سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۷:۵۶Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمارستان صحرایی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: متاسفانه در بین شهرستان های چهارمحال و بختیاری فارسان کمترین میزان پوشش واکسیسناسیون را دارد، در پیک های قبلی میزان درگیری در این شهرستان بالا بود و در پیک پنجم مجبور به احداث بیمارستان صحرایی شدیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از ارائه بیش از هزار و 600 خدمت در بیمارستان صحرایی شهر دوراهک خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۰    
فکرشهر: رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: بیمارستان صحرایی با حضور پزشکان متخصص و کادر درمان روز پنجشنبه در شهر دوراهک این شهرستان برپا شد. به گزارش فکرشهر از ایرنا، احمد آخوندی در حاشیه آیین آغاز فعالیت این بیمارستان اعلام کرد: این مرکز درمانی صحرایی با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر استان بوشهر گفت: بیمارستان صحرایی با حضور پزشکان متخصص و کادر درمان روز پنجشنبه در شهر دوراهک این شهرستان برپا شد. به گزارش دیارجنوب ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۶    
سرلشکر بسیجی مرحوم فیروزآبادی در کتاب خاطرات خود آورده است: بعد از گذراندن یک دوره آموزشی نیم ساعته کار با ابزار دندانپزشکی موفق شدم تا مرور سریعی بر اطلاعاتم در این رشته داشته باشم و خدا را شاکرم که دانش من مرهم درد بیماران دهان و دندان در آن بیمارستان صحرایی شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۰    
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: با برپایی بیمارستان صحرایی در دوراهک، پزشکان بسیجی در تخصص های مختلف به مردم خدمات درمانی ارائه می کنند. به گزارش فکرشهر از خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، احمد آخوندی بیان کرد: با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان، شهرداری و شورای اسلامی شهر دوراهک ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از برپایی بیمارستان صحرایی به مدت دو روز در شهر دوراهک خبر داد. به گزارش فکرشهر از مهر، احمد آخوندی ظهر دوشنبه در نشست هماهنگی استقرار بیمارستان صحرایی گفت: با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان، شهرداری و شورای اسلامی شهر دوراهک ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه گفت: از سال 1390 تاکنون 204 بیمارستان صحرایی را در نقاط مختلف کشور فعال کردیم که البته تعدادی از این بیمارستان ها قبل از شیوع بیماری کرونا فعال بودند به نحوی که وجود آمادگی های قبلی به واسطه فعالیت این تعداد بیمارستان صحرایی موجب شد تا در مواجهه با ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
محمد علی شجاعی از احداث دومین بیمارستان در شهرستان راز و جرگلان توسط نیروی زمینی ارتش خبرداد .
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
روزانه 200 دز واکسن کرونا در اتوبوس آمبولانس اورژانس تزریق می شود | اتوبوس آمبولانس از شنبه گذشته (10مهرماه) برای مشارکت در طرح ملی واکسیناسیون کرونا شروع به فعالیت کرد و در میدان مرکزی شهر مستقر شد | خوشبختانه با کاهش ورودی بیمارستان ها در روزهای اخیر نیاز به بیمارستان صحرایی مرتفع شده و جمع شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
دکتر بهنام غفارزاده، جراح و متخصص چشم که سال 1352 در تبریز متولد شده است، به مدت 14 سال است که در زمینه ی پزشکی فعالیت می کند و تاکنون حدود 40 هزار عمل جراحی شامل4هزار عمل جراحی رایگان در نواحی مختلف انجام داده است که بیشترین آن ها مربوط به جراحی در یک بیمارستان صحرایی است به طوریکه در طول یک روز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۰    
رییس اداره بهداشت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در هجدهمین مرحله طرح مردم یاری سفیران سلامت ارتش در شهرقدس گفت: پس از تاسیس بیمارستان صحرایی در محل بیمارستان سردار شهید سلیمانی، خدمات تخصصی پزشکی رایگان در شهرک شهید عزیزی ارائه می شود.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
⚡️معاون عمرانی استاندار ایلام: روند خدمات رسانی به زائران اربعین در مهران بسیار مطلوب است/ 2بیمارستان صحرایی و یک اردوگاه اضطراری در پایانه مرزی خدمات ارائه می دهند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده بهداری شمال غرب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امسال بیمارستان مربوط به این نهاد در مرز مهران در استان ایلام با هدف ارائه خدمات به زائران حسینی (ع) اربعین دایر شده است.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین با اشاره به راه اندازی بیمارستان مرز شلمچه و انجام تست کرونا از زائران اربعین گفت: ظرفیت بیمارستان های تهران علاوه بر ظرفیت های قبلی جهت خدمت رسانی بیشتر به زائران افزایش یافته است.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مرزی مهران گفت: 2 بیمارستان صحرایی و یک اردوگاه اضطراری در پایانه مرزی مهران راه اندازی شده و آماده خدمت رسانی به زائران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، از استقرار بیمارستان صحرایی در مرز مهران و خدمات دهی 24 ساعته به زائران اربعین حسینی خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بیمارستان تخصصی صحرایی 32 تخت خوابی شهید باکری نیروی زمینی سپاه در مرز مهران دایر شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بیمارستان تخصصی صحرایی 32 تخت خوابه شهید باکری با همت فرماندهی مرکز بهداری رزمی شمالغرب نیروی زمینی سپاه در مرز مهران برپا شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون سلامت سپاه استان ایلام گفت:سپاه یک سامانه 32 تخت خوابی بیمارستان صحرایی را باامکانات اتاق عمل،رادیولوژی،آزمایشگاه و سایر امکانات و مجموعه اورژانس با 20 تخت اورژانس و سامانه ثابت اتوبوسی مستقر کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شاکرمی در جلسه ستاد ویژه اربعین گفت:بیمارستان صحرایی سپاه با تمام تجهیزات شامل اتاق جراحی، رادیولوژی، داروخانه سیار، بستری زنان و مردان و اورژانس در پایانه مرزی برای خدمات رسانی به زائران راه اندازی شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سرتیپ دوم دکتر بهزاد موذنی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: کادر بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران با تجربه 8 سال دفاع مقدس و اقدامات به روز و به هنگامی که در عملیات های آفندی و پدافندی در این ایام انجام داد، موفق شد با احداث 9 بیمارستان صحرایی در اقصی نقاط مرزی جنوب، [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمومنین ( ع ) ایلام گفت: بیمارستان صحرایی سپاه در پایانه مرزی مهران آماده خدمت دهی به زائرانی هستند که به کشور باز می گردند.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۲    
بازتاب ایلام/فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته هنگام بازگشت زائران از مرز مهران روزانه بین پنج تا 10 هزار وعده غذا بین زوار توزیع خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان امام جمعه پلدختر گفت: نبود برخی زیرساخت ها در تنها بیمارستان این شهرستان مانند آفتاب روشن است و آی سی یو که می تواند ناجی بیماران باشد در این بیمارستان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 17 بیمارستان صحرایی برای درمان بیماران کرونایی و یک بیمارستان یکصد تختخوابی با امکانات و تجهیزات کامل در مدت زمانی کوتاه راه اندازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر فارس به فعالیت های این سازمان در راستای مقابله با کرونا ویروس اشاره کرد و گفت: راه اندازی بیمارستان صحرایی 50 تخت خوابی با همکاری بسیج ادارات و کارمندان جهرم از جمله این اقدامات بود.
اقتصاد آنلاین / مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون فنی و عملیات اورژانس کشور اقدامات اورژانس خدمت رسانی به زائران اربعین در کشور طی شبانه روز گذشته را تشریح کرد و گفت: در این مدت 1227 تست کووید 19 در مرز مهران انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی گفت: در حال حاضر 50 پایگاه اورژانس، 10 درمانگاه و بیمارستان صحرایی ارائه دهنده خدمات به زوار اربعین در نقاط مرزی برپا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۲    
بجنورد- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با ادامه روند نزولی بستری های کرونایی در استان، بیمارستان صحرایی واقع در مجموعه مرکز درمانی امام حسن(ع) بجنورد جمع آوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: چادر تریاژ بیمارستان امام حسن (ع) که از آن تحت عنوان بیمارستان صحرایی یاد می شود به دنبال کاهش آمار مبتلایان جمع آوری شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان راز و جرگلان گفت: پیگیری های استان از نیروی زمینی ارتش برای احداث بیمارستانی در این شهرستان ادامه دارد و به زودی هیاتی از تهران برای پیگیری این موضوع به استان خواهند آمد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: با همت و تلاش عزیزان سپاه یک سوله بزرگ با ظرفیتی خیلی خوب ایجاد و قرار شد با استفاده از ظرفیت های استانی تا روز اربعین این بیمارستان صحرایی برای افتتاح و بهره برداری تجهیز و آماده شود این درحالی است که اولین جلسه تصمیم گیری برای راه اندازی این بیمارستان مصادف با روز عاشورا بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۵    
شهرستان رازوجرگلان یکی از شهرهای محروم استان و کشور محسوب می شود که از نداشتن بیمارستان رنج می برد، استاندار خراسان شمالی اعلام کرد با پیگیری های وی، قول ساخت بیمارستان صحرایی را از فرمانده نیروی زمینی ارتش گرفته است، اما با گذشت چند روز از موعد مقرر هنوز از بیمارستان خبری نیست.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) از تجهیز و آماده سازی فاز دوم بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در مدت 40 روز خبر داد و گفت: فاز دوم بیمارستان صحرایی شهید صدوقی اصفهان با 150 تخت همزمان با اربعین حسینی به بهره برداری می رسد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: بیمارستان دوم صحرایی سپاه در استان اصفهان برای پذیرش همه بیماران در شرایط سخت با 150 تخت روز اربعین افتتاح خواهد شد.
رییس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: 40 بیمارستان صحرایی در طول یک سال اخیر توسط نیروهای مسلح راه اندازی شد که 25 مورد آن در پیک پنجم بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در غرب کشور، از اعلام آمادگی ارتش برای احداث بیمارستان صحرایی در کرمانشاه خبر داد و گفت: برای کنترل و مهار کرونا دو ایستگاه تزریق واکسن توسط ارتش مهیا شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با مرحله نخست واکسیناسیون تجمیعی کارکنان آبفای استان اصفهان، از کادر بهداشت و درمان بیمارستان صحرایی الزهرا تجلیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۵۱    
در مراسمی از عوامل راه اندازی بیمارستان صحرایی سپاه در نقطه صفر مرزی سراوان تجلیل شد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، مجموعه تلویزیونی اپیدمی به تهیه کنندگی سعید کمانی، به روایت بحران کرونا و تلاش شبانه روزی کادر درمان و نیرو های جهادی برای مقابله با این بیماری می پردازد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار قم با اشاره به درخواست استان قم از ارتش برای راه اندازی بیمارستان صحرایی گفت: با نگاه مثبت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده ارتش بیمارستان 70 تختخوابی دائمی برای پذیرش بیماران تنفسی به زودی افتتاح می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۶    
در مراسمی از کادر درمان بیمارستان صحرایی ارتش تقدیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۱    
ظرفیت بیمارستان امام خمینی مهاباد تکمیل و بحرانی شده است ، این خبر در نشست ستاد مقابله با کرونا اعلام شد ، فرماندارمهاباد ضمن دعوت مردم به رعایت بیشتر از برپایی بیمارستان صحرایی دراین شهرستان خبرداد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۵    
جهادگران به فرمان مقام معظم رهبری لبیک گفته اند و اگر به گوشه و کنار هر شهری نگاه کنیم، گروهی از آنان را می بینیم که در کار های مختلف و به ویژه مسائل عمرانی پیشقدم هستند. بزرگمردانی که به دنبال هیاهو و سروصدا نیستند و در سکوت راهشان را ادامه می دهند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر یحیی ابراهیمی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به شرایط بحرانی سلسله با رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان هماهنگ کردیم سریعاً 50 تخت ویژه جهت برپایی بیمارستان صحرایی خریداری و با هماهنگی های انجام شده با جمعیت هلال احمر این بیمارستان افتتاح شد ...
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۸:۳۲    
با درخواست و نیاز شبکه بهداشت شهرستان اندیمشک به جمعیت هلال احمر خوزستان، مرکز درمان موقت سریع الاستقرار در محوطه بیمارستان امام علی(ع) شهر اندیمشک آماده سازی شد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: نیروی زمینی سپاه پاسدران با همراهی وزارت بهداشت در 72 ساعت توانست بیمارستان صحرایی 96 تخت خوابی در نیشابور بر پا کند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج گفت: اجرای طرح سردار سلیمانی با همت سپاه سیستان و بلوچستان در مقابله با کرونا و همکاری های بین بخشی سپاه، بسیج و دانشگاه علوم پزشکی استان در یک مدت زمان کوتاه موجب مدیریت بحران پیک پنجم شیوع کرونا در استان شد.