یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۳:۲۲Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی شریف»

ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دانشگاه صنعتی شریف در هفته اخیر (28 آبان تا 4 آذر) همچون روزها و هفته های گذشته در کنار فعالیت های علمی آموزشی خود، برنامه های متنوع تفریحی فرهنگی نیز برای دانشگاهیان خود تدارک دید که با استقبال خوب دانشجویان همراه بودند.
آنا / مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۷۹ سایت دیگر  
نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند و صمیمانه درباره مسائل اخیر و دغدغه های خود به گفتگو پرداختند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
بعدازظهر روز گذشته ( سه شنبه)، در پردیس اصلی دانشگاه صنعتی شریف درگیری های میان برخی از طیف های دانشجویان رُخ داد.
نیپنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، حسین خواجه پور، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف در این نشست تخصصی گفت: انتشار گازهای گلخانه ای منجر به بروز پدیده تغییر اقلیم در سطح کره زمین شده است و مقابله با تغییر اقلیم از لازمه های توسعه اقتصادی در سطح جهان به شمار می آید. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: استاد دانشگاه صنعتی شریف تاکید کرد: در ایران معادل مجموع 12 کشور ثروتمند اروپا گاز مصرف می شود، درصورتیکه جی دی پی (تولید ناخالص داخلی) ایران با این کشورها قابل مقایسه نیست ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
علی فتوت احمدی/ دانشیار مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف در نگاه اول چنان به نظر می رسد که این روزها کار صنایع بزرگ به صورت عادی در حال انجام است و محدودیت های اینترنتی تاثیر چندانی بر کار فعالان این بخش ها نگذاشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۵۵    
حدود 150 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف امروز در مقابل دانشکده کامپیوتر این دانشگاه تجمع و با حرکت در صحن دانشگاه شعار های علیه نظام و نهاد های وابسته به آن سر دادند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بازی عقب افتاده هفته اول لیگ برتر بسکتبال بانوان بین گروه بهمن تهران و پالایش نفت آبادان با پیروزی تیم تهرانی همراه بود. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، گروه بهمن و پالایش نفت آبادان در یک بازی عقب افتاده از هفته اول لیگ برتر بسکتبال بانوان ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
دیدار معوقه هفته اول لیگ برتر بسکتبال زنان سه شنبه، اول آذر بین تیم های گروه بهمن تهران و پالایش نفت آبادان برگزار شد. در این دیدار که به میزبانی سالن دانشگاه صنعتی شریف پیگیری شد، شاگردان نازی طائرپور در گروه بهمن موفق شدند با حساب 63 بر 52 پیروز شوند. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه حضور در بازارهای بین المللی با توجه به محدودیت های کربنی تدوین شده، بین دانشگاه صنعتی شریف و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس امضاء شد.
آمار کلی از احکامی که امروز ابلاغ شده، به این شرح است: 2 مورد تعلیق از تحصیل به مدت دو نیم سال؛ 4 مورد تعلیق به مدت یک نیم سال با احتساب سنوات؛ 4 مورد تعلیق از تحصیل به مدت یک نیم سال بدون احتساب سنوات؛ و بقیه موارد توبیخ کتبی با درج در پرونده؛ و 1 مورد تذکر شفاهی.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف تغییر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شماره شصت وهشتم نشریه دانشجویی اوج با عنوان "تکمیل رویای ماه"؛ ماهنامه انجمن علمی دانشکده هوافضا دانشگاه صنعتی شریف منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شریف مراسم هیئت هفتگی یادبود شهدای مظلوم حادثه ایذه و اصفهان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی برگزاری سلسله جلسات شورای انضباطی دانشگاه به منظور حمایت از حقوق عموم دانشجویان و کمک به حفظ انضباط دانشگاه، این شورا گزارش اولیه ای از عملکرد خود را اعلام کرد.
آنا / باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
متخصصین دانشگاه صنعتی شریف برای اولین بار در کشور موفق به ساخت بدنه آلومینیومی دوچرخه های برقی شدند. این در حالی است که تاکنون و با توجه به ساختار پیچیده طراحی و جنس آلومینیوم مورد استفاده، تمامی بدنه های دوچرخه آلومینیومی موجود در بازار کشور به صورت وارداتی تامین می شد.
سلام نو / سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۶:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری تامین مسکن نخبگان دانشگاه صنعتی شریف با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان و شهردار تهران امضا شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تفاهم نامه ساخت مسکن برای اساتید دانشگاه صنعتی شریف فی ما بین شهرداری تهران و بنیاد ملی نخبگان به امضا رسید. علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم انعقاد تفاهم نامه ساخت مسکن برای اساتید دانشگاه صنعتی شریف که فی مابین شهرداری تهران و بنیاد ملی نخبگان امضا شد ...
تفاهم نامه همکاری تامین مسکن نخبگان دانشگاه صنعتی شریف با حضور معاون علمی ریاست جمهوری، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان و شهردار تهران امضا شد.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف نحوه برگزاری کلاس های درس امروز را با توجه به رقابت تیم ملی فوتبال اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مسیر تامین مسکن نخبگان با همکاری شهرداری تهران، بنیاد ملی نخبگان و دانشگاه صنعتی شریف تسهیل شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بیژن وثوقی، عضو کمیته انضباطی دانشگاه صنعتی شریف اظهار کرد: در آیین نامه انضباطی برای تخلفاتی همچون ایجاد بلوا و آشوب تنبیهات سنگینی تا سقف اخراج دانشجو از دانشگاه با محرومیت از تحصیل در تمام دانشگاه ها تا 5 سال درنظر گرفته شده است ...
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ساعتی پیش چهار دانشجوی بازداشتی دانشگاه صنعتی شریف به قید وثیقه آزاد شدند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۴۶ سایت دیگر  
بیژن وثوقی وحدت عضو کمیته انضباطی دانشگاه صنعتی شریف درباره این که چرا حضور در تجمعات، تخلف محسوب می شود و آیا اساسا مدلی برای اعتراض قانونی در دانشگاه وجود دارد، نیز توضیح داد: به طور کلی هر فعالیتی که منجر به اختلال یا مزاحمت در برنامه های دانشگاه شود ...
برترین ها / ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
چهار دانشجوی شریف به قید وثیقه از بازداشتگاه اوین آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ساعتی پیش چهار دانشجوی بازداشتی دانشگاه صنعتی شریف به قید وثیقه آزاد شدند.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف در آخرین نتایج رتبه بندی کیو اس آسیا یونیورسیتی رانکینگز (QS Asia University Rankings) و در نخستین حضور خود در این ارزیابی، موفق به کسب مقام نخست در بین دانشگاه های مطرح کشور شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
4 دانشجوی دیگر دانشگاه صنعتی شریف به قید وثیقه آزاد شدند.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دو عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف، موفق به ثبت دومین اختراع خود با عنوان پردازنده نوری قابل تنظیم در سیستم پتنت آمریکا USPTO ، مشهورترین سیستم ثبت اختراع در جهان شدند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور IT WEEKEND 9 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۲۱    
دکتر رضا منصوری، استاد بازنشسته ی دانشگاه صنعتی شریف و معاون اسبق وزارت علوم، در توییتی بدون ذکر نام کسی، درباره ی مراسم عروسی یک آقازاده نوشت: عروسی آقازاده چند شب قبل در گرم دره. باغ و کاخ درون آن مجلل ترین ممکن! هزینه هر میهمان عروسی 7 میلیون تومان. ارقام نجومی برای گل آرایی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دانشگاه صنعتی شریف در هفته منتهی به امروز جمعه 27 آبان ماه در کنار فعالیت های آموزشی و برگزاری کلاس های ترم اول سال تحصیلی 1402-1401، برنامه های فرهنگی و پژوهشی نیز تدارک دیده است که برخی انجام شده و برخی دیگر در حال پیگیری است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
استاد دانشگاه صنعتی شریف گفت: فقط در پارس جنوبی روزانه 28 میلیون متر مکعب کاهش تولید داریم و در سال 1410 ناترازی روزانه 400 میلیون متر مکعب خواهد بود یعنی بیش از 50 درصد کل مصرف امروزمان کسری خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در بیانیه ای اعلام کرد: اشد مجازات و نهایت برخورد سخت با عاملین جنایات تروریستی اصفهان و ایذه را از مسئولین مربوطه، مطالبه داریم و به هیچ وجه مسامحه با این افراد را جایز نمی دانیم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۸:۳۵    
مراسم چهلمین روز در گذشت استاد فقید دکتر روستا آزاد رییس اسبق دانشگاه صنعتی شریف عصر امروز پنجشنبه 26 آبان 1401 در مسجد امام صادق (ع) برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی شریف تغییرات اعمال شده در تقویم آموزشی این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۵    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی شریف گفت: ما معتقدیم تجمع باید باشد و هفته قبل نیز به تشکل های دانشجویی مجوز برگزاری تجمع دادیم، اما تجمع دیروز مایه ننگ دانشگاه شریف بود.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مهدی کشاورز خواستار ایفای نقش کلیدی دانشگاه ها در آسیب شناسی و بررسی علت عدم توازن توسعه همه جانبه جزیره کیش و ارائه طرح های مشورتی و اجرایی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف در اطلاعیه ای اعلام کرد: امتحانات پایان نیم سال دانشگاه شریف با یک هفته تعویق برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۲    
مسئول کانون قرآن و عترت دانشگاه صنعتی شریف به تشریح فعالیت های فرهنگی این کانون در سال تحصیلی جاری پرداخت.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف در اطلاعیه ای اعلام کرد: امتحانات پایان نیم سال دانشگاه شریف با یک هفته تعویق برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هیات رییسه دانشگاه صنعتی شریف در اطلاعیه ای اعلام کرد که خط مشی این دانشگاه در دوران کنونی، بازگشت به محیطی آرام برای ایجاد انجام امور آموزشی و پژوهشی است.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
دانشجویان هوافضای دانشگاه صنعتی شریف در جدیدترین دوره از مسابقات بین المللی طراحی هواپیمای RAeS موفق به کسب مقام سوم شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۴    
انجمن علمی دانشکده مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی شریف در نشست کافه تکنولوژی خود به بررسی، پرنده های عمودپرواز (VTOL) می پردازد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - محمد ملانوری دانشجوی بازداشتی دکتری اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف براساس اعلام انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه به قید وثیقه آزاد شد.
پایگاه اطلاع رسانی چندثانیه از آزادی با وثیقه محمد ملانوری خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی چندثانیه از آزادی با وثیقه محمد ملانوری خبر داد. ملانوری تحلیلگر اکوایران و دانشجوی دوره دکتری اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف است که چندی پیش در خانه اش بازداشت شده بود. تماشاخانه تهران به طعم گسی خرمالوهایش/ چه بر سر میوه محبوب تهران می آید؟ (فیلم) ...
چندثانیه با انتشار تصویری خبر داد که محمد ملانوری با قید وثیقه آزاد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
پژوهشکده علوم و فناوری های انرژی، آب و محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف اقدام به ایجاد دو فرصت مطالعاتی پسادکتری ویژه رشته های مهندسی انرژی، مهندسی شیمی و نفت و ... می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۱    
گروه چندرسانه ای ایکنا به منظور بررسی نقش علم، دین، اخلاق و... در توسعه صلح جهانی به گفت وگو با ابراهیم آزادگان، استاد دانشگاه صنعتی شریف و مدیرگروه فلسفه علم این دانشگاه، نشسته است. بخش پنجم و آخر این گفت وگو از نظرتان می گذرد.