چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۳:۴۲Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

اسپادانا خبر (espadanakhabar.ir)

اسپادانا خبر 28 اسفند 1394 اسپادانا خبر 30 اسفند 1395 اسپادانا خبر 1 فروردین 1396 اسپادانا خبر 1 دی 1397 اسپادانا خبر 30 اسفند 1399 اسپادانا خبر 31 فروردین 1400 اسپادانا خبر 1 اردیبهشت 1400 اسپادانا خبر 1 خرداد 1400 اسپادانا خبر 31 تیر 1400 اسپادانا خبر 31 مرداد 1400 اسپادانا خبر 31 شهریور 1400 اسپادانا خبر 30 مهر 1400 اسپادانا خبر 30 آبان 1400 اسپادانا خبر 30 آذر 1400 اسپادانا خبر 1 دی 1400 اسپادانا خبر 2 دی 1400 اسپادانا خبر 3 دی 1400 اسپادانا خبر 4 دی 1400 اسپادانا خبر 5 دی 1400 اسپادانا خبر 6 دی 1400 اسپادانا خبر 7 دی 1400 اسپادانا خبر 8 دی 1400 اسپادانا خبر 9 دی 1400 اسپادانا خبر 11 دی 1400 اسپادانا خبر 12 دی 1400 اسپادانا خبر 13 دی 1400 اسپادانا خبر 14 دی 1400 اسپادانا خبر 15 دی 1400 اسپادانا خبر 16 دی 1400 اسپادانا خبر 17 دی 1400 اسپادانا خبر 19 دی 1400 اسپادانا خبر 20 دی 1400 اسپادانا خبر 21 دی 1400 اسپادانا خبر 22 دی 1400 اسپادانا خبر 23 دی 1400 اسپادانا خبر 24 دی 1400 اسپادانا خبر 25 دی 1400 اسپادانا خبر 27 دی 1400 اسپادانا خبر 28 دی 1400 اسپادانا خبر 29 دی 1400 
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یکی از چیزهایی که ایران از ما خواسته ضمانتی است مبنی بر اینکه ما دوباره زیر میز نمی زنیم اما در نظام ما نمی توان چنین ضمانت سخت و سریعی فراهم کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
پوتین در این دیدار به رئیسی گفته از شما خواهش کنم که بهترین آرزوی سلامتی را خدمت رهبر معظم ایران آقای [آیت الله سید علی]خامنه ای منتقل فرمایید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه های بیگانه ادعای زمینه سازی سلطه کشورهای شرقی بر ایران و زیر پا گذاشتن شعار نه شرقی نه غربی در دولت جدید را دنبال می کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۵۱ سایت دیگر  
ایران و روسیه از منافع مشترک برخوردار هستند. وجود منافع مشترک و تعاملی بین تهران و مسکو امنیت ساز است و جلوی یکجانبه گرایی در دنیا را خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۹    
رژیم ستم شاهی مردم را زیر تانک ها به شهادت رساند| مبارزات مردم علیه شاه برای آب، برق، آسفالت و معیشت نبود؛ انگیزه آنها احیای دین و حمایت از آن ود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سید محمد حسن ابوترابی همچنین از برگزاری اردوی معنوی، عبادی و سیاسی راهیان نور در استان تهران در صورت موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۴    
شبیه سازی روسیه کنونی با روسیه تزاری ناشی از تهاجم رسانه ای و روانی گسترده و متمرکز انگلیسی ها و آمریکایی ها است تا از اتحاد دو کشور جلوگیری کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۴    
اینکه القا کنیم که با رابطه با چین و روسیه سیاست نه غربی نه شرقی زیر سؤال می رود غلط است. نه در روسیه نه در چین کمونیسم با آن زمینه ها وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن اعلام کرده که اگر امارات از تداوم حملات به یمن دست برندارد حملات دردناک تری در انتظار آن خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
او از مسئولان خواسته از تجربیات میرحسین موسوی و مهدی کروبی استفاده کنند؛ این دو مجموعه ای از تجربه سیاسی و پیشینه درخشان و مدیریتی را دارا هستند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
رفع تحریم ها منوط به اخذ تصمیمات خاص سیاسی به خصوص از طرف واشینگتن است اما شاید پلن B ایران برای آمریکا جذابیت نداشته باشد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۴    
سیاست نظام این است که فوت طبیعی است| نیروهای امنیتی حساس بودند که دنبال شهیدسازی از این مساله هستید| موضوع کالبدشکافی با خانواده مطرح نشد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جریان غربگرای داخلی با شایعه پراکنی به دنبال تخریب روابط ایران با کشور های شرقی است و با کارشکنی و دادن آدرس غلط توقف رویکرد رو به جلوی ایران را دنبال می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا از تیم خود خواسته که گزینه های مختلفی آماده کنند اما ترجیح ما همیشه دیپلماسی است؛ ایرانی ها پیشروی کرده اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۰:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران گفته نماینده چین در وین در کنار نماینده روسیه نقش مثبتی در حمایت از حقوق هسته ای ایران و حمایت از لغو تحریم ها دارند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۴   + ۳۶ سایت دیگر  
مهدی طائب گفته ارز 4200 تومانی مواد مخدر دولت روحانی بود؛ هیچگاه میدان مذاکره با اروپا را ترک نمی کنیم و مذاکرات به نتیجه خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۴   + ۷۵ سایت دیگر  
او می گوید می شود قاسم سلیمانی را تجلی بُعد جهادی شخصیت رهبر انقلاب دانست. او در اطاعت موفق شد و در هر منطقه ای که پا گذاشت یک سپاه درست کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۹۷ سایت دیگر  
او با بیان این که ارتش و سپاه در دل مردم جای دارند گفته تا وقتی روحیه انقلابی و بسیجی باشد دشمن هیچ کاری نمی تواند انجام دهد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۴    
خیل عظیم پاسداران و بسیجیان بیان می کردند چرا ما را برای دفاع از حرم نمی فرستید؟|دلدادگان انقلاب جبهه حقی را تشکیل داده اند که هر روز گسترده تر می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۹:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
امیرعلی حاجی زاده می گوید ایران به قدری در مساله هوافضا و ماهواره پیشرفت کرده که با ترور، تهدید و تحریم از بین رفتنی نخواهد بود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
او با بیان این که گرایش به معنویت از اهداف اصلی انقلاب اسلامی بود گفته حوزه علمیه در سال 57 کاری کرد که هیچ فردی جرئت آن را نداشت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
پرورش یافتگان فرقان و نهضت آزادی در ایران همچنان فعال هستند| افرادی در ایران به دنبال تفکر رضاخانی جدایی دین از سیاست هستند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۴۵ سایت دیگر  
به نظرات حوزه های علمیه و ارشاد علما نیاز داریم| تورمی که تجربه می کنیم در هفتاد سال گذشته بی سابقه بوده اما سیر نزولی تورم آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
او می گوید اگر رئیس جمهور پیشین از توافق ایران خارج نمی شد امروز شاهد هیچ یک از اتفاقاتی که الان در حال رخ دادن است نبودیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
110 قانونگذار جمهوری خواه از دولت بایدن خواسته اند به جای ورود دوباره به برجام با قوت تحریم های موجود علیه ایران را اجرایی کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۴   + ۸۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران می گوید برای دومین سال پیاپی و به دلیل تحریم های آمریکا پرداخت حق عضویت با مشکل مواجه شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
او درباره ضرورت آشنایی نسل جوان با ارزش های انقلاب گفته رسانه ها و سازمان های فرهنگی باید برای شناخت صحیح نسل جوان از تاریخ انقلاب برنامه ریزی کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۴    
محمدتقی فاضل میبدی می گوید مرحوم هاشمی رفسنجانی صراحتا اعلام کرد که پاره ای از مسائل کشور از دست رهبری خارج است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
آقای خاتمی دو بار با جرج سوروس ملاقات داشته ولی شکایت خود را پیگیری نمی کند چون می داند که ما یک زونکن سند مستحکم از این ملاقات داریم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۳۷ سایت دیگر  
آدم نیروی خودش را نمی زند. این حرف ها برای ما قابل تحمل نیست. شما هر روز مخالفتی می کنید. دفاع از انقلاب و ملت و نظام و رهبری خط قرمز ما است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۴۳ سایت دیگر  
او گفته به ما وعده توافقی بهتر داده شده بود که هیچ وقت تحقق پیدا نکرد و کاملا برعکس از آب درآمد؛ ایران توانست با شتاب از تعهد هسته ای اش فاصله بگیرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
غرب و آمریکا مدعی هستند که بیش از 24 ساعت برای راستی آزمایی در فروش نفت و انجام یک تراکنش بانکی نیاز نیست و پیشنهاد long day را ارائه داده اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تعداد 28موافقت نامه در زمینه استرداد مجرمان با سایر کشورها منعقد شده اما کانادا همکاری نمی کند| تنها نماینده رسمی ایران در مذاکرات وین علی باقری است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
مدعیان اصلاحات با ادعاهای مضحک روسیه را آماج حمله قرار می دهند اما مراد از غرب و شرق در شعار نه شرقی، نه غربی جهت های جغرافیایی نیست.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۳:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
دولت ایران برای چهارسال مراد طاهباز را در زندان اوین حبس کرده است. ایران باید وی، نمازی ها، عماد شرقی و شهروندان انگلیسی را فورا آزاد کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
او می گوید ما با ایران و نیروهای نیابتی آن مواجه هستیم و سلاح های آن ها شب و روز در اطراف ما است. ما از مذاکرات هسته ای وین ناراضی هستیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
او گفته قرار است سختی تحمل کنیم که به آزادی برسیم؟ به اقتصاد درست برسیم؟ به عدالت برسیم؟ به توسعه یافتگی برسیم؟ به چه برسیم؟
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون سخنگوی طالبان می گوید که در این دیدار به رهبران مقاومت پنجشیر اطمینان داده شده که می توانند بدون هیچ نگرانی به کشور خود بازگردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
هیچ توافق موقتی حاصل نمی شود. بازگشت آمریکا به برجام همراه با اخذ تضامین لازم و راستی آزمایی است و چرخه ای از رفع تحریم ها هم باید انجام شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۹۰ سایت دیگر  
عشق به شهادت برای جوانان ما به یک آرزو تبدیل شده و بخشی از انتقام سخت هنوز باقی مانده است| هدایت ملت توسط نایب امام زمان(عج) شاهکار است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
او گفته ما آمریکایی ها اختلافات خودمان را بر سر مسائل سیاسی و در قبال ایران اختلاف داریم اما در عزم مان در قبال تهدیدها و تحریکات متحدیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
آب اینگونه است؛ گاهی هست و گاهی نیست. کشاورزی از بهترین شغل ها است اما زمانی که باران نبارد و آب نباشد نمی توان کاری از پیش برد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
او گفته دیروز طرف آمریکایی مطالبات غیرقابل قبولی داشت اما امروز طرف آمریکایی در NON PAPER های خود با واقعیت های صحنه وفق پیدا کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
اینکه در مقطعی با دشمن مذاکره و تعامل شود به معنای تسلیم نیست| در خصوص بعضی که در مقابل انقلاب می ایستند انقلاب چاره ای جز ایستادگی ندارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
آن ها باید از سایه خودشان هم وحشت داشته باشند. همه نیروهای مقاومت در تمام نقاط جهان می توانند مجری این ماموریت الهی باشند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
او گفته زمان کاملا کوتاه است؛ این زمان یک ساعت استاندارد نیست بلکه بر اساس ارزیابی تکنیکی برنامه هسته ای ایران است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز کشور ما نه تنها خود را با عزت اداره می کند بلکه به دیگران هم کمک می کند| ایران با کمال میل به تمام مستضعفین کمک می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
نظام اسلامی با اعتراض و مطالبه گری در ساختار مشخص شده مشکلی ندارد اما برخی می خواهند حوزه را از سیاست و ولایت جدا کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
قاسم جاری و تکثیر شده و هیچ کافری امروز نمی تواند به بلاد مسلمانان حمله کند و جان سالم به در ببرد زیرا او ارتش های بزرگی تشکیل داده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ناآرامی های قزاقستان که پس از اعلام افزایش قیمت سوخت در این کشور آعاز شده تاکنون قریب به هزار کشته و زخمی بر جای گذاشته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
وظیفه بسیار سنگینی بر عهده ماست که خدمت خالصانه به مردم داشته باشیم و رصد کنیم تا دشمن در هیچ جای کشور نفوذ نکند. همواره باید مراقب باشیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۴   + ۶۶ سایت دیگر  
در این پیام آمده تقارن تشییع پیکر این مسافرانِ به خانه برگشته با روز شهادت صدیقه ی طاهره(س) مژده بخش خیری کثیر است که فراهم خواهد آمد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
این راکت ها که به محوطه پایگاه نظامی عین الاسد اصابت کرده از یک خودرو در روستای بسطامیه در 25 کیلومتری شهرستان هیت استان الانبار شلیک شده اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۴   + ۱۴۴ سایت دیگر  
به دلیل عدم اطلاع رسانی دقیق و بهنگام برخی ها تلاش می کنند اینگونه موارد را بعنوان نقاط ضعف مطرح کرده و در اذهان عمومی به نوع دیگری جلوه دهند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
لغو تحریم ها و گام هایی که آمریکا در این راستا خواهد برداشت همگام با گام هایی خواهد بود که ایران باید در رابطه با فعالیت های هسته ای خود بردارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
او می گوید ترامپ و همه عاملان پیدا و پنهان ترور سردار سلیمانی زیر ذره بین تمام آزادمردان عالم هستند. انتقام اساسی ما گرفته خواهد شد اما سبک جنایتکاران را نداریم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
او گفته می گویند که می خواهند تک تک مسلمانان جهان را به کشتن ترامپ و من برانگیزانند. این کار قبلا انجام نشده و واقعا یک خطر و ریسک امنیتی است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
در بیانیه چین، روسیه، ایالات متحده، بریتانیا و فرانسه آمده همه ما مصمم هستیم از هرگونه استفاده از سلاح اتمی پیشگیری و زمینه را برای این امر محدودتر نماییم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
او نوشته اظهارات آشفته وزیر خارجه رژیم جعلی اسراییل در قبال ملت بزرگ ایران مصداق این ضرب المثل معروف ایرانی است که شتر در خواب بیند پنبه دانه، گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه .
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۷:۰۴    
اگر ساز و کار محاکمه عادلانه ترامپ، پمپئو و دیگر جنایتکاران در دادگاه عادلانه فراهم شد که فبها وگرنه دست انتقام از آستین امت بیرون خواهد آمد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ما انقلاب کردیم که مقاومت کنیم| انقلاب اسلامی ما اساساً با ظلم مخالف است| تعهدات موقت نداریم و اگر تعهدی داده می شود دائمی است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
او گفته تقارن 9 دی و شهادت حاج قاسم شاید این بصیرت و هوشمندی را برای ما روشن کند که سران فتنه همدستان قاتلین شهید سلیمانی هستند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
او در پاسخ به این سؤال که آیا نماینده روسیه در مذاکرات وین به جای ایران مذاکره می کند گفته اینکه 1+4 با چه مکانیسمی صحبت می کنند برای ما مهم نیست.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۵۳ سایت دیگر  
در این نامه آمده نیروهای مسلح ایران مصمم هستند با قوت به کمک فعالانه برای مبارزه با گروههای تروریستی مورد حمایت خارجی تا ریشه کنی کامل آنها ادامه دهند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
در تصویر هک شده ی سایت این روزنامه اسرائیلی موشکی از نگین عقیق یک انگشتر به سمت تاسیسات اتمی اسرائیل فرود آمده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۰:۳۴    
توان نظامی و موشکی و دریایی ما قابل مقایسه با آمریکا نیست اما دور نیست روزی که ما آمریکا را تهدید به تحریم کنیم| وضع کشاورزی و فرهنگی ایران در شان ملت نیست.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۷۵ سایت دیگر  
دشمنان ما در مقابل کرونا در مرحله تسلیم شدن هستند و در صدر میزان کشته ها قرار دارند|باید با علم بتوانیم در آسمان و زمین نفوذ کنیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۴    
تلاش ها برای احیای برجام ناامیدانه هستند و در صورت شکست مذاکرات تنش ها به درگیری هایی خارج از کنترل در زمین یا در دریا یا فضای سایبری منجر می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
ترور شهید سلیمانی تنها جنایت ترامپ نبود. جنایت بزرگتر تحمیل جنگ اقتصادی بر ملت ایران بود که با هدف فروپاشی نظام و تجزیه کشور دنبال می شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
او گفته خلاصه مکتب شهید سلیمانی این است که سرباز آقا باشیم. مهم ترین ویژگی شهید سلیمانی این بود که تابع محض ولایت بود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۴   + ۴۲ سایت دیگر  
اگر غلطی از دشمنان ایران سر بزند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ظرف 48 ساعت تمام منابع دشمنان در منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۲۱۲ سایت دیگر  
فضای مجازی زیر کلید مستکبران است و باید مسئولین فضای مجازی به نحوی عمل کنند که دشمن نتواند به هر شکل و هر جا که اراده کرد در فضای مجازی برخورد کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
او گفته نظام در آن ایام مظلوم واقع شد اما رهبری نگذاشت تعرضی به کسانی که اعتراض داشتند شود الا کسانی که خودشان تعرض کردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
او گفته امت فاطمی(س) خطر را به موقع می فهمد و در شناخت فتنه به بلوغ رسیده. مقاومت نیز از ایران فراتر رفته و به یمن، عراق، سوریه و لبنان رسیده است .
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۴    
9 دی عظمت کل انقلاب بود و دشمن می خواست نور خدا را خاموش کند| از استقامت رهبر معظم در شگفتم؛ هرچه دشمن می تازد او بیشتر ایستادگی می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۴   + ۷۵ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی گفته باید با کمک حوزه های علمیه راه کارهایی برای حل آسیب های اجتماعی ارائه شود؛ فقه ما غنی است و برای مسائل روز پاسخ دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۴۱ سایت دیگر  
هر اقدامی در جهت فراموشی و کم رنگ کردن بزرگداشت این روز تاریخی و انتقال روایت تحریف و غیر واقع محکوم و اقدامی برای تبرئه جریان فتنه است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۶۲ سایت دیگر  
تحریم و تهدید تأثیری در اراده ملت های مستقل و آزادیخواه ندارد و نظام سلطه نمی تواند اراده خود را بر جمهوری اسلامی تحمیل کند؛ آمریکا در حال افول است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
او گفته با نگرانی حمایت ایران از شبه نظامیان مسلح، عدم همکاری هسته ای با جامعه جهانی و توسعه برنامه موشک های بالستیک را دنبال می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۴   + ۱۰۹ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی با تأکید بر تلاش برای تقویت هویت اسلامی- ایرانی در بین ایرانیان خارج از کشور گفته همه ایرانیان می توانند به داخل کشور تردد کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۰۲ سایت دیگر  
او گفته دولت سیزدهم باید صادق الوعد باشد؛ بزرگترین سرمایه دولت اعتماد مردم به این دولت است و تناقض در سخن و عمل این اعتماد را مخدوش می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۲۳:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در بیانیه تروئیکای اروپا آمده ما شفاف ساخته ایم که داریم به نقطه ای نزدیک می شویم که تشدید برنامه هسته ای ایران به طور کامل برجام را پوچ می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
وضعیت درآمد ارزی ایران مناسب است اما دولت میراث دار تورم های سنگین سالهای گذشته است|دولت سیزدهم اهل تصمیمات یک شبه و خبرهای تلخ صبح جمعه نیست.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۹   + ۳۹ سایت دیگر  
دشمن فیلم های تقطیع شده و تحریف شده از دوران ستم شاهی در رسانه های خود پخش می کند و به دلیل عدم آگاهی جامعه برخی از مردم آن ها را باور می کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۲۲:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مورا، نماینده اتحادیه اروپا می گوید در حال کردن روی راهکاری برای تضمین رفع تحریم ها و همزمان بازگشت ایران به تعهدات هسته ای ذیل برجام هستیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۲۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
برنامه هسته ای ایران بسیار بیشتر از حدود برجام پیشرفت کرده و آن ها توافق را از منافع عدم اشاعه خالی می کنند؛ حاضر به پذیرش توافقی بدتر نخواهیم شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۲۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
دادگاه فدرال عراق در جلسه ای شکایت ارائه شده از سوی هادی العامری، رهبر ائتلاف الفتح عراق درباره نتایج انتخابات پارلمانی را رد کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ضرب العجل های آمریکا برای ایران غیر الزام آور و ساختگی است| کشور های اروپایی جدیت لازم برای رسیدن به توافق خوب در برجام را نشان نداده اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مهدی ابوطالبی می گوید شاید ما به خاطر جمهوری اسلامی تا ده میلیون نفر را از دست داده باشیم اما نفوذ و محبوبیت روحانیت بعد از انقلاب خیلی بیشتر است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
بسیار شرم آور است در زمانی که زنان، پیرزنان و کودکان سر در سطل زباله می کنند آقایان در فکر هستند که چگونه می توانند زنان را از حداقل امکانات محروم کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۵۹ سایت دیگر  
باید از مزایای اقتصادی برجام برخوردار شویم. نفت ایران باید بدون هیچ منعی فروخته شده و پول آن به صورت ارزی در حساب های بانکی ایران وارد شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
او گفته هر بار که به ایران می روم دوست دارم که با آیت الله صحبت کنم. ایشان مردی با درایت و هوش بالا هستند و امیدوارم یک بار دیگر با آیت الله خامنه ای صحبت کنم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۷:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
او می گوید امیدوار است اقدامات انجام شده شدید امنیتی زیرساخت های هسته ای ایران کسانی را که می خواهند به آنها آسیب برسانند دلسرد کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۶:۴۴   + ۹۶ سایت دیگر  
او با تقدیر از سپاه پاسداران رزمایش پیامبراعظم(ص) 17 را نشانه ای آشکار از اراده و توانمندی جمهوری اسلامی در دفاع از منافع و امنیت ملت ایران خوانده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شامگاه جمعه فردی ناشناس یک کوکتل مولوتف را به سمت ورودی کنسولگری روسیه در شهر لویو پرتاب کرد که آتش گرفت اما هیچ یک از کارمندان آسیبی ندیدند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۳:۰۹   + ۷۵ سایت دیگر  
او با بیان این که حقیقت دین مسیح با اسلام تفاوتی ندارد اظهار امیدواری کرده خداوند به همه مسیحیان توفیق پیروی از آموخته های حضرت عیسی (ع) را بدهد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
موهبت نفت به مصیبت نفت تبدیل گردیده، اقتصاد دولتی به شدت راه را برای خلق ثروت ناهموار کرده و زمینه گسترش فساد را فراهم آورده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۸۵ سایت دیگر  
همگان مشاهده کردند اهداف توسط تمام موشک های پرتاب شده در آن واحد مورد هدف قرار گرفته و منهدم شدند. این شرایط دقیقا شرایط واقعی است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همزمان وزیر خارجه ایران گفته با صدای بلند می گوییم که اگر می خواهید نگرانی ها درباره برنامه هسته ای ایران برطرف شود تمام تحریم های برجامی را رفع کنید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۹   + ۹۵ سایت دیگر  
بر آغاز نشدن پروژه های جدید تا تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام در شرایط اقتصادی فعلی اصرار داریم و اولویت با تکمیل پروژه های نیمه تمام است.
مشاهده نتایج بیشتر...