جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۰۱Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شازند»

خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
ایستگاه های پایش هوا،برای پانزدهمین روز متوالی هوای اراک و شازند را آلوده نشان می دهند
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: هوای اراک و شازند از توابع این استان روز جمعه و برای پانزدهمین روز متوالی در شرایط آلوده است.
بورس نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
تمامی وکیوم باتوم این شرکت پالایشی طی این هفته مورد معامله قرار گرفت، پالایش نفت امام خمینی شازند نسبت به هفته گذشته 4.800 تن کاهش تقاضا را به همراه داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۷    
اراک - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: استفاده از سوخت مازوت در فرآیند کاری تمام صنایع شهرستان شازند با توجه به شرایط آلایندگی بسیار ناسالم این منطقه ممنوع است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۰    
جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضاء باند 4 نفره سرقت و اعترافشان به 23 فقره در شهرستان های خمین و شازند خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آصفری نماینده اراک، کمیجان و خنداب در نامه ای خطاب به وزیر نفت با تأکید بر اثرات سوء مازوت سوزی بر آلودگی هوای اراک خواستار قطع مصرف مازوت و سوخت های آلاینده در نیروگاه حرارتی شازند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۳    
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: کیفیت هوای شهرستان شازند روز پنجشنبه به وضعیت بسیار ناسالم رسیده و این وضعیت بحرانی برای ساکنان منطقه نگران کننده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۰    
هوای شهر شازند در روز پنجشنبه در وضعیت بسیار ناسالم و شهر اراک برای گروه های حساس ناسالم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از کشف 28 سکه مربوط به دوره الیمایید در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۱    
ریه های اراک در تسخیر ریزگردها و نفس های شازند در چنگال صنایع آلاینده قرار دارد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: مونوکسید کربن به عنوان آلاینده گازی سمی در کنار ذرات معلق کمتر از 2 و نیم میکرون، وضعیت هوا را برای اهالی این منطقه خطرناک کرده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۰    
روز سه شنبه بیست و سوم شهریور ماه سال جاری مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی به شهرستان شازند در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان شرکت نمود. این جلسه با حضور مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی و سایر مدیران دستگاه های ذیربط برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۴۳ سایت دیگر  
رفع موانع واگذاری سهام دولت در پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند در نشست امروز (چهارشنبه، 24 شهریورماه) هیئت دولت بررسی شد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آخرین وضعیت تامین آب شهرها و همچنین روستاهای دارای تنش آبی شهرستان شازند در جلسه شورای حفاظت منابع آب این شهرستان با حضور حسین رجبی فرماندارشازند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۲    
همزمان با ثبت هفتاد و سومین روز ناسالم برای هوای اراک در سال جاری کیفیت هوا در شهرهای شازند و ساوه نیز به علت افزایش بیش از حد مجاز غلظت آلاینده ها در وضعیت ناسالم قرار گرفت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۷    
فرمانده انتظامی استان از کشف 977 دستگاه لوازم برقی و 420 کیلو گرم بادام هندی قاچاق در عملیات توقیف یک دستگاه خودروی کامیون در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شازند خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۲    
ایسنا/مرکزی در روزهای گذشته اپلیکیشن موبایلی DOE دائما هوای سه شهر صنعتی استان مرکزی شامل اراک، ساوه و شازند را آلوده نشان می دهد، البته برای اطلاع از آلودگی هوا نیازی نیست که فقط این اپلیکیشن در اختیار باشد، یک نفس عمیق یا نسبتا عمیق، وضعیت هوای این شهرها را به خوبی برایتان عیان می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در هفتاد و سومین روز آلوده اراک، ساوه هم ناسالم برای گروههای حساس و شازند برای همه گروه ها ناسالم اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: شاخص کیفیت هوای سه شهر صنعتی اراک، ساوه و شازند روز چهارشنبه برای چندمین روز متوالی در وضعیت ناسالم قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۸    
ایسنا/مرکزی مدیرکل صمت استان مرکزی گفت: در شهرستان شازند 74 طرح اشتغالزایی در دست اجراست که از این تعداد 26 طرح شروع شده و 10 طرح به پیشرفت 60 درصدی رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی فرماندار شازند گفت: بیش از 65 درصد شاغلین در صنایع شهرستان، دارای کد ملی خارج از استان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۰    
ایسنا/مرکزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شهرستان های اراک، شازند و خمین در بحث نرخ بیکاری دچار بحران هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۱    
اراک - ایرنا - فرماندار شازند گفت: نرخ بیکاری در این شهرستان اکنون 12 و نیم درصد است که با وجود 200 صنعت کوچک و بزرگ باید تدابیر ویژه ای در راستای افزایش نرخ اشتغال اندیشیده شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۷    
دکترای اکولوژی و فعال محیط زیست در استان مرکزی گفت: عوارض واحدهای آلاینده شازند برای بهبود محیط زیست هزینه نمی شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در فصول گرم سال وجود گرد و غبار و ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون و در فصول سرد سال مازوت سوزی نیروگاه حرارتی شازند و سایر آلایندگی های صنعتی، عموماً علت اصلی آلودگی هوا در اراک است. مزاحم هایی که هوای اراک را کدر و نفس کشیدن را در آن سخت کرده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکزی_ قلمنا_ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شازند گفت: 428 شرکت تعاونی در این شهرستان به ثبت رسیده که از این تعداد 247 تعاونی فعال و 181 تعاونی غیر فعال است که احیای مجدد واحدهای راکد در دستور قرار گرفت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ثبت هفتاد و دومین روز ناسالم برای هوای اراک در سال جاری کیفیت هوا در شهرهای شازند و شاوه نیز به علت افزایش بیش از حد مجاز غلظت آلاینده ها در وضعیت ناسالم برای کلیه گروه ها قرار گرفت.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۲:۱۷    
شرکت پتروشیمی شازند اعلام کرد برخی محصولات شیمیایی از هفته آخر شهریور ماه 1400 تا پایان ماه به علت تعویض کاتالیست واحد اتیلن اکساید عرضه نخواهد شد. تهران – اقتصادبرتر – 23 شهریور 1400 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای کلانشهر اراک گفت: هوای اراک برای گروه های حساس و هوای شازند برای تمامی گروه های سنی ناسالم است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۷    
بر اساس اطلاعات دریافتی ایستگاه های سنجش آلودگی هوای استان مرکزی، کیفیت هوای در شهرهای اراک، ساوه و شازند در وضعیت ناسالم قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک- مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند گفت: با تکمیل واحدها و طرح و توسعه مجتمع پتروشیمی شازند، ظرفیت تولیدات مجتمع به یک میلیون و 649 تن در سال رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: شاخص کیفی برای هوای شهرهای اراک، شازند و ساوه از توابع استان مرکزی روز دوشنبه فراتر از استانداردهای زیست محیطی است و تداوم آلایندگی و حاکمیت هوای ناسالم در این مناطق نگران کننده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هوای شهرهای اراک، ساوه و شازند روز یکشنبه در وضعیت ناسالم قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
هوای شهرهای اراک، شازند و ساوه در شرایط ناسالم قرار دارند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دیگر محصول پتروشیمی شازند به عرضه گذاشته مربوط به پلی اتیلن سبک خطی بوده که 1.320 تن در بورس کالا عرضه شده است. تهران – اقتصادبرتر – 20 شهریور 1400 ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستانهای شازند و زرندیه بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سه دستگاه خودروی حامل بار انواع قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال در محورهای مواصلاتی شهرستان شازند استان مرکزی توقیف شدند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۰    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: یکی از مهم ترین رسالت های بنیاد خدمت رسانی به خانواده های معظم شهداست که در همین راستا جهت خدمت مطلوب تر به جامعه ایثارگری شهرستان شازند، پروژه عمرانی ساختمان بنیاد این شهرستان تسریع داده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شازند گفت: عملیات مرمت اضطراری دیوار ضلع جنوبی امامزاده سهل بن علی (ع) این شهرستان با اعتبار 500 میلیون ریال کلید خورد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت وکیوم باتوم پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند در هفته منتهی به 19 شهریور ماه 1400 برابر با 64.579 هزار ریال گزارش شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۴    
مراسم شبیه خوانی توسط گروه تعزیه خوانی متوسلین سیدالشهداء(ع) شازند برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با تداوم هجوم ریزگردها به آسمان استان مرکزی ، هوای اراک و شازند روز جمعه 19 شهریور برای تمامی گروه های سنی ناسالم اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایستگاه های سنجش آلودگی هوا نشان می دهند هوای امروز اراک و شازند برای چندمین روز آلوده است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: وضعیت هوای اراک و شازند، روز جمعه برای هشتمین روز متوالی در شرایط ناسالم قرار دارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هوای شهرهای اراک و شازند روز جمعه برای همه گروه ها در شرایط ناسالم قرار دارد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
دیگر محصول پتروشیمی شازند به عرضه گذاشته مربوط به پلی اتیلن سبک خطی بوده که 1.320 تن در بورس کالا عرضه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۱    
گروه استان ها- نماینده مردم شازند در مجلس با بیان اینکه حوزه صنایع کوچک نیازمند توجه ویژه در کشور است گفت: "کمبود آب" از مهمترین مشکلات صنایع شهرستان شازند است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۴    
ایستگاه های سنجش آلودگی هوا نشان می دهند هوای امروز اراک و شازند برای چندمین روز آلوده است