چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۵:۰۶Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

اسپادانا خبر (espadanakhabar.ir)

اسپادانا خبر 28 اسفند 1394 اسپادانا خبر 30 اسفند 1395 اسپادانا خبر 1 فروردین 1396 اسپادانا خبر 1 دی 1397 اسپادانا خبر 30 اسفند 1399 اسپادانا خبر 1 فروردین 1400 اسپادانا خبر 2 فروردین 1400 اسپادانا خبر 3 فروردین 1400 اسپادانا خبر 4 فروردین 1400 اسپادانا خبر 5 فروردین 1400 اسپادانا خبر 6 فروردین 1400 اسپادانا خبر 7 فروردین 1400 اسپادانا خبر 8 فروردین 1400 اسپادانا خبر 9 فروردین 1400 اسپادانا خبر 10 فروردین 1400 اسپادانا خبر 11 فروردین 1400 اسپادانا خبر 12 فروردین 1400 اسپادانا خبر 13 فروردین 1400 اسپادانا خبر 14 فروردین 1400 اسپادانا خبر 15 فروردین 1400 اسپادانا خبر 16 فروردین 1400 اسپادانا خبر 17 فروردین 1400 اسپادانا خبر 18 فروردین 1400 اسپادانا خبر 19 فروردین 1400 اسپادانا خبر 20 فروردین 1400 اسپادانا خبر 21 فروردین 1400 اسپادانا خبر 22 فروردین 1400 اسپادانا خبر 23 فروردین 1400 اسپادانا خبر 24 فروردین 1400 اسپادانا خبر 25 فروردین 1400 
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معترضان با بیان اینکه هیچ یک از وعده ها عملی نشده و به دستمزدهای پایین تر از خط فقر خود انتقاد داریم می گویند بایستی مستمری ها به خط فقر نزدیک شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
روحانی گفته هیچ جناحی و فردی حق ندارد زندگی و معیشت مردم را برای انتخابات به گروگان بگیرد . بگذارید مردم راحت باشند و زندگی کنند.
  ۱ ساعت پیش    
فادزه هاشمی گفته احمدی نژاد به او پیشنهاد معاون اولی داده اما قبول نکرده است رای دادن به بی خاصیت ها ادامه رای دادن بین بد و بدتر است
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تاسیسات را برای تعمیر به خارج از ایران می فرستند و با 300 پوند مواد منفجره بر می گردد| نمایندگان از میزان خسارات وارد شده خون گریه می کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شبکه 12 اسرائیل و منابع امنیتی این کشور مدعی شده اند کشتی هایپریون توسط یک موشک ایرانی مورد اصابت قرار گرفته اما خسارت وارده جزئی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
یک هزار سانتریفیوژ دیگر با 50 درصد ظرفیت بیشتر به ماشین های موجود علاوه بر جایگزینی ماشین های صدمه دیده در حمله به سایت نظنز اضافه می شود .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۱۳۱ سایت دیگر  
روحانی گفته همه طرف های برجام باید قول ها و گفتارهای خود را عملیاتی کنند؛ نه حاضریم کمتر از آن را بپذیریم و نه دنبال آن که بیش از آن را بدست آوریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۶۱ سایت دیگر  
در این پاسح آمده افزایش قیمت سوخت براساس مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا و با هماهنگی مراجع مذکور اجرا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف گفته اگر آمریکا می خواهد بتواند به برجام برگردد باید کلیه تحریم ها را بردارد و فهرست تمامی تحریم ها را ارائه دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف با بیان این که میان ایران و روسیه توافقنامه فرهنگی امضا شده گفته خوشحالیم در ایران علاقه مندی به فرهنگ زبان روسی گسترش یافته است .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۵۶ سایت دیگر  
ظریف حمله عامدانه به یک تأسیسات هسته ای تحت پادمان با ریسک بالای انتشار مواد رادیواکتیو را اقدام مجرمانه تروریسم هسته ای خوانده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۶۹ سایت دیگر  
گفت وگوهای حقوق بشری و تمامی همکاری های ایران با این اتحادیه به ویژه در حوزه های تروریسم، مواد مخدر و پناهندگان را به حالت تعلیق در می آید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۱۵۶ سایت دیگر  
او گفته رهبری حاج حسن آقا را مانند فرزند خود می دانند. کاندیداتوری او در انتخابات را به صلاح ندانسته و خواسته اند در شرایط فعلی به این عرصه ورود نکند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا هشت فرمانده سپاه، بسیج و پلیس ایران از جمله سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران را به اتهام برخورد با معترضان آبان 1398 تحریم کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
در صورت صدور حکم انفصال از خدمت برای عیسی کلانتری وی از ریاست سازمان محیط زیست و معاونت ریاست جمهوری عزل خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یک سال از بازداشت علی یونسی و امیرحسین مرادی می گذرد اما آن ها همچنان در بازداشتگاه امنیتی و در بند 209 اوین نگهداری می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
احمدی نژاد طرحی در ذهنش است که بر اساس آن جمهوری اسلامی به زودی فرومی پاشد و غرب مانند یلتسینِ زمان فروپاشی شوروی از او استفاده می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۱۱۲ سایت دیگر  
ظریف از نخبگان و مردم خواسته در دام مکارانه طراحی شده رژیم صهیونیستی نیفتند؛ آن ها می خواهند انتقام توفیقات لغو تحریم های ظالمانه را بگیرند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
نتانیاهو در مرا سم هفتاد وسومین سالگرد تاسیس اسرائیل گفته نبرد علیه ایران و نیروهای نیابتی این کشور و غیرهسته ای شدن آن یک کار بزرگ است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک تایمز به نقل از دو منبع اطلاعاتی مدعی شده که این حادثه یک انفجار بزرگ بوده و ایران برای بازگشت به عنی سازی دست کم 9 ماه زمان لازم دارد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۱۲   + ۳۸ سایت دیگر  
صالحی گفته اقدام علیه مرکز غنی سازی نطنز نشان دهنده شکست مخالفان پیشرفت های صنعتی و سیاسی ایران و ناکامی مخالفان مذاکرات است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۱۲   + ۶۲ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 21 هزار و 63 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در ایران شناسایی شده و 258 بیمار کووید19 جان خود را از دست داده اند .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۳۹ سایت دیگر  
شکایت نمایندگان درخصوص استنکاف از اجرای ماده یک قانون مدنی توسط رئیس جمهور ایران با 190 رأی موافق به قوه قضائیه ارسال خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۶۲ سایت دیگر  
او گفته اوّلین اصل در مقام اداره کشور این است که باید معلوم باشد در عرصه اقتصاد، سیاست، فرهنگ و اجتماع چه کسی تصمیم گیر است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیل مدعی شده اند که اختلال در شبکه توزیع برق تاسیسات هسته ای نطنز در ایران در نتیجه حمله سایبری این کشور بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۲   + ۷۳ سایت دیگر  
تحریم های موضوعی، افراد و موسسات در شمار این تحریم هاست. تحریم های مصوب کنگره آمریکا باید از جانب رئیس جمهور آمریکا متوقف شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
جلالی گفته صنعت هسته ای از نظر رعایت استانداردهای ایمنی و امنیت عملا بی همتاست؛ دشمن راه چاره ای جز پذیرش ایران هسته ای صلح آمیز و قوی ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اولیانوف می گوید آینده نزدیک نشان خواهد داد که آیا آمریکایی ها تصمیم به لغو یکباره کلیه تحریم ها می گیرند یا آن ها را گام به گام آن برمی دارند .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول این پروژه گفته هر ماشینی برای رسیدن به تولید صنعتی چند سال زمان نیاز دارد. در حال حاضر تا 60 درصد مونتاژ ماشین ها صنعتی و ماشینی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۶۴ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف گفته نباید مردم را به سیاه و سفید و خاکستری دسته بندی کرده و برخی را ببینیم و برخی دیگر را نبینیم؛ باید با زبان مردم با آنها سخن بگوییم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
روحانی با بیان این که ایران از آژانس بین المللی انرژی اتمی طلبکار است گفته عدم رعایت پروتکل ها توسط مردم عامل شیوع کرونا در ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۲    
حسین اشتری گفته سال پیش رو سال حساسی است ؛ برای برگزاری انتخاباتی امن با مشارکت بالای مردم نیازمند همکاری بسیج هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۶۳ سایت دیگر  
در این نامه آمده رئیس جمهور ایران می توانست با تدبیر و از موضع اقتدار ناشی از ریاست ستاد اوضاع رو به بهبود کرونا را تداوم بخشد ولی نبخشید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
هیچ مقام رسمی حاضر به توضیح حوادث رخ داده در آبان نشده و وزیر کشور با تمسخر گفته نه تنها به سر که به کمر و پای معترضان هم شلیک شده است .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اصرار ایران بر لغو تمامی تحریم ها با برجام سازگاری ندارد اما در صورت بازگشت ایران به برجام واشنگتن آماده برداشتن تحریم های ناسازگار با برجام است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
در کارخانه ساخت صفحات سوختی اصفهان یک محلول نیترات اورانیل استخراج و به کربنات اورانیل آمونیوم تبدیل شده که که کاربردهای غیرنظامی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده گفته نیازی به مذاکره با آمریکا نیست؛ جریان مثبت مذاکرات وین در صورت آمادگی آمریکا برای عمل به تعهدات قابل حفظ است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۴۲    
علم الهدی با اشاره به آغاز موج چهارم بیماری کرونا در ایران گفته وضعیتی که اکنون دچار آن هستیم یا نتیجه عملی عامدانه و یا مدیریتی جاهلانه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ظریف نوشته ایالات متحده باعث بحران موجود است و باید اول به طور کامل به برجام بازگردد. ایران پس از راستی آزمایی سریع پاسخ متقابل می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۱۰۷ سایت دیگر  
سعید نمکی با بیان این که کمبود داروئی نداریم خواسته از ظرفیت مطب ها، کلینیک ها، بیمارستان های خصوصی و خیریه به نحو احسن استفاده شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
جلسه آتی کمیسیون در سطح معاونان در وین برگزار شده و رایزنی های فنی و تخصصی جهت تهیه و ارائه فهرست اقدامات ادامه خواهد یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سیدحسن خمینی گفته از ممیزی ها خنده ام می گیرد. آیا از هرچه واقع شده باید دفاع شود؟ تمدن و تاریخ ایران بزرگ است و در حدّ یک، دو یا سه نفر نیست .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
ایران می گوید در پی تکمیل تحقیقات در مورد تخلف کشتی کره ای و بنا به درخواست مالک و دولت کره دستور آزادی آن از سوی دادستانی صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۵۷   + ۱۱۴ سایت دیگر  
وزارت بهداشت ایران افرادی را که تست کرونای آنها مثبت شده و قرنطینه را رعایت نمی کنند برای اعمال مجازات به مراجع قانونی معرفی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
علم الهدی گفته طوری نشود که مساجد ما که کانون طهارت، پاکی و نزول برکات الهی است به خاطر بی مبالاتی مرکز شیوع کرونا باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
روحانی می گوید در سالی که اقتصاد جهانی کاهش رشد 3 و نیم درصدی را تجربه کرده رشد اقتصادی ایران علی رغم تحریم ها و کرونا بیش از 2 درصد بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
این کنوانسیون در 12 آگوست 2018 به امضای پنج کشور روسیه، قزاقستان، ایران، آذربایجان و ترکمنستان رسیده اما ایران هنوز آن را تصویب نکرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
احمد توکلی می گوید ما نباید خود را فریب دهیم. در 40 سال گذشته اعتماد مردم به حکومت ما هیچ گاه از این میزان فعلی پایین تر نبوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نتانیاهو گفته خطاب به دوستان خوبمان هم می گویم؛ توافقی با ایران که ما را به نابودی هدید می کند الزامی برای ما ایجاد نمی کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۲    
حسن روحانی گفته ترامپ روی دست همه جلادان تاریخ زد؛ پول در بانک های خارجی داریم اما همه آنها توسط تحریم آمریکا قفل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
ند پرایس گفته ما آماده ایم گام های ضروری برای بازگشت به پایبندی به برجام را برداریم اما درجه ای از بی اعتمادی بین ما و تهران وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در نامه نمکی آمده برخی می خواهند در ماه های پیش رو آب رفته را به جوی بازگردانند و برای فروپاشی نظام سلامت شعار ترغیب به استعفا سر می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۷   + ۱۲۹ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفته معلوم نیست که آیا مسئولان از اصلاح وضعیت موجود اقتصادی ناتوان هستند یا اینکه اعتنایی ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۷   + ۷۹ سایت دیگر  
بهروز کمالوندی می گوید در حوزه غنی سازی فاصله ما نسبت به قبل از برجام فاصله ای صد ها کیلومتری است و وضعیت بسیار خوبی با انواع ماشین ها داریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
روحانی، رئیس جمهور ایران گفته شرق و غرب آباد، جنوب و شمال آباد که در دولت یازدهم و دوازدهم تحقق پیدا کرده کی در تاریخ ما سابقه داشته است؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۵۶ سایت دیگر  
در این اطلاعیه آمده در صورت عدم تعطیلی سراسری حداقل 20 هزار نفر از ایرانیان فوت کرده و آمار روزانه فوت ناشی از کرونا به بالای 600 نفر خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
علی مطهری گفته اینکه جوان ما با دیدن دست یک خانم تحریک می شود، خوب است. در اروپا تحریک نمی شوند و زن ها رو می آورند به مردهای آفریقایی.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
ند پرایس گفته ما از برجام برای توافقی قوی تر و طولانی تر استفاده خواهیم کرد؛ سایر نگرانی های ما نسبت به ایران بر کسی پوشیده نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
پنتاگون با رد هرگونه نقش آمریکا در حمله به ساویز در دریای سرخ تاکید کرده که هیچ یک از نیروهای آمریکا در حمله به این کشتی نقشی نداشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۲۷    
سید ابراهیم رئیسی از رسانه ها به ویژه رسانه ملی ایران خواسته که مردم را با حقوق خود آشنا کرده و قانونمداری را تبلیغ و تبیین نمایند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
رابرت مالی گفته اگر بتوانیم قبل از انتخابات به تفاهم برسیم خوب است. اگر نتوانیم پس از آن با هر کسی که در تهران مسئول باشد ادامه خواهیم داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۱۲   + ۵۵ سایت دیگر  
عباس عراقچی گفته هر گونه توافق در خصوص آزادسازی یک میلیارد دلار از پول ایران در ازای توقف غنی سازی 20 درصد را رد می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
فارغ از اینکه اروپا اراده یا توان مجاب سازی آمریکا برای لغو یک باره همه تحریم ها را داشته باشد یا نه امکان ورود ایران به مذاکرات فرابرجام وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
آمریکا گفته پس از مذاکرات برجام درباره فعالیت منطقه ای و برنامه موشکی ایران مذاکره می کند ا ما ایران می گوید رفع تحریم ها اولین قدم احیای برجام است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۵۴ سایت دیگر  
او با بیان این که برجام در حال تجدید حیات است گفته هیچ تناقض و تفاوتی میان نظر رئیس جمهور و رهبر انقلاب در خصوص برجام وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۶۶ سایت دیگر  
غلامعباس ترکی می گوید به کارگیری نیروهای جوان و انقلابی در دادسرای نظامی و جذب نیروهای مومن سلامت نیروهای مسلح ایران را تضمین کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۱۶۹ سایت دیگر  
حسن روحانی گفته این کمک ها تداوم خواهد یافت تا دولت در برابر تکانه های اقتصادی یاری گر مردم باشد؛ دولت هیچگاه مردم را فراموش نخواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شکارچی گفته بسیار متاسفم برای کسی که تبلیغ می کند و رای می گیرد و کشیده به سرباز می زند. سیلی زدن به سرباز سیلی زدن به امنیت کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
گلوله های ضد اخلاق و مذهب در اتاق خواب دختران و پسران است و عده ای با عملکرد ضعیف خود در فضای مجازی خون به دل رهبری و مراجع می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
نامبرده و چند جاسوس در ارتباط با سرویس های امنیتی کشورهای مختلف در این استان دستگیر شده اند. توضیح بیشتری در این رابطه داده نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
این قانون به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اجازه می دهد که برای دو دوره دیگر در انتخابات ریاست جمهوری روسیه شرکت کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیسی گفته قابل قبول نیست کسانی که مسئولیت داشتند یا دارند با ترک فعل، وظیفه قانونی خود را انجام ندهند و باعث تعطیلی یک واحد تولیدی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نمکی، وزیر بهداشت ایران می گوید حتی یک نفر از مسئولان جمهوری اسلامی تاکنون واکسن نزده و رهبر انقلاب هم تأکید کرده اند واکسن ایرانی می زنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اسامی تعداد بسیار زیادی از محکومان سیاسی و امنیتی و زندانیانی که در اعتراضات آبان 98 دستگیر شده بودند در میان عفوشدگان ایران دیده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بن فرحان گفته ما از مذاکرات مستقیم یا غیر مستقیم با ایران استقبال می کنیم البته شرط این مذاکرات منوط به تغییر رفتار ایران خواهد بود .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۳۸   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیسی گفته بالاترین نعمت های خدا نعمت ولایت است؛ در وزارت اطلاعات فقط جناح انقلاب و ولایت وجود دارد و بدنه وزارت اطلاعات دلداده انقلاب است .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
احمد علیرضا بیگی گفته امروز مردم آسیب دیدن محبوب خود را نظاره گرند. آنها دچار شکست عشقی شده اند اما محبوب خود را دوست دارند .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
او با گلایه از مجلس و مجمع تشخیص مصلحت گفته با دخالت های خود به زندگی مردم آسیب نزنید. اگر می خواهید رییس جمهور شوید از مردم رای بگیرید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۲۸ سایت دیگر  
برای تحقق شعار سال باید موانع سیاسی و حقوقی را رفع کرد ؛ رفع موانع و پشتیبانی نیازمند اقدامات عینی و عملی است و نباید در مقام سخن و حرف محصور بماند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
در یادداشت کیهان آمده سؤال از رئیس جمهور حقوقدان این است که دو رفراندوم 12 فروردین و قانون اساسی به اصل 59 قانون اساسی چه ربطی دارد؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۹۵ سایت دیگر  
عراقچی می گوید ما هیچ طرح یا پیشنهاد گام به گام را نه داریم و نه قبول می کنیم. یک گام بیشتر وجود ندارد و آن لغو تمام تحریم ها و راستی آزمایی ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
فعالیت های ضیاءالدین نبوی، امیرحسین علی بخشی و علی حقیقت جوان در انجمن ها و سوگواری جمعی برای سرنگونی هواپیمای اوکراین از مصادیق اتهامی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
فیصل بن فرحان گفته اگر ایران به سلاح هسته ای دست یابد کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس بیش از دیگران در معرض خطر قرار خواهند گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گفته می شود برادر نانتی پادشاه اردن، سفیر پیشین اردن در عربستان، رئیس پیشین دادگاه سلطنتی و وزیر پیشین برنامه و بودجه بازداشت شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عامل حمله مردی 25 ساله و اهل ایالت ایندیانا به نام نواه گرین بوده و سابقه کیفری نداشته اما چاقو به دست پیاده شده تا به افسران حمله کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دولت ملی به شدت تضعیف شده| قدرت ناشی از اقلیت، فروپاشی اجتماعی را به شدت تشدید می کند| در صورت ادامه روند سال 92 قحطی تمام ایران را گرفته بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
روحانی می گوید مقابله با کرونا، شکست تحریم ها، بهبود معیشت و تکمیل طرح های مهم اقتصادی چهار اصل مهم دولت در چهار ماه باقی مانده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
خُلق و خوی نظامی گری در نظامیان کاندیدای ریاست جمهوری وجود دارد و این همان چیزی است که با حکمرانی دارای صبغه جمهوریت منافات دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رابرت مالی گفته مجبوریم تحریم هایی را که با توافق مغایرت دارد برداریم به شرط آنکه ایران اقدامات هسته ای مغایر با تعهدات برجامی را معکوس سازد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
صالحی گفته اگر فاتحه این صنعت خوانده شده چگونه توانستیم غنی سازی 20 درصد را 24 ساعته راه بیندازیم؟| تست سرد راکتور آب سنگین اراک شروع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یک منبع در وزارت خارجه روسیه خبر داده که مسکو آماده میانجی گری میان تهران و واشنگتن در نشست آتی کمیسیون مشترک برجام در وین است .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۳۸    
در بهمن 1388 میرحسین موسوی بیانیه هفدهمی صادر کرد که اگر مفاد آن را در همان آغاز اعتراض ها منتشر می کرد هیچ کدام از خسارات علیه اصلاحات را نداشتیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
واشنگتن این روند را گامی رو به جلو خوانده و می گوید مذاکرات دشواری پیش رو است اما انتظار تحولی فوری و غیرمنتظره را نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
ظریف نوشته هدف جلسه حضوری کمیسیون مشترک برجام در وین نهایی کردن سریع رفع تحریم ها و توقف تدابیر جبرانی از سوی ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۸:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
در این نشست اعضا چشم انداز بازگشت کامل آمریکا به برجام را مدنظر قرار داده و آمادگی خود را برای بررسی موضوع با نگرش مثبت مورد تاکید قرار دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۸   + ۱۰۷ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 11 هزار و 660 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در ایران شناسایی شده و 117 بیمار کووید19 جان خود را از دست داده اند .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۳   + ۵۴ سایت دیگر  
در این بیانات آمده جوان های خوشفکر متدین، افراد به دردبخور، حوزه های علمیه، بعضی از دانشگاهی ها و بانک های اطلاعاتی را داریم . از اینها باید استفاده کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۵۵ سایت دیگر  
در برخی رسانه ها اخباری مبنی بر پیشنهاد دولت آمریکا به ایران برای آزادسازی 15 میلیارد دلار در مقابل توقف غنی سازی 20 درصدی اورانیم منتشر شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۰:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
ایران غنی سازی اورانیوم با چهارمین آبشار 174 سانتریفیوژی IR-2M را در نطنز آغاز و دو آبشار IR-2M دیگر نیز در این سایت نصب کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
ند پرایس می گوید واشنگتن در منافع خود در پرونده هسته ای با پکن همسو است ؛ آمریکا هرگونه تلاش برای گریز از تحریم ها را بررسی خواهد کرد .
مشاهده نتایج بیشتر...