جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۴۴Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهارستان»

پایگاه خبری صدای جریده : در شهرستان های شوش و کرخه، انتخابات شور و هیجانی خاص دارد و در روزهای قانونی تبلیغات کاندیداها، ستاد های تبلیغاتی، بعضا با جمعیت های زیاد و برنامه های متنوع جان تازه ای هرچند موقت در کالبد شهر دمیدند. ...
گلستان ما   ۶ ساعت پیش    
فرماندار گرگان از رقابت 86 داوطلب در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا برای تصاحب دو کرسی بهارستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با گذر از خان تبلیغات انتخاباتی به مرحله انتخاب رسید تا هفت منتخب استان اردبیل در صندلی های سبز بهارستان تکیه بزنند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان دبیر ستاد انتخابات استان سمنان گفت: 109 نامزد برای رقابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه این استان باقی ماندند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رباط کریم - ایرنا - فرماندار رباط کریم گفت: حوزه انتخابیه شهرستانهای رباط کریم و بهارستان با 372 شعبه اخذ رای در روز 11 اسفند فعالیت خواهند کرد.
مردم شهرستان بهارستان به تأسی از خون شهدا و توصیه های حاج قاسم در دفاع از جمهوری اسلامی که حرم است 11 اسفند پای صندوق های رأی خواهند رفت.
نیروگاهیان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، تعلل وزارت نیرو در ابلاغ قانون مانع زدایی از صنعت برق صدای بهارستان نشین ها را هم درآورده است. قانونی که قرار بود با تصویب و اجرای آن درمانی برای درد های صنعت برق باشد، حالا ماه هاست که در در انتظار برای ابلاغ از سوی دولت است ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۲    
خورستان به اکسیژن تازه نیاز دارد باید در اهواز،باوی،حمیدیه و کارون خودزنی و تفرقه منسوخ شود شهرداری اهواز را از چنگال زالو صفتان خارج می کنم *به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه بهارستان ...
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در بودجه سال 1402 حدود 300 همت به طرح های تملک دارایی های سرمایه ای تخصیص پیدا کرد، گفت: فکر می کنیم تا یک هفته آینده بخش اول لایحه بودجه سال 1403تمام و ابلاغ شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۳    
نخستین رئیس مجلس شورای ملی مرتضی قلی خان هدایت بود. نخستین جلسه عمومی مجلس شورای ملی هم در تاریخ 4 مهر 1285 در دارالشوری ملی واقع در خیابان بهارستان تهران (عمارت بهارستان) برگزار شد.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۷    
محسن دهنوی، نماینده کنونی مجلس شورای اسلامی نسبت به رفتار برخی بهارستان نشینان انتقادهای تندی را مطرح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۵    
اقشار مختلف در شهرستان بهارستان از عموم مردم برای حضور در انتخابات فردا 11 اسفند دعوت کردند
اسب بخار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۲    
با توجه به اختلاف نظر دولت و برخی نمایندگان مجلس در خصوص تعرفه واردات، دخالت در عزل و نصب ها و بی توجهی به قوانین مصوب، تعامل خودرویی مجلس جدید با دولت در نوع خود قابل توجه خواهد بود. ...
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۲    
فرماندار علی آبادکتول از انصراف 16 کاندیدا در حوزه انتخابیه این شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر سه کاندیدا برای پیروزی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و تصاحب کرسی این شهرستان در بهارستان با هم به رقابت می پردازند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ مجید عسگری فرمانده انتظامی بهارستان با تاکید براینکه طرح های آرامش محله به طور مستمر ادامه دارد گفت: در 11 ماهه گذشته بیش از 1200اراذل واوباش در محله های بهارستان دستگیر شدند .
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کد خبر: 919131 / امروز, 05:55 / ایران فضای سیاسی کشور در حال آماده شدن برای انتخابات مجلس دوازدهم است و این سوال مطرح می شود که کاندیداهای انتخابات مجلس چه دیدگاه هایی درباره طرح ها و حواشی مجلس یازدهم دارند. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۱:۰۰    
سه ماه دیگر تا روی کار آمدن مجلس دوازدهم زمان باقی مانده تا فصل جدیدی از قانونگذاری در بخش های مختلف کشور آغاز شود. قانون هایی که تاثیر بسزایی در بهتر یا بدتر شدن وضعیت در حوزه های متفاوت خواهد داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۴    
تهران-ایرنا- نشست از بهارستان تا خان یونس برای بررسی وظایف مجلس شورای اسلامی در پیشبرد ایده مقاومت در منطقه و جهان، امروز و در ایام نزدیک انتخابات با حضور کارشناسان و صحبت های چالشی پیرامون این موضوع برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان به استناد ماده 56 قانون انتخابات در زمینه فرصت قانونی انصراف نامزدهای انتخابات مجلس دوازدهم و براساس قانون نامزدهای انتخابات مجلس حداکثر تا 72 ساعت قبل از شروع اخذ رأی می توانند با مراجعه به فرمانداری حوزه انتخابیه خود کتباً انصراف خود را از کاندیداتوری اعلام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس ستاد انتخابات لرستان گفت: براساس آخرین آمار سامانه ستاد انتخابات وزارت کشور تعداد نهایی نامزدهای مجلس دوازدهم در این استان 275 نفر است.
صبح خرد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۴    
"حسین جعفری مهر" در تجربه و چالش جدید خود وارد میدان رقابت های انتخاباتی در حوزه انتخابیه تهران،ری و شمیرانات شد.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۳    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: آخرین نطق انتخاباتی مهدی روشنفکر، نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون برگزار شد، او در جمع مردم گفت: ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- آمار نهایی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هفت حوزه انتخابیه استان همدان پس از انصراف و کناره گیری برخی از داوطلبان به 299 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
36 خانم در اصفهان متقاضی کسب کرسی در بهارستان هستند.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۳    
رقابت تنگاتنگ کاندیداهای مجلس دوازدهم از حوزه انتخابیه اصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند برای تصاحب 5 کرسی بهارستان دوازدهم ردیف ر قابت بر اساس حوزه تخصصی اسامی مدرک تحصیلی عملکرد با برنامه ها 1 حوزه آب، کشاورزی و محیط زیست حامد یزدیان عمران آب ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی قوم بختیاری در شهرداری بهارستان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کاندیدای مورد حمایت شورای ائتلاف رباط کریم و بهارستان برنامه های خود را برای ورود به مجلس شورای اسلامی تشریح کرد و گفت: شرایط فعلی منطقه موردقبول مردم نیست و نارسایی و محرومیت های بسیار زیادی وجود دارد که به دنبال رفع آن ها هستم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۲    
بجنورد-ایرنا- تحرکات تبلیغاتی نامزدهای مجلس در خراسان شمالی برای تصاحب صندلی بهارستان با بهره گیری از هر ظرفیتی به اوج خود رسیده و دستگاه های نظارتی نیز خبر از رصد این تحرکات می دهند.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مروری بر عملکرد بهارستان نشینان در آستانه انتخابات قانون جدید بانک مرکزی خرداد سال جاری توسط مجلس به تصویب رسید و این قانون 11 آذرماه از سوی رییس جمهور ابلاغ شد، مهم ترین مزیت های قانون جدید بانک مرکزی را می توان استقلال بانک مرکزی از شبکه بانکی و تقویت اقتدار بانک مرکزی دانست. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۲    
نهضت مشروطه، به عنوان یکی از نقاط عطف تاریخ ایران مقدمات تشکیل اولین مجلس ملی در ایران را فراهم آورد. نسخه خطی منحصربه فرد تاریخ مشروطیت ایران ، که به قلم حاج شیخ محمدمهدی شریف کاشانی، مؤلف آن کتابت شده و به عکس های غلامرضا عکاس زینت یافته است یکی از مهم ترین این منابع در مورد این رویداد است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۹    
ایسنا/همدان طی 11 دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خیلی شاهد کنشگری زنان در جامعه به عنوان نماینده نبودیم به طوریکه تنها دو زن شامل الهه راستگو از حوزه انتخابیه ملایر در مجلس پنجم و مرحومه مرضیه حدیدچی(دباغ) در همان دوره از حوزه انتخابیه همدان و فامنین به بهارستان راه یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۲    
گنبدکاووس- ایرنا- ناهید قائمی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گنبدکاووس با کد 184 معتقد است مردم گنبدکاووس برای اولین بار رشد خودباوری خود را نشان دهند و به یک خانم برای حضور در مجلس اعتماد کنند.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
قابت های انتخاباتی مجلس یازدهم دو روز دیگر به پایان می رسد و صندلی های بهارستان به زودی صاحبان تازه خود را می شناسند تا در خردادماه با آنها دیدار کنند ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۵۵    
نزدیک به دو روز دیگر ترکیب مجلس دوازدهم و افرادی که قرار است صاحب کرسی های بهارستان شوند، مشخص می شود در نگاه مردم، توقع از مجلس دوازدهم این است که نمایندگان با برنامه وارد بهارستان شوند و آنچه به عنوان وعده مطرح می کردند را با برنامه ریزی مشخص اجرایی کنند ...
راک نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۵۲    
به گزارش راک نیوز، این روزهای لیست های نهایی گروه های سیاسی و تفکرهای گوناگون محور اصلی در کلان شهر تهران برای معرفی صاحبان 30 کرسی مجلس شورای اسلامی در بهارستان است. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نصر: خیابان ها و معابر کلانشهر تبریز در آستانه انتخابات روز جمعه 11 اسفند ماه امسال حال و هوای انتخاباتی گرفته و کاندیداها برای تصدی کرسی بهارستان اینگونه باهم رقابت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: به دور از وابستگی به کانون های قدرت و ثروت با غیرت تمام در صحنه دفاع از حق و حقوق مردم در صحنه انتخابات حاضر هستم.
اقتصاد آنلاین / جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مالیات املاک و خودروهای لوکس که در نظام اقتصادی کشورهای موفق اجرا شده، در ایران نیز با تصویب در مجلس از سال 1398 در دستور کار قرار گرفته و سالانه با توجه به نرخ تورم و افزایش ارزش دارایی ها میزان آن تغییر می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بهارستان- فرمانده انتظامی بهارستان از جمع آوری 73 معتاد متجاهر و معرفی این افراد به کمپ خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۸    
بخش درمان از بخش هایی است که مردم بسیار با آن سروکار دارند. دراین باره جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد معتقد است که رایزنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دو حوزه بودجه بخش درمان و آموزش می تواند کارساز باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ابهر گفت: در حوزه انتخابیه ابهر، خرم دره و سلطانیه 40 نفر برای راهیابی به بهارستان باهم رقابت خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
چند روز دیگر انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد و مردم نام گزینه های مورد علاقه خود را در قالب رأی در صندوق های خواهند ریخت و در نهایت آنکه بیشتر رأی آورد پیروز انتخابات خواهد شد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۶    
کمتر از 72 ساعت به آغاز رای گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده و رقابت نامزدهای کرسی بهارستان به اوج خود رسیده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کتاب بهارستان حاوی فهرستی از اولویت های قانونگذاری مجلس در حوزه های مختلف که توسط معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی منتشر شده بود، جهت رصداطلاعات انتخاباتی معرفی می شود.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر خودرو- مجلس یازدهم در حالی با شعار اصلاح صنعت و بازار خودرو فعالیتش را آغاز کرد که با وجود تصویب مقررات خودرویی نتوانست از فرصت حدودا چهار ساله برای بهبود وضعیت این صنعت استفاده کند. در این مطلب کارنامه خودرویی مجلس یازدهم بررسی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مجموعه مستند 10 قسمتی نشانی: بهارستان مروری بر تاریخچه 35 دوره مجلس دارد و اهمیت تصمیمات نمایندگان مردم در مجلس را روایت کرده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تهیه کننده مجموعه مستند نشانی: بهارستان گفت: این مجموعه تلاش دارد تا همه راه ها به بهارستان ختم می شود را موردبررسی قرار دهد و نتایج را بیان کند، چون بهارستان تمثیلی است از خانه ملت که دستاورد های آن بر جامعه بسیار اثرگذار است ...