پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۲:۱۷May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بزرگراه آزادگان»

همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آقامیری رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که پل های مسیر بزرگراه آزادگان در معرض خطر فرونشست قرار دارند و از سوی دیگر عباسی عضو شورای شهر نیز گفت: این امکان وجود دارد که بناهای تاریخی مجاور کانون های فرونشست زمین در اثر وقوع این پدیده آسیب ببینند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تصادف شدید بین سه وسیله ترافیک سنگین در محدوده بزرگراه آزادگان را رقم زد که تیم های منطقه 27 در محل حادثه حضور دارند و مشغول جذب بار ترافیکی هستند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
آقامیری عضو شورای شهر تهران در مورد وضعیت فرونشست در پایتخت می گوید: وضعیت تهران در این خصوص جالب نیست چراکه در سمت جنوب غربی پیشرفت هایی را در برخی مناطق داریم که از طریق سازمان نقشه برداری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 22 از آغاز اجرای ایمن سازی بزرگراه آزادگان خبر داد، گفت: این محور به عنوان پرتردد ترین معابر شهر تهران است که با هدف کاهش حوادث رانندگی از جمله حوادث منجر به فوت به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه صورت خواهد گرفت.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: صبح امروز در مسیر غرب به شرق آزادگان روی پل مترو دستواره یک دستگاه تریلی کشنده دچار نقص شده و غیر قابل حرکت است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۷:۱۹    
با رصد اطلاعاتی دو محموله قاچاق مواد مخدر یکی در مسیر کهریزک و دیگری در بزرگراه آزادگان کشف و ضبط شد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۵    
با رصد اطلاعاتی دو محموله قاچاق مواد مخدر یکی در مسیر کهریزک و دیگری در بزرگراه آزادگان کشف و ضبط شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
با رصد اطلاعاتی دو محموله قاچاق مواد مخدر یکی در مسیر کهریزک و دیگری در بزرگراه آزادگان کشف و ضبط شد./صداوسیما
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
با رصد اطلاعاتی، دو محموله یکی در مسیر کهریزک و دیگری در بزرگراه آزادگان کشف شد.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
بیشتر نوع تصادف در بزرگراه آزادگان برخورد خودرو با عابر پیاده است و سهم عابرین پیاده در فوتی های این بزرگراه بیشتر است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مأموران پلیس راهور وقتی راننده خودرو پژو 207 را به دلیل ارتکاب تخلف در بزرگراه آزادگان متوقف کردند متوجه شدند وی سارق و خودرو سرقتی است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ بزرگراه آزادگان در رتبه نخست آمار فوتی های ناشی از تصادفات و پس از آن به ترتیب بزرگراه های امام علی(ع) و شهید یاسینی در رتبه دوم و سوم در سال 1400 قرار داشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس اداره تصادف پلیس راهور تهران بزرگ از فوت عابر پیاده بر اثر برخورد خودروی متواری با وی در مسیر بزرگراه آزادگان نرسیده به الغدیر در ساعت 20:15 شب گذشته خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۹    
لحظاتی پیش یک دستگاه کامیونت تانکر آب در شرق به غرب آزادگان واژگون شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تصویری دلخراشی از تصادف شدید خودرو شاهین با سمند در بزرگراه آزادگان را ببینید.منبع:خبرفوری 266 256
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از مصدوم شدن دو تن در پی وقوع تصادف شدید در بزرگراه آزادگان خبر داد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۵    
تصویری از تصادف شدید شاهین با سمند در بزرگراه آزادگان تهران را منتشر شده است که تفاوت ایمنی این دو مدل داخلی را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از مصدوم شدن دو تن در پی وقوع تصادف شدید در بزرگراه آزادگان خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تصویری از تصادف شدید خودرو شاهین با سمند در بزرگراه آزادگان تهران را مشاهده می کنید.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 22 از عملیات آسفالت ریزی یکی از مهم ترین محورهای تردد خودرویی پایتخت خبر داد و گفت: عملیات آسفالت ریزی مجدد کندرو آزاد راه تهران-کرج به بزرگراه آزادگان بعد از یک دهه، صورت گرفت.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
روز گذشته به مناسبت روز شهردار، علیرضا زاکانی از ابرپروژه ها و پروژه های کوچک مقیاس صحبت کرد. به گزارش همشهری، شهردار تهران که در برنامه تلویزیونی سلام صبح بخیر حضور پیدا کرده بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی شهردار تهران در برنامه تلویزیونی صبحگاهی شبکه سه گفت: ادامه بزرگراه شهید صیادشیرازی به طول 9 کیلومتر به صورت تونل 2 طبقه به بزرگراه آزادگان می رسد. پیمانکاران در 2 گروه مشغول کار هستند و در بودجه امسال جزییاتش آمده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۹    
به گزارش همشهری آنلاین: سیدمرتضی روحانی، شهردار منطقه 16 فصل بهار را آغاز تحول و تغییر در جهان هستی می داند و ضمن تبریک ایام نوروز و فرا رسیدن بهار طبیعت به شهروندان تهرانی به ویژه ساکنان دارالشهدای دانش آموزی و خانواده های معظم شهدا از پروژه ای حرف می زند که یکی از اتفاق های خوب در سال نو خواهد ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۳    
در راستای اجرای مانور جهادی بهسازی شبکه توزیع برق پایتخت، روزدوشنبه ؛ 23اسفندماه برخی از مشترکان محدوده خیابان دستواره،حدفاصل خیابان ابریشم تا بزرگراه آزادگان از ساعت 8 صبح الی 12 با قطعی موقت برق مواجه خواهند شد ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، با تداوم اوضاع اقتصادی وخیم کشور و افزایش سرسام آور قیمت اجناس مختلف برخی افراد به روش های عجیب و ناپسندی برای پول درآوردن روی آورده اند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
فرونشست های بزرگراه آزادگان و محله خزانه در محدوده منطقه 16 ضمن حفر گمانه های ژئوتکنیکی بررسی خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
بهبود ترافیک خیابان قبا در منطقه 3، ساماندهی ترافیک و پارک حاشیه ای خیابان پامنار، پاکسازی منطقه 13 از حیوانات موذی شهر و افزایش ایمنی بزرگراه آزادگان سرخط مهم ترین اخبار شهرداری مناطق مختلف تهران در چهاردهمین روز هفته از آخرین ماه سال است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 از ایمن سازی بزرگراه آزادگان مسیر واقع در محدوده این منطقه با ایجاد رفیوژ کناری در قالب نصب موانع بتنی (نیوجرسی) خبر داد.
روزنامه گل   ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی طهوری - اواخر دی ماه سال 1394 و دوران مدیریت محمد باقر قالیباف بود که محمد رضایی رییس سازمان ورزش شهرداری از واگذاری 5 ساله ورزشگاه های امام رضا(ع) واقع در منطقه 18 و شهرک ولیعصر(عج) به باشگاه استقلال و ورزشگاه شهید کاظمی در بزرگراه آزادگان و منطقه 19 به باشگاه پرسپولیس خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
سرهنگ شریفی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر از طریق سامانه 110 ، تیم کارشناسی منطقه 26 پلیس راهور فاتب در محل حاضر شده و پس از ایمن سازی محل حادثه، نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
برخورد شدید دو دستگاه خودرو سواری با یکدیگر در بزرگراه آزادگان، موجب کشته شدن یک نفر از سرنشینان شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از فوت راننده پژو پارس بر اثر برخورد شدید با پژو 206 و در نهایت با موانع و تیر چراغ در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان در ساعت 32 دقیقه بامداد خبر داد. ...
رسا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۲    
وقتی دزد به پل بزرگ اتوبان شهید همدانی تهران زد و ورق های فولادی آن را مثل آب خوردن از جا کند و برد یا وقتی پیچ های فولادی پنج تیر برق در بزرگراه آزادگان دزدیده شد و بدنه فلزی و سنگین چراغ ها مثل ساقه های قطع شده نیشکر وسط اتوبان سقوط کرد، داستان سرقت اموال شهر هم وارد مرحله جدیدی شد.
آنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۸    
این روزها بزرگراه آزادگان بیشترین حوادث ترافیکی را دارد و مشکلات آن هم بدون حل باقی مانده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۵    
دو معتاد متجاهر که برای تأمین هزینه مواد مخدر خود پیچ های پایه تیرهای چراغ برق بزرگراه آزادگان را سرقت کرده بودند دستگیر شدند.
راه امروز   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پایه از تیر های روشنایی، در روز پنجشنبه 28 بهمن ماه، در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان تهران، روی سطح سواره سقوط کردند و سبب انسداد کامل و ایجاد بار سنگین ترافیک در بزرگراه شدند. گفته می شود، پیچ های پایه های تیر روشنایی توسط سارقان باز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
پژو پارس با حرکت دنده عقب در بزرگراه آزادگان با دو خودرو برخورد کرد و 5 مجروح برجای گذاشت .
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 19گفت: بلافاصله پس از اعلام سقوط تیرهای برق در بزرگراه آزادگان به علت سرقت پیچ های مربوط به آن، عوامل شهرداری منطقه 19 پس از رفع خطر، تیرها را به رفیوژ بزرگراه برگردانده و آماده نصب کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا: سارقانی که اقدام به سرقت پیچ های تیرهای چراغ برق در محدوده بزرگراه آزادگان کرده و منجر به سقوط پنج تیر در میان بزرگراه شده بودند، از سوی ماموران پلیس پایتخت دستگیر شدند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس ، در پی سقوط تعدادی از چراغ برق های بزرگ راه آزادگان بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت که در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که این حادثه در پی باز شدن پیچ های چراغ های برق توسط فرد یا افرادی انجام شده است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران گفت: شرق به غرب بزرگراه آزادگان قبل از پل سعیدی محدوده علی آباد قاجار، تعداد 5 تیر چراغ برق بر روی سطح سواره سقوط می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ویدیویی از سقوط تیرهای روشنایی بزرگراه آزادگان تهران که به دلیل باز کردن پیچ های این تیرها توسط سارقان اتفاق افتاده است را ببینید.
خبرگزاری صداوسیما: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از سقوط 5 تیر چراغ برق در مسیر عبور رانندگان در بزگراه آزادگان گفت: تیم های بزرگراهی در محل حادثه حضور دارند. ...
حادثه 24   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگون شدن یک دستگاه کشنده و فوت یک نفر در پی وقوع این حادثه خبر داد. سید جلال ملکی اظهارکرد: ساعت 15 ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ساعتی قبل یک دستگاه کشنده حامل خودروهای صفر کیلومتر در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان واژگون شد. این حادثه یک فوتی و 3 مصدوم برجای گذاشت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
حادثه جداسازی کشنده حامل خودرو های صفر کیلومتر در تهران منجر به کشته شدن مردی حدود 40 ساله و مصدومیت چند نفر دیگر شد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع تصادف مرگبار در بزرگراه آزادگان خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی تریلر حامل خودروهای صفر در بزرگراه آزادگان خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عملیات ایمن سازی جناغی های بزرگراه آزادگان در راستای کاهش تصادفات و تردد ایمن تر خودروها، با نصب علائم و تجهیزات ترافیکی انجام شد.