پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۵۱Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محاسبات»

عصر ایران   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آنان بنا بر محاسبات مادی و دنیایی، بالاترین قدرت های جهان محسوب می شوند اما قدرت انقلاب اسلامی بالاترین است چون به قدرت خدا متصل است و پیروزی حزب خدا را خود پروردگار ضمانت کرده است.
اینتیتر   ۷ ساعت پیش    
به گزارش اینتیتر به نقل از آرمان ملی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی گفت: هر ساله محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین ماه انجام می گیرد و امسال نیز همین روند ادامه می یابد و متناسب با افزایش 35 درصدی دستمزد کارگران ...
اینتیتر   ۸ ساعت پیش    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: هر ساله محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین ماه انجام می گیرد و امسال نیز همین روند ادامه می یابد و متناسب با افزایش 35 درصدی دستمزد کارگران ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در روزهایی که تنها کمتر از هشت سال از انقلاب بهمن 57 می گذشت. انقلابی که پَر شعله اش اول از همه سفارت رژیم صهیونیستی را در مرکز تهران گرفت. عصر روز 22 بهمن هنوز چند ساعت از پیروزی انقلاب نگذشته بود که سفارتخانه صهیونیست های غاصب توسط ملّت انقلابی تسخیر و به مردم فلسطین هدیه شد.
عصر ایران   ۱۰ ساعت پیش    
کیوبیت (qubit) به معنای واحد کوچکتر داده در کامپیوتر کوانتومی است. بر خلاف بیت ها در کامپیوترها که می توانند یا “0” و یا “1” باشند، یک کیوبیت می تواند همزمان 0 و 1 باشد و این امکان را می دهد تا محاسبات پیچیده با سرعتی شگفت انگیز انجام شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۱    
امام جمعه قیدار گفت: واقعه طبس در یک کلمه تجلی امداد غیبی و خط بطلان بر محاسبات مادی بود
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیرکل دیوان محاسبات استان در تاریخ پنجم اردیبهشت ماه دیدار کرد. حجت الاسلام شمس الدین در این دیدار ضمن تبریک انتصاب نصرالهی مدیر کل جدید دیوان محاسبات، این مجموعه را همواره معین و مدد کار ستاد اقامه نماز عنوان کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
آرمان خالقی گفت: چه کسی تا الان از کسانی که این طرح را طراحی کردند عددی ارائه داده که بگوید ما بر مبنای این محاسبات اقتصادی به این نقطه رسیدیم که یک روز تعطیل می کنیم و در عوض منافع بیشتری برای کشور است و درمجموع مصلحت کشور بر این مبنا خواهد بود؟
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
محاسبات نشان می دهد افت نرخ سکه در ارزش ذاتی آن صورت گرفته و نرخ حباب آن تغییر چشمگیری نداشته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کشور گزارش جامع رابطه مالی نفت و دولت را جهت بهره برداری در اختیار تصمیم گیران اقتصادی کشور قرار داد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس بخش خطرپذیری مرکز تحقیقات راه و شهرسازی گفت: محاسبات انجام شده نشان می دهد که چیزی حدود 49 درصد جمعیت کل ایران بر روی پهنه های فرونشستی یا مجاورت آن سکونت دارند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
موفقیت ها وابسته به محاسبات دقیق هستند. بدون وجود یک رویه یا دستگاه محاسباتی دقیق، موفقیت ها معدود و براساس شانس به دست می آیند و مزیت هایشان نیز به سرعت از دست می روند. به این ترتیب ناکامی محصول یک رویه و دستگاه محاسباتی معیوب است ...
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به کلید جلب اعتماد مردم برای تحقق شعار سال اشاره می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های القسامگفت: ایران به رژیم صهیونیستی در اندازه و ماهیت خود، قواعد جدیدی وضع کرد و محاسبات دشمن را به هم ریخت.
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: طی حکمی از سوی رئیس کل دیوان محاسبات کشور، سید ایوب صدر پور به عنوان سرپرست جدید دیوان محاسبات استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد .
فرادید   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بزرگترین ورزشکاران جهان چقدر درآمد دارند؟ و درآمد ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی در مقایسه با هم چگونه است؟ در اینفوگرافیک زیر طبق محاسبات فوربس، ورزشکارانی را که بیشترین درآمد را در رشته های ورزشی مختلف داشتند، به تصویر کشیده شده است. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شماره 441 خط حزب الله با عنوان بی سابقه، تحقیرکننده و تغییر دهنده محاسبات منتشر شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۰    
سخنگوی گردان های عزالدین القسام با اشاره به پاسخ تلافی جویانه ایران به رژیم صهیونیستی، محاسبات دشمن را به هم ریخت، گفت: در عملیات طوفان الاقصی اُبُهت رژیم صهیونیستی طی 60 دقیقه فرو ریخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی نظامی گردان های عزالدین القسام، با تأکید بر اینکه پاسخ جمهوری اسلامی ایران به اسرائیل، محاسبات دشمن را به هم ریخت، گفت که ابهت رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان الاقصی، فقط طی 60 دقیقه از بین رفت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران در حال حاضر چهار روز کاری مشترک با دنیا دارد و اگر یک روز دیگر هم کم شود، 25 درصد ظرفیت کار با دنیا را از دست می دهیم که عدد کمی در محاسبات اقتصادی نیست.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی نظامی گردانهای عزالدین القسام، با تأکید بر اینکه پاسخ جمهوری اسلامی ایران به اسرائیل، محاسبات دشمن را به هم ریخت، گفت که ابهت رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان الاقصی، فقط طی 60 دقیقه از بین رفت.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های عزالدین القسام با اشاره به پاسخ تلافی جویانه ایران به رژیم صهیونیستی، محاسبات دشمن را به هم ریخت، گفت: در عملیات طوفان الاقصی اُبُهت رژیم صهیونیستی طی 60 دقیقه فرو ریخت.
اقتصاد آنلاین / رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس امروز (سه شنبه) تأکید کرد که دشمن صهیونیستی پس از گذشت 200 روز از جنگ، در باتلاق غزه گرفتار شده و مقاومت همچنان ثابت قدم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های قسام با اشاره به گستره تاثیرگذاری عملیات تنبیهی وعده صادق اعلام کرد که این عملیات قواعد جدیدی را وضع کرد و محاسبات دشمن صهیونیست را به هم ریخت.
سینا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، کتاب مقدمه ای بر هوش مصنوعی در کشاورزی تألیف کیمیا شیرینی، عادل طاهری حاجی وند و سینا صمدی قره ورن، در چاپ اول با شمارگان 1000 نسخه در 7 فصل و 175 صفحه منتشر شد. برشی از اثر: ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: انجام دادن محاسبات و عملیات پیچیده و سخت ریاضی به کمک ماشین حساب های عادی امری دور از منطق است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کشور آموزشیاران و راهنمایان تعلیماتی سازمان نهضت سوادآموزی را مشمول امتیازات قانون نظام رتبه بندی معلمان اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به واسطه موقعیت ژئوپلیتیک 2 کشور ایران و پاکستان، همکاری و فراتر از آن، هم افزایی تهران و اسلام آباد می تواند منتج به خلق منظومه ای در شبه قاره شود که حکم یک متغیر مستقل را در معادلات و محاسبات استراتژیک و امنیتی این حوزه ایفا کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۳:۱۵    
رئیس جمهور گفت: صهیونیست ها و حامیان آنها تصور می کردند با عادی سازی روابط با برخی کشورهای اسلامی مسئله یک تاریخ، غصب و ویرانگری و کشتار به حاشیه می رود، اما طوفان الاقصی همه محاسبات و تصورات آنها را برهم زد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار فدوی حمله صهیونیست ها به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران را یکی دیگر از محاسبات غلط جبهه باطل دانست و گفت: آن ها حماقت کردند؛ چراکه خدا می خواست اقدامات بعدی علیه آن ها انجام شود؛ بنابراین عملیات وعده صادق برای آن ها فضاحت و شکست بزرگی را به ارمغان آورد.
پارس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۲    
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت : افزایش ظرفیت پزشکی یکی از ضروریات کشور است و با توجه به معضل کمبود پزشک باید توسط وزارت بهداشت اجرایی شود. نمایندگان مردم در مجلس جلوی اقدام وزارت بهداشت در عدم اجرای قانون را خواهند گرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بخش دوم لایحه بودجه 1403 درباره جداول تفصیلی شامل ارقام بودجه در جلسه یکشنبه (19 فروردین) مجلس اعلام وصول شد و جلسات کمیسیون تلفیق برای بررسی بخش دوم لایحه بودجه 1403 آغاز شده است ...
یک رسانه صهیونیستی به 10 ضربه بزرگی که این رژیم از ابتدای جنگ غزه تاکنون متحمل شده است، اشاره کرد که آخرین و مهمترین آنها مربوط به اشتباه محاسباتی صهیونیست ها در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق است که با پاسخ قاطع ایران همراه شد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: هر ساله محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین ماه انجام می گیرد و امسال نیز همین روند ادامه می یابد و متناسب با افزایش 35 درصدی دستمزد کارگران ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: هر ساله محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین ماه انجام می گیرد و امسال نیز همین روند ادامه می یابد و متناسب با افزایش 35 درصدی دستمزد کارگران، مستمری بازنشستگان نیز به همین میزان افزایش پیدا می کند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شبکه 5G و محاسبات لبه ای (Edge computing) دو فناوری هستند که به طور جدایی ناپذیر به هم مرتبط بوده و قادرند تا عملکرد برنامه ها را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند و امکان پردازش حجم عظیمی از داده ها را در زمان واقعی فراهم کنند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: هر ساله محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین ماه انجام می گیرد و امسال نیز همین روند ادامه می یابد و متناسب با افزایش 35 درصدی دستمزد کارگران، مستمری بازنشستگان نیز به همین میزان افزایش پیدا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معادلات جدیدی در خاورمیانه شکل گرفته است و پروژه خاورمیانه آمریکا یی و حاشیه امن صهیونیست ها رنگ باخته است. قدرت اراده ملت ایران، جنگ محاسبات را به نفع جمهوری اسلامی رقم زده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کشور اعلام کرد: هزینه وزارت امور اقتصادی و دارایی بیش از 217 درصد و سازمان اداری و استخدامی 150 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برای اینکه به درک محاسبات عالی ایران در مواجهه با تنش های کم سابقه اخیر خود با اسرائیل، بیشتر بتوانیم نزدیک بشویم، خواندن موارد زیر می تواند کمک کننده باشد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۲:۴۰    
نماینده مردم کنگان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه سپاه همیشه پیروز در اوج قدرت و دشمن شکن است، گفت: هر جا که سپاه ورود کرده محاسبات دشمن غلط درآمده است.
زومیت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
روسیه پلتفرم سرور 128 هسته ای را برای ابرکامپیوترها آماده می کند. تبلیغات روسیه بدون دسترسی به فناوری های پیشرفته، برای حفظ اقتصاد خود به محاسبات با عملکرد بالا (HPC) به شدت نیاز دارد ...
سخت افزار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۱۲    
شرکت انویدیا اعلام کرده که آماده است تا با قدرت فوق العاده پردازنده های گرافیکی HPC و AI خود، ژاپن را در ساخت ابررایانه کوانتومی ترکیبی این کشور یاری رساند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
در ادامه سلسله جلسات بررسی عملکرد شرکت های دولتی در دیوان محاسبات، عملکرد بانک توسعه تعاون با حضور مدیران این بانک در دیوان محاسبات برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که هیچ قدرتی توان مقابله با عزم و اراده ملت شریف ایران اسلامی را ندارد، گفت: اگر رژیم صهیونیستی در محاسبات خود کوچکترین اشتباهی را انجام دهد با جواب محکم تری روبه رو خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محمد هادی سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی در نشست هم اندیشی با نخبگان تصریح کرد: سال گذشته 805 هزار میلیارد تومان مالیات، 135 هزار میلیارد تومان عوارض وصولی و واریزی به حساب شهرداری ها ...
بانک ملی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۸۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، زارع با بیان این که بانک ملی ایران رکوردهای مهمی را در خروج از بنگاه داری در مقایسه با سایر بانک های کشور به ثبت رسانده است، تأکید کرد: وظیفه ذاتی بانک ها ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هر سال، در ماه فروردین، محاسبات مربوط به افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی انجام می شود و در ماه خرداد، تفاوت حقوق فروردین واریز می شود.
بانک مردم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو پیشین کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طی سال های گذشته در مواقع بحرانی تنها تلاش کردیم با مداخله در بازار شرایط را کنترل کنیم، این سیاست دیگر پاسخگوی سیاست های اقتصادی مورد نیاز برای ثبات و تحقق رشد اقتصادی نیست. ...