پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۴:۲۰Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

کرمان نو (kermaneno.ir)

  ۱۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به کسب رتبه برتر این مجموعه در ارزیابی های حوزه اشراف فرماندهی کل قوا گفت: کسب این رتبه توسط مجموعه انتظامی استان به نوبه خود، سرمایه اجتماعی ناجا را ارتقا داد.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت:معدن سیلیس و آهک کرمان به دلیل رعایت نکردن ملاحظات زیست محیطی تعطیل شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان با اشاره به اینکه گردش مالی هنر پته دوزی کرمان سالانه بالغ بر 100 میلیارد تومان است گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمان نو- سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بم از کشف دو سر حیوان وحشی کل و بز در حاشیه منطقه حفاظت شده کوه شیر خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: جمهوری اسلامی بیشترین هزینه مادی و معنوی را بین امت ها و سرزمین هایی داده است که بیشترین ساکنان آنها با افتخار، برادران و خواهران اهل سنت ما هستند.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تحولات بزرگی در حوزه اشتغال راور با افتتاح طرح های صنعتی در حال شکل گیری است گفت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر دادگستری، معاون اجتماعی دادگستری استان، رییس و اعضای هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری و جمعی از مسئولان، کلینیک حقوق شهروندی در کرمان افتتاح شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز و فردا افزایش ابر و بارش باران در جنوب استان کرمان پیش بینی می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مجتمع رفاهی، خدماتی و آموزشی فرهنگیان شهرستان قلعه گنج در جنوب استان کرمان به سبک هتل کپری و با 20 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بم با اشاره به اینکه 14 جایگاه سوخت از 20 جایگاه شهرستان تا شامگاه چهارشنبه فعال شده و روند سوخت گیری نیز به حالت عادی برگشته از شهروندان منطقه خواست که از هجوم بردن به جایگاه های سوخت جاده ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بم اظهارداشت: از 20 جایگاه سوخت در سطح شهرستان بم 14 جایگاه فعال بوده و روند سوخت گیری به حالت عادی برگشت و بدون مشکل در حال انجام است
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی از پیگیری احداث ورزشگاه 30 هزار نفری در ورودی شهر جیرفت خبر داد و گفت که این پروژه احداث خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کرمان گفت: آیین نماز جمعه فردا در همه پایگاه های استان کرمان اقامه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۰۴    
غفاری مدیر کار شهرستان راور در پی اعتصاب کارگران معدن سرب و روی گوجهر با بیان این که افزایش 30 درصدی حقوق برای همه معادن نیست، وعده داد طرح طبقه بندی مشاغل این معدن به زودی اجرا شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۹    
شهباز حسن پور، نماینده بردسیر و سیرجان: فرهنگ سرمایه گذاری در بخش مسکن به مردم آموزش داده شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آنتولوژی شعر آزاد استان کرمان با عنوان از دریاهای دور به کوشش شهرام پارسا مطلق در 616 صفحه و شمارگان 1000 جلد، امسال در انتشارات متن برتر چاپ و منتشر شده است. ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمان نو-نماینده مردم شهرستان های بم،نرماشیر،فهرج و ریگان گفت:چون مجوز کارخانه شمش و روی دارزین قانونی بوده و مشکل قانونی ندارد لذا کار خود را که یک دانش بسیار مهم است در منطقه ما شکل خواهد داد و ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی و کابردی گفت: شرایط مطلوبی در کشور برای واکسیناسیون وجود دارد و با این شرایط از 15 آبان ماه جاری کلاس های ما به صورت حضوری برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: در استان کرمان امروز بیش از 50 درصد از جایگاه های سوخت فعال است و هیچ مشکل سوخت رسانی در استان نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان کرمان اعلام کرد: طی هفت ماه سال جاری بیش از سه هزار میلیارد و 447 میلیون ریال درآمد توسط گمرکات استان کسب و به خزانه واریز شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 41،44 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 3.5 ریشتر فاریاب در جنوب استان کرمان را تکان داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی بم از خدمت رسانی اورژانس پیش بیمارستانی به مصدومین ناشی از 540 سوانح ترافیکی در شرق استان کرمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان با تشریح اقدامات این نهاد برای بازگشت جایگاه های سوخت استان به شرایط عادی گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه گفت:سهامداران حقیقی شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه بازنشستگان و شاغلان مجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از ساماندهی ترددها در منطقه ثبت جهانی بیابان لوت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
یازدهمین همایش گفتمان آیین برادری با حضور علمای اهل سنت و تشیع و سران طوایف استان کرمان صبح روز چهارشنبه در شهرستان قلعه گنج واقع در جنوبی ترین نقطه این استان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از ساماندهی و برنامه راه اندازی پنج مدرسه وابسته در زندان های شهرستان های کرمان، سیرجان، رفسنجان، بم و جیرفت خبر داد و گفت که این مدارس در آینده نزدیک دایر خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از کاهش 26درصدی حوادث آتش سوزی در مهرماه امسال نسبت به ماه قبل خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کرمان گفت: کارشناسان ما اولین جایگاه سوخت کرمان را ساعت 3 بامداد امروز هوشمند سازی و راه اندازی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سومین رویداد تخصصی تولیدمحتوای دیجیتال بسیج در استان کرمان و نیز رزمایش مربوط به آن که طی 48 ساعت رقابت بین شرکت کنندگان برگزار خواهد شد به میزبانی دانشگاه رفسنجان برنامه ریزی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از اهدای 14 قلم شی تاریخی به یگان حفاظت این اداره کل در شهرستان جیرفت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
کرمان نو- مدیر پایگاه جهانی بیابان لوت کشور افزود: ایجاد یک پایگاه جهانی لوت در شهرستان بم با در اختیار قرار دادن زمین برای این پایگاه و همچنین تخصیص بودجه لازم توسط دستگاه ها متولی به طور حتم در ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: روند گازرسانی به روستاها در استان کرمان از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار است و تاکنون 1433 روستا(معادل 40 درصد روستاهای واجد شرایط) در این استان گازدار شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت استان کرمان در اطلاعیه ای اعلام کرد: پیش ثبت نام زائران عتبات عالیات از ساعت 14 امروز آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
با دعوت استاندار کرمان مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری برای ارزیابی تقسیمات کشوری در استان و شهرستان های پیشنهادی به استان کرمان سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۴    
کرمان نو- سرپرست اداره حفاظت محیط زیست بم از دستگیری 2 شکارچی حیوانات وحشی در این شهرستان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: سالانه بیش از چهار و نیم میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در جنوب کرمان تولید می شود لذا به صورت ویژه از طرح های صنایع فرآوری حمایت می کنیم تا شاهد رونق ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۹    
رییس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زرند گفت: جشنواره انار به مدت 2 روز در شهر خانوک برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم استقبال از تیم مس سرچشمه که عنوان قهرمانی جام شرکت های جهان را کسب کرده بود، صبح امروز با حضور مسئولان استان در فرودگاه کرمان انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق شمال استان هیچ یک از شکایات مردمی را بی پاسخ نگذاشته و در اسرع وقت شکایات را بررسی می کند و پاسخ می دهد به طوری که در 6 ماهه اول سال جاری این شرکت پاسخگوی 77شکایت بوده است که 36 مورد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بازوی حمایتی سرمایه گذاری مس سرچشمه “سرچشمه”، با شرکت آتیه اندیشان مس تکمیل شد
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: همه مدیران باید از تهدیدات امروز شناخت کامل داشته و دستگاه های استان کرمان در موضوع پدافند غیرعامل ارزیابی می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سلاجقه گفت: برای امروز افزایش ابر و احتمال بارش های رگباری در جنوب استان کرمان پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سازمان حفاظت محیط زیست استان کرمان، طی 2 عملیات 3 متخلف شکار را در استان کرمان دستگیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
امیرحسام محبی کشتی گیر سیرجانی توانست در مسابقات پهلوانی کشور در تهران به نشان نقره دست یابد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش رفسنجان گفت: 45 مدرسه این شهرستان در روستاها و حاشیه شهر فاقد سرویس بهداشتی استاندارد هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۴    
در بسته خبری امشب از واکنش جمعیت توسعه و آزادی به تغییر نام فرودگاه کرمان تا حضور جلیلی در جلسه ستاد اقتصادی دولت می شنوید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بم از الحاق انتزاعی که در سطح شهرستان بم اتفاق افتاده خبر داد و گفت:روستای دارستان و بخش عمده ای از کویر که ریگ های یلان در آن واقع شده به شهرستان بم الحاق شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان با اشاره به سرانه نامتوازن ورزشی در کرمان گفت: امکانات باید با تبعیض مثبت به سمت مناطق محروم استان سوق داده شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان بر لزوم استفاده از جاذبه گردشگری غارهای کرمان برای جذب سرمایه گذار تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
دادستان زرند گفت: دو نفر در رابطه با نزاع عصر روز یکشنبه زرند بازداشت شده اند و ضارب پس از شلیک گلوله در صحنه تصادف فوت شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
کرمان نو- نماینده مردم شهرستان های بم،نرماشیر،فهرج و ریگان در مجلس شورای اسلامی گفت :برخی از قسمت های طرح تسهیل مجوز کسب و کار که تصویب شده را قبول ندارم اما منتظر نظر شورای نگهبان هستیم همچنین بخش ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: در سال 98 حدود 45 هزار میلیارد ریال از منابع مالی شرکت های بزرگ به بانک های استان منتقل شده که اکنون طبق اعلام شورای بانک های استان به 160 هزار میلیارد ریال رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان کرمان از آمادگی برای پیشگیری از احتمال شیوع این بیماری در استان خبر داد و گفت: با شروع فصل سرما، احتمال شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
پور ابراهیمی از برگزاری نشستی برای بررسی مشکلات ناشی از پیمان سپاری ارزی و تامین منابع مالی صادرکنندگان و تولید کنندگان کرمانی خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مهندس میلاد شمس، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه، به بیان گزارشی در خصوص عملکرد شش ماهه دوره مالی منتهی به 31 شهریور 1400 هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه و افزایش سرمایه این شرکت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه همه مدارس روستایی و عشایری و کلاس های مهارتی فنی و حرفه ای از سوم مهرماه به صورت حضوری آموزش خود را آغاز کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال پنج نفره مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای نخستین بار قهرمان مسابقات جام شرکت های جهان (fifco) شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تردد های زیاد بین استانی وضعیت شهرستان شهربابک را قرمز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نظارت بر امور حیات وحش کرمان گفت: کرمان به مأمن گونه های در معرض خطر انقراض تبدیل شده و این بار میزبان پرنده خروس کولی دشتی گونه به شدت در معرض خطر انقراض شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست جیرفت گفت: فردی که اقدام به شکار قوچ وحشی و تهیه کله پاچه از آن کرده بود برای هر راس شکار 250 میلیون ریال جریمه شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان گفت: امکان ثبت سفارش تک جلدی کتب درسی برای دانش آموزان و معلم ها از امروز، سوم آبان ماه فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده دولت در استان معتقد است که معادن کرمان را به گروگان گرفته اند. این اظهار نظر زینی وند دو روز قبل در جلسه شورای گفت وگو دولت و بخش خصوصی با موضوع اصلی بهره وری و انرژی مطرح شد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۴۹    
مدیر عامل شرکت زغال سنگ کرمان در واکنش به اخبار منتشره شده در خصوص اختلاس در این شرکت با تکذیب صدور حکم جلب خود گفت: نه خودم و نه شرکت هیچ ابلاغیه قضایی دریافت نکرده ایم ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان گفت: عامل تیراندازی ایذایی در سیرجان با حضور به موقع پلیس در صحنه جرم دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: رعایت پروتکل ها در استان کرمان حدود 43 درصد و لازم است توجه ویژه ای به این مسئله بشود و با توجه به اینکه نگرانی از وضعیت بیماری در کشور و روند صعودی یا توقف شیب ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: در کشور نگرانی هایی وجود دارد و گزارش تجمیعی حکایت از افزایش مراجعین سرپایی کرونا و در تهران آمار بستری ها دارد و همه نشانه هایی از این است که پیک ششم دارد بروز می کند که در این ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
آیین گشایش نمایشگاه هفتمین سالانه خوشنویسی استان با حضور سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
چهره علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان در کویر سیرجان طراحی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از جشنواره رسانه و عدالت به عنوان راهبردی فرهنگی در پیشگیری از وقوع جرم، توسعه مطالبه گری قانونی و هوشمندانه و نیز ارتقای تعامل قضایی و رسانه ای یاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 3.5 ریشتر، قلعه گنج در جنوب استان کرمان را لرزاند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: بیش از 103 هزار نفر طی 6 ماه اول سال جاری به داروخانه های هلال احمر استان کرمان مراجعه کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فریماه فرهی مقدم از کرمان و زهرا ملک پور افشار از سیرجان به انتخابی تیم ملی تنیس زیر 14 سال دختران ایران دعوت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: امروز وزش باد در برخی مناطق و روند کاهش دما در استان پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست کهنوج از تحویل داوطلبانه یک راس قوچ وحشی زنده به محیط بانان این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش استان کرمان از شرکت بیش از 3 هزار دانش آموز استان کرمان در طرح قرآنی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
علی اصغر آبکار کشتی گیر بافتی در مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان در یونان، پس از باخت مقابل حریف بلغارستانی به مقام چهارم دنیا رضایت داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
براساس آخرین آمار رنگ بندی کرونایی کشور، شهرستان های کرمان، زرند، رفسنجان، شهربابک و سیرجان همچنان در وضعیت نارنجی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۵    
به جهت ایجاد و استقرار یک واحد مرکز رشد زیر نظر پارک علم و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت با هدف تولید علم و تجاری سازی آن و در نتیجه کارآفرینی و کسب ثروت توسط دانشجویان مستعد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمان نو- مدیر حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان بم از واژگونی و حریق یک خودرو پژو پارس در 25 کیلومتری محور بم به کرمان و کشته شدن راننده خودرو خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۹    
ورزشکاران جانبازان و معلولین استان کرمان در سال های اخیر حضور چشم گیری در عرصه های بین المللی داشتند. در این ویدیو یادی می کنیم از برخی قهرمان های مدال آور پارالمپیک استان کرمان.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۴    
محله های هدف طرح بازآفرینی در کرمان و بم آسفالت می شوند. در کرمان این محله ها شامل سکونتگاه های غیررسمی شهید همت، فیروز آباد و صیاد شیرازی هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به این مطلب که در سال گذشته 64 پرونده در حوزه مفاسد اقتصادی مورد رسیدگی قرار گرفته ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اقدامات سیرجان در جهت گسترش نیروگاه های خورشیدی و عدم استقبال سرمایه گذاران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: مشکل ما در حوزه انرژی های تجدیدپذیر، سرمایه گذاری نیست و در استان برای واگذاری زمین و حمایت از سرمایه گذاری در این حوزه هیچ محدودیتی نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: استان کرمان را به زودی به قطب تولید تجهیزات و نصب در حوزه انرژی های تجدیدپذیر کشور تبدیل خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: زمین لرزه 4.7 ریشتری زهکلوت تاکنون هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
بازرسی کل استان کرمان اعلام کرد: در بررسی عملکرد شرکت زغال سنگ کرمان مشاهده شد، مدیر روابط عمومی و امور ورزش شرکت ذغال سنگ با مشارکت مدیریت شرکت و با همکاری تعدادی از فروشندگان کالا ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.7 ریشتر پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) زهکلوت استان کرمان را لرزاند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
بانوی کرمانی نایب قهرمان مسابقات سنگ نوردی معلولین و نابینایان کشور شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی بم گفت: 98 درصد جمعیت شهری بالای 18 سال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بم و 47 درصد جمعیت روستایی دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند و این وضعیت نشان می دهد باید روی جامعه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی شنای جوانان و نوجوانان جانباز و معلول کشور در کرمان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمان نو- سرپرست پلیس راه بم-زاهدان گفت: یک دستگاه تانکر حامل مواد سوختی شامگاه چهارشنبه در محور بم- کرمان (7 کیلومتری منطقه تهرود) واژگون شد و راننده آن فوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بم گفت: 15 سامانه خورشیدی قابل حمل به عشایر کوچ رو در منطقه دشت دریجان از توابع شهرستان بم واگذار شد
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۴    
روزهای سرد سال از راه رسیده و اهالی ساردوئیه شهرستان جیرفت همچنان در انتظار رسیدن گاز شهری هستند. مدیرعامل شرگت گاز استان می گوید شرط رسیدن گاز به ساردوییه حل شدن مشکل مالکیت معارض مسیر لوله در مرز ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۹    
هجدهمین نمایشگاه صنایع غذایی، بسته بندی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته در استان اصفهان در حال برگزاری است و از استان کرمان 10 واحد در غرفه انجمن تخصصی همگن صنایع غذایی استان حضور دارند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از صدور مجوز تاسیس نخستین خانه مُد در این منطقه به مدیرت صدیقه وزیری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۴    
از پوستر و نشان جشنواره نمایش رادیویی “کرمان” در فضای مجازی و در پیچ اینستاگرام جشنواره رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان ضمن ابراز رضایت از اقدامات شایسته گهرزمین در بحث معین اقتصادی جنوب استان گفت: استانداری کرمان به شرکت بزرگ گهرزمین تکلیف کرد که مناطق محروم جنوب استان را تحت پوشش قرار دهد و بالاخص در ...
مشاهده نتایج بیشتر...