دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۰:۰۶Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صلیب سرخ»

خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
نیروهای روسیه به بخش های شمالی و جنوبی جبهه نبرد در شرق دونباس اوکراین حمله کردند به طوریکه کی یف اعلام کرده حمله مسکو در نزدیکی شهر باخموت بوده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر فدراسیون جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر مستقر در ایران گفت: در سالی که گذشت هلال احمر ایران در حوزه ملی و بین المللی در عملیات های متعدد و متنوعی شرکت کرد و حضور امدادگران ایرانی در کشور ترکیه و سوریه به موقع، موثر و تا روزها پس از سانحه مستمر بود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۴۲   + ۵۴ سایت دیگر  
کنعانی همچنین از توافق حاصله در پرونده تبادل اسرای جنگ یمن که با نظارت سازمان ملل و صلیب سرخ جهانی صورت گرفت، استقبال کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تحریم های اخیر اتحادیه اروپا و رژیم انگلیس علیه ایران را قویا محکوم کرد و گفت: از توافق حاصله در پرونده تبادل اسرای جنگ یمن که با نظارت سازمان ملل و صلیب سرخ جهانی انجام شد، استقبال می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه از توافق حاصله در پرونده تبادل اسرای جنگ یمن که با نظارت سازمان ملل و صلیب سرخ جهانی صورت گرفت، استقبال کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۶    
سیدمحمود کمال آرا (دانشجوی کارشناسی ارشد روابط بین الملل دانشگاه شهید بهشتی) می نویسد: جامعه جهانی با پیشتازی کمیته ی بین المللی صلیب سرخ جهانی می تواند با یک اندیشه ی حقوقی ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۹    
نوار غزه- ایران پرس: صدها فلسطینی روز گذشته (جمعه) هم زمان با ادامه اعتصاب اُسرای فلسطینی و به منظور اعلام حمایت خود از خضر عدنان اسیر فلسطینی، مقابل مقر کمیته بین المللی صلیب سرخ در شهر غزه، نماز جمعه اقامه کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس جمعیت هلال احمر تلاش برای کاهش تبعات نامطلوب تغییرات اقلیمی را اولویت هلال احمر عنوان و خاطرنشان کرد: علاوه بر فرهنگ سازی برای حفظ محیط زیست و کاشت درخت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: سند تحول جمعیت هلال احمر در حال تدوین و در مراحل پایانی است و در سال جدید به نتیجه می رسد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: قرار بود سازمان صلیب سرخ یک دستگاه بیل باتلاقی که در کشور امارات مونتاژ می شود را برای عملیات تفحص در مکان های باتلاقی به ایران تقدیم کند که متاسفانه با کارشکنی شرکت انگلیسی GVC این اقدام عملی نشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: برندا فلورز کارشناس تسلیحاتی کمیته بین المللی صلیب و نمایندگان سازمان امداد و نجات از مکان های نظامی متروکه جنگ در مناطق آلوده به مین این استان بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امجد الشاوا عضو سازمان مردم نهاد فلسطین گفت: نوار غزه در سال های گذشته شاهد جنگ های متفاوتی بوده که منجر به جراحات برای بسیاری از فلسطینیان شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر گفت: عدم تصویب توافق پاریس در ایران یک مساله سیاسی است و ما سعی می کنیم که در این مسایل دخالت نکنیم اما زمانیکه بحث منافع عموم انسانها در میان باشد ما سعی می کنیم که طرح بحث کنیم و این مساله را حل نماییم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر در ایران از حمایت جوانان جمعیت هلال احمر در برنامه های تغییرات اقلیمی خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۱    
شفقنا- هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن و دولت مستعفی این کشور قرار است امروز در ژنو با نظارت هانس گراندبرگ نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور یمن و کمیته بین المللی صلیب سرخ دیدار کنند. ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۵    
این کارگاه 10 و 11 اسفند با حضور نمایندگان 15 استان از هر استان 2 نفر (1نفر از اداره کل مدیریت بحران و 1 نفر از جمعیت هلال احمر) حضور داشتند، شرکت کنندگان با اصول مدیریت اجساد در حوادث دسته جمعی آشنا شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
دفتر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه فدراسیون بین المللی صلیب سرخ از وقوع حریق گسترده در ادروگاه پناهجویان روهینگیا خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بهروز بهزادی در اعتماد نوشت: نامه فرانچسکو روکا، رییس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر را که در تحسین ایران نوشته بود، خواندم و به جوانان وطنم افتخار کردم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست شبکه بشردوستانه فدراسیون جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر در ژنو برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۸    
تاریخ روز هلال احمر در تقویم سال 1402 به شمسی، میلادی و قمری همراه با تاریخچه صلیب سرخ و هلال احمر در دنیا و ایران و زندگینامه هانری دونان را برایتان آورده ایم:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری سند با انتشار تصاویری از تجمع فلسطینیان مقابل دفتر صلیب سرخ در غزه در اعتراض به قانون اعدام اسیران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان و رئیس صلیب سرخ کاستاریکا در نشستی برخط در حوزه پیشگیری از تبعات نامطلوب تغییرات اقلیمی، بحث و تبادل نظر کردند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نشست شبکه دیپلماسی بشردوستانه فدراسیون جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر، 11 و 12 اسفند با حضور روسا، رهبران و نمایندگان جمعیت های ملی منتخب ازجمله هلال احمر ایران در ژنو برگزار می شود ...
کرمان نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۸:۴۱    
بهنام سعیدی معاون امور بین الملل هلال احمر ایران جهت شرکت در نشست دیپلماسی بشر دوستانه فدراسیون جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر عازم ژنو شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۱    
شماری از خانواده های اسرای فلسطینی با برگزاری تجمع اعتراض آمیز مقابل مقر صلیب سرخ، بدون توجه به نشست امنیتی یا سیاسی العقبه، درباره وخیم شدن اوضاع نه تنها در فلسطین، بلکه در سراسر منطقه هشدار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۳:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیرامور خارجه جمهوری اسلامی در ادامه دیدارهای خود با مقامات بین المللی در ژنو، روز سه شنبه 9 اسفند با رؤسا و مقامات عالی سازمان های بین المللی بشردوستانه مستقر در ژنو شامل کمیساریای عالی پناهندگان، سازمان بین المللی مهاجرت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۵    
رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، کمک رسانی هلال احمر ایران را به زلزله زدگان ترکیه و سوریه تحسین کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در حادثه اخیر ترکیه و سوریه، یکصد کشور در ترکیه برای خدمت رسانی حضور پیدا کردند، اما تنها کشوری که مورد تشویق ترکیه قرار گرفت و صلیب سرخ جهانی از آن قدر دانی کرد، جمهوری اسلامی ایران بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در بحث زلزله ترکیه، 100 کشور در ترکیه حاضر شدند، اما تنها کشوری که مورد تقدیر صلیب سرخ جهانی قرار گرفت، جمهوری اسلامی ایران بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در حادثه اخیر ترکیه و سوریه، یکصد کشور در ترکیه برای خدمت رسانی حضور پیدا کردند اما تنها کشوری که مورد تشویق ترکیه قرار گرفت و صلیب سرخ جهانی از آن تقدیر کرد، جمهوری اسلامی ایران بود.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۵    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، اینتلیجنس آنلاین 30 دسامبر 2022 گزارشی را با عنوان “فِرا جان دنلاپ، رهبر نظم نوین مالت، وارث سنت دیپلماسی مخفی” منتشر کرد و به تحولات سازمان شوالیه های مالت پرداخت. ...
تیک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نادیا زکالوند: زمان وقوع بلاهای طبیعی، امدادرسانی ضروری ترین کاری است که هر دولتی باید برای مردم خود انجام دهد. البته در این میان کمک های داوطلبانه، نقدی و غیرنقدی، بسیار موثرند و معمولا چهره ها و افراد اثرگذار جوامع مختلف در صف اول کمک های داوطلبانه قرار می گیرند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کمک های انسان دوستانه یکی از مهمترین وظایف جمعیت های هلال احمر و صلیب سرخ جهانی در زمان بحران است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر (IFRC)، از کمک سریع و موثر هلال احمر ایران به آسیب دیدگان زلزله ترکیه و سوریه قدردانی کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر (IFRC)، از کمک سریع و موثر هلال احمر ایران به آسیب دیدگان زلزله ترکیه و سوریه قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر از کمک سریع و مؤثر هلال احمر ایران به آسیب دیدگان زلزله ترکیه و سوریه قدردانی کرد و در نامه ای نوشت: تعهد هلال احمر ایران را تحسین می کنم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیته بین المللی صلیب سرخ چهارشنبه اعلام کرد درگیری ها بین نیرو های امنیتی و سران قبیله ای در لاس آنود در شمال سومالی از ششم فوریه، 150 کشته و بیش از 600 زخمی برجا گذاشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ده ها نفر از شهروندان فلسطینی در همبستگی با اسرای دربند زندان های رژیم صهیونیستی مقابل دفتر کمیته بین المللی صلیب سرخ در شهر البیره واقع در کرانه باختری تجمع کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شبکه خبری الغد با انتشار تصاویری ویدئویی از تجمع فلسطینی ها مقابل دفتر سازمان صلیب سرخ در شهر الخلیل در کرانه باختری رود اردن خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده صلیب سرخ نتوانست خودش را حفظ کند و از چشمانش اشک سرازیر شد. به انگلیسی به حسین گفت: من زندان های فلسطین، ویتنام و جاهای مختلف دنیا را که در شکنجه معروف اند دیده ام، ولی این نوع شکنجه باید به نام شکنجه آریامهری در تاریخ ثبت و ضبط گردد که عوض آب، ادرار می دهند.
رئیس سازمان هواپیمایی کشور گفت : با دستور وزیر راه و شهرسازی هواپیماهای کشورهای دیگر که برای کمک و امدارسانی به مقصد مناطق زلزله زده سوریه و ترکیه از آسمان ایران عبور و یا اینکه در فرودگاه های ما نشست و برخاست دارند از پرداخت عوارض معاف شدند که موجب ابراز خرسندی سازمانهای بین المللی از جمله صلیب ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه در دیدار با رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ بر ضرورت ارسال کمک ها به همه مناطق زلزله زده این کشور تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ در دیدار با رئیس جمهور سوریه قول داد، نیازهای مردم زلزله زده سوریه به زودی تامین خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری سوریه در دیدار با رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ تاکید کرد که در کنار توجه به شرایط انسانی در سوریه توجه به زیر ساخت ها و بخش های دیگر نیز مهم است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر و همچنین مدیر منطقه ای منا ی صلیب سرخ و هلال احمر در پیام های جداگانه ای به رئیس هلال احمر کشورمان، از حمایت های هلال احمر ایران و خدمات امدادگران ایرانی در مناطق زلزله زده ترکیه قدردانی کردند ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۰    
هم اکنون مدیران ارشد سازمان امداد و نجات در خوی حضور دارند و در کنار مردم هستند،آنچه پرواضح است نقش هلال احمر در زمان بحران بر اساس پروتکل های صلیب سرخ جهانی کاملا تعریف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان در حالی راهی ترکیه شد که امروز رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر و همچنین مدیر منطقه منا صلیب سرخ و هلال احمر در پیام های جداگانه ای از اقدامات و حمایت های هلال احمر ایران در مناطق زلزله زده ترکیه قدردانی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
میریانا اسپولیاریک، رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ با تاکید بر اهمیت دسترسی بر تمام نقاط زلزله زده در سوریه گفت: تمام زلزله زدگان سوریه نیاز فوری به کمک دارند. او که هم اکنون در حلب سوریه به سر می برد، می گوید: هرگز نباید مانع کمک های بی طرفانه بشر دوستانه شد و نباید این کمک ها را سیاسی کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رسانه های چینی امروز دوشنبه گزارش دادند، انجمن صلیب سرخ چین (RCSC) بسته دومی از کمک های بشردستانه را برای 10000 نفر از زلزله زدگان در سوریه فرستاده است. ...