شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۴۹Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت کشور»

سبلان ما   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام آیت نعمتی امام جمعه شهرستان نیر در گفتگو با سبلان ما ، به تبیین رخدادها و وقایع آشوب اخیر پرداخت و گفت: امنیت کشور قابل مذاکره و مسامحه نیست. وی با اشاره به آشوب ها و اغتشاشات در کشورهای مختلف آمریکایی و اروپایی، گفت: هیچ کشوری در مقابل آشوبگران ساکت نمی مانند. ...
نبض بازار   ۳ ساعت پیش    
به گزارش نبض بازار ، خراسان رضوی با داشتن هفت شهرستان مرزی و همسایگی با دو کشور افغانستان و پاکستان به لحاظ موقیعت جغرافیایی، به نوعی دروازه بانی مهم برای امنیت کشور محسوب می شود ...
الف   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
1- دشمن، دستش روی ماشه است، قلق گیری دقیق می کند. کف خیابان را نشانه گرفته است و در فرصت مناسب، شلیک می کند. 2- زمان شلیک چه موقع است؟ سیبل مقابل چیست؟ تجربه سه فتنه گذشته نشان می دهد زمان شلیک، موقعی است که همه چیز آرام است! سیبل مقابل آن ها: الف: اقتدار ملّت ایران ب: امنیت کشور ایران ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
حملات بی سابقه پاول دوروف مالک تلگرام به واتساپ یکی از اخبار پر بازتاب رسانه های ایرانی بود که معاونت سیاسی در بخش های خبری هم به آن پرداخت و برایش بسته خبری ویژه تولید کرد.
شبانی با تأکید بر اینکه اعتراض نباید منتج به از بین رفتن امنیت کشور شود، گفت: در حوادث اخیر دعوا بر سر باحجاب و بدحجاب نبود بلکه دعوا بر سر استقلال و ایستادگی و اقتدار ایران اسلامی است چون دشمنان تحمل ایران مقتدر و مستقل را ندارند.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام سلیمانی گفت: دشمن بداند ایران با کسانی که امنیت کشور را به خطر بیاندازند، شوخی و مماشاتی ندارد و هیچ مرزی در خصوص برخورد با فتنه گران و اخلال گران امنیت جمهوری اسلامی ایران نمی شناسد.
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ما شاهد مسلح بودن اغتشاش گران هستیم. همچنین مکان هایی کشف شده که انبار مواد منفجره بوده اند. این موضوع در شورای تامین مطرح و برای مردم بازگو شود تا همه در جریان قرار گیرند.
سبلان ما   ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از سبلان ما ، آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خطبه های این هفته نماز جمعه به تبیین بیانات اخیر مقام معظم رهبری پرداخت و گفت ...
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: حمله به نیروهای مسلح چه در قالب سخن، چه نوشتن و چه عملی در واقع حمله به امنیت کشور است که در این زمینه مردم ولایی و انقلابی ایران اسلامی باید با بصیرت و هوشیار باشند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- امام جمعه قصرشیرین با اشاره به اینکه نیروهای مسلح همواره حافظ امنیت کشور هستند، گفت: حمله به مواضع ضدانقلاب در راستای تامین امنیت کشور صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
امام جمعه موقت شهرضا با تأکید بر اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب تضعیف نیروهای مسلح، تضعیف امنیت کشور است، افزود: در حوادث اخیر بیش از همه به نیروی انتظامی کشور، بسیج و ملت ایران ظلم شد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت کشور و مظهر اقتدار است، گفت: حمایت از نیروی انتظامی، ارتش و سپاه، حمایت از امنیت کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رشت- امام جمعه آستارا سخنان رهبری را امیدبخش و برهم زننده نقشه دشمنان برشمرد و گفت: ایشان امنیت کشور را درون زا عنوان کردند یعنی جمهوری اسلامی ایران در زمینه تأمین امنیت خودکفا است.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله خاتمی گفت: نظم و امنیت کشور به برکت حضور مقتدرانه نیروی عظیم و ارزشمند انتظامی است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: امروز مفتخریم که پلیس مقتدر انتظامی تامین امنیت کشور را برعهده دارد و در این مسیر تمام تلاش خود را به کار بسته ایم.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه تمام ابعاد زندگی وابسته به امنیت است، گفت: حمایت از نیروی انتظامی، ارتش و سپاه، حمایت از امنیت کشور است.
امام جمعه لرستان گفت: امنیت، زیرساختی برای همه ابعاد زندگی است و نیروهای مسلح تامین کننده امنیت کشور هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه بخش بهمن با بیان این که هیچ جای دنیا مردم به عوامل اقتدار و امنیت خود حمله نمی کنند، گفت: اگر نیروهای نظامی و انتظامی تضعیف شود امنیت کشور تضعیف شده و اگر امنیت تضعیف شود جان و مال و ناموس مان در خطر می افتد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه گرگان گفت: آمار 13 هزار شهید نیروی انتظامی نشان دهنده ایثار این قشر در راه دفاع از مردم و امنیت کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۲    
گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده انتظامی گنبدکاووس با قدردانی از حمایت اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شاهد و مسوولان از ماموران فراجا در انجام وظایف محوله بویژه در حوادث و اغتشاشات اخیر گفت: تقویت و تجهیز پلیس و سایر نیروهای مسلح منجر به استوارسازی امنیت کشور می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۶    
امام جمعه مراغه گفت: نیروهای انتظامی در حوادث اخیر مظلومانه فداکاری و در تامین نظم و امنیت کشور بی گناه به شهادت رسیدند .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: امروز پلیس در جایگاه خدمت رسانی به مردم، نقش های متعددی دارد و از نقطه صفر مرزی تا عمق کشور این ماموریت ها و خدمات رسانی انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه گرگان با تاکید بر اینکه بخش عمده نظم و امنیت را مدیون فراجا هستیم، گفت: پلیس حافظ امنیت و آرامش مردم است و برای این منظور جانانه تلاش می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۹    
مشهد- ایرنا- گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و قدردانی از خدمات شبانه روزی این نیرو در تامین نظم و امنیت کشور و تبیین ابعاد مختلف اغتشاشات روزهای اخیر 2 محور اصلی خطبه های نماز جمعه امروز شهرستانهای خراسان رضوی بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - امام جمعه مهاباد گفت: امنیت در کشور ما درون زا است بنابراین حمایت مردم از پلیس و نیروی انتظامی موجب تقویت زیرساخت های امنیت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ورامین- ایرنا- فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: دشمنان قسم خورده نظام تصور می کردند که در اغتشاشات اخیر می توانند ایران اسلامی را با چالش امنیتی مواجه کنند غافل از این که به کوری چشم دشمنان نیروهای انتظامی تا پای جان از امنیت کشور حراست می کنند.
آنا / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۹   + ۷۱ سایت دیگر  
فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح با صدور پیامی مشترک، ضمن قدردانی و تشکر بابت حمایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی، با ایشان تجدید عهد و بیعت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پلیس در مقابله جدی و مستمر با هرگونه حرکتی که مخل امنیت کشور و مردم باشد، وظیفه دارد و امنیت مردم خط قرمز است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم نیروی انتظامی را یکی از اصلی ترین ستون های امنیت کشور دانست و افزود: قطعاً بدون تلاش های سبزپوشان نیروی انتظامی ...
اپلیکیشن اسکایپ که اعلام کرده بود تماس ها با شماره های ایران را رایگان می کند بعد از فقط دو روز از ارائه این خدمت سر باز زد!
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بیاتی با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل هر روز دسیسه ای جدید علیه نظام ما راه می اندازند، گفت: در سایه امنیت موفقیت و پیشرفت این نظام شکل گرفته است دشمن امنیت کشور ما را نشانه گرفته است، ملت ما هم باید در برابر این دسیسه ها آگاه باشند و توطئه دشمن را در نطفه خفه کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۹    
امام جمعه شهرستان نیمروز گفت: تضعیف نیروهای انتظامی و نیروهای مسلح تضعیف امنیت کشور است و چقدر زیبا ملت بصیر و عزیز و همیشه بیدار ما با راهپیمایی خود نشان دادند که صف ملت از دشمنان جداست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قرچک- ایرنا- فرمانده مرزبانی فرماندهی انتظامی کشور گفت: اقتدار روزافزون ایران اسلامی که مرهون ایثارو از خودگذشتگی شهدای انقلاب، دوران هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای امنیت کشور است، چشم دشمنان نظام را کور کرده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: نیروی انتظامی همواره حافظ امنیت کشور و مرزها بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر لزوم حمایت همگانی از پلیس تأکید کرد و گفت: پلیس حافظ ارزش ها و امنیت است و حمایت از پلیس حمایت از امنیت کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان فارس ضمن تشکر ویژه از اقدامات شبانه روزی کارکنان پلیس، گفت: فراجا بنیان پولادین امنیت کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
قم-رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت:مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و با اقتداری که از رهبری و نیروهای مسلح سراغ داریم امنیت کشور سرآمد است ومردم هم باید حامی نیروی انتظامی باشند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
بیانیه چهاردهمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت با تاکید بر حفظ امنیت ملی و ایجاد همگرایی، انسجام و وحدت ملی در شرایط کنونی قرائت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه اقتدار، مهربانی و خستگی ناپذیر بودن شاخصه سازمان عظیم انتظامی کشور است، گفت: امروز فراجا در برابر هنجارشکنان مقتدر و با مظلومان مهربان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات درباره زمان رفع محدودیت های اخیر در اینترنت گفته است تصمیم گیری در این زمینه با او نیست و باید این موضوع را از وزیر کشور به عنوان رئیس شورای امنیت کشور جویا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۳    
رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: کسانی که در اغتشاشات اخیر مُخل امنیت کشور بوده و به بهانه یک حادثه اموال مردم را به آتش کشیده و آشوب برپا کردند باید به سزای اعمال خود برسند و دستگاه قضایی نیز در این رابطه باید به طور قاطع عمل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
شیراز - نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: نیروی انتظامی را باید بنیان پولادین امنیت کشور دانست؛ همان بنیان مرصوصی که قرآن فرموده و تکیه گاه همه ملت برای اینکه بتوانند در امنیت زندگی کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه بروجرد گفت: نیروهای انقلابی و مسئولیت پذیر انتظامی حافظ امنیت کشور و نوامیس مردم هستند و اجازه دست درازی دشمنان به ایران اسلامی را نخواهند داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت کشور و مرزها هستند، خطاب به فرماندهان انتظامی، گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر اقتدار و مظلومیت نیروی انتظامی دارند و مطمئن باشید مردم قدرشناس کشور ارزش فداکاری و ایثار شما را می دانند.
برترین ها / کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نصر کشور در نامه ای خطاب به رئیس جمهور، اینترنت را یکی از نیازهای حیاتی جامعه دانست که نباید به راحتی درباره مسدودسازی آن تصمیم گیری کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
وحیدی گفت: همه ما باید دست به دست هم داده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و کسانی که وحدت بین شیعه و سنی سیستان و بلوچستان را مورد هدف قرار داده اند بکوبیم.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: دشمن، امنیت کشور را هدف قرار داده است، چون می داند ایران روز به روز به قله های پیشرفت نزدیک تر می شود.
آنا / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۱   + ۵۶ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، حافظان امنیت و آرامش جامعه را منشأ خدمات و اقدامات ارزشمند برای ایران دانست و گفت: ارتش در تأمین و حفظ امنیت مردم، پشتیبان فراجا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه دشتی گفت: نیروهای مسلح هرگز در خصوص خدشه دار شدن امنیت کشور با کسی تعارف نمی کنند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پیمان نصیری، گفت: واکنش های احساسی برخی سلبریتی ها ممکن است جان هزاران نفر را به خطر بیندازد و امنیت کشور را بر هم بزند، به گونه ای بیانیه، پست و یا استوری بگذاریم که بدور از جو احساسات و با صبر و تحمل بیشتر باشد.