چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۳:۱۴Apr 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رای دادگاه»

انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۴    
وکیل ماشاءالله کرمی در پاسخ به خبرنگار انصاف نیوز از برگزاری دادگاه او خبر داد و گفت در فرصت کافی دفاع در دادگاه انجام شده است. علی شریف زاده اردکانی می گوید که حال آقای کرمی خوب بوده و دادگاه نیز فرصت کافی برای دفاع را داده است و حالا منتظر صدور رای دادگاه هستند. ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۲:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- محمود الحیانی، عضو ائتلاف الفتح در عراق، با اشاره به از سرگیری صادرات نفت اقلیم کردستان درپی توقف آن، گفت:از سرگیری روند صادرات نفت بدون توجه به رای دادگاه فدرال در این خصوص، نقض قانون اساسی عراق و دیگر قوانین این کشور است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت منصفه دادگاه های سیاسی و مطبوعاتی، گفت: اعضای هیئت منصفه، مدیر مسئول همشهری آنلاین و مدیر مسوول روزنامه جام جم را مجرم ندانستند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۱    
رأی قطعی به رأیی می گویند که امکان اعتراض نسبت به آن وجود نداشته باشد و بتوان آن را اجرا کرد. با توجه به این تعریف به خصوص احتمالاً تصور می کنید که به هیچ عنوان امکان تجدیدنظر در رابطه با چنین رأی خاصی وجود ندارد، اما حتی در این شرایط نیز راه چاره ای برای اعتراض به رای تجدید نظر پیش بینی شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مربی پیشین تیم ملی فوتبال گفت: رای دادگاه تجدیدنظر هر چیزی باشد، احترام می گذارم. هیچ وقت از تیم ملی در زمانی که در کوران مسابقات بود انتقادی نکردم، بارها گفتم تیم ملی برای من یا هر شخص دیگری نیست، متعلق به ماست.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: بیش از سه دهه پس از حملات مرگبار به سفارت اسرائیل و مرکز یهودیان آمیا در پایتخت آرژانتین، دادگاهی در این کشور جمهوری اسلامی را حکومت تروریست و مسئول حملات اعلام کرد. ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عالی ترین دادگاه کیفری آرژانتین بار دیگر با تکرار ادعاهای اثبات نشده ایران و حزب الله را عامل بمب گذاری در مرکز همیاری یهودیان (آمیا) در آرژانتین در سال 1994 معرفی کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در حکم صادره آمده است که حزب الله لبنان این بمب گذاری های مرگبار را به دستور تهران انجام داده است. در این حکم، از جمهوری اسلامی به عنوان یک دولت تروریستی نام برده شده و بمب گذاری سال 1994 در مرکز یهودیان آرژانتین جنایت علیه بشریت توصیف شده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۰    
گروه بین الملل: دادگاه اتحادیه اروپا علیه قرار دادن دو الیگارش روس در فهرست تحریم ها رای داد. قضات اعلام کردند شواهد کافی برای این اقدام تنبیهی در دست ندارند. با این حال اتحادیه اروپا آنها را فورا از فهرست تحریمی حذف نخواهد کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : در پایان آخرین روز کنگره دبیران کل احزاب سوسیالیست و سوسیال دمکرات در کنگره جهانی در برلین آلمان، صادق شرفکندی دبیرکل وقت حزب منحله دموکرات کردستان ایران به همراه سه نفر دیگر از هم فکرانش در رستوران میکونوس به ضرب گلوله افراد ناشناس جان باختند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
هافبک سابق تیم استقلال پس از جدایی از این تیم به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش به فیفا شکایت کرده بود. اکنون رای دادگاه درباره این شکایت صادر شده است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
چندی پیش خبرهایی درباره شکایت شرکت تپسی از شرکت اسنپ در خصوص ادعای استفاده از سیم کارت های جعلی برای جمع آوری اطلاعات کاربران راننده منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه گفت: در سال گذشته بیش از 28 مورد پیگیری حقوقی در مراجع قضایی صورت پذیرفته که حاصل آن صدور 26 رای دادگاه برای متخلفان محیط زیستی بوده است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مجید احمدی، وکیل خانواده مهران سماک، با اشاره به حکم صادر شده توسط شعبه هم عرض، اظهار کرد: دادگاه نظامی یک قزوین به عنوان دادگاه هم عرض با اصرار بر مفاد رای دادگاه قبلی، رای خود را صادر کرده است، بنابراین متهم به قتل مهران سماک، به اتهام قتل عمد، به قصاص محکوم شده است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مجید احمدی، وکیل خانواده مهران سماک، با اشاره به حکم صادر شده توسط شعبه هم عرض، اظهار کرد: دادگاه نظامی یک قزوین به عنوان دادگاه هم عرض با اصرار بر مفاد رای دادگاه قبلی، رای خود را صادر کرده است، بنابراین متهم به قتل مهران سماک، به اتهام قتل عمد، به قصاص محکوم شده است ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
دادگاه عالی اسپانیا دستور تعلیق خدمات تلگرام در این کشور را به دنبال شکایت شرکت های رسانه ای مبنی بر اینکه این پیام رسان به کاربران اجازه می دهد محتوای آنها را بدون اجازه آپلود کنند، صادر کرد.
عضو مرکز وکلای استان البرز گفت: اگر مرد نتواند بیش از 3 مرتبه اقساط مشخص شده در رای را نپردازد اتفاقی می افتد؟! در این صورت مهریه از حالت قسطی خارج شده و به حال تبدیل می شود یعنی پرداخت آن منوط به درخواست خانم است که آقا باید به صورت کامل بپردازد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: امسال با رای دادگاه های استان نزدیک به 575 هکتار جنگل و مرتع به بیت المال بازگشت.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- رئیس جمهوری عراق درپی صدور رای اخیر دادگاه عالی فدرال عراق، در دیدار با رئیس این دادگاه درواکنش به آنچه که در رای دادگاه فدرال آمده است، بیانیه ای منتشر کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت با رای صادره در شعبه اول دادگاه تجدیدنظر استان البرز، علاوه بر ممانعت از تخریب دو مدرسه در کرج، تجدیدنظرخواه می تواند بهای عرصه اراضی موضوع دادخواست را از آموزش و پرورش تقاضا کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲    
حکم قطعی دادگاه تجدیدنظر علیه عباس جدیدی قطعی شد. به گزارش تابناک ورزشی؛ با رد اعتراض عباس جدیدی به حکم صادره علیه او، رای دادگاه مبنی بر پرداخت 200 میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت، و حذف تمام محتوای مجرمانه از صفحه اینستاگرام این پیشکسوت کشتی و عضو اسبق شورای شهر تهران قطعی شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سه شرکت پتروشیمی ممسنی، کازرون و دهدشت از رای دادگاه بدوی مبنی بر ابطال افزایش سرمایه پتروشیمی گچساران خبر دادند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مزایده ساختمان شرکت بازرگانی پتروشیمی پیرو طلب 65.9 میلیون دلاری شرکت پتروشیمی نوری با رای دادگاه بدوی تا صدور حکم قطعی متوقف شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۲:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یک وکیل دادگستری، آخرین وضعیت پرونده قتل وکیل دادگستری مرحوم جعفرآقایی را تشریح کرد و گفت: دیوان عالی کشور رای دادگاه بدوی را تأیید کرد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۳    
در پی رای دادگاه تجدیدنظردادگستری استان زنجان مبنی بر تحمل حبس برای دو تن از جراحان در استان زنجان و تشکیل پرونده قضائی برای این حادثه رئیس سازمان نظام پزشکی و معاون انتظامی این سازمان پیگیری این پرونده را در دستور کارشان قرار دادند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بانزدیک شدن به انتخابات 2024 ایالات متحده آمریکا، نارضایتی اسرائیلی ها از عملکرد بایدن در قبال اسرائیل، روند پیروزی پیاپی دونالد ترامپ در ایالت ها، پیروزی چشمگیر او در انتخابات سه شنبه بزرگ ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
در پی قطعی و لازم الاجرا شدن حکم عباس ایروانی که قبلا صادر و قطعی شده بود، طی روزهای گذشته این فرد بازداشت و به زندان معرفی شد؛ "عباس ایروانی" به 65 سال حبس محکوم شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور در پایان، اظهار داشت: اینکه برخی از این کشورها مدعی عمدی بودن سقوط هواپیما شده اند، با عقل مطابقت ندارد؛ اگر جمهوری اسلامی ایران بخواهد که اقدامی انجام دهد، ضد دشمنان خود انجام می دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور، درباره آخرین وضع پرونده هواپیمای اوکراینی گفت: دادگاه ایکائو (سازمان بین المللی هوانوردی) به نفع ما رأی داده است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۱:۱۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- نایب رئیس کمیسیون سرمایه گذاری مجلس عراق، گفت: دولت اقلیم کردستان مکلف به ارسال اطلاعات مربوط به کارکنان خود برای بغداد است و اربیل هرگز نمی تواند از اجرای حکم دادگاه فدرال سرپیجی کند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ دیوان عالی آمریکا با یک رای درباره ترامپ همه جهان را شوکه کرد ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری تایید صلاحیت شد. دیوان عالی آمریکا به اتفاق آرا به نفع ترامپ رای داد و صلاحیت وی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 در همه ایالت ها را تایید کرد. ...
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۰:۰۱    
ترامپ در واکنش به رای دادگاه در شبکه اجتماعی خود نوشت: پیروزی بزرگ برای آمریکا
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که دونالد ترامپ می تواند به عنوان یکی از نامزد های حزب جمهوری خواه در انتخابات مقدماتی کلرادو شرکت کند. پیش از این دادگاه عالی کلرادو رای داده بود که نام ترامپ از انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه حذف شود.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری منطقه 19 از رای دادگاه درباره الزام به انجام مقدمات تنظیم سند رسمی در خصوص بخش اعظمی از بزرگراه شهید تندگویان پس از گذشت دو دهه با پیگیری های مستمر اداره حقوقی این منطقه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: باشگاه استقلال اخیرا با رای دادگاه حکمیت ورزش بابت انتقال محمد محبی از سانتاکلارای پرتغال، به پرداخت 500 هزار یورو محکوم شد. اهمیت صدور این رای از این جهت است که استقلال برای دریافت مجوز حرفه ای فقط تا 11 فروردین ماه فرصت دارد تا با طلبکاران خود توافق و تسویه حساب کند ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۳:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه سیاسی: محمدحسین مطهری (نوه شهید مطهری) در واکنش به رای دادگاه علیه شروین حاجی پور نوشت: می توانم نوشتن خلاصه دو کتاب ایت الله جوادی آملی و شهید مطهری رو برای اقای حاجی پور به عهده بگیرم تا روزی که خوندن کتاب شهید مطهری مجازات تلقی نشه...! ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-نماینده اتحادیه میهنی کردستان، گفت: رای دادگاه عالی فدرال عراق درخصوص پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان الزام آور و قطعی است و قابل اعتراض نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رفع توقیف صد ها میلیون دلار از دارایی های کشور در لوکزامبورگ محمد دهقان، معاون امور حقوقی رئیس جمهور گفت: همان گونه که پیش بینی می شد ما در هفته های گذشته توانستیم رای دادگاه استیناف لوکزامبورگ را برای رفع توقیف وجوه ارزی بگیریم که اقدام بسیار بزرگی بود که مربوط به صدها میلیون دلار مبلغ وجوه ما ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- نماینده کارگران معترض در سلیمانیه، با تاکید براینکه ما به دولت اقلیم کردستان اعتماد نداریم، گفت: رای دادگاه عالی فدرال عراق درخصوص حقوق کارکنان اقلیم کردستان، منصفانه بوده است .
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام سخنگوی اقتصادی دولت، تخلفات برخی شرکت های خودروسازی حدود 5 هزار میلیارد تومان جریمه برای خودروسازان شد که نشان دهنده این است که تعارفی در این مورد وجود ندارد و رای دادگاه بود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۲    
البته با توجه به اینکه همه می دانند این دادگاه هم مانند دیگر مجامع بین الملل تحت نفوذ ایالات متحده قرار دارد بسیاری بعید می دانند این دادگاه رای ای را که بازدارنده باشد صادر کند، گو اینکه اصولا اگر شورای امنیت سازمان ملل پشت رای دادگاه جنایات بین المللی را نگیرد کلا نتیجه این دادگاه بی اثر می باشد ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو پیشین کمیسیون اقتصادی مجلس عراق، گفت: پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بغداد، مستلزم تفاهم و انجام دیدارهایی بین هیئت های دولتهای فدرال و اقلیم کردستان به منظور رفع موانع و دستیابی به توافق در خصوص درآمدها است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضوکمیته اعتراضات در سلیمانیه، گفت: پس ازرای دادگاه فدرال درخصوص پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بغداد، اراده معترضان پیروز شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۷    
جنبش مقاومت اسلامی حماس صبح امروز جمعه 23 فوریه در واکنش به تداوم حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم، این حملات را دلیلی بر تداوم نسل کشی اسرائیل و عدم پذیرش رای دادگاه لاهه دانست.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۳۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان – عضو حزب دمکرات کردستان، گفت: تصمیمات روز چهارشنبه 2اسفند 1402دادگاه عالی فدرال عراق قابل انتظار بوده و نشان می دهد که اقلیم کردستان دارای سوابقی این چنینی با دادگاه فدرال است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس عراق در واکنش به رای دادگاه فدرال در خصوص پرداخت حقوق کارمندان اقلیم کردستان توسط بغداد، این رای به سود شهروندان اقلیم کردستان و در راس آنها کارمندان اقلیم دانست .
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :دادگاه عالی انگلیس شکایت موسسه "الحق" فلسطین و ائتلاف "گلوبل لیگل اکشن نتوورک" برای تعلیق فروش تسلیحات انگلیسی به اسرائیل را رد کرد. - رای دادگاه انگلیسی درباره درخواست برای تعلیق صادرات تسلیحات انگلیسی به رژیم اسرائیل ساعاتی بعد از آن صادر شد که آمریکا قطعنامه پیشنهادی الجزایر برای ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
وکیل سوئدی حمید نوری ضمن انتقاد از رای دادگاه تجدید نظر و تایید حکم حبس ابد شهروند ایرانی، گفت که دادگاه تصمیم نادرستی گرفته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، یداله روحانی منش با اعلام این خبر افزود: حدود 3 سال پیش این زندانی که در کار ساختمانی مشغول به کار بود یک کارگر را برای آرماتور بندی بر سر ساختمان اورده که این فرد به علت سقوط از ارتفاع دچار ضایعه نخاعی شد. وی اضافه کرد: با رای دادگاه این فرد، [...]