سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۴۱Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار هواشناسی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق ساحلی و جلگه ای و ریزش سنگ در محور های کوهستانی استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پایش هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط جوی به کلزاکاران استان گیلان توصیه می شود که طی چند روز آینده نسبت به کشت اقدام کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش های شدید در استان، گفت: 44 پایگاه امداد و نجات این جمعیت برای مقابله با بحران های احتمالی در حال آماده باش هستند.
رشت پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش های شدید در استان، گفت: 44 پایگاه امداد و نجات این جمعیت برای مقابله با بحران های احتمالی در حال آماده باش هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رشت -ایرنا-هواشناسی گیلان با صدور هشدار نارنجی پیش بینی کرد که از عصر امروز دوشنبه شاهد بارندگی شدید، وزش باد و کاهش دما تا 15 درجه در استان خواهیم بود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به کشور نسبت به بارش شدید باران، سیلاب، طغیان رودخانه ها و یخ زدگی محصولات کشاورزی هشدار داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درباره بارش باران و رعد و برق در 7 استان و کاهش دما بین 6 تا 10 درجه سانتیگراد در نوار شمالی کشور هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به احتمال بارش پراکنده، تند باد و گرد و غبار محلی طی روز یکشنبه در برخی نقاط استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از فردا به تدریج با ورود یک سامانه بارشی ابتدا در شمال غرب و به تدریج از روز یکشنبه در غرب و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش باران پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد به صاحبان محصولات گلخانه ای و مرغداری ها هشدار داد نسبت به تامین ایمنی این اماکن با توجه به سرمای در پیش رو اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان یزد به صاحبان محصولات گلخانه ای و مرغداری ها درباره سرمای هوا هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۷    
اداره ی کل هواشناسی استان زنجان ، نسبت به آبگرفتگی و لغزندگی معابر و کاهش دید در محورهای کوهستانی استان هشدار داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۰    
سازمان هواشناسی با پیش بینی کاهش دما و نفوذ هوای سرد و هشدار زرد به کشاورزان توصیه های فنی به کشاورزان استان تهران برای روزهای پایان هفته ارائه داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا فلاح نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس هشدار هواشناسی سطح زرد و تحلیل آخرین الگوهای های پیش یابی این موج ناپایدار از امروز تا جمعه 30 مهرماه در منطقه البرز فعال خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
هواشناسی سیستان و بلوچستان در خصوص تشدید بادهای شمالی و وقوع توفان شن در شمال این استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی کاهش محسوس دما و وزش باد نسبتا شدید، اداره کل هواشناسی استان کرمان به کشاورزان توصیه هایی را ارائه داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان نسبت به کاهش دمای هوا و احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی از امروز تا اوایل هفته آینده در این استان هشدار داد. هواشناسی اصفهان روز سه شنبه با صدور اطلاعیه ای نفوذ هوای سرد و کاهش نسبی دما بین چهارتا 6 درجه سانتی گراد ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا فلاح نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به هشدار هواشناسی سطح زرد بر اساس تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از گذر موج ناپایدار ضعیف و سرد در اواخر هفته از منطقه البرز مرکزی می باشد که به موجب آن در ارتفاعات سبب کاهش محسوس دما ( چهار تا هفت درجه سانتیگراد ) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره وقوع آبگرفتگی معابر، بالاآمدن آب رودخانه ها و ریزش سنگ در محور های کوهستانی استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر ورود سامانه سرد از اواخر هفته جاری به استان، گروه های راهداری استان در مناطق کوهستانی و سردسیر آماده ارایه خدمات به رانندگان شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد و بارشی به استان از فردا و کاهش 10 تا 12 درجه ای دمای هوا خبرداد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی سرد به کشور طی امروز برای 15 استان کشور تا 30 مهرماه هشدار بارش برف و باران و کاهش محسوس دما صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی سرد به کشور طی امروز برای 15 استان کشور تا 30 مهرماه هشدار بارش برف و باران و کاهش محسوس دما صادر کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۴۲    
کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد سامانه سردی به بخش های شمالی کشور نفوذ می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی با هشدار سطح زرد از کاهش ناگهانی دما و افزایش باران های شدید موقت در نوار ساحلی خزر از بعدازظهر فردا (دوشنبه) تا روز جمعه خبر داد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
خبرمهم: اخطاریه و هشدار سازمان هواشناسی نسبت به کاهش دمای 8 استان کشور در فردا و پس فردا به زیر صفر درجه!
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به کاهش دمای هشت استان به زیر صفر طی دوشنبه و سه شنبه (26 و 27 مهرماه) هشدار داد و توصیه هایی را به کشاورزان، دامداران، باغداران و ... ارایه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر هشدار داد از اواخر وقت فردا با وزش باد های به نسبت شدید تا شدید شمال غربی، ارتفاع موج دریا تا بیش از 3 متر افزایش می یابد.
تدبیر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و فنی توسعه مناطق وزارت کشور گفت: اراضی ساحلی اراضی مردمی هستند و هیچ دستگاه دولتی یا خصوصی به جز برخی دستگاه های خاص که قانون برای آنها تعیین کرده حق ندارند این اراضی را در تصرف خود قرار دهند و حصارکشی کنند و باید حداکثر تا هفته آینده آنها نسبت به تخلیه اراضی اقدام شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی دمای هوا از هفته آینده در خراسان جنوبی کاهش می یابد؛ کشاورزان تمهیدات لازم را بیاندیشند. کارشناس هواشناسی در این رابطه گفت: مطابق با نقشه های پیش یابی هواشناسی تا روز پنجشنبه هفته جاری شرایط جوی نسبتاً پایدار و یکنواخت خواهد بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۶    
رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از افزایش 8 تا 10 درجه ای دما در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه های پیش یابی هواشناختی در 24 ساعت آینده شاهد وقوع یخبندان در مناطق سردسیر از جمله شهرستان های زیرکوه، سربیشه، قاینات، درمیان، بیرجند و ارتفاعات خوسف خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۷    
رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان گفت: طی 24 ساعت گذشته 31 میلیمتر بارش در بندرگز ثبت شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش دما در 11 استان کشور به زیر صفر درجه نسبت به وزش باد شدید و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
براساس هشدار هواشناسی، کاهش محسوس دمای هوا ( شش تا ده درجه ای) تا صبح دوشنبه، دور از انتظار نیست.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۴۹ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، گفت: طی روزهای شنبه و یکشنبه در شمال شرق و شرق کاهش دما بین 5 تا 10 درجه همراه با وزش باد شدید و در برخی نقاط گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به کاهش دما و وزش باد شدید در مناطق باد خیز استان همراه با گردوخاک، کاهش دید و احتمال بروز خسارت هشدار داد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، مهرداد قطره سامانی گفت: بر اساس بررسی نقشه های هواشناسی، برای شمال و مرکز استان هوای سرد شبانه از 17 مهر پیش بینی می شود. وی با بیان اینکه دمای هوای شبانه 2 تا 4 درجه کاهش می یابد، افزود: این سامانه تا روز سه شنبه 20 مهر در استان فعال است. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق و کاهش5 تا 10 درجه ای دما در برخی استان های کشور هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان کرمان در باره نفوذ جریانات شمالی و کاهش محسوس دما به کشاورزان هشدار داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۷    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: تا اوایل هفته آینده شاهد کاهش دما در سطح استان خواهیم بود و دما در مناطق سردسیر تا پنج درجه زیر صفر و در سایر مناطق تا آستانه پنج درجه کاهش خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۱    
رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از کاهش 4 تا 6 درجه ای دما تا جمعه خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران از شهروندان استان و مسافران و همچنین صیادان و دیگر فعالان حوزه دریای خزر خواسته است تا در این مدت از انجام هرگونه فعالیت دریایی بپرهیزند.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی گفت: با توجه به شرایط اقلیمی, در ماه مهر در قسمت های جنوبی و مرکزی کشور بارندگی پیش بینی نمی شود؛ پیش بینی می شود پائیز امسال, مخصوصاً در 2 ماه اول، با کمی بارش روبه رو باشیم.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه کم فشار حاره ای به کشور از بارندگی شدید طی امروز در جنوب شرق کشور و کاهش 3 تا 7 درجه ای دما در برخی استان ها خبر داد. ...
تسنیم: رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: طوفان "شاهین" که شب گذشته به نزدیک ترین فاصله به سواحل جنوب ایران رسید، پس از ادامه حرکت به سمت جنوب-جنوب غرب متمایل شد. ...
در پی هشدار هواشناسی استان هرمزگان درباره رسیدن طوفان شاهین به منطقه و احتمال وزش باد نسبتا شدید، احتمال بارش باران و مواج شدن دریا در نقاط مختلف استان طی روزهای شنبه 10 تا یکشنبه 11 مهرماه، نشست اضطراری مدیریت ستاد بحران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
زاهدان(پانا)- رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان خبر داد کم فشار حاره ای که دیروز در فاصله 820 کیلومتری چابهار قرار داشت و امروز به چرخند حاره ای تبدیل شد و با 350 کیلومتر پیشروی به سمت شمال غرب، در آستانه ورود به دریای عمان است. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به محض دریافت هشدار هواشناسی از صبح روز گذشته، ستاد بحران استان سیستان و بلوچستان تشکیل شد
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بلافاصله پس از هشدار هواشناسی مبنی بر بروز طوفان حاره ای ستاد بحران سیستان و بلوچستان تشکیل و تمامی دستگاه های امدادرسانی، مدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران و نیروهای مسلح به حال آماده باش در آمدند.