یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۵:۳۴Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از انتقال 26 مصدوم انواع حوادث و بیماران بدحال در مناطق صعب العبور و سخت گذر سراسر کشور با بالگردهای امدادی هلال احمر به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مهدی ولی پور در گفت وگوبا میزان گفت: جمعیت هلال احمر همانند سال های قبل در کنار سایر دستگاه ها به اجرای طرح های نوروزی می پردازد. وی افزود: ما امسال علاوه بر 561 پایگاه دائمی خود، در هزارو 432 مرکز نیز به ارائه خدمات امداد و نجات در سراسر کشور خواهیم پرداخت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: هر ساله از 25 اسفندماه جمعیت هلال احمر در کنار سایر دستگاه ها در طرح نوروزی حضور دارد امسال نیز علاوه بر 561 پایگاه ثابت در سطح کشور قرار است حدود 200 پست موقت نیز به این توان افزوده شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
چندی پیش، حادثه انفجار و آتش سوزی تانکر های حمل گاز در استان خراسان رضوی نقطه صفر مرزی – گمرک اسلام قلعه (افغانستان) خبر ساز شد. به نظر می رسید در این حادثه، چندین خودرو متعلق به ایرانی ها باشد که در این جادثه از بین رفته بودند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از توزیع 15 میلیارد و 132 میلیون و 850 هزار تومان اقلام امدادی و زیستی بین آسیب دیدگان زلزله شهر سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر گفت: زلزله 4.4 ریشتری حوالی سراب در استان آذربایجان شرقی خسارت مالی و تلفات جانی نداشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام سه تیم عملیاتی ارزیاب به منطقه زلزله زده حوالی سراب در استان آذربایجان شرقی به منظور ارزیابی اولیه زلزله بوقوع پیوسته در این منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 98 مصدوم حوادث و سوانح جاده ای و ترافیکی 72 ساعت گذشته به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 46 هزار و 24 نفر از آسیب دیدگان سوانح ترافیکی و حوادث اقلیمی فصل زمستان در جاده ها و مسیرهای مواصلاتی صعب العبور و سخت گذر کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام دو گروه ارزیاب به منطقه زلزله زده حوالی سی سخت و چیتاب در استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور ارزیابی اولیه زلزله بوقوع پیوسته در این منطقه خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 5174 نفر از هموطنان آسب دیده از حوادث جوی در 52 شهر و روستا و 36 محور کوهستانی 16 استان کشور خبر داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست ستاد مدیریت بحران استان با حضور استاندار، معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور ، معاون توسعه مدیریت و منابع جمعیت هلال احمر کشور و جمعی از مدیران ارشد استانی و شهرستانی ساعت 3 بامداد در فرمانداری شهرستان دنا برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آخرین جزئیات زلزله 5.6 ریشتری سی سخت را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: تاکنون 44 نفر شامل 4 نفر در سمیرم و 40 نفر در شهرستان دنا بر اثر زلزله 5.6 ریشتری در شهرهای یاسوج و سی سخت دچار آسیب دیدگی شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا _ رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: امسال 22 هزار و 800 عملیات امداد و نجات در کشور انجام شد که منجر به نجات 177 هزار آسیب دیده از حوادث جاده ای، کوهستانی، سیلاب، حوادث ساحلی و غیره شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره امدادرسانی هلال در حادثه گمرک اسلام قلعه توضیحاتی ارایه کرد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
تصویری هولناک از انفجار و آتش سوزی امروز در گمرک اسلام قلعه (مرز ایران و افغانستان) منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از نجات 190 حادثه دیده از سوی امدادگران و نجاتگران گروه های تخصصی امداد و نجات هلال احمر در 72 ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از خدمت رسانی 1263 پایگاه امداد و نجات (ثابت و موقت) در سطح کشور به مردم در روز 22 بهمن خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش 1263 پست و پایگاه ثابت و موقت امدادی در پی برگزاری مراسم 22 بهمن در سطح کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: 900 دستگاه ناوگان امدادی با مجوزهای اخذ شده به منظور توسعه ناوگان امدادی تا سه سال آینده به استان های کشور تحویل داده خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر در دومین سفر به استان کرمان در حاشیه افتتاحیه پروژه های عمرانی در جنوب استان بیان کرد: کرمان در طی 10 ماهه گذشته بیشترین عملیات نجات و رهاسازی در محورهای مواصلاتی و عملیات امدادونجات در حوادث جوی به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: از 20 آذر تا کنون 11 هزار و 33 نفر از هموطنان و مسافران زمستانی در جاده ها و مسیرهای مواصلاتی صعب العبور و سخت گذر کشور امداد رسانی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از نجات 175 حادثه دیده انواع حوادث از سوی امدادگران و نجاتگران گروه های تخصصی امداد و نجات هلال احمر در 72 ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر بیش از 50 هزار نیروی امدادی درجه بندی شده در سطح کشور دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام دو تیم برای بررسی ابعاد زلزله فاریاب خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی 48 ساعت گذشته امدادگران و نجاتگران هلال احمر به 956 نفر از هموطنان در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، چهارمحال وبختیاری، خوزستان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، لرستان، مازندران و همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از نجات 165 حادثه دیده فصل زمستان از سوی امدادگران و نجاتگران گروه های تخصصی امداد و نجات هلال احمر در 72 ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام دو گروه ارزیاب به منطقه زلزله زده حوالی درود استان لرستان به منظور ارزیابی اولیه زلزله های بوقوع پیوسته در این منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از احتمال وقوع حادثه در نقاط خطر پذیر ارتفاعات شمال پایتخت شامل دربند، جمشیدیه و دارآباد برای کوهنوردان تازه کار و مبتدی هشدار داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۷:۳۵    
مهدی ولی پور در گفت وگو با میزان گفت: آزمون درجه ایثار، که بالاترین درجه امدادگری داوطلبان در جمعیت هلال احمر است، در حال اجراست. وی افزود: در سال های قبل، این آزمون به صورت متمرکز اجرا می شد، اما امسال با توجه به شیوع بیماری کووید 19 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر گفت: زلزله 4.3 ریشتری حوالی سرجنگل - نصرت آباد استان سیستان وبلوچستان خسارت مالی و تلفات جانی نداشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از انتقال 26 زن باردار گرفتار در مناطق صعب العبور، کوهستانی و برف گیر به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر از یافتن جسد سه فرد مفقود شده در غار بابا احمد چالدران خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، محمد باقر محمدی معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع حادثه ای در غار بابا احمد چالدران اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 6600 نفر از هموطنان متاثر از حوادث جوی در 44 شهر، روستا و 100 محور کوهستانی 20 استان کشور خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با تلاش امدادگران و نجات گران هلال احمر به 6 هزار و88نفر از هموطنان در 19 استان امداد رسانی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 152 مصدوم حوادث 72 ساعت گذشته از سوی امدادگران و نجاتگران این سازمان در سراسر کشور به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از جانباختن یک و مصدوم شدند 20 نفر در پی وقوع کولاک و برف، طوفان و آبگرفتگی چهار روز اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از نجات 90 مصدوم حوادث رانندگی طی 72 ساعت گذشته جاده های سراسر کشور با استفاده از وسایل و تجهیزات فنی از میان خودروهای آسیب دیده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۵    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با تلاش امدادگران و نجات گران هلال احمر به چهار هزار و 897 نفر از هموطنان در 19 استان امدادرسانی شد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: در حال حاضر 4 پایگاه در شرق استان کرمان فعال است که وجود یک پایگاه دیگرنیز احساس می شود که این امر مورد بررسی قرارخواهد گرفت
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر به 4897 نفر از هموطنان در 19 استان امداد رسانی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: بیشترین علل عملیات جستجو و نجات در ارتفاعات کوهستانی کشور یافتن مفقودی کوهنوردان و دوستداران طبیعت با 50 درصد، سقوط از ارتفاع با 28 درصد، ارتفاع زدگی و بیماری با 12 درصد و سایر موارد با 10 درصد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: براساس تلاش امدادگران و نجات گران هلال احمر به یکهزارو 867 نفر از هموطنان در10 استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، ایلام، قزوین، کردستان، کرمانشاه، گلستان، لرستان و همدان امداد رسانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۲    
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از تصمیم بر دائمی شدن سه پایگاه فصلی در استان کرمان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از رهاسازی 149دستگاه خودرو گرفتار در برف و کولاک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۰    
جلسه شورای اجرایی هلال احمر سیرجان با حضور رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر و مسئولان محلی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: پیگیری های مربوط به هزینه حفظ و نگهداری، خرید و تقویت ناوگان ترابری مورد نیاز پایگاه های امداد و نجات در دستور کار سازمان امداد و نجات هلال احمر قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بهره برداری از انبار آماده امداد و نجات هلال احمر سیرجان با حضور رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آغاز شد.