دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۱۴:۲۱Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه شهید بهشتی»

خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۶    
دانشگاه پیام نور استان زنجان مراسم دوازدهمین سالگرد شهادت دکتر مجید شهریاری را با حضور دکتر آقامیری رییس دانشگاه شهید بهشتی تهران و همکار آن شهید برگزار کرد.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: صبر از منظر لغت شناسان به معنای بر خود مسلط بودن و حفظ کردن خود و پرهیز از جزع و فزع، و تحمل است. خداوند از روش های متنوعی برای آموزش بردباری به بشر در قرآن بهره برده و در برخی آیات دستور صریحی مبنی بر صبر وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فریبا شیروانی، فوق تخصص عفونی اطفال و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر بالا بودن خطر ابتلای چندین باره به آنفلوانزا در کودکان گفت: با توجه به چرخش بالای انواع ویروس های تنفسی از خانواده آدنوویروس ها، خشکی هوا و نبود بارش احتمال ابتلای چندین باره به آنفلوانزا وجود دارد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دوازدهمین سالگرد شهادت دکتر مجید شهریاری، دانشمند هسته ای با حضور دکتر آقامیری، رئیس دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۱:۳۲    
رئیس دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه امروز در تربیت نیروی انسانی و تولید تجهیزات در حوزه هسته ای، مدیون این شهید هستیم، گفت: دکتر شهریاری در اکثر رشته های علمی سرآمد بود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۶    
میثم سعادت در هم میهن نوشت: روز دوشنبه بار دیگر دانشجویان دانشکده های مختلف دانشگاه بهشتی تحصن و اعتراض کردند. گفته می شود طی روزهای گذشته، تعدادی از اساتید که در اعتراضات شرکت کرده بودند، با ممنوعیت و محدودیت های زیادی مواجه شده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه شهید بهشتی تهران با بیان اینکه شهید شهریاری در علم هسته ای ستاره ای برای کشور شد، گفت: ایران در جایگاه 10 کشور هسته ای جهان قرار دارد و دشمنان کشور عزیزمان این را به خوبی می دانند کشوری که چنین قدرتی داشته باشد بازدارنده خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: امروز بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح قرار دارد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبر گرجی استاد دانشگاه شهید بهشتی بر این که سوء حکمرانی جایی برای توجه مردم به انتخابات باقی نگذاشته ، تاکید کرد اولین اقدام عملی برای اصلاح ساختار انتخابات حذف نظارت استصوابی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۷    
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت: شهید شهریاری شخصیتی ممتاز در همه عرصه ها بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۵    
سومین جشنواره دانشجویی خون سیاوش با موضوع جهاد علمی از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
محسن شریعتی نیا، استاد دانشگاه شهید بهشتی و کارشناس مسائل چین در پاسخ به دنیای اقتصاد درباره اینکه آیا سیاست چین در قبال ایران در دوره مدیریت تنش با آمریکا تغییر خواهد کرد، گفت که پکن درباره منطقه خاورمیانه و ایران اصول ثابتی در سیاست خارجی اش دارد که در سه حوزه قابل بررسی است.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد زعیم زاده، جانشین سر دبیر: هویدا شدن ققنوس، تحمل، مدارا و گفت وگو در میان آتش رادیکالیسم، به این امید است که طراحی کرده ایم در روزنامه پذیرای صاحبان ایده و نظر باشیم، برای گفتن وشنیدن، برای بحث و نقد و برای ارائه راهکار، در جلسه نخست از این سلسله جلسات در بیست وسوم آبان میزبان احمد شکرچی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۱    
سرپرست دانشگاه شهید بهشتی گفت: ما مجموعه مرکزی را برای ارتقای هوش مصنوعی در همه زمینه به ویژه حوزه مدیریت بحران دنبال می کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سیدمهدی طباطبائی از اسدالله حبیب به عنوان استادی که عمر خود را در رخ نمایی از اندیشۀ میرزاعبدالقادر بیدل سپری کرد، یاد کرده و در سوگ این چهرۀ برجستۀ اهل افغانستان نوشتاری منتشر کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شرکت پالایش نفت تهران با پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاد دانشگاهی در خصوص تصفیه لجن مخازن نفتی خود تفاهم نامه همکاری امضا کرد. این تفاهم نامه با هدف استفاده از خدمات فناورانه ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواستار شکل گیری سرفصل جدیدی از ساختارهای باثبات سیستماتیک برای ارتقای جایگاه جمعیت نخبگانی دانشگاه شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی استادان دانشگاه شهید بهشتی به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، در سالن شهید شهریاری حوزه ریاست برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
همایش حقوق خانواده و رسانه به زودی توسط دانشکده رفاه با همکاری پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی در محورهایی همچون حقوق زن و رسانه برگزار می شود.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه شهید بهشتی گفت: باید مرکز هوش مصنوعی با تمرکز بر فعالیت های بین رشته ای در دانشگاه شهیدبهشتی ایجاد و برنامه 10 سال آینده ترسیم شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۰    
مسابقه فرد و جامعه متعالی در کلام امام رضا(ع) از سوی کانون قرآن و عترت(ع) دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
سلامت نیوز / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی معتقد است که با توجه به مشکلات اقتصادی شدید و کسری بودجه دولت، در شرایط فعلی باید به جای اجرای راهکارهای هزینه بر و غیرقابل اجرا، به فکر عملیاتی کردن برنامه هایی باشیم که بدون صرف اعتبارات دولتی، به شکل محسوس در کاهش آلودگی هوای کلانشهرها نقش داشته باشند ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از سوالات مهم در مواجه با اعتراضات سراسری 1401 این است که آینده این اعتراضات که بعضا به خشونت هم کشیده شده، چه خواهد شد. حسین واله جامعه شناس این موضوع را بررسی کرده است. حسین واله دیپلمات ایرانی و استادیار گروه فلسفه دانشگاه شهید بهشتی اعتراضات اخیر را تحلیل کرده است ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۱    
همایش مسئولیت اجتماعی؛ دانشگاه، صنعت و جامعه با برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری در دانشگاه شهید بهشتی آغاز به کار کرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دیروز همچنین در دانشگاه شهیدبهشتی واحد عباسپور، دانشکده ادبیات و زبان های خارجه دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه کردستان، دانشکده های زیست شناسی، ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر دانشگاه تهران و ... تجمعات اعتراضی برپا بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۲    
بسیج دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی با صدور بیانیه ای نسبت به سرباز زدن اساتید این دانشکده برای حضور در برنامه مناظره با موضوع بررسی جایگاه شورای نگهبان واکنش نشان داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس جهاددانشگاهی دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه نداشتن اطلاع روزآمد از وضعیت زندگی جوانان کشور، مدیریت جامعه را در مقاطع زمانی مختلف غافلگیر کرده است، گفت: بازگشت به رویکرد راهبردی و رعایت سیاست ها و برنامه های تدوین شده، لازمه رسیدن به بالندگی اجتماعی و تقویت قدرت نرم فرهنگی است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین نوشت: کیمیا گیلانی متولد 12 مرداد سال 1371 در تهران است. او فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتی گرایش تولید از دانشگاه شهید بهشتی است. در ادامه درباره بیوگرافی کیمیا گیلانی بیشتر بخوانید. همسر کیمیا گیلانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی انتصاب سیدمحمودرضا آقامیری به عنوان سرپرست دانشگاه شهیدبهشتی را تبریک گفت.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۱    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سید محمود رضا آقامیری را به سمت سرپرست دانشگاه شهید بهشتی منصوب کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه تصویری از پرتره جذاب و دیدنی نیوشا ضیغمی خواهید دید. بیوگرافی نیوشا ضیغمی: نیوشا ضیغمی در 18 تیر ماه 1359 در تهران به دنیا آمد. او دیپلم معماری دارد، اما به دلیل اینکه در دانشگاه سراسری روانشناسی کودک قبول شد ترجیح داد در این رشته ادامه تحصیل بدهد و بعد از اتمام دبیرستان ...
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهید بهشتی با صدور حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، تغییر کرد.
برترین ها / آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۳   + ۵۶ سایت دیگر  
ششمین همایش ملی پیشرفت های سازمانی با محوریت هم افزایی معماری سازمانی و هوش مصنوعی، با حمایت ایرانسل و پخش مستقیم از تلویزیون اینترنتی لنز، در حال برگزاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۴    
در مراسمی چهارمین دوره طرح توانمند سازی صدف در پارک فناوری پردیس با دانشگاه شهید بهشتی امضا شد.
آنا / دنیای بانک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به پاس حمایت های اثربخش بانک رفاه کارگران از حوزه سلامت از جمله سلامت غذایی، نشان ویژه سومین جشنواره ملی سلامت غذایی به این بانک اهداء شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۹    
انجمن علمی دانشجویی علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی جلسه ای مجازی با محوریت اسلام سیاسی برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از مسئولان این دانشگاه به خاطر سنگ اندازی در مسیر ایجاد باب گفتگو بین دانشجویان انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ستاد توسعه علوم شناختی برنامه حمایتی برای بهره مندی محققان این حوزه از دستگاه های تصویربرداری پیشرفته دانشگاه شهید بهشتی اجرایی کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دکتر فریبا شیروانی، فوق تخصص عفونی اطفال و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر تزریق واکسن آنفلوانزا به کودکان در همه سنین بویژه به کودکان زیر 9 سال می گوید: از دو هفته پس از تزریق واکسن ، ایمنی در کودک ایجاد می شود . منبع: خبر آنلاین
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۰    
شماره دوم نشریه زمین ما ؛ گاهنامه علمی فرهنگی کانون محیط زیست دانشگاه شهید بهشتی منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۷    
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه شهید بهشتی و دبیر ستاد ملی سال جهانی علوم پایه، از بورسیه 100 داوطلب برتر آزمون سراسری برای تحصیل در رشته های علوم پایه بر اساس مصوبه آن ستاد و تشکیل اولین جلسه اتاق فکر علوم پایه در وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اهمیت حمایت دولت و مجلس از علوم پایه گفت: هزینه کرد در علوم پایه برای بخش خصوصی به صرفه نیست و دولت و مجلس باید از این علوم حمایت و در آن سرمایه گذاری کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهیدبهشتی اعتقاد دارد که ناکامی های انباشته شده یکی از مهمترین دلایل اعتراضات دانشجویان در دانشگاه ها است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مرتضی تهامی پور/ عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی توسعه مبتنی بر مصرف آب در بخش کشاورزی در دهه های اخیر به وضعیتی منجر شده است که در حال حاضر سهم عمده (حدود 80درصد) منابع آب تجدیدپذیر سالانه کشور مصرف می شود و از طرفی به دلیل کاهش ریزش های جوی و برداشت بیش از حد از آب های زیرزمینی (بیلان منفی) ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دانشگاه شهید بهشتی و سازمان غذا و دارو به منظور تحقیقات ویژه در زمینه عسل های دارویی و معرفی عسل های دارویی به مراکز درمانی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۳    
شماره دوم نشریه جدال گاهنامه علمی تخصصی انجمن علمی دانشجویی علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی منتشر شد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کلینیک حقوق دانشکده رفاه با حضور دکتر زهرا طاهری پور ریاست دانشکده رفاه و دکنر محمد روشن رئیس پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی و اعضای هیات علمی گروه حقوق و جمعی از دانشجویان امروز سه شنبه در سالن 12 بهمن بنیاد فرهنگی رفاه افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی بکارگیری نخبگان را در دستگاه های دولتی مناسب نمی داند و می گوید: استخدام برخی از نخبگان در نهادهای دولتی موجب محدود شدن آنها می شود و دیگر نمی توانند کارآفرینی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۵:۲۱    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی گفت: تروریست های کوردل با دلارهای نفتی سعودی و حمایت استکبار جهانی سعی دارند بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند.