شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۹:۱۷Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرورش اندام»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۰    
نائب رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام بانوان خراسان رضوی گفت: بانوان مچ انداز استان با کسب 10 مدال رنگارنگ طلا،نقره و برنز نائب قهرمانی کشور را به خود اختصاص دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
آرزو حسینی در چهارمین دور از مسابقات مچ اندازی بانوان کشور با کسب 2 مدال طلای این دوره از رقابت ها به عضویت تیم ملی بدنسازی و پرورش اندام ایران درآمد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام و مچ اندازی خراسان رضوی گفت: تیم مچ اندازی بانوان این استان در نخستین حضور خود در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، موفق به کسب 2 عنوان تیمی شدند.
یاریزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مسابقات مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور در رده های سنی جوانان، امید و بزرگسالان با شناخت نفرات برتر، به کار خود خاتمه داد. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران، چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان کشور که در شهرستان سرعین استان اردبیل برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۴    
علی نیک رزم بهمراه رئیس هیات شهرستان، از سالن های بدنسازی مراغه بازدید و مشکلات این اماکن را بررسی نمود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۸    
رئیس کمیته قوی ترین مردان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: توجه فدراسیون به ورزش های قدرتی و قویترین مردان قابل تقدیر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی از کسب 12 مدال رنگین توسط نمایندگان مچ انداز استان در مسابقات کشوری خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان در رقابت های مچ اندازی کشور به 22 مدال رنگارنگ دست پیدا کرد. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،اردوان قاسمی رئیس هیات پرورش اندام و بدنسازی خوزستان اظهار کرد: این رقابت ها روز گذشته (25 تیر) در دو کلاس راست دست و چپ دست در سنندج به پایان رسید که خوزستان به 9 مدال طلا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام مهاباد گفت: 2 مچ انداز این شهرستان ضمن کسب عنوان قهرمانی کشور برای حضور در مسابقات جهانی این رشته در گرجستان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
قرنی مصطفی پور رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد در گفت و گو با خبرنگار هه وال موکریان ، اظهار داشت: حسین رحیمی ورزشکار پرورش اندام مهاباد در بیست و سومین مسابقات مچ اندازی قهرمانی کشور در رده سنی پیشکسوتان صاحب مدال طلا شد و جواز حضور در مسابقات جهانی گرجستان را کسب کرد. مچ اندازی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی از استاندار خوزستان درخواست کرده است که از تیم ملی حفاری برای حضور در رقابت های پاورلیفتینگ باشگاه های جهان حمایت کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا سپهری نیا روز جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این رقابت ها بیش از 40 ورزشکار از باشگاه های مختلف ملایر در رده های سنی مختلف رقابت کردند. وی افزود: این مسابقات با همکاری هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان ملایر و در راستای توسعه و جذب جوانان به ورزش و قهرمان پروری و [...]
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۹    
مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: تاکنون میزبانی نجف آباد از رقابت های قهرمانی والیبال دختران و بدنسازی و پرورش اندام کشور در مرداد ماه سال جاری قطعی شده و در آینده نیز با همکاری دستگاه های مختلف، میزبانی های بیشتری را بر عهده خواهیم گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دبیر هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: مچ اندازان این استان در بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی پنج مقام تیمی به دست آوردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روزهای خوبی را در آینده خواهد دید و در مسیر پیشرفت قرار می گیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با حضور معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و به صورت وبینار برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی از نخستین حضور تیمی بانوان مچ انداز این استان در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی اردبیل خبر داد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۲    
مرد ساعی و خستگی ناپذیر بدنسازی و پرورش اندام مازندران هر مسئولیتی را بپذیرد با تلاش زیاد آن را به سرانجام می رساند. از سوی هیات کارگری استان انجمن بدنسازی و پرورش اندام تابعه این هیات که مسئولیت آن با علی داداشلو هست به عنوان بهترین انجمن در سال 1399 برگزیده شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۶    
اسامی تیم مچ اندازی هیأت بدنسازی و پرورش اندام خوزستان برای اعزام به مسابقات قهرمانی بانوان کشور اعلام شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اسدالله عزیزیان گفت: مجوز برگزاری مسابقات پرورش اندام قهرمانی استان در تاریخ 25 تیرماه در مرکز استان اخذ شده اما برگزاری این مسابقات منوط به وضعیت کرونا در استان است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۸    
پیام حسن نژاد قهرمان استان بوشهر در مسابقات جهانی فیتنس اسپرت اسپانیا با استقبال مدیر کل ورزش و جوانان استان ، معاون امور ورزش اداره کل و دبیر و اعضای هیات بدنسازی و پرورش اندام وارد فرودگاه بین المللی شهدای بوشهر شد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۶    
کرباسی گفت: مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز سه شنبه از ساعت 13 آغاز خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۷:۳۳    
سخنگوی کمیته فنی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: بعد از استعلام از فدراسیون پزشکی ورزشی، مسابقات انتخابی تیم ملی در رشته های پرورش اندام و فیزیک به شهریورماه موکول شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: رقابت های پرس سینه قهرمانی باشگاه های استان با درخشش شهرستان ها و کسب عناوین برتر به پایان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۷:۲۵    
غول 212 پوندی پرورش اندام اعلام کرد قصد شرکت در مسابقات المپیا 2021 را ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۱:۰۱    
در رقابت های جهانی پرورش اندام و بدنسازی به میزبانی کشور اسپانیا، سهم استان اصفهان یک ورزشکار در تیم ملی و یک نشان برنز بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی روز پنجشنبه در حاشیه این رقابت ها در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: این مسابقات به مدت 2 روز برگزار می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۱:۲۰    
فیل هیث، دارنده 7 عنوان قهرمانی مستر المپیا خبر داد که قصد دوری از مسابقات را دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست، مربی و تیم پاورلیفتینگ هیئت کرمانشاه با محرومیت و جریمه نقدی از سوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مواجه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: مسابقات کشوری کاپ آزاد بدن سازی و پرورش اندام از فردا به مدت 2 روز در رشته های ددلیفت و پرس سینه به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.
یاریزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۷:۲۹    
تیم مچ اندازی بانوان هیات بدنسازی و پرورش اندام کردستان با ارسال نامه ای به فدراسیون، آمادگی خود را برای حضور در مسابقات مچ اندازی قهرمانی کشور اعلام کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۷:۲۰    
ملی پوش بادی کلاسیک ایران در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی پرورش اندام ایران توضیحاتی را بیان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۵۳    
ایسنا/خراسان رضوی رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی با بیان اینکه با توجه به کسب نخستین مدال طلای جهانی فیتنس ایران توسط غلامزادگان، وی می تواند آینده فیتنس خراسان رضوی را متحول کند، گفت: با توجه به درخشش علی غلامزادگان در مسابقات جهانی فیتنس و کسب مدال طلا توسط او ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان خوی گفت: مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی اذربایجان غربی جهت انتخاب برای مسابقات کشوری در شهرستان خوی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تیم ملی پرورش اندام ایران با کسب 10 طلا، 10 نقره و 5 برنز به کار خود در بازی های جهانی اسپانیا پایان داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بازی های جهانی اسپانیا با کسب 10 مدال طلا، 10 مدال نقره و 5 مدال برنز برای ورزشکاران ایران به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۰    
قزوین – ایرنا – رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین گفت: با توجه به رغبت جوانان و نوجوانان به رشته بدنسازی، فعالیت آن به محض سفید شدن وضعیت کرونایی استان توسعه می یابد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۳:۳۶    
رکنافیت: بدنسازان کشورمان در مسابقات جهانی فیتنس اسپانیا روز عجیبی را پشت سر گذاشتند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنافیت: ملی پوشان ایران در رشته های فیتنس، ماسکولار و پرورش اندام در روز اول بازی های جهانی اسپانیا به مدال های رنگارنگ دست یافتند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۳:۲۱    
رکنافیت: در رقابتهای پرورش اندام بازیهای جهانی اسپانیا، مدالهای طلا و نقره بخش قهرمان قهرمانان به نمایندگان ایران رسید.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۱:۲۹    
فکرشهر: پیام حسن نژاد ورزشکار بوشهری در مسابقات جهانی پرورش اندام در رشته فیتنس موفق شد دو نشان طلا و برنز به دست آورد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما ...
هاژه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مهاباد قهرمان مسابقات پرس سینه بزرگسالان ک و ردستان شد. چیا حسن زاده رییس هیات پرورش اندام و بدنسازی شهرستان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: مسابقات پرس سینه قهرمانی استان کردستان و چند جانبه با حضور 131 ورزشکار از استان های کوردستان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۰۶    
زنجان - ایرنا - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان، استعفای خود را به این اداره کل، تسلیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۵:۴۵    
سرپرست کمیته فیتنس بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: امیر غلامزادگان فیتنس کار مشهدی در مسابقات جهانی و به میزبانی اسپانیا طلا گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت بدن سازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: مسابقات انتخابی تیم مچ اندازی خراسان رضوی جهت حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری رقابتهای مچ اندازی بانوان استان جهت اعزام به رقابت های قهرمانی کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی آقای امیر غلامزادگان، ورزشکار اهل خراسان رضوی اعزامی به مسابقات جهانی پرورش اندام موفق به کسب نشان طلای فیتنس اسپرت این رقابت های بین المللی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس هیات بدن سازی و پرورش اندام استان بوشهر گفت: "پیام حسن نژاد" ورزشکار بوشهری در مسابقات جهانی اسپانیا در رشته فیتنس موفق به کسب مدال خوش رنگ طلا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ورزشکاران آذربایجان شرقی در مسابقات جهانی پرورش اندام و فیتنس اسپانیا خوش درخشیدند.