دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۰:۱۲May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رأی گیری»

وقت صبح   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرنای ساریکایا بازیگر مشهور سینما ترکیه برای انتخابات ریاست جمهوری به پای صندوق رأی گیری رفت. ساریکایا برای اینکه شناخته نشود، کلاه، عینک و هدست بزرگی به سر داشت! وقت صبح – حضور پررنگ تر مردم ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری در دور دوم احساس میشود. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۳    
سرویس خارجی- با توجه به نتایج اعلام شده رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور کنونی ترکیه با کسب حدود 53 درصد آراء، برای 5 سال دیگر قدرت را در دست خواهد داشت و کمال قلیچدار اوغلو با کسب حدود 47 درصد آراء ، اگرچه توانست انتخابات را به دور دوم بکشاند اما در نهایت نتواست این مسند را از او بگیرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۳    
رئیس شورای عالی انتخابات ترکیه گفت که روند رأی گیری امروز -یکشنبه- با هیچ گونه ادعای تقلب یا تخلف همراه نبود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۸    
رجب طیب اردوغان رییس جمهور کنونی ترکیه و یکی از 2 نامزد دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در این کشور، هم اکنون و مقارن با پایان زمان رأی گیری و شمار آراء با انتشار پیامی اعلام کرد: از همه برادرانم می خواهم تا زمان اعلام نتایج رای گیری، مراقب آراء باشند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نواندیش : دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه، امروز (یکشنبه، 28 می)، در سایه رقابت شدید میان رجب طیب اردوغان و کمال قلیچداراوغلو دقایقی قبل به پایان رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۸    
مراکز اخذ رأی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه بسته شدند و روند شمارش آرا آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۳    
مراکز اخذ رأی در ترکیه برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری بسته شدند و روند شمارش آرا آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
با اعلام پیروزی اردوغان در انتخابات دور دوم ریاست جمهوری ترکیه، وی در جمع هواداران خود در استانبول سخنرانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از انجام مذاکرات استمزاجی اعضای کمیسیون صنایع و معادن در خصوص تشکیل وزارت بازرگانی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: رأی گیری در خصوص ادغام یا تفکیک این وزارتخانه به بعد موکول شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه امروز در حال برگزاری است و به سبب این که این دور دیگر روند انتخابات مجلس انجام نمی شود، سرعت رأی گیری ها در حوزه های انتخابات سریعتر است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که رأی گیری در مرحله دوم و نهایی انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در روز یک شنبه، هفتم خرداد، از ساعت هشت بامداد به وقت محلی در جریان است، رجب طیب اردوغان با تشویق هوادارانش برای رفتن به پای صندوق های آرا گفت فکر نکنید که پیروزی حتمی است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس در جلسه علنی امروز مجلس گفت: از امروز به بعد اسامی نمایندگانی که در رأی گیری ها مشارکت ندارند را منتشر می کنیم.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۸    
به گزارش روابط عمومی این اداره کل ، ایزدپناه ریس اداره اصناف و هیات اجرایی برگزاری انتخابات اتحادیه های صنفی با اعلام این خبر گفت : در اجرای بند 10 ماده 15 آیین نامه اجرایی تبصره 3 ماده 22 و 23 قانون نظام صنفی موضوع انتخابات هیئت مدیره و بازرس اتحادیه های صنفی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
امروز یک شنبه دور دوم رأی گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ترکیه با حضور رجب طیب اردوغان، نامزد ائتلاف جمهور و کمال قلیچدار اوغلو، نامزد ائتلاف ملت موسوم به میز شش گانه برگزار می شود. این در حالی است که نظرسنجی های قبل از انتخابات، از پیشتازی اردوغان خبر می دهند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی رئیس مجلس گفت: من چندبار درباره عدم مشارکت نمایندگان تذکر داده ام. از امروز به بعد اسامی نمایندگانی که در رأی گیری ها مشارکت ندارند را منتشر می کنیم. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هیئت رئیسه مجلس یازدهم بر اساس سه شاخص بیشترین مشارکت در رأی گیری ها، حضور در جلسات کمیسیون متبوع و منظم ترین حضور در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی از دکتر علی کریمی فیروزجایی تقدیر به عمل آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۰    
قانون گذاران لهستان به لایحه ای رأی خواهند داد که طی آن پیشنهاد شده است کمیسیونی برای بررسی نفوذ روسیه در این کشور تشکیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ترکیب جدید خانه احزاب استان سمنان پس از رأی گیری از دبیران احزاب فعال در استان مشخص شد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون احمد وحیدی، در جمع خبرنگاران در خصوص شمارش الکترونیکی آرای انتخابات گفت: این نظر را داریم که شمارش آرا به صورت الکترونیکی انجام شود. در قانونی که در مجلس هم بر آن تأکید شده بود؛ پیش بینی کردیم که یک هشتم آرا به صورت الکترونیکی شمارش شود ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی انتخابات هیات رئیسه چهار دوره اخیر مجلس در سال آخر نشان می دهد که لاریجانی در دو انتخابات هیات رئیسه اجلاسیه چهارم رأی کمتری نسبت به قالیباف داشته است، ولی در نهایت قالیباف نتوانست از رأی 212 عددی لاریجانی در اجلاسیه های آخر عبور کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۳    
با گذشت قریب به یک ساعت از انجام رأی گیری درخصوص انتخاب نواب رییس مجلس شمارش آرا همچنان ادامه دارد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته کمی زودتر از روال روزهای دیگر صحن علنی به پایان رسید و رئیس جلسه اعلام کرد اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی برای شرکت در رأی گیری فراکسیونی برای تعیین لیست اجلاسیه چهارم در صحن حضور داشته باشند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
با انتخاب رییس اتاق بازرگانی تهران در رأی گیری امروز، پرونده این دور از انتخابات اتاق پایتخت، بسته خواهد شد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس درحالی مجوز فعالیت حرفه ای خود را دریافت کرد که احتمال پرونده سازی در مالکیت این باشگاه وجود دارد. شاید به همین خاطر است که دو عضو کمیته صدور مجوز حرفه ای با آن مخالفت کردند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مرد یونانی در حال خروج از اتاقک رأی گیری مردم یونان امروز (یکشنبه) پای صندوق های رأی می روند تا در انتخابات سراسری شرکت کنند. به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری میل آنلاین، دو نامزد اصلی انتخابات امروز یونان کریاکوس میتسوتاکیس، نخست وزیر 55 ساله این کشور و الکسیس سیپراس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
شهروندان تُرکیه ای مقیم خارج از این کشور از امروز برای شرکت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه پای صندوق های رأی می روند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
دور دوم رأی گیری ریاست جمهوری ترکیه در خارج از این کشور و نیز گمرکات آن از امروز آغاز شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مسئول سیاست خارجی اتحادی اروپا از ترکیه خواست تا برخی کاستی ها در روند رأی گیری را حل و فصل کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از دوویچه وله عربی ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
میزان مشارکت در انتخابات در ترکیه به طور سنتی همیشه بالاست و مقابل صندوق های رأی گیری صف های طولانی برپا می شود. واجدان شرایط شرکت در این انتخابات 64 میلیون نفر بودند که یک و نیم میلیون نفرشان در آلمان زندگی می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: بر اساس قانون فعلی انتخابات مجلس، استعفای مقامات باید 9 ماه پیش از زمان انتخابات صورت گیرد که در خرداد ماه عملی می شود. مخالفت هیات رئیسه با نامه جمعی از نمایندگان مجلس برای رأی گیری علنی و شفاف استیضاح وزیر صمت
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : نفر سوم انتخابات ریاست جمهوری ترکیه بیان کرد: انتظار میزان بیشتری از رأی را داشتیم، اما سیستم رأی گیری که در ترکیه استفاده می شود، موجب کاهش میزان رأی ما بود.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۴۰    
مراکز رای گیری در ترکیه، روز یکشنبه از ساعت 8 بامداد به وقت محلی، برای دو انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی آغاز به کار کردند.پیش از باز شدن مراکز رأی گیری نیز صف های طولانی مقابل برخی از آنها به ویژه در شهرهای استانبول و آنکارا تشکیل شده بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا : رییس جمهور اوکراین اعلام کرد: در شرایط فعلی رأی گیری برگزار نمی شود و این به این معناست که انتخابات واقعاً به موقع برگزار نخواهد شد. اگر حکومت نظامی داشته باشیم، نمی توانیم انتخابات داشته باشیم.
سلام نو / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
فیلمی از رجب طیب اردوغان در فضای مجازی منتشر شده کهنشان می دهد وی هنگام حضور در مرکز رأی گیری به یک کودک سیلی زده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۳    
روند رأی گیری در انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری ترکیه به پایان رسید.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گفتنی است که رای گیری در یکی از سرنوشت سازترین انتخابات تاریخ یکصد سال اخیر ترکیه لحظاتی پیش پایان یافت. خبرگزاری های بین المللی و رسانه های ترکیه از میزان بسیار بالای مشارکت شهروندان در رأی گیری در انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی این کشور در روز یک شنبه، 24 اردیبهشت، خبر می دهند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از خبرآنلاین، زنی که با تصویر اردوغان در آدیامان برای رای دادن در انتخابات ترکیه آمده بود، اجازه رای دادن پیدا نکرد. طبق قوانین نمی توان با نماد های یک حزب سیاسی وارد صندوق رأی گیری شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور کنونی ترکیه امروز پس از اتمام زمان رأی گیری در کشورش موضع گیری کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مراکز رای گیری برای انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی ترکیه به کار خود پایان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور کنونی ترکیه امروز پس از اتمام زمان رأی گیری در کشورش موضع گیری کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
در نهایت تمام آرای انتخابات ریاست جمهوری ترکیه شمارش شد و هیچ کدام از نامزدها نتوانستند بیش از نیمی از آراء را کسب کنند و بنابراین دور دوم انتخابات دو هفته بعد برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رسانه ها در ترکیه از پایان روند رأی گیری در انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی این کشور و آغاز شمارش آراء خبر می دهند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در شرایطی که محرم اینجه از شرکت در رقابت ریاست جمهوری ترکیه انصراف داده است، شورای عالی انتخابات اعلام کرد که آرای او شمارش شده و باطل اعلام نخواهد شد!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
یک روزنامه چاپ آمریکا نوشت پایتخت های غربی به دقت انتخابات ترکیه را تحت نظر دارند و امیدوارند رأی گیری با شکست اردوغان پایان یابد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شعب اخذ رأی برای انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی ترکیه از ساعت 8 صبح باز شد و فرآیند رأی گیری تا ساعت 17 بعدازظهر ادامه خواهد داشت.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۲    
با آغاز انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی ترکیه، تدابیر امنیتی در محلی که اردوغان قرار است رأی خود را به صندوق بیندازد به شدت تشدید شده است.