یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۱:۵۹Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افساد فی الارض»

شوشان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان ایذه گفت : براساس کیفرخواست صادره، عباس کورکوری متهم است به محاربه از طریق کشیدن سلاح به قصد جان مردم و ارعاب و افساد فی الارض از طریق ارتکاب جنایت به وسیله تیراندازی با سلاح جنگی، اخلال در نظم عمومی و ایراد خسارت عمده به تمامیت جسمانی منتج به جان باختن 7 نفر از جمله کیان پیرفلک ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما : ببینید | تائید یک حکم اعدام؛ سرکرده گروهک تروریستی حرکة النضال کیست؟ ببینید | تائید یک حکم اعدام؛ سرکرده گروهک تروریستی حرکة النضال کیست؟ حکم اعدام حبیب فرج الله چعب به اتهام افساد فی الارض از طریق تشکیل و اداره و سرکردگی گروه حرکة النضال و طراحی و اجرای عملیات های تروریستی ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حکم اعدام حبیب فرج الله چعب به اتهام افساد فی الارض از طریق تشکیل و اداره و سرکردگی گروه حرکة النضال و طراحی و اجرای عملیات های تروریستی متعدد در استان خوزستان از سوی دیوان عالی کشور تایید و ابرام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۳۹   + ۶۶ سایت دیگر  
تایید حکم اعدام حبیب فرج الله چعب حکم اعدام حبیب فرج الله چعب به اتهام افساد فی الارض از طریق تشکیل و اداره و سرکردگی گروه باغی به نام حرکه النضال و طراحی و اجرای عملیات های تروریستی متعدد در استان خوزستان از سوی دیوان عالی کشور ابرام شد./ میزان کیفرخواست زورگیران خشن تهران صادر شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حکم اعدام حبیب فرج الله چعب به اتهام افساد فی الارض از طریق تشکیل و اداره گروهی به نام حرکه النضال و طراحی و اجرای عملیات های تروریستی متعدد در استان خوزستان، از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
حکم اعدام حبیب فرج الله چعب به اتهام افساد فی الارض از طریق تشکیل و اداره و سرکردگی گروه باغی به نام حرکة النضال و طراحی و اجرای عملیات های تروریستی متعدد از سوی دیوان عالی کشور تایید شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۹   + ۹۱ سایت دیگر  
حکم اعدام حبیب فرج الله چعب به اتهام افساد فی الارض از طریق تشکیل و اداره و سرکردگی گروه باغی به نام حرکة النضال و طراحی و اجرای عملیات های تروریستی متعدد در استان خوزستان از سوی دیوان عالی کشور ابرام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وکیل پایه یک دادگستری گفت: در صورتی که مسمومیت دانش آموزان یک اقدام عمدی و سازمان یافته باشد، قانونگذار آن را از مصادیق افساد فی الارض دانسته و مجازات آن اعدام است.
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۵    
صرفنظر از اینکه مرتکب یا مرتکبان مسمومیت های سریالی در مدارس دخترانه چه اشخاصی و با چه اعتقادی هستند، مجموع اعمال و رفتار ایشان تا اینجای کار حکایت از این دارد که نامبردگان مرتکب جرم افساد فی الارض شده اند که مجازات قانونی آن اعدام است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد خاتمی با اشاره به صحبت های مقام رهبری در ارتباط با لزوم پیگیری موضوع مسمومیت دانش آموزان گفت: کسانی که اینگونه اقدامات را انجام می دهند در حقیقت افساد فی الارض کردند و حکم مفسد فی الارض طبق قانون اعدام است.
سلام نو / خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد خاتمی خطیب نمازجمعه تهران، در واکنش به مسمومیت دانش آموزان گفت: این مسمومیت ها کار دشمنان است و از اجرای آن 3 هدف را دنبال می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۴۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: کسانی که با اقدام جنایتکارانه دست به مسموم سازی دانش آموزان می زنند، چه عامل و چه مسبب باشند مرتکب افساد فی الارض شده اند و حکمشان اعدام است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان عالی ترین مقام قضایی استان با اشاره به مسمومیت دانش آموزان تعدادی از مدارس این استان در هفته جاری گفت: اتهام مباشرین، مشارکت کنندگان و مسببین بدحالی دانش آموزان افساد فی الارض است .
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
عصر ایران نوشت: روز گذشته، مقام معظم رهبری با اشاره به ماجرای مسمومیت دانش آموزان تصریح کردند که با آمران و عاملان این "جنایت" مماشات نخواهد شد و مشمول هیچ گونه عفوی نخواهند بود. رئیس قوه قضائیه نیز در سخنانی به صراحت اقدامات اخیر علیه دانش آموزان را افساد فی الارض دانستند. ...
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: مسمومیت های دانش آموزان یکی از موارد افساد فی الارض است و عاملان آن به اشد مجازات محکوم خواهند شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس قوه قضاییه گفت: اگر عوامل مسمومیت تعدادی از دانش آموزان در مدارس برخی از استان ها شناسایی شوند، اقدام آنها، مصداق مُفسد فی الارض است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در هجدهمین سفر استانی در صدر یک هیأت عالی قضایی به استان اصفهان سفر کرد و در دیدار با اقشار مختلف مردم این استان گفت مسمومیت دانش آموزان در تعدادی از مدارس در برخی نقاط کشور یکی از مصادیق روشن افساد فی الارض است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: مسمومیت دانش آموزان از مصادیق روشن افساد فی الارض است، چنانچه عوامل این اقدام، مشخص ، شناسایی و دستگیر شوند، بدون تردید مفسد فی الارض هستند و دستگاه قضایی به پرونده آنها بصورت خارج از نوبت و ویژه رسیدگی خواهد کرد و عناصری که به نحوی از انحاء اعم از مباشرت ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مسمومیت دانش آموزان در تعدادی از مدارس در برخی نقاط کشور یکی از مصادیق روشن افساد فی الارض است/ باید میان فردی که خطا و اشتباه می کند یا زمین می خورد با فردی که ظالم است و قصد فساد دارد تفکیک قائل شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس دستگاه قضا گفت: مسمومیت های دانش آموزان یکی از موارد افساد فی الارض است و عاملان آن به اشد مجازات محکوم خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با اشاره به موضوع مسمومیت دانش آموزان گفت: واضح است این اقدام یکی از مصادیق روشن افساد فی الارض در قانون است و یقینا قوه قضائیه به صورت ویژه و خارج از وقت در صورت دستگیری به مسأله رسیدگی می کند و عناصر دخیل را به اشد مجازاتی که قانون پیش بینی کرده، خواهد رساند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به باور حاضران در این نشست جرایم مذکور که در پرونده مسمومیت های زنجیره ای اخیر قابل مشاهده است، از سوی دادستان به عنوان مدعی العموم قابل تعقیب خواهد بود و به دلیل گستردگی و وسعت این جرم، اقدام ضابطین و نهاد تعقیب و تحقیق با قید فوریت، ضروری است ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان نوشت: یکی از مواردی که قانون جدید مجازات افساد فی الارض محسوب می شود پخش مواد سمی و میکروبی و خطرناک است و در صورتی که گسترده باشد و امنیت عمومی را مختل کند مجازات سنگین اعدام دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۱    
دادگاه انقلاب تهران جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر را به اتهام افساد فی الارض ازطریق طراحی وهدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
هوشنگ پوربابایی وکیل و حقوقدان درباره مسمومیت سریالی دانش آموزان گفت که این موضوع می تواند مصداق ماده 286 قانون مجازات اسلامی باشد. در این قانون آمده: هرکس به طور گسترده مرتکب جنایت علیه تمامیت جسمانی افراد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دادگاه انقلاب جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر را به اتهام افساد فی الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
روایتی از جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر که به اتهام افساد فی الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم شد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قوه قضائیه روز گذشته سه شنبه، جمشید شارمهد سرکرده گروهک تندر را به اتهام افساد فی الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر به اتهام افساد فی الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم شد.
در تصویر اینفوگرافی زیر به معرفی و بررسی جرایم جمشید شارمهد پرداخته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر به اتهام افساد فی الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر به اتهام افسادفی الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
پس از اتمام رسیدگی به پرونده و انجام تحقیقات، دادگاه انقلاب تهران، جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر را به اتهام افساد فی الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۰:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان امروز به حکم صادره برای سرکرده گروه تندر واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
متهم ردیف اول حادثه تروریستی شاهچراغ گفت: سال 97 توسط دایی ام وکیل احمد عثمانی عضو داعش شدم، دایی قبلاً جزء فرماندهان طالبان بود ولی بعدا عضو داعش شد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر به اتهام افساد فی الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
پس از اتمام رسیدگی به پرونده و انجام تحقیقات، جمشید شارمهد، سرکرده گروه تروریستی تندر، متهم اصلی بمب گذاری هیئت رهپویان وصال شیراز، به اتهام افساد فی الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۷   + ۱۵۸ سایت دیگر  
جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر به اتهام افساد فی الارض از طریق طراحی و هدایت اقدامات تروریستی به اعدام محکوم شد. خبرگزاری میزان_ به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان تهران، پس از اتمام رسیدگی به پرونده و انجام تحقیقات، دادگاه انقلاب تهران ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بیش از چهار ماه از اعمال محدودیت های اینترنتی گذشته است؛ چهار ماه که سرعت اینترنت آب باریکه ای است که رفع تشنگی نمی کند. گروهی از کسب و کارهای خانگی به گل نشسته اند و برخی شرکت های بزرگ و فعال زیان را تجربه می کنند ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۹    
ذخیره ی کالا باید بیش از نیاز فرد باشد. پس انبار کردن باید بیش از مقدار متعارف و عادی باشد. انبار کردن هر کالایی احتکار محسوب نمی شود. انبار کردن مایحتاج مردم و کالاهای مورد نیاز جامعه احتکار محسوب می شود.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۲۴   + ۹۰ سایت دیگر  
محسنی اژه ای تصریح کرد: رویکرد دستگاه قضایی از همان ابتدا، تفکیک قائل شدن میان معترضان و عناصر اصلی اغتشاشات بود؛ بر همین اساس اگرچه افراد فریب خورده اغتشاشات با عنایت مقام معظم رهبری مشمول عفو قرار گرفتند اما عناصر اصلی اغتشاشات که مرتکب جنایت و محاربه و افساد فی الارض شده یا سبب خسارت به اموال ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: نوروزی گفت: بسیار عجیب است این طرح مجازات مرگ را هم پیش بینی کرده ؛ یعنی در این طرح می گوید اگر مطلب مصداق افساد فی الارض باشد گوینده یا نویسنده به مجازات 286 قانون مجازات محکوم می شود. این ها تمام تهدیدهای جدی علیه حق آزادی بیان ملت است. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
در پی درخواست اعاده دادرسی وکیل محمد قبادلو، قرار توقف اجرای حکم اعدام او از سوی دیوانعالی کشور صادر شد. خبرگزاری میزان _ در پی درخواست اعاده دادرسی وکیل محمد قبادلو در پرونده وی با عنوان افساد فی الارض از طریق اقدام گسترده علیه ماموران موتوری نیروی انتظامی با اصابت خودروی سواری پیکان سفید رنگ ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
طرح مجازات و تعزیرات بازدارنده درمورد اظهارنظرهای افراد انتقادات زیادی را در افکارعمومی برانگیخته است.درصورت اجرای این طرح افراد به مجازات های درجه سه شامل 10تا15 سال زندان محکوم خواهند شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد حیدری در یادداشتی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت: در طرحی که اخیرا به مجلس انقلابی ارائه شده آمده: هر شخصی که دارای موقعیت شغلی، اجتماعی، سیاسی، خانوادگی، علمی، فرهنگی و نظامی جامعه است ... مطالبی را خلاف واقع بیان کند که بازخورد گسترده داشته باشد.. ...
برترین ها / دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
طرحی که افراد را به خاطر اظهارنظر، می تواند به مجازات از 10 تا 15 سال محکوم کند به امضای این نمایندگان رسیده: حسینعلی حاجی دلیگانی - حسین جلالی - سید محمود نبویان - فاطمه رحمانی - پروین صالحی مبارکه - محمدرضا احمدی - احمد حسین فلاحی - قاسم ساعدی - حجت الله فیروزی – سیدالبرز حسینی - عبدالکریم جمیری ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۵۶ سایت دیگر  
طرح مجازات مجازات افراد برای اظهار نظر، به هیات رئیسه مجلس رسید. در بخشی از این طرح آمده است: هر شخصی که دارای موقعیت شغلی، اجتماعی، سیاسی، خانوادگی، علمی، فرهنگی و نظامی جامعه است ... مطالبی را خلاف واقع بیان کند که بازخورد گسترده داشته باشد...، اگر از مصادیق افساد فی الارض .. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس پرونده حاضر را مصداق واقعی القاء هیجانات کاذب به مخاطبان خواند و بیان کرد: رسانه های معاند ضمن تبلیغات فراوان بر روی این پرونده، متهمان آن را در خطر اعدام و اتهامات آن ها را محاربه و افساد فی الارض بیان کرده بودند.