چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۳۶Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

اسپادانا خبر (espadanakhabar.ir)

  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حسن روحانی گفته ایران قادر به تولید انبوه واکسن کرونا خواهد بود اما اقدامات موثر درخصوص خرید واکسن از دیگر کشورها نیز انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ربیعی گفته امروز تحریم های غیرقانونی علیه ملت ما در شکننده ترین وضعیت خود در سه سال اخیر قرار گرفته و مردم و بازار به روشنی این پیام را دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
پدرام پاک آیین با کسب 75 درصد آرا و 1413 رای با تایید کمیته ناظر بر انتخابات به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۲۵۸ سایت دیگر  
ما مسیر رفع تحریم را یک بار امتحان و چند سال مذاکره کردیم اما به نتیجه ای نرسید؛ مسیر غلبه بر تحریم ها و بی اثر کردن آنها خوش عاقبت است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
این خانواده ها کاهش محسوس در مصرف مرغ، مصرف برنج، مصرف لبنیات، مصرف تخم مرغ و مصرف میوه را در دوره شیوع کرونا گزارش داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
پرداخت غرامت هواپیمای اوکراین باید از طریق بیمه ها انجام شود اما چون بیمه ها توان پرداخت ندارند احتمالا تصمیم گرفته شده که از این محل پرداخت شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۸    
پیش تر، یحیی سریع، سخنگوی انصارالله اعلام کرده بود که پالایشگاه آرامکو در شهر جده را با موشک های جدید قدس2 مورد هدف قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
حسین دهقان که مشاور رهبری در حوزه صنایع دفاعی است در دهه 60 فرمانده سپاه تهران و در دولت های خاتمی واحمدی نژاد رییس بنیاد شهید بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ترامپ نوشته در راستای منافع آمریکا از مدیر اداره خدمات عمومی خواسته کاری را که لازم است انجام دهد اما پرونده اعتراض با قدرت ادامه پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
جان کری ، وزیر خارجه دولت اوباما نماینده ویژه دولت در موضوع آب وهوا و لیندا توماس گرینفیلد ، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ردیابی ماهواره ای هواپیمایی که بنیامین نتانیاهو را جابه جا می کند نشان داده او دیشب برای چندساعتی به نعوم عربستان رفته و سپس بازگشته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
علی عسکری با تاکید بر اینکه فضای مجازی یکی از راه های دشمن برای هجمه فرهنگی است گفته تهدیدات امروز ضد جمهوری اسلامی رسانه -پایه است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست می گوید آتش سوزی های جنگل ها و مراتع را ما بیش از حد در جامعه بزرگ می کنیم؛ خیلی نباید نگران این مسئله باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مطهری گفته حضور نظامیان در عرصه سیاست و منصب ریاست جمهوری به صلاح نیست؛ تمرکز قدرت معمولاً موجب استبداد و فساد خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
یحیی سریع گفته با کمک و پشتیبانی خداوند نیروهای موشکی توانستند ایستگاه توزیع آرامکو در جده را با موشک بالدار قدس 2 هدف قرار دهند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نتانیاهو گفته به ایران اجازه دست یابی به سلاح هسته ای را نخواهیم داد. هر کس برای ما خطری ایجاد یا ما را تهدید کند با پاسخ قاطع روبه رو خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۳    
حسین سلامی می گوید امروز گفتمان بسیج در یمن، لبنان، سوریه و عراق تکثیر شده و تا آمریکای لاتین و قسمت هایی از آفریقا پیشرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۳    
قاسم میرزایی نیکو گفته اگر استیضاح رحمانی فضلی اجرا می شد ناگفته های فراوانی را می توانستیم از حوادث آبان بشنویم که متاسفانه اجازه ندادند و منتفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
علیرضا نجیمی گفته به منظور رفع بلای کرونا، تقویت روحیه معنوی مردم و فراگیر کردن استغفار محتوای مورد نیاز توسط بسیج طلاب تولید می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۸۹ سایت دیگر  
او بابت دو مورد اتهام نشر اکاذیب با شکایت معاونت فضای مجازی دادستانی کل و سرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه مجرم اما مستحق تخفیف شناخته شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مجتبی ذوالنوری دولت حسن روحانی را امنیتی ترین و سیاسی ترین کابینه بعد از انقلاب خوانده و از وی خواسته فریاد ننه من غریبم نزند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
میرسلیم نوشته سستی و سکوت دولت درباره افتضاحی که در بورس رخ داده و مردم را پریشان کرده حکایت از بی تدبیری، نفاق و فرصت سوزی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
صاحبان قدرت تلاش دارند تا مانع نمایش شکست های خود از سوی شهروندان و روزنامه نگاران شوند؛ این قوانین باعث محو دموکراسی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
خطیب زاده گفته رویکرد دولت کانادا طی سالهای اخیر رویکرد مخربی بوده است؛ امیدواریم دولت کانادا دست از استانداردهای دوگانه در رفتار و عمل خود بردارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۱۱۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران با تقدیر از تلاش ها و زحمات محمدرضا یزدی ، حسن حسن زاده به عنوان فرمانده جدید سپاه محمد رسول الله (ص) منصوب کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۴۱ سایت دیگر  
سرویس کارکنان پالایشگاه اصفهان در کمربندی جدید خمینی شهر – نجف آباد واژگون شد| در این حادثه 17 نفر نیز مصدوم شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
در این بیانیه آمده با چنین امت فهیم نباید اجازه داد کسانی که دل در گرو افکار غربی دارند، مستولی شده و دوباره راه اشتباه مذاکره را تکرار کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی آمریکا می گوید توانایی سرعت عمل حضور، استقرار و خروج نیروها مساله کلیدی در بازدارندگی یک اقدام تهاجمی احتمالی است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
بن فرحان با اشاره پیروزی نامزد دموکراتها در انتخابات آمریکا گفته دولت بایدن همان سیاست هایی را دنبال می کند که ثبات در منطقه را تقویت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا نوشته است چرا جو بایدن کابینه را خیلی سریع تشکیل می دهد وقتی همکاران من صدها هزار رأی جعلی پیدا کرده اند؟
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
کیهان نوشته ترامپ با همه لجاجت و حماقتش به کشور خود خیانت نکرد اما میرحسین موسوی و دیگر شکست خورده انتخابات 88 راه آشوب در پیش گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
شهر کابل هدف 23 فروند راکت قرار گرفته که بر اثر آن چندین نفر کشته و زخمی شده اند. در این حملات سفارت جمهوری اسلامی نیز مورد اصابت قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
آیا تشویش اذهان عمومی شامل رئیس جمهور سابق هم می شود یا او همچنان با این قبیل اقدامات عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد ماند؟
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
کیهان نوشته چین، روسیه و هند با زمزمه مذاکره درباره صداقت ایران در اصلاح سیاست خارجی و سیاست اولویت شرق شک می کنند؛ آن ها سردرگم نکنید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
رهبر 69 ساله رهبری القاعده آخرین بار در سالگرد حملات 11 سپتامبر امسال در یک پیام ویدیویی ظاهر شد| دست کم دو رهبر ارشد القاعده کشته شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
کریس کونز می گوید تنها در صورتی از بازگشت به برجام حمایت می کند که زمینه محدود کردن برنامه موشکی و حمایت از نیرو های نیابتی ایران فراهم شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
یزدی گفته با کمک های مومنانه به آن بخشی از مردم که به واسطه فشارهای اقتصادی و تحریم ها در فشار هستند کمک می کنیم و از نارضایتی های آنها می کاهیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۵۰ سایت دیگر  
قرار است قرارگاه مبارزه با کرونا بررسی کند که تمام افرادی که بیرون می آیند کارت شناسایی همراه داشته باشند تا از ورود مبتلایان به اماکن جلوگیری شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
ملک زاده ادعاهای وزیر بهداشت را بی پایه و اساس خوانده و گفته او مدعی درس دادن مدیریت بحران به جهان شده اما دنیای علم با معرکه گیری بیگانه است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۲    
علم الهدی گفته چطور می شود به این عنصر ناپاک چشم بدوزیم و بگوییم این تحول انتخاباتی که در آمریکا رخ داده فرصت است و فرصت سوزی نکنیم؟
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سید رضا اکرمی گفته زنان در این میدان خیلی زمینه ندارند. زنان در بخش آموزش و پرورش، آموزش عالی و پزشکی بروند چون میدان برای زنان بیشتر است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۲    
حسین دهقان گفته ما حتماً موشک می سازیم. جمهوری اسلامی در هیچ شرایطی روی توان دفاعی و عناصر قدرت ملی خود با هیچ کس مذاکره نخواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۲   + ۸۱ سایت دیگر  
خطیب زاده می گوید ایران همواره تاکید داشته که در صورت اجرای کامل برجام از سوی طرف های مقابل گام های هسته ای برداشته شده بازگشت پذیر خواهند بود .
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
کاظم صدیقی گفته فشار معیشتی حاصل نادانی افرادی است که باید مراقبت می کردند، چشمشان را به دشمن نمی دوختند و از امکانات داخلی استفاده می کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
این روزنامه آمریکایی گزارش داده که تیم جو بایدن هیچ پیامی از طرف ایرانی دریافت نکرده و رسیدگی به برجام فقط بعد از مراسم تحلیف بایدن انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وندی شرمن گفته اکنون ما در مکانی هستیم که ایران قدم هایی را فراتر از برجام برداشته و گزارش ها درباره سانتریفیوژهای پیشرفته نگران کننده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۷   + ۷۳ سایت دیگر  
نتایج آزمایش واکسن کرونای دانشگاه آکسفورد نشان داده این واکسن در بزرگسالان سالم از 56 تا 69 سال و بالاتر از 70 سال قادر به ایجاد واکنش ایمنی قدرتمند است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
گفته شده این آتش سوزی بر اثر انفجار حاصل از جوشکاری و انتشار گاز در فضا به وقوع پیوسته است| حال یکی از کارگران وخیم گزارش شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۰۲   + ۵۳ سایت دیگر  
دهقان در واکنش به قصد ترامپ برای اقدام نظامی علیه ایران گفته ایالات متحده، منطقه و جهان تاب ایستادگی در مقابل بحرانی گسترده را ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
در این بیانیه آمده نصب سانتریفیوژهای پیشرفته تخطی از برجام است و پیامی غیرقابل قبول برای جامعه جهانی که برای حفظ برجام گرد هم آمده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۲   + ۴۹ سایت دیگر  
در پاسخ رهبر انقلاب آمده جراحی زیبایی زنان اگر موجب ضرر قابل توجه نباشد فی نفسه اشکال ندارد ولی عمل جراحی زیبایی، درمان بیماری محسوب نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
روحانی گفته یکی از توطئه های آمریکا این بود که راه های اصلی ترانزیت منطقه از ایران عبور نکند و البته موفقیت شان زیاد نبوده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
اسماعیل قاآنی می گوید از زمانی که با جمهوری اسلامی مانند اول انقلاب برخورد کنند گذشته است؛ گذشت زمانی که آنان بزنند و ما دفاع کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۱۹ سایت دیگر  
سلامی گفته امنیت ایران اسلامی امانتی است که مردم به ما سپرده اند؛ اگر کسانی بخواهند منافع این ملت و کشور را تهدید کنند نقطه امنی در زمین نخواهند داشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۷۱ سایت دیگر  
جان بولتون می گوید ترامپ ظرف سی روز آینده به فکر ملاقات با آیت الله ها و توافق با آنها برای بازگشت به توافق هسته ای 2015 است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خطیب زاده گفته طرح قطعنامه حقوق بشری در سازمان ملل توسط کانادا مبتنی بر گزارش های غیرواقعی ، فاقد وجاهت قانونی و غیر قابل قبول است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حاج علی اکبری، امام جمعه تهران در حساب کاربری خود در توئیتر نوشته است زمینه ها برای تشکیل دولت جوان حزب اللهی در حال فراهم شدن است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رفع تحریم های مرتبط با برنامه هسته ای ایران در کنار اجرای کامل برجام توسط ایران از جمله بخش های اساسی این توافق هسته ای است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شورای نگهبان طرح الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی را پس از اصلاحات نمایندگان مجلس مغایر شرع و قانون اساسی تشخیص نداده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نام بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، شرکت عمران و مسکن ایران، شرکت نفت بهران و شرکت ایران تایر نیز در میان 49 شرکت جدید تحریم شده دیده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
گروسی گفته اطلاعات دریافتی از ایران از نظر فنی معتبر نبوده و آن ها باید دلیل چیزی را که ما پیدا کرده ایم توضیح دهند؛ توضیحات ایران رضایت بخش نبوده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
آژانس می گوید ایران شروع به تزریق گاز UF6 به آبشار 174 سانتریفیوژ IR-2m در تاسیسات غنی سازی سوخت نطنز که اخیرا نصب شده کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایران می گوید دولت جدید آمریکا شرایط را به سمت قواعد بین المللی برخواهد گرداند؛ از فضای تهدید به فضای فرصت حرکت می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ارتش اسرائیل می گوید مراکز نظامی وابسته به ارتش سوریه را هدف قرار داده است| در این حمله سه نفر از سربازان ارتش سوریه کشته شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران گفته لغو تحریم ها زمانبر نیست. اگر بایدن بخواهد تعهدات آمریکا را اجرا کند ما فورا به تعهدات برجامی خود برمی گردیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نمکی گفته به عنوان وزیر عمل گرا روی حرف مفت غش نمی کنم؛ با اجرای طرح هر خانه یک پایگاه سلامت بهترین نوع خدمت در جهان را خواهیم داشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مهدی کروبی از رای به روحانی در سال 1392 و 1396 دفاع کرده و معتقد است در سال 1400 باید کاری کرد که یک احمدی نژاد دیگر ظهور نکند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا یزدی می گوید تلاش می کنیم با حضور در فضای مجازی و ارائه آموزشهای لازم جوانان را در برابر دروغ آفرینی معاندین و تردید آفرینی ها واکسینه کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
بیش از یک سال از دستگیری روح الله زم در یکی از کشورهای همسایه می گذرد| دهم تیر ماه سخنگوی دستگاه قضا از صدور حکم اعدام برای وی خبر داده بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
جهانگیری گفته ما شرایط کشور و مردم را ملاحظه می کنیم که چگونه می شود آلام آن ها را کم کرد وگرنه پریدن به همدیگر مشکلی را حل نمی کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در نامه اکبر طبری آمده است: تنها گناه این جانب این است که بیست سال خدمت صادقانه در قوه قضائیه، مدیری لایق، توانمند و پاکدست بوده ام.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
علی ربیعی می گوید متاسفانه برخی به نام تضعیف دولت به گونه ای حرف می زنند که گویی امریکا نه ترور فیزیکی کرده نه ترور اقتصادی.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۴۱ سایت دیگر  
قالیباف با بیان این که جامعه ای که به زنان ظلم کند پیشرفت نمی کند گفته زن بعنوان همسر و بعنوان مادر محوری است که خانواده را کنار هم نگه می دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نمکی با تاکید بر اینکه این آخرین فرصت تاب آوری نظام سلامت است گفته تعطیلی بهتر از این است که کاسبی بر اثر بیماری جان خود را از دست دهد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۹   + ۴۳ سایت دیگر  
حبیب الله دهمرده با بیان این که ایران گران و بد اداره می شود گفته گرانی، بیکاری و حاشیه نشینی طاقت مردم را بریده و این وضعیت مایه شرمندگی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۹   + ۱۸۱ سایت دیگر  
روحانی می گوید مقاومت ملت ایران در بیش از دو سال و نیم جنگ اقتصادی بی سابقه با دشمنان به ثمر نشسته است و زمینه های بهبود فراهم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
پنس، پومپئو، ژنرال مارک میلی و کریستوفر سی. میلر به ترامپ هشدار داده اند چنین حمله ای می تواند منجر به پدید آمدن برخوردهای نظامی گسترده شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۲۴   + ۱۱۲ سایت دیگر  
روحانی گفته عرصه مقابله با کرونا نباید به میدان کشکمش های سیاسی تبدیل شود؛ نباید رقابت های سیاسی احساس رهاشدگی در شهروندان را تقویت کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۰۵   + ۵۶ سایت دیگر  
در شهرهای قرمز منع تردد از ساعت 9 شب تا 4 صبح اعمال میشود |حداقل 25 مرکز استان و همه کلانشهرها شامل دور جدید محدودیت های شدید خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد غرضی می گوید اصولگرایان و اصلاح طلبان در بالا دعوای زرگری راه می اندازند، در زیر منافع را تقسیم می کنند و بخش های مختلف را به هم واگذار می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۶۰ سایت دیگر  
رحمانی فضلی به فرمانداران گفته هیچ رودربایستی با هیچ دستگاه یا فردی نداشته باشند؛ مصوبات ستاد کرونا در حکم مصوبات شورای عالی امنیت ملی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
خطیب زاده گفته برجام قابل مذاکره مجدد نیست؛ اگر آمریکا می خواهد به مسیر برجام برگردد باید تمام و کمال و بدون کم و کاست آن را اجرا کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۱۰۱ سایت دیگر  
رئیسی گفته پالس های غلط به آمریکا، پیام ملت ایران نیست؛ پیام ملت ایران نه پیام ضعف که مجاهدت در راه هدف است. ملت دشمن را مایوس خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۱۶   + ۱۰۱ سایت دیگر  
حسین سلامی می گوید این انتقام به پیگیری روند حقوقی شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس ربطی ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۱۶   + ۱۹۵ سایت دیگر  
روحانی از نیروی انتظامی و بسیج خواسته کامل و بدون استثناء تصمیمات انضباطی مقررات فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت شدید بهداشتی را اجرا کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۶   + ۹۷ سایت دیگر  
محمد باقری در حاشیه دیدار با وزیر دفاع عراق گفته هر زمان طرف عراقی احساس نیاز و ضرورت کند ما در کنار برادران مان هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۶   + ۵۲ سایت دیگر  
محسن رضایی نوشته افول امریکا مدت هاست که آغاز شده است و جنگ و مذاکره با کشوری که درحال افول است هر دو اشتباه است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
پس از معاینه پزشکی صورت گرفته تست کرونای این دو در منزل و محل حصر مثبت اعلام شده اما حال عمومی آنها خوب گزارش شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۷۱ سایت دیگر  
قالیباف می گوید قرار نیست بایدن فشار را از سر مردم ایران بردارد بلکه تصمیم دارد فشار حداکثری ترامپ را به فشار هوشمند علیه مردم ایران تبدیل کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۸۴ سایت دیگر  
آذری جهرمی گفته روشن کردن فیلترشکن ها باعث می شود استفاده از سرویس های داخلی با کندی روبه رو شود و همین مسئله کیفیت اینترنت را خراب می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا نوشته مردم، سرقت شدن انتخابات از آنها توسط کمپانی خصوصی افراطی چپ گرای "دومینیون" و دیگران را تحمل نخواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مصطفی رضا حسینی گفته تا زمانی که مسئولان برای رفع مشکل مردمی که به نان شب محتاج هستند اقدام جدی صورت ندهند اعتصاب غذا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
پورمحمدی گفته باید بازنگری جدی در رفتار سیاسی ایران داشته باشیم و مدل روشنی را برای فعالیت سیاسی بر اساس قانون اساسی و دین تعریف کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
حسین رحیمی گوید آنقدر آزار و اذیت بانوان کم بوده که هیچ وقت برایمان تبدیل به دغدغه نشده و رقم خاصی در این زمینه نداریم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
بی رحمی های این کنسرسیوم که نام فعالیت های خود را انقلابی گری می گذارد هم شامل داروی ضروری بیماران می شود، هم غذا و هم هر چیز ضروری دیگر.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
در شهرستان های قرمز کلیه مشاغل به جز مشاغل خیلی ضروری تعطیل و رفت و آمد خودروهای پلاک بومی به داخل یا خارج از شهرستان ها ممنوع می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
در بیانیه صادر شده کشورهای گروه 77 برجام یک الگوی واقعی برای شتاب بخشیدن به روند توسعه پایدار از طریق تقویت همکاری های بین المللی خوانده شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۴۷ سایت دیگر  
نیویورک تایمز نوشته "ابو محمد مصری" فرد شماره دو القاعده 3 ماه پیش به همراه دخترش" مریم" به وسیله 2 مامور موساد در تهران ترور شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وانگ ونبین گفته ما به انتخاب مردم آمریکا احترام می گذاریم؛ چین درک می کند که نتیجه انتخابات آمریکا مطابق با قوانین و رویه های آمریکا تعیین می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ترامپ نوشته 221 هزار رای او در ایالت پنسلوانیا و 435 هزار رای او از طریق سیستم های رای گیری در ایالت ها به بایدن رسیده است.
مشاهده نتایج بیشتر...