چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۲۱Oct 2020 28

کرمان نو (kermaneno.ir)

  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد کرمان گفت: 6 هزار و 500 کودک یتیم در استان بدون حامی هستند همچنین 6 هزار و 300 یتیم در استان حضور دارند که درآمد ماهیانه آنان زیر 100 هزار تومان است.
  ۶ ساعت پیش    
اگر امروز هم فرصت مرور اخبار را نداشتید بسته خبری 2020 برای شماست. در اینجا از رکورد فوتی های ناشی از کرونا در استان تا اجرای محدودیت های جدید کرونایی برای شما خبر داریم. ...
  ۹ ساعت پیش    
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۰    
در حالی که 13 سال از آغاز پروژه مسکن مهر پارسا گستر کرمان می گذرد این پروژه بلاتکلیف رها شده و صاحبان این خانه ها در شرایط تورم کنونی مستاجر هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان اعلام کرد: باغ شاهزاده ماهان از امروز ششم مهرماه به مدت دو هفته تعطیل است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز جوی نسبتا آرام و از روز چهارشنبه وزش باد نسبتا شدید به همراه گردو خاک در جنوب شرق استان کرمان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۵    
سرخط مهم ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار کرمان، محدودیت های کرونایی در استان کرمان را تشریح کرد و از غیرحضوری شدن تمام مراکز آموزشی و الزام مدیران به اجرای 50 درصد دورکاری کارمندان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اگر امروز هم فرصت مرور اخبار را نداشتید بسته خبری 2020 برای شماست. در اینجا از انتقاد استاندار از دخالت برخی نمایندگان در انتصاب ها تا تعطیلی تالارها ی شهر کرمان برای شما خبر داریم. ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
نخبگان و فعالان فناور می توانند خدمت سربازی خود را به جای پادگان در یک شرکت دانش بنیان به عنوان کارمندان کلیدی سپری کنند، متقاضیان تا 15 آبان ماه 99 فرصت دارند تا رزومه ارسال کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان بیان کرد: استان کرمان وارد پیک شدید و جدیدی از بیماری شده است و در حال حاضر حدود هزار نفر بیمار قطعی و یا مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۵    
آخرین آمار مبتلایان کرونا در استان کرمان منتشر شد. طبق گزارش دانشگاه علوم پزشکی کرمان در 24 ساعت گذشته 101 بیمار جدید کرونایی در بیمارستان های استان بستری شدند. ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از تعطیلی تالارهای شهرستان کرمان از جمعه به مدت 2 هفته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند با مثبت شدن تست کرونا 34 نفر دیگر در این شهرستان تعداد کل مبتلایان به این بیماری به عدد 1079 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به این که امروز از شدت وزش باد در کرمان کاسته خواهد شد،گفت: جوی آرام در سراسر استان حاکم می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۵    
سرخط مهم ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
طبق مصوبه ستاد مدیریت کرونا استان سالن های مطالعه، مهدهای کودک، آموزشگاه های زبان و مراکز خصوصی آموزشی در استان کرمان به مدت 2 هفته تعطیل می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت بر راه اندازی قرارگاه رصد بیماری کرونا و افزایش دو تا سه برابری نمونه گیری تست کرونا در استان کرمان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار کرمان گفت: فعالیت کافی شاپ ها، رستوران ها و مراکز مشابه به مدت دو هفته در استان کرمان تا ساعت 16 است و ارائه کلیه خدمات بعد از این ساعت به صورت بیرون بر انجام ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۴۴    
اگر امروز هم فرصت مرور اخبار را نداشتید بسته خبری 2020 برای شماست. در اینجا از اوج گیری کرونا در کرمان تا قطعی شدن برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمان برای شما خبر داریم. ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۴    
آخرین آمار مبتلایان کرونا در استان کرمان منتشر شد. طبق گزارش دانشگاه علوم پزشکی کرمان در 24 ساعت گذشته 82 بیمار جدید کرونایی در بیمارستان های استان بستری شدند. ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار کرمان از اعمال محدودیت های جدید کرونایی در استان کرمان خبر داد و گفت: تعطیلی مدارس استان کرمان تا 9 آبان ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۹    
فرمانده سپاه ثارالله کرمان از برگزاری قطعی نخستین سالگرد سردار شهید سلیمانی در کرمان خبر داد و افزود: پروتکل های بهداشتی به صورت سخت گیرانه در این زمینه رعایت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید افزایش داشت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم 14 میلیون و 700 هزار تومان قیمت خورد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از اجرای پروژه موزه سبز در راستای ارزیابی شرایط محیطی موزه های سطح این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹    
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز، وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و وقوع طوفان شن در مناطق شرقی استان کرمان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۹    
سرخط مهم ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۵۹    
#نوببانیوز هر جمعه ساعت 19
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حمید بهرامی احمدی اولین استاندار کرمان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بود که امروز در رفسنجان به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مساله کمبود انسولین برای بیماران دیابتی، ماجرای کهنه ای است که هرازچندگاهی به گوش می رسد. وزیر بهداشت گفته به اندازه ی کافی، انسولین وارد کشور شده است و در روزهای آینده ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۲۹    
راهکار هایی برای والدین در خصوص مقابله با چالش مومو
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۹    
مهندس پروژه اردیبهشت عولادجان گفت: به شواهدی دست یافتیم که نشان می دهد خانه متعلق به دوران زندیه است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۹    
یادداشتی از محمد امین عالی پور احمدی فعال اقتصادی بندرعباس
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمان با بیان اینکه نماز جمعه 2 آبان در 14 نقطه از کرمان اقامه نمی شود از برگزاری این فریضه الهی در 42 پایگاه نماز جمعه کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد به طور لحظه ای در شرق استان کرمان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک کشاورزی با هدف حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی برای فعالیت های صادراتی محصولات کشاورزی، تسهیلات ویژه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۴    
سرخط مهم ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان که در فصل تنظیم بودجه پروژه های عمرانی سال آینده برای پیگیری و تخصیص بودجه 1400 پروژه های استان به تهران سفر کرده بود با دست پر و خبرهای خوب به استان بازگشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۴    
گویا وضعیت نابه سامان بازار دغدغه بسیاری از مدیران استانی نیست چرا که جلسه تنظیم بازار امروز استان بازهم بدون حضور اکثریت اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
هشتگ انسولین نیست ؛ واکنشی که روزهای گذشته در شبکه های اجتماعی شکل گرفته و روایت نایاب بودن انسولین در داروخانه هاست
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۹    
طرح تقسیم استان کرمان و ایجاد استان کرمان جنوبی از سوی دکتر اعظمی نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد به زودی در مجلس شورای اسلامی عنوان می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۴    
یادداشتی از یوسف رشیدی
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۹    
اردکانیان وزیر نیرو اعلام کرد: 61 آب شیرین کن در حال بهره برداری و 24 آب شیرین کن درحال ساخت داریم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اعلام کرد که شاخص های عدالت جنسیتی تا آذر ماه معرفی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اهالی روستای بَنان زرند نسبت به خشک شدن قنات های این روستا به دلیل فعالیت معدن زغال سنگ خمرود اعتراض دارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اعلام کرد: امتحانات دانش آموزان در سال تحصیلی جاری تحت هر شرایطی حضوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با پایان تحریم تسلیحاتی ایران گمانه زنی هایی درباره رفتار توسط ایران در منطقه می شد. صحبت هایی که مفهموم خرید و فروش اسلحه بعد از پایان تحریم تسلیحاتی از آن استخراج می شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: شهربابک، طی 24 ساعت گذشته با 3 درجه سانتیگراد زیر صفر، سردترین نقطه استان کرمان بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۴    
سرخط مهم ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اگر امروز هم فرصت مرور اخبار را نداشتید بسته خبری 2020 برای شماست. در اینجا از افزایش حقوق کادر درمان بخش کرونا تا پیگرد قضایی مدیرانی که از تولید حمایت نکنند برای شما خبر داریم. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۴    
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 129 قطعه شی عتیقه از حفاران و قاچاقچیان عتیقه کشف شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید افزایش داشت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم 14 میلیون و 300 هزار تومان قیمت خورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۹    
به گفته مدیر کل سازمان انتقال خون استان کرمان فعالیت 24 ساعته مراکز انتقال خون به دلیل تجهیزات وارداتی و هزینه بالا امکان پذیر نیست و همشهریان در ساعت های اعلام شده به مراکز مراجعه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد و گردوخاک طی برخی ساعات در پاره ای از مناطق استان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۴    
استفاده از مجری ذیصلاح پس از کش و قوس های فراوان بالاخره در شورای شهر کرمان مورد بررسی قرار گرفت. بعد از بررسی و تعیین تکلیف اما موج انتقادات و ایرادات بر علیه آن گسیل شد تا جایی به گفته برخی این طرح ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
لیست داروخانه های منتخب برای ارائه داروهای بیماران خاص، انسولین، پیوند، تالاسمی و ... منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دکترای تخصصی روانشناسی و محقق در زمینه کودک و نوجوان، به پیامدهای استفاده از فضای مجازی در میان کودکان اشاره و راهکارهایی برای ایمن نگه داشتن کودکان توصیه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۴    
صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان با اشاره به اینکه نابینایان به دلیل محدودیت هایی که دارند مشکلات ویژه ای در بحث اشتغال دارند، گفت: در صورت بکارگیری معلولان در واحدهای مختلف ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۹    
بخشدار زرند یکی از دلایل نبود گاز در روستا ده زوئیه زرند را عدم قرارگیری این روستا در مسیر شبکه گازرسانی عنوان کرد و گفت: در حال پیگیری برای رفع مشکل گاز این روستا هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۹    
به گفته مدیرعامل گروه صنعتی بارز در حال حاضر مواد اولیه لاستیک حدود 35 تا 40 درصد بسته به سایز و نوع لاستیک از خارج تامین می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ستاد کرونای شهرستان رفسنجان طبق اطلاعیه ای محدودیت های جدیدی را از تاریخ 29 مهرماه لغایت 8 آبان ماه در سطح این شهرستان اعمال نموده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دو نامه جداگانه مراتب ثبت ملی 11 اثر میراث فرهنگی ناملموس را به استاندار کرمان ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش کرمان از ثبت نام مجازی و رایگان نوآموزان پیش دبستانی خبر داد و گفت: این ابلاغ شامل افرادی که در مدارس غیردولتی و کلاس های ضمیمه دولتی ثبت نام شده اند، نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: طی شبانه روز گذشته، کهنوج و منوجان با 33 درجه سانتیگراد، گرم ترین مناطق استان کرمان بوده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۴    
سرخط مهم ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۴    
از ساخت سازه های غیرمجاز به عنوان پارکینگ در حریم خیابان تا نداشتن حصار و مشکلات سگ های بلاصاحب را در این ویدیو ببینید ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اگر امروز هم فرصت مرور اخبار را نداشتید بسته خبری 2020 برای شماست. در اینجا از تعطیلی آموزش حضوری در مدارس استان تا دستگیری سارقین تابلوهای راهنمایی و رانندگی در بافت برای شما خبر داریم. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گفته معاون فناوری پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری بر اساس مطالعات انجام شده در ایران حدود 23 جهش ژنوم کرونا ویروس مشاهده و گزارش شده، ضمن آنکه 4 نوع از جهش های مشاهده شده خاص ایران است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۴    
قیمت مرغ در استان در کمتر از یک ماه 12.6 درصد افزایش داشت. تاثیرات این موضوع را از زبان مردم بشنوید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان از تصویب بیش از 5 میلیارد تسهیلات برای چهار طرح صنایع دستی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان استان کرمان از فردا 28 مهرماه تا پایان هفته به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت غیرحضوری آموزش می بینند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: امروز لاله زار با دمای 4 درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه استان کرمان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۴    
فرمانده انتظامی شهرستان بم گفت: پلیس به عنوان اصلی ترین نهاد حفظ و امنیت در جامعه است و بیشترین سطح ارتباطات و تعامل را با عناصر، گروه ها و اقشار مختلف جامعه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۴    
سرخط مهم ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
هر چند حال و روز زمین و زمان بد است یک تکه از بهشت در آغوش مشهد است حتی اگر به آخر خط هم رسیده ای آنجا برای عشق شروعی مجدد است
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدافع شهر خودرو و مهاجم استقلال خوزستان به تیم مس رفسنجان پیوستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۱۱۳ سایت دیگر  
روند پرداخت سود سهام عدالت به مشمولان این سهام بعد از آزادسازی آن تغییر کرده و افرادی که روش مستقیم و غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، به دو طریق مختلف سود را دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۴    
مدیر امور آزمایشگاه های دانشگاه علوم پزشکی کرمان از افزایش آزمایشگاه های غیردولتی مجاز تشخیص کرونا در استان کرمان طی چند روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۴    
روایت شکارچیانی که دوستدار حیات وحش شدند و از منطقه کوهستانی کلمرز حفاظت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۴    
مدیرکل انتقال خون استان کرمان از بحران کمبود خون در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
نمازجمعه این هفته پنجم مهرماه در تمامی مناطق استان به جز شهرهای کرمان، زرند، سیرجان، بافت، بردسیر، رفسنجان و کوهبنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
پیکر مطهر 2 شهید دوران دفاع مقدس امروز (پنجشنبه) در آستانه فرا رسیدن سالروز رحلت نبی مکرم اسلام و امام حسن مجتبی (ع) وارد کرمان شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: بر اساس گزارش میراث فرهنگی استان کرمان رمپ ایجاد شده در کنار سردر تاریخی دانشکده فنی کرمان مشکل قانونی ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۴    
به گفته رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از هفته آینده در سطح استان کرمان، روند افزایش دما را شاهد خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۹    
سرخط مهم ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۴    
موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان اولین رویداد هنرهای سنتی کرمان را در آذرماه 1399 به مدت یک ماه برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۴    
مداح رئیس کانون کارآفرینان استان کرمان با بیان اینکه مهم ترین وظیفه ما آموزش و تربیت کارآفرینان است گفت: نیروی جوان دانشگاه باید مسیر شغلی خود را از زمان تحصیل بداند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۴    
در روزهای اخیر شاهد مطرح شدن چالش مومو در سطح برخی استانهای کشور بودیم آنطور که رئیس مرکز پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا گفته هدف از این پیامها آزار و اذیت دانش آموزان بوده و این موضوع به صورت ویژه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۹    
مدیر کل بهزیستی استان کرمان در حالی از آمار 4 هزار نفری کودکان تحت پوشش بهزیستی خبر می دهد که تعداد کل آمار کودکان بدسرپرست و بی سرپرست تحت پوشش بهزیستی در سال گذشته 26 هزار نفر بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون دانشگاه پیام نور استان کرمان از فراهم شدن امکان استفاده دانشجویان از فایل ضبط شده کلاس های الکترونیکی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: لاله زار صبح امروز با 6 درجه ی سانتیگراد زیر صفر، سردترین نقطه استان کرمان به ثبت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس اورژانس کرمان از کشته و زخمی شدن 4 نفر در حادثه تصادف سرویس ایاب و ذهاب مهمانداران هواپیمایی ماهان در کرمان خبر داد و بیان کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۴    
سرخط مهم ترین خبرهای استان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح پیش دبستانی مجازی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۱۳    
طرح کوچ در کرمان اجرا می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...