سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۲:۱۰Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقتول»

روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: در آستانه سال جدید با تلاش مسوولان قضایی استان و بر اساس عفو و رأفت اسلامی از مجازات و گذشت اولیای دم، یک زندانی محکوم به قصاص به زندگی برگشت. ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
قاتل بی رحم پس از سرقت طلاجات، مقتول را درون چاه انداخته بود فرمانده انتظامی شهرستان “مهر” گفت: فردی که به خاطر سرقت طلاجات، زنی 52 ساله را به قتل رسانده بود دستگیر شد. ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مرد همسرکش ادعا می کند تحت تاثیر شیشه دچار توهم شده بود و به همین دلیل همسرش را کشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
باپیگیری های شهردار منطقه 14 تهران و در راستای ترویج فرهنگ صلح و سازش در تعامل با مرجع قضائی، اولیای دم مقتول از اجرای حکم قصاص محکوم جوان گذشت کردند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
دو افسر گشت پلیس ادمونتون کانادا در اوایل صبح پنجشنبه هنگام حضور در محل حادثه مربوط به یک تماس خانگی کشته شدند. تیتربرتر به نقل از گلوبال نیوز، طبق گزارش بازرسان، مقتول یک پسر 16 ساله بوده است. فرد مقتول هم خودش را در این حادثه کشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قاتل 48 ساعت قبل از اجرای حکم قصاص در دزفول با همت و تلاش اعضای شورای حل اختلاف و ستاد صبر این شهرستان، مورد بخشش خانواده مقتول قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
با به قتل رسیدن مرد جوان در جنوب تهران تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری عاملان این جنایت آغاز شد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پسر جوان در دادگاه اعتراف کرد 4 تیر به دوست شلیک کرد تا از او انتقام بگیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
پسر جوان که در اقدامی انتقام جویانه دوستش را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود از سوی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص محکوم شد. به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از اردیبهشت سال گذشته با گزارش قتل پسر جوانی با شلیک 4 گلوله آغاز شد ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مردی که 15 سال از عمرش را به جرم مواد مخدر پشت میله های زندان گذرانده بود، در حالی یک سال بعد از آزادی، جنایت وحشتناکی را با ادعای سرقت گوشی تلفن در مشهد رقم زد که از ارتکاب قتل ابراز پشیمانی نکرد اما مدعی شد قصد کشتن هم پاتوقی خود را نیز نداشت. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مردی که 15 سال از عمرش را به جرم مواد مخدر پشت میله های زندان گذرانده بود، در حالی یک سال بعد از آزادی، جنایت وحشتناکی را با ادعای سرقت گوشی تلفن در مشهد رقم زد که از ارتکاب قتل ابراز پشیمانی نکرد اما مدعی شد قصد کشتن هم پاتوقی خود را نیز نداشت.
اعتبار نوین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۴    
به گفته محمد لسانی ما صاحب مقتول و مجروح ها در کف خیابان های سایبری هستیم که از ناآگاهی و عدم سیاستگذاری درست دارند هزینه می دهند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سرهنگ کارآگاه " علی ولیپور گودرزی " رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل قتل یک مرد جوان که با بنزین و در اثر سوختگی در جنوب تهران به قتل رسیده بود، خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
محکوم به قصاص در سال 1397 در نزاع طایفه میرزایی شهرستان الیگودرز مرتکب قتل شده بود که با رضایت خانواده مقتول بخشیده و از قصاص نجات یافت.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
دختر جوان و برادرش که به اتهام قتل ناپدری نامزدش بازداشت شده اند در جلسه دادگاه مدعی شدند نامزدش به خاطر کینه قدیمی مرد میانسال را کشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
با رضایت خانواده مقتول در ساوه قانل از قصاص نفس رهایی یافت.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از منیبان، رسیدگی به این پرونده با گزارش قتل زن جوانی در خانه اش آغاز شد. با شروع تحقیقات پلیسی مأموران متوجه شدند شوهر مقتول به نام حسن از سال ها پیش با فردی به نام حمید اختلاف داشته است ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یک شاهد عینی گفت: ساعت 7 شب بود که صدایی مثل ترقه آمد. تصور کردم بچه های محله ترقه بازی می کنند اما یک دقیقه بعد صداها بیشتر شد. از مغازه که بیرون زدم دیدم افراد مسلح به طلافروشی حمله کرده اند.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حکم قصاص مرد معتاد که در نقشه شوم، پدر خانواده را کشته بود در حالی در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد که پسر قربانی برای دومین بار به اتهام معاونت در جنایت از خود دفاع کرد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مرد کارتن خواب که معتادی را به آتش کشیده بود، بعداز 10 ماه فرار بازداشت شد. او مدعی است، مقتول 700هزارتومان پولش را سرقت کرده و چون پس نداده، این بلا را سرش آورده است.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
حادثه 24 - درگیری 2 دوست قدیمی در محله تهرانسر منجر به قتل شد. ساعت 12 ظهر پنجشنبه هجدهم اسفند ماه امسال، کشف جسد مرد جوانی در سرویس بهداشتی خانه اش در خیابان رضایی محله تهرانسر از سوی همسایه ها به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش داده شد. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
در یک گزارش هولناک به تیم های امداد و نجات در حوالی بازار تهران مشخص شد که دو نفر که در یک چادر مسافرتی زندگی می کردند، آتش زده شده اند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در جنایت هولناکی که به خاطر اختلافات کینه جویانه در مشهد رخ داد، جوان 30 ساله ای با ظرف 4 لیتری بنزین در خیابان های کوی سیدی به دنبال انتقام جویی وحشتناک بود که طرف مقابل خود قدم در گرداب خون گذاشت.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مرد سالخورده ای که با همدستی زنی جوان شوهر او را به قتل رسانده بود، 4 سال پس از این جنایت در شرایطی که در یک قدمی چوبه دار قرار داشت، از سوی اولیای دم مقتول بخشیده شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مرد میانسال به خاطر اختلاف خانوادگی، همسرش را با شلیک سه گلوله به قتل رساند و پس از آن به زندگی خودش نیز پایان داد. مقتول که وکیل پایه یک دادگستری بود، تصمیم به جدایی از شوهرش گرفته بود.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
6 آذر امسال خبر کشف جسد مرد میانسالی سوار بر خودروی نیسانش در بزرگراه امام علی به بازپرس وحید ناصری اعلام شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
قاتل مرد 40 ساله پس از دستگیری به جرم خود اعتراف و انگیزه خود را وجود اختلافات مالی و خانوادگی با مقتول اعلام کرد
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خانواده برومند نجفی محیط بان کرمانشاهی که مرداد امسال مقابل دادگاه به قتل رسید، از قاتل فرزندشان گذشتند و رضایت دادند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ابراهیم فتاحی با تشکر از خانواده مقتول که با گذشت زندگی را آفریدند، یادآور شد: طریق و توصیه انبیا و بزرگان عمل کردن به همین معروف قرآنی است و بی شک این گذشت برای صاحبان آنها بزرگی به ارمغان می آورد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
3 نفر از 9 محکوم به قصاصی که با بخشش اولیای دم و تلاش خیرین از زندان آزاده شده بودند، در لحظه آزادی ماجرای قاتل شدن و زندان خود و رفتن پای چوبه دار را روایت کردند.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مرد معتاد که همسرش را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۵    
کریس کابا، جوان سیاه پوستی که منتظر تولد فرزندش بود، به ظن داشتن اسلحه در خودرواش، شهریور ماه امسال هدف گلوله پلیس لندن قرار گرفت و جان باخت.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از کشف جسد مردی 57 ساله در حوالی یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
پس از کشف جسد مردی 57 ساله در حوالی یکی از روستا های شهرستان کرمانشاه و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. به گزارش ایران، سرهنگ علی کرمی ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ علی کرمی رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه در این باره گفت: پس از قتل مردی 43 ساله در یکی از محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه، رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دو پسر جوان متهم هستند با همدستی دوست قدیمی پدرشان نقشه قتل او را کشیده اند.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
زمستان سال 96 قتل زنی 37 ساله به نام نسترن به پلیس گزارش شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیروس دریکوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: 18 بهمن سال جاری در پی وقوع یک فقره قتل عمد توسط یک مرد نقاب دار در منطقه کیانپارس شهرستان اهواز، از همان لحظات اولیه کارآگاهان جنایی با حضور در صحنه تحقیقات خود را آغاز کردند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
پدر مقتول گفت: من و پسرم مشغول کار بودیم که ناگهان 5-6 نفر با قمه و شمشیر وارد شدند و ضمن شکستن شیشه ها، پسرم را به قتل رساندند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
درگیری 15ساله بین 2طایفه که تاکنون باعث قتل 4نفر و قصاص یک نفر دیگر شده بود، با اعلام گذشت خانواده مقتول از قصاصی دیگر پایان یافت.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
متهم درباره قتل همسایه اش گفت: جای پارک خودروهای من و مقتول در پارکینگ کنار یکدیگر بود. از مدتی قبل ما با یکدیگر دچار اختلاف شده بودیم. ماشین او کوئیک بود و ماشین من پراید. او خیلی روی ماشینش حساس بود و می گفت که من چند مرتبه موقع پارک کردن ماشینم به خودروی او آسیب زده ام.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
درگیری 2 همسایه تهرانی در یک ساختمان به خاطر پارک خودرو متاسفانه به خون کشیده شد و یکی از همسایه ها با ضربات چاقو به قتل رسید و مقتول به قتل ناخواسته اعتراف کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت گفت: قاتلی که در سال 83 جوان 19ساله را در مرودشت با بنزین آتش زده و به قتل رسانده بود پس از 18سال فرار در شیراز دستگیر شد.
برترین ها / شفاف   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
زن جوانی که به دلیل اختلافات خانوادگی و طمع بدست آوردن اموال همسرش، او را به قتل رسانده بود با گذشت حدود 2 سال از این جنایت، لب به اعتراف گشود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت از دستگیری قاتل جوان 19ساله، پس از 18سال فرار خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: عاملان قتل وکیل شاهرودی با گذشت حدود 6 ماه از این جنایت در حالی با تلاش مأموران پلیس استان سمنان دستگیر شدند که انگیزه خود را اختلاف مالی با مقتول اعلام کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: 3 مرد جوان در محله کن تهران از یک خودرو پیاده شده و مقتول را به دلایل نامشخصی هدف 5 ضربه چاقو قرار داده و پا به فرار گذاشته اند.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مرد جوان به قتل دوستش که همدست او در سرقت هایش بود اقرار کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
26 بهمن امسال مرد میانسالی در تماس با پلیس از ناپدید شدن زن میانسالی خبر داد که صاحب کارش بود.