سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۵:۱۱Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بزرگراه آزادگان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۰۷    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم از روشن ماندن تیر های چراغ برق در بزرگراه آزادگان تهران هنگام روز گلایه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 از احداث جاده روستای دانگه و امامزاده 3 برادران، جمع آوری آب های سطحی خیابان های پوریای ولی و سهیل مرکزی، مسقف سازی پایانه بهشت و بازگشایی و اتصال خیابان خلازیر جنوبی به کندرو بزرگراه آزادگان و احداث میدان در این منطقه خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری دو سوداگر مرگ که موادمخدر را به شکل بسیار حرفه ای در خودروی سواریشان جاساز کرده بودند، خبر داد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری دو سوداگر مرگ که موادمخدر را به شکل بسیار حرفه ای در خودروی سواریشان جاساز کرده بودند، خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ سرهنگ حسین باباپور ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، هادی حق بین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اعلام اتمام عملیات خاکبرداری زیرگذر شرق به شرق بزرگراه شهید همدانی، از تلاش برای اجرای شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی این معبر زیرزمینی خبر داد. ...
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت شهری منطقه 18 به منظور بهبود در امر تردد وسایل نقلیه و کاهش سوانح رانندگی، عملیات مرمت روکش آسفالت در بزرگراه آزادگان را به انجام رسانید.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ فیروز کشیر در خصوص حوادث ترافیکی روی داده در شبانه روز گذشته گفت : در ساعت 23:20 روز گذشته در محدوده بزرگراه آزادگان به غرب لاین اصلی مقابل تره بار مرکزی یک دستگاه سواری متواری با عابر برخورد داشته که عابر مردبه علت شدت جراحات وارده در دم فوت می نماید .
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
پیگیری ها حاکی از آن است که یکی از چهار گزینه پیشنهادی ذیل به عنوان خیابان آیت الله رئیسی در پایتخت در صحن شورای شهر انتخاب خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
بررسی خبرنگار فارس از مطرح بودن 4 گزینه برای نام گذاری معبری به نام شهید آیت الله رئیسی خبر می دهد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری منطقه 19 گفت: تک جدول در حاشیه بخشی از بزرگراه آزادگان به منظور اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز این محور شریانی اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از کشف 23 کیلو و 500 گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار مواد افیونی در بزرگراه آزادگان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار موادمخدر در بزرگراه آزادگان خبر داد.
صدای جویا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شاهین شهر و میمه گفت: تابلو اتوبان ورودی اصفهان آزادگان از سمت میدان استقلال به نام شهید القدس؛ سرلشکر شهید زاهدی رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف بیش از 20 کیلوگرم مخدر شیشه از یک سوداگر مرگ در بزرگراه آزادگان خبرداد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف بیش از 20 کیلوگرم شیشه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 16 هزارثوب البسه قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از 15 میلیارد ریال برآورد کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، آذر سال 1394 گزارش وقوع یک نزاع جمعی در فضای سبز حاشیه بزرگراه آزادگان به پلیس اعلام شد. بلافاصله مأموران به محل درگیری اعزام شدند و با بررسی های اولیه مشخص شد که درگیری میان 10 نفر از خرده فروشان مواد مخدر در قالب دو گروه صورت گرفته و در جریان آن دو طرف با قمه، شمشیر ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۰    
مهر نوشت: سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: شب گذشته و بامداد امروز دو حادثه جرحی در دو نقطه از شهر تهران به وقوع پیوست که در هر دو تصادف عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از سوی رانندگان بی احتیاط کوییک و کامیونت علت اصلی حوادث بودند [...]
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۳    
به گزاشر زیرنویس، سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: شب گذشته و بامداد امروز دو تصادف جرحی در دو نقطه از شهر تهران به وقوع پیوست که در هر دو تصادف عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از سوی رانندگان بی احتیاط کوییک و کامیونت علت اصلی حوادث بودند [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران از وقوع دو حادثه جرحی در بزرگراه آزادگان بین کوییک و پژو با 5 مصدوم و برخورد کامیونت با ساینا و پراید با 4 مصدوم در بزرگراه فتح خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: واژگونی خودروی سواری پیکان وانت در بزرگراه آزادگان مصدومیت یک شهروند را در پی داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
عملیات خاکریزی، تسطیح و بستر سازی فضای سبز حاشیه بزرگراه آزادگان تا پل شهید صنیع خانی در منطقه 19 تهران آغاز شد.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار میان سواری رونیز و پژو 206 و همچنین واژگونی خونین کامیونت در 2 نقطه از پایتخت خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی کامیونت در بزرگراه آزادگان تهران خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۷:۵۲    
تعداد تصادفات و مرگ و میرهای بزرگراه آزادگان بسیار زیاد است و بر اساس گزارش شرق، حدود 9 درصد از کل فوتی های تصادفات رانندگی در پایتخت در این بزرگراه بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور پایتخت گفت: بزرگراه آزادگان به عنوان کمربندی شهر، امام علی(ع) و شهید همت سه بزرگراه با بیشترین تصادفات مرگبار در تهران است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 گفت: محور شریانی و پر تردد بزرگراه آزادگان در محدوده منطقه 19 با اجرای طرح جهادی فضای سبز جان تازه ای گرفت.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۲    
به گزارش زیرنویس، معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ سه بزرگراه دارای بیشترین تصادفات رانندگی مرگبار در پایتخت را اعلام کرد. ایسنا در خبری نوشت: سرهنگ احسان مومنی با اشاره به آمار تصادفات رانندگی در معابر تهران گفت ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سرهنگ احسان مومنی با اشاره به آمار تصادفات رانندگی در معابر تهران گفت: بزرگراه آزادگان کمربندی شهر تهران است و از شمال شرق تهران تا شمال غرب تهران را پوشش می دهد، به همین دلیل نیز این مسیر ویژگی های خاص خودش را دارد و بیشترین آمار تصادفات فوتی در تهران نیز مربوط به همین [...]
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: 9 درصد از کل فوتی های تصادفات شهر تهران در بزرگراه آزادگان اتفاق می افتد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۷:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
چهار مرد افغان با ربودن پسر 16 ساله از مقابل زمین فوتبال در حوالی بزرگراه آزادگان او را به باغی برده و به او تعرض کردند. متهمان طعمه خود را تهدید کردند اگر شکایت کنند، شبانه به خانه شان آمده و سر اعضای خانواده را میبرند. دونفر از متهمان دستگیر شدند./جام جم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دو طرح راهگشای عمرانی تحکیم بستر آسفالت بزرگراه آزادگان و تعریض و ایمن سازی کندروی این بزرگراه در تقاطع با بزرگراه شهید لشگری امروز در صد و هجدهمین پویش امید و افتخار به بهره برداری می رسد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، شهریار افندی زاده گفت: این طرح از بزرگراه آزادگان در مناطق 18 و 19 به عنوان معابر پرترددی که نیاز بیشتری به ایمن سازی و رسیدگی داشتند، آغاز شده است. مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با تأکید بر [...]
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا_رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طرح ترافیک جدید امسال اجرا نخواهد شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: در نظر داریم ظرف شش ماه اول سال نسبت به تکمیل تقاطع فتح – باغستان اقدام کنیم چرا که تاثیر زیادی بر کاهش ترافیک ورودی به بزرگراه آزادگان دارد.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از پروژه تحکیم بستر آسفالت بزرگراه آزادگان و تعریض و ایمن سازی کندروی شرقی این بزرگراه در تقاطع با بزرگراه شهید لشگری برگزار شد .
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۵    
شهردار منطقه 21 از هزینه 43 میلیارد تومانی پروژه تحکیم بستر 12 کیلومتر از بزرگراه آزادگان و تعریض و ایمن سازی کندرو شرقی آزادگان با بزرگراه شهید لشگری خبر داد.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که طرح ترافیک جدید تهران در سال جاری اجرا نخواهد شد. سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در مراسم تحکیم بستر 12 کیلومتر از بزرگراه آزادگان و .. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا_ رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: کیفیت آسفالت در مسیرهای بزرگراهی آزادگان، بسیج و یاسینی نیاز به اقدامات اساسی و مرمت توسط شهرداری پایتخت دارد. ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۷۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به اینکه هنوز در ارتباط با طرح ترافیک جدید به جمع بندی نرسیده ایم به همین جهت طرح ترافیک جدید امسال اجرا نخواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۴    
دو طرح راهگشای عمرانی تحکیم بستر آسفالت بزرگراه آزادگان و تعریض و ایمن سازی کندروی این بزرگراه در تقاطع با بزرگراه شهید لشگری: امروز در صد و هجدهمین پویش امید و افتخار به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: در قالب یکصد و هجدهمین پویش امید و افتخار، دو پروژه عمرانی در بزرگراه آزادگان به بهره برداری خواهد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری قاچاقچی حرفه ای موادمخدر در بزرگراه آزادگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
2 طرح راهگشای عمرانی "تحکیم بستر آسفالت بزرگراه آزادگان"و "تعریض و ایمن سازی کندروی شرقی این بزرگراه در تقاطع با بزرگراه شهید لشگری" در صد و هجدهمین پویش امید و افتخار به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی یک دستگاه کامیون تانکر حاوی محموله روغن در فضای سبز لاین اصلی بزرگراه آزادگان در ساعت 01:40 بامداد امروز خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ رابعه جوانبخت رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در برنامه تلویزیونی شهر امن در خصوص بزرگراه های خطرناک شهر تهران اظهار داشت: آمار ها حکایت از آن دارد که فراوانی بزرگراه ها در بحث تصادفات بیشتر است. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: 41 درصد فوتیان تصادفات، عابرین پیاده هستند که از عرض بزرگراه ها تردد می کنند. به گزارش ایسنا، وی با اشاره به بزرگراه هایی که بیشترین تصادفات فوتی را دارند، افزود: بزرگراه آزادگان رتبه اول تصادفات عابرین پیاده را داراست و بعد از آن ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
آزادراه قم کاشان از بزرگراه آزادگان تهران آغاز می شود و در انتهای مسیر با آزادراه ذوب آهن اصفهان ادغام می گردد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از انحراف خودرو در آزاد راه تهران -کرج بزرگراه آزادگان و برخورد با تیر چراغ برق خواهید بود.