شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۰۴Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

روزنامه شهروند   ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر کشور از سنجش میزان آمادگی پایگاه های امدادونجات بین شهری پنج استان بزرگ کشور جهت آمادگی لازم برای اجرای طرح ملی امدادونجات نوروز 1403 خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در پی هشدار هواشناسی مبنی بر احتمال بارش رگباری باران و کولاک برف در سه روز آینده از آماده باش امدادگران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: 10 ماه است که هزار دستگاه خودرو امداد و نجات هلال احمر در گمرک بوشهر و بندرعباس مانده و ترخیص نمی شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر پیشنهاد کرد که برای مقابله با خستگی و خواب و آلودگی رانندگان در جاده های کشور که یکی از مهم ترین دلایل تصادفات رانندگی نیز محسوب می شود، به رانندگان قهوه رایگان یا نوشیدنی های دارای کافئین بالا داده شود.
رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر در راهکاری عجیب برای کاهش تصادفات جاده ای گفت: به رانندگان قهوه مجانی یا نوشابه خاص بدهید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 3 هزار در حوادث جوی 72 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 3 هزار در حوادث جوی 72 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه 386 امدادگر در عملیات سوانح جوی (کولاک، برف و آب گرفتگی) حضور داشتند، گفت: امدادرسانی در 4 استان کشور ادامه دارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طرح پوشش امدادی منتظران ظهور با حضور استان های سمنان، کرمانشاه، ایلام، اصفهان، البرز، مرکزی، مازندران، تهران، قزوین و گیلان به میزبانی استان قم برگزار می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 13 استان کشور متاثر از سوانح جوی روز های اخیر خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به عملیات سیل و آب گرفتگی در 12 استان، از امدادرسانی به 1141 نفر از روز گذشته تا امروز خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه امدادگران این سازمان در تمامی این استان ها به حالت آماده باش درآمده اند، گفت: تجهیزات و امکانات لازم برای پیشگیری یا مقابله با حوادث احتمالی در نظر گرفته شده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: کوهنوردان باید قبل از شروع حرکت وضعیت آب وهوا را بررسی و به هشدار های هواشناسی توجه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: 24 هزار و 241 نفر از هموطنان از خدمات پزشکی و سلامت شامل تست قند خون و فشار خون بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات پایش سلامت به بیش از 24 هزار نفر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور خبر داد و گفت که با تلاش امدادگران، بیش از 1000 نفر نیز خدمات درمانی را به شکل سرپایی دریافت کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آمادگی جمعیت هلال احمر برای پوشش امدادی مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جهموری اسلامی ایران به بیان توضیحاتی درباره پیشرفت های هلال احمر و مقایسه این دستاوردها با دوران پیش از انقلاب پرداخت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۱    
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به تاثر 29 استان از برف و کولاک گفت: در چهار روز گذشته امدادگران برای 4493 نفر اسکان اضطراری فراهم کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به حدود 15 هزار و 500 نفر در پی بارش برف و وقوع کولاک در 29 استان کشور خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۰:۱۱    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور معتقد است که در عرض 24 ساعت به 15 هزار نفر امدادرسانی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر به شرکت بیش از هزار و 100 امدادگر در حوادث جوی اشاره کرد و گفت: در 3 روز گذشته، به بیش از هفت هزار و 600 نفر امدادرسانی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر گفت: بیش از یک هزار امدادگر هلال احمر در 3 روز گذشته، به 7 هزار و 696 حادثه دیده امدادرسانی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: نیروهای هلال احمر 129 خودروی گرفتار در برف و کولاک را نجات داده و اکنون با حضور در محورهای برفی، در حال امدادرسانی به درراه ماندگان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۸:۲۴    
تهران- ایرنا- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره ترخیص 900 دستگاه خودروی امدادی از گمرک گفت: با ورود هزار خودروی امدادی در سال آینده، ناوگان امدادی هلال احمر به طور کامل نوسازی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۰    
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر ایران توانسته است بالاترین نشان صلیب سرخ جهانی و همین طور نشان ملی ترکیه را به خاطر اجرای عملیات امدادرسانی خیلی خوب و موفقی که در ترکیه داشته است کسب کند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۵:۱۲    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به احتمال بارش شدیدباران و برف و وزش باد در بیش از نیمی از استان های کشور از آماده باش این سازمان خبر داد و هشدارهایی را نیز به مردم ارائه کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به احتمال بارش شدیدباران و برف و وزش باد در بیش از نیمی از استان های کشور از آماده باش این سازمان خبر داد و هشدار هایی را نیز به مردم ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به بارش برف و باران در 5 روز گذشته، امدادگران هلال احمر برای بیش از یک هزار و 390 نفر اسکان اضطراری فراهم کردند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۳:۴۱    
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی به بیش از 7400 نفر در یک هفته گذشته، از انتقال 352 نفر به مراکز درمانی در این مدت زمان، خبر داد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
درپی صدور هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، مبنی بر بارش برف و باران در 19 استان کشور، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران در این استان ها خبرداد.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به تاثر 14 استان کشور از برف و کولاک، از رهاسازی بیش از 600 خودرو از برف خبر داد. به گزارش ایلنا، محمودی، رئیس سازمان امداد و نجات، با اشاره به بارش برف و باران و اقدامات امدادی هلال احمر از سوم تا ساعت 6 صبح هفتم بهمن ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی به بیش از 7400 نفر در یک هفته گذشته، از انتقال 352 نفر به مراکز درمانی در این مدت زمان، خبر داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر گفت: در پی کولاک و بارش برف در 14 استان امدادگران هلال احمر به بیش از 600 خودروی گرفتار در جاده ها کمک رسانی کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۸:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به بارش برف و کولاک در 14 استان کشور، از رهاسازی بیش از 600 خودرو از برف خبر داد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به آتش سوزی بیمارستان گاندی تهران گفت: آمبولانس ها و تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان تهران با هدف پشتیبانی عملیاتی به محل آتش سوزی اعزام شدند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در این استان ها در حالت آماده باش کامل به سر می بردند تا در صورت بروز حوادث به مردم خدمات لازم را ارائه کنند. رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران در پی اعلام هشدار هواشناسی در [...]
رییس سازمان امداد و نجات از آماده باش امداد گران در 10 استان به دلیل احتمال برف و کولاک خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 31 عملیات امدادی برف و کولاک در سوم بهمن ماه خبر داد و گفت: امدادرسانی در استان های آذربایجان شرقی و اردبیل ادامه دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۱    
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران جمعیت هلال احمر در 10 استان خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۸:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران جمعیت هلال احمر در 10 استان بعد از اعلام هشدار هواشناسی مبنی بر پیش بینی کولاک برف خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۸:۴۴   + ۹۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران جمعیت هلال احمر در 10 استان بعد از اعلام هشدار هواشناسی مبنی بر پیش بینی کولاک برف خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۸    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام 660 ماموریت امدادی در یک هفته گذشته از نجات جان 404 نفر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۰    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام بیش از 600 ماموریت امدادی در یک هفته گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام 660 ماموریت امدادی در هفته پایانی دی ماه، از نجات جان 404 نفر در حوادث غیرمترقبه خبر داد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام 660 ماموریت امدادی در یک هفته گذشته از نجات جان 404 نفر خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بابک محمودی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: پیکر بی جان 3 کوهنورد مفقودی در ارتفاعات رندوله اشنویه بعد از 6 روز تلاش و جست وجوی امدادگران هلال احمر پیدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۰    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با وجود صدور هشدار های هواشناسی در 48 ساعت گذشته، 86 اتوبوس مسافربری به دلیل بارش برف در جاده های کشور دچار مشکل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۰    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: 150 امدادگر و نجاتگر و 150 امدادگر پشتیبان در قالب 50 تیم امدادی برای یافتن 7 کوهنورد مفقودی به مناطق اعزام شدند.