شنبه ۰۵ خردادساعت ۱۸:۵۱May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی وزارت بهداشت»

خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت غزه از نابودی عمدی مراکز درمانی از سوی رژیم صهیونیستی خبر داد و مراکز درمانی فعال در این باریکه را اندک دانست.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین با اشاره به اوضاع بحرانی در نوار غزه گفت که 27 هزار نفر در این منطقه به بیماری هپاتیت A ناشی از مصرف آب و غذای آلوده مبتلا شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۱    
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در زمان حاضر در تمام استان های کشور به میزان کافی شیرخشک وجود دارد و توزیع آن در تمامی داروخانه ها پایدار است و هیچ مشکلی برای تأمین شیرخشک در تعطیلات نوروز وجود ندارد.
الف   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: با ابلاغ مصوبه خدمات درمانی رایگان کودکان، همه بیمه های پایه مکلف به پرداخت 100 درصد تعرفه دولتی برای همه خدمات درمانی، سرپایی و بستری کودکان زیر 7 سال هستند.
دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور حکمی، پدرام پاک آیین را در جایگاه سخنگوی این وزارتخانه و دستیار رسانه ای وزیر ابقا کرد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
حتی وقتی پانزدهم اسفندماه سال گذشته، سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد که خدمات درمانی برای کودکان زیر 7 سال در مراکز درمانی دولتی رایگان شده، باز هم این کودکان مهاجرند که نادیده گرفته و حذف شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت غزه گفت: اشغالگران اسرائیلی اعضای بدن شهدای فلسطینی را به سرقت می برند سپس اجساد را به نوار غزه می آورند و به ساکنان آن تحویل می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه یکشنبه شب گفت که 11 هزار نفر از فلسطینیان درپی تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به این باریکه، مفقود شده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آژانس آنروا وابسته به سازمان ملل اعلام کرد هر 10 دقیقه یک کودک در نوار غزه به شهادت می رسد. آنروا تأکید کرد شمار زیادی از کودکان در حملات شدید و کورکورانه ارتش رژیم صهیونیستی جان خود را از دست می دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین از وضعیت بغرنج بهداشتی و بیمارستانی در نوار غزه در سایه ادامه جنایات جنگی ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه از شهادت 13 هزار و 800 کودک در اثر حملات وحشیانه صهیونیست ها از هفتم اکتبر تاکنون خبر داده و اعلام کرد 30 کودک هم به دلیل سوء تغذیه جان خود را از دست داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت غزه امروز(شنبه) با اشاره به عملیات نظامی رژیم صهیونیستی علیه مراکز درمانی، گفت که بیمارستان های شمال نوار غزه به طور کامل تخریب شده اند و کودکان به طور عمدی و سازماندهی شده هدف قرار گرفته اند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۷    
شفقنا- سخنگوی وزارت بهداشت غزه امروز(شنبه) اعلام کردند که رژیم اسرائیل در حال انجام یک عملیات نظامی علیه سیستم بهداشتی در نوار غزه است. به گزارش شفقنا، وبگاه شبکه الجزیره نوشت: اشرف القدره ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه تأکید کرد ارتش رژیم صهیونیستی ضمن ارتکاب عمدی جنایات و کشتار وحشیانه در نوار غزه، اقدام به اعدام مستقیم کادر درمانی و بیماران در بیمارستان شفا و بیمارستان های شمال غزه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه با اشاره به کشف گور دسته جمعی در بیمارستان الشفا گفت که رژیم صهیونیستی در حال نسل کشی مردم غزه است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از اعلام تعرفه های پزشکی 1403 خبر داد و در عین حال تاکید کرد که تنها تعرفه های قانونی اعلامی دولت، ملاک عمل خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۵۶ سایت دیگر  
پاک آیین، سخنگوی وزارت بهداشت از ابلاغ تعرفه های پزشکی از سوی دولت خبر داد و گفت: تنها تعرفه های قانونی ملاک عمل خواهند بود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
خبر استعفای 20 پرستار بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس در رسانه های گروهی در حالی بازنشر می شود که فرماندار این شهرستان روز شنبه انتشار بندی از این مطلب از قولش با این عنوان " خبر استعفای 20 پرستار بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس را تکذیب نمی کنم " را رد کرد و گفت: استعفای این پرستاران واقعیت ندارد
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، پدرام پاک آیین؛ سخنگوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از گسترش پوشش واکسیناسیون پنوموکوک و روتاویروس در هفته های آینده در مناطق گرمسیری کشور خبر داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از گسترش پوشش واکسیناسیون پنوموکوک و روتاویروس در هفته های آینده در مناطق گرمسیری کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت بهداشت به خبر استعفای پرستاران واکنش نشان داد.
پدرام پاک آیین، سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مطابق اعلام مقام ذیصلاح قضائی، خانم دکتر پرستو بخشی فاقد هرگونه مشکل در دلفان بوده و حتی رضایت خود از مردم و کادر درمان این شهرستان را نیز با نزدیکانش مطرح کرده بود.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مسئولان وزارت بهداشت نوار غزه به سیاست رژیم صهیونیستی در هدف قرار دادن نیروهای درمانی و نابودی سیستم پزشکی این باریکه اشاره کرد. به گزارش گروه بین الملل حیات ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
چند روز پیش حسن روحانی اعلام کرد که مجموعاً تا پایان دولت دوازدهم قرارداد خرید 120 میلیون غیر از آن 60 میلیون دوز واکسن روسی بسته شده بود اما سخنگوی وزارت بهداشت دولت رئیسی آن را تکذیب کرد و بیان کرد: کل واکسن خریداری و وارد شده در دولت دوازدهم 18 میلیون و 754 هزار و 610 دُز بوده است ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تعرفه های اعلامی معاینه پزشکان عمومی مورد تأیید وزارت بهداشت نیست و تعرفه مذکور متعاقبا از سوی این وزارتخانه اعلام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، به ادعای رییس دولت های یازدهم و دوازدهم درباره میزان خرید واکسن کرونا در دولت قبل واکنش نشان داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۱:۰۲    
15 اسفند ماه سال گذشته بود که سخنگوی وزارت بهداشت از ابلاغ دستورالعمل درمان رایگان کودکان زیر 7 سال به بیمارستان های دولتی خبر داد. اما مساله مهمی که مسوولان وزارت بهداشت و درمان به آن توجه نکردند این بود که ابلاغیه آنها بدون اینکه اعتبار لازم برای آن در نظر گرفته شود قطعا قابلیت اجرایی نخواهد داشت.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
محمد فاضلی (زادهٔ 1353) جامعه شناس ایرانی و استادیار سابق دانشگاه شهیدبهشتی است. وی همچنین مشاور وزیر نیرو و رئیس سابق مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی و معاون پژوهشی مرکز بررسی های استراتژیک و مدیر شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی از سال 1392 تا 1396 بود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تعرفه های پزشکی اعلام شده درباره ویزیت پزشکان عمومی مورد تأیید وزارت بهداشت نیست و تعرفه مذکور متعاقباً از سوی این وزارتخانه اعلام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۱۰۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تعرفه های اعلامی معاینه پزشکان عمومی مورد تأیید وزارت بهداشت نیست و تعرفه مذکور متعاقبا از سوی این وزارتخانه اعلام می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تعرفه های اعلامی معاینه پزشکان عمومی مورد تأیید وزارت بهداشت نیست و تعرفه مذکور متعاقبا از سوی این وزارتخانه اعلام می شود.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۷    
سخنگوی وزارت بهداشت از عرضه نخستین محموله تولید داخل وارفارین و توزیع 18 میلیون عدد وارفارین وارداتی در داروخانه های کشور خبر داد. پدرام پاک آیین با اشاره به تولید داروی وارفارین در کشور گفت: توزیع داروی وارفارین اکنون
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در بین تماس های مردمی با سامانه شکایات 190 بیشترین شکایت ها مربوط به آلودگی مواد غذایی بوده است.
سلام نو / شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۸:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: درمان 5 دهک اول جامعه رایگان است
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از تشکیل کمیته ویژه بررسی ابعاد حادثه فوت پرستو بخشی، متخصص قلب و عروق طرحی در دلفان استان لرستان خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۷:۰۳    
دستیار وزیر بهداشت : بر خلاف ادعای برخی رسانه های بیگانه در خصوص درج نام ایشان در لیست سیاه وزارت بهداشت، اساسا چنین لیستی وجود نداشته که نام ایشان یا دیگری در آن ثبت شده باشد. سخنگوی وزارت بهداشت عنوان کرد:وزارت بهداشت نسبت به تعویق یکساله طرح خانم دکتر بخشی و انتخاب محل خدمت او با [...]
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، در پی دکتر درگذشت پرستو بخشی متخصص قلب و عروق بیمارستان نورآباد، سخنگوی وزارت بهداشت ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص روند کاری این پزشک گفت: ایشان طرح تخصص خود را به مدت یک سال به تعویق انداخته بود که وزارت بهداشت، در این زمینه همکاری لازم را با وی به عمل آورده، [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۸   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت عنوان کرد:وزارت بهداشت نسبت به تعویق یکساله طرح خانم دکتر بخشی و انتخاب محل خدمت او با وی همکاری کامل داشت. هیچ خود اظهاری یا مدرکی دال بر بیماری روحی دکتر بخشی در دست نبود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۳    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از نتایج اجرای طرح ملی دارویار می توان به پوشش بیمه ای 9600 قلم دارو و کاهش 86 درصدی پرداخت از جیب مردم برای 260 دارو اشاره کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت غزه اعلام کرد رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته 6 جنایت جدید در مناطق مختلف نوار غزه انجام داد که منجر به شهادت 62 نفر شد. طبق گزارش شبکه الجزیره، القدره افزود جنایات رژیم صهیونیستی در 24 ساعت گذشته همچنین 91 زخمی نیز برجای گذاشت. وی در [...]
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۶    
سخنگوی وزارت بهداشت در نوار غزه گفت که نیروهای اشغالگر اسرائیل چندین بار شهروندان را در غزه هدف قرار دادند و تعداد زیادی قربانی بر جای گذاشتند .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت غزه امروز (چهارشنبه) با هشدار نسبت به وضعیت کودکان این باریکه در نتیجه قحطی و جنگ، خواستار کمک نهادهای بین المللی برای نجات آنها شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت غزه از اوضاع نابسامان کودکان در غزه به علت نبود شیرخشک برای آنها خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۶:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر : به گفته سخنگوی وزارت بهداشت اسامی پزشکان متخصص مقیم و کشیک بیمارستان های دولتی با شماره تلفن همراه آنها در اختیار کمیته های سلامت نوروزی دانشگاه های علوم پزشکی قرار گرفته است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سرخ ترین نقطه زمین در روز شهید (22 اسفند) باریکه غزه است. منطقه ای کوچک و فشرده از جمعیت که طی 6 ماه جنگ، 31 هزار نفر از ساکنانش به دست صهیونیست ها به شهادت رسیده اند. گرسنه ترین ساکنان کره خاکی در نخستین روز ماه رمضان نیز در همین نقطه اند ...
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۷:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان این که سبد غذایی مبنای تعیین دستمزد کارگران نیست، گفت: تعیین سبد غذایی برای مشاغل، فاقد مبنای علمی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۱    
سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: هشتمین نشست وزاری بهداشت کشورهای عضو پیمان شانگهای با حضور و سخنرانی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان از فردا در پایتخت قزاقستان آغاز به کار خواهد کرد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر در تمام استان های کشور به میزان کافی شیر خشک وجود دارد و توزیع آن در تمامی داروخانه ها پایدار بوده و هیچ مشکلی برای تامین شیرخشک در تعطیلات نوروز وجود ندارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: اسامی پزشکان متخصص مقیم و کشیک بیمارستان های دولتی با شماره تلفن همراهشان در اختیار کمیته های سلامت نوروزی دانشگاه های علوم پزشکی قرار گرفته است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
وزارت بهداشت در نوار غزه پیشتر اعلام کرده بود که 2000 پرسنل بهداشتی در شمال نوار غزه ماه رمضان را بدون سحری و افطار آغاز می کنند. حالا سخنگوی وزارت بهداشت غزه در بیانیه ای می گوید که تیم های پزشکی شبانه روز در شمال غزه کار می کنند، اما چیزی برای تغذیه پیدا نمی کنند.