دوشنبه ۲۹ دیساعت ۲۱:۱۹Jan 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درگزین»

نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رضا گوهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چهار مورد حمله گرگ از ابتدای سالجاری تاکنون در شهرستان رزن گزارش شده که در این حمله ها چندین راس گوسفند تلف شدند. وی اضافه کرد: این حمله ها در حواشی روستاهای سیراب ، یوشانلو ، جاورسجین در بخش مرکزی رزن و نظام آباد درگزین رخ [...]
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز 24 دی ماه 1399 به شرح ذیل می باشد: حسن لطفی نماینده رزن و درگزین الهویردی دهقانی نماینده ورزقان معین الدین سعیدی نماینده چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند محمد علی پور نماینده ماکو و چالدران و پلدشت و شوط غلامحسین رضوانی نماینده تهران ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس خواستار برگزاری جلسات تخصصی برای رفع مشکلات اقتصادی مردم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان_رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستانهای رزن و درگزین از انجام طراحی های لازم برای تشکیل کارگروه تربیتی سواد رسانه در شهرستان های رزن و درگزین خبرداد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۰    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان درگزین به ریاست حجت الاسلام ربیعی، امام جمعه شهرستان برگزار شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح ناظران سلامت شهید قاسم سلیمانی با همکاری جمعیت هلال احمر، بهداشت و درمان و سپاه با هدف قطع زنجیره کرونا در رزن و درگزین اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۱    
فرماندار درگزین گفت: 134میلیارد تومان امسال برای ایجاد اشتغال در این شهرستان سرمایه گذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار همدان با اشاره به اینکه شهرستان های ملایر، کبودراهنگ، اسدآباد، رزن و درگزین در وضعیت نارنجی قرار دارند گفت: مردم همچنان پروتکل ها را رعایت کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وهب مختاران روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تشریح عملکرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قروه درگزین افزود: در این مرکز 9 ماهه سال جاری 13 دوره آموزشی در امر آموزش های مهارتی به مردم این منطقه و برای علاقه مندان مهارت آموزی برگزار شده است. وی اظهار داشت: آموزش های ارائه [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: پنج شهرستان همدان، نهاوند، تویسرکان، بهار و فامنین در وضعیت زرد و شهرستان های ملایر، اسدآباد، کبودراهنگ، رزن و درگزین در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار درگزین گفت: نخستین بار در شهرستان درگزین شناسنامه نوزادی با کد ملی این شهرستان صادر شد و مردم درگزین از این پس صاحب کد ملی مخصوص خود شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان _ ایرنا _ فرماندار درگزین در آیین استقرار اداره ثبت احوال این شهرستان گفت: برای اولین بار در این شهرستان شناسنامه نوزادی با کد ملی درگزین صادر شد و مردم درگزین از این پس صاحب کد ملی مخصوص خود شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان همدان گفت: اداره ثبت احوال شهرستان درگزین راه اندازی شد و از این پس شناسنامه مردم این شهرستان در این اداره صادر می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۸:۰۹    
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان از تشکیل جلسه کمیسیون ماده پنج طرح تفصیلی شهرهای رزن و قروه درگزین در محل سالن شهداء استانداری همدان به ریاست استاندار محترم وحضور اعضاء کمیسیون خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۱    
شهردار قروه درگزین گفت: بازسازی و بازگشایی مسیر بازار قروه در دست اجراست.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید روح الله حسینی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی رزن و درگزین در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان ؛ اظهار کرد:پس از اغاز شیوع بیماری کرونا یکی از تلاشهای جدی طلاب حاضر در شهرستانهای رزن و درگزین و سازمان تبلیغات اسلامی کمک به حل مشکلات مردم بوده است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۹:۴۱    
فرمانده سپاه ناحیه رزن و درگزین با بیان اینکه در این طرح شهرستان رزن به 13ناحیه و 53 محله و درگزین نیز به 6 ناحیه و 21 محله تقسیم بندی شده است، گفت: در این طرح بیش از 600 بسیجی و 90 بهورز فعالیت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی همدان گفت: شهر قروه درجزین شهرستان درگزین و همچنین روستای نگارخاتون شهرستان فامنین این استان، نامزد دریافت عنوان و لوح شهر و روستای بدون دخانیات از سازمان بهداشت جهانی شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۴    
54 دستگاه گوشی هوشمند و تبلت با مشارکت فرهنگیان و خیّرین نیک اندیش به دانش آموزان کم برخوردار شهرستان درگزین اهدا شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۰:۲۸    
در پی اجرای زیبا و موفق انجمن قصه گویی شهرستان قروه درگزین با مریم نوشادقباد، مسئول این برنامه فرهنگی به گفت وگو نشستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۷    
سفر استاندار به رزن و درگزین سفر استاندار به رزن و درگزین سفر استاندار به رزن و درگزین سفر استاندار به رزن و درگزین سفر استاندار به رزن و درگزین سفر استاندار به رزن و درگزین سفر استاندار به رزن و درگزین سفر استاندار به رزن و درگزین سفر استاندار به رزن و درگزین سفر استاندار به رزن و درگزین سفر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۸:۲۹    
دو طرح خدماتی و کشاورزی در شهرستان درگزین به بهره برداری رسید همچنین مسائل و مشکلات چند شهر هم بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت: 50 هکتار زمین برای ایجاد و راه اندازی شهرک صنعتی در شهرستان درگزین اختصاص یافته که کار تملک و آماده سازی شهرک درحال انجام است و به طور قطع راه اندازی این شهرک فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار دراین منطقه است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۸    
استاندار همدان، گفت: احداث گاوداری 6هزار راسی شهرستان درگزین با سرعت در حال پیشرفت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۸    
همدان- ایرنا- ساختمان فرمانداری شهرستان جدید درگزین به همراه ساختمان 2 بخشداری مرکزی و شاهنجرین روز یکشنبه با حضور استاندار و امام جمعه همدان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۸    
همدان- ایرنا- استاندار همدان روز چهارشنبه در سفری یک روزه به شهرستان درگزین، از روند اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی، خدماتی و اقتصادی این شهرستان از جمله مجتمع گاوداری 6 هزار رأسی بازدید کرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان ؛ پیش اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان درگزین با حضور مسئولین شهرستانی با میزبانی آموزش و پرورش برگزار شد ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گرارش عصر همدان ، حضور مسئولین استانی در شهرستانها و سرکشی از مشکلات مناطق امری پسندیده است و قابل تقدیر. در خصوص شهرستانهای رزن و درگزین هم این مسئله صدق می کند و بایت این سفرها قطعا باید از این سفرها استقبال کرد. ...
مدیرکل نوسازی مدارس همدان گفت: مدرسه 15 کلاسه در دست احداث انصار الامام شهر همدان و مدرسه 7 کلاسه عمان شهرستان درگزین به نام شهید محسن فخری زاده مزین می شوند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۲    
به همت حوزه امام علی (ع) قروه درجزین کارگاه آموزشی طرح شهید قاسم سلیمانی با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان درگزین برای تعدادی از بسیجیانی که در این طرح بکارگیری خواهند شد برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۴    
جهادگران بسیجی حوزه امام علی(ع) قروه درجزین در روزهای سرد پائیزی مشغول خدمت رسانی به محرومین در روستای عمان شهرستان درگزین هستند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، گروه های جهادی را باید بدون تردید یکی از رویش های انقلاب اسلامی در دوران 40 سالگی آن برشمرد.این گروه ها بسیار از اقداماتی که در پیچ و خم اداری برای محرومین نشدنی بوده است را با همت و عزم جهادی خود انجام داده اند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره بهزیستی شهرستان رزن با تبریک هفته معلول اظهار کرد: در حال حاضر هشت واحد مسکونی در حال احداث در سطح شهرستان های رزن و درگزین است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه با توزیع 350 بسته کمک معیشتی به مناسبت هفته بسیج به همت خیرین و حوزه بسیج امام علی(ع) در شهرستان درگزین برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ناصرمحققی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از این میزان، 250 هکتار بذر پاشی، کپه کاری با گیاهان داروئی، 100 هکتار بذرپاشی در مراتع روستاهای نینج ، 50 هکتار در مراتع روستای قرایلر و 100 هکتار در مراتع روستای مادآباد رزن اجرا شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه رزن و درگزین گفت: در مرحله جدید رزمایش کمک مومنانه به مناسبت هفته مبارک بسیج، تعداد یک هزار و 400 بسته غذایی به نیازمندان این دو شهرستان اهدا می شود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی آزادبخت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان در گفتگو با خبر نگار عصر همدان ؛ گفت: نحوه اعمال محدودیت ها در مدیریت بیماری کرونا به صورت محله محور در هر شهرستان و با محوریت فرماندار انجام خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۲    
ایسنا/همدان فرمانده سپاه ناحیه رزن و درگزین از برگزاری 200 عنوان برنامه در هفته بسیج در این دو شهرستان خبر داد و گفت: بسیج به دنبال این است که بیشتر موضوعات خدمات رسانی و خدمات دهی را مدنظر قرار دهد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، رشد و توسعه هر کشوری به تقویت زیرساخت های آن در حوزه های مختلف بستگی دارد. یکی از مهمترین زیرساختهای رشد و پیشرفت تامین منابع غذایی برای آن کشور و ایجاد مزیت های رقابتی در صنایع غذایی است. تقویت و تامین منابع غذایی بدون تقوت کشاورزی و صنایع مرتبط با آن غیر ممکن است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمد خدادادی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه استان همدان دارای 126 هکتار گلخانه، سه شهرک کشاورزی و 6 شهرک گلخانه ای است، افزود: عملیات احداث 68 هکتار شهرک گلخانه ای در منطقه گنبد ملایر ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: زمین چمن مصنوعی شهر قروه درگزین با هشت میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوان استان همدان گفت: زمین چمن مصنوعی شهرستان درگزین در هزار مترمربع به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۰    
همدان- برداشت سیب زمینی در شهرستان های رزن و درگزین از 4500 هکتار سطح زیرکشت این محصول آغاز شده و پیش بینی تولید 220هزار تن محصول دور از انتظار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان های رزن و درگزین گفت: امسال 28 هزار تن سیب از باغات این دوشهرستان برداشت و روانه بازر و سردخانه ها شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۴۱    
رییس جهاد کشاورزی شهرستاد های رزن و درگزین از برداشت زعفران ا مزارع این شهرستان ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان درگزین گفت: نخستین پارک جنگلی شهر کرفس شهرستان درگزین نهال کاری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برداشت سیب در شهرستانهای رزن و درگزین آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رزن گفت: تا این لحظه گزارشی از خسارت زلزله در شهرستان رزن و درگزین نداشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان های رزن و درگزین گفت: در حال حاضر 13 واحد گلخانه به بهره برداری در شهرستان درگزین به بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از آغاز اجرای برنامه ابتکاری شهر و روستای بدون دخانیات در همدان خبر داد و گفت: شهرهای قروه درگزین و کرفس از شهرستان درگزین و روستای نگارخاتون از توابع فامنین برای اجرای این برنامه برگزیده شده و مشخصات آنها در سایت سازمان جهانی بهداشت درج ...