شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۴۰Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولایت»

سبلان ما   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
صادق میرزا نژاد اصل رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، برافراشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی و جهانی را آرزوی هر ورزشکار متعهد و مردمی عنوان کرد و گفت ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاد فقید سیدرضا موید که از آغاز جوانی دل در گرو مطالعه و محبت اهل بیت داشت در سرودن اشعار به ویژه مدایح و مراثی مذهبی از برجستگان روزگار بود؛ از این شاعر اهل بیت(ع) تاکنون سه دفتر به نام گل های اشک ، جلوه های رسالت و نغمه های ولایت منتشر شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت هشتم ربیع الاول سالروز آغاز ولایت حضرت ولی عصر (عج ) با حضور در محل کار کارکنان اداره کل این رور بزرگ را محضر حضرت بقیه الله اعظم( عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و کارکنان تبریک گفت.
عقیق   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سید رضا مویّد خراسانی استاد ادبیات و شاعر بزرگ معاصر دارفانی را وداع گفت وی از شاعران نامور اهل بیت پیامبر (ص) به شمار می رفت از ایشان سه دفتر به نام گلهای اشک ، جلوه های رسالت و نغمه های ولایت منتشر شده است.
آنا / روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۹   + ۷۱ سایت دیگر  
فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح با صدور پیامی مشترک، ضمن قدردانی و تشکر بابت حمایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی، با ایشان تجدید عهد و بیعت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
طالبان پس از روی کارآمدن در ماههای اخیر واژه های فارسی را از سر در ادارات و دانشگاه های مختلف افغانستان حذف کرده است.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زرند دوران غیبت را عصر امتحان مؤمنان برای اثبات ولایت مداری آن ها دانست و افزود: دوران غیبت امام زمان(عج) به دلیل امتحانات الهی و اثبات مؤمنان واقعی و وجود فتنه های بسیار به عصر فتنه مشهور شده است.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: پرچم دین مداری در دوران حضور امامان معصوم(ع)، خود آن حضرات هستند و در دوران غیبت، ولایت فقیه محسوب می شوند و لذا مردم باید خود را در هر عرصه ای به زیر آن پرچم برسانند.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
الهی، با بیان اینکه پلیس در راستای خدمت رسانی به مردم و حفظ امنیت آنان از هیچ تلاش و کوششی حتی اهدای جان خود دریغ نمی کند ، گفت: فراجا ذوب در ولایت و گوش به فرمان ولی است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج گفت: تقویت جایگاه رهبری امروز وظیفه همگانی است، وقتی می بینیم که دشمن به این نقطه حمله کرده باید همگی دفاع کنیم، تقویت ولایت به معنای محکم کردن ستون اصلی خیمه انقلاب است.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه کرج با اشاره به اینکه دشمنان اصل ولایت فقیه را نشانه گرفته اند، گفت: از وزارت خارجه می خواهیم که با جدیت بیشتری با سران کشورهایی که به دنبال آشوب گری در ایران هستند، برخورد کند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی با اشاره با اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری همواره فصل الخطاب است،گفت: همه باید به سخنان رهبری لبیک بگویند چراکه رمز اقتدار و یکپارچگی ما تبعیت و پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر گفت: اکنون ملت بابصیرت ایران بر اساس ولایت مداری و دوست داشتن کشور در محکوم کردن اهداف دشمنان یک صدا فریاد زدند و اگر دشمن بخواهد به ایران تعرض کند با تمام وجود مقاومت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۷    
امام جمعه داراب گفت: نا آرامی های اخیر کشور، نشان از رأفت پلیس، صبر امت حزب الله و قانون مندی ملت ولایت مدار دارد که دشمنان از آن سوءاستفاده می کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۶    
حجت الاسلام نکونام با تأکید بر اینکه امروز نیازمند وحدت درون کشور هستیم، گفت: جامعه متحد همواره یک محور و هدف مقدس که همان ولایت و انقلاب اسلامی است را دنبال می کند تا به سمت تمدن نوین اسلامی قدم بردارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه کرمان با بیان اینکه مردم انتظار دارند با حرکت های جهادی مشکلات آن ها برطرف شود، گفت: حضور با بصیرت مردم و حمایت آن ها از ارزش ها، انقلاب و ولایت توطئه های دشمنان را خنثی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا- امام جمعه موقت کرمان با بیان اینکه حضور با بصیرت مردم توطئه های دشمنان را خنثی کرد، گفت: مردم در صحنه های مختلف از ارزش ها، انقلاب و ولایت حمایت کردند که از حضور بموقع مردم صمیمانه تشکر می کنم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک – ایرنا – نماینده ولی فیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: پشتیبانی از ولایت فقیه عامل عزت و اقتدار ایران اسلامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان گفت: دشمنی دشمنان در سینه ها بیشتر از آن است که در ظاهرشان دیده می شود پس ما نیز باید با ولایت مداری و بصیرت آن ها را ناکام بگذاریم و در مسیر حق باقی بمانیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه امروز در فاصله یک ساله از تشکیل دولت مردمی کسانی که دل در گرو ولایت دارند قدم های مثبتی برداشتند، گفت: گشایش اقتصادی زمانی حاصل می شود که اوامر ولی امر در کشور پیاده سازی شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رحیم آبادی با تأکید بر اینکه حرکات مذبوحانه دشمن در حوادث اخیر به دلیل استیصال و ناامیدی است، گفت: سرعت پیشرفت و قدرت همه جانبه نظام اسلامی برای دشمن بسیار سخت و غیرقابل تحمل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۳    
امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ما مثل همیشه در خط مقدم بودند و مانند سیل خروشان به راه افتاده و دشمنان را کور کردند؛ ولی رسانه های معاند این اخبار را منعکس نکردند ولی خودمان این حقایقی را دیدیم. مردم معتقد به اسلام بوده و با ولایت هستند و خواهند بود.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین یادواره سرلشکر شهید حاج حسین همدانی صبح روز جمعه 15 مهرماه با حضور مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، جمعی از مسئولین و مردم ولایت مدار رشت در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل-جمعی از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان اردبیل به دنبال اغتشاشات و ناآرامی های اخیر در حمایت از نظام و ولایت فقیه بیانیه ای صادر کردند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهمینه غمخوار؛ بازار : مقامات طالبان اخیرا اعلام کرده اند که ایران و افغانستان مسیر جدید ترانزیتی را برای افزایش تجارت میان دو کشور ایجاد خواهند کرد. براساس گزارش رسانه های افغانستان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۵    
کرمان- ایرنا- به مناسبت نهم ربیع الاول، عاشقان و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در شهر کرمان و دیگر نقاط این استان با شرکت در برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی(عج) را جشن گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
در کتاب ولایت و حکومت می خوانیم: امروز با این عنوان وارد میدان شده اند که بگذارید قداست دین محفوظ باشد و به حکومت آلوده نشود. این ها تصور می کنند که حکومت ناگزیر باید با ناپاکی ها همراه باشد خیال می کنند حکومت حتماً ملوّث است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ منتظران ظهور و تجدید بیعت با امام زمان (عج) با اجرای ابوذر روحی و حضور خیل عظیم مردم در میدان ولایت بابل برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
تولیت حرم مطهر شاهچراغ(ع) با بررسی جایگاه مردم در نظام ولایت فقیه گفت: ولایت فقیه در مقام اجرا و اثبات، مبتنی بر درخواست، اراده و اقدام مردم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- خطیب و کارشناس مذهبی گفت: انقلاب اسلامی افزون بر 200 هزار شهید تقدیم کرده و در همه وصیت نامه های شهدا به حمایت از ولایت فقیه و حجاب توصیه شده است و این انقلاب علی رغم توطئه دشمنان بدون هیچ گونه مشکلی به راه خود ادامه داده و خواهد داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در توئیتی وحدت ملت تحت فرماندهی ولایت فقیه و واکنش های هوشیارانه مردم را عواملی دانست که کشور را از امواج دسیسه ها با هدف تجزیه نجات دادند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۹    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های بابلسر و فریدونکنار گفت: با عنایت الهی، درایت و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، بصیرت مردم در اطاعت از ولایت فقیه و اراده نیروهای مقتدر انتظامی و سپاه فتنه دشمنان انقلاب خنثی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیسی امشب در سالروز آغاز ولایت امام زمان(عج) به قم سفر کرد و مضجع شریف بانوی کرامت حرم حضرت معصومه (س) را زیارت کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۷    
قرچک (پانا) - جشن آغاز امامت امام زمان(عج) در بوستان ولایت، در شهرستان قرچک برگزار شد. جشنی به مناسبت امامت امام زمان(عج) در بوستان ولایت با حضور گروه سرود احسان، ذاکر اهل بیت کربلایی محسن کزازی و حجت الاسلام والمسلمین امیر حسین عابدی در شهرستان قرچک برگزار شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیسی امشب در سالروز آغاز ولایت امام زمان(عج) به قم سفر کرد و مضجع شریف بانوی کرامت حرم حضرت معصومه (س) را زیارت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۸:۲۷    
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: ملت با بصیرت ایران تمرین سربازی حضرت مهدی(عج) را در تبعیت از ولی امر مسلمین، جانشین بر حق ایشان می دانند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
جلسه تجلیل از ایثارگران دانشگاه بیرجند (روایت عاشقی) با حضور دکتر علی خطیبی معاون اداری و مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، حجت الاسلام والمسلمین امین رضا کمالی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
600 نفر از اساتید و فضلای حوزه علمیه طی بیانیه ای تاکید کردند: خشم دشمن از کارآمدی جمهوری اسلامی ایران در حفظ امنیت و پیشرفت ایران در چهل سال گذشته انکار شدنی نیست و تبدیل شدن این الگو برای تمام مستضعفین عالم خواب از چشم مستکبرین ربوده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری بدون اعلام قبلی به قم رفت. وی بلافاصله پس از ورود به شهر قم در حرم حضرت معصومه (س) حضور یافت. دراین باره نوشت :رئیسی امشب در سالروز آغاز ولایت امام زمان(عج) به قم سفر کرد و مضجع شریف بانوی کرامت حرم حضرت معصومه (س) را زیارت کرد.
عقیق   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مذهبی با بیان اینکه ما در دوره غیبت راهی بهتر از ولایت فقیه نمی شناسیم گفت: کسی که امروز پرچم تشیع را به دست گرفته کسی جز مقام معظم رهبری نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۲    
بابل- همزمان با آغاز امامت منجی عالم بشریت، جشن بزرگ منتظران ظهور در میدان ولایت بابل برگزار شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح در نامه ای خطاب به رهبری انقلاب نوشته اند: مجموعه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برخاسته از متن مردم سلحشور و امت اسلامی با اعتقادات راسخ مذهبی، دینی، جهادی و انقلابی با پیروی از ولایت مطلقه فقیه و با کمک و همراهی ملت مجاهد ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۰:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی امشب در سالروز آغاز ولایت امام زمان(عج) به قم سفر کرد و مضجع شریف بانوی کرامت حرم حضرت معصومه (س) را زیارت کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
واحد جوانان کانون تربیت اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد: دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی نمی دانند نوجوانان و جوانان ما همان نوجونان و جوانان با بصیرت، ولایت مدار و انقلابی هستند که این روزها، سرود سلام فرمانده شان در جای جای دنیا، به زبان های مختلف طنین انداز شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۳:۲۲    
سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا به مناسبت آغاز هفته فراجا پیامی صادر کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تصاویر جشن عید ولایت و بیعت با رهبری در مشهد تصاویر جشن عید ولایت و بیعت با رهبری در مشهد تصاویر جشن عید ولایت و بیعت با رهبری در مشهد تصاویر جشن عید ولایت و بیعت با رهبری در مشهد تصاویر جشن عید ولایت و بیعت با رهبری در مشهد تصاویر جشن عید ولایت و بیعت با رهبری در مشهد ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه صاحب اصلی انقلاب حضرت حجت ابن الحسن العسکری(عج) است، گفت: مردم در فتنه اخیر خوب درخشیدند و حق از باطل را به درستی شناختند. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا؛ آیت الله مصطفی علما روز پنجشنبه در دیدار فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی استان کرمانشاه به مناسبت هفته نیروی انتطامی با شعار (پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس) در محل حسینیه امام خمینی (ره) با تبریک آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی موعود (عج) و همچنین فرارسیدن هفته نیروی انتظامی ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / مدیر حوزه های علمیه کشور تصریح کرد: حوزه علمیه قم تولید کننده تئوری انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است، اما هنوز راه های بسیاری دارد از جمله حوزه های استانی باید روی پای خود ایستاده و با راه اندازی رشته های متعدد علمای بزرگ تربیت کنند و پاسخگوی نیازهای نسل جوان و جامعه امروز باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- هزاران نفر از آحاد مختلف مردم گلستان با برگزاری یک گردهمایی سالروز امامت دوازدهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت را جشن گرفتند.