یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۱۹Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شازند»

گیتی آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی: پست با نگاه نوین، حاکمیتی و خدماتی خود نقش مهمی درتوسعه و آبادانی کشور ایفا کرده است.
اکو فارس   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: بیشترین آلاینده های ناشی از سوخت مازوت در نیروگاه شازند، نصیب مردم اراک می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با تصویب شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا، معادل 90 هزار میلیارد تومان از سهام دولت در پالایشگاه امام خمینی شازند به سازمان تامین اجتماعی واگذار می شود. سود شستا از خرید شازند چقدر است؟
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۶    
اتابکی گفت: در سال جاری هنرمندان و فعالان هنرهای سنتی در شهرستان شازند 15 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره از صندوق کار آفرینی امید برای توسعه فعالیت های خود دریافت کرده اند.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران گفت: افزایش بهره وری و تولید در واحد سطح از برنامه های اولویت دار سازمان شیلات است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی ...
استانداری مرکزی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳    
جلسه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اعضاء شورای ائتلاف اصولگرایان شهرستان شازند در مورخ 1401/9/1 در محل سالن قائم مقام فراهانی در ستاد استانداری تشکیل گردید
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اراک- مدیرعامل اب منطقه ای استان مرکزی از کاهش حجم آب ذخیره شده پشت سدهای این استان خبر داد و گفت: در مجموع 82 میلیون متر مکعب آب پشت سدهای کمال صالح شازند و الغدیر ساوه ذخیره شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
واگذاری پتروشیمی سودساز شازند به شستا باعث می شود این شرکت به ازای هر سهمش در مجمع 50 تومان عایدی از شازند داشته باشد.
واحد شماره 2 نیروگاه حرارتی شازند با انجام موفقیت آمیز تعمیرات دوره ای با شبکه سراسری سنکرون شد.
آنا / ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا به منظور تقویت بنیه مالی سازمان تأمین اجتماعی مصوب کرد تا معادل 90 هزار میلیارد تومان از سهام دولت در پالایشگاه امام خمینی شازند به این سازمان واگذار شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۶    
نیروگاه شازند امسال زودتر از سال های گذشته استفاده از سوخت گاز را کنار گذاشته و به مازوت سوزی روی آورده است و همین دلیل باعث شده هوای اراک زودتر از قبل، تیره و تار شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۶    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به ارسال نامه ای به برخی علما و مسولان درباره گاز نیروگاه شازند، اشاره کرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۴    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، چهارشنبه دوم آذر ماه نشستی با موضوع جذب جوانان و نوجوانان به نماز با حضور حجت الاسلام و المسلمین رضا روشن روان دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شازند در هنرستان نظامی عروضی برگزار شد. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۱    
رئیس بنیاد شازند از برگزاری پنجمین جلسه آموزشی مددکاری گروهی در شش ماهه دوم سال 1401 ویژه فرزندان دختر جانبازان در این شهرستان خبر داد.
واحد شماره 4 نیروگاه حرارتی شازند با انجام 27 روز تعمیرات دوره ای و با تکیه بر تلاش و کوشش بی بدیل کارکنان خود، با شکبه سراسری سنکرون شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک گفت: نمی شود که علیرغم دستور رئیس جمهور، وزارت نفت و نیرو قانون را دور بزنند و از شورای عالی امنیت ملی برای مازوت سوزی نیروگاه ها مجوز بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-در نزدیکی شهر اراک که امسال تنها یک روز را با هوای پاک تجربه کرده، نیروگاه حرارتی شازند یک ماه زودتر از سال گذشته و از بیستم آبان شروع به مازوت سوزی کرده است. معاون تولید این نیروگاه علت را قطع شدن کل گاز نیروگاه توسط شرکت گاز اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا روز گذشته در مصاحبه با یک حقوقدان در قالب گزارشی به خلاء های قانونی پیگیری حقوقی آلودگی های محیطی توسط دستگاه های اجرایی و مردم پرداخته بود در پی انتشار این گزارش، اداره کل محیط زیست استان مرکزی از نیروگاه شازند به دلیل مازوت سوزی شکایت کرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: مطابق بررسی ها طی دو روز آتی به دلیل سکون نسبی جو در برخی از ساعات تداوم کاهش کیفیت هوا در اراک و سایر مناطق صنعتی و پرجمعیت استان ازجمله شازند و ساوه پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مستندات مازوت سوزی نیروگاه شازند باید هر چه سریعتر از سوی شورای تامین این استان به شورای عالی امنیت کشور ارسال شود.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره از عرضه 49 درصد از سهام شرکت پتروشیمی شازند در بورس اوراق بهادار تهران خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۸    
در رینگ داخلی رافینیت پتروشیمی بوعلی سینا، نیتروژن مایع شرکت فجر انرژی خلیج فارس و برش سنگین شرکت پتروشیمی شازند در رینگ داخلی عرضه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: محیط زیست به وظایف قانونی و نظارتی خود عمل کرده و با جدیت پیگیر حذف مازوت سوزی از نیروگاه شازند است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: محیط زیست به وظایف قانونی و نظارتی خود عمل کرده و با جدیت پیگیر حذف مازوت سوزی از نیروگاه شازند هست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: باید از ظرفیت های شرکت دانش بنیان در پالایشگاه و پتروشیمی شازند بیش از پیش استفاده کرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۶    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به همراه فرماندار , امام جمعه و فرمانده سپاه شازند با خانواده شهید سیاوش امیری دیدار کرد و از صبر و مجاهدت های آن قدردانی و تجلیل کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج رزمایش کمک مومنانه شهرستان شازند با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۳۷    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی به همراه فرماندار، امام جمعه و فرمانده سپاه شازند با خانواده شهید سیاوش امیری دیدار کرد و از صبر و مجاهدت های آن قدردانی و تجلیل کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ اکبری گفت: یکی از عرصه های مهم نقش آفرینی بسیج ساخت مسکن محرومین است که در سال گذشته 15 واحد مسکونی تحویل ولی نعمتان انقلاب داده شده و در سال جاری ساخت 20 واحد مسکونی برای محرومین هدفگذاری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی درست 60 روز از پاییز 1401 گذشته است، در این 60 روز، سرمای شدیدی در کشور ایجاد نشد و به تبع آن مصرف گاز در بخش خانگی به اوج نرسید، اما حدود 10 روز است که معضل مازوت سوزی نیروگاه حرارتی شازند دوباره خودنمایی را آغاز کرده است ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
همچنین در این مراسم تفاهم نامه بومی سازی سیستم کنترل یک واحد بخار نیروگاه شازند در راستای اجرای سیاست های کلی نظام در خصوص استفاده حداکثری از توان ساخت داخل و توانمندسازی شرکت های داخلی، میان شرکت تولید نیروی برق منطقه مرکزی و شرکت خدمات نیروگاهی آهار شرق به امضا رسید.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۱    
رئیس بنیاد شازند گفت: باید قدردان رشادت های شهدا و ایثارگران باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: استانداری مرکزی و دیگر نهادهای اجرایی مسئول این استان با جدیت پیگیر حذف مازوت سوزی از نیروگاه شازند هستند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اکبری گفت: امروز به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج رزمایش جهادگران فاطمی 2 در سطح شهرستان شازند آغاز شد و اجرای رزمایش کمک مومنانه یکی از محورهای مهم این رزمایش است که 900 بسته کمک مومنانه به ارزش هر بسته 700 هزار تومان بین ولی نعمتان انقلاب و به شکل محله محور توزیع خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۷    
اراک در حالی از ابتدای امسال تاکنون 89 روز ناسالم را در کارنامه خود به ثبت کرده که با وجود سرد نشدن هوا، نیروگاه شازند اقدام به مازوت سوزی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نیروگاه شازند همچنان با وجود ممنوعیت مصرف مازوت، اقدام به مصرف سوخت مازوت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۳۸    
ایسنا/لرستان فرماندار ازنا گفت: شش ماه اول سال آینده چهارخطه ازنا - شازند در حوزه لرستان، تکمیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۲:۰۷    
تیم های اصفهان و شازند اراک رتبه های اول را کسب کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند ضرورت آشنایی مبلغان دینی با عملکرد پالایشگاه ها و سایر پروژه های مهم ملی را متذکر شد و افزود: صرف توجه به مباحث صنعتی و پالایشی برای ما کفایت نمی کند و در کنار مأموریت اصلی و تولید فراورده های نفتی پرداختن به مباحث قرآنی را اولویت داریم.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز، امروز، 26 آبان، در دوره آموزشی توانمندسازی ائمه جماعات روحانی مدارس منطقه 5 کشور تحت عنوان سفیران نور ، که در سالن اجتماعات پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۵    
در توقیف یک دستگاه خودروی سواری در شازند 2 دستگاه فلزیاب خارجی قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال کشف شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شازند گفت: 29 هزار راس دام سبک(بره و بزغاله) و سنگین این شهرستان امسال علیه بیماری تب مالت ایمن سازی شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، دوره آموزشی توانمندسازی ائمه جماعات روحانی مدارس کشور با مشارکت ستاد اقامه نماز استان مرکزی با حضور آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، منصور سرگزی معاونت فرهنگی آموزشی و پژوهشی ستاد اقامه نماز کشور ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - امروز قرار است 10 هزار تن بنزین پیرولیز پتروشیمی شازند در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۱:۵۴    
اطلاعیه جذب نیروی انسانی توانمند فارغ التحصیل رشته های حسابداری و مرتبط در شرکت پتروشیمی شازند
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۳۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت مجلس خطاب به قالیباف گفت: بنده و خیلی از همکاران نگران این هستیم که مبادا در مدت باقیمانده عمر مجلس خانه ملت هم به سرنوشت شهرداری تهران تبدیل شود و این ترافیک و تورم نیروها معضلی برای مجلس شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۱    
در عملیات توقیف توقیف 2 دستگاه خودروی سواری در شازند بیش از 4 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.د.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نیروگاه به صورت رسمی استفاده از سوخت مازوت را اعلام نکرده اما شواهد می گوید ، سوخت آن فقط گاز نیست .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پلیس شهرستان شازند در توقیف یک دستگاه خودروی نیسان حدود 4 میلیارد ریال انواع لوازم خانگی قاچاق کشف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی: ساخت یک کارخانه پیشرفته تولید قند در شازند در دستور کار قرار گرفت.