یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۴:۴۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار هواشناسی»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از احتمال وقوع تندباد لحظه ای و خیزش گردوخاک و غبار آلودگی هوا به علت انتشار ریزگردها در مناطق شرق، جنوب و مرکز اصفهان خبر داد.
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع پدیده باد شدید و خیزش گردوخاک در شرق و جنوب شرق استان کرمان از ظهر امروز تا پایان هفته هشدار داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی این اداره کل گفت: وزش بادهای 120 روزه در شمال استان از دوشنبه شب تشدید شده و احتمال وقوع توفان گردوخاک و شن وجود دارد.
هواشناسی استان کرمان درباره وقوع طوفان و افزایش سطح گرد و غبار در استان هشدار داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره وزش باد شدید و توفان گرد و خاک در این استان از امروز تا چهارشنبه هفته جاری هشدار سطح زرد (آگاهی) صادر کرد و مدیریت بحران استان نیز از آماده باش کامل نیروهای امدادی و عملیاتی در این مدت خبر داد.
ناطقان   ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای نسبت به سیلاب ناگهانی، خسارت به محصولات کشاورزی، برخورد صاعقه و اختلال در تردد جاده ای 13 استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
براساس اطلاعیه هشدار زرد هواشناسی خراسان شمالی، عصر امروز و روزهای آینده، وزش باد شدید و گرد و خاک محلی رخ خواهد داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هواشناسی یزد نسبت به مخاطرات وزش باد نسبتاً شدید، بروز گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در اکثر نقاط این استان در هفته جاری هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۰    
در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی آمده است: امروز (2 مرداد) بارش شدید باران به صورت رگبار باران و رعدوبرق همراه با وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و احتمال تگرگ در استان های هرمزگان، جنوب کرمان، نیمه جنوبی فارس و جنوب غرب سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
از امروز ( 2 مرداد) رشد ابرهای همرفتی به ویژه در ساعات بعد از و اوایل شب و وقوع رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ دور از انتظار نیست . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی به صورت رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در برخی استان های کشور هشدار داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها نسبت به وقوع طوفان در 10 استان هشدار داد.
خبرگزاری ایسنا: اداره کل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش بینی استقرار توده هوای گرم در استان، هشدار سطح قرمز صادر کرد. در هشدار سطح قرمز امروز (2 مردادماه) اداره کل هواشناسی خوزستان آمده است: "شرایط جوی مورد انتظار: استقرار توده هوای گرم زمان شروع سامانه: روز سه شنبه 5 مردادماه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز جمعه اول مرداد ماه، در ساعات اولیه صبح پدیده غالب در سواحل و جزایر استان مه رقیق صبحگاهی و در طول روز غبار محلی بود.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی استان های کشور و وزش باد نسبتا شدید و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی کردستان با صدور اطلاعیه ای نسبت به وزش باد نسبتا شدید طی امروز و فردا درکردستان هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
شفقنا- سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و رگبار در چند استان خبر داد و نسبت به آبگرفتگی معابر و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد. به گزارش شفقنا، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی، در ساعات بعدازظهر امروز و اوایل شب، در برخی مناطق استان های هرمزگان، فارس، بوشهر، جنوب کرمان ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۳۸    
برچسب ها آبگرفتگی معابر دانستنی آنلاین رگبار باران سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:سازمان هواشناسی در ایران با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی همراه با رشد ابرهای همرفتی هشدار زرد صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۹    
هواشناسی هرمزگان پیش بینی کرد که تا پایان فردا 4شنبه 30 تیرماه، رعد و برق و رگبار پراکنده پدیده غالب هرمزگان بخصوص در ارتفاعات باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۸    
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع تندباد و گرد و غبار در شهرهای آبادان و خرمشهر هشدار داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در 13 استان و احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۱    
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به وقوع رگبار ، تندباد لحظه ای و گرد و غبار همرفتی از روز سه شنبه 29 تیر در استان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۰    
خارگ نیوز: مدیر کل هواشناسی استان بوشهر از ورود سامانه بارشی به استان خبر داد و نسبت به رگبار شدید باران، رعد و برق و تندبادها ی لحظه ای در برخی نقاط استان به ویژه نیمه جنوبی و مرتفع استان هشدار داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه هایی نسبت به بارش شدید باران، سیلاب ناگهانی، خسارت به محصولات کشاورزی و توقف در حاشیه رودخانه ها هشدار صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۰    
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص به آبگرفتگی معابرعمومی، احتمال بارش های رگباری و وزش باد شدید هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر نسبت به رگبار شدید باران، رعد و برق و تندباد ها ی لحظه ای در برخی نقاط استان به ویژه نیمه جنوبی و مرتفع استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص وزش باد شدید، برای سلامت شهروندان توصیه های ایمنی صادر کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک در نقاط مختلف کشور خبر داد و نسبت به خودداری از صعود به ارتفاعات توصیه کرد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی فارس از افزایش ابر و تشدید بارش های موسمی در استان فارس خبر داد. به گزارش اول فارس ، مهرداد قطره سامانی مدیر کل هواشناسی استان فارس با اشاره به بارش شدید باران، رعد و برق، گاهی وزش باد شدید و احتمال تگرگ در استان فارس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری نسبت به رگبار فصلی باران و رعد و برق، افزایش سرعت وزش باد و احتمال خیزش گرد و خاک در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
در پی هشدار هواشناسی مبنی بر احتمال بروز سیلاب، امدادگران هلال احمر در 6شهرستان خراسان رضوی به حالت آماده باش در آمدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به وقوع ضرایب بالای ناپایداری شامل رگبار و رعد و برق و گرد و غبار همرفتی از روز یکشنبه 27 تیر در خوزستان هشدار سطح زرد صادر کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال هشدار هواشناسی طی روزهای اخیر، از روز گذشته نقاط مختلف استان کرمان درگیر سیلاب بود. ساعت 5 تا 6 عصر روز گذشته در منطقه کیسکان شهرستان بافت سیلاب جاری شد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز تا دوشنبه نسبت به وقوع سیلاب و برخورد صاعقه در 15 استان هشدار صادر کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز تا دوشنبه نسبت به وقوع سیلاب و برخورد صاعقه در 15 استان هشدار صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به آبگرفتگی معابرعمومی، بارش های رگباری و وزش باد شدید هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۵۰    
رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان گفت: با توجه به بارش باران طی 3 روز در استان، 8 تا 10 درجه دمای هوا کاهش یافت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: براساس اعلام سازمان هواشناسی، 9 استان دچار سیلاب ناگهانی و 21 استان با باران و وزش باد شدید همراه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در خصوص بارش شدید باران، وقوع سیلاب و وزش باد در چندین استان کشور هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از آماده باش این سازمان در 11 استان کشور به دنبال هشدار نارنجی هواشناسی مبنی بر تشدید بارش های موسمی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: با توجه به بارش های موسمی و احتمال وقوع سیل به کشاورزان و دامداران توصیه می شود که هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول روابط عمومی هواشناسی آذربایجان شرقی از وقوع رگبار باران و رعد و برق و وزش باد گاهی شدید از عصر پنجشنبه در استان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ناپایداری جوی در استان از عصر چهارشنبه 23 تیرماه تا روز یکشنبه هفته آینده 27 تیرماه با رگبار نسبت سنگین باران و رعد و برق همراه با تگرگ و تندباد لحظه ای پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان نسبت به وقوع مخاطرات جوی در پایان هفته جاری و اوایل هفته آینده بخصوص در منطقه بشاگرد، بستک، حاجی آباد و رودان هشدار داد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۵    
هشدار سطح نارنجی شماره 13 هواشناسی استان اردبیل
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، مهرداد قطره سامانی با اعلام این مطلب گفت:با اشاره به ورود سامانه بارشی به آسمان استان فارس از عصر امروز اظهار داشت: این سامانه بارشی برای بعد از ظهر امروز چهارشنبه 23 تیرماه با احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده نواحی جنوب و جنوب شرق به ویژه شهرستان های لار، لامرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۵    
کارشناس هواشناسی استان قزوین نسبت به وقوع رگبار، رعد و برق، وزش باد های لحظه ای و وقوع لحظه ای سیل در نواحی شمالی استان، هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هواشناسی یزد در مورد وزش باد نسبتاً شدید و بارش های رگباری پراکنده در این استان طی روزهای جمعه تا یک شنبه هشدار داد.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۱:۱۹   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا 23 تیر تا 27 تیر، بارش شدید باران همراه با وزش باد شدید، جاری شدن روان آب در مسیل ها، آب گرفتگی معابر، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و انسداد موقت جاده ها در 7 استان پیش بینی می شود.