سه شنبه ۱۵ آذرساعت ۲۳:۲۶Dec 2022 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اغتشاشات»

موج   ۳۹ دقیقه پیش    
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در جریان اغتشاشات اخیر، دشمن در این جنگ به دنبال این است که سرمایه های ایران یعنی جوانان ما را بگیرد و ذهن و قلب ملت ما را تصرف کند.
کیهان   ۴۰ دقیقه پیش    
روزنامه واشنگتن پست می گوید؛ همان گونه که سیاست فشار حداکثری ترامپ برای بی ثبات کردن ایران و گرفتن امتیاز شکست خورد، به امید اغتشاشات نشستن هم در حالی که برنامه هسته ای ایران با شتاب به پیش می رود، اقدامی غیر مسئولانه و خلاف عقل است.
کیهان   ۴۰ دقیقه پیش    
اپوزیسیون خارج نشین در ادامه حرکت های سیرک وار خودشان در حمایت از اغتشاشات در ایران، اقدام به برگزاری مسابقه دوومیدانی در لس آنجلس کردند.
خبرگزاری فارس   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: اگر شخصی از درون یا بیرون واحدهای صنفی بخواهد به هر طریقی از جمله تهدید و تطمیع اخلالی ایجاد کند، آن را ادامه اغتشاشات و ضربه به کسب و کار مردم می دانیم و با قاطعیت و اقتدار برخورد می شود.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۸   + ۵۷ سایت دیگر  
سیدمحمدخاتمی تاکید کرد:نباید گذاشت تا آزادی و امنیت در برابر هم قرار گیرند و در نتیجه آزادی به بهانه حفظ امنیّت، پایمال شود یا امنیّت که شرط استقرار سامان و نظم خوب در جامعه است به نام آزادی نادیده انگاشته شود.
فرارو   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سایت تابناک نوشت: چندی پیش، محمد جعفر منتظری، دادستان کل کشور در نشستی با نام تبیین ابعاد جنگ ترکیبی در اغتشاشات اخیر که در شهر قم برگزار شده بود، به عنوان نخستین مقام رسمی، خبری را درمورد سرانجام گشت ارشاد اعلام کرد که بسیار پر اهمیت بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
استاندار گلستان گفت:آرامش استان در روز های اخیر با وجود فراخوان گسترده اغتشاش گران بیانگر اوج بصیرت اقوام گلستان است.
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه گفت: اتباع خارجی اتهامشان اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم بر ضد امنیت داخلی و خارجی بوده و برخی از آنها با قرارهای نهایی لازم در مرحله دادسرا آزاد شدند و برخی نیز پرونده شان جریان دارد.
وزیر امور خارجه ایران می گوید: هیچ کس در ایران بر اثر شلیک پلیس و یا نیروهای امنیتی کشته نشد.
وزیر امور خارجه گفت: در اغتشاشات اخیر پلیس به سمت احدی شلیک نکرده و هیچکس بر اثر شلیک یا برخورد پلیس و یا نیروهای امنیتی کشته نشد، بلکه به دلیل به کارگیری سلاح گرم و سرد توسط عوامل خارجی که وارد ایران شدند یا افرادی که تحت تاثیر قرار گرفتند، بیش از 67 نیروی پلیس در ایران به شهادت رسیده اند.
سلام نو   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرنگار سی ان ان بوسنی از وزیر خارجه ایران درباره اغتشاشات اخیر سؤال پرسید که امیرعبداللهیان در پاسخ به او گفت اغتشاشات در ایران تمام شده و می توانید به ایران سفر کنید و از نزدیک ببینید.بعد از این سؤال، وزیر خارجه بوسنی در حمایت از پاسخ وزیر خارجه ایران به سؤال خبرنگار سی ان ان روسری بر سر کرد.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
با تکیه بر حوادث اخیر، می توان گفت در کنار فعالیت آشکار و علنی تجزیه طلب ها و حتی گروهک های نشان دار تروریستی در اغتشاشات، سلاح اجتماعی بحران زی جوکرها برای کمک به زنده ماندن بحران در ایران نیز خلق و به کارگیری شده است.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: تاکنون بیش از 20 رای قطعی برای عوامل اغتشاشات در دادگاه های تجدید نظر صادر شده است. حجت الاسلام اسدالله جعفری در نشست با تشکل های دانشجویی گفت: متهمان اغتشاشات اخیر به سه دسته تقسیم می شوند ...
همشهری   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازاریان سنندج از جمله اقشاری هستند که بیشترین زیان را از اغتشاشات دیده اند و هر روز توسط عوامل ضد انقلاب و آشوبگران برای بستن مغازه هایشان ارعاب و تهدید می شوند.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
حجت الاسلام رحمانی مهر گفت: نظام اسلامی 300 هزار شهید دارد و با خون شهدا تنومند شده و با چنین اغتشاشات کوچکی آسیب نمی بیند.
در ماجرای اغتشاشات اخیر بسیاری از سلبریتی های ایرانی ثابت کردند به دوران افول نزدیک شده اند. بدون تعارف یک سؤال بپرسیم؟ در دو ماه گذشته کدام یک از سلبریتی ها از ظرفیت اجتماعی خود برای آرام کردن بحران اجتماعی و پایان دادن به خشونتی که دست هایی، آشکار از آن حمایت می کرد، استفاده کردند؟
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جدیدترین اعترافات توماج صالحی خواننده جنجالی که معترضان را با پیام ها و موسیقی خود به اغتشاشات دعوت می کرد را ببینید.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
سعید امیرکاوه با بیان اینکه تاثیر رهاشدگی و وادادگی رسانه را در اغتشاشات اخیر می بینیم، تصریح کرد: شبکه های اجتماعی بی در و پیکر تحت تاثیر فرهنگ غربی صحبت می کنند؛ این شبکه ها برای جامعه ما چارچوب درست می کنند و مواجهه و توجه گزینشی می کنند.
وزیر امور خارجه بوسنی در نشست خبری مشترک با امیرعبداللهیان در واکنش به سوال خبرنگار سی ان ان بوسنی و در حمایت از پاسخ وزیر خارجه ایران در خصوص اغتشاشات 8 هفته اخیر ایران روسری بر سر کرد و گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: هدف دشمن از اغتشاشات اخیر کند کردن روند پیشرفت کشور است، چون می دانست نمی تواند جمهوری اسلامی منزوی کرده و شکست دهد.
قم نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر حوزه های علمیه در بیانیه ای تحلیلی به اغتشاشات، اتفاقات، وضعیت فرهنگی- اجتماعی و وقایع دو ماه اخیر در کشور پرداخت.
همشهری   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
علما، طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ظهر امروز با تجمع در مدرسه مبارکه فیضیه قم و شرکت در اجتماع بزرگ میثاق با ولایت، ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و امام راحل، اغتشاشات روزهای اخیر و هم راستا شدن با دشمنان نظام اسلامی را محکوم کردند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی و استانداری فارس اعلام کرد که طی دو ماه گذشته براثر اغتشاشات پراکنده 20 میلیارد تومان به تاسیسات شهری و زیرساختی در این استان خسارت مستقیم وارد شده است.
مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه، امروز سه شنبه (15 آذر) در جریان نشست خبری خود به سؤالات خبرنگاران رسانه های مختلف پاسخ داد.
ایکنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه در حوادث ناگوار و اغتشاشات اخیر باید به قرآن پناه برد، گفت: در این روایت آمده است اِذَا الْتَبَسَتْ عَلَیْکُمُ الفِتَنُ کَقِطَعِ اللَّیْلِ الْمُظْلِمِ فَعَلَیْکُمْ بِالْقُرآنِ هنگامی که فتنه ها و آشوب های فکری ...
مهاجرانی: براندازان محترم! وقتی امدادهای غیبی نصیب دولت و ملت و کشوری شود، اپوزسیون محترمش همین حال و هوا و ادا و اطوار را پیدا می کند!
چندین اتفاق در سطح منطقه و جهان موجب شده تناقضاتی در رفتار کشور های اروپایی و به ویژه انگلیس نسبت به ایران به وجود بیاید.
عصر اترک   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دستاوردها و پیشرفت های علمی کشور با سرعت بسیار زیادی در حال تحقق است و اغتشاشات اخیر نیز مانعی در این مسیر پرشتاب نبود؛ مقام معظم رهبری نیز اخیراً به تعدادی از این دستاوردها و کارهای بزرگی که در کشور اتفاق افتاده است، اشاره کردند.
598   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به فراخوان ضدانقلاب برای ادامه اغتشاشات در روز های آینده برخی از کتاب فروشان و ناشران از برگزاری طرح های تخفیفی خبر دادند.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسین آبادی از خواندن نماز و زیارت استغاثه به امام زمان(عج) در پویشی 40 روز در مسجد مقدس جمکران خبر داد و گفت: این استغاثه به نیت تعجیل در فرج و رفع فتنه و اغتشاشات اخیر کشور از روز گذشته آغاز شده است.
ایثار   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حکومت های غرب و شرق زمانی که متوجه شدند از طریق نظامی نمی توانند اقتدار و امنیت ایران را خدشه دار کنند، با راه اندازی تفکر داعشی و نفوذ عناصر خودفروخته موجب رقم خوردن اغتشاشات اخیر در جامعه شدند.
قم نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این که اغتشاشات اخیر مساله تازه ای نیست گفت: اغتشاشگران همان نیروهای خفته و اندک دشمنان هستند که صبر و سعه صدر انقلابی و اخلاقی ما در برخورد، آنها را دچار اشتباه محاسباتی کرده است.
رجا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با اعلام آزادی یک هزار و 200 تن از بازداشت شدگان اغتشاشات اخیر، اظهار داشت: مشخص است که رسانه های بیگانه همواره دنبال آشوب میدانی و انحراف افکار عمومی در کشور هستند و می خواهند نظم و آرامش جامعه را برهم بزنند.
روز پلاس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با حمایت مقامات آمریکا از اغتشاشات در ایران، تحلیلگران ارشد اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی به مصونیت ایران در برابر اغتشاشات اخیر اذعان کردند.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: دانشجویان ما به عنوان رزمندگان خط مقدم جبهه مقابله با طمع ورزی های آمریکا بارها نشان دادند تلاش های آمریکا برای تبدیل دانشگاه به پاتوق سیاسی برای دشمنان محکوم به شکست و اضمحلال بوده است.
عصر امروز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
"معصومه ابتکار" اخیراً در حالی بر نقش دولت در قبال وضع موجود و اغتشاشات اخیر تأکید کرده است که هیچکس نمی داند او در اغتشاشات "آبان 98" هم همین نظر را داشته است یا خیر؟!
میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقام های غربی و بازوهای رسانه ای آنها در حالی از اغتشاشات و موضوع اعتصاب اجباری در ایران حمایت می کنند که خود در کشورهایشان با اعتصابات واقعی روبرو بوده و حتی در مواردی دستور استفاده از نیروی نظامی را علیه اعتصاب کنندگان صادر کرده اند. ...
راه دانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همزمان آوریل هینز، رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا گفته است که جمهوری اسلامی ایران اعتراضات را خطر قریب الوقوع برای موجودیت خود تلقی نمی کند.
راهبرد معاصر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به تاکید اژه ای مبنی بر برخورد با عوامل دروغ پردازی در اغتشاشات اخیر گفت: قوه قضائیه نسبت به از دست رفتن 200 شهروند کشور که به دلیل دروغ های رسانه ای و تحریک آنها، جان خود را از دست دادند، کوتاه نخواهد آمد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جامعه شناس و پژوهشگر گردشگری می گوید: فضای ملتهب در شهری که گردش گرپذیر است، به مراتب تأثیر بیشتری خواهد گذاشت. زیرا ناامنی باعث بی اعتمادی می شود و حضور گردشگر را کاهش می دهد. نبود گردشگر نیز آورده های اقتصادی در حوزه های اسکان، تردد و بازار را کاهش می دهد یا حتی به مرتبه خسارت می رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شبکه ای از فعالین حوزه تجمعات و اغتشاشات اخیر وابسته به جریانات معاند و گروهک های ضدانقلاب در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان با اشاره به ضعف های دولت اعتدال و تاکید بر اینکه بانیان وضع موجود مطالبه گر حق مردم شده اند، گفت: قوه قضائیه باید با عاملان اغتشاشات برخورد جدی کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اینکه گروه های مخالف نظام فراخوان تعطیلی بازار و پیوستن بازاریان به اغتشاشات خیابانی را داده بودند، اما کسبه مشهد همانند روز های گذشته بدون توجه به این فراخوان در حال فعالیت هستند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
علی دایی در قبال اغتشاشات 70 روزه اخیر و قضایای جام جهانی دقیقا بر خلاف عقلانیت حرکت کرد و مسیری را پیمود که به همراهی با بدخواهان مردم ایران منجر شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۱    
ایران پرس: حمایت کامل بلوک غرب به سرکردگی آمریکا وشرکای منطقه ای آن از عوامل آشوبگر و نیز انواع گروهک های تروریست و تجزیه طلب که در آشوب ها و اغتشاشات اخیر در ایران به نحو مستقیم مداخله دارند ، در چارچوب جنگ ترکیبی غرب و متحدان آن علیه ایران اسلامی صورت می گیرد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از اغتشاشگران روزهای اخیر در انزلی با اشراف اطلاعاتی نیروهای امنیتی دستگیر شدند.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در قبال دروغ پردازی ها و شایعه سازی که در فضای افکار عمومی انجام می پذیرد اقدامات قانونی صورت پذیرفته است و افراد باید برای ادعاهای خود سند ارائه کنند. هر فردی که ادعایی در فضای عمومی مطرح می کند باید برای این ادعای خود دلیل مستند ارائه کند.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
احکام اولیه پرونده متهمان شهادت مظلومانه سیدروح الله عجمیان یک ماه پس از جنایت صادر شد. مرکز رسانه قوه قضاییه – دوازدهم آبان ماه بود که تعدادی از اغتشاشگران در اطراف آرامستان بهشت سکینه و کمالشهر کرج به بهانه شرکت در مراسم چهلم یکی از جانباختگان اغتشاشات اخیر به نام مرحوم حدیث نجفی با ایجاد ...