پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۰۱:۵۳Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دادگاه انقلاب»

نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مرتضی نظری نژاد روز دوشنبه در در جمع خبرنگاران افزود: این 2 باب مدرسه به اسامی”پیام انقلاب” و “اشکذری” که واقع در بلوار امامت، چهارراه میلاد قرار دارد و حکم تخلیه آنها را شعبه 19 دادگاه انقلاب مشهد صادر کرده که با حضور نماینده دادگستری و اشخاص حقیقی به عنوان وارثان این 2 ملک اجرا شد. [...]
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۴۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ همزمان با هفته قوه قضاییه و مبارزه با مواد مخدر محمد مدانلو جویباری معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان مازندران وشجاع ذوقی رئیس دادگاه انقلاب شهرستان ساری ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
محمد جعفر عبدالهی گفت:با وجود تعهد سازمان زندان ها به تعهدات خود ،متاسفانه شهرداری به تعهدات خود عمل نکرده و ساختمان جایگزین با اداره زندان ها و دادگاه انقلاب را در اختیار این نهاد قرار نداده است.
هراز نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۵۸    
هفتمین یادواره سردار شهید حاج روح الله سلطانی در حسینیه ثارالله سپاه آمل برگزار شد + تصاویر به گزارش هراز نیوز : هفتمین یادواره سردار شهید حاج روح الله سلطانی با حضور ائمه جمعه شهرهای آمل ، دابو و دشت سر و امامزاد عبدالله (ع) ، فرماندار، دادستان عمومی و دادگاه انقلاب ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر طی مراسمی با حضور میرزایی دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان،علیمرادی معاون توسعه پیشگیری بهزیستی ،اسماعیلی نماینده دادگاه انقلاب و جمعی از اعضا و کارشناسان شورای هماهنگی از بهبودیافتگان کمپ اجباری ماده 16قم تقدیر شد .
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین جلسه محاکمه جمشید شارمهد از گروهک تروریستی تندر به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده جمشید شارمهد سرکرده گروه تندر صبح سه شنبه (31 خرداد 1401) به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی در شعبه 15 دادگاه انقلاب برگزار شد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۶    
امروز چهارمین جلسه ی رسیدیگی به اتهامات جمشید شارمهد، سرکرده گروهک تروریستی تندر در دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتیبه صورت علنی و با حضور خبرنگاران و برخی خانواده شهدای اقدامات این گروهک برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده سرکرده گروهک تروریستی تندر به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر صبح امروز در محل دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی افزود: پس از اتمام فرایند رسیدگی به اتهامات متهم و صدور رأی توسط شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی مشهد، پرونده جهت فرجام خواهی به دیوانعالی کشور ارسال و رأی صادر شده توسط دادگاه انقلاب مشهد مبنی بر اعدام نامبرده ...
پرسش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
او که از عمر 95 سالۀ خود، قریب نیمی را در ایالات متحده اما با یاد ایران و با باورهای عمیق شیعی به سر برد و سرانجام در فیلادلفیای آمریکا چشم از جهان بست چنانچه اشاره شد در سال های منتهی به پیروزی انقلاب 1357 رییس کانون سردفتران اسناد رسمی بود و به سبب همین سِمَت و اسنادی که بالطبع و به تبع در ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
جلسۀ محاکمۀ او از همه حیث با دیگران متفاوت بود چون با ادبیات فقهی آشنا و به مراتب فضیلت و چیرگی در ادبیات شهرت داشت. از این رو هر چه سید اسدالله لاجوردی علیه او اتهامات شِداد و غلاظ نوشته و می خواست بر او سخت بگیرد رییس دادگاه اما با او هم آوا نمی شد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از صدور کیفرخواست برای اعضای بزرگترین باند خانوادگی سوداگران مرگ در جنوب کشور با قاچاق بیش از 2 هزار تُن مواد مخدر خبر داد.
هرمز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد: روند تحقیقات قضایی و رسیدگی به اتهامات اعضای بزرگترین باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در جنوب کشور منجر به صدور کیفرخواست شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
یادداشتی به بهانۀ درگذشت مهدوی دامغانی در 95 سالگی در آمریکا که چون پیش از انقلاب، رییس کانون سردفتران اسناد رسمی شد به زندان افتاد و در دادگاهی به ریاست آیت الله محمدی گیلانی محاکمه و نهایتا تبرئه شد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۹:۲۲   + ۶۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران در ادامه افزود: با توجه به مفاد کیفرخواست، این متهم در خصوص تجرید و استفاده از سلاح گرم و تیراندازی که منجر به ایجاد رعب و وحشت در میان مردم شده است به اتهام محاربه و افساد فی الارض در دادگاه انقلاب تهران محاکمه خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ششمین جلسه دادرسی پرونده حبیب فرج الله چعب سرکرده گروهک تروریست حرکت النضال در دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد. این جلسه با حضور متهم، وکیل مدافع و تعدادی از خانواده های شهدای ترور شده توسط این گروهک تروریستی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته ششمین جلسه دادرسی پرونده حبیب فرج الله چعب سرکرده گروهک تروریست حرکت النضال در دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ششمین جلسه دادرسی پرونده حبیب فرج الله چعب، سرکرده گروهک تروریستی حرکت النضال سه شنبه 24 خرداد در دادگاه انقلاب اسلامی تهران، بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
صبح امروز (24 خرداد) ششمین جلسه دادرسی پرونده حبیب فرج الله چعب سرکرده گروهک تروریستی حرکت النضال در دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه امروز 24 خرداد 1401 در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات حبیب اسیود در دادگاه انقلاب اسلامی آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
برگزاری ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود ، سرکرده گروهک تروریستی حرکة النضال صبح امروز(سه شنبه) _ 24 خردادماه_ در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری با تاخیر همراه شده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه، گفت: متهم حادثه شهادت دو روحانی در دادگاه انقلاب محکوم به اعدام شد که طبق قانون می تواند فرجام خواهی کند.
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: دادگاه انقلاب ضارب طلبه های مشهدی در حرم رضوی را به اعدام محکوم کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه گفت: ضارب دو طلبه در حرم رضوی در دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
این فرد در دادگاه انقلاب با شهادت شهود محکوم به اعدام شده است که البته می تواند فرجام خواهی کند
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۵    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) مطالب مرتبط معرفی نمایندگان وزارت بهداشت در دادگاه مدیران یک شرکت دارویی مطالب مرتبط معرفی نمایندگان وزارت بهداشت در دادگاه مدیران یک شرکت دارویی مطالب مرتبط معرفی نمایندگان وزارت بهداشت در دادگاه مدیران یک شرکت دارویی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی جدید قوه قضائیه در خصوص آخرین وضعیت پرونده حادثه حرم رضوی گفت: ضارب دو طلبه در حرم رضوی در دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده است، البته این فرد می تواند فرجام خواهی کند که وکیل وی این کار را انجام و پرونده به دیوان عالی ارسال شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی قوه قضائیه گفت: دادگاه انقلاب ضارب طلبه های مشهدی را به اعدام محکوم کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: دادگاه انقلاب ضارب طلبه های مشهدی در حرم رضوی را به اعدام محکوم کرد. وکیل قاتل درخواست تجدید نظر داده و الان پرونده در دیوان عالی در حال رسیدگی است
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
طبق حکم قطعی دادگاه، شعبه 15 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 32 تهران (اقتصادی) مکلف است سریعاً نسبت به اتخاذ تصمیم شایسته قانونی در ارتباط با موضوع اتهامی 3 فرد پیرامون پرداخت تسهیلات 36 میلیون دلاری در بانک پارسیان اقدام کند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۸۳ سایت دیگر  
قوه قضائیه و شعبه سوم دادگاه رسیدگی به جرایم اقتصادی، حکم برائت علی دیواندری مدیرعامل پیشین بانک های ملت و پارسیان و رئیس پژوهشکده پولی و بانکی کشور را صادر کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به اتهامات متهم حادثه حرم مطهر رضوی صبح روز یکشنبه (1 خرداد) در دادگاه انقلاب اسلامی مشهد مقدس برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به اتهامات متهم حادثه حرم مطهررضوی صبح امروز در دادگاه انقلاب اسلامی مشهد مقدس برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دادگاه رسیدگی به اتهامات متهم حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی، روز یکشنبه در دادگاه انقلاب اسلامی مشهد برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۹۵ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به اتهامات متهم حادثه حرم مطهررضوی صبح امروز در دادگاه انقلاب اسلامی مشهد مقدس برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۲    
سخنگوی فراجا گفت: هماهنگی هایی را با دادستانی انجام دادیم؛ به دلیل اینکه موبایل قاپان باعث ایجاد رعب و وحشت در جامعه می شوند، پرونده هایی در صلاحیت دادگاه انقلاب و یا در دادگاه ویژه ای برایشان تشکیل شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بهارستان نشینان در نشست دیروز پارلمان به بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه پرداختند و دادگاه انقلاب و دادسرا ها و سازمان زندان ها را نیز ملزم به رعایت شفافیت کردند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایرنا، نمایندگان با شفاف سازی عملکرد قوه قضاییه شامل دادگستری، دیوان عالی کشور، دادستانی کل، سازمان زندان ها و اقدامات تعلیمی- تربیتی، سازمان بازرسی کل کشور، دیوان عدالت اداری، سازمان قضایی نیروهای مسلح، سازمان ثبت اسناد موافقت کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مصوب کردند عملکرد مراکز قضایی مانند دادگاه انقلاب و دادسرا مگر در مواردی که سری بودن لازم است، مشمول طرح شفافیت شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مصوب کردند که عملکرد مراکز قضایی مانند دادگاه انقلاب و دادسرا مگر در مواردی که سری بودن لازم است مشمول طرح شفافیت شود.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۵:۵۷    
به گزارش خبرنگار جی پلاس ، امام خمینی (س) در بیست و سوم اردیبهشت ماه سال 58 مطابق با شانزدهم جمادی الثانی 1399 در حکمی خطاب به حجت الاسلام و المسلمین مهدی هادوی (دادستان وقت دادگاه های انقلاب اسلامی)، شرایط مجازات اعدام در دادگاه ها را اعلام کردند. متن حکم امام به شرح زیر است: ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۶    
رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین گفت: در حال حاضر تغییری در قیمت نان نداریم و ناوایی ها فعال هستند و صف هایی که جلوی نانوایی ها تشکیل شده به خاطر این است که مردم را هول برداشته و نان زیاد می خرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک:از 2500 بازرسی انجام شده 50 مورد به مراجع قضایی و کمیسیون ماده 11 و دادگاه انقلاب معرفی شدند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۷    
اعدام پدر شیمی نوین با گیوتین 228 سال پیش، برابر 8 می 1794 میلادی، آنتوان لوران لاووازیه، شیمی دان شهیر فرانسوی که از او با عنوان پدر علم شیمی نوین یاد می شود، به حکم دادگاه انقلاب فرانسه در 51 سالگی با گیوتین اعدام شد ...
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
دادگستری خراسان رضوی اعلام کرد کیفرخواست فرد ضارب توسط دادسرای عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی خطاب به دادگاه کیفری یک استان و دادگاه انقلاب اسلامی مشهد صادر شد.