پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۴۲Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

اسپادانا خبر (espadanakhabar.ir)

  ۷ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
یک مقام ارشد اسرائیل به آکسیوس گفته آمریکا قصد دارد در صورت عدم از سرگیری مذاکرات احیای برجام در وین تحریم های جدید علیه ایران وضع کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
منطقه خاورمیانه باید خالی از سلاح کشتارجمعی باشد| ایران همسایه ما است و عربستان امیدوار است که مذاکرات با ایران به ایجاد روابط منجر شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
جوزپ بورل پس از دیدار با امیر عبدالهیان وزیر خارجه ایران نوشته در بازگشت به میز مذاکرات و از سرگیری آن وقتی برای تلف کردن نمانده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به خاطر اطمینان از رفتار عادلانه زندانبانانِ شاکی و نیز عصبانیت شدیدِ هم بندی های او انتقال قلیان به زندان دیگر تحت بررسی و تصمیم است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
درخواست اتحادیه اروپا پس از دیدار بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران مطرح شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
او از استانداران خواسته مشکلات اصلی را شناسایی و براساس برنامه، اولویت و با حرکت انقلابی و جهادی در مسیر برطرف ساختن مشکلات حرکت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۳    
کسانی به نام دفاع از حقوق زنان بیشترین ضربه را به زنان میزنند اما کسی برای دفاع از حقوق زنان شایسته تر از خانواده های شهدا نیست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۸   + ۴۰ سایت دیگر  
امروز دشمن ابهام راهبردی دارد، دچار زوال عقل سیاسی شده و بین دو شر مخیر مانده؛ اگر بماند هزینه می دهد و اگر برود فرار کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا تنگسیری با بیان این که تهدید نظامی علیه ما بی خاصیت است گفته جهاد بر اندام جوانان ما زینت یافته است و لباس جهاد از تن ما بیرون نخواهد آمد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
اگر وضعیت فعلی طولانی شود سرانجام شروع مجدد مذاکرات دیگر امکانپذیر نخواهد بود زیرا پیشرفت های هسته ای ایران غیرقابل بازگشت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
او با این ادعا که ایران قوانین بین المللی آب را نقض می کند گفته شواهدی مبنی بر این که ایران اقدام به حفر تونل و تغییر مسیر آب می کند وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اسرائیل نخستین سخنرانی ابراهیم رئیسی در سازمان ملل را پر از دروغ و بدبینی خوانده و گفته اکثر وزرای دولت جدید ایران از چهره های افراطی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در این نامه سهیل شاهین سخنگوی گروه طالبان در دوحه، پایتخت قطر به عنوان سفیر افغانستان در سازمان ملل تعیین شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۰   + ۱۳۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایران گفته ما به وعده های دولت آمریکا اطمینان نداریم ؛ جمهوری اسلامی گفتگویی را مفید می داند که نتیجه آن لغو تحریم های ظالمانه باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۵   + ۵۰ سایت دیگر  
حاجی زاده گفته تهدیدات رژیم صهیونیستی پرت و پلا است؛ باید بار و بندیل خود را ببندد و در آمریکا، آلاسکا یا اروپا به دنبال محلی برای زندگی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
2 میلیون واکسن فایزر از کشور بلژیک به ایران ارسال می شود. کشور تولید کننده واکسن جانسون و جانسون تا 5 میلیون دُز قول ارسال داده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
زنگ خطر را به صدا درآورم . جهان ما هرگز بیش از این تهدید یا متفرق نشده است. ما با بزرگترین آبشار بحران در طول عمر خود روبرو هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
در حال تلاش با گروه 1+5 برای تعامل دیپلماتیک با ایران و بازگشت به برجام هستیم. آماده ایم اگر ایران هم اقدام مشابه انجام دهد به پایبندی کامل برجام برگردیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاغلی برای زنان در دولت طالبان در نظر گرفته شده است| مشورت کشورهای منطقه خیر خواهانه است اما آن ها نمی توانند در امور داخلی افغانستان مداخله کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
برجام و گفتگوهای وین یکی از موضوعات اصلی ملاقات های دوجانبه با بورل ، مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه 4+1 خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در این دیدارها که در کاخ ریاست جمهوری افغانستان انجام شده ضمیر کابلوف از روسیه، صادق خان از پاکستان و نماینده چین حضور داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۵۵ سایت دیگر  
برای بزرگترین امپراتوری نظامی بشر یعنی آمریکا قدرت سازی می کنیم؛ دشمنان ما در سراشیبی سقوط هستند و از مردمک چشم های ملت ایران فاصله می گیرند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
آمریکا باید سیاست های نادرست خویش اصلاح کرده و سریعا به برجام بازگردد. ایران متناسب با آنچه که آمریکا انجام می دهد گام به گام اقدام خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
هایکو ماس گفته وقت برای توافق هسته ای با ایران تنگ است و اکنون دولت جدید ایران باید سریع راه خود را برای بازگشت به میز مذاکره بیابد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
او با بیان این که باید امکان ازدواج در سن باروری انجام شود گفته باید ارزش های اخلاقی و دینی زن بودن و مادر بودن تقویت شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نیروهای مرزبانی ترکیه در ارتفاعات مرزی استان وان شماری از کولبران را هدف قرار دادند؛ دست کم دو کولبر کشته و سه کولبر نیز زخمی شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رافائل گروسی گفته تصمیمات دولت ایران بر فعالیت های راستی آزمایی و نظارت این نهاد بر ابعاد مختلف برنامه هسته ای ایران تاثیر منفی گذاشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
او می گوید در راس نظام ما حاکمیتی قرار دارد که نیابت از حجت خدا، ولی عصر (عج) دارد و امر، دستور و نظر او برای ما حجت امام زمان (عج) است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۵۳ سایت دیگر  
مجتهد شبستری گفته باید سعی شود از منظر صرفه جویی و حیثیت نظام از واردات ماشین های خارجی خودداری شود. به قدر کافی ماشین داخلی داریم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
او گفته در کنار اجرای تعهدات هسته ای از سوی ایران اتحادیه اروپا به حفظ تعهدات برجامی از جمله رفع تحریم ها ادامه خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آمریکایی ها مجبور هستند به قدرت بزرگ ایران تن دهند و به برجام بازگشت کنند چرا که ایران از شرایط برتر در محیط ملی و منطقه ای برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد مبین از رهبران طالبان می گوید دولت کنونی فراگیر است. ما آزادی داریم . مثل پاکستان ما حق داریم که سیستم خودمان را داشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
او گفته هنوز نمی دانیم دادسرای محل اقامت توماج صالحی یعنی شاهین شهر چه قراری صادر کرده و اگر قرار بازداشت بوده قرار صادره چند روزه است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
محسنی اژه ای گفته دستگاه قضا نمی تواند از کسانی که در زمین دشمن بازی می کنند و حرفی می زنند که آرامش مردم را برهم می زند گذشت کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
او از تمام کشورهای شرکت کننده در نشست مجمع عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی خواسته پایبندی پایدار خود را به پیمان ان پی تی نشان دهند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مجید ارجمندفر گفته همه مواضع، مراکز فرماندهی و زاغه مهمات را مورد هدف قرار داده ایم ؛ آن ها هر کجا باشند به عنوان خاک دشمن محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۷۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی می گوید هیچ موضوعی نمی تواند فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران را که در چارچوب مقررات بین المللی انجام می شود دچار توقف نماید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رافائل گروسی گفته تصمیمات دولت ایران بر فعالیت های راستی آزمایی و نظارت این نهاد بر ابعاد مختلف برنامه هسته ای ایران تاثیر منفی گذاشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۴۸ سایت دیگر  
در این پیام آمده از شما جوانان عزیز و مربی ایرانی تان صمیمانه تشکر می کنم| تیم ملی در بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا به مقام قهرمانی دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بعضی ها واردات واکسن یا پیوستن ایران به سازمان شانگهای را متوقف بر پذیرش FATF کرده بودند و در جلسات رسمی نیز بر موضع خود پافشاری می کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
او نوشته غرب و غرب گرایان جمهوری اسلامی را به عدول از سیاست نه شرقی، نه غربی متهم کرده و سیاست منطقه گرایی را مغایر با شعارهای انقلاب می دانند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
دشمن با بزرگ نمایی، سیاه نمایی و دروغ پراکنی دستاورد های حقوق بشری واقعی در زندان ها را زیر سؤال برده و به نظام اسلامی حمله می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
پیش تر طالبان اعلام کرده بود تا زمانی که رهبران این گروه سازوکار مشخصی در مورد ورزش زنان تعیین نکنند زنان حق ورزش کردن نیز نخواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
یک حکمران زمانی موفق است که اصلاح پذیر باشد و به سخنان نخبگان جامعه که از سر خیرخواهی نظرات خود را بیان می کنند گوش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۷۵ سایت دیگر  
او گفته ایادی شیطان به یاوه گویی و اتهام زنی روی آورده اند؛ جمهوری اسلامی در راه پیشرفت دفاعی و نظامی خود براساس دکترین دفاعی پیش خواهد رفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
پیشتر، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران گفته بود کسری نوری به هیچ عنوان به دلیل زندانی بودن از دانشگاه اخراج نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
او با بیان این که امروز بسیاری از قله های فناوری توسط ملت ایران فتح شده گفته فاصله بین نیازهایمان با فناوری روز دنیا بسیار اندک است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
او گفته مدیران غربگرا با گروگان گرفتن سلامت شهروندان FATF را پیگیری کردند؛ دستگاه های امنیتی و نظارتی با ورود به موضوع متخلفین را دادگاهی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
بیشترین تعداد از مهاجران غیرقانونی در تاریخ به صورت میلیونی در حال سرازیر شدن به آمریکا هستند. آنها کنترل نشده و هر کاری که بخواهند انجام می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۶   + ۴۹ سایت دیگر  
او گفته این امت همواره امام و رهبر خود را عاشقانه دوست می دارند؛ امروز وقتی صحنه رویارویی اسلام و کفر را می بینیم نصرت و پیروزی اسلام را شاهد هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۶   + ۶۲ سایت دیگر  
در این حکم آمده اهتمام به ارتقاء توان و آمادگی های رزم در پاسخگویی هوشمندانه به هر سطح و نوع از تهدید هوایی و رشد سرمایه انسانی مورد انتظار است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۱۲۲ سایت دیگر  
او از فرماندهان سابق سپاه پاسداران و پیشتر، معاون حفاظت اجتماعی قوه قضاییه، معاونت وزارت کشور و معاون امنیتی انتظامی بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۱۴۲ سایت دیگر  
در پیام رهبری با پذیرش استعفای رضایی خطاب به او آمده تلاش ها و زحمات شما در سالیان متمادی در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت فراموش نشدنی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
قانون مصوب مجلس شورای اسلامی درباره عضویت این سازمان در شورای عالی فضای مجازی در اولین جلسه این شورا در دولت سیزدهم اجرایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۸۳ سایت دیگر  
او گفته هیچ گونه شیطنتی را در مرزها تحمل نمی کنیم؛ برخورد با این گروهک ها حق ماست و منشور سازمان ملل هم این حق را برای ما در نظر گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
او گفته تعهد به کسی نمی دهیم که کمتر از برجام انتفاعی از برجام قبول کنیم؛ ایالات متحده باید با رویکرد متفاوتی به مذاکرات وین بیاید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۹۹ سایت دیگر  
گفته شده ابراهیم خدایی با توجه به شکایات و مستندات نسبت به سوء عملکرد و تخلفات به بهانه فرصت مطالعاتی قصد خروج از ایران را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۷۳ سایت دیگر  
در این عملیات برای اولین بار فناوری تک تیرانداز دقیق کامپیوتری ارتقا یافته با هوش مصنوعی و رصد چند دوربینه از طریق ماهواره به کار رفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۵۹ سایت دیگر  
مراسم معارفه و تکریم جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برگزار و از خدمات امیر آشتیانی، جانشین پیشین ستاد کل تقدیر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
کسب مدال به واسطه وطن فروشی و خود فروشی قهرمانیِ ناسالم است| ورزشکار ایرانی نمی تواند بخاطر یک مدال با نماینده رژیم جنایتکار دست بدهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۶    
او گفته رهبر انقلاب برای همه مردم منطقه و مردم مسلمان در سراسر عالم نگران هستند که مردم مسلمان بتوانند زندگی همراه با آرامش و تعالی داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین محرک های ایرانیان برای خرید ملک در خارج دریافت مجوز اقامت دائم است که فروشندگان با توجه به شرایط مشتریان ایرانی انگشت آن می گذارند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
نام ساختمان وزارت زنان افغانستان با ترکیبی از زبان های دری و عربی به وزارتخانه های نماز و ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر تغییر داده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدجواد نیک بین گفته وزیر ارتباطات درخصوص طرح صیانت مطیع مجلس است و هر چه مجلس مصوب کند را می پذیرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
حکومت طالبان اعلام کرده منافع ایران در افغانستان را حق مشروع جمهوری اسلامی می داند؛ مطالبه آنها از کابل مشروع و ملزم به رعایت آن است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
او گفته از اعطای دکترای افتخار تشکر می کنم اما عنوان طلبگی را ترجیح می دهم | دانشگاه ملی تاجیکستان بزرگترین و معتبرترین دانشگاه این کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سید نصیر حسینی گفته تنها راه حفظ جمعیت این است که از هر خانواده دو فرزند متولد شود؛ اگر خواهان حفظ اسلام و تشیع هستیم باید فرزند آوری بیشتر شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دفتر کنترل دارایی های خارجی خزانه داری آمریکا گفته حزب الله و نیروی قدس از نظام مالی بین الملل برای تأمین مالی اقدامات تروریستی سوءاستفاده می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سید احمد علم الهدی گفته اگر دنیا متوجه شد که می شود در سایه ولایت فقیه اقتدار جهانی پیدا کرد زمینه اولیه برای ظهور امام زمان(عج) فراهم شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۶    
پوتین گفته ایران نقش مهمی در اوراسیا دارد و همکاری ثمربخشی با سازمان همکاری شانگهای داشته است. ورود ایران به اقتدار این سازمان کمک می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
این شورا عدم پایبندی ایران به تعهدات هسته ای و افزایش نسبت غنی سازی اورانیوم را محکوم کرده و از ایران خواسته با آژانس همکاری کامل داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
او گفته بخش زیادی از هجمه های بسیار علیه طرح صیانت از طرف بی سی، من و تو، ایران اینترنشنال و چند مجموعه و شبکه های خارجی بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بحران معنویت زیرساخت همه بحران های جهان است| برخی طرف ها با استفاده از ابزار تهدید و فشار تصور می کنند می توانند دیپلماسی را به نفع خود رقم بزنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
پوتین گفته ایران نقش مهمی در اوراسیا دارد و همکاری ثمربخشی با سازمان همکاری شانگهای داشته است. ورود ایران به اقتدار این سازمان کمک می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
او با بیان این که افغانستان در آستانه یک فاجعه بزرگ انسانی است گفته ظرفیت میانجیگری برای ایجاد یک دولت فراگیر طالبان محدود است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تحریم ها مانع پیشرفت ایران نبوده و نیستند| مذاکره را برای مذاکره نمی خواهیم| ایران از تشکیل دولتی فراگیر در افغانستان حمایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۶   + ۴۸ سایت دیگر  
آژانس باید از سیاسی کاری پرهیز کند و مراقب مواضع و مکتوبات خود باشد| ایران با حسن نیت به سؤالات چند موضوع کم اهمیت گذشته پاسخ داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
او که کارشناسی الهیات و کارشناسی ارشد و دکترای مشاوره دارد با رای تمامی اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
در پرونده هایی که حاشیه های سیاسی و اجتماعی ایجاد می کند حتماً با کارشناسان و متخصصان امر مشورت تا تبعات این نوع پرونده ها مدیریت شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
پرایس گفته ما همواره قبل، بعد و در حین مذاکرات برجام به طرف اسرائیلی گزارش ارائه می کردیم| بایدن همچنان معتقد است دیپلماسی بهترین روش است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
ادامه چالش هسته ای فقط اتلاف وقت و تحمیل هزینه گزاف به ملت و نظام است و آژانس شتر مجنون است که هرگز به کوی لیلی نمی رود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی گام های هسته ایران را نقض سیستماتیک برجام توصیف کرده اند که در کنار مذاکرات وین برای احیای این توافق تاسف بار است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۱    
نمی شود با علم سکولار یا الحادی زیست مومنانه داشت و مسلمان نمی تواند زندگی و تدبیر حیات خود را به علم ضددینی بسپارد؛ باید علوم انسانی اسلامی تولید کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دامنیک راب به عنوان وزیر دادگستری و معاون نخست وزیر انتخاب شده است. وزیر پیشین دادگستری و وزیر مسکن نیز از سمت های خود برکنار شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۶   + ۱۲۰ سایت دیگر  
این تیم وابسته به کشور های متخاصم در تلاش بوده علیه برخی از مراکز حیاتی ایران اقدام ایذایی و تروریستی فراهم نماید اما شناسایی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل با اشاره به درگیری ها و تلفات غیرنظامیان در پنجشیر وضعیت حقوق بشر در این منطقه را نگران کننده خوانده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ایران در آژانس از تشدید اقدامات امنیتی در سایت های هسته ای ایران خبر داده و نوشته بازرسان آژانس با قواعد و مقررات جدید کنار آمده اند .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد انصاری به علت تلاش برای دستیابی به قطعات حساس نظامی برای ایران که در تخطی از تحریم های تجاری ایران بوده محکوم شناخته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بیمارستان زنان در افغانستان جدا خواهد شد| زنان حق ندارند خبرنگار یا گوینده خبر باشند| زنان می توانند در محلی جدا از مردان کار کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
60 درصد گزینش ها در ناجا با عضویابی نیروی ولایی و معتقد صورت می گیرد| تا پایان سال زیر ساخت های هوشمند سازی پلیس تکمیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۱    
الکساندر جی تجهیزاتی به ارزش 1٫1 میلیون یورو را برای شرکت یک ایرانی که در فهرست تحریم های اتحادیه اروپا قرار دارد ارسال کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
لوییس بونو از ایران خواسته بدون تاخیر به مذاکرات بازگردد و از هر گونه تنش بیشتر که تنها موجب سخت تر کردن کار خواهد شد خودداری کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۴۶ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا نگرانی بزرگی نسبت به اقدامات مداوم و ناسازگار ایران نسبت به برجام دارد. برخی از این اقدامات هیچ توجیه غیرنظامی باورپذیر ی ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفته یاسر منگوری از عوامل مسلح گروهک تروریستی بوده و تیرماه سال جاری در درگیری مسلحانه کشته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۱   + ۱۱۷ سایت دیگر  
با سیاستگذاری درست می توان زمینه استفاده مناسب مردم از ظرفیت فضای مجازی را فراهم و حتی از آسیب های اجتماعی پیشگیری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۱۶۹ سایت دیگر  
وزارتخانه های صمت و جهاد کشاورزی برنامه های تحولی را با مشارکت صاحبنظران و فعالان اقتصادی تهیه و پس از تصویب آن را برای مردم تشریح کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۱    
دولت سیزدهم می توانست مانند پاکستان و ترکیه فرمانداری ها و استانداری ها را با توجه به فجایع دی 96 و آبان 98 به نظامیان واگذار نماید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
براساس ادعای این روزنامه ایران می تواند سوخت دومین سلاح را در کمتر از سه ماه و سومین سلاح را در کمتر از پنج ماه تولید کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
تصمیم شخص نمکی، وزیر وقت بهداشت واردات واکسن کرونا نبود. او به صورت جدی طرفدار واکسن برکت شده بود که خود را پیش فروش کرده بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۴۴ سایت دیگر  
امیرآبادی فراهانی خواسته رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در جلسه علنی یا غیرعلنی به مجلس دعوت شود اما قالیباف گفته این موضوع در دستور جلسه نیست.
مشاهده نتایج بیشتر...