چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۱:۱۱Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرورش اندام»

دانا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آیین بدرقه ملی پوشان اعزامی به رقابتهای جهانی اسپانیا و آسیایی لبنان، سه شنبه شب در هتل المپیک تهران برگزار شد.
لنگه نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس هئیت بدنسازی و پرورش اندام گفت: مسابقات تک لیفت قدرتی بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در بندرلنگه برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رییس فدراسیون، سرپرست دبیری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از برنامه ریزی برای برگزاری اولین دوره رقابت های لیگ پرورش اندام در کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، گفت: قصد داریم بعد از پایان مسابقات جهانی و آسیایی، اولین دوره لیگ پرورش اندام را آغاز کنیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بعد از نشست رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با سرپرست کمیته فیتنس، مقرر شد امیر زندی به کار خود در این کمیته ادامه دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان هیات بدنسازی و پرورش اندام استان هرمزگان، برای اولین بار در کشور نسبت به به برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ بانوان در سطح استان اقدام کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری برنا از لرستان؛ اولین دوره مسابقات پاور لیفتینگ بانوان لرستان به مناسبت هفته ی تربیت بدنی و انتخابی تیم استان جهت اعزام به مسابقات کشوری برگزار شد ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه ایرنا، اولین جشنواره آماده شو به مناسبت هفته تربیت بدنی و به همت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در بخش مردان برگزار شد. پیش از این قرار بود که این جشنواره در مجموعه باملند با حضور عموم مردم برگزار شود اما با توجه به تغییر محل برگزاری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ای میان رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و سفیر نروژ در محل آکادمی بین المللی IFBB برگزار شد.
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
افتتاح دو سالن ورزشی خصوصی ساز شهرستان نجف آباد به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد افتتاح و آغاز بهره برداری از دو سالن بدنسازی و پرورش اندام خصوصی ساز شهرستان نجف آباد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام مهاباد گفت: "مژگان جلال شکوهی" بانوی ورزشکار این شهرستان برای قضاوت در رقابت های قهرمانی پاورلفتینگ بانوان کشور دعوت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان هرمزگان از توسعه متوازن رشته بدنسازی و پرورش اندام در استان، همزمان با هفته تربیت بدنی خبر داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
یکی از پژوهشگران الازهر شرکت در مسابقات پرورش اندام را به دلیل نوع پوشش شرکت کنندگان در آن حرام اعلام کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ، فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) در مطلبی که روی سایت خود منتشر کرده با اشاره به فرا رسیدن هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس این فدراسیون نوشت: در سال جاری ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب قهرمان پرورش اندام جهان از رشد بی رویه و بدون ضابطه مصرف داروهای تقلبی در باشگاه های بدنسازی انتقاد کرد و گفت: برخی مربیان با جان ورزشکارانی که می خواهند راه صدساله را یک شبه بروند بازی می کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۴    
حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان در آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش به منظور تقدیر و تکریم از مدیران،موسسین و مربیان باشگاه های ورزشی در باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام شهرستان بیرجند حضور یافت .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۶    
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان بیرجند از برگزاری مسابقات چوب کشی در این شهرستان به مناسبت هفته تربیت بدنی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۰۱    
ایسنا/خوزستان هفت خوزستانی در رقابت های بدنسازی جهانی و آسیایی، تیم ملی را همراهی می کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۸    
رییس کمیته فیزیک فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: در صدد هستیم یک دوره مسابقه جایزه بزرگ فیزیک را به زودی برگزار کنیم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۶    
ورامین(پانا)- رییس کمیته فیتنس کودکان هیات پرورش اندام شهرستان ورامین، ضمن خرسندی از برگزاری باشکوه اولین دوره از این رقابت ها، گفت مسابقات فیتنس کودکان برای اولین بار در شهرستان ورامین با حضور 60 شرکت کننده در 3 رده سنی برگزار شد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
هادی چوپان، نفر سوم مستر المپیا، مهم ترین رقابت پرورش اندام جهان، می گوید مسوولان مملکت با ستون دیوار برای او فرقی ندارند و او تنها برای مردم تلاش می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
دبیر سابق فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: حق هادی چوپان در رقابت های مستر المپیا، کسب مقام نایب قهرمانی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۵    
این روز ها بحث حضور یک فرد 2 تابعیتی در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مطرح است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان سمنان گفت: اولین دوره مسابقات پاورلیفتینگ بانوان این استان به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی تبریزی قهرمان سابق پرورش اندام که خیلی از عناوین خود را در دوران قهرمانی با پرچم قطر به دست آورد که در همان دوره نیز انتقادات فراوانی را نیز در پی داشت، هم اکنون عضو هیات رئیسه فدراسیون بدنسازی است، اما در هیچ کدام از جلسات حضور ندارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - پیشکسوتان رشته پرورش اندام و بدنسازی در جلسه با رییس فدراسیون، پیشنهاد کردند که بعد از پایان هر مسابقه با متخلفان در بخش ورزشکاران، مربیان و داوران برخورد شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان سمنان گفت: سارا شاهسواری با موفقیت در آزمون عملی و تئوری موفق به کسب عنوان نخستین داور رسمی پاورلیفتینگ استان شد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۰    
هادی چوپان ملقب به گرگ ایرانی، در حالی به جمع برترین های پرورش اندام جهان راه یافته است که اکنون 34 سال سن دارد. او که در 32 سالگی و برای نخستین بار به این رقابت ها راه یافته بود، توانست توجه رسانه های ورزشی و طرفداران این رشته ورزشی را به خود جلب کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری رقابتهای انتخابی پاورلیفتینگ استانی برای شرکت در رقابتهای قهرمانی کشور خبر و بیان داشت:یاسوج میزبان رقابت های پاورلیفتینگ قهرمانی بانوان کشور است .
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
چهل وششمین دوره مسابقات معتبر پرورش اندام مستر المپیا به میزبانی شهر فلوریدای آمریکا برگزار شد و هادی چوپان، عنوان سومی این رقابت ها را در میان 16 شرکت کننده به دست آورد. چوپان همچنین بار دیگر عنوان قهرمان مردمی رقابت های مسترالمپیا را از آن خود کرد و کمربند این عنوان را به دست آورد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- هادی چوپان ورزشکار شرکت کننده از استان فارس در رقابت های پرورش اندام 2021مستر المپیا که در آمریکا برگزار شد به مدال برنز دست یافت و افتخاری دیگر برای ایران و استان فارس به ارمغان آورد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۱    
هادی چوپان به مدال برنز مسترالمپیا رسید چهل و ششمین دوره مسابقات معتبر پرورش اندام مستر المپیا به میزبانی فلوریدای آمریکا برگزار شد. به گزارش اول فارس ، هادی چوپان زاده ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۲    
ستاره ایرانی رشته پرورش اندام عنوان سوم رقابت های مستر الیمپیا را به دست آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
هادی چوپان بدنساز استان فارسی در مسابقات قهرمانی پرورش اندام مستر المپیا عنوان سوم را از آن خود کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
هادی چوپان بدنساز مشهور ایرانی ملقب به گرگ ایرانی در مسابقات مستر المپیا سوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
هادی چوپان در مسابقات قهرمانی پرورش اندام مستر المپیا استرالیا عنوان سوم و جایزه مردمی را به خود اختصاص داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۸    
نتایج پایانی سنگین وزن آزاد مستر المپیا 2021 اعلام شد + بیشتر ببینید؛ هادی چوپان در مسابقات پرورش اندام “مستر المپیا” سوم شد نتایج پایانی رقابت های اوپن یا سنگین وزن مستر المپیا 2021 و جوایز نقدی : Big Rany ($400,000) 2nd. Brandon Curry ($150,000) 3rd. Hadi Choopan ($100,,000) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
هادی چوپان عنوان سومی رقابت های پرورش اندام مستر المپیا در سال 2021 را کسب کرد.
برترین ها: هادی چوپان ملقب به گرگ ایرانی که روز گذشته موفق به حضور در فینال برترین های مستر المپیا شده بود در نهایت به مدال برنز رسید. در این دوره بیگ رامی مدال طلای سال گذشته خود را تکرار و براندون کوری به مدال نقره رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۴    
گروه استان ها- رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان گفت: در بخش قهرمانی سال فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم و در مسابقات پرورش اندام 13 قهرمان داشته و 3 جام قهرمانی به دست آوردیم که در تاریخ پرورش اندام کم سابقه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۱    
ملی پوش پرورش اندام خراسان رضوی در رشته فیزیک کلاسیک گفت: تمام تلاشم را خواهم کرد تا از مسابقات آسیایی لبنان دست پر برگردم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با مسئولان سازمان لیگ جهت نهایی کردن برگزاری لیگ پرورش اندام برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از رفع موانع و چالش های پیش روی توسعه ورزش در استان گیلان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: در جلسه کمیته انضباطی به مسائل مربوط به مسابقات انتخابی تیم ملی رسیدگی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر سابق فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در خصوص برخی حواشی در این مجموعه توضیحاتی را بیان کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پنجاه و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی پرورش اندام آسیا به میزبانی شهر بیروت در کشور لبنان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام در نشستی با رئیس فدراسیون ایران اعلام کرد بحث میزبانی ایران از مسابقات قهرمانی جهان 2023 در کنگره قطعی می شود.