روز سه شنبه در اطلاعیه ای نسبت به تشکیل توده همرفتی در ساعات آینده در خوزستان هشدار داد.