پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۰۴Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت کشور»

قلم | qalamna.ir : امیر رئیسیان، وکیل لیلا حسین زاده، از تایید حکم پنج سال زندان این فعال دانشجویی در شعبه 36 دادگاه تجدید نظر تهران خبر داده بود. حسین زاده پیشتر از سوی شعبه 28 دادگاه انقلاب تهران به اتهام اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور به پنج سال زندان و دو سال ممنوعیت در فضای ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۱    
کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تقدیر از تلاش ها و مجاهدت های سربازان، آن ها را زینت کشور و بازوان توانمند نیروهای مسلح معرفی کرد که نقش بی بدیلی در تامین امنیت کشور دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی فرمانده معظم کل قوا گفت: این طرح مبدأ تحول و نقطه عطفی برای امنیت بیشتر در کشور است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۵    
اگرچه کارکرد اصلی رجال سیاسی، حفظ امنیت کشور و دعوت مردم به فرایندهای دموکراتیزه است اما قائم مقام یک حزب چپ اخیراً گفته است: مردم مجبور هستند برای اعتراض به کف خیابان بیایند!
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد امید ایرانیان در یادداشتی به مناسبت روز دانشجو تاکید کرد:ناامید سازان و امید سوزان در تضعیف امید و تزریق یأس به جامعه جنبشی بهبود خواه، از جمله جنبش دانشجویی، انسداد آفرینی کرده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
پس از وقوع انفجار تروریستی در استان بصره عراق، دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق با انتقاد از نخست وزیر عراق، از او خواست که به جای حاشیه سازی برای گروه های مقاومت، به وظیفه اصلی خود برای تأمین امنیت کشور عمل کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- ارشد نظامی آجا در منطقه جنوب شرق کشور گفت: امروز ارتش و ارتشیان جمهوری اسلامی ایران گوش به فرمان ولایت، در خدمت مردم و آماده سرکوب هر نوع تهدیدی علیه امنیت کشور است.
رییس جمهور تاکید کرد: امنیت کشورهای منطقه بهم گره خورده است و ایران از امنیت کشورهای حاشیه خلیج فارس حمایت می کند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: مردم بزرگترین و مهمترین پشتوانه برای حرکت جمعی و توسعه هستند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمدرضا حسین نژاد در مراسم تکریم و معارفه استاندار گفت ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۵    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید ساجد علی نقوی گفت: فاجعه سیالکوت چهره پاکستان را در سطح بین المللی تحت تاثیر قرار داده، تأثیر بر نسل های آینده و امنیت کشور نیز خواهد داشت.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
هر زمان که ستاد برگزاری نماز اعلام کرد، همه خواهیم آمد و نماز استسقا (باران) را خواهیم خواند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس به دنبال تثبیت طرح استقرار دیپلماسی اقتصادی توسط دولت است تا چهره سفارتخانه های ایران اقتصادی شود و تحقق این مهم به نفع منافع ملی و امنیت کشور است و دیگر آمریکا قادر به تحریم ایران نیست.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۱    
تیزر قسمت جدید سریال شبکه خانگی جزیره با بازی امیر مقاره منتشر شد. به گزارش وقت صبح ، در این قسمت (قسمت 6) همسر امیر مقاره (ارشد شاهنگ) وارد قصه شده و از ارتباط همسرش با صحرا پی می برد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به دنبال تثبیت طرح استقرار دیپلماسی اقتصادی توسط دولت است تا چهره سفارتخانه های ایران اقتصادی شود و تحقق این مهم به نفع منافع ملی و امنیت کشور است و دیگر آمریکا قادر به تحریم ایران نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۹    
گروه استان ها - استاندار ایلام گفت: تا در مسیر ولایت و حرکت در مسیر شهدا هستیم این کشور مصون از هر گزندی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در مرکز آموزشی شهید اسدی دژبانی ارتش جمهوری اسلامی گفت: وظیفه اصلی ارتش، حفاظت از استقلال و تمامیت ارضی کشور و حفظ امنیت کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: کشور ما یک کشور چند قومیتی است و اقوام با حفظ هویت قومی خود به هویت ملی هم پایبند هستند و همین عامل امنیت کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بیجار- فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز امنیت کشور مثال زدنی است و ما لزومی ندارد درباره حد توانمان حرف بزنیم چون به اندازه کافی دشمنان این را می گویند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: شهیدان با اقتدار از امنیت کشور دفاع می کنند و ما مدیون خون پاک شهیدان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی ناجا در دیدار با خانواده مرزبان شهید مهدی محرم گفت: خون شهدا ضامن امنیت امروز کشور است و مطمئن باشید هرچه در توان داریم برای امنیت کشور در طبق اخلاص خواهیم گذاشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۳    
حجت الاسلام شمس الدین با تاکید بر نقش محوری نیروی دریایی ارتش و سپاه در تامین امنیت کشور گفت:رشادتهای ناوچه پیکان ارتش جمهوری اسلامی ایران در عملیات غرور آفرین مروارید در ابتدای جنگ تحمیلی مایه اقتدار همیشگی نظام اسلامی در حوزه دریامحور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۲    
رئیس عقیدتی سیاسی ناجا در کرمان: نیروی انتظامی برای آسایش و امنیت کشور با همه وجود خود در خدمت مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۶    
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی برای آسایش و امنیت کشور با همه وجود خود در خدمت مردم است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه نوشهر گفت: جانفشانی و ایثارگری ویژگی تمام نیروهای مسلح در دنیا بوده اما در نیرو های مسلح کشور ما علاوه بر این ویژگی، یک ویژگی خاص دیگری وجود دارد که آن سلاح عقیده و روحیه شهادت طلبی برای حفظ امنیت کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پیکر پاک شهیدمهدی رفیعی، شهید امنیت کشور با حضور پرشور مردم شهرستان نهاوند تشییع و در گلزار شهدا خاکسپاری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران طی پیامی شهادت مهدی رفیعی یکی از کشتی گیران نهاوند که در راه تأمین امنیت کشور و در لباس مقدس سربازی توسط یکی از اشرار آسمانی شد را تبریک و تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۵    
حوزه/ آیت الله مدرسی از علمای عراق، نهضت جهان اسلام را به مصلحت تمامی کشور های غربی و شرقی دانست و افزود: این مسئله موجب تأمین امنیت کشور های جهان می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۴:۰۷    
استاندار یزد از برگزاری جلسه شورای امنیت کشور پس تخریب تاسیسات خط انتقال آب شرب یزد خبرداد و گفت: پیگیری های لازم در این زمینه در حال انجام است تا در تصمیمات این شورا، ملاحظات تمامی استان ها در نظر گرفته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد از مصوبات موثر شورای امنیت کشور در رابطه با امنیت خط لوله آب انتقالی به یزد خبر داد و گفت: تعمیرات انجام شده و آب در مسیر لوله قرار گرفته است و جای نگرانی برای تأمین آب استان نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- استاندار یزد از برگزاری جلسه شورای امنیت کشور پس تخریب تاسیسات خط انتقال آب شرب یزد خبرداد و گفت: پیگیری های لازم در این زمینه در حال انجام است تا در تصمیمات این شورا، ملاحظات تمامی استان ها در نظر گرفته شود.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۴    
به گزارش یزدفردا : دکتر فاطمی، که از آغازین ساعات تعرض به خطوط انتقال آب مذاکرات لحظه به لحظه و فشرده ای را با دفتر رئیس جمهور، وزیر نیرو، وزیر کشور و مقامات شورای عالی امنیت کشور داشته است امروز با حضور در اتاق مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آبفای یزد از نزدیک در جریان میزان افت فشار و شرایط ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
پیکر شهید مدافع امنیت کشور شهید عرفان هاشمی پور روز پنجشنبه 4 آذر ماه در زادگاهش روستای سرکره دشتستان به خاک سپرده شد. به گزارش دیارجنوب ، عرفان هاشمی پور فرزند یوسف، درجه دار نیروی انتظامی استان هرمزگان بود که در درگیری با قاچاقچیان در بندرعباس به درجه رفیع شهادت نائل آمد. ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۸    
مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان گفت: امنیت کشور مرهون زحمات و تلاش های نیروهای امنیتی و بسیجیان است . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، منوچهر گودرزی مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان صبح امروز در همایش بزرگداشت هفته بسیج که در سالن کنفرانس تامین اجتماعی شعبه دو خرم آباد برگزار شد ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۵۷    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود گفت: شهدا با ازخودگذشتگی و ایثار و ایستادگی در مقابل دشمنان موجب امنیت کشور شدند و ما این امنیت، آسایش و عزت و سربلندی را مدیون خون پاک شهدا هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۸    
مسئول سازمان بسیج عشایری گفت: در جاهایی که نیروهای امنیتی و انتظامی ما حضور ندارند چادرهای عشایر به عنوان یک پاسگاه انتظامی قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه امنیت کشور را مدیون شهدا هستیم، گفت: به آقایی که در فضای مجازی کلیپ پخش می کند و ماشین زیرپا و خانه اش خیلی چیزها را مشخص می کند ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق در سخنانی معترضان به نتایج انتخابات را به پرهیز از هرگونه کشمکش سیاسی فراخواند. وی در این باره گفت: اظهارات جدید سازمان ملل درباره انتخابات عراق "امید بخش" است و ما به پیروی از آن ها و دوری و پرهیز از کشمکش های سیاسی، خشونت و برهم زدن امنیت کشور توصیه می کنیم.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
، امروز سوم آذر ماه چهل و هفتمین سالروز تعطیلی مسجد جاوید تهران به دست سازمان اطلاعات و امنیت کشور (ساواک) در سال 1353 است. حاج عباس جاوید تجریشی برای باقی گذاشتن نام نیک ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۹    
کارشناس برنامه سمت خدا در مراسم یادواره شهدای بخش گندمان گفت: امنیت، خودباوری، بیداری اسلامی ارمغان خون شهدای عزیز ماست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
منابعی از تحول داخلی خطرناک در عربستان پرده برداشتند که این بار یک مسؤول امنیتی ارشد یعنی رئیس سازمان امنیت کشور را هدف گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
با همراهی نیروی انتظامی فرزندان دانش آموز سه شهید مدافع حرم و اقتدار و امنیت کشور راهی مدرسه شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، سید عباس جوهری در جلسه کمیته توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران با اشاره به اولویت ساماندهی معتادان متجاهر اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- امام جمعه قشم گفت: ساخت پل خلیج فارس که جزیره قشم را به سرزمین اصلی مرتبط می کند، با امنیت کشور در ارتباط است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امنیت کشور بدون شک موضوعی مهم و غیرقابل اغماض است. سربازی به عنوان دوره ای که کمک به تامین امنیت کشور می کند و از طرف دیگر مهارت های جدیدی به افراد می افزاید دوره ای مورد قبول و پسندیده است ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مایک پومپئو وزیر امور خارجه سابق آمریکا روز جمعه در یادداشتی در وبگاه شبکه فاکس نیوز نوشت، دولت فعلی آمریکا رویکردی واقع بینانه در قبال چین ندارد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۱۴ سایت دیگر  
رییس جمهور حفظ محیط زیست را موجب قدرت، امنیت و نوعی سرمایه گذاری بلند مدت و رشد تولیدات کشور دانست و گفت: برای صیانت از محیط زیست باید ارتباط دانشگاه به عنوان اتاق فکر و جایگاه اندیشه ورزی با دستگاههای اجرایی تقویت شود و دولت دیدگاه ها و نظرات اساتید و نخبگان محیط زیست را سرمایه و پشتوانه ارزشمندی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نهمین نشست دبیران شورا های امنیت کشور های عضو کشور های مستقل مشترک المنافع در مسکو برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
این روز ها تصاویر قهرمانان زیادی را در اتوبان ها و خیابان ها می بینیم؛ قهرمانانی که برای حفظ آرمان ها و امنیت کشور از هر آنچه برای انسان تعلق می آفریند، گذشتند و شهید شدند. حالا جای سوال است که چرا مردم آشنایی چندانی با تصاویر شهدا و قهرمانان ملی که می بینند، ندارند؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه القبس کویت نوشت، دادستانی کل کویت در اقدامی خصمانه علیه حزب الله لبنان علیه متهمانی که مدعی شده وابسته به حزب الله هستند، اعلام جرم کرده و سه اتهام اخلال در امنیت کشور یعنی پیوستن به حزبی ممنوعه، پولشویی و جاسوسی را وارد کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا سردار عبدالرضا ناظری روز پنجشنبه در آیین تشییع پیکر مطهر سه تن از شهدای ناجا که در درگیری در شرق استان کرمان با اشرار مسلح شهید شدند افزود: شهدا از جان و مال خود گذشتند تا امنیت کشور تامین شود زیرا مکتب حاج قاسم بین نیروهای انتظامی و [...]