دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۱۸Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مهدی ولی پور، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ضمن تاکید بر تداوم اجرای طرح کنترل بهداشتی مسافران در مبادی مرزی کشور گفت: این طرح با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سه ماه گذشته انجام شده و هم چنان ادامه دارد که از 20 اسفندماه تا صبح امروز 23 خرداد ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از انجام 98 ماموریت مرتبط با حوادث کوهستان از ابتدای سال جاری تا کنون در استان تهران خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محمدباقر محمدی معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در خصوص عملیات امداد و نجات طی 72 ساعت گذشته گفت: 294 مورد مأموریت در این مدت برگزار و به 358 نفر امدادرسانی شد و 226 نفر نیز نجات داده شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر گفت: نیروهای این سازمان در سه روز گذشته با انجام 294 مورد ماموریت، 226 نفر را از حوادث مختلف نجات دادند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام بیش از 23 هزار تست pcr در مبادی مرزی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران -ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری و کنترل بهداشتی 356 هزار و 985 مسافر ورودی به کشور در مبادی مرزی رسمی خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره آخرین وضعیت انبارهای امدادی هلال احمر، اظهار کرد: شارژ انبارهای امدادی بر اساس اعتباراتی که دولت به هلال احمر تخصیص می دهد انجام می شود و اقلام امدادی به 3 دسته تقسیم می شوند، دسته اول شامل اقلام زیستی مانند چادر، پتو، لوازم گرمایشی و .. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: ماموریت های امداد و نجات در حوزه ترافیکی نسبت به مدت مشابه سال 1399، 25 درصد افزایش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
ایلنا : مهدی ولیپور، رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طرح مراقبت بهداشتی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در مبادی مرزی رسمی کشور که با همکاری جمعیت هلال احمر همراه و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال انجام است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مهدی ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ضمن تاکید بر تداوم اجرای طرح کنترل بهداشتی مسافران در مبادی مرزی کشور گفت: این طرح با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از 20 اسفندماه کلید خورده و تا صبح روز 16 خرداد ماه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت نزدیک به 1815 مسافر ورودی به کشور از نظر ابتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری و کنترل بهداشتی 342 هزار و 896 مسافر ورودی به کشور در مبادی مرزی رسمی ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 19 هزار و 742 تست پی سی آر برای شناسایی بیماران کرونایی توسط امدادگران در 17 مرز رسمی کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در پی آتش سوزی در خطوط لوله پالایشگاه تهران در منطقه باقر شهر، تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران به محل حادثه اعزام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ثبت 2 هزار و 421 مورد حادثه طبیعی در کشور خبر داد و گفت: این شمار حادثه طبیعی از ابتدای سال 99 تا روز جاری در سامانه مدیریت حوادث و سوانح (ِ DMIS) این سازمان ثبت و مستندسازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طبق ارزیابی های انجام شده زلزله کرمان خسارت جانی و مالی نداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام دو گروه ارزیاب به منطقه زلزله زده راوَر مرکز شهرستان راور، شمالی ترین شهر استان کرمان در شرق ایران به منظور ارزیابی اولیه زلزله بوقوع پیوسته در این منطقه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۵    
رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از انجام 46 هزار و 849 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران در 19 مرز رسمی کشور خبر داد و گفت: در اجرای این طرح تاکنون 333 هزار و 429 مسافر مورد کنترل و پایش سلامت و مراقبت بهداشتی قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۹    
تهران- ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از انجام 46 هزار و 849 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران در 19 مرز رسمی کشور خبر داد و گفت: در اجرای این طرح تاکنون 333 هزار و 429 مسافر مورد کنترل و پایش سلامت و مراقبت بهداشتی قرار گرفتند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام بیش از 18 هزار تست کرونا در مبادی مرزی کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام بیش از 18 هزار تست کرونا در مبادی مرزی کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۱    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت 331 هزار و 680 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این جمعیت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۸    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت 331 هزار و 680 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این جمعیت خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۰    
مهدی، ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفت وگو با میزان در تشریح فعالیت سازمان امداد و نجات در دوران قرنطینه گفت: این سازمان در طول اردیبهشت ماه گذشته 2260 ماموریت در سطح کشور داشته است. بیش از نیمی از ماموریت ها مربوط به حوادث جاده ای است ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در اردیبهشت ماه 1400 ، دو هزار و 260 ماموریت توسط امداد و نجات جمعیت هلال احمر صورت گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از غربالگری کرونایی 2151 مسافر ورودی به کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نما ، مهدی ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به طرح مراقبت بهداشتی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در مبادی مرزی رسمی کشور اظهار کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۹    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 360 آسیب دیده حوادث 72 ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 360 هموطن آسیب دیده در حوادث 72 ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 360 آسیب دیده حوادث 72 ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: بامداد امروز وقوع زلزله 5 ریشتری در استان فارس موجب لرزش شهرستان های گناوه، دشتستان و بوشهر شد. به گزارش فکرشهر از ایسنا، مهدی ولی پور، رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر درباره زلزله بامداد امروز توضیح داد: ساعت 1:05:54 بامداد امروز 8 خرداد 1400 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از غربالگری و کنترل بهداشتی 327 هزار و 671 مسافر ورودی به کشور در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۷:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مهدی ولی پور، رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر درباره زلزله بامداد امروز توضیح داد: ساعت 1:05:54 بامداد امروز 8 خرداد 1400، زلزله 5 ریشتری مرز استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد را لرزانده که طبق گزارشات دریافتی از شهردار منطقه و دهیاران، این زلزله خسارتی نداشته است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع زمین لرزه 5 ریشتری در مرز بین استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: بیش از 17 هزار تست pcr در مبادی مرزی کشور انجام و بیش از 325 هزار نفر هم پایش شدند.
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از انجام 13هزار و 800تست PCR در مبادی مرزی کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از غربالگری بیش از 325 هزار مسافر ورودی به کشور طی 80 روز گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: بیش از 17 هزار تست pcr در مبادی مرزی کشور انجام و بیش از 325 هزار نفر هم پایش شدند.
سرزمین ارتباطات   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: از 44 هزار و 169 نفر در مبادی مرزی کشور تست فوری کرونا گرفته و 63 نفر هم قرنطینه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۱    
بندرعباس - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: پنج هزار و 400 خانه هلال در سطح کشور فعال هستند که کمک شایانی به کاهش حوادث و سوانح در زمان بحران ها دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۶    
تهران - ایرنا - معاون برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع اقلام آموزشی و بهداشتی مربوط به خطرات مین و مهمات عمل نکرده باقی مانده از جنگ و پیشگیری از ویروس کرونا با همکاری دفتر کمیته بین المللی صلیب سرخ در تهران به 6 استان هدف خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 44 هزار و 169 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران هلال احمر در 17 مرز رسمی کشور (زمینی، هوایی و دریایی) خبر داد و گفت: تاکنون در این طرح 321 هزار و 339 مسافر مورد کنترل و پایش سلامت و مراقبت بهداشتی قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۹    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 44 هزار و 169 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران هلال احمر در 17 مرز رسمی کشور (زمینی، هوایی و دریایی) خبر داد و گفت: تاکنون در این طرح 321 هزار و 339 مسافر مورد کنترل و پایش سلامت و مراقبت بهداشتی قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تلاش این سازمان برای بهبود وضعیت ناوگان هوایی و زمینی جمعیت فارس خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایش سلامت 318 هزار و 859 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این جمعیت خبر داد.
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از قرنطینه موقت 57 نفر و پایش سلامت 271 هزار و 636 مسافر در مرزهای (هوایی، زمینی و دریایی) کشور توسط امدادگران و داوطلبان این نهاد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از انجام 42 هزار و 999 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران در 15 مرز رسمی کشور خبر داد و گفت: در اجرای این طرح تاکنون 317 هزار و 113 مسافر مورد کنترل و پایش سلامت و مراقبت بهداشتی قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ایران گفت: ساخت ساختمان پایگاه دریایی فریدونکنار آغاز و اعتبار 5 میلیارد ریالی برای آن اختصاص داده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از مرگ دو تن درپی ریزش تونل در آزادراه تهران-شمال خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از قرنطینه 60 مسافر در مبادی مرزی کشور خبر داد.