سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۲۱:۲۵Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

اسپادانا خبر (espadanakhabar.ir)

اسپادانا خبر 28 اسفند 1394 اسپادانا خبر 30 اسفند 1395 اسپادانا خبر 1 فروردین 1396 اسپادانا خبر 1 دی 1397 اسپادانا خبر 30 اسفند 1399 اسپادانا خبر 29 اسفند 1400 اسپادانا خبر 29 اسفند 1401 اسپادانا خبر 31 فروردین 1402 اسپادانا خبر 31 اردیبهشت 1402 اسپادانا خبر 31 خرداد 1402 اسپادانا خبر 31 تیر 1402 اسپادانا خبر 31 مرداد 1402 اسپادانا خبر 31 شهریور 1402 اسپادانا خبر 1 مهر 1402 اسپادانا خبر 2 مهر 1402 اسپادانا خبر 3 مهر 1402 اسپادانا خبر 4 مهر 1402 اسپادانا خبر 5 مهر 1402 اسپادانا خبر 6 مهر 1402 اسپادانا خبر 7 مهر 1402 اسپادانا خبر 8 مهر 1402 اسپادانا خبر 9 مهر 1402 اسپادانا خبر 10 مهر 1402 اسپادانا خبر 11 مهر 1402 
  ۷ ساعت پیش   + ۷۰ سایت دیگر  
دولتهایی که قمار عادی سازی با رژیم صهیونیستی را برای خودشان سرمشق میدهند ضرر خواهند کرد و باخت منتظر اینهاست ...
  ۷ ساعت پیش    
در فضای نزدیک ظهور قرار داریم و از ابتدای پیروزی انقلاب تا ظهور حضرت صاحب الزمان(عج) دوران دفاع مقدس را سپری می کنیم| سال گذشته به خوبی فهمیدیم ایران حرم است.
  ۹ ساعت پیش   + ۸۰ سایت دیگر  
پهپاد کمان 19 برای نخستین بار با انجام پرواز به چرخه عملیاتی ارتش وارد و عملیات اخلال هواپایه و اقدامات جنگ الکترونیک نیز در حوزه پهپادی با موفقیت اجرا شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
غربی ها دنبال روایت ساختگی هستند؛ طومار زیادی از نقض حقوق انسان و زنان در غرب وجود دارد و باید پاسخ دهد چرا حقوق بشر را نقض می کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
او گفته قدرت ولایت قوی ترین امپراتوری بشر را از پای درآورد و اسلام را درخشش داد؛ به فضل الهی ما نیز در زیر سایه ایشان پیش می رویم و جهاد ادامه دارد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ناصر کنعانی با بیان این که طرح سلطان عمان توافق جدیدی نیست و روند دیپلماسی و تبادل پیام ها باز است گفته در ارتباط با امنیت مرزها مسامحه نمی کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۹   + ۶۱ سایت دیگر  
کارکنان وزارت کشور باید افرادی انقلابی، کارآمد و متخصص باشند| ضرورت دارد که تزکیه و تهذیب کارکنان هم در کنار آموزش های حرفه ای و تخصصی مورد توجه جدی قرار گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
عوامل فعال سازی کارگاه های ساخت بمب که قرار بود در مکان های عمومی منفجر شوند دستگیر شدند. این بمب ها زمان دار بود و با موبایل منفجر می شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
گزینه مقاومت و ایستادگی دشمن را وادار به عقب نشینی خواهد کرد| تنها راه جهاد تبیین روشنگری در فضای رسانه ای و امپراتوری رسانه ای دشمن است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
او گفته شکل جنگ تغییر یافته و این جنگ همچنان ادامه دارد؛ به بهانه کرونا سه سال مراکز آموزشی را تعطیل و آموزش ها را غیر حضوری کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۹   + ۵۸ سایت دیگر  
با عضویت ایران در پیمان بریکس این امکان فراهم می شود تا از سیستم ارتباط بانکی الکترونیکی بریکس به جای سوئیفت برای انجام معاملات استفاده شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
این طرف که نیرو و اسلحه داشت برای این که این ها آسیب نبینند اجازه ی تیراندازی پیدا نکرد. همه اش می گویند مهسا اما خانم امینی اصلاَ ضرب و شتم نشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
او گفته دشمنان مردم ایران را نمی شناسند که در هر کوی و برزن آماده اجرای امر ولی و امام مسلمین هستند؛ دل همه مملو از ایمان و امید به آینده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۷۴ سایت دیگر  
او گفته من تازه متوجه شدم که بنده را بعنوان بانوی اول معرفی کردند؛ توضیح دهم در ساختار جمهوری اسلامی ایران بانوی اول همسر رهبر معظم انقلاب هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اگر ما این نعمت بی بدیل را شکر نکنیم دچار عذاب خواهیم شد. ما در حال رشد هستیم و دشمن در حال افول . نظام ما هرگز از بین نخواهد رفت مگر اینکه ما شکر این نعمت را به جا نیاوریم .
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز به برکت اسلام و قرآن رفتار و فرهنگ ما پیشرفت کرده و تنها عنصر نجاتبخش که انسان را به تمدن نوین اسلامی می رساند رعایت فرامین دینی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۷    
کاظم صدیقی گفته انسان نگران فرزندان خود است که نکند میکروب بی بند و باری به فرزندش آن هم در مدرسه و دانشگاه و جامعه سرایت کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
او گفته تمام تلاش ها در جمهوری اسلامی ایران بر این اساس استوار است که بتوان آینده ای روشن برای انقلاب اسلامی ایران و جهان ساخت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
در مرحله نخست انتقال آب از دریای عمان 70 میلیون متر مکعب و در مرحله دوم 400 میلیون مترمکعب آب به اصفهان انتقال داده می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
جامعه ای که امام به آن آمد دیوانه نبودند که 98 درصد از آنها با او همراه شدند| امام مسئول اموری شناخته می شود که ربطی به او ندارد و نمی توان مسئولیت تمام وضعیت موجود را به سبد امام گذاشت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۳۵ سایت دیگر  
ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا ادعا کرده شناور های ایرانی یک بالگرد آمریکایی را در زمان پرواز در حریم هوایی خلیج فارس نشانه گیری کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
او گفته دشمنان در بازه زمانی هشتم مهرماه تلاش داشته اند تا چند مولوی، پاسدار و قاضی را ترور کنند و طرفین را مقصر این حادثه جلوه دهند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۸   + ۹۵ سایت دیگر  
در این پیام آمده شهیدان الگوهای بی زوال برای همه ی ما و نسلهای پس از مایند؛ رفتار آنان درس و انگیزه های آنان حکمت است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۵۴ سایت دیگر  
شهرام ایرانی گفته توانستیم تمامی توطئه های دشمنان را خنثی کنیم و پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را در همه جا به اهتزاز دربیاوریم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
ما امروز به نام اسلام و ایران ماهواره به فضا می فرستیم. ببینید از کجا به کجا رسیده ایم. ما تحت رهبری ولایت سیر صعودی داشته ایم. هرجا دشمن علیه ما فتنه کرد ما موفق شدیم ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
. 5 نهاد تحریم شده نیز در امارات، ترکیه، ایران و چین هستند و نهاد تحریم شده در ایران شرکت پیشگام صفحه در شهر اصفهان است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۵۸   + ۵۷ سایت دیگر  
محمد اسلامی گفته عملیات بازرسی آژانس در ایران حدود 25 درصد عملیات بازرسی در سراسر جهان است؛ اگر تعداد کمی از آن ها را رد کنیم حق مان است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۴۳ سایت دیگر  
ما تحمل عاشورا را در یک نیم روز نداشتیم لذا خداوند آن نیم روز را در هشت سال امتداد داد تا تحمل ما افزایش یابد؛ نتایج نهایی نبرد را شهادت تعیین می کند نه سلاح.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۹۰ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی گفته همه بخش های قدسی کشور به دلیل ارتباط با وحی، نیت مقدس و وجود حکومتی که به امضای شارع مقدس رسیده تقدس دارند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
او می گوید در چند دوره ای که شاهد گزارش کمیسیون تحقیق در خصوص مدیریت ولایت بوده گزارش آن از همه شاخصه های رهبری همواره مثبت بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۳۸ سایت دیگر  
او می گوید به دلیل عمق زیاد زلزله دستگاه های لرزه نگار به درستی نتوانستند آن را تشخیص بدهند و صدایی که ادعا می شود شنیده شده خبرسازی بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۳۶ سایت دیگر  
او در پاسخ به ادعای کارزار اثرگزاری گسترده ایران در آمریکا درباره برنامه هسته ای خویش گفته بیشتر این افراد در حال حاضر در دولت آمریکا فعالیتی ندارند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۸   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری اسلامی ایران روند مراودات دو کشور را مطلوب ارزیابی کرده و رئیس جمهور روسیه، ایران را شریک راهبردی روسیه خوانده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
او گفته اگر بدانیم فداکاری ما اثر مثبتی برای نظام دارد باید فداکاری کنیم؛ کنار کشیدن به نفع آینده کشور و نظام نیست و صندوق رای راه حل نهایی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۸۶ سایت دیگر  
تهاجمات رسانه ای فضای مجازی برای غلبه بر اندیشه جوانان ما چیزی شبیه به استفاده از سلاح های کشتار جمعی در هیروشیما و ناکازاکی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
او گفته امروز قدرت ایران، عظمت ایران و نیرو های مسلح به جایی رسیده که مشتریان ما در صف ایستاده اند و دشمنان ما متفرق و سر درگم هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
او گفته جامعه اسلامی باید حیثیت مردم را حفظ کند. آبرو و اخلاق و اموال مردم باید در این جامعه حفظ شود و همه چیز مردم باید در جامعه در امن و امان و سلامت باشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بومیان امارات از جمهوری اسلامی به عنوان الگوی خویش یاد می کنند و به همین علت کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس آب در هاون می کوبند!
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
همزمان اتحادیه اروپا در بیانیه ای اعلام کرده که ایران اقدامات لازم را برای بازگشت به تعهدات مرتبط هسته ای خود در چارچوب برجام انجام نداده و در نتیجه خطر اشاعه تسلیحات هسته ای در منطقه بیشتر شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد اسلامی گفته آژانس اقدامات مؤثر و ملموسی برای حفظ محرمانگی اطلاعات انجام دهد و بر رعایت بی طرفی و پرهیز از ارائه جزئیات غیرضروری در گزارش های خود خودداری کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان می گوید طرح ابتکاری "سلطان عمان" روی میز قرار دارد اما نمی توانم خیلی جزئیات را بیان کنم؛ از عمانی ها بپرسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
او گفته فقط همکاری کامل ایران و دستیابی به نتایج ملموس در این زمینه می تواند ما را از ماهیت صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران مطمئن کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۳    
زندگی عفیفانه زنان ایران ربطی به حکومت ها ندارد اما در جمهوری اسلامی حجاب قانونی است و وقتی موضوعی تبدیل به قانون می شود همه باید پایبند باشند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۰   + ۷۶ سایت دیگر  
دشمنان ما اگر از مسیر هوایی علیه ایران اقدام کنند به طور قطع جایی برای نشستن روی زمین نخواهند داشت و اگر از زمین هم اقدام کنند طومارشان را در کسری از ثانیه به فضل الهی در هم خواهیم پیچید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۵۳ سایت دیگر  
عنوان شده طی سلسله عملیات هایی همزمان در استان های تهران، البرز و آذربایجان غربی چندین پایگاه و خانه تیمی تروریست ها مورد حمله قرار گرفته و 28 نفر از اعضای شبکه تروریستی مذکور بازداشت شدند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۷۶ سایت دیگر  
بر اساس آیین نامه جدید تعداد اعضا به 24 نفر افزایش پیدا کرده و آقایان باقری، رضایی، آقازاده و صفارهرندی به جمع اعضای هیئت عالی نظارت اضافه شدند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۵    
اگر طرف آمریکایی از چندگانگی برخورد کردن خارج شود امکان دستیابی به توافق برای بازگشت همه طرف ها به برجام و لغو تحریم ها دور از دسترس نیست.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۲    
ایران به خاطر قدرت افزایی خود مورد اتهام زنی غربی ها قرار می گیرد؛ آنها سال هاست که برای تغییر نظام جمهوری اسلامی وعده های شش ماهه می دهند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
او گفته دشمنان از عضویت ایران در سازمان پیمان شانگهای و توسعه مراودات و مناسبات با کشورهای مختلف بسیار ناراحت و عصبانی هستند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
استفاده از بی حجابی برای مبارزه با دین کاملاً سیاسی است و تمامی افرادی که در این دام دشمن گرفتار شده بودند به خفت و خواری دچار شده اند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۸    
او گفته امروز کسانی که بی حجابی را به مردم تحمیل می کنند مزدور دشمنان هستند اما فریب خوردگان سال گذشته به اشتباه خود پی برده اند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۸    
او گفته نرم افزار دستیابی به ایران قوی و فتح قله ها فرهنگ دفاع مقدس و سفر ابراهیم رئیسی به نیویورک نمونه موفقی از دیپلماسی همین فرهنگ است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۴۸ سایت دیگر  
او با بیان این که انتخابات به شرطی انتخابات است که منشأ تغییر باشد گفته روش اصلاح طلبانه یعنی مسیر انتخابات و نهایتا مقاومت منفی.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
در تمام فرازهای تاریخ 45 ساله دشمنان بزرگ را مرتب شکست دادیم، چه در تحریم، چه در جنگ اطلاعاتی و عملیات های ویژه و جنگ نیابتی و استحاله فرهنگی.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می گوید بخش بسیاری از تجهیزات در رژه امکان نمایش نداشته و در حالت محرمانه است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۶۲ سایت دیگر  
او با بیان این که نباید هیچ گروه مسلحی در اطراف مرز ها باشد گفته طرح دشمن برای منزوی کردن ایران و ناامید کردن ملت با شکست مواجه شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با تایید رهبر انقلاب تعداد اعضا از 15 نفر به 24 نفر افزایش یافته است و روسای قوای سه گانه نیز به هیئت عالی نظارت پیوسته اند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
او گفته ما نگران دست یابی هر کشوری به سلاح هسته ای هستیم و در صورت دستبابی ایران به سلاح هسته ای ریاض نیز دست به اقدام مشابه می زند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۳   + ۴۹ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان شعار دوران ریاست ایران را "یک آسیای پیوسته تر و توانمندتر از طریق فناوریهای جدید و در حال ظهور" اعلام کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۶۸ سایت دیگر  
بارها گفتند گزینه نظامی روی میز است اما از روی میز تکان نخورد| نیروهای مسلح جزو نوامیس حتمی هر جامعه است| اقتدار با رفتار مهربان منافاتی ندارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
آمریکایی کردن جهان شکست خورد| روایت های ساختگی از زوجیت و جنسیت جنایت علیه بشریت و موجب انقطاع نسل بشر است| تصاویر مخابره شده از ایران در سال گذشته محصول سرکوب اطلاعات معتبر بود| لیبرال دموکراسی به ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
بورل با محکوم کردن بازداشت اتباع اتحادیه اروپا از ایران خواسته تا در تصمیم خود برای لغو مجوز رسمی چند بازرس آژانس انرژی اتمی تجدیدنظر کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
او ادعا کرده ما در تعهد خود مبنی بر اینکه ایران هرگز نباید به سلاح هسته ای دست پیدا نکند راسخ هستیم و با شرکای خود برای مقابله با فعالیت های بی ثبات کننده ایران که امنیت منطقه و جهان را تهدید می کند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
جهان هرچه بیشتر به یک شکست بزرگ در سیستم های اقتصادی و مالی و روابط تجاری نزدیک تر می شود| خشونت مبتنی بر جنسیت یک واقعیت وحشتناک روزانه است و حقوق زنان و دختران به طور سیستماتیک نادیده گرفته می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
حسین سلامی گفته انقلاب اسلامی نظم سیاسی ساخته قدرت ها را به هم ریخت و روند صعود و منحنی قدرت مسلمانان تا به امروز تصاعدی است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جمهوری آذربایجان عملیات نظامی خود را اقدامات ضد تروریستی در قره باغ به منظور احیای ساختار قانون اساسی و تمامیت ارضی کشور اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
این منابع حتی با برجام نیز آزاد نمی شد| جمهوری اسلامی با اجرای سند برنامه 10 ساله فضایی در منطقه سرآمد توسعه فناوری فضایی خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۸۶ سایت دیگر  
عدالت جنسیتی و توجه به حقوق زنان در جمهوری اسلامی در دنیا کم نظیر است؛ رسانه های تحت تاثیر نظام سلطه تصویر درستی از ایران ارائه نمی دهند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
تاکنون هیچ انحرافی در صنعت هسته ای ایران رخ نداده ور آمریکا باید پاسخ بدهد که چرا تحریم ها و فشارها را بر ایران اعمال می کند؟
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
رافائل گروسی گفته اگر ایران با آژانس همکاری نکند تضمین ها، تاییدیه و نظر مساعد جامعه بین المللی را که می خواهند دریافت نخواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۸   + ۵۸ سایت دیگر  
رویترز به نقل از مقام های آمریکایی دلیل تحریم احمدی نژاد و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران را دخالت آن ها در دستگیری آمریکایی ها عنوان کرده است .
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
پنج زندانی آمریکایی در ایران روز دوشنبه در مقابل آزادی پنج زندانی ایرانی و رفع مسدودیت 6 میلیارد دلار از دارایی های ایران آزاد شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
تمام پرداخت ها توسط کارگزاران بانک های قطری و همچنین سوئیفت صورت گرفته و 5.5 میلیارد یورو به حساب بانک های ایران و 2 بانک قطری واریز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
او گفته روزی ما تحریم بودیم که چیزی نخریم اما امروز تحریم هستیم که چیزی نفروشیم؛ امروز کشورهای بزرگ جهان به دنبال تسلیحات ما هستند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
2 نفر از شهروندان آزاد شده ایرانی به ایران بازمی گردند، یک نفر به خانواده خود در کشور ثالث ملحق می شود و 2 شهروند تمایل دارند در آمریکا بمانند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی در این سفر ضمن شرکت و سخنرانی در هفتاد و هشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل دیدار هایی با برخی از سران کشور های شرکت کننده خواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۲۱    
اگر تمام کشور های عربی و اسلامی برای عادی سازی روابط با اسرائیل تلاش کنند جمهوری اسلامی از سیاست خود در دفاع از مقاومت دست نخواهد کشید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گفته شده این فرد که چندین گوشی هوشمند، سیم کارت و دلار به همراه داشته در کرج و به دلیل ساماندهی اغتشاش دستگیر شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
او این اقدام ایران را یکجانبه، نامتناسب، بی سابقه و تاسف بار خوانده و گفته پیشبرد فعالیت های راستی آزمایی آژانس در ایران تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
گفته شده چند نفر از اعضای یک گروهک تروریستی که می خواستند در مسیر آرامستان آیچی سقز، امجد امینی پدر مهسا امینی را ترور کنند اما با هوشیاری نیروهای امنیتی دستگیر و این طرح خنثی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
کنعانی در واکنش به سفر سرکردهٔ مجاهدین خلق به بروکسل برای سخنرانی گفته چگونه با ادعای مبارزه با تروریسم به رهبر این فرقه تریبون می دهید؟
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایروانی نوشته تلاش ایالات متحده برای ایجاد ارتباط واهی بین استفاده ادعایی از پهپاد در درگیری در اوکراین و قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد (2015) برای متهم کردن ایران به نقض این قطعنامه گمراه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۹۱ سایت دیگر  
آمریکایی ها بیش از این خودشان را گرفتار نکنند. ما جایی استقرار داریم که راهبردی و بسیار مهم است و امکان مقابله به مثل وسیع تر برای ما وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون فرمانده قرارگاه امام علی سپاه، فرمانده پلیس استان های فارس و مازندران، خبرگزاری تسنیم و شورای عالی فضای مجازی تحریم شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
او گفته مهم ترین نقشه دشمن بی ثبات سازی و کاهش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو است اما مردم ثابت می کنند دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
18 نفر از اعضای کلیدی نیروهای امنیتی، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی، رئیس سازمان زندان های ایران، سه فرد و یک شرکت در ارتباط با سانسور سیستماتیک و مسدود کردن دسترسی به اینترنت هدف تحریم قرار گرفته ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
او گفته ایرانیان به تنهایی سرنوشت کشورشان را تعیین خواهند کرد اما آمریکا همچنان متعهد به فراهم کردن ابزارها برای حمایت از ایرانیان است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۳    
شرایط نگهداری زندانی در اینجا از شرایط آمریکا برای نگهداری زندانیان وجود دارد بسیار مساعدتر است. زندانیان در آمریکا در شرایط خوبی به سر نمی برند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تمام کالاهای غیر تحریمی قابل خریداری است| تحریم هایی که این روزها آمریکایی ها علیه ایران انجام می دهند بیشتر تبدیل به یک جوک شده اما ما هیچ اقدام طرف مقابل را بی پاسخ نمی گذاریم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه انگلیس با طرح ادعاهای حقوق بشری اعلام کرده تحریم های جدیدی را در هماهنگی با سایر متحدانش علیه ایران وضع کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۷   + ۵۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی می گوید دشمنان قسم خورده امنیت، اقتصاد و فرهنگ ایران اسلامی را نشانه گرفته اند؛ ما با اقتدار ایستاده ایم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
از عجائب قدرت ملت ایران این است که کنگره آمریکا قانون مهسا درست کرد؛ اگر در دفاع از حقوق زن راست می گویید چرا قانون شیرین ابو عاقله وضع نکردید؟
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
کلورلی این ادعا را مطرح نموده که تحریم های انگلیس عملکرد موثری دارند و در این برهه نیازی به افزایش اقدامات علیه سپاه نیست.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۶۱ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران از شورای امنیتخواسته که به تعهدات خود عمل کرده و لفاظی های جنگ طلبانه و فعالیت های مخرب رژیم اسرائیل را که تهدیدی جدی برای صلح و امنیت منطقه است محکوم کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
این تحریم ها براساس توافق برجام قرار بود در اکتبر| مهر اینده لغو شوند اما آمریکا و سه کشور اروپایی قصد دارند آنها را لغو نکنند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
گفته شده این دو کشتی با پرچم پاناما حامل 1.5 میلیون لیتر سوخت قاچاق بوده و 37 خدمه آن که در حال خروج از ایران بوده اند از کشور های مختلف هستند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
او با بیان اینکه او رضا را به دلایل متعدد دوست دارد می گوید اسم شاهزاده هم رویش بوده. آخه چرا فکر می کنید الان می تواند کاری کند. چقدر یک ملتی باید خام باشد؟
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
ما خواهان درگیری با همسایگان خود نیستیم اما ادامه ادعاهای امارات در مورد جزایر سه گانه امنیت منطقه را بی ثبات خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
گفته شده دستگیر شدگان عاملان اصلی معاندان برای دعوت افراد به فراخوان های اعتراضی و تبلیغ برای سلطنت طلبان بوده اند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۵   + ۶۸ سایت دیگر  
دشمن با استفاده از فضای مجازی و رسانه ها آشوب ها را طراحی می کند| حجم بمب خنثی شده نشان می دهد تروریست ها با کمک های مالی در اروپا تغذیه می شوند.
مشاهده نتایج بیشتر...