پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۵۲Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

اسپادانا خبر (espadanakhabar.ir)

اسپادانا خبر 28 اسفند 1394 اسپادانا خبر 30 اسفند 1395 اسپادانا خبر 1 فروردین 1396 اسپادانا خبر 1 دی 1397 اسپادانا خبر 30 مهر 1399 اسپادانا خبر 30 آبان 1399 اسپادانا خبر 1 آذر 1399 اسپادانا خبر 30 دی 1399 اسپادانا خبر 30 بهمن 1399 اسپادانا خبر 1 اسفند 1399 اسپادانا خبر 2 اسفند 1399 اسپادانا خبر 3 اسفند 1399 اسپادانا خبر 4 اسفند 1399 اسپادانا خبر 5 اسفند 1399 اسپادانا خبر 6 اسفند 1399 اسپادانا خبر 7 اسفند 1399 اسپادانا خبر 8 اسفند 1399 اسپادانا خبر 9 اسفند 1399 اسپادانا خبر 10 اسفند 1399 اسپادانا خبر 11 اسفند 1399 اسپادانا خبر 12 اسفند 1399 اسپادانا خبر 13 اسفند 1399 
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بلینکن گفته از قدرت نظامی، مداخله یا سرنگونی رژیم ها برای پیشبرد دموکراسی استفاده نمی کنیم ؛ این روش موثر نبوده و دموکراسی را بد نام کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه دادگاه که با شکایت وزارت کشور ایران و حضور مدیر عامل، وکلای پرونده و نمایندگان وزارت کشور برگزار شده حکم انحلال این جمعیت صادر شده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 8 هزار و 525 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در ایران شناسایی شده و 86 بیمار کووید19 جان خود را از دست داده اند .
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حسین ذوالفقاری، معاون وزیر کشور ایران اما می گوید اعتراضات سراوان کشته ای نداشته ؛ تنها چند نفر زخمی شدند که در فضای مجازی به آن دامن زدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شرکت تولید مواد اولیه و سوخت هسته ای ایران مکلف شده دارایی ها را به فروش رسانده و جهت خرید کیک زرد داخلی یا خارجی و معادن پرتوزا هزینه کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۵۷ سایت دیگر  
روحانی گفته اگر اف. ای. تی. اف بد است چطور همه کشورها به آن پیوسته اند؟ اگر یکساعت در برداشتن تحریم تعلل کنیم حقوق مردم را پایمال کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بلینکن گفته دخالت ایران در یمن باعث شعله ورتر شدن آتش درگیری در یمن شده و خطر افزایش بیشتر تنش ها، اشتباه محاسباتی و بی ثباتی را ایجاد می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یک پیمانکار عیرنظامی به دلیل سکته قلبی کشته شده و نیروهای آمریکایی از هلیکوپترهای اسپانیایی برای تخلیه سربازان مجروح آمریکایی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۴۳   + ۷۳ سایت دیگر  
تبلیغ از طریق شبکه های ماهواره ای ، تبلیغ سلاح های سرد ، ارائه محتوای مستهجن به کودکان و نوجوانان و خرید و فروش طلا از مصادیق جدید مجرمانه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۵۸   + ۷۷ سایت دیگر  
خودروی حامل نیروهای یگان مهندسی سپاه پاسداران در منطقه کشتگان بخش بم پشت شهرستان سراوان مورد حمله مسلحانه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهر درچه اصفهان گفته 10 تا دختر و 5 تا پسر با ماشین های سواری رفته اند صخره نوردی. حساب کنید چجوری می شود. خیلی کثافتکاری است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۸   + ۹۸ سایت دیگر  
حسین سلامی گفته هیچ کشور دیگر جز ایران با این مدل از نظام که ولی خدا در راس امور و مردم مومن به ولایت داشته باشد نمی توان پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۱۴۹ سایت دیگر  
رییس جمهوری ایران گفته هر گفتار و رفتاری، هر چند غیراقتصادی که موجب آشفتگی و القای بی ثباتی شود به اقتصاد و معیشت مردم لطمه می زند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
انصارالله یمن به عربستان هشدار داده درصورت ادامه توقیف کشتی های حامل مشتقات نفتی، تاسیسات حیاتی و اقتصادی عربستان را هدف قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
ارزش صادرات غیر نفتی ایران نسبت به دوره قبل 24.4 درصد کاهش و در دیگر بخش ها نیز تراز حساب جاری 112 درصد منفی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
پرایس گفته از پاسخ ایران مأیوس شدیم اما آماده تعامل مجدد در یک دیپلماسی هدفمند برای دستیابی به بازگشت متقابل به اجرای تعهدات برجام هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حاجی دلیگانی گفته نماینده ای که از طرف وزارت دفاع آمریکا با پوشش سازمان بهداشت جهانی در طبقه اول وزارت بهداشت و درمان است چه کار می کند؟
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ایران به هیچ یک از سوال های آژانس درباره وجود احتمالی مواد هسته ای در سه محل دیگر که هیچ کدامشان به آژانس اعلام نشده بودند پاسخ نداده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۶۳ سایت دیگر  
سلامی با بیان این که انقلاب اسلامی برای پی ریزی یک تمدن تشکیل شده گفته پاسداران باید هم عالم و هم باهنر بوده و در ذهن دشمنان رسوخ کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت باید به نام هر فرزند که از ابتدای سال 1400 متولد می شود 10 میلیون ریال جهت خریداری صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس اختصاص دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
10 تا دختر و 5 تا پسر با ماشین رفته اند صخره نوردی. ماشین سواری این همه آدم خیلی کثافتکاری است ؛ در صخره نوردی با طناب می روند بالا و می آیند پایین .
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
روحانی یکی از پیروزی های بزرگ به دست آمده را سرنگونی قصاب و قاتل در آمریکا عنوان کرده و گفته آمریکا ناچار خواهد شد در برابر مردم ایران زانو بزند .
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۸   + ۴۲ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 8 هزار و 510 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در ایران شناسایی شده و 108 بیمار کووید19 جان خود را از دست داده اند .
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۳    
جلالی با بیان این که این پیمان، بیشتر سیاسی است تا مالی، پولی و بانکی از وزارت خارجه ایران خواسته از ایجاد تعهدات برای این کشور خودداری کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۸۲ سایت دیگر  
گفته ام، ضبط کرده ام و در چندین جای مطمئن قرار داده ام؛ خودشان می کشند. خودشان هم مراسم عزاداری برپا می کنند و بعد دیگران را متهم می کنند .
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
او گفته می دانستیم که دولت بایدن بد خواهد بود ولی نمی دانستیم که این قدر افراطی خواهد بود. او بدترین رئیس جمهوری آمریکا تا به امروز است .
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۹۸ سایت دیگر  
ظریف گفته به هم ریختگی شرایط کنونی را به همه اعضای شورای حکام توضیح داده ایم. امیدواریم عقل غلبه کند. اگر چنین نشود راهکارهایی داریم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو به رادیو کان گفته اینکه عملیات از سوی ایران بوده واضح است؛ ما در سراسر منطقه در حال ضربه زدن به ایران هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خطیب زاده گفته اجرای تعهدات طرف ها در برجام موضوع مذاکره نیست و همه بده بستانها 5 سال پیش انجام شده؛ آمریکا باید به تحریم ها خاتمه دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رحیمیان گفته ارگانی که باید بلندگوی تفکرات امام باشد تبدیل به جای افرادی شده که رضا پهلوی را رضاخان کبیر می نامند؛ این نشانگر نفوذ در مراکز حساس است .
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۶۵ سایت دیگر  
حسن روحانی گفته قیمت فعلی ارز با واقعیت اقتصاد ایران سازگار نیست؛ شرایط جدید ایجاد شده قیمت ارز را کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
جهانگیری گفته حکومت چاره ای جز تن دادن به حقوق شهروندان ندارد ؛ مطالبه مردم است و هر چه در اجرای آن تعلل کنیم حکومت آسیب خواهد دید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۳۳ سایت دیگر  
بنی گانتس گفته ارزیابی های اولیه و نزدیک بودن فاصله کشتی به آب های ایران این تصور را تقویت می کند که ایران پشت این ماجرا قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
حاجیان زاده با بیان این که حوزه های علمیه به صورت رسمی وارد حوزه تالیف کتب درسی شده اند گفته حضور مبلغین ثابت در مدارس بهترین کار تبلیغی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
هدف این مصوبه بیشتر شدن میزان استفاده و استقبال مردم از پیام رسان های داخلی ایران و کاهش هزینه های استفاده از آن ها عنوان شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۴۳ سایت دیگر  
مکارم شیرازی گفته فعالیت های وزارت بهداشت و درمان ایران نوعی معجزه است اما آمریکا، انگلیس و فرانسه در آتش ویروس در حال سوختن هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
در اطلاعیه سیدمحمد خاتمی آمده همه کسانی که به کشور، مردم و انقلاب می اندیشند نسبت به سرنوشت میهن اسلامی، ملت و اصلاح امور دغدغه دارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سعید نمکی، وزیر بهداشت ایران گفته خودتان را برای یک طوفان آماده کنید ؛ خوش بین به اینکه وضعیت همینگونه می ماند نیستم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۵۱ سایت دیگر  
ساکی می گوید آمریکا آماده مذاکرات دیپلماتیک و آماده است تا بر سر میز بنشیند و با شرکای خویش و ایران در چارچوب 1+5 و درباره برجام گفت وگو کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
در گزارش دفتر اطلاعات ملی آمریکا آمده ترور خاشقچی با دستور مستقیم ولیعهد عربستان انجام و او مجوز دستگیری یا قتل منتقد سعودی را صادر کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کشتی تجاری متعلق به یک شرکت اسرائیلی ، شامگاه پنج شنبه در خلیج عمان و با استفاده از یک دستگاه انفجاری مورد حمله قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
سیداحمد علم الهدی با طرح این سوال که مگر برجام مقدس است؟ از مسئولان و جریان های سیاسی خواسته قرآن بخوانند و قرآن را باور کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بادامچیان گفته ما صیغه را حرام نمی دانیم اما اینجا همه باید مراقب باشیم تا کسی به ناموس مردم چشم ندوزد و اگر کسی دچار هوسرانی شد اخراجش می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
در بیانیه جوزپ بورل آمده ما همچنان از ایران می خواهیم که تمامی اقداماتی را که در مغایرت با تعهداتش ذیل برجام هستند متوقف و معکوس کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در قطعنامه پیشنهادی آمریکا بر نگرانی شدید از یافته های آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید و درباره همکاری ایران نگرانی عمیق ابراز شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در این بیانیه آمده ایالات متحده باید تحریم ها علیه ایران را حفظ کند تا زمانی که این کشور جاه طلبی های هسته ای و حمایت از خشونت و ترور را کنار بگذارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
این حملات به دستور جو بایدن در واکنش به حملات اخیر علیه نیروهای آمریکا و ائتلاف در عراق و تهدیدهای مداوم علیه آنها تصویب شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 8206 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در ایران شناسایی شده و 94 بیمار کووید19 جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نشریه لو پوان نوشته فرد یاد شده به منظور گردشگری به ایران سفر کرده بوده و به دلایلی اعلام نشده دستگیر و در زندان وکیل آباد مشهد زندانی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عبدالکریم عابدینی گفته جاهلیت مدرن وقتی شهری را بمباران می کند زنان و کودکان بی دفاع را به خاک و خون می کشد؛ این همان جاهلیت زمان پیامبر است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
سلامی یا بیان این که دشمن تلاش کرد به سفره و ذهن مردم ایران هجوم آورد گفته مسیر انقلاب اسلامی به سمت طلوع خورشید ولایت عظمی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
محمدبیگی گفته ترس پزشکان از دلایل افزایش غربالگری در ایران است؛ غربالگری به لحاظ علمی توجیه ندارد و از نظر اقتصادی و روحی به صرفه نیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
این فرد حامل سلاح، جلیقه انفجاری، مواد محترقه و ریموت بوده و سرگردی در عوارضی تهران خود را روی او پرتاب و بمب خنثی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایران گفته نباید قانون اساسی را به تعطیلی کشانده و تخریب کرد. می ترسم پشت پرده دستی در کار باشد که مردم را از انتخابات مایوس کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
در این بیانیه از تعلیق پروتکل الحاقی توسط ایران ابراز نگرانی شده و عنوان شده که اقدامات ایران به معنای نقض هرچه بیشتر تعهداتش ذیل برجام است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
میزان کل ذخائر اورانیوم غنی شده ایران نسبت به سه ماه گذشته افزایش یافته و این کشور دو آبشار سانتریفیوژی IR-6 در سایت فردو نصب کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
تجمع سوخت بران منجر به تیراندازی از سوی ماموران پاکستانی شده و تیراندازی ها از آن سوی مرز ایران و ماموران پاکستانی انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۸   + ۹۲ سایت دیگر  
محسنی اژه ای می گوید در رابطه به ارفاقاتی که به زندانیان می شود وضعیت ما بی نظیر است و هیچ کجا به اندازه ایران ارفاق صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
او چهار سال پیش هم ابتدا حاضر به نامزدی در انتخابات نبود اما با درخواست تعدادی از روحانیون شناخته شده و اعضای خبرگان وارد عرصه انتخابات شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۷۱ سایت دیگر  
قاآنی گفته می دانیم با کسی مثل آمریکا که چیزی جز زبان زور نمی فهمد چگونه صحبت کنیم؛ امروز انقلاب اسلامی در همه دنیا زبانزد دوست و دشمن است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
محمد باقری گفته بمبی که به خودروی سردار سلیمانی زده شده تا 30 سانتی متر در فولاد فرو می رفت؛ با بمبی که تجهیزات زرهی را با آن می زنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۴۵ سایت دیگر  
این بیانیه بعد از آن صادر شده که ایران ادعا کرد با سئول بر سر نحوه انتقال و استفاده از منابع مالی مسدودشده خود به توافق دست یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۲۸   + ۱۱۲ سایت دیگر  
در این بیانیه آمده اگر مجلس تقاهم هوشمندانه با آژانس بین الملل انرژی اتمی را را خلاف قانون خود می داند باید پاسخگوی همه هزینه های مترتب بر آن باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۳   + ۱۶۶ سایت دیگر  
اگر جمهوری اسلامی تصمیم به دستیابی به سلاح هسته ای داشت آن دلقک صهیونیست بین المللی و بزرگ تر از او هم نمی توانستند مانع شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
بلینکن گفته دیپلماسی بهترین راه است؛ ما با متحدان مان کار خواهیم کرد تا دیگر نگرانی ها از جمله رفتارهای منطقه ای و مساله موشکی ایران را رفع کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۳   + ۹۹ سایت دیگر  
در این بیانه آمده مذاکره مجدد با آمریکا بر سر مسائل توافق شده را خط قرمز نظام دانسته و مسائل دفاعی و موشکی خود را غیر قابل مذاکره می دانیم .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۹۹ سایت دیگر  
نمکی، وزیب بهداشت ایران می گوید ما داریم فریاد می زنیم که اپیدمی گرفتارمان می کند. چرا گوش نمی کنید؟ اینطور که نمی شود مملکت اداره کرد .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مجلس از دستگاه قضایی ایران خواسته خارج از نوبت و تشریفات مرسوم، رییس جمهور و کلیه ناقضین و مستنکفین را معرفی و تفاهمنامه را ابطال کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان تفاهم دولت با آژانس را مشکوک خوانده و خواستار مجازات افراد مستنکف از اجرای قانون، رییس جمهور و سایر مقامات ذیربط، شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف گفته هدف ما در سوریه مبارزه با تروریسم است و اسرائیل باید بداند که سیاست حمایت از مجموعه های تروریستی بدون پاسخ نخواهد ماند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۴۴ سایت دیگر  
ایران می گوید در حال بررسی حضور آمریکا به عنوان میهمان در مذاکرات ایران و 1+5 است| هیچ دسترسی و بازرسی فراپادمانی به آژانس اعطا نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
او گفته بسیاری از مردم نمی توانند کسب و کار را ادامه دهند. من غصه می خورم که ما چقدر از راه شهید سلیمانی عقب هستیم؛ او کجا و ما کجا.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱۱۷ سایت دیگر  
گروسی گفته ایران اجرای پروتکل الحاقی را بنابر خواسته مجلس کنار می گذارد اما بازرسی های سرزده ادامه داشته و شمار بازرسان تغییری نمی کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
ایران به مدت 3 ماه اطلاعات برخی فعالیت ها و تجهیزات نطارتی را که در این پیوست محرمانه مشخص شده ضبط کرده و نزد خود نگه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
سالیوان گفته اولویت آمریکا زندانیان بازداشت شده این کشور در ایران هستند و دولت بایدن ارتباط با ایران را در این موضوع آغاز کرده و آن را ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
کاظم صدیقی گفته مردم به امام و ولی مشروعیت نمی دهند بلکه فقط در مقبولیت اثر دارند؛ خداوندی که بندگان را آفریده امام این بندگان را نیز خود معرفی می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق ایران گفته اقشار مختلف اصرار دارند او کاندید انتخابات شود؛ برخی از انتخابات افتضاح 98 حمایت می کنند و آن را الگوی 1400 می دانند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس ابلاغیه واصله وزارت کشور دادخواست انحلال این جمعیت را در مرجع قضایی طرح و موعد رسیدگی آن 12 اسفندماه سال جاری تعیین شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
آمریکا پس از بازگشت به برجام باید خسارات ایران را جبران و متعهد شود رفتارهای گدشته را تکرار نکند؛ اروپا نیز به تعهدات خود در برجام عمل نکرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۶۷ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 7 هزار و 931 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در ایران شناسایی شده و 74 بیمار کووید19 جان خود را از دست داده اند .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
تجمع کنندگان شعارهای " مرگ بر آمریکا "، " بایدن، ترامپ، اوباما؛ قاتل ملت ما " را سر داده و خواستار خروج دولت ایران از برجام شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۸   + ۱۸۷ سایت دیگر  
در بخشی از پیام صادر شده آمده انتظار میرود در فرصتی که در اختیار شما دانشجویان است هر چه بیشتر به صلاحیتهای علمی، دینی و اخلاقی آراسته شوید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
در فتوای رهبری پیرامون رعایت حجاب برای شخصیت های فیلم های پویانمایی آمده به لحاظ تبعات ترک آن رعایت حجاب در پویانمایی هم لازم است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۸   + ۴۴ سایت دیگر  
سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه ایران گفته مردم چشم و گوش باز دارند و اوضاع و شرایط را خوب می بینند و عرصه ها را خوب رصد می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رهبر می گوید چند تن از دانشجویان آقا برای او نوشته اند خطاب به خانم های دانشجو توصیه کنید تا ما جوانان که غریزه داریم مرتکب خطا و گناه نباشیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
گفته شده آژانس اتمی ایران را بابت عدم ارائه توضیحات قابل قبول چگونگی پیدایش اورانیوم در دو سایت هسته ای اعلام نشده سرزنش خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جو بایدن از آمادگی آمریکا برای مذاکره با ایران در چهارچوب گروه 1+5 خبر داده و گفته تهدید گسترش سلاح های هسته ای نیازمند دیپلماسی سنجیده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
علم الهدی گفته موقعیت زنان در خوش رفتاری حساس تر از مردان است و معمولاً بدرفتاری ها از ناحیه خانم ها در خانواده بیشتر نشأت می گیرد .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
آمریکا در نامه ای به شورای امنیت موضع دولت ترامپ در خصوص بازگشت همه تحریم های این سازمان علیه ایران با فعال شدن مکانیزم ماشه را پس گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
این چهار کشور ضمن ابراز نگرانی از وضعیت حقوق بشر در ایران خواستار آزادی زندانیانی شده اند که به صورت دلخواهانه بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایران گفته وقتی کار را شروع کردیم نمی دانستیم دیوانه ای در آمریکا سر کار می آید و جنگ بی نظیری را در تاریخ علیه ملت ایران آغاز می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
این عکاس و خبرنگار 12 مرداد 98 توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت و 22 مهرماه سال گذشته با تودیع وثیقه و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شده بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۶   + ۹۴ سایت دیگر  
انقلاب اسلامی، ایران را از یک کشور عقب مانده به یک کشور آزاد تبدیل کرد اما وضعیت معیشت طبقات ضعیف و شکاف طبقاتی در شأن انقلاب اسلامی نیست.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
پارلمان پیونگ یانگ قوانین جدیدی را تصویب کرده که شامل رد ایدئولوژی و فرهنگ ارتجاعی و سرکوب ارتباطات و واردات فرهنگ غربی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
حتی نظام سکولار شاهنشاهی در سال های 54 تا 56 نسبت به تعهد خود در قبال صندوق تامین اجتماعی عمل کرد و سهم خود را می پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
روحانی، رئیس جمهور ایران با بیان اینکه ما هیچ بازرسی را از ایران اخراج نمی کنیم گفته این تحریم را بردارند همه چیز تمام می شود .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن می گوید هرگونه توافق آتی باید به دیگر موضوعات چالش برانگیز عمیق نظیر اقدامات ایران در دیگر کشورهای خاورمیانه بپردازد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
جهرمی می گوید نمی داند چرا با کسی که وی پی ان می فروشد، حساب بانکی روشن داشته و گردش مالی چند صد میلیاردی دارد هیچ گاه برخورد نمی شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
غلامحسین مظفری می گوید شما بررسی کنید که قبل از انقلاب غیر از چند نفر خاص آیا کسی توان ورود به رقابت نمایندگی مجلس را داشت؟
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
حسینی بوشهری با بیان این که باید در مدارس زنگ نماز همانند دیگر دروس نواخته شود گفته نباید کلاس های درس در وقت اذان برگزار شود.
مشاهده نتایج بیشتر...